Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου! Χαίρομαι που πρότεινα να τα λέμε στο fb γιατί βολεύει καλύτερα! Όποια άλλη από την παρέα θέλει το όνομα μου για να με βρει να μου το ζητήσει! ΘΑΓΙΑ περιμένουμε νέα από το μωράκι σου!!!! Kryst δεν πειράζει που την έκανες νωρίς σημασία έχει που είναι καλά το μωράκι σου!!! ΝΙΚΟΥΛΑ πως πας με τα πονάκια? Καλύτερα? Σταλίτσα σου έστειλα μνμ με το όνομα μου και σε περιμένω και στο fb!!! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω ακομα τραβηγματακια αλλα χαλαρωσα...μαλλον ειναι φυσιολογικο τελικα αφου ολα εκει μεσα πρεπει να μεγαλωσουν για να χωρεσουν τα σπορακια!!!!!τι λετε καισεις βρε κοριτσια?

επισης καιγω χαιρομαι κατερινιω για το fb και οποια αλλη κοπελα θελει ας μου στειλει καιμενα!!!!

φιλακια στις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μαλλον ειναι φυσιολογικα αφου η μητρα εχει αρχισει πια και μεγαλωνει αρκετα!

Ωστοσο ξαπλαρε εσυ οταν νιωθεις οτι εχεις τετοια πονακια[smilie=thumbsup.gi:[smilie=thumbsup.gi:

Εγω πριν αρκετες μερες ειχα πονο αφορητο σας λεω και ανησυχησα, εκατσα μια ολοκληρη μερα ξαπλα,απο καναπε σε κρεβατι και την επομενη μερα ημουν ενταξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΕΛΑ μαλλον εχεις δικιο.ξεκουραση θελει απλα καμια φορα ξεχνιεσαι και νομιζεις οτι μπορεις να κανεις οτι εκανες πριν!!!!!αμ δε!!!!!!!ηθελα να ηξερα το αγχος θα φυγει ποτε?

[smilie=confused2.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σε λιγες εβδομαδες που θα κανουν αισθητη τη παρουσια τους θα ειμαστε πιο ησυχες..

Αλλα στην αρχη δε τα νιωθουμε συνεχεια.

Κοριτσια με τα μηνυματα που στειλαμε για το φβ διαπιστωσαμε οτι η stalitsa ειναι η κουμπαρα μου,χαχαχαχα απιστευτο;;;

[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:[smilie=laughing7.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα απιστευτο????και δεν ειχε τυχει να συζητησετε οτι ειστε και οι δυο στο φορουμ?

να ρωτησω?ποτε περιπου αρχιζουμε να καταλαβαινουμε τα μωρακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα απιστευτο????και δεν ειχε τυχει να συζητησετε οτι ειστε και οι δυο στο φορουμ?

να ρωτησω?ποτε περιπου αρχιζουμε να καταλαβαινουμε τα μωρακια?

Οχι δεν ετυχε να πουμε για το φορουμ,, ε ρε κατι συμπτωσεις..

Καπου στη 18-19 εβδομαδα για τις πρωτοτοκες, τωρα Νικη μου εσυ που εχεις δυο ισως και νωριτερα δε ξερω..

Θα μας πεις συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Έλεος με τις κουμπάρες πάμε πακέτο καταντήσαμε!!!! χαχαχαχα!!!!! Μην αγχώνεστε με τα πονάκια είναι εντελώς φυσιολογικά!!!!!! Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες

Απο πονακια και εγω εχω αλλα ειναι φυσιολογικα λεει ο γιατρος

Εμενα παιρνει 50 ευρω για καθε υπερυχο

Επισης θα γεννησω στο Genesis λογικα κοντα στις 19/5

Φιλακια σε ολα τα μπεμπακια ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα έχω ραντεβού με το γιατρό μου για υπέρηχο το απόγευμα! Ελπίζω όλα να είναι καλά! Ναι ΜΑΡΑΚΙ είναι εντελώς φυσιολογικά τα πονάκια και τα τραβήγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου????πως είσαστε???κατερινάκι περιμένουμε νεα απο το μπεμπάκι σου!!!!!!!όσο για τις κουμπάρες τι να πω??μικρός ο κόσμος!!!!!!!κορίτσια κ γω έχω fb πως θα μπορέσω να σας βρω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Θα σας στείλω μετά μνμ να σας πω τι εγινε!!! CHRISTI σου έστειλα προσωπικό μήνυμα με το όνομα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;;; Πονάκια και τσιμπιματάκια διαβάζω.... Και γω έχω τέτοιες ενοχλησούλες αλλά φαντάζομαι είναι φυσιολογικές αφού όλα αλλάζουν εκεί μέσα για να κάνουν χώρο για τα μωράκια μας!! Καλά καλέ οι κουμπάρες, τη μέρα που λέγατε και οι δυο οτι οι κουμπάρες σας είναι μαζι σας εγκυουλες δεν το καταλάβατε;;;; :P ΤελιΚά πόσο μικρός είναι ο κόσμος....! Κατερινάκι περιμένουμε νέα..! Εγώ πήρα τον γιατρό τηλ τη Δευτέρα, για αύριο με έχει βάλει ραντεβού και περιμένω πως και πως!!!!! [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Εχουμε καμια επισκεψη σε γιατρο; οχι ακομα ε;

Θαγια οταν ελεγα για τη κουμπαρα που ειναι εγκυος η σταλιτσα ακομα δεν ειχε γραφτει, και μαλλον οταν γραφτηκε δε διαβασε απο την αρχη το τοπικ....Χαχαχα παντως ειχε πλακα.. Καλα που δε το διαπιστωσαμε σε καμια συναντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣΤΙ θα σου στειλω καιγω το fb σε μηνυμα.αντε να εχουμε νεα απο τα μπεμπακια που θα δει η ΚΑΤΕΡΙΝΑ σημερα και η ΘΑΓΙΑ αυριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας! Πήγα στο γιατρό όλα καλά με το μωρούλι!!!! Μεγαλώνει!!!Είναι 9 εκατοστά!!! Το είδα στο υπερηχογράφημα και ακούσαμε πάλι την καρδούλα!!! Μου έδωσε εξετάσεις αίματος και ούρων να κάνω και θα τον ξαναδώ στις 9 Δεκέμβρη. Αυτά από μένα περιμένουμε νέα απτις υπόλοιπες! Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...