Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερες στην παρεα.Τωρα με αφησε να μπω το φορουμ,ειχε κολλησει στο γινονται εργασιες.

 

Νικουλα ελπιζω νασαι καλα!Εχω ηδη παρει λιγα πραγματακια απο τζαμπο,βρισκεις οντως φθηνα,απλα θελει λιγο προσοχη να κοιτας ποιοτητες,δεν ειναι ολα καλα.

Ανησυχησα ΠΑΛΙ...με το θεμα της πιεσης.Ειχα 10-5 για καιρο και τωρα 12-6 και 13-7 που και που και ο γιατρος ειπε να την μετραω δυο φορες τη μερα,μηπως παω για προεκλαμψια.... Μα προεκλαμψια;;;Στο 14-9 καιγεσαι... Δεν θεραπευεται κιολας η υπερταση στην εγκυμοσυνη.Αν κινδυνεψεις σου παιρνουν το μωρακι οσο νωρις κι αν ειναι.Μα να μην ηρεμησω εγω λιγο εστω μια μερα;;Τωρα το σκεφτομαι και παλι ανεβαινει η πιεση,λογικο.Ουφ...

 

Β επιπεδου θα κανω πρωτη εβδομαδα Γεναρη,δεν ξερω ακριβως μερα,στις 22-23 εβδομαδες.Εγω θα δωσω καπου 130 ευρω οχι 3d ενω σε μεγαλες πολεις ειναι 80-150 κι εχουν πολλες φορες 3d και 4d.

 

Σταλιτσα κι εγω δεν εχω αποθεματα σιδηρου και παρολο που παιρνω δεν υπαρχει μεγαλη αλλαγη.Ο γιατρος μου ειπε να τρωω πολυ μοσχαρι...

 

Μαριελα τι καλα που το μωρακι σου χορευει!Η μικρη μου στον υπερηχο ηταν πολυ ησυχη.Αν ειναι ετσι και γενικα δικαιως δεν την καταλαβαινω!

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια τι εγινε;

Αλλαξαν το φορουμ;

 

Πολλα τα λεφτα για τους μεγαλους υπερηχους...Και ολη η υποθεση ειναι 15-20 λεπτα.

Μας εκμεταλλευονται στο επακρο...

Μα αξιουν τοσα λεφτα;

Οχι οτι σκεφτηκα ποτε να μη κανω αυτους τους υπερηχους απλα κουβεντα να γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα και απο μενα!τα δικα μου τα νεα ειναι συγκρατημενα αισιοδοξα.ειμαι μονιμως ξαπλωμενη βεβαια αλλα καλα.δεν εχω κανενα ανησυχιτικο συμπτωμα και ανταποκρινομαι καλα στα φαρμακα.αφηστε που μολις γυρισαμε σπιτι απο το χειρουργειο αρχισαν τα μωρακια μου να κανουν σβουρες συνεχως!ετυχε η΄καταλαβαν οτι ανησυχησαν τη μαμα και ειπαν να την κανουν να χαρει?οπως και να εχει η χαρα μου ειναι μεγαλη οταν τα καταλαβαινω μεσα στη μερα!οι μεγαλοι υπερηχοι σιγουρα κοστιζουν αλλα μπορεις και να μην τους κανεις?εγω θα παω τη δευτερα για β επιπεδου να τα δω!!!ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα και δε μπορω να μετακινηθω τα ψωνια μας θα γινουν κυριολεκτικα τελευταια στιγμη απο το μπαμπα μας και τη γιαγια μας!!!!και θα παρω καιγω καποια μεταχειρισμενα σε καλη κατασταση βεβαια.αλλα δεν πειραζει ας ειναι ολα καλα και ολα θα γινουν!ευχομαι να ειμαστε ολες καλα με γερα μωρακια και κοριτσια το σημαντικοτερο που απο το χειρρουργειο και μετα εχει γινει συνθημα μου.στην εγκυμοσυνη,την παραμικρη αλλαγη να τη λεμε στους γιατρους μας.μπορει να μη σημαινει τιποτα μπορει να σημαινει και τα παντα οπως στην περιπτωση μου.σας φιλω ολες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!Αurora  να την παρακολουθείς την πιεση σου με συγκεκριμένη διατροφή δεν μπορείς να την ρίξεις????τι είναι η προεκλαμψία??η άσχετη!!!!εγω εκλεισα 11 γενάρη β επιπέδου και θα είμαι  22 εβδομάδων και θα κοστίζει 140 ευρώ αλλά έρχεται απο αθήνα  υπάρχει και γιατρός με 120 και 4d υπέρηχο αλλά η γιατρός μου δεν θέλει να πάω  σ αυτον!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,μετακομισαμε και δεν ειχαμε ίντερνετ,τι κάνετε? Νικουλα χαίρομαι που όλα πάνε καλα με τα νινακια :-D Aurora μου μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι άσχημα πράγματα. Εμείς β επιπέδου θα κανουμε 20-1 κ θα είμαι 23 εβδομάδων.και εγώ νομιζω οτι νιωθω το μωρακι μου εδώ κ καμία εβδομαδα όχι πολυ έντονα,ίσα ίσα δλδ, αλλά τις 2 τελευταίες μέρες πιο συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα βλεπω τωρα πιεση 13-7 και λεω αμαν αυξανεται!Κι εγω νομιζω που και που νιωθω τη μπεμπα,αλλα ειναι σαν κλοτσια κανονικοτατα,ουτε φτερουγισμα ουτε κατι αναλογο.

 

Νικη ειναι πολυ καλο σημαδι που κλωτσανε τα μωρακια και τα νιωθεις συχνα!Χαιρομαι!

 

Christi δεν ρωτησα λεπτομερειες για το τι μπορω να κανω,αλλα υποθετω με διατροφη ισως πεσει.Για την προεκλαμψια θα σου πω χοντρικα οσα θυμαμαι.Ειναι η υπερταση στην εγκυμοσυνη.Το κακο σεναριο λεει οτι η πιεση αυξανεται πανω απο 14-9 η προεκλαμψια γινεται εκλαμψια και μονη λυση ειναι ο προωρος τοκετος,διαφορετικα κινδυνευουν μαμα και μωρο.Συγκεκριμενα ειναι πιθανο να συμβει εγκεφαλικο επεισοδιο κι αλλα τετοια.... 

 

Σας ειπαν κατι οι γιατροι σας για την πιεση;Εχετε αυξομειωσεις;Θα φτιαξω θεμα και σε αλλη ενοτητα μηπως με διαφωτισει καμια αλλη μαμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? Πώς πάνε οι κοιλίτσες????? AURORA ο γιατρός θα σε βοηθήσει με τις συμβουλές του για το πως να ρίξεις την πίεση αλλά προσπάθησε να μην αγχώνεσαι! Για τα ρούχα απ'το τζάμπο συμφωνό Νικούλα ότι είναι οικονομικά αλλά όπως λέει η AURORA δεν ξέρω αν έχει καλή ποιότητα αλλά μια ματιά ας την ρίξουμε!! ΜΑΡΙΕΛΑ όντως είναι αρκετά τα χρήματα αλλά είναι απαραίτητοι και μόνο 3. ΝΙΚΗ τι καλά που άκουσες τα ζουζούνια!!! Σήμερα ένιωσα και γω ένα πετάρισμα και τρελάθηκα!!! CHRISTI για την προεκλαμψία στα είπε μια χαρά η AURORA σε γενικές γραμμές η μαμά μου παραλίγο να πεθάνει στη γέννα απ'αυτό.... ΟΝΕΙΡΑΚΙ πέταξες από χαρά που την άκουσες φαντάζομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχαριστω που με σκεφτεστε ολες!η προεκλαμψια ειναι πολυ σοβαρο πραγμα.AURORA  μηπως παιρνεις καποιο φαρμακακι που στην ανεβαζει την πιεση?αν οχι πρεπει να τη ρυθμισεις εννοειται αλλα σε συννενοηση με το γιατρο και χωρις αγχος.ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ μου καιγω δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο τζαμπο αλλα απο γνωστες ακουω οτι μια χαρα ειναι τα φορμακια τους.βλεποντας και κανοντας!!!ΟΝΕΙΡΑΚΙ  κ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ  δεν ειναι φανταστικο να τα καταλαβαινεις τα ζουζουνια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα δεν παιρνω φαρμακο που να ανεβαζει την πιεση αλλα αυξηθηκαν τ3 και τ4 του θυρεοειδη και Δευτερα θα παω στον ενδοκρινολογο.Αν ειναι απο αυτο,ολα καλα,ρυθμιζονται αυτες.Θα δειξει... Παντως η γενικη ουρων δεν εδειξε λευκωμα,αρα προς το παρον δεν ειναι μεγαλος ο κινδυνος.

Θα αρχισω τα σκορδα μου φαινεται!Εχω κι ενα πιεσομετρο ηλεκτρονικο στο σπιτι,100 φορες να μετρησω ολο κατι αλλο δειχνει... Τρεχα γυρευε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι είναι το μωρακι μου,δεν παίρνω και όρκο :-p Σαν πεταρισμα σαν χτυπιματακι,δεν ξέρω πως να το περιγράψω και το νιώθω χαμηλά στην κοιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μου απο το θυρεοειδη θα ειναι θα τον ρυθμισεις και ολα θα ειναι καλα πιστευω.μετρα πρωι μεσημερι βραδυ γιατι καλα λες οσο μετρας τοσο θα αλλαζουν οι τιμες.ΟΝΕΙΡΑΚΙ αυτο ειναι το μωρακι.και αν το ξανανιωσεις θα δεις οτι ειναι μικρες σβουριτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πιστεύω aurora οτι είναι απο αυτό και θα ρυθμιστει.Το νιώθω συχνά μεσα στη μέρα και πιστεύω οτι είναι το νινακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έλειπα καιρό γιατί η σελίδα είχε καποιον ιο, ευτυχώς την άλλαξαν και διορθώθηκε! 

Νικούλα τρόμαξα με τα νέα σου αλλά αφού είναι τα μωράκια καλά και σου το δείχνουν να μην ανησυχείς! Θα είσαι ξάπλα και όλα θα πάνε καλά!! :)

Aurora ξέρω σίγουρα ότι αν έχεις πίεση στην εγκυμοσύνη πρέπει να βγάλεις ο αλάτι από τη διατροφή σου, Είχε και η γυναίκα του αδερφού του άντρα μου κάτι παρόμοιο στην εγκυμοσύνη και τη μάλωσε για το αλάτι!

Κατερινάκι τι καλά που φουσκώνεις!! Κι εγώ φαίνομαι πλέον!! :)

 

Να σας πω κι εγώ τα νέα μου!! Με πήραν σε σχολείο στον νομό μου και επειδή είμαι παντρεμένη μπόρεσα να έρθω στην πόλη μου! Τα παιδάκια που έχω είναι πολύ καλά και με αγάπησαν αμέσως, σε αντίθεση με το διευθυντή μου που δεν του άρεσε καθόλου που είμαι έγκυος και θα φύγω σε λίγο καιρό.. Θέλει να μου φορτώσει τις δικές του ώρες και να αυτός να κάθεται ενώ κάτι τέτοιο απαγορεύεται.. Πέρασα μέρες στεναχώριας και δεν ήξερα τι να κάνω..... ΠΑράλληλα πήγα και στον γιατρό! Ο μπεμπούλης είναι 325 γραμμάρια αλλά μου είπε ότι είναι χαμηλά και μου τόνισε ότι ο τράχηλος είναι 3,2 εκ. και θα έπρεπε να είναι μακρύτερος, οπότε κομμένες οι δουλίτσες και οι πολλές βολτίτσες... Β' επιπέδου έχω κλείσει στις 8 Ιανουαρίου!

 

Μεταχειρισμένα ρουχάκια θα πάρω κι εγώ και άλλα πράγματα από φίλους μας αλλά με τα jumbo δεν ξέρω γιατί είναι όλα κινέζικα και ειδικά για τα χρώματα στα ρούχα χρησιμοποιούν πολλά και βλαβερά υλικά οπότε φανελάκια κτλ δε θα πάρω από κει. Αλλα πράγματάκια όμως σίγουρα!!!!

 

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απομενα!!!!εχει πολυ ωραια μερα σημερα βλεπω αλλα δεν ξερω πως ειναι απο κρυο!!!!THAGIA οντως κατι ειχε η σελιδουλα μας αλλα ολα οκ τωρα.αυριο θα παω να τα δω κιολας τα μωρακια εχουμε β΄επιπεδου.ελπιζω με τη δουλεια να στρωσουν τα πραγματα.ομως με το θεμα του τραχηλου μηπως δεν πρεπει ουτε για δουλεια να πας?το λεω γιατι καηκα απο αυτο το θεμα...βεβαια δε θελω να τρομαξω κανεναν προς θεου αλλα θελει πολλη προσοχη κοριτσια μου.εγω απο κει που δεν ειχα καταλαβει εγκυμοσυνη καθολου,τωρα ειμαι ξαπλα και ελπιζω να κρατηθουν οσο γινεται τα μικρα μου μεσα.με το θεμα τζαμπο ολες οι αποψεις σωστες ειναι απο την αλλη και στο ζαρα να πας και οπουδηποτε ακομα και στα  ORCHESTRA εχω δει ταμπελακι κινας μπαγκλαντες και δε συμαζευτεται...τι να πω...θα δουμε!!!να εχουμε ολοι μια καλη κυριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

 

Θαγια μου ολα καλα θα πανε με τη δουλεια, μη στεναχωριεσαι, σε λιγο καιρο θα τελειωνεις και με αυτην!

Προσοχη και με τον τραχηλο και εννοειται αυτο που ειπε και η Νικη οποιαδηποτε αλλαγη δεις αμεσως στο γιατρο..

 

Εγω απο τζαμπο να σας πω δεν εχω ψωνισει ρουχα, μονο κανα δυο φορμακια πιο παλια.

Εσωρουχα παιρνω απο Mothercare ή marks&spencer που εχουν ωραια βαμβακερα, βεβαια η τιμη ειναι λιγο παραπανω απο του τζαμπο αλλα αξιζει γιατι δε ξεχιλωνουν και δε γαριαζουν στο πλυσιμο!

Ρουχα μου αρεσουν τα H&M benetton κ.α εννοειται εχω και μεταχειρισμενα οποτε βγαινουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλές και τα μωρακια!!!!σημερα ειχαμε το ραντεβου για το β΄επιπεδου.ολα καλα με τα μωρακια,ειμαστε σιγουροι χιλια τα εκατο πια ενα αγορακι ενα κοριτσακι,περιπου 500 γραμμαρια το καθενα και 30 ποντους,ολα τα οργανα καλα και τωρα υπομονη και τυχη να μην κανω συσπασεις για να μη γεννησω πολυ προωρα.ειμαι πολυ ευτυχισμενη σημερα που τα ξαναειδα,ειμαι και λιγο αγχωμενη παρ΄ολα αυτα για το πως θα πανε τα πραγματα!οι κρισιμοι μηνες ειναι ιανουαριος φεβρουαριος και μετα θα ειμαστε οκ.τωρα τυχη θελω και να ακολουθω πιστα τις οδηγιες του γιατρου και ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Νικούλα συγχαρητήρια για τα μωράκια σου! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά!!! Συνέχισε να κάνεις γαλαζοροζ ονειρα!!!! Εγώ περιμένω με αγωνία να πάει 30 του μήνα για την β επιπέδου! Οι υπόλοιπες πως πάμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Niki μου χαίρομαι που ολα πηγαν καλα με τα μωράκια σου!!! Εγω σημερα στις 5 παρα τέταρτο θα παω να δω το μωρακι μου!! Ειμαι πολυ συναχωμενη κ μου εχουν σπάσει τα νευρα!! Πως θα περασετε τα Χριστούγεννα;; εμενα θα ερθει η οικογένεια μου απο το χωριο. Ελπιζω να ειμαι καλυτερα για να το χαρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που τα νινακια σας είναι καλά κοριτσάκια μου,Νικουλα μην αγχωνεσαι όλα θα πάνε τέλεια με τα μωρακια σου.Εγω χθες την νυχτα υπεφερα απο φουσκωμα,ποναγε και το στομαχι μου και το εντερο μου πολυ,ευτυχως σημερα ειμαι πολυ καλυτερα.Επισεις πηραμε τις απαντησεις απο τις εξετασεις τις επαναλληπτικες που καναμε και ηταν μια χαρα ολα,αλλα ειχα καποια υγρα διαφορετικα απο οτι συνηθως και μου εδωσε ο γιατρος dactarin 3 κολπικα υποθετα,χθες τελειωσα την θεραπεια και τωρα θελω να δω αν ειχε αποτελεσμα.Αχ κορίτσια μου πως θα κάνω υπομονή μέχρι τις 20-1 να δω το μωρακι μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia καλη υπομονη με τη δουλεια και προσοχη φυσικα για το θεμα του τραχηλου.

Νικη ειδες;;Ολα καλα θα πανε,μια χαρα ειναι τα μωρακια!

Ονειρακι δυστυχως τα εχουμε τα θεματακια με στομαχι και εντερο οι εγκυουλες.Ελπιζω να ησυχασεις απαυτα και να σε βοηθησουν και τα υποθετα με τα υγρα.

Σταλιτσα περαστικα και να περασετε ωραια.Κι εμεις με τους γονεις μου θα ειμαστε.

Ρωτησα τον ενδοκρινολογο,δεν εχει σχεση με την πιεση λεει η αυξηση τ3 και τ4,απλα παραγει και ο πλακουντας για το μωρο γιαυτο εχω παραπανω.

Αρχισα να νιωθω καθαρες κλοτσιες επιτελους,αλλα μια φορα τη μερα,αντε δυο.

Να εχουμε ολες ομορφα Χριστουγεννα ευχομαι και ναναι οι οικογενειες μας και τα μωρακια μας καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ειχα καιρο να μπω λογω  ιου.πολλα τα νεα σας!niki ευχομαι ολα να πανε καλα με τα διδυμακια σου,οντως περιπετεια αλλα αφου ολα πηγαν καλα γερα ναναι κ χαλαλι τους.aurora κ γω εχω ενα θεματακι με το θυροειδη σημ πηγα ενδοκρινολογο αλλα δεν μουδωσε τπτ h tsh πολυ χαμηλη η t4 κανονικη t3 δεν μουκαναν τωρα που το βλεπω.αλλα μουπε ο ενδοκρινολογοσ σε 3βδομ θαχει το μωρο το δικο του θυροειδη.πιεση δεν μετραω μονη μου δεν ασχοληθηκα καθολου αλλα απο πριν εγω εκει 13 ειμαι με 8.αλλα ο γιατρος σου σιγουρα θασουπει.thagia υπομονη με δουλεια κ γω πολυ χαλια στο συγκεκριμενο τομεα αλλα πρεπει να σκεφτομαστε πρωτα απολα τα μπεμπακια μας.βεβ το λεω αλλα τι αγχος με πιανει κ μετα νιωθω κ τυψεις!ρε κοριτσια εγω απο χτεσ ειχα ενα πονο δεξια κ σημ πονακια σε  διαφορα σημεια πηρα τον γιατρο μου κ με λεει ειναι το εντερο κυκλοφορει κ γαστρεντεριτιδα να προσεχω κ οτι σπανια υπαρχει προβλημα στη 17-18 εδβομ.ποιοι πονοι τελικα εινα υποπτοι?!

παντως κ γω αμα ειχα οτι θα μου διναν θα επαιρνα απο αλλες μανουλες.τωρα απο τζαμπο πηρε η κουμπαρα μου καλα λεει της βγηκαν.

επισης αργω για β επιπεδου κ επισης ακομα δεν εχω μαθει φυλο!τωρα 3 ιανουαριου θαπαω λογικα θα ξερω.εβαλα κ τα κιλακια πουχασα!απο τωρα ανοδικη ταση ε?αλλα ακομα δεν ξερω αν το νιωθω,κατι νιωθω βεβ οταν βαζω το χερι στη κοιλια  αλλα το μωρο ειναι το εντερο ειναι δεν ξερω..

ασχετο πολυσπορο τρωτε?ακουσα να ταποφευγω μηπως εχει αλλεργια τ μωρο αλλα μπορει ισχυει κατι τετοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ ολες για το κουραγιο που μου δινετε!καιω ειμαι αισιοδοξη.KRYST μου να ρωτησω κατι?τι εννοεις οταν λες ΄΄οτι σπανια υπαρχει προβλημα στη 17-18 εδβομ΄΄ που σου ειπε ο γιατρος?τι εννοει σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ειδαμε τον μπεμπη μας σημερα!!! Κοιμοταν κ οταν ξυπνησε ειχε λοξυγγα!!! Ειχε πολυ φαση!! Ειναι αρκετα ψηλο!! Τωρα περιμενω την επομενη Δευτέρα να κανω το β επιπέδου!! Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...