Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια από το κατεψυγμένο Διδυμότειχο, πιάσαμε τα πρώτα μείον και δε θες ούτε να βγεις από το σπίτι.... Νίκη και Σταλίτσα συγχαρητήρια, που μάθατε το φύλο των μωρών σας!! Σταλίτσα θα είμαστε αγορομάνες δηλαδή ε;;; Πώς σου φαίνεται;;; :) Εμένα μ ' αρέσει αν και στην αρχή έλεγα κοριτσάκι αλλά τελικά αυτό που σου έρχεται δεν το αλλάζεις με τίποτα!!!!! Ούτε εμένα μου το μέτρησε την προηγούμενη βδομάδα, μου είπε ότι από δω και πέρα δε γίνεται να το μετράμε γιατί είναι μεγάλο.. Μόνο γραμμάρια θα μας λέει κι από κει θα καταλαβαίνει αν μεγαλώνει σωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!μειον πιασατε THAGIA ε?μπρρρρρρ κρυωσα που το ακουσα μονο!!!!!!γερα να ειναι τα μωρακια και οντως οτι και να λεμε στην αρχη αυτο που ερχεται δεν το αλλαζουμε με τιποτα!!!!εγω σημερα δυσκολευτηκα πολυ στον υπνο.πονουσε πολυ το εντερο μου ανευ λογου και αιτιας.και ξεκινησε και ποναει και μουδιαζει το ενα χερι μου.συνδρομο καρπιαιου συμπτωμα δευτερου τριμηνου μου ειπε ο γιατρος.με το σιδηρο ολα καλα δε με πειραξε τελικα που λενε πεφτει βαρυς.

γλυκα ματσα μουτσα σε ολες !!!!!!!

[smilie=icon_santa.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Thagia κ εγω κοριτσακι ήθελα αλλα μας ηρθε αγορι!! Γερο να ειναι κ ολα καλα!! Σκεψου οτι οταν μεγαλωσουν θα μας προσεχουν!! :-) ο μπαμπάς βέβαια ολη την ωρα με το χαμογελο ειναι!!!! Katerina μου σε ευχαριστώ!!! Niki μου κ εμενα έτυχε να πρήζετε το εντερο μου!!!! Ισως απο τις κινήσεις των μωρών να ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω αγορια που μαζευτηκανε!!!!!!! [smilie=blob7.gif] ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ απο γαμπρους αλλο τιποτα!!!!!χααχααα!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου μαλλον προσπαθουσαν να βολευτουν τα πιτσιρικια και ταλαιπωρηθηκε η μαμα!!!!χαλαλι τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααα

Καλε τι κρυο ειναι αυτο;

Θαγια φανταζομαι εκει πανω πρεπει να ειναι ζορικος ο χειμωνας..

σταλιτσααααααααααααααααααααααααα ερχεται ο juniorrrrrr χαχαχαχα

Καλα να ειναι στη κοιλιτσα της μαμας του και θα τον περιμενουμε πως και πως!!

Εγω εχω αρχισει να ανυπομονω για το ραντεβου, το οποιο αργει ακομα......γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια μηνυματα διαβαζω!Ποσο χαιρομαι για τα νεα σας!

Stalitsa και thagia με το καλο ο γιος!Γερος και δυνατος!

Κατερινακι ωραια που ολα πανε καλυτερα,παντα ετσι!

Ουτε σεμενα καταφερε να μετρησει υψος με τοση κινηση,αλλα βαρος ειπε 140gr στην 16η εβδομαδα.

Νικουλα κι εμενα το εντερο πολυ συχνα ειναι σαν να δεθηκε κομπος και με τραβανε τα παντα!Επισης νιωθω κατι περαστικους μυικους πονους στα χερια κυριως,αλλα λογω υπερβολικης ξαπλας σκεφτηκα οτι εχω "σαπισει" και πρεπει να κουνηθω...

Mariela και τωρα περιμενουμε τα δικα σου νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μου σε πολλες εγκυμοσυνες ειναι τυπου συμπτωμα ο πονος και οι κραμπες στα χερια.τι να κανουμε υπομονη θα κανουμε!!!!μεγαλωσατε καισεις!!!!!!μπραβο κοριτσακια ολες καλα νεα να εχουμε παντα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα πιάσαμε μείον δύο το πρωι σήμερα και η αισθητή είναι πιο κάτω...! Άστα να πάνε! Ευτυχώς ζεσταίνομαι τώρα με την εγκυμοσύνη έτσι κι αλλιώς και δεν το πολυνιώθω το κρύο...

Μαριέλα ζόρικος, δε λές τίποτα αλλά όλα συνηθίζονται!!

Aurora σ ' ευχαριστούμε!!!!!!

Σταλίτσα ναι και θα κάνουμε αργότερα την κορούλα να την προσέχει ο μεγάλος!! :)

Κορίτσια που μένετε Αθήνα, υπάρχει μια πιθανότητα την επόμενη εβδομάδα να με καλέσουν για δούλεια κι απ' ότι βλέπω τα στατιστικά θα είμαι στην Αθήνα! Θα χρειαστώ πληροφορίες για τις περιοχές, τα μεταφορικά κλπ!! Δεν μπορώ να αρνηθώ γιατί μετά έχουμε ποινή και χάνουμε τα μόρια οπότε θα το παλέψω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είμαι κι αλλου αλλά οι πιθανότητες μου δείχνουν Αθήνα.. Σταλίτσα ευχαριστώ πάντως εκ των προτέρων!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THAGIA μου εδω ειμαστε για οτι χρειαστεις!

και αν επιτρεπεται τι δουλεια κανεις?μπορεις τωρα να μετακινεισαι η΄αν επικαλεστεις την εγκυμοσυνη σε αφησουν ησυχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? THAGIA εννοείται ότι θέλεις να ρωτήσεις θα χαρώ να σε βοηθήσω!!! -2? Παναγία μου! Ζεσταίνεσαι με την εγκυμοσύνη ε? Εγώ πάλι κρυώνω πολύ όπως πάντα!!! Χαίρομαι που όλες μας έχουμε καλά νέα και εύχομαι μόνο καλά να έχουμε πάντα!!!!! Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!!! :) Κατερινάκι κι εγώ κρυουλιάρα ημουν, τώρα παρατηρώ πως εχει αλλαξει αυτο...! Με ζεσταίνει ο μικρούλης μάλλον!! Νίκη μου είμαι αναπληρώτρια δασκάλα σε δημοτικά, είμαι σε μια λίστα σαν την παλιά επετηρίδα κ όταν φτάσει η σειρά μου με στέλνουν σε κάποιο δημοτικό.. Δεν έχει καμία σχέση γι αυτούς που είμαι έγκυος , δικαιούμαι άδεια όταν μπω στον 8ο όπως στον ιδιωτικό τομέα... Αν αρνηθώ τη θέση -έστω κ για τόσο σημαντικό λόγο- δεν έχω δικαίωμα να κάνω χαρτιά για 2 χρόνια, που σημαίνει δύο χρόνια σίγουρης ανεργίας... Οπότε θα πάω όπου με στείλουν αφού έχω κ καλή εγκυμοσύνη, αλλιώς δεν θα το συζητούσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia οπου και να σε καλεσουν,καλο ξεκινημα και ναναι ολα τελεια!

Ψυχραιμη σε βρισκω,μπραβο!Εγω αλλαξα πολη πριν 2 χρονια περιπου και μαλιστα εθελοντικα και νομιζω ειναι αρκετα δυσκολο...

Ναναι ολα καλα σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο καλό THAGIA αν έρθεις Αθήνα είναι ότι δεν θα έχεις λόγο να ανησυχείς από θέμα γιατρού... Αλλά θα πρέπει να βρεις γιατρό και εδώ!!!!! Την καληνύχτα μου σε όλες!!!! Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora το έχω κάνει ήδη αρκετές φορές οπότε είμαι συνηθισμένη! :) Εξάλλου αν δεν αντέξω θα παραιτηθώ.. Αξίζει όμως να προσπαθήσω..! Κατερινάκι ναι θα βρω κι ένα γιατρό εκεί που θα είμαι αχρείαστος να ναι!! ΚΑληνύχτα κορίτσια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα!!! Καλές και χαρούμενες γιορτινές μέρες να έχουμε και του χρόνου με τα ζουζούνια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα!!! Καλές και χαρούμενες γιορτινές μέρες να έχουμε και του χρόνου με τα ζουζούνια μας!!!!

Καλο μηνα!Ναχουμε ομορφες γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλό μήνα κ καλές γιορτές να έχουμε!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!!!!! Thagia ότι χρειαστείς από πληροφορίες για την Αθήνα να μας πεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!

Καλο μηνα να εχουμε και καλες γιορτες...

Θαγια δλδ θα παρεις μια θεση τωρα οπου σου πουν και θα μεινεις μεχρι να βγεις σε αδεια στον 8ο μηνα;

Και θα ερθεις με τον αντρα σου μαζι; Η μηπως εχει τη δουλεια του εκει που ειστε τωρα;

Οπως και να εχει ολα με το καλο να γινουν και εννοειται αν χρειαστεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ειμαστε εδω!!!

Και φυσικα θα κανονισουμε να βρεθουμε ολες μαζι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλες και μωρακια καλημερα και καλο μηνα!!!!!!!παντα αισιοδοξες και με γλυκια αναμονη για τα μωρακια μας!!!!!!!καλες γιορτες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε?Καλό μήνα να έχουμε!!δεν είχα μπει τόσες μέρες γιατί τρέχουμε να μετακομίσουμε σε άλλο σπίτι!!Thagia χαρας το κουράγιο σου αμα πας μόνη σου σε ενα ξένο μέρος σε αυτή την κατάσταση!!Αυριο το πρωι εχω ραντεβού με τη γιατρό και έχω πολύ άγχος ως συνήθως!!!!!!φιλάκια πολλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...