Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό μήνα σε όλες!!! Είμαι καινούρια στο forum και πρώτη φορά μέλλουσα μαμά!!! Μου έχουν δώσει πιθανή ημερομηνία 2/6/14. Μπορεί κάποια να με βοηθήσει να φτιάξω κι εγω αυτά που έχετε στο κάτω μέρος των απαντήσεών σας που μετρούν τις μέρες για τον ερχομό των μωρών μας? Προσπάθησα αλλά δε νομίζω ότι τα κατάφερα... :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες!!! Είμαι καινούρια στο forum και πρώτη φορά μέλλουσα μαμά!!! Μου έχουν δώσει πιθανή ημερομηνία 2/6/14. Μπορεί κάποια να με βοηθήσει να φτιάξω κι εγω αυτά που έχετε στο κάτω μέρος των απαντήσεών σας που μετρούν τις μέρες για τον ερχομό των μωρών μας? Προσπάθησα αλλά δε νομίζω ότι τα κατάφερα... :-s

καλως ηρθες SOFARI!!!!!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!στο lilypie Που μπηκες αντεγραψε τον κωδικο που δινει για φορουμ τον τελευταιο απο ολους αυτον που γραφει UBBCcode and BB code και οταν τον αντιγραψεις σβησε ολα τα υπολοιπα εκτος απο αυτα που ειναι στην αγκυλη απο το img και μετα και μεχρι εκει που τελειωνει η συγκεκριμενη αγκυλη.ελπιζω να βοηθησα!!!!!

Επεξεργάστηκε από niki-didymakia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες SOFARI!!!!!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!στο lilypie Που μπηκες αντεγραψε τον κωδικο που δινει για φορουμ τον τελευταιο απο ολους αυτον που γραφει UBBCcode and BB code και οταν τον αντιγραψεις σβησε ολα τα υπολοιπα εκτος απο αυτα που ειναι στην αγκυλη απο το img και μετα και μεχρι εκει που τελειωνει η συγκεκριμενη αγκυλη.ελπιζω να βοηθησα!!!!!

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση niki-didymakia! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου! Ελπίζω να τα κατάφερα...

Επεξεργάστηκε από sofari
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι σε ευχαριστω για τις ευχες.ουτε τωρα φαινεται...αντιγραφεις αλλο κωδικο απο αυτον που σου ειπα.ξαναδες το μηνυμα μου και δες και τα αρχικα στη σελιδα.που θα παει θα το πετυχουμε!!!!!!!

[smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι σε ευχαριστω για τις ευχες.ουτε τωρα φαινεται...αντιγραφεις αλλο κωδικο απο αυτον που σου ειπα.ξαναδες το μηνυμα μου και δες και τα αρχικα στη σελιδα.που θα παει θα το πετυχουμε!!!!!!!

[smilie=blob9.gif]

Τέλεια!!! Και πάλι ευχαριστώωωωω!!! Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!! Και πάλι ευχαριστώωωωω!!! Καλό βράδυ!!!

ζητωωωωωωω!!!!!το καταφερες το σπορακι να το βλεπουμε κιολας!!!!και παλι καλως ηρθες και θα τα λεμε συχνα απο δω και περα!!!!!καληνυχτα σε ολα τα κοριτσακια και τα μωρακια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλό μήνα κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Μαριέλα ναι μόνη μου γιατί ο άντρας μου έχει δικό του μαγαζί εδώ.. Έχω όμως πολλές φίλες δασκάλες που έχουμε κοντινές θέσεις οπότε ελπίζω να είμαι με κάποια ώστε να συγκατοικήσω για όσο καιρό θα είμαι μακρυά...

Christi είναι δύσκολο πολύ κ πραγματικά ούτε εγώ ξέρω πόσο κουράγιο έχω για να το κάνω αλλά κ οικονομικά το έχουμε ανάγκη.. Για δύο μήνες κ κατι θα είναι αν αφαιρεσεις τις διακοπές Χριστουγέννων. μετά θα πάρω άδεια...!

Ανυπομονώ πολύ κορίτσια, αν είμαι τυχερή θα είμαι κάπου κοντά στον τόπο μου αλλά εγώ προετοιμάζομαι για τα χειρότερα...!

Sofari καλωσήρθες κ με το καλό το μπεμπέ σου!!!!!!!!!!!!!!

Δε μου λέτε τα νιώθετε τα μωράκια σας;;;;;; Εγώ νιώθω κάτι χαδάκια στην κοιλίτσα κ νομίζω πως είναι ο μικρούλης!!! [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα σε ολες τις μανουλες!!!!!!καλε τι βροχη ειναι αυτη?τι αστραποβροντα χθες βραδυ??????THAGIA μου εγω τα μικρακια δεν τα εχω καταλαβει ακομα....μπορει να ειναι αναιπαισθητο βεβαια αλλα τι να πω....περιμενω πως και πως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

Sofari καλως ηρθες και καλη εγκυμοσυνη!

Christi περιμενουμε νεα για το μωρακι σου.

Ουτε εγω εχω νιωσει τη μικρη ακομα,ολο κατι νιωθω και ρωτησα τον ντοκτορ,αλλα ειπε αποκλειεται,τελος 4ου μηνα,κατα την 20η εβδομαδα περιπου και οτι θα ηταν λιγο νωριτερα αν ειχα κι αλλο παιδακι.

Thagia ελπιζω να πανε ολα καλα και ναχεις ωραια παρεουλα τις φιλες σου για το διμηνο.

Niki φαντασου οταν θα νιωσεις τα μωρακια,που ειναι και δυο!Χαμος θα γινεται εκει μεσα [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....εχω το εξης θεμα!εκανα σεξ στις 2/9 (απο τοτε εχω μεχρι σημερα)..η περιοδος μ εχει ερθει κανονικα δηλ ας το παρουμε με τν σειρα..17/8,12/9,15/10,12/11...και περιμενω παλι σε καμια 10αρα μερες..επειδη μ εχει γινει εμμονη το ολο θεμα κ το σκεφτομαι καθε μερα αφοτου μ μπηκε στο μυαλο εκανα τεστ στις 12/10 γτ απο το αγχως ειχα 2 μερες καθυστερηση κ βγηκε αρνητικο....υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος κ προχωρημενη φυσικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδω ρίχνει πολύ βροχη!!!!! Sofari καλως ήρθες στην παρεα μας κ με το καλό το μωρακι σου!! Εγω κοριτσια κατι νιωθω σαν πεταλουδισμα το ειπα στη γιατρο κ μου ειπε ότι είναι ο μπέμπης!!! Αλλά καλυτερακ πιο έντονα θα το νιωσω στην 20εβδομαδα..dimk δεν μπορω να σε βοηθησω σε αυτο επειδη δεν ξερω..κανονικά θα έπρεπε να ειχες καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

Sofari καλως ηρθες και καλη εγκυμοσυνη!

Christi περιμενουμε νεα για το μωρακι σου.

Ουτε εγω εχω νιωσει τη μικρη ακομα,ολο κατι νιωθω και ρωτησα τον ντοκτορ,αλλα ειπε αποκλειεται,τελος 4ου μηνα,κατα την 20η εβδομαδα περιπου και οτι θα ηταν λιγο νωριτερα αν ειχα κι αλλο παιδακι.

Thagia ελπιζω να πανε ολα καλα και ναχεις ωραια παρεουλα τις φιλες σου για το διμηνο.

Niki φαντασου οταν θα νιωσεις τα μωρακια,που ειναι και δυο!Χαμος θα γινεται εκει μεσα [smilie=love4.gif]

οντως γλυκια μου χαμος θα γινεται!!!αυτα θα χτυπιουνται και μεταξυ τους!!!!θα παει η κλωτσια συννεφο!!!αλλα και ολες το ιδιο θα καταλαβαινουμε....ζωουλες μεσα μας!!!!ακομα μου φαινεται απιστευτο!!!!!παντως εμεις ενα φασκελο το φαγαμε στον προηγουμενο υπερηχο!!!!να ενα χερακι απλωμενο σε ολη την οθονη!!!!!!χαχαχαχαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδω ρίχνει πολύ βροχη!!!!! Sofari καλως ήρθες στην παρεα μας κ με το καλό το μωρακι σου!! Εγω κοριτσια κατι νιωθω σαν πεταλουδισμα το ειπα στη γιατρο κ μου ειπε ότι είναι ο μπέμπης!!! Αλλά καλυτερακ πιο έντονα θα το νιωσω στην 20εβδομαδα..dimk δεν μπορω να σε βοηθησω σε αυτο επειδη δεν ξερω..κανονικά θα έπρεπε να ειχες καθυστερηση.

καιγω ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου κατι σαν φτερουγισμα ενιωσα αλλα ειναι πολυ ευκολο να το μπερδεψεις με κινησεις του εντερου λενε...αντε και σε μερικες βδομαδες θα εχουμε ολες καταλαβει τα μωρακια μας καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....εχω το εξης θεμα!εκανα σεξ στις 2/9 (απο τοτε εχω μεχρι σημερα)..η περιοδος μ εχει ερθει κανονικα δηλ ας το παρουμε με τν σειρα..17/8,12/9,15/10,12/11...και περιμενω παλι σε καμια 10αρα μερες..επειδη μ εχει γινει εμμονη το ολο θεμα κ το σκεφτομαι καθε μερα αφοτου μ μπηκε στο μυαλο εκανα τεστ στις 12/10 γτ απο το αγχως ειχα 2 μερες καθυστερηση κ βγηκε αρνητικο....υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος κ προχωρημενη φυσικα?

κοριτσακι καλως ηρθες καισυ!!!!!αφου ειχες περιοδο ακριβως μετα το τεστ και οκτωβρη και νοεμβρη,δε νομιζω.δε θα επρεπε να εχεις καθυστερηση?η΄δεν εχω καταλαβει κατι καλα?παντως μην αγχωνεσαι κατσε να δεις αυτο το μηνα και μπορει να σου ερθει χριστουγεννιατικο δωρακι!!τωρα για περιπτωσεις εγκυμοσυνης με περιοδο που συμβαινει και αυτο καλυτερα κανε μια χοριακη θα ελεγα.η ορμονη θα ανεβαινει με περιοδο αν εισαι εγκυος λογικα.αλλα και με το γιατρο σου μιλα καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Τι κάνετε? Christi περιμένουμε νέα απ'το μωρούλι!!!! SOFARI καλως ήρθες και καλή εγκυμοσύνη!!!! THAGIA μου εγώ ακόμη δεν έχω νιώσει τίποτα!!!! Νικούλα ήταν φοβερή η χθεσινή καταιγίδα!!! Φαντάσου ότι τρόμαξα και ξύπνησα!!! Πώς τα πας εσύ? AURORA πώς είσαι όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIMK καλώς ήρθες! Πιστεύω πως δεν είσαι έγκυος αλλά αυτό δεν μπορούμε να στο απαντήσουμε με βεβαιότητα μία χοριακή θα σε πείσει! Πάντως σου εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!! Σταλίτσα τι καλά που το ένιωσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν έχω ιδιαίτερα νέα!!! Θα κάνω εξετάσεις αύριο και την άλλη βδομάδα θα δω τον γιατρό και το μικράκι μου! Κατά τα άλλα μια χαρά είμαι και τα συμπτώματα σχεδόν κόπηκαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!! τι καλα που δεν εχεις τιποτα πια!!!!!!καιγω ξυπνησα χθες απο μια δυνατη αστραπη και γατζωθηκα στον αντρα μου!!!!!!και σημερα εβρεξε αρκετα!!!εγω τα ιδια ολα καλα,περιμενω τωρα πως και πως τη β΄επιπεδου.με ψιλοπειραξε βεβαια ο σιδηρος αλλα πολυ ελαχιστα το παλευω με γαλατακι για το στομαχι.αντε να δεις το μωρακι σου να μας πεις νεα.αντε να μας πει και η ΚΡΙΣΤΙ τι εγινε!!!!

[smilie=occasion18.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νiki γελασα παρα πολυ με τη μουτζα,αντε με το καλο και οι κλωτσιες!

Stalitsa ο μπεμπης σου βιαζεται να κανει την παρουσια του αισθητη,τι ωραια!

Katerina χαιρομαι που ηρεμησες απο συμπτωματα,σε λιγο θα καταλαβαινουμε κινησεις αντι για πονακια κτλ.Εγω καλουτσικα ειμαι,εχω λιγα πονακια,αλλα οχι κατι τρομερο.Τα ξαφνικα αγχη και κλαματα να μην υπηρχαν,θα ημουν λιγο πιο ηρεμη.Κοιταζω μετα το λιλα δωματιο και το συρταρι με τα φορμακια και τα καλτσακια και συνερχομαι λιγο.

Λεω να στολισουμε το σπιτι αυτην την εβδομαδα,να φτιαξει λιγο ακομα η διαθεση.Εσεις στολισατε δεντρο κτλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!! ΝΙΚΟΥΛΑ και γω ανυπομονώ για την β επιπέδου αλλά ακόμα έχω μέλλον μέχρι το τέλος του μήνα! AURORA μην αγχώνεσαι όσο μπορείς αν και όταν έρχονται τα προβλήματα δεν είμαστε μάγοι να μην μας επηρεάζουν!!! Φτιάξατε από τώρα το παιδικό δωμάτιο? Εμείς ακόμα τίποτα!!! Ναι στολίσαμε την προηγούμενη Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα thagia και aurora!!! Να έχετε κι εσείς μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Η κοιλίτσα σας έχει αρχίσει να φαίνεται? Εμένα τίποτα ακόμη... Αφού η μητέρα μου απορεί και με ρωτάει πού κρύβω το εγγονάκι της...;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!

sofari καλωσηλθες με το καλο το μωρο σου...

Ειναι τωρα λιγες μερες που αισθανομαι το μωρο μου..

Ειναι σαν χαδι, φτερουγισμα κατι τετοιο.

Οσο περνανε οι εβδομαδες θα γινεται ολο και πιο εντονη η κινηση του!!

Την αλλη εβδομαδα μαλλον θα παμε στο γιατρο, πρεπει να τον παρω για να κανονισουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!! ΝΙΚΟΥΛΑ και γω ανυπομονώ για την β επιπέδου αλλά ακόμα έχω μέλλον μέχρι το τέλος του μήνα! AURORA μην αγχώνεσαι όσο μπορείς αν και όταν έρχονται τα προβλήματα δεν είμαστε μάγοι να μην μας επηρεάζουν!!! Φτιάξατε από τώρα το παιδικό δωμάτιο? Εμείς ακόμα τίποτα!!! Ναι στολίσαμε την προηγούμενη Κυριακή!

Οχι καλε,τετοια οργανωση εγω με τιποτα!Βαψαμε περυσι το δωματιο λιλα με ενα τοιχο μοβ επειδη μας αρεσε,κατα ταλλα αποθηκη το εχουμε ακομα!Στη δικια μας συρταριερα εχουμε βαλει λιγα φορμακια και καλτσακια που αγορασαμε προσφατα.

Για το αγχος,οπως τα λες,καποια πραγματα απλα δεν ξεχνιουνται...

Anyway,β επιπεδου μαλλον αρχες Γεναρη ειπε ο ντοκτορ.Αργα δεν ειναι;Τωρα 18η εβδομαδα ειμαι.Νομιζα νωριτερα γινεται.

Διαβαζετε η διαβασατε κανενα καλο βιβλιο για την εγκυμοσυνη;Εγω διαβαζω το κλασσικο "τι να περιμενεις οταν εισαι εγκυος" και το βρισκω πολυ καλο.Επισης διαβασα το "κοιλιτσα.com" της Στελλας Κασδαγλη,πολυ αστειο,αληθινο και χαριτωμενο.

Mariela ακουγεται υπεροχο που νιωθεις το μωρακι σου!

Sofari πολυ μικρη διαφορα εχω εγω χαμηλα στην κοιλια,δεν φαινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι αέρας είναι αυτός στην Αθήνα???? SOFARI καλή εγκυμοσύνη!!!!! Εμένα δεν πολυφαίνεται η κοιλιά μου ακόμα!!!! ΜΑΡΙΕΛΑ ούτε το έχω αισθανθεί ακόμα το μωράκι!!! Πώς ένιωσες ότι το αισθάνθηκες? AURORA εγώ θα πάω για β επιπέδου τέλος του μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...