Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,εμας δεν μας βλέπει κάθε εβδομαδα ο γιατρός,ακόμα τουλαχιστον,θα μας δει στις 26,έγω θα έχω μπει ηδη στον μήνα μου τοτε.Λοξυγγα εχει και μένα ο μπεμπης μου και καποιες μέρες μπορεί και δυο φορες :-p Εγώ λεω να χρησιμοποιώ το baby planet αλλά θα παρω και το προδερμ μιας και εχω τα κουπόνια. Το Αriel baby δεν το έχω δει πουθενά.Dorothy εχεις και τις δικές μου ευχές κούκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσια?εγω εχω πονους χαμηλα παλι εχει ακομα καμια?την προηγουμενη βδομ που πηγα γιατρο δεν ειδε κατι ανησυχητικο αλλα εγω ποναω..οντως στο θηλασμο με τιποτα βαψιμο μαλλιου!κ γω πριν τρεις βδομ τακανα οντως δεν πειραζει αλλα λιγες τυψεις τις ειχα γιατι δεν ηταν φυτικη.katerina ακομα δεν ξεμπλεχτηκε η μικρη μου γιαυτο μεχει κολλησει καισαρικη μακαρι να μην γιατι λαπαροσκοπηση ποχα κανει περσι 1 μηνα πονουσα!εγω τωρα εχω ραντεβου μετα το πασχα δηλ στις 3 βδομ μεβαλε απο την επομενη καθε 2βδομ μουπε οχι μια.στο μηνα μου παντως μπαινω 29/04.dorothy με το καλο θετικη σκεψη κ απο μενα!αχ κ γω λατρευω τα σκυλακια αλλα σε πολυκατοικια τωρα δυσκολα.κ γω προδερμ υγρο αλλα ηδη τοχα παρει κ μετα ηρθαν τα κουπονια κ μαλακτικο δεν θα βαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kryst μου πόνους χαμηλά,σαν περιόδου,έχω και εγω.Αχ μετά το Πάσχα και εγώ,ανυπομωνω :-D Μην στεναχωριεσαι μπορεί να ξετυλιχτει η μικρή και νομιζω οτι και με περιτυλιξη δεν κάνουν παντα καισαρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι ειναι τελειως συνθετικο υφασμα με ελαστικοτητα νομιζω.

Πονακια πολλα και ολο και συχνοτερα εχω... Αυριο θα παω στο γιατρο.

Παρηγγειλα το xpedior τελικα,απτη δευτερη φωτο,η graco κατηργησε το φουξια.

Εγω εβαλα λιγο μαλακτικο προδερμ μαζι με το υγρο στη λεκανη ολα μαζι.

Για τα ζωακια εχω να πω μονο τα καλυτερα για τη σχεση με τα παιδια καθε ηλικιας!Προσοχη μονο με μικροβια τα πολυ μικρα παιδακια και με τις γατες αν δεν υπαρχουν αντισωματα για τοξοπλασμα.

Βαφη μαλλιων και ο γιατρος και η μαια μου εχουν πει αφοβα,αλλα για να νιωθω καλυτερα βαζω φυτικη και ησυχαζω.Αυτο θα κανω και στο θηλασμο,απλα οχι συχνα.

Σταλιτσα καλο ενατο μηνα!Αντε να δουμε ολες την καρο σημαια!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες(σε λιγο πρωτα ο Θεος):-)

Ετρεχα απ'το πρωι σημερα.εκανα εξετασεις ουρων κ αιματος να δουμε τι γινεται κ μεθαυριο παω για ντοπλερ κ τις ενεσουλες.

Ονειρακι παρασυρθηκα κ εγω κ πηγα στο Ιλιον κ βρηκα το μωβ-ροζ καροτσι της kiddo κ μ'αρεσε πιο πολυ κ το παραγγειλαμε.μονο που το ειχε με μονες ροδες κ εννιαιο χερουλι.ειναι καλο?

Κατι αλλο,που μπορω να βρω λιστα για μωρο κ μαμα?γιατι ολο κ κατι θα ξεχασω.

Παραγγειλα κ απο δυο διαφορετικα φαρμακεια online κρεμουλες,σαμπουαν,ορους,επιθεματα,λανολινη κ ψαλιδακι.

Στο φαρμακειο λυκουρεσης http://www.pharmacy-greece.com/Default.aspx?TabId=87&ProdID=374&CatID=97 βρηκα πολυ οικονομικα κρεμα κ σαμπουαν.

Δεν κανει να βαλουμε μαλακτικο στο πρωτο πλυσιμο?

Dorothy ελπιζω να κρατας ηδη το μωρακι σου αγκαλια:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι το ίδιο καρότσι πήραμε απλα εμείς σε μπεζ καφέ,καλο μου φανηκε,τώρα θα το δουμε πιο καλά όταν έρθει η ωρα,νομιζω όμως οτι δεν εχει αναρτησεις.Απο εκεί που το πήραμε εμείς αυτός δεν μας είπε πολλά γτ ήθελε να πάρουμε δικο τους καρότσι. Όλες κάτι θα ξεχάσουμε μην ανχωνεσαι :-p Δεν απαγορεύεται να βάλεις μαλακτικο στο πρωτο πλύσιμο απλα εγώ δεν έχω ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι 100% βαμβακερά λέει,και η αλήθεια είναι οτι είναι πολυ φτηνα,απο εκεί πήραμε και ρουχακια και μπουρνουζακια και σχεδόν τα παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρηκα αυτα απο ιντερνετ http://www.newhome.com.gr/basket.asp?c_id=269&order=1&n=0&o=0&plc=2.στα jumbo ειναι πιο οικονομικα?

Απο κει θα παρουμε κ εμεις τα πραγματα απλα δεν ξερω αν εχει βαμβακερα γι'αυτο σε ρωτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετσετες βαμβακερές εχει γύρω στα 2€ τα μπουρνουζακια 5 ή 7 δεν θυμάμαι,τα εσωρουχακια 1-2€,τα φορμακια 4-5€,κουβερτουλες Φλις 3-4€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι το ειδα το site αλλα για να μην πληρωσεις μεταφορικά πρεπει να ψωνισεις πάνω από 50 ευρω. Ενω στο φαρμακειο που σας είπα εγω μπορεις απο 39 ευρω δωρεαν μεταφορικά. Εμενα πετσετες, μπουρνουζακι κ κουβερτουλα μου τα αγόρασε η μαμα μου! Aurora σε ευχαριστώ πολύ! Τα μαλλια μου κ εγω με φυτικη τα βαφω μια φορα το μηνα. Ονειρακι δεν την ξέρω αυτη την κουβερτουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ελειψα????
χαχαχαχα...

Πηγα σημερα και με "εδιωξαν"...δεν ειχα διαστολη! και παμε για προκληση την Τεταρτη,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Σας ευχααριστω πολυ για τις σκεψεις σας!!!

Λεπτομεριες και εντυπωσεις απο τον γιατρο μου θα σας πω οταν παρω εξιτηριο..ενα σας λεω..εχω εκνευριστει τρομερα και οτι ο ανθρωπος αλλαζει με το χρημα!

Την αγαπη μου και τα φιλια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα ακριβες ειναι αυτες το σετ μικρη μεγαλη 15€.θα παρουμε jumbo.

Εγω επειδη μενω Περιστερι κ αυτο το φαρμακειο ειναι στο Ιλιον δεν εχει μεταφορικα απ'οτι γραφει.απλα τα βρηκα πιο οικονομικα τα σαμπουαν απο οπουδηποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυο μέρες και θα κρατας το μωρο σου αγκαλιά :-D :-D Με το καλό κοπελα μου!Μαρια εγώ τόσο καλες τιμες όσο στο jumbo δεν έχω βρει κάπου αλλου,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα ξεκίνησα να φτιάχνω τη βαλίτσα μου για τις διακοπές!χαχαχα! Μου λείπουν πράγματα ακόμη αλλά τουλάχιστον έκανα την αρχή γιατί είμαι αναβλητική! Τελικά και γω την Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό δεν ξέρω γιατί μου είχε κάτσει η Παρασκευή. KRYST εμένα δεν μου έχουν ξεκινήσει πόνοι ακόμα. Μην σκέφτεσαι από τώρα την καισαρική είναι νωρίς. ΟΝΕΙΡΑΚΙ δεν έχω ιδέα για αυτήν την κουβερτούλα! Απτο Jumbo εμείς πήραμε κάτι σελτεδάκια και 2 φορμάκια που μου άρεσαν. Είναι όντως 100% βαμβακερά σε αντίθεση με άλλα ακριβότερα και πήρα να τα δοκιμάσω αν και μου έχουν φέρει αρκετά δωράκια σε ρούχα. ΜΑΡΙΑ με το καλό το ντόπλερ! Το ενιαίο χερούλι είναι πιο βολικό κατά τη γνώμη μου και οι μονές ρόδες απόσο έχω ακούσει είναι καλύτερες. Και το δικό μας έτσι είναι. Και μένα ΣΤΑΛΙΤΣΑ μου έχουν φέρει δώρο πετσέτες και σετ σεντόνια οπότε δεν αγόρασα ακόμη άλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...