Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κκαλησπερα μανουλες κ μπεμπακια!!εγω παλι θελω να κοιμαμαι συνεχεια!!:)κουραζομαι κ ευκολα.κ μενα ο γιατροσ κορρε μου προτεινε η ανταυγειεσ.του κορρε το σωληναριο βαζετε η το κουτι?βεβ εγω γενικα φοβαμαι τις βαφεσ ασχετα αν πριν καθε μηνα τα εβαφα λογω πολλων ασπρων!!απο λυκειο κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Katerina και niki αντε να δούμε τι θα γίνει με τον υπνο!!!! Niki κ εγω του κορρε βαζω και κραταει 25-30 ημερες...πάλι καλα που υπάρχει κ αυτη κ κάνουμε την δουλεια μας!!!!

ασε μεγαλο θεμα ο υπνος!μαλλον μας προετοιμαζουν τα πιτσιρικια για τα ξενυχτια μεθαυριο!!!!οσο για τη βαφη ναι μια χαρα γιατι εγω ειδικα που ειναι ολα ασπρα....γιαγια θα με λεγανε οχι μαμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κκαλησπερα μανουλες κ μπεμπακια!!εγω παλι θελω να κοιμαμαι συνεχεια!!:)κουραζομαι κ ευκολα.κ μενα ο γιατροσ κορρε μου προτεινε η ανταυγειεσ.του κορρε το σωληναριο βαζετε η το κουτι?βεβ εγω γενικα φοβαμαι τις βαφεσ ασχετα αν πριν καθε μηνα τα εβαφα λογω πολλων ασπρων!!απο λυκειο κιολας!

με του κορρε παντως μπορεις να τα βαψεια αφοβα.καιγω γιαυτο καιγομουν να μαθω τι κανει και τι οχι γιατι απο 20 χρονων ασπρα ειναι.το κουτι παιρνω εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αποφασισα,ανταυγειες με Κορρε στο φυσικο μου χρωμα θα κανω,οσο πιο πυκνες γινεται να φυγει το μαυρο.Αυριο θα κλεισω κομμωτηριο.

Εγω αυπνιες δεν εχω,αλλα κανω και ζωη απο πιτσιρικι τωρα... Βλεπω ταινιες και σειρες ως τις 2 και ξυπναω αργα το πρωι.Χαλαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αποφασισα,ανταυγειες με Κορρε στο φυσικο μου χρωμα θα κανω,οσο πιο πυκνες γινεται να φυγει το μαυρο.Αυριο θα κλεισω κομμωτηριο.

Εγω αυπνιες δεν εχω,αλλα κανω και ζωη απο πιτσιρικι τωρα... Βλεπω ταινιες και σειρες ως τις 2 και ξυπναω αργα το πρωι.Χαλαρα...

να ρωτησω ομως?για να κανεις ανταυγειες δε θα χρειαστει ντεκαπαζ?λεω μηπως αν χρειαστει πειραζει.αν παλι δεν καταλαβα....καλες βαφες!!!!!!!!! [smilie=laughing7.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω ομως?για να κανεις ανταυγειες δε θα χρειαστει ντεκαπαζ?λεω μηπως αν χρειαστει πειραζει.αν παλι δεν καταλαβα....καλες βαφες!!!!!!!!! [smilie=laughing7.g:

Χρειαζεται,ναι.Θα κανω ντεκαπαζ και απο πανω τη φυτικη.Ριζα δε θα ακουμπησει τιποτα απτα δυο,μια και η ριζα εχει φτασει ηδη ουυυυ χαμηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Τι κανετε κοριτσια;

Πως πανε οι κοιλιτσες;

Εχτες πηγαμε στο γιατρο τελικα..

Ολα καλα με το μωρο μας, εχει μεγαλωσει πολυ, παραπανω απο την εβδομαδα που ειμαστε..

Ειναι πολυ ζωηρο και μαλλον περιμενουμε δευτερη ΚΟΡΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαριελα!Καλως να ερθει το κοριτσακι σου!Θαχει παρεα η κορουλα σου για παιχνιδια!

Εγω δεν εχω καποιο ιδιαιτερο νεο,εκτος του οτι η κομμωτρια απετυχε παταγωδως και το μαλλι συνεχιζει ναναι χαλια.

Επισης εχω αρχισει να ανησυχω για διαβητη της εγκυμοσυνης.Δεν εχω συμπτωματα,ειναι και νωρις ακομα,αλλα λεω λες να παθω;;

Κατα ταλλα ησυχα,χωρις συμπτωματα.Νιωθω καθε τοσο κατι μικροκινησεις η κατι τετοιο αλλα ειμαι επιφυλακτικη για το αν ειναι η μπεμπα.Θα δειξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!! Τι κάνετε;;;;;

Μαριέλα τι ωραία!!!!! Δεύτερη κορούλα!!!!!!! Με το καλό να έρθει!!!!!!!!

Aurora να μη στεναχωριεσαι για τα μαλλιά! Ας είναι καλά τα μωράκια μας και το μαλλί θα το στρώσουμε όταν έρθουν στον κόσμο με το καλό!! Σίγουρα είναι η μπέμπα, εμένα κάνει αισθητή την παρουσία του όλο και παραπάνω όσο περνάνε οι μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα και απο μενα!!!!!ΜΑΡΙΕΛΑ με το καλο και η δευτερη κορη!!!εγω παντως δεν εχω καταλαβει τιποτα ακομα απο τα σπορακια...AURORA μην στεναχωριεσαι για το μαλλι θα στρωσει.εχω κανει πειραματα και αποτυχιες εγω....που αν ειχαν επιλογη τα μαλλια θα ειχαν φυγει και θα ημουν καραφλη!!!φιλακια σε ολες!!!!!!

[smilie=icon_smurf.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,ουτε εγώ έχω νιώσει ακομα το μωρακι μου και ανυπομωνω :-):-) νικουλα χρονια πόλλα με το καλό τα νινακια σου :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?λίγες μέρες έλειψα γιατι δεν είχαμε ιντερνετ επειδή μετακομίσαμε σε άλλο σπίτι και γεμίσατε τόσες σελίδες,διάβαζα,διάβαζα.....!!!!Το μωράκι μας είναι μια χαρά,ζυγίζει 150 γρ. ξεκίνησα σίδηρο και ασβέστιο και μου αυξησε το μαγνήσιο για λίγες μέρες και μου ειπε ξεκούραση γιατί κάνει συσπάσεις η μήτρα μου και πρέπει να σταματήσει!!Μπράβο mariela τέλεια τα νεα σας!!Εμένα τα μαλλιά μου είναι στο φυσικό τους αλλά και να μην ήταν πάλι θα φόβομουν να τα βάψω!!!!χρησιμοποιείτε καμία κρέμα στην κοιλίτσα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Christi,χερομαι που το μωρακι σου ειναι καλα :-) παντα ευτυχια αστο καινουργιο σπιτι :-) Οτι κανει συσπάσεις η μήτρα το είδε ο γιατρός στον υπέρηχο; είχες πόνους η κάτι τετοιο; εγώ δεν βάζω κάποια κρέμα ακόμα άλλα σκέφτομαι να ξεκίνησω την fissan mama.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω και εγω συσπασεις καθημερινα..

Εχτες μου μετρησε ο γιατρος τον τραχηλο και ηταν αριστος, κλειστος και μακρυς οπως πρεπει.

Αν συνεχιστουν οι συσπασεις θα τον ξαναμετρησουμε για να δουμε αν επηρεαζεται απο τις συσπασεις.

Προς το παρον δε χρειαζεται επιβαρυνθω με καποιο φαρμακο παρα μονο αν εχει πειραχτει ο τραχηλος!!

Επεξεργάστηκε από mariela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Χαίρομαι που ειναι όλα καλά με τα μωρακια σας christi και mariela!!!! Christi εγώ βαζω prevenstria της frezzyderm.. πολυ καλη μεχρι στιγμης αλλα ακριβή. 25 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ ονειράκι και σταλίτσα!!Μαριέλα και μενα μου είπε οτι ο τράχηλος είναι μια χαρά αλλά θέλει να σταματήσουν οι συσπάσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Christi να ξεκουραζεσαι και με το μαγνησιο και την παρακολουθηση του γιατρου ολα θαναι καλα.Συμβαινει συχνα να υπαρχουν συσπασεις.

Mariela κι εσυ να το παρακολουθεις να τον ενημερωνεις το γιατρο σου.

Oneiraki οταν νιωσεις το μωρακι να μας πεις πως ειναι.

Thagia δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι η μπεμπα.Ειναι και πονακια και τραβηγματακια στα ενδιαμεσα και δεν ξερω πια τι νιωθω...

Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση με τα μαλλια... Θα περιμενω λιγο να συνελθουν απτις βαφες και οτι αλλο τραβηξαν και θα ξαναπροσπαθησω σε λιγο καιρο.

Απο συμβουλη αλλων μαμαδων εγω βαζω baby oil spray και βαζελινη στην κοιλια και το στηθος.Η βαζελινη αφηνει λιπαροτητα που με ενοχλει και παροτι λενε ειναι η καλυτερη,την αποφευγω.Τις κρεμες τις βρηκα ακριβες και βαζω κατα διαστηματα εκτος απτο baby oil,απο δικες μου κρεμες σωματος,body butter και τετοια ενυδατικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΑΚΙ μου σ΄ευχαριστωωωωω για τις ευχες σου!!!!!που θα παει θα τα καταλαβουμε τα σπορια μας!!!!ΚΡΙΣΤΙ καλοριζικο το νεο σπιτι!!!!ακολουθουμε κι εμεις την αλλη εβδομαδα!!!!συσπασεις ε?πως τις νιωθεις δηλαδη?θα κατσεις ξαπλα?εγω βαζω baby oil στην κοιλια.ΜΑΡΙΕΛΑ και συ ε?πως το νιωθετε ρε κοριτσια?AURORA μου θα προτεινα καθολου βαζελινη.χιλιες φορες baby oil η΄οποιαδηποτε ενυδατικη θες.η βαζελινη εχει πολλα χημικα και τη φοβαμαι για την κοιλιτσα.ΣΤΑΛΙΤΣΑ η frezyderm ειναι καλη,αλλα τα προιοντα της τσιμπανε ελαφρως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Τι μου κάνετε? MARIELA με το καλό η δεύτερη κοράκλα!!!!! AURORA γιατί ανησυχείς για διαβήτη??? THAGIA είσαι πολύ τυχερή εγώ δεν το έχω νιώσει καθόλου ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΥΛΑ μου, χρόνια πολλά καλή μου και από εδώ!!! Να σε χαίρονται ο άντρας σου και τα μωράαααααα!!!! CHRISTI ακόμα δεν έχω βάλει κρέμα αλλά αν έχεις καμιά πρόταση να μας την πεις!!! Μπράβο που είναι καλά το μωλάκι!!!!!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ η κρέμα που λες είναι για ραγάδες??? AURORA μην σκας για τα μαλλιά τρίχες είναι θα φτιάξουν!!! Όλες έχουμε κάνει αποτυχημένες προσπάθειες!!! Και γω έχω ακούσει οτι η βαζελίνη κάνει καλό!!! ΝΙΚΟΥΛΑ μου έχει πολλά χημικά η βαζελίνη? Έχω ακούσει ότι είναι τελείως αγνή! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου η frezyderm είναι καλή και πόσο κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερα νέα να σας πω! Μόνο ότι έκανα εξετάσεις αίματος και ούρων και βγήκαν μια χαρά! Τη Δευτέρα θα έχω νέα που θα πάω στον γιατρό και θα δούμε το μπεμπέ!!! Εύχομαι σε όλες ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο! Σας φιλώ!!!![smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Katerina μου 25ευρω κοστίζει. Εγω σήμερα δεν είμαι πολυ καλα. Ζαλίζομαι παρα πολυ αφου δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβάτι κ εχω πολυ ταχυκαρδία. Αν συνεχίσουν τα συμπτώματα θα μιλησω με τη γιατρό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΥΛΑ μου, χρόνια πολλά καλή μου και από εδώ!!! Να σε χαίρονται ο άντρας σου και τα μωράαααααα!!!! CHRISTI ακόμα δεν έχω βάλει κρέμα αλλά αν έχεις καμιά πρόταση να μας την πεις!!! Μπράβο που είναι καλά το μωλάκι!!!!!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ η κρέμα που λες είναι για ραγάδες??? AURORA μην σκας για τα μαλλιά τρίχες είναι θα φτιάξουν!!! Όλες έχουμε κάνει αποτυχημένες προσπάθειες!!! Και γω έχω ακούσει οτι η βαζελίνη κάνει καλό!!! ΝΙΚΟΥΛΑ μου έχει πολλά χημικά η βαζελίνη? Έχω ακούσει ότι είναι τελείως αγνή! ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου η frezyderm είναι καλή και πόσο κάνει?

ευχαριστω κοριτσακι και απο εδω!!!!!καισε σενα αλλα και σε ολες μας τα καλυτερα!!οσο για τη βαζελινη κατερινιω δεν ειναι και πολυ αθωα απο οτι ξερω.εχει αρκετα χημικα η αληθεια ειναι.αλλωστε το επισημο ονομα της ειναι petroleum jelly οποτε απο αυτο και μονο καταλαβαινουμε!!!μπορει βεβαια να κανω και λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...