Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις γυρισαμε απο Παιδων που πηγαμε για εξεταση αιματος.η μπεμπα χθες το βραδυ παλι ξυπνια.εκει που κοιμοταν ξαφνικα αρχιζει κατι κλαματα.πρωτη φορα ετσι.μιλαμε τρομαξαμε.τωρα κοιμαται ολη την ωρα το μωρακι μου.dorothy τι εννοεις με τα μπιμπερο?εγω της chicco εχω αλλα δεν ξερω αν εγραφε τιποτα πανω.κοριτσια το ποσιμο εμβολιο πως το δινετε?με συριγγα?thagia μια χαρα το τροχοσπιτο.τιποτα καλυτερο απ'την φυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις τα ιδια πανω κατω..christi να σου ζησει!!περιπετεια περασατε κ σεις.ευτυχως ολα πηγαν καλα.thagia μια χαρα σας βρισκω απο μικρος να μαθαινει στις εκδρομουλες,εχεις ακομα απο τη γεννα περιοδο?niki οταν λες δεκατα δηλ?εμενα αυτες τις μερες εχει 37 κ εχει φτασει 37,6.ο παιδιατρος μουπε απο 38 κ πανω να ανησυχησω.aurora μεγαλωσε η μπεμπα σου!!γιατι σε αγχωνε για τα κιλα του μωρου η παιδιατρος σου?τα μπιμπερο avent ποια πηρες κ ειχαν αργη ροη?εγω πηρα προχτες τα γυαλινα των 240 μλ αλλα ειχαν 2 τρυπουλες κ τα γυρισα.καλα τα πλαστικα καθολου βολικα τελικα μεχρι να κρυωσει το γαλα ποση ωρα κ δεν μπορω κ να τα βαλω σε θερμαντηρα.dorothyεγω ακουσα απεσυραν των τζαμπο μπιμπερο ακουσες για καμια επωνυμη μαρκα?katerina το κανατε το εμβολιο?πως τα πηγατε?κ εμενα με αγχωνει το εμβολιο.. maria κ μας μας τοχει κανει αυτο εκει που κοιμαται να παταει μια τσιριδα ποιος ξερει ισως τρομαξε ισως καν πονακι.καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις ολα καλα θα πανε.εμενα παλι η δικια μου 2 μερς μες την γκρινια κοιμαται μονο το βραδυ 4-5 ωρες κ μετα συνεχεια ξυπνια κ κλαμα!!μας ταραξε!κ το ρηλαξ ουτε να το δει τελικα την βαζω κ τσιριζει!!ακομα κ κοιμησμενη που την εβαλα αρχισε να κλαιει.κριμα ειπα κ γω να την βαζω να ξεκουραζομαστε λιγο.. κ με τον μαρσιπο τα ιδια.βεβ  της κικο ειναι οχι αυτα πουναι αγκαλιας ισως γιαυτο ειναι λιγο σκληρος.κ το μουσικο παιχνιδι δεν την ηρεμει..fyn θπομονη με τον θηλασμο αξιζει ομως,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst εγω στο 38 εδωσα ντεπον για να μην την αφησω να παιδευεται εχει και ζεστη τωρα.μια φορα της εδωσα δεν ξαναεκανε.και η δικη μου παιδιατρος πανω απο 38 μου ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.εμενα γιατι μου εχει πει πανω απο 37,5?με 37,7 πηγαμε Παιδων.καλα εμενα ειχε κ την λοιμωξη βεβαια.εγω εχω παρει καποια μπιμπερο chicco απ'τα jumbo.δεν ειναι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Αχ μεγάλωσαν τα μπεμπακια και αρχισαν τα εμβόλια!Εμείς σε δυο εβδομαδες θα κάνουμε δύο, το εξαπλο κ της γαστρεντεριτιδας.Μαρακι λογικά καλά θα ειναι.Νομιζω πως βλέπω καλυτέρευση με την αποχή,ο μικρός δεν μ βγάζει σχεδόν καθόλου γουλιες,1-2 την ημερα κ ο λόξυγκας εχει μειωθεί καπως,οι βλεννες παραμενουν.Ο γιος μου την μέρα δεν κοιμάται καθολου,τον παιρνει ο ύπνος κ μολις φεύγω από διπλα του μετά απο 10 λεπτα ξυναει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria κ γω εχω της κικο της νουκ κ του ντοκτορ μπραουν αλλα τα πλαστικα κ νομιζω εγραφαν bpa free αν θυμαμαι καλα.αλλα τα γυαλινα γιατι ναχουν?πριν τη λοιμωξη η μετα σουπαν απο 37,5 να πατε στο παιδων?oneiraki τοσο λιγο κοιμαται?κ αντεχεις ε?!μπραβο!αποχη απο γαλακτοκομικα κανεις?εμενα σημ αντιθετα με χτες κ προχτες κοιμαται ολη μερα!κ βολτα την πηγαμε παλι κοιμοταν.μας βλεπω νυχτερι σημ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Πώς είστε; Εμείς χθες κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο. Όλα πήγαν καλά! Η μικρή έκλαψε για μερικά δευτερόλεπτα μόνο και μετά ήταν μια χαρά! Ο γιατρός την ζύγισε και ήταν 4850 και μας είπε ότι κρατάει το κεφάλι της όρθιο όπως μωράκια 3,5 μηνών. Μετά πήγαμε βόλτα με το αμάξι και κοιμόταν. Ο βραδινός ύπνος μας έχει στρώσει και ελπίζω έτσι να συνεχίσει! Ντόροθυ ελπίζω τα μπιμπερό που έχω να είναι οκ!!! Εσύ πως τα πας με το μωρούλι; Σταλίτσα μου μέχρι στιγμής δεν έκανε πυρετό θα δούμε! Πάντως μην αγχώνεσαι τελικά δεν είναι τίποτα! Aurora μου μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα το φύσημα! Και μένα έχει αλλά θα κάνουμε τρίπλεξ στο 6μηνο μας είπε ο γιατρός. Συνήθως κλείνει από μόνο του γύρω στα 4 χρόνια. Δεν είναι κάτι!! Thagia ωραία φάση το κάμπινγκ! Μαρία το πόσιμο είναι σε ειδική συσκευασία και ο γιατρός του το στάζει στο στόμα. Kryst απτην ζέστη έχουν εκνευρισμό. Κάνε της συχνά ντουζάκια και θα ηρεμεί! Μην τη σκεπάζεις γιατί σκάνε τα κακόμοιρα. Και μένα το ίδιο νίκη μου είπε ο γιατρός! Σιρόπι ντεπόν αν κάνει πάνω από 38. Ονειράκι θα στρώσει σιγά σιγά με τον ύπνο! Και μένα το έκανε να ξυπνάει όταν έφευγα αλλά τώρα όχι τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια, για να καταλαβεις..εγω εχω μπιμπερο Dr Brawn και επειδη ηθελα να παρω θηλες με πιο μεγαλη ροη μου ειπε μια γνωστη μου να παρω της Chicco τις στενές επειδη ταιριαζουν με τα μπιμπερο που εχω,πηγα στην φαρμακοπειο και της ζητησα τις θηλες αυτες και μου ειπε οτι η Chicco Εχει θεμα με τις παραδοσεις γιατι καταργουνται καποια μπιμπερο επειδη βρεθηκε αυτη η χημικη ενωση BPA και μου ειπε πως καλο θα ηταν να παρω μπιμπερο χωρις BPA (να εχουν πανω τα μπιμπερο την ενδειξη BPA free) εγω πηρα της NUK γυαλινα! Και στην Αμερικη αυτο το ξερουν εδω και 3-4 χρόνια και εμεις εδω εχουμε μαυρα μεσανυχτα! Διαβασε εδω για να ενημερωθεις σχετικα : http://www.childit.gr/v2/index.php/health/681-ta-mpimpero-kai-to-epikindino-bpa-ti-na-prosexete

Κατερινα εμεις μια χαρα τα παμε..εχει μπει πλεον σε προγραμμα!Θα ξυπνησει 10-11 το πρωι με γελια πολλα,θα φαει θα παιξουμε στο κρεβατι θα κοιμηθει παλι περιπου 1,5 ωρα μετα απο 3 ωρες παλι φαγητο και παει λεγοντας! Κανουμε το μπανακι μας το απογευμα και τρελαινεται του αρεσει πολυυυυυ,χτυπαει ποδια χερια..χαμος γινεται!!!το τελευταιο γευμα του ειναι στις 9.30 ή 10.30 (αναλογα) και με το που θα τον βαλω στη κουνια του θα κοιμηθει μεχρι το πρωι..Με εχει βολεψει απιστευτα ο μαρσιππος σλινγ,δεν γκρινιαζει καθολου,φαινεται του αρεσει πολυ που ειναι στην αγκαλια μου τοσο κοντα μεχρι και σουπερ μαρκετ παμε μαζι(τα 2 μας..χαχα). Το μονο "δυσκολο" ειναι οτι 2 φορες που βγηκαμε βολτα βραδυ για φαγητο με τον αντρα μου και τον πηραμε μαζι δεν καθοταν στο καροτσι και γκρινιαζε και ουτε στην αγκαλια μου..ηταν ωρα υπνου και δεν ηθελε φασαρια μαλλον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε? CHRIST να σου ζήσει κοπελα μου, γερό και τυχερό να είναι! Περασατε και εσεις περιπέτεια από εδώ και στο εξης όλα να είναι καλά εύχομαι. Dorothy σουπερ ο μπεμπάκος σου, μπράβο! Ποσο ΄μηνών είναι τώρα? Και εμεις σιγα σιγα μπαινουμε σε ένα σχετικο πρόγραμμα. Κοιμάται σίγουρα ενα 4ωρο μεσα στην ημέρα συνήθως το μεσημεράκι, το απόγευμα ξύπνιος στο ρηλαξ κυρίως αλλά και αγκαλίτσες γιατι πιάνετε και γκρινιάζει και το βράδυ κοιμάται γύρω στις 11 με 12 και ξυπνάει 4 ή 5 για να φαει και ξανα κοιμάται μεχρι τις 7, σήμερα ξύπνησε στις 8!!! Είναι αρκετα δραστήριος συνέχεια βγάζει φωνούλες προσπαθώντας να μιλήσει και χαμογελάει, επίσης αν τον εχει καποιος άλλος αγκαλια με ψάχνει το μαναρακι μου με γουρλωτα μάτια. Το μόνο κακο που έχουμε είναι ότι στα περισσότερα γεύματα μετα από μιαμιση ώρα ξυπναει δυσανασχετεί και κάνει γόυλίτσες και μετα ξανα κοιμάται, φαινεται ότι τον πειραζει στο στομαχάκι του. Εσας σας συμβάίνει αυτό? Η παιδίατρος που έχουμε μας συστησε γαλα αντιαναγωγικο αλλά δεν κάνει δουλεια σκέφτομαι να πάρω και δευτερη γνώμη. Πειτε μου σας παρακαλω γιατι με εχει προβληματίσει αρκετα αυτό το θεμα με τις γουλιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με το εμβόλιο!!! :-) Εμένα κορίτσια ο μπέμπης κοιμάται κατά τις 11 το βράδυ κ θα ξυπνήσει 4 ή 5, θα φάει κ θα κοιμηθεί..μετά θα ξυπνήσει κατά τις 8 θα ξαναφάει κ θα κοιμηθεί μέχρι τις 10 περίπου..μετά κοιμάται κάτι μισάωρα την διάρκεια της ημέρας.. μερικές φορές κοιμάται κανένα 3ωρο το μεσημέρι!! Dorothy εμένα δεν πολυκάθεται στο σλινγκ...μάλλον κάτι δεν κάνω καλά!!! Ναταλία κ εμένα όταν τον έχει αγκαλιά ο άντρας μου με ψάχνει συνέχεια!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natalia Χτες γιναμε 3 μηνων!!!! :D Και εμενα εκανε γουλιες,βασικα οχι γουλιες, ολοκληρο συντριβανι το εβγαζε το γαλα,και η παιδιατρος μου προτεινε το βιολογικο, το βιοlac1.Εμενα στο ρηλαξ δεν καθεται και το πηραμε 100+ ευρω..κριμα τα λεφτα..χαχα!!! Stalitsa για 2 μηνων μια χαρα κοιμαται το μωρακι σου,να δεις που μια μερα θα κοιμηθει ολο το βραδυ και μετα θα το κανει συνεχεια..και εγω δεν περιμενα να κοιμαται.. ελεγα "το δικο μου το παιδι δεν θα ξυπνησει να φαει το βραδυ??δεν παιζει με τιποτα τετοιο σεναριο" γιατι βλεπετε κοριτσια κανει σαν τρελος οταν βλεπει το μπιμπερο,τρεμουν τα χερακια του απο την χαρα και απο την λαχταρα του!!!

Stalitsα το βαζεις καλα? Τον βλεπεις να καθεται ανετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες!Βλεπω τα μπεμπακια κοιμουνται αρκετα!Και σε καλυτερα σας και μας ευχομαι!

Κατερινα καναμε τριπλεξ χθες και οντως ο γιατρος ειπε ανευ σημασιας το φυσημα και θα φυγει μεχρι να παει σχολειο,ισως και στο χρονο.Ηταν πολυ ησυχη και κοιτουσε μια το γιατρο και μια την οθονη.Μετα πηγαμε για καφε και τζαμπο και πηραμε οτι βρηκαμε μπροστα μας!

Χαμογελαει και "μιλαει" καθε μερα και περισσοτερο,εχει πολλη πλακα και ειναι γλυκα!

Χθες ημασταν ολη μερα εξω και το βραδυ κοιμηθηκε 7 ωρες!Εξαιρεση μεν αλλα ωραια!

Ντοροθυ μια χαρα,τελεια τα πατε,μεγαλωσατε πολυ!

Γουλιτσες βγαζει και η δικια μου αλλα οχι συχνα ουτε ποσοτητες να ανησυχω.Υπαρχεο ενα σιροπακι νομιζω για την παλινδρομηση,αφου το γαλα δε βοηθαει.

Αυτη τη στιγμη συναρμολογει ο αντρας μου το ριλαξ,ελπιζω να το τιμησει η κυρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια πολυ χαιρομαι με τα νεα σας.. εμενα παλι με το ζορι να κοιμηθει 3 ωρες βραδυ κ 1 ωρα την ημερα.. δεν ξερω αν φταιει ο θηλασμος η το παιδι αλλα εχω ψοφησει ειδικα τωρα που μεγαλωνει και μενει κ πολυ ξυπνια κ θελει ολο βολτες τραγουδια κ παιχνιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!! Dorothy κοιμάται 12 ώρες τη νύχτα; Ουάου σούπερ ο μπέμπης! Εμείς έχουμε κανονικό μάρσιπο και τον έχουμε βολευτεί πολύ! Η μπέμπα μου κοιμάται 6-7 ώρες τη νύχτα και κοιμάται και κατά τη διάρκεια της μέρας κάτι δύορα. Γενικώς γκρινιάζει πολύ λιγότερο. Μιλάμε συνέχεια και μας γελάει! Σταλίτσα μου με το καλό να κάνετε το πρώτο σας εμβόλιο αύριο! Aurora μου μπράβο για το τρίπλεξ! Τελικά το θέλει το ρηλάξ; Η δικιά μου στην αρχή δεν το ήθελε τώρα κάθεται κανά δεκάλεπτο αλλά είναι μικρά ακόμα απτον άλλο μήνα θα κάθονται παραπάνω! Fun όλη τη νύχτα κοιμάται 3ωρο; Η δικιά σου είναι λίγο μικρότερη! Σε 10 μερούλες θα καλυτερέψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εκανα και δεν μπορω να βοηθησω...

Σταλιτσα τετοια λεγε μου γιατι αγχωνομαι!Θα προτιμουσα βεβαια ναχε κλεισει η τρυπουλα...

Τη βαλαμε δυο φορες στο ριλαξ κι εκατσε!Τη δευτερη με πιπιλα ομως και αποκοιμηθηκε!Ψιλομαπα το ριλαξ κατα ταλλα.fisher price infant to toddler με δονηση και υποτιθεται μουσικη.Δεν ειναι σκληρο σαν στρωματακι,σκετο υφασμα ειναι!Και μουσικη εχει εναν ηχο 10"... Φθηνη λυση;;Το πηρα 63 ευρω με εκπτωση απο eshop.Το περιμενα καλυτερο.Δε θα την αφηνω να κοιμηθει εκει,σκετο υφασμα στην πλατουλα μωρου 2 μηνων!Οι βλακες,ειναι και θεση υπνου και καλα!Ομορφο αλλα φτηνιαρικο.Πηρα και κατι παιχνιδια κουδουνιστρες fisher price,ολα made in China λενε.Ως κι εκει.Ε για μενα να παρω τα χαζα,φτιαγμενα απο κοσμο που πειναει,ισως και απο παιδια γιατι δεν εχω οικονομικη ανεση,αλλα και

στα μπεμπε;;

Ενδοεπικοινωνια με καμερα καμια καλη;;Να φαινεται καθαρα αλλα οχι πανακριβη;;;Ξερετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια εδώ κ 5 μέρες το πρωί που ξυπνάω δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι!! Με πεθαίνει η μέση..σηκώνομαι πολύ αργά κ με το που περπατήσω λίγο κάπως καλυτερεύει..δεν ξέρω τι στο καλό έπαθα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα δικά μας ριλάξ εχουν κ στήριγμα πλαστικό κατω απο το ύφασμα κ τα στηρίζει καλά τα μωρα.πολλές φορές κοιμούνται εκεί.just baby είναι η μάρκα.κάθονται με τις ώρες αν τα αφησω αλλά δεν τα αφηνω συνέχεια γιατι είναι ναυλον κ ιδρώνουν.αν τα άφηνα ολη μερα η καλύτερη τους!προσπαθησα να τους βαζω σεντονακι απο κατω να μην ιδρώνουν αλλά έτσι που κάνουν σα χταποδακια πουουου να μείνει!!!χαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες κ μωράκια!!!! Νίκη μου πολύ γέλασα με τα χταποδάκια!! :-) Σήμερα τα ξημερώματα κορίτσια μου ξύπνησε ο μπέμπης κ είχε βηχαλάκι....κ φτερνίζεται συνέχεια!! Κατά τις 7 το πρωί εκεί που τον είχα αγκαλιά έκανε πάρα πολύ εμετό.... Λέτε να κρύωσε??? μας πήρε ο ύπνος χθες με ανοιχτό παράθυρο ρε γαμώτο!!!! Σήμερα το απόγευμα που θα έρθει ο παιδίατρος για το εμβόλιο ελπίζω να μην μου πει ότι κρύωσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλίτσα μου και μένα τα ίδια!!!! Μου ξύπνησε με βηχαλάκι τα ξημερώματα. Βήχει ελάχιστα αλλά αν συνεχίσει θα πάρω το γιατρό το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
    • Καλημέρα! Εγώ γενικά συμφωνώ με το να πας σε ενδοκρινολόγο αλλά για να μην αγχώνεσαι και πάρα πολύ και εγώ έχω πάθει το ίδιο. Δηλαδή συνέπεια στους κύκλους μέχρι και στην ώρα κάθε μήνα και τους τελευταίους 4 που προσπαθούμε για δεύτερο παιδάκι έχω συνέχεια περίπου 5 μέρες καθυστέρησης σε κάθε κύκλο. Άσε
    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...