Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μπράβο Νίκη μου,πολύ χαρηκα που τα μικρακια σου είναι καλά και μεγάλωσαν :-D Αγόρι κορίτσι ε??Τελεια!! Παντα χαρές!! Κατερινακι μου χρονιααα πολλαααα. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Niki μου μπράβο!!!! Χάρηκα πολύ που ειναι όλα καλά με τα αγγελούδια σου!! Εγω κοριτσια πινω fysiofol σιδηρο σε κάτι πλαστικα μπουκαλακια μικρά... την Πέμπτη θα πάμε κ εμεις να δουμε το μωρακι μας κ ελπίζω να είναι ολα καλά κ να ξεκαθαρισουμε το φυλο!! Aurora εγω εχω θεμα με την μεση κ παιρνω αναρρωτικες..Σας φιλω!! Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση!! ΝΙΚΟΥΛΑ εγώ στο είπα ότι θα είναι ένα και ένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!!![smilie=blob6.gif]ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! AURORA ευχαριστώ πολύ!!!!! Δουλεύω αλλά έχουμε δικό μας μαγαζί οπότε δεν πιέζομαι πολύ!!! THAGIA φοβήθηκα αρκετά είναι η αλήθεια αλλά τι να κάνουμε αυτά συμβαίνουν!!!! KRYST δεν με πονάει το στήθος μου αλλά έχει πρηστεί λίγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΑΚΙ ευχαριστώ να'σαι καλά!!!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ υπομονή με τη μέση ξέρω πως είναι ανυπόφοροι οι πόνοι!!! Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικηηηηηηηηηη;;; τι ωραια νεαααα;

Αγορακι κοριτσακι;;;

Τελειααααα!!!

Αντε μετραμε για τη β'επιπεδου τωρα!!!

Εγω χαθηκα λιγακι γιατι ειχα τα γενεθλια της κορης μου!!

Ωραια περασαμε, φαγαμε φαγαμε και φαγαμε χαχαχα

Κατερινακι σοκ ετσι;

Μονο που το διαβασα μου κοπηκαν τα ποδια.

Μενετε σε οροφο;

πωωωω να τρελαινεσαι σε παιδι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω γιατι ακομα δεν καταλαβα πως μετρας. τελευταια ημερομηνια περιοδου ηταν 21 αυγουστου κ ο γιατρος μεδωσε πητ 29/5/14.τα περασα στο τικερακι κ με βγαζει μονο 13βδομ τωρα καποιος κανει λαθο αλλα ποιος?!:)

Επεξεργάστηκε από kryst
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω γιατι ακομα δεν καταλαβα πως μετρας. τελευταια ημερομηνια περιοδου ηταν 21 αυγουστου κ ο γιατρος μεδωσε πητ 29/5/14.τα περασα στο τικερακι κ με βγαζει μονο 13βδομ τωρα καποιος κανει λαθο αλλα ποιος?!:)

εβαλα την ΠΗΤ σου στο σαιτ με το τικερακι και μου δειχνει οτι εισαι 13+5..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριελα μου ναι ολα καλα και τα καναμε ζευγαρακι!!!!ΚΡΥΣΤ 13 και κατι βγαινεις οντως.ο γιατρος σου ποσο λεει δηλαδη?βασικα και στο ρεα το μαιευτηριο που μπηκα 14η σε βγαζει με πητ 28 μαιου.

Επεξεργάστηκε από niki-didymakia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΥΛΑ μου δεν είμαι μάγος αλλά αν περίμενα εγώ δίδυμα θα ήθελα να είναι ένα και ένα γι'αυτό το έλεγα!!! ΜΑΡΙΕΛΑ μου ναι σε όροφο μένουμε!! Τι να κάνουμε όμως πέρασε και όλα καλά!!!! KRYST τόσο είσαι 13 και κάτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki θα το ψαξω για ενσημα κτλ,πραγματικα μεγαλο αγχος.Τοσο που σκεφτομαι σε ενα δυο χρονια το πολυ,αν δεν εχω κατι "σταθερο",θα παρω τον αντρουλη μου και τη μπεμπα και θα την κανουμε για Αγγλια.

Kryst κι εγω εχω πολλα νευρα και επισης κλαιω με το παραμικρο.Αγχωνομαι η σκεφτομαι κατι κακο,αμεσως βρεχει,βλεπω η ακουω καλο,συγκινουμαι,παλι βρεχει,πανευκολα και καθημερινα.

Stalitsa κι εγω που δεν ειχα θεμα με τη μεση,νομιζω τωρα απεκτησα.Πηρα αποτομα κιλα πριν την εγκυμοσυνη αλλα και το πρωτο τριμηνο και η μεση με πεθαινει.Βρηκα βιντεακια pregnancy yoga και λεω να στρωθω μηπως με βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για την απαντηση δηλ σωστα με βγαζει 13 κ κατι ημερων.βασικα ο γιατρος τελευταια φορα που πηγα 1νοεμβριου μουπε ειμαι στην 11 βδομ οποτε υπολογισα εως 22 νοεμβριου +3 βδομ και ως 26 σημ + 4 ημερων. πιστευα ειμαι δηλ 14 κ 4 ημερων. αα σαν πολυ βιαζεται ο γιατρος θα του το πω :) κ ανυπομονουσα να μου πει φυλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χάθηκα λίγο επειδή είχα τον αδερφό μου εδώ..ήρθε να με δει...πως είστε εσείς?? Εγώ ανυπομονώ να έρθει η αυριανή μέρα να πάω να δω το μπεμπέ μας!!!!!! 16.30 έχω ραντεβού!!!! Άντε μήπως κ μάθουμε σίγουρα το φύλο!!!!!! Aurora πήγα σε έναν ορθοπεδικό κ μου είπε να είμαι προσεκτική με τις ασκήσεις κ πάντα όταν κοιμάμαι στο κρεβάτι να είμαι σε πλάγια στάση κ να έχω ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Χάθηκα λίγο επειδή είχα τον αδερφό μου εδώ..ήρθε να με δει...πως είστε εσείς?? Εγώ ανυπομονώ να έρθει η αυριανή μέρα να πάω να δω το μπεμπέ μας!!!!!! 16.30 έχω ραντεβού!!!! Άντε μήπως κ μάθουμε σίγουρα το φύλο!!!!!! Aurora πήγα σε έναν ορθοπεδικό κ μου είπε να είμαι προσεκτική με τις ασκήσεις κ πάντα όταν κοιμάμαι στο κρεβάτι να είμαι σε πλάγια στάση κ να έχω ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια μου...

Απο τωρα;;;Πωωωω την πατησαμε.Κι εγω προσπαθω να εκμεταλλευτω το μπρουμυτα οσο προλαβαινω.

Θαρχισω κι εγω με το πλαι.

Τι καλα που θα δεις το μωρακι σου αυριο!Ολα καλα ευχομαι και με τα μπουτακια

ανοιχτα :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα σε ολες και απο μενα!!!!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ απο τωρα οδηγιες για τον υπνο?καλα ειπε η AURORA την πατησαμε!!!!!με το καλο να δεις και το μωρακι αυριο,θα περιμενουμε νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,πως είσαστε??Νικη μια χαρά αγοράκι-κοριτσάκι τέλεια,είστε κομπλε!!!!!!!!!Κορίτσια εγω το μπρούμυτα το χωκόψει απο την αρχή αν και πριν κοιμομουν μόνο μπρουμυτα!!!!!!κ μενα το στήθος έχει περάσει σε άλλα επίπεδα 1 νούμερο σίγουρα πάνω!!!!!!Stalitsa περιμένουμε νεα σου αυριο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μαμαδες και μωρακια!!!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ περιμενουμε νεα σημερα ε?????ολα καλα θα ειναι!!!!!!ΚΡΙΣΤΙ ναι αγορακι κοριτσακι μας ειπε.να ρωτησω κατι βρε κοριτσια?στον τελευταιο υπερηχο που εκανε η καθε μια μηπως θυμαστε υψος και βαρος των εμβρυων?γιατι εμενα και ειδικα για διδυμα μου φαινονται μεγαλα!οχι πως με χαλαει μακαρι να βγουν θηριακια και να μη χρειαστουμε μοναδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μαμαδες και μωρακια!!!!!ΣΤΑΛΙΤΣΑ περιμενουμε νεα σημερα ε?????ολα καλα θα ειναι!!!!!!ΚΡΙΣΤΙ ναι αγορακι κοριτσακι μας ειπε.να ρωτησω κατι βρε κοριτσια?στον τελευταιο υπερηχο που εκανε η καθε μια μηπως θυμαστε υψος και βαρος των εμβρυων?γιατι εμενα και ειδικα για διδυμα μου φαινονται μεγαλα!οχι πως με χαλαει μακαρι να βγουν θηριακια και να μη χρειαστουμε μοναδα.

Κατσε να μας πει σημερα η σταλιτσα ποσο ειναι το δικο της το μωρο για να συγκρινεις μιας και ειστε καπως κοντα!

Μακαρι παντως να βγουν μεγαλα και να προλαβεις να μπεις στο μηνα σου!

Γενικα με το γιατρο εχετε μιλησει για τη γεννα;

Ποτε θα γινει; πως; θα περιμενει να ξεκινησει μονος του ο τοκετεος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIELA μου ναι θα περιμενω τη ΣΤΑΛΙΤΣΑ να μας πει.κανονικα πητ εχω 2/5 αλλα τη δευτερα που πηγα μου ειπε να παρω πρωτα ο θεος δυο εβδομαδες απο τον απριλιο και θα μου τα παρει.γιατι στα διδυμα εκτος που φοβομαστε την προωροτητα φοβομαστε και την παραπανω παραμονη!!!!αρα γυρω στις 37 εβδομαδες να ειμαστε καλα και μπαινω καισαρικη.απο την αρχη μου το ειπε για καισαρικη αλλα και εγω ειμαι αυτης της αποψης.πρωτον γιατι θα ειναι χρονοβορο με δυο παιδια ο φυσιολογικος με κινδυνο και για τους τρεις μας και δευτερον γιατι οπως ειπα αν παραμεινουν παραπανω απο οσο για να εχουν χωρο και να μην πιεζονται πολυ,δεν θα αναπτυσονται κανονικα.

Υ.Γ. το ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μας πουουουου ειναι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ πώς πήγε το ραντεβού με το γιατρό??? AURORA εγώ δεν κοιμάμαι μπρούμυτα αν και πριν έτσι με βόλευε να κοιμάμαι. Τώρα στο πλάι! Νικούλα μου εδώ είμαι!!! Την τελευταία φορά που είδα το γιατρό το μωρό ήταν περίπου 9 εκατοστά. Για βάρος δεν μου είπε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου και γω πιστεύω ότι καλό είναι να γεννήσεις με καισαρική τα δίδυμα και όσες περιπτώσεις διδύμων έχω ακούσει όλες με καισαρική γέννησαν!!! Τα δικά μου νέα τώρα!!! Νιώθω μια χαρά, έχω πάρει ήδη 2 κιλά, πηγαίνω στη δουλειά αλλά δεν κουράζομαι και μένω μόνο μέχρι το μεσημέρι! Σήμερα πήγα για ψώνια και για καφέ με την κουμπάρα μου. Έχει τσουχτερό κρύο στο Μαρούσι!!!! Περιμένω νέα σας!!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε;;;;; ολα καλα με το μωρακι μας!!! Ολη την ωρα κουνιόταν κ κλωτσουσε με αποτέλεσμα να μην μπορέσουμε να μετρησουμε το υψος του!! Παντως μεγαλωνει φυσιολογικά ειπε η γιατρος...κ το κορυφαίο στο τελος μας ανοιξε τα πόδια του κ ειδαμε το τσουτσουνακι του!!! Αγορακι εχουμε τελικά!!! Ο μπαμπάς έσκασε ενα χαμόγελο όταν το ειδε!! Ειμαστε πολυ χαρουμενοι που ολα πηγαν καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου μπραβοοοοοοοο!!!!!!με το καλο ο παιδαρος!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου χαιρομαι που ειναι ολα καλυτερα πλεον!!!!!!κρυο ε?χμμμμ...σα να το ξερω λιγο το κρυακι στο μαρουσι!!!!!!!καλο ξημερωμα σε ολες μας κοριτσαρες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...