Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική σε φυσικό κύκλο - Μ. Μπομπότης


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!! Είμαι 41 ετών και προσπαθώ εδώ και 11 μήνες για παιδάκι το οποίο και δεν έρχεται. Αποφάσισα να προχωρήσω σε εξωσωματική σε φυσικό κύκλο με τον κ. Μ.Μπομπότη, καμιά εμπειρία με το συγκεκριμένο γιατρό;;; Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!!!!!!!! Όλες οι εξετάσεις μου είναι πολύ καλές, τα προβλήματα που έχουν εντοπιστεί είναι το όχι τόσο καλό ενδομήτριο και η μετρίου βαθμού τερατοσπερμία του συζύγου.

Επεξεργάστηκε από vissi
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγω με φυσικο κυκλο αλλα στον Κο. Θεοδοση Αρκουλη πετυχα αυτη την εγκυμοσυνη μου βεβαια συλλεξαμε καθε μήνα ωαριο και τοποθετησαμε 3 εμβρυα μετα απο 4 μήνες αλλα πετυχε και συντομα γενναω το αγορακι μου. Σου ευχομαι να εχεις την ιδια τυχη! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγω με φυσικο κυκλο αλλα στον Κο. Θεοδοση Αρκουλη πετυχα αυτη την εγκυμοσυνη μου βεβαια συλλεξαμε καθε μήνα ωαριο και τοποθετησαμε 3 εμβρυα μετα απο 4 μήνες αλλα πετυχε και συντομα γενναω το αγορακι μου. Σου ευχομαι να εχεις την ιδια τυχη! Φιλια

Καλημέρα και με το καλό να δεχτείς το παιδάκι σου, όλα να πάνε τέλεια!!!!!! Εγώ σκέφτομαι το ένα ωάριο που θα έχω σε αυτόν τον κύκλο, αυτό να βάλω, αν και εφόσον πάνε όλα καλά και γονιμοποιηθεί κλπ κλπ. Ο Θεός βοηθός!!!!!!!! Δεν θέλω να ρισκάρω για δίδυμη κύηση, καθώς έχω ήδη ένα αγοράκι 4 ετών. Τον κ. Αρκουλη δεν τον ξέρω, σε ποιο κέντρο είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εβαλα 3 και επιασε το ενα ειναι δυσκολο να κατσουν δυο απλα αυξανεις τις πιθανοτητες. Ο Αρκουλης ειναι στο Κεντρο ΜΙτωση στον Πειραια εχει τρελλες επιτυχιες.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εβαλα 3 και επιασε το ενα ειναι δυσκολο να κατσουν δυο απλα αυξανεις τις πιθανοτητες. Ο Αρκουλης ειναι στο Κεντρο ΜΙτωση στον Πειραια εχει τρελλες επιτυχιες.!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μπορεί να περάσω καμιά βόλτα και από εκεί!!! και πάλι με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Είμαι 40 ετών και προσπαθώ εδώ και 11 μήνες για παιδάκι το οποίο και δεν έρχεται. Αποφάσισα να προχωρήσω σε εξωσωματική σε φυσικό κύκλο με τον κ. Μ.Μπομπότη, καμιά εμπειρία με το συγκεκριμένο γιατρό;;; Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!!!!!!!! Όλες οι εξετάσεις μου είναι πολύ καλές, τα προβλήματα που έχουν εντοπιστεί είναι το όχι τόσο καλό ενδομήτριο και η μετρίου βαθμού τερατοσπερμία του συζύγου.

Κάλή επιτυχία!!!!! Έκανα και εγώ τον Ιούλιο με φυσικό κύκλο αλλά τελικά δεν έγινε τίποτα. Σου εύχομαι εσύ να είσαι πιο τυχερή και να σου έρθεί το μωράκι σου. Εγώ είμαι 44 και λέω να ξαναπροσπαθήσω πόλυ με τεχνιτό κύκλο αυτή τη φορά ( νομίζω βάζουν περισσότερα ωάριο και ίσως φανώ πιο τυχερή) Σε πιο κέντρο πηγαίνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλή επιτυχία!!!!! Έκανα και εγώ τον Ιούλιο με φυσικό κύκλο αλλά τελικά δεν έγινε τίποτα. Σου εύχομαι εσύ να είσαι πιο τυχερή και να σου έρθεί το μωράκι σου. Εγώ είμαι 44 και λέω να ξαναπροσπαθήσω πόλυ με τεχνιτό κύκλο αυτή τη φορά ( νομίζω βάζουν περισσότερα ωάριο και ίσως φανώ πιο τυχερή) Σε πιο κέντρο πηγαίνεις?
Καλημέρα εγώ θα πάω στο Κέντρο Βιοδημιουργία με γιατρό τον κ. Μπομπότη, εσύ σε ποιό θα πας;; έχεις αποφασίσει;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...