Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.fun να σας ζησει.Μαρακι στειλατε τις εξετασεις Γερμανια?Σταλιτσα μην φοβασαι εμενα δεν εκλαψε καθολου μεχρι που τον ζουλιξε ο παπας(πρεπει λεει να κλαψει το παιδι ειναι καλο μας ειπε ο παπας)Μαρια εγω εχω ενα τις diaglax  που περνει 330ml.Εμενα κοριτσια ο Θανασης χαλασε το προγραμμα του παει η ωρα 2 κ 2 και μιση για να κοιμηθει το βραδυ.καλα ποτε δεν κοιμοτανε νωρις αλλα τωρα παραπαει.κουτουλαω βλεπω 10η εντολη και κοκκινο κυκλο τα εχω μαθει απ΄εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα το ακριβως αντιθετο.τωρα πλεον που νυχτωνει λιγο νωριτερα την κραταμε με το ζορι για να κοιμηθει στις 9-9.30.2-3 μερες τωρα μου κοιμαται απ'τις 8 κ δεν τρωει το βραδινο γαλατακι κ ξυπναει στις 4-5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Thagia σιδερένιος ο μπεμπάκος και μακριά από αρρώστιες από εδώ και πέρα! Μια χαρά ο μπέμπης από κιλά και ύψος! Εμας μας μέτρησε χθές η παιδίατρος και είμαστε 6700 και 66 πόντους, τσουπώσαμε... Και εγώ με κρεμούλα θα ξεκινήσω αλλά βιολογικη χωρίς προσθήκη ζάχαρης. Επίσης από σήμερα ξεκινήσαμε το νεράκι, εννοείται βρασμένο και στερεές εμείς σιγά σιγα από τον 5ο μήνα. Fun ταλαιπωρήθηκε και σοκαρίστηκε η καημενούλα, αλλά θα επανέλθει η μπουμπού. Stalitsa με το καλό και εσείς και ελπίζω για εσας να είναι πιο ευχάριστη αυτή η εμπειρία. 7500??? Νομίζω πρέπει να είναι με διαφορά μπροστά απ'όλα τα μπεμπάκια χαχα Θανάσης μου τι είναι αυτά που μας λές, άκου τον ζουληξε για να κλάψει και μη χειρότερα... Και εμένα με τις κότες από τρωει 20:00 και 20:30 βλέπει όνειρα, βέβαια ξυπνάει κατά τις 12, τρώει και στις 7 ξυπνάει. Αλλά δεν παίζει να τον κρατήσουμε γιατι γκρινιάζει τρελά και κάνει τα ματάκια του από το τρίψιμο κόκκινα. Κατ' άλλα τα νέα μας είναι τα εξής χθες καναμε το εμβόλιο και μεσα στην νύχτα ο μπεμπάκος μου ήταν ανήσυχος, είχε ανεβάσει 38.2 πυρετο τον έκανα μες την νύχτα όλο χλιαρά μπανάκια καταιβένει παροδικά ο πυρετός και μετά ξανα ανεβαινει στα ίδια επίπεδα, όλη μέρα έτσι είμαστε σήμερα. Αλλά το καημενάκι ούτε που γκρινιάζει απλά είναι χουζούρης και θέλει αγκαλίτσες πολλές. Αααα και όλη μέρα είμαστε με τα πόδια στο στόμα, εσάς το κάνουν αυτό με τα πόδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ πολύ κορίτσια για τα περαστικά!!! Άτιμος καιρός, τα ντύνεις πολύ. ιδρώνουν, τα ντύνεις ελαφριά, κρυώνουν... Ουφ!! Ούτε ο δικός μου έκλαψε στη βάφτιση αν και είχε 40 βαθμούς εκείνη τη μέρα και καταταλαιπωρήθηκε το καημενούλη μου....!

Κορίτσια αγόρασα θήλαστρο και σήμερα το πρωί σε 10 λεπτάκια έβγαλα 120 ml και τα έβαλα στην κατάψυξη για να ξεκινήσω να κάνω τράπεζα με γαλατάκι σε περίπωση που με καλέσουν σε σχολείο για δουλειά πριν αρχίσουμε τις στερεές!

Ναταλία κι εγώ ακριβώς για τέτοια κρεμούλα μιλάω στην αρχή, όσο γίνεται βιολογική! 

Εμείς κοιμόμαστε νωρίς νωρίς με τις κότες! 8-9 το πολύ..!!

Αυτό με τα πόδια το κάνει κι ο δικός μου ειδικά όταν του αλλάζω pampers!! 

A ανακάλυψα κάτι που δεν το ήξερα! Στα lidl η μεγάλη συσκευασία pampers baby dry 52 τμχ έχει σταθερά 10 και κάτι λεπτά, συμφέρει πολύ!

Σταλίτσα με το καλό η βάφτιση!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπάκια!!Πώς είστε;;Thagia μου περαστικά σας, ευτυχώς τώρα είναι μιά χαρά το αντράκι σου!

Fun να σας ζήσει η μικρή Αγγελίνα, να είναι γερή και καλότυχη.Τρόμαξε μωρέ η ψυχούλα, θα της περάσει γρήγορα.Aurora καλοστέριωτα τα δοντάκια σας!!!Έχουν δίκιο τα κορίτσια τα Χριστούγεννα θα πάει η γαλοπούλα σύννεφο!!(χα!χα!)Stalitsa με το καλό η βαπτισή σας!Εύχομαι να είναι ήρεμος ο μπέμπης και να την απολαύσετε!!7.500;;;Καλέ ολόκληρος άντρας!!!Εμείς σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο, είμαστε 6.300 και 66.5 ύψος.Δεν πήρε και πολύ βάρος.Ναταλία κι εμένα βάζει συνέχεια τα πόδια της στο στόμα, αφού της βγάζω τα καλτσάκια γιατί τα μασουλάει!!!

Θανάσης μου μην αγχώνεσαι για το πρόγραμμά του,είναι μικρά ακόμα για να σταθεροποιηθεί.Μαράκι μερικές φορές κι εμείς το χάνουμε το βραδινό γεύμα λόγω ύπνου!Κορίτσια πόσα γεύματα κάνουν το 24ωρο τα μωράκια σας;;Εμείς που θηλάζουμε αποκλειστικά πόσα πρέπει να κάνουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χθες κάναμε εμβόλιο, όλα οκ! Σε 2 βδομάδες ξεκινάμε κρεμούλα κ ανυπομονούμε! Η μπέμπα μας πήγε 6,500 ευτυχώς. Είχα ανησυχήσει γιατί δεν πίνει πολύ απτο μπουκάλι αλλά ο γιατρός μου είπε ότι για να πήρε τόσο βάρος τρώει πολύ απτο στήθος κ δεν πεινάει για να φάει πολύ μπουκάλι. Εγώ έχω πάθει ψύξη και κουράζομαι αρκετά! Η δικιά μας κοιμάται 23:30 ξυπνάει 1 θηλάζει, ξανακοιμάται κ ξυπνάει το πρωί. Aurora γερά ναναι τα δοντάκια της! Fun να την χαίρεστε! Περιμένουμε φωτογραφίες απτη βάφτιση! Thagia περαστικά στο μικρούλι!!! Σταλίτσα η ώρα η καλή για τη βάφτιση του γαμπρού μου!!! Ναταλία μια χαρά ολόκληρος άντρας έγινε!!! Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Όλα τα μπεμπακια μας βλέπω μεγαλώνουν :-D :-D :-D εμας μας κρατάει λίγο πίσω στο βαρος η αλλεργία, είμαστε 5.100 αλλά δεν πειράζει θα το ξεπεράσουμε :-) Καλοφωτιστα τα μωρακια που βαφτίστηκαν κ με το καλό αυτα που θα βαφτιστουν :-) :-) Petaloudaki 8 με 12 θηλασμους λένε. Ο δικός μου κοιμάται γύρω στις 12:00 κ ξυπνάει μια φορά την νύχτα αλλά δεν ξέρω τι ωρα μιας κ κοιμομαστε μαζί οποτε απλα του δίνω το στήθος και ξανακοιμαμαι,ουτε την ωρα δεν μπορω να δω :-p Φιλάκια σε όλα τα μπεμπακια κ όλες τις μανουλες :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πεταλουδάκι η μπέμπα μου θηλάζει όποτε θέλει κ μπουκάλι 3 φορές τη μέρσ περίπου. Ονειράκι τι αλλεργία έχει ο μπέμπης; Ο παιδίατρος τι λέει; Μήπως θα έπρεπε να του δίνεις κ λίγο συμπλήρωμα μπας κ δεν του αρκεί το γάλα σου; Υπάρχει κ για παιδάκια με αλλεργίες. Γιατί κ το μωράκι μου κ το μωρό φίλης δεν έβσζε όσο βάρος έπρεπε γιατί δεν φτάνει πάντα το μητρικό. Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα κ σίγουρα θα το χεις ψάξει. Κορίτσια σήμερα έχει κρύο! Αν βγάλετε τα μωράκια να τα ντύσετε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πεταλουδάκι η μπέμπα μου θηλάζει όποτε θέλει κ μπουκάλι 3 φορές τη μέρσ περίπου. Ονειράκι τι αλλεργία έχει ο μπέμπης; Ο παιδίατρος τι λέει; Μήπως θα έπρεπε να του δίνεις κ λίγο συμπλήρωμα μπας κ δεν του αρκεί το γάλα σου; Υπάρχει κ για παιδάκια με αλλεργίες. Γιατί κ το μωράκι μου κ το μωρό φίλης δεν έβσζε όσο βάρος έπρεπε γιατί δεν φτάνει πάντα το μητρικό. Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα κ σίγουρα θα το χεις ψάξει. Κορίτσια σήμερα έχει κρύο! Αν βγάλετε τα μωράκια να τα ντύσετε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα σε όλες!!! Eυχαριστώ πολύ και πάλι, ευτυχώς είμαστε μια χαρά τώρα!!

Ονειράκι θα μεγαλώσετε, το θέμα είναι στο εξάμηνο να έχει διπλασιάσει το βάρος του κι από κει και πέρα αν βρέχει και τις πάνες όλ οκ, ας μη μένουμε στα νούμερα!

Κατερινάκι κι εδώ στο βορρά έχει παγωνιά... Μπρρρρ!!!!

Πεταλουδάκι κι εγώ που θηλάζω αποκλειστικά κάνω 8-10 θηλασμούς σίγουρα γιατί τόσο μου ζητάει!! 

Σήμερα έβγαλα 160 ml με το θήλαστρο σε 10 λεπτάκια!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?ονειρακι μην αγχωνεσαι θα παρει τα πανω του.εμενα σε εναν μηνα το καλοκαιρι πηρε μονο 400 γραμμαρια.κοριτσια σε τι σταση κοιμουνται τα μωρακια σας?εμενα εδω κ εναμησι μηνα γυρναει μπρουμυτα αλλα παταει το ενα χερακι της κ επισης την σηκωνουμε ορθια κ κανει τα βηματακια δεξι-αριστερο κ περπαταει.εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oneiraki συμφωνώ απόλυτα με την Thagia σε ότι αναφορά το βάρος, μερικές φορές εμείς οι μανούλες μπαίνουμε στην διαδικασία να συγκρίνουμε τα μωρα μεταξύ τους (κάτι που είναι πολύ λογικο και σαν νεες μανούλες) αλλά μην ξεχνάμε ότι το κάθε παιδάκι έχει και τον δικό του ρυθμό ανάπτυξης. Τι καλά που θηλάζετε ακόμα, πολύ σας χαίρομαι! Μαρακι εμένα ανάσκελα με τα χερια πίσω από το κεφάλι αραχτός! Δεν του αρέσει μπρούμητα και μερικες φορές γυρίζει και προσπαθεί να ξανα γυρίσει ανάσκελα, μερικές φορές το καταφέρνει ο πεισματάρης! Τα βηματάκια τα έκανε και εμένα από νεογέννητο, αλλά ξέρω ότι όλα τα μωράκια από την πρώτη στιγμή που έρχονται στον κόσμο το κάνουν γιατί είναι αντανακλαστικό της βάδισης.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,Κατερινακι του φτανει το γάλα,η αλλεργία φταίει κατα κυριο λογο όπως παιζει ρολο και το dna μιας κ εγώ 1 χρονου ήμουν 7 κιλά!!!!Έως τώρα εχω κόψει γαλακτοκομικα,σόγια,μοσχάρι,χοιρινό,αυγό και βλέπουμε...Εμένα κοιμάται ή ανάσκελα ή πλαγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.Αurora μην μας πεις οτι η κορη σου εβγαλε και τριτο δοντι γιατι θα αρχισουν να πεφτουν τα δικα μου [smilie=icon_sunny.:  [smilie=icon_sunny.: εμεις παλι χτες μεχρι τις 2 καναμε βολτες με το αυτοκινητο για να κοιμηθει ο θανασης δεν ξερω μεχρι ποτε θα το κανει αυτο.κοιμαται κατα τις 9 ενα μισαωρο αλλα δεν μπορω να τον κρα<τησω αμα θελει να κοιμηθει γκρινιαζει και  τριβει ματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι περα απ'αυτο που της το εκανε απο νεογεννητο κ η παιδιατρος,η μπεμπουλα μου δεν θελει να ειναι ξαπλωμενη αγκαλια,θελει ολη την ωρα να σηκωνεται καθιστη κ μετα δινει φορα να σηκωθει ορθια κ οταν την κραταμε απ'τις μασχαλιτσες περπαταει κανονικοτατα,χωρις βεβαια να της βαζουμε βαρος πολυ στα ποδαρακια της.κ εμεις καθε φορα που κανει κ κατι καινουργιο χαιρομαστε πολυ γιατι εχουμε κ το αγχος μας.δοξα τω Θεο ολοι οι γιατροι που την εχουν εξετασει μας λενε οτι ειναι πολυ μπροστα σε ψυχοσωματικες ικανοτητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ζωηρούλα η μπεμπούλα Μαράκι και θέλει να σηκωθεί και να περπατήσει γρήγορα!!! Και εμένα μια από τα ίδια πολύ ζωηρός και το κάνει αυτό που κάνει η μπεμπούλα σου! Λογικό είναι να χαίρεστε και πολύ καλά κάνετε, φαινεται πως είναι πολύ δυνατό παιδάκι, το κοριτσάκι σας! :-)   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικα απ'οτι φαινεται τα μωρακια της παρεας μας βιαζονται πολυ.αλλα θελουν να περπατησουν,αλλο βγαζει δοντακια,αλλα παιρνουν τα γραμμαρια για την πλακα.αχ τι ωραια που ειναι.εχω γινει πολυ χαζομαμα μου φαινεται κ με κοροιδευουν οτι θα την καλομαθω πρωτα ο Θεος.κ εγω τους γραφω κανονικοτατα ολους.μονο εμεις οι ιδιοι ξερουμε πως να μεγαλωσουμε σωστα τα μωρακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα γυρίζει μπρούμυτα στον ύπνο κ με ανησυχεί αλλά τι να κάνουμε; Όντως το κάθε μωρούλι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης! Ονειράκι όλα καλά θα πάνε με το μπέμπη κ θα ηρεμήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια και ευχαριστουμε για τις ευχες!!

και εμενα η μικρη το κανει αυτο με δυναμη να σηκωθει.. κατα τα αλλα κυριως μπρουμυτα κοιμαται.. την βαζω στην μια ακρη της κουνιας και την βρισκω μπρουμυτα στην αλλη ακρη .. και εχει πολλη πλακα γιατι σηκωνει ψηλα το κεφαλι και γελαει!!της βαζω κανενα παιχνιδακι πιο μακρια και σερνεται για να το πιασει.. τα ποδια ακομα στο στομα δεν τα βαζει .. μπορει να την ενοχλει και το χοντρο μπουτι!

stalitsa με το καλο η βαπτιση και ελπιζω ο δικος σου να μην φρικαρει! εμενα σημερα ηρεμησε.. ( και ετοιμασου για ενα σπιτι αχουρι μετα με σακουλες και σακουλιτσες!!!) εγω ξεκινησα την διαδικασια των αλλαγων και θα παρω ρουχα μεχρι τα 18 της μου φαινεται!

ονειρακι ειναι και κληρονομικα αυτα.. αφου κι εσυ ησουν μικρο μωρακι!κι εγω μπαλα ημουν μωρακι σαν την μπουμπου μου!εφοσον ειναι μεσα στις καμπυλες για θηλαζοντα βρεφη δεν εχεις θεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχές για τη βάπτιση του γιου μου!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!! Είμαι βέβαια πολύ στεναχωρημένη γιατί μου στείλανε ότι να είναι από μπομπονιέρες κ τρέχω να βρω της προκοπής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, εχω ενα αγορακι δυο μηνων κ μολις καναμε το πρωτο μας εμβολιο. Θελω να σας ρωτησω σχετικα με τον υπνο. Τον εχω ακομη στην κρεβατοκαμαρα μου και υπολογιζω μολις κλεισει τον 3ο να τον παω στο δωματιο του, ομως εχω ανασφαλεια με τον υπνο του, φοβαμαι μην γυριζει ανασκελα και συμβει κατι. Τον εχω σε σφινακι και απο πολυ μικρουλης γυριζε φανταστειτε τωρα. Ειναι υπερκινητικος. Πειτε μου την γνωμη σας για τον υπνο του. Μπρουμητα σιγουρα δεν μπορει να γυρισει λογω της σφηνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μωρούλι! Καλωσήρθες στην παρέα μας!

Είχα κι εγώ το ίδιο άγχος και αντί για τρία μηνών που ήθελα να τον πάω στο δωμάτιο του τον πήγα τρισήμιση.. Αν έχεις ασύρματο κοντά του και στο κομοδίνο σου αντίστοιχα, θα τον ακούς ότι κι αν κάνει και θα σηκώνεσαι.. Εγώ τον πρώτο καιρό με το παραμικρό έτρεχα να δω, τώρα που κοιμάται εδώ κι ένα μήνα μόνος είμαι πιο χαλαρή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λευκη μου καλημέρα  πιστεύω προς το τέλος του πρώτου τριμήνου θα υποχωρήσει αυτό. Είναι σύμπτωμα πρώτου τριμήνου.  Με βοηθάει να περπατάω πάντως, δοκίμασέ το μήπως σε βοηθήσει κ εσένα. 😊
    • Καλημέρα κορίτσια μου εγώ υποφέρω με συμπτώματα ειδικά ναυτίες από πολύ νωρίς  δν ξέρω αν παίζει ρόλο που είναι κ η Τρίτη εγκυμοσύνη καθώς σε κάθε εγκυμοσύνη υποφέρω κ χειρότερα 😂😂 κ έχω τα παιδάκια σπίτι δν πάνε σχολείο ακόμα άρα καταλαβαίνετε 🤪 (εδώ το σχολείο είναι υποχρεωτικό από τα 6 αλλά θα στείλω τώρα τον Σεπτέμβρη την κόρη μου που θα γίνει 5) ευτυχώς μετακομίζει η μαμά μου αυτές τις μέρες στην πόλη μου άρα θα με βοηθάει.    εχω πόνους έντονους είδα κ καφέ αιματακι (είχα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη κ ήταν αποκολληση σάκου σε υψηλό σημείο στην μήτρα που μέχρι να κατέβει το αίμα έβγαινε καφέ άρα κ αυτήν την φορά δν το αμέλησα κ το τσεκαραμε)  γενικά κ εγώ επειδή ήξερα ότι το καφέ είναι παλιό αίμα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου δν έδωσα από την αρχή σημασία αλλά σε συνδυασμό με τους πόνους μετά από λίγες μέρες πήγα στον γιατρό κ τελικά ήταν αποκόλληση.    φυσικά δεν σημαίνει ότι κάθε φορά είναι πάντα κάτι κακο , ας πούμε τώρα δν είδαμε κάτι σε αποκόλληση αλλά λόγω πολλών πόνων μου έδωσε κ μαγνήσιο.      κοριτσια μου χαρείτε το όσες  δν έχετε συμπτώματα αλήθεια ❤️ εμένα μ ρίχνει πολύ ψυχολογικά η ναυτία ίσως γιατί βλέπω ότι ζορίζομαι κ με τα παιδιά που έχουν τις ανάγκες τους κ λόγω ηλικίας δν είναι ανεξάρτητα.   
    • Καλημέρα παρεούλαααα🧡 Εμένα με έχει χτυπήσει πολύ στο στομάχι κυρίως την τελευταία εβδομάδα. Έχω πρηξίματα και νιώθω συνεχώς χορτασμένη ενώ δεν έχω φάει. Βέβαια όλη αυτή τη κατάσταση μπορεί να την επιβαρύνει και η ζέστη.  Από συμπληρώματα παίρνω μόνο felicine
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...