Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια! Πολύ όμορφη Κυριακή σήμερα!!! Κατερίνα σε λίγο θα αλωνίζει η μικρή, είναι ζουζούνι! :-) Και εμάς κάπως έτσι είναι όλο τούμπες με το που θα τον ξαπλώσουμε αρχίζει τα βαρελάκια, θέλει πολύ προσοχή. Από εδώ και στο εξής δεν θα τον αφήνω στο κρεβάτι γιατί κόβει βόλτες όπως μπορεί κι΄ αυτός μεγάλο ζουζούνι. Morouli μην ανησυχείς είναι μικρούλης ακόμα εβδομάδα με εβδομάδα θα βλέπεις διαφορά, κάνε λίγο υπομονή. Εμένα ο ύπνος μέσα στην ημέρα από τον 4ο μήνα έστρωσε και κοιμάται βαριά και 2ωρα με 3ωρα. Επίσης εγώ κάθε μεσημέρι επειδή κοιμόταν όπως λες και εσυ πολύ λίγο, τον έπαιρνα στο κρεβάτι αγκαλίτσα και τον βοήθησε να χαλαρώσει και να κοιμηθει περισσότερο, τώρα πια τον έχει καθιερώσει τον μεσημεριανό ύπνο και εγώ μαζί του. Μαράκι μου τι περνάτε μια μια φορά τι να πω κάθε φορά ευχομαι και εγώ μαζί σας να είναι και η τελευταία φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο.΄Οσο για το μπρούμητα δεν βάζω τίποτα τον αφήνω και γυρνάει κανονικά ούτως άλλως ανεβάζει το κεφαλάκι δεν έχει θέμα. Εμείς κορίτσια ζούμε έναν μεγάλο έρωτα στο σπίτι μεταξύ του μπέμπη και της Μπιζού (η γατούλα μας), το τι γέλια κάνει ο μπέμπης όταν την βλέπει, τον χαιδεύει και την αγκαλιάζει σαν μεγάλος άνθρωπος και αυτή του γουργουρίζει χαιδευετε πάνω του και του κάνει αγαπούλες. Το μεσημέρι δε κοιμόμαστε αγκαλίτσα και οι τρεις!!! Είναι χάρμα οφθαλμών, γεμίζω από χαρά όταν τους βλέπω! Και σκέφτομαι πόσο σημαντικό είναι που μεγαλώνει με ζώα.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;τα μωρακια σας;Εμας ηρθε σημερα ο παιδιατρος καναμε τη δευτερη δοση του πνευμονιοκκοκου.Ειματε 7,5 κιλα και 68 cm θα ξεκινησουμε απο σημερα λογω παλινδρομησης κρεμα βανιλια κ σε 2 εβδομαδες φρουτοκρεμα.Μας ειπε οτι τα ουλα μας ειναι σκληρα αλλα δοντακι ακομα.Τον βρηκε πολυ καλο ετσι που κοιταει γυρναει παρακολουθει γελαει.Αυτα σας ζαλισα;Αλλα χαρηκα βρε κοριτσια που ειμαστε καλα.καλα να ειναι ολα τα μωρακια του κοσμου.Α! Το απογευμα θα του δωσω κρεμα ειμαι πολυ περιεργη τι θα κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!τι κανετε?μωρακια και μαμαδες καλα?εμεις ζωηρευουμε!!!ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥ πως πηγατε με την κρεμουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς μια χαρούλα! Χθες δοκιμάσαμε κρεμούλα βανίλια χωρίς ζάχαρη. Η μικρή άνοιγε το στόμα αλλά δεν ξέρει ακόμα να καταπίνει οπότε στην ουσία δεν έφαγε κ τίποτα οπότε μετά της έδωσα κ γάλα! Είχε πολύ πλάκα κ τα έκανε όλα χάλια! Σήμερα μας έρχεται ο υπνόσακος οπότε σύντομα θα σας πω εντυπώσεις. Την δευτέρα θα κάνουμε και το επόμενο εμβόλιο. Κατά τα άλλα κάνουμε βόλτες αυτές τις μέρες που έχει ήλιο κ ζέστη κ το ευχαριστιέται! Τώρα πια θέλει κ το καρότσι τις περισσότερες φορές ευτυχώς γιατί μου είχε φύγει η μέση με το μάρσιπο! Ναταλία συμφωνό ότι είναι καλό τα παιδιά να μεγαλώνουν με ζώα. Να μας στείλεις φωτο με το μπέμπη κ τη γατούλα! Μαράκι χαίρομαι που είναι καλά η μικρούλα!Πότε περιμένετε απαντήσεις από την Αγγλία;Θανάσης μαζί ξεκινήσαμε φαγάκι! Πόσο είναι ο μπέμπης σου; Πώς αντέδρασε με την κρέμα; Νίκη και η δικιά μου έχει ζωηρέψει πολύ! Όλη μέρα μιλάει, τσιρίζει και παίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?θανασης και κατερινακι καλη αρχη με τις κρεμουλες.κ εμενα κατερινακι τσιριζει ολη μερα σχεδον.το εχει μαθει κ της αρεσει πολυ.μιλαμε τρελη τσιριδα.αχ τρελαινομαι,λιωσιμο μιλαμε.τι γλυκουλια που ειναι τα μωρακια μας.οι εξετασεις θα βγουν σε 3-4 μηνες πρωτα ο Θεος.αργουν αυτες.να ρωτησω βρε κοριτσια οποια ξερει.παιρνουμε ενσημα οσες ειμαστε στο 6 μηνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.τι κανετε;εμεις χθες ειχαμε γκρινια κ ειμασταν ανησυχοι απο το εμβολιο κ του εδωσα λιγο ντεπονακι κ ηρεμησε.εκανε κ κοκκινιλα στο σημειο ενεσης κ του εβαλα κομπρεσα με χαμομηλι τα ιδια μου εκανε με την προηγουμενη δοση του πνευμονιοκοκκου.Κατερινα εχουμε μια μερα διαφορα εμεις ειμαστε 11/5.Με την κρεμα ειχε την φατσα του εξερευνιτη.τον ταισαμε με τον αντρα μου.Το μωρο μια χαρα τα πηγε εμεις τα καναμε...εγω εριξα δυο φορες το κουταλι κατω γεμισα τα πλακακια κρεμες,λερωσα τον καναπε εμενα το μωρο.τελος παντων.ο μικρος προσπαθουσε να καταλαβει τι γινεται μια επιανε το κουραλι μονος του κ το εβαζε στο στομα του μια χαρα το καταπιε την εφαγε ολη του εδωσα κ νερακι κ σε μιση ωρα κ γαλα οπως ειπε ο γιατρος.αλλα ειχε πλακα η φατσα του ηταν πολυ αστειος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μωράκια!!Τί κάνετε;Αρχίσαμε κρεμούλες βλέπω! Καλή αρχή κορίτσια!!!Εμείς ακόμα στο γαλατάκι.... Τέλος του μήνα θα πάμε στην παιδίατρο για το εμβόλιο και θα την ρωτήσω.Έχουμε κρυώσει και το συνάχι μας έχει τρελάνει!!Βλέπει ορό η μπεμπούλα και τρέχει(χα!χα!).Και η γκρίνια πάει σύννεφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!χαθηκαμε εχω καιρο να γραψω αλλα σας διαβαζω.με την δουλεια ταχω παιξει πρωι απογευμα κ μετα με την μπεμπα αλλα κ παλι πολυ δεν την βλεπω αφου οταν παω σπιτι ταισμα κ υπνο.νιωθω να περνα ο καιρος κ να μεγαλωνει χωρις εμενα αφου να φανταστειτε καθε φορα που επιστρεφω σπιτι κ πιο μεγαλη μου φαινεται.ειχαμε κ προβλημα με το εντερακι της 3βδομ τωρα κακακια με βλενες απο ιωση μας ειπε ο γιατρος την κολλησαμε εμεις.ακομα να στρωσει.υπνοσακο πηρα κ γω ta dreambag αλλα λεει 2.5 tog για θερμοκρασιες δωμ 18-21 οποτε ακομα δεν τον χρησιμοποιησα κ παρειγγειλα ενα με 1 tog αλλα ακομα ναρθει.τελοσ μηνα παμε κ μεις παιδιατρο κ θα κανουμε εμβολιο μηννιγγιτιδασ.του πνευμονιοκοκου κ μας μας εκανε παρενεργειες την πρωτη φορα κ την επομενη θα κανει αλλης εταιρειας.κ θα αρχισουμε κ μεις απο τοτε στερρεες.αχ ποσο μου λειπει η ζουζουνα μου.. μεγαλη βλακεια να μην παρω κ γω 6αμηνη.κ ενα σαβκυρ εχω κ αυτο θαχω σεμηναριο γρρρρρρ X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Θανάσης της πήρα της νεστλέ βανίλια-ρυζάλευρο χωρίς ζάχαρη αλλά η γιατρός μου είπε να μην κολλάω στην μάρκα. Πετακουδάκι περαστικούλια!!! Κρυστ σε νιώθω δεν θα άντεχα ούτε εγώ τόσες ώρες μακριά της! Απτην άλλη δεν έχεις τώρα άλλη επιλογή! Κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για την οικογένεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!!!αρχισαμε βλεπω κρεμουλες!αντε καλη αρχη στα ζουζουνια!!!θα δωσετε και φρουτακια η΄μονο κρεμα για αρχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.ωραιες μερες μας κανει ο οκτωβριος.Λεμε την παρασκευη να παμε στο χωριο του αντρα μου για σαββατοκυριακο να αλλαξουμε λιγο παραστασεις.Σε 2 εβδομαδες εμεις θα φαμε κ φρουτακι.Νικη τι κανουν τα ταρζανακια;Κατερινα κ εγω νεστλε αν κ εμενα ο γιατρος μου ειπε παρε οποια θες.κρυστ μπορω να φανταστω ποσο δυσκολο ειναι αλλα μην το σκεφτεσαι δοξα το θεο εχεις δουλιτσα κ θα συνηθησεις κ εσυ κ η μπεμπα.Κ εγω σκεφτομαι που θα γυρισω στη δουλεια κ στεναχωριεμαι,δουλευω κ με βαρδιες αργιες κυριακες οποτε εγω ακομα χειροτερα απλα ελπιζω να πανε ολα καλα κ να συνηθισω γρηγορα.Κοριτσια να σας ρωτησω εσεις τα αφηνετε τα μωρακια σας σε μαμα πεθερα;εγω ακομα δεν ειμαι ετοιμη το αφηνω για λιγο αν εχω δουλειες εξω(πχ εφορια) κ το μυαλο μου ειναι να γυρισω γρηγορα πισω.εσεις το εχετε η εχω προβλημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΝΑΣΗΣ μου καλα ειναι τα ταλιμπανακια μου!!!ζωηρευουν και γινεται χαμος!!!κι εμενα ο γιατρος δε μου εβαλε περιορισμο ποια κρεμα θα παρω.εγω τα αφηνω η΄και τα δυο η΄το ενα και παιρνω το ενα μαζι στη μαμα μου.αλλωστε απο οταν τα πηραμε κανει τα παντα και της εχω εμπιστοσυνη.και καθε βδομαδα μας το λεει μονη της να τα κραταει να βγουμε λιγο εξω οι δυο μας.στις αρχες κι εγω το μυαλο μου σπιτι το ειχα και επαιρνα τηλ καθε 10 λεπτα αλλα πλεον χαλαρωσα και ολα οκ!ασε που κι εγω οταν γυρισω για δουλεια ειμαι κυλιομενο αργιες κυριακες νυχτες ολα οποτε πρεπει να συνηθισω κι εγω και τα μωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γειά σας!!! Τι κάνετε; Εγώ και η μπεμπούλα πήγαμε βολτα για ψώνια κ καφέ με μία φίλη μου κ το μωρό της και περάσαμε σούπερ! Νίκη δεν ξέρω για τα φρούτα θα σου πω τη δευτέρα που θα πάμε για εμβόλιο και θα μιλήσουμε με τη γιατρό. Θανάσης και μένα μου είπε όποια κρέμα ναναι η γιατρός απλά η νεστλέ μου έστειλε ένα κουτί δώρο στο σπίτι και μου αρέσει που δεν έχει ζάχαρη. Και μένα η μανούλα μου κρατάει τη μπέμπα για να βγαίνουμε όπως σήμερα που θα πάμε σινεμά (και ο μπαμπάς μου μαζί) αλλά έτσι κ αλλιώς κάθε μέρα με βοηθάει γιατί βγήκε φέτος στη σύνταξη και μένει κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχω μέρες να μπω επειδή δεν είχαμε ιντερνετ επειδή αλλάξαμε σύνδεση..πολλά τα νέα σας!! Όσο για τις στερεές εγώ τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω με φρουτάκια. Για το εξάμηνο ξέρω ότι παίρνουμε ένσημα αλλά δεν ξέρω πόσα.. Καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις Μαρία!! Να πάνε όλα καλά!! Εγώ κάθε μέρα πηγαίνω για μάθημα(δίπλωμα αυτοκινήτου) για μιάμιση ώρα περίπου κ κάτι με πιάνει που αφήνω τον μπέμπη.. :-( τον κρατάει ο άντρας μου! Ο μπέμπης είχε 4 μέρες να κάνει κακά κ του έβαλα υπόθετο γλυκερίνης χθες κ ενεργήθηκε η ψυχούλα μου!! Αλλά σήμερα πάλι δεν έκανε...ανησυχώ...εν το μεταξύ την Δευτέρα το απόγευμα έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου!!! Έπεσε από το κρεβάτι μου με το κεφάλι!!! Έκλαιγε κ πονούσε το παιδάκι μου!! Ξενύχτησα όλο το βράδυ για να παρακολουθώ μην κάνει εμετό κ τον ξυπνούσα ανά 2 ώρες για να δω πως θα αντιδράει..δόξα το Θεό όλα καλά!! Κορίτσια για 5 δευτερόλεπτα τον άφησα στη μέση του κρεβατιού κ πως κατάφερε κ έπεσε δεν μπορώ να το καταλάβω ακόμη!! Εύχομαι καμία σας να μη το ζήσει αυτό!!! έχω την εικόνα μπροστά μου κ τον ήχο που έκανε το κεφαλάκι του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταλιτσα μου ανατριχιασα που το διαβασα!!!αντε να το ξεπερασεις.πω πω ουτε στιγμη δεν πρεπει να τα αφηνουμε.κι εγω τα αφηνω με μαξιλαρια αλλα δεν αργει να γινει!!!παει περασε τωρα ομως .μεχρι να τον παντρεψεις δε θα θυμαται τιποτα!!!για τη δυσκοιλιοτητα δοκιμασε χαμομηλονερο.δεν κανει καλο συνεχεια το υποθετο.φιλακια πολλα πολλα στο κεφαλακι που εκανε μπουμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?σταλιτσα μου σε καταλαβαινω απολυτα.διπλο εμφραγμα κ εγκεφαλικο στα καπακια.δεν εχει καποιο σημαδακι η σαν χτυπημα στο κεφαλακι του ετσι?πηρες τον παιδιατρο?περαστικα ειναι αυτα απλα ειναι πολυ ζηζανιο.εσενα δεν σου ειχε φυγει κ απο το καθισματακι του αυτοκινητου σε μια στιγμη?αντρες παιδακι μου.κοριτσια εμενα μενει απο κατω η μαμα μου οποτε εχω καθημερινη βοηθεια.κ εγω αγχωνομαι να την αφηνω λογω κ του προβληματος μας αλλα απ'το να παιρνω την μπεμπουλα μου σε κλειστους χωρους το προτιμω.τι δουλεια κανετε βρε κρυστ κ νικη κεχετε βαρδιες κ βραδινα?πωπω δεν παλευεται ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Νίκη και Κατερίνα όντως μέχρι να παντρευτεί θα γίνει καλά!! Μαρία μίλησε ο άντρας μου αμέσως με τον παιδίατρο γιατί εγώ έτρεμα ολόκληρη κ δεν είχα συναίσθηση του χρόνου!! Ένα καρουμπαλάκι μικρούλη έκανε..ναι είχε πέσει κ από το καθισματάκι αυτοκινήτου!! Τι άλλο θα ζήσω η δόλια μάνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα ειναι πολυυυυ δυσκολο να αφηνεις το μωρακι σου τοσες ωρες!!μου λειπει τρελα!!μου τη φερνει ο αντρας μου λιγο το πρωι να τη δω αλλα δεν μου φτανει!!θελω ολη μερα!εμενα μου την κραταει κυριως η μαμα μου κ καποια απογευματα ερχεται κ η πεθερα μου αν κ δεν την πολυθελω για πολλους κ διαφορους λογους!σε λογιστικο ειμαι βαρδιες δεν εχω εγω απλα καποια στιγμη μετα το πασχα ειμαστε και σαββατο.stalitsa πολυ ζωηρουλης!!ευτυχως ολα καλα!κ γω που ξεχνιεμαι καμια φορα μαλλον πρεπει να μην την αφηνω.κ μια απο το γραφειο μουπε πολυ προσοχη το δικο της ι μια φορα μες το συρταρι επεσε!αν κ τωρα με το παρκοκρεβατο πολυ με βολεψε εκει την παρκαρω συνεχεια :) βρε κοριτσια τωρα που αρχισατε τις κρεμουλες πως τα ταιζετε?εννοω που καθονται σε καρεκλακι?εμας ο παιδιατρος οταν εκλεισε τους 4 μηνες μας ειχε πει να καθεται στην αγκαλια αλλα νωρις μου φαινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Κορίτσια καλές μάσες!!! Πως πάνε τα μωρά σας με τις κρεμούλες? Εμείς ξεκινάμε από την επόμενη εβδομάδα κρεμούλα και εχω τρελή περιέργια να δω τι θα κάνει!!! Μαρία εύχομαι με αυτές τις εξετάσεις να βρείτε επιτέλους τι συμβαίνει και να το αντιμετωπίσετε. Μια από αυτές τις μέρες δεν περιμένετε τα αποτελέσματα? Petaloudaki περαστικα στην μπεμπούλα σου, ελπίζω να είναι καλύτερα. Kryst μου πολύ δυσκόλο να λείπεις τόσες ώρες από το σπίτι, αλλά από την στιγμή που αυτή την στιγμή δεν μπορείς να κάνεις κάτι προσπάθησε να περνάς ποιοτικό χρόνο με το μωρό σου και όλα θα πάνε καλά! Θανάσης μου εγώ τις ώρες που δουλεύω τον κρατάει ο άντρας μου και οι γιαγιάδες. Βέβαια είναι έτσι η δουλειά μου που την διαμορφώνω όπως θέλω εγώ, προς το παρόν δουλεύω λίγες ώρες δεν θέλω να τον αφήνω πολύ! Stalitsa μόνο που διάβασα αυτό που πάθατε ανατρίχιασα ολόκληρη, φαντάζομαι τι σοκ θα έπαθες. Κορίτσια πολύ προσοχή γιατί μερα με την μέρα γίνονται και πιο δυνατα, πειραματίζονται και θέλουν πολύ προσοχή. Εμείς πήραμε ένα καινούργιο παιχνιδάκι υπερπαραγωγή baby bounced λέγεται το γνωρίζετε? Μας το είπε η παιδίατρος γιατί του αρέσει να είναι συνεχώς όρθιος, είναι τύπου τραμπολίνο. Επίσης χθες δοκίμασα να τον καθίσω στην αγκαλιά μου από περιέργια να δω αν μπορεί να στηρίξει την πλατούλα του και μπορεί, έμεινα με το στόμα ανοιχτο κάθεται κανονικά!!! Από τον 6ο μήνα θα καθόμαστε σαν κύριοι... χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Σταλίτσα όλο σε τρομάζει αυτό το παιδί!!! Κρυστ ακόμα την κρατάω αγκαλιά και την ταίζω. Εδώ και πολύ καιρό κάθεται άνετα καθιστή στην αγκαλιά μου και στο ρηλάξ δεν της αρέσει να ακουμπάει την πλάτη πίσω. Ναταλία με το καλό να ξεκινήσετε κρεμούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα τι να πω κοριτσι μου λογικο να τρομοκρατηθηκες δοξα το θεο το μωρο ειναι καλα,μεγαλη προσοχη κοριτσια κανουν απιστευτα πραγματα εγω τον αφησα σημερα στην κουνια κ σε ενα λεπτο πηγα να τον δω κ ειχε βρεθει στην αλλα ακρη κ επαιζε με το καλωδιο της τηλεορασης που το ειχα βγαλει κ η πριζα ειναι ψηλα δεν ξερω που το βρηκε.Ναταλια καλη αρχη κ σε εσας.κ εγω τον κραταω κ τον ταιζω.εγω ρωτησα τον γιατρο ποη ηρθε τη δευτερα (γιατι πριν τον ρωτησω το εκανα)αν κανει να τον βαζω να καθεται κ μου ειπε οχι ακομα για την μεσουλα του γιατι εμεις τον βαζαμε κ καθοταν στα ποδια μας.κ ακομα το κανω εστω για λιγο γιατι γκρινιαζει θελει να καθεται κ να ειναι συνεχεια ορθιος.Κ εμενα Κατερινα εχει αρχισει κ δεν το θελει το ριλαξ κουνιεται κ παταει λες κ θα το σπασει με την δυναμη που το κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...