Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

αγορι η Χαρα!!!! μπραβο!!!! με το καλο!

ο Βουδας αληθεια τι ελεγε;;;;

Σωσω ενταξυ, αλλο επιπεδο πανω....

εμ, δεν εχουν τους γειτονες μας, τους πολεμους μας.... αναπτυχθηκαν.

αφου και πολλοι λαθρομεταναστες που πιανουμε για εκει εχουν προορισμο... τ ακαλα μερη μαθαινονται...

για να βρεθουμε, οποιο απογευμα θελετε... να περασει και η 17Ν και μετα με τη δουλεια θα ειμαι οκ.

καλα να ειμαστε μονο... γιατι αρχισε τωρα η Μαριαννα λιγες μυξες και εγω απο το απογευμα σα ναμη νιωθω καλα... ψιλοποναει η λεκανη και τα γονατα.... πηρα vit C και τωρα που εφαγα το τοστακι μου θα παρω και ντεπον... μπας και το προλαβω... γιατι τετοιες μερες στη δουλεια... και με πυρετο με βλεπω να βγαζω υπηρεσιες!

Νανα φυσικα θα παρεις 2η γνωμη... τσουτσουνοκατασταση...

ΜΑρντιο γιατι καλε δεν ειχαν συνοχη τα κεκακια;;;

για τη γευση, φυσικα, γουστα ειναι αυτα..

Μαρκερ φαρμακαποθηκη σωστη, ε;;;

μωρε ας γινονται καλα και ας τα παιρνουν... τι να κανουμε...

και εμεις το φλιξο και το αερολιν τα εχουμε πολυ συχνα...

πηραμε και το νεφελοποιητη απο το λιντλ και ειχε κανει δουλεια στο βηχα που ειχαν την προηγουμενη φορα.

περαστηκα να ειναι και γρηγορα.

εφερε ο αντρας τη μαμα μου αποψε γιατι θα τη χρειαζομαστε τα μεσημερια στην αλλαγη της βαρδιας... και το σ/κ που δεν ξερω ποτε και ποσο θα δουλευω...

σας αφηνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσάκια μου!

τι κάνετε;

τόσο ωραίος ο παιδότοπος ε;

τουλάχιστον, το χάρηκε η μαρθούλα.

ναι ρε σωσώ... πώς έπεσες έξω στο φύλο της χαράς;

χαχαχα

αλήθεια, τι έβγαζε ο βούδας;

κι εγώ είμαι περίεργη... χαχαχα

εμείς τα ίδια με τον ύπνο.

σκέφτομαι πολύ σοβαρά να του δίνω ξένο γάλα το βράδυ πριν κοιμηθεί.

δεν μπορώ να του δίνω τόσο πολύ φαγητό που είπε η γιατρός.

χθες έκανε εμμετό από το πολύ φαΐ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ LABTOP ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΓΑΜΩΤΟ.ΒΡΕΧΕΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΓΙΑ Ο ΠΟΛΥΟΥΧΟΣ ΜΑΣ.ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΝΟΝΟ.ΣΩΣΩ ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΤΡΑΒΑ ΦΩΤΟ.ΝΑΝΑ ΠΑΡΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΜΑΡΙΟΥΛΗ.ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΩΣ ΑΝΤΡΑΣ.ΜΑΡΚΕΡ ΠΩ ΠΩ ΧΑΠΟΜΑΝΙ..ΜΕΤΑΤΡΕΨΑΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΤΟΥΣ...ΧΑΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΟΡΑΡΟ....ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΜΠΑΙΝΕ ΚΑΛΕ ΜΗ ΧΑΝΕΣΑΙ. VAG ΤΑ ΚΕΚΑΚΙΑ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΝΙΝΑ ΞΥΣΜΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΒΑΝΙΛΙΑ ΓΙΑ ΑΡΩΜΑ ΣΡΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΚΑΙ ΝΟΥΤΕΛΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑΚΙΑ.ΑΓΛΥΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΦΟΥΡΝΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.ΕΚΕΙΝΑ ΗΤΑΝ ΖΟΥΜΕΡΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟ ΣΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

shmera phgame σε 1 ακυρη τοποθεσια.ελεγε οτι βλεπεις σαν σε διασρτημα...

τελικα2 οροφοι με βιντεο ...πως ειναι να εισαι στο διαστημα...

ειχε κ προβολη αλλα ηθελε αλλα 15 ευρω κ για τους 3 μας..ηση [ληρωσαμε για τη μαλακια 15...οποτε λεμε αστο..το καλυτερο βεβαια ηρανε που ειχε 1 σταντ με πολλα λεγκο κ χωρο να ζωγρΑΦΙΣΕΙς Κ ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΩΡ εκει...

το απογ εμπορικα..αυριο στοκχολμη..

ο λευτ πηγε να παρει γυρους..ρεχω ξεσκιστει να τρωω σοικολατες..ολων των ειδψν..

παντως ακριβη θα μΑς ΒΓΕΙ ΡΤΕΛΙΚΞΑ ΑΥΤΗ Η ΕΚΔΡΟΜΗ..ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟς ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε θα φατε γυρους στη Σουηδια;;;;;;;!!!!!!

δεν εχει κανενα ντοπιο φαστ φουντ;;;;

με ταρανδο ας πουμε....

αλλα τι Δευτερα λες;;; τη μερα που ταξιδευετε θα εχεις ορεξη μετα απο τοση οδυσσεια για κοσμο;;;

ΜΑρντιο ισως να φταινε και τα εξτρα που εβαλες... αρωμα δε χρειαζοταν νομιζω ουτε πορτικαλι. αφου η νουτελα εχει τελεια μυρωδια απο μονη της... αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχει και με αμυγδαλα. σαν τη νεα μερεντα;

ΝΑνα μαλλον πρεπει να δοκιμασεςι κανενα κολπο για να κοιμαστε.

ποσο θα αντεξεις μανα, συζυγος, εργαζομενη νοικοκυρα με αυπνια...

Μαρκερ ακομα χαλια ειστε; περαστικα σας...

εγω εχω την εντυπωση οτι με πιανει παλι υπερκοπωση σαν τον Απριλιο...

το πρωι ημουν καλα και απο το απογευμα οσο περνουσε η ωρα γινομουν χαλια.

παλι ο σιδηρος θα επεσε στα ταρταρα...

πρεπει να αρχισω σιδηρο και πολυβιταμινες μπας και κρατηθω...

εχεις και τον αντρα να γκρινιαζει μολις πω οτι δεν ειμαι καλα!

μονο αυτοι εχουν το δικαιωμα στην αρρωστια!

εκανε και μια μ...α ....

εχει ποσο καιρο φαγωθηκε να βαψει τις στολες, τα πανελονια με τις μεγαλες τσεπες στο πλαι γιατι απο τα πλυσηματα ξεβαφουν...

πηρε μπογες και ηθελε να τα βαψει στο πλυντηριο!!!!

over my dead body!

ηταν η απαντησημου!

και εκανε τον αναλλακτικο τροπο... πηρε σιδερενιο κουβα εβαλε 1 παντελονι μεσα κλπ και επρεπε να το βρασει για μια ωρα!!!!

το εβαλε σε μεγαλο πετρογκαζακι και ειχε την ιδεα να το βαλει πανω στο πλαστικο παγκακι που εχουμε τα θαλασσινα ειδη μας... και.... απο το βρασμο επεσε και πηρε φωτοια το παγκακι!

φωναζε η μαμα μου απο κατω, ευτυχως το προλαβε και εκανε μονο μια τρυπα!

και δεν του φτανει αυτο... θελει να το ξαναεπιχειρησει!!!!!

σας αφηνω... ειμαι χαλια... ποναω παντου οταν περπαταω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πως του ρθε πάνω στο πλαστικό παγκάκι να βάλει το γκαζάκι;;;;Γιατί δε το άφηνε στο πάτωμα;;Πόσο βάρος να αντέξει το δόλιο γκαζάκι με ολόκληρη κατσαρόλα πάνω του;;

Ωρες ώρες οι ιδέες τους....Για να τρέχουμε εμείς...Ευτυχώς το πήρατε είδηση...

Mερέντα έβαλα στα κεκάκια όχι νουτέλα...Λες γι αυτό να ταν άγλυκα;Θα τα ξαναεπιχειρήσω λοιπόν...

Γεια σου βρε Σωσω με τα πιτόγυρα!Εννοείται ότι σε τέτοιες εκδρομές όσο και σφιχτός να προσπαθείς να σαι να φεύγει πολύ χρήμα.Δε θα πας σε ένα μουσείο,στο mall θα μπεις δε θα φας κάτι,μέσα μεταφοράς...φεύγει το χρήμα...αλλά απολαύστε το και άσε για την ώρα τους απολογισμούς...δε γίνονται κάθε μέρα τέτοια ταξίδια...

Καλημέρα σε όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα από το σπίτι.

πέθανε ο πεθερός της γυναίκας κ αναγκασυικά έμεινα σπίτι.

τουλάχιστον, θα πάω εγώ να πάρω τπν α από το σχολείο που τόσο πολύ θέλει.

έφαγε τα φρουτάκια του, θήλασε κ τώρα παίζει.

ο μεσημέρι θα φάει φασόλι μαυρομάτικο με σέσκουλα κ διάφορα λαχανικά.

για μας έχει μακαρόνια από χθες.

σωσώκα χαλάλι σας.

μην το σκέφτεσαι το οικονομικό.

βαγκ έτσι κ το έκανες εσύ... φαντάζομαι ότι θα σε μουρμουρούσε ο σύζηξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμιά...

κοιμήθηκε δυο ώρες γεμάτες το απόγευμα.

πόσο το ευχαριστήθηκα...

πήρε τα παιδιά ο π κ πήγανε στη μαμά του.

ξεκινήσαμε να του δίνουμε ξένο γάλα το βράδυ.

χθες είπιε δέκα μλ κ σήμερα τριάντα.

αλλά δεν ξέρει να πιπιλά το μπιμπερό.

εχουμε κανένα νέο από μαράκι ή ντομ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν το συζηταω τι θα γινοταν αν εκανα εγω τετοια ζημια!!!!!

γιατι, ειπαμε, οτι στραβο γινεται στο σπιτι... εγω φταιω.....

ΜΑρντιο αν τα θες να γινουν γλυκα, βαλε και λιγη αχνη μεσα οταν τα χτυπας.

εγω και στο κανονικο κέικ βαζω λιιιγο λιγοτερη ζαχαρη απο οτι λεει.

αλλα προσθετω λιγη αχνη μαζι με το κακαο για να μην πικριζει.

το κανω αναμεικτο το κέικ.

Νανα μακαρι να πιασει το ξενο γαλα και να κοιμαστε.....

Μαρκερ ακομα παιδευεστε;;;

καλα η Σωσω θα περιδιαβαινει τη Στοκχολμη.

καλη επιστροφη..

εμεις...

τα παιδια τα ιδια...

στην ταξη της Μαριαννας περασε σημερα η γιατρος και τα ειδε ολα.

τα ζυγησε και τα μετρησε, 17κιλα 104εκ, τα ηξερα αυτα και εγραψε οτι εχει λιγο βρογχιτιδα... και οτι βηχει λιγο. εδω στο σπιτι δε βηχει παντως... μονο λιγο μπουκωμα εχει.

απο βδομαδα προφανως θα ελεγξει και την ταξη του Σπυρου... αυτος 15 κιλα ειναι και καπου 1εκ κοντυτερος... το σαμιαμιδακι μου.... αλλα ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΤΟΥ!!!!!!

εγω το πρωι στη δουλεια σε κακα χαλια...

πηρα σιδηρο, βιταμινηC, αντιφλεγμωνωδες για το λαιμο... κατα τις 10 αρχισε να με ανεβαινει πυρετος... πηρα και ντεπον.... να τα μετρα και οι διαταγες να ερχονται... το κεφαλι μου αρχισε να οναει...

πηγα πηρα τα παιδια τα πηγα στο σπιτι στη μαμα μου και ξαναπηγα δουλεια. γυρισα 3 παρα... ευτυχως κοιμηθηκαμε 4:30 και ξεκουραστηκα, αφου ειχα παρει αλλα 2 ντεπον!

ο αντρας γυρισε 6:30 απο τα δικαστηρια!!!! 10ωρες υπηρεσια!!! που δε μετραει για υπερωρια φυσικα....

καλα που κερδιζει η Εθνικη, αν και μπορουσε καλυτερα...

να δουμε τι θα γινει την Τριτη στη ρεβανς στηΡουμανια...

καλο Σ/Κ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστουγεννιάτικο Παραμύθι με Πρωταγωνιστές τα Παιδιά

για δειτε το αυτο...

το σκεφτομαι για δωρο για το βαφτηστιρι μου και ισως και για τα δικα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πουλάκι μου... κοιμηθηκες δυο ώρες το απόγευμα;θτιμωρηθείς.εννιά φορές ο μ

ικρός κ δύο ο μεγάλος... να ψάχνουμε τα κακάδια στη μύτη του βραδιάτικα...

κ χθες είχε φάει πολύ καλά όλη τη μέρα για να πω ότι πεινούσε...

ο π πρωινός.τ

ο απογευμα θα πάμε στους κουμπάρους μαλλον.

μια χαρά το μαιαννάκι σου.

είμαι με πονοκέφαλο κ δε νιώθω τα πόδια μου...

δε μου έφταναν αυτά κ πρωί πρωί έβαλα πλυντήριο, ηλεκτρική κ σφουγγάρισα.

αλλά έχω ένα σίδερο...κ

πρέπει να ταχτποιήσω τις ντουλάπες μας.μό

νο των μωρών έκανα.

κ

θέλω να πλύνω ρηλάξ, καθισμ αυτοκ για να τα μαζέψω.

όχι ότι είναι βρώμικα αλλά δεν μπορώ να τα μαζέψω άπλυτα...

μάρκερ, την παλεύεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας διάβασα. Στοκχόλμη εδώ. Πανάκριβα. Ακόμα δε ξεκινάω βόλτες.σήμερα κ αύριο. Αλλά εδώ έχει παραπάνω κρύο. Βάγκνερ ραντεβού τη τρίτη στο σπίτι μου. Μπορεί κ η Αλέκα. Ενημερωτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε το πρωί παλιά πόλη. Κ τα εμπορικά. Νανά η καλύτερη σου νομίζω.πολύς κόσμος.μετά ενυδρείο.μετά σπίτι. Αύριο εγκαταλείπουμε ξενοδοχείο κ δε ξέρω που θα μείνουμε. Ο μπαμπάςτης κουμπάρος μετράει αντιστροφα κ πρέπει να Πάρι Ελλάδα.μάλλον θα μείνουμε στο ξενοδοχείο του αεροδρόμιο. 120-160 ευρώ η νύχτα. Αύριο θα πάμε στο μουσείο φυσικής ιστορίας. .που εχειμεσα κ 40λεπτα την προβολή σε θρι Ντι σε τεράστια οθόνη. Έβαλαν με το Λευτέρη μάλλον γιατί δεν επιτρέπονται παιδιά. Παρκιγκ πληρώνεις παντού 15 ευρώ την ημέρα. Δεν παρκάρεις στο δρόμο.πήγαμε κ ακουαριουμ σήμερα. Μπήκάμε κ σε πλοιο 5 ευρώ για αποστάση δέκα λεπτών. Μια κατεύθυνση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα σας διάβασα. Βάγκνερ μαλακός με το γκαζάκι. Είσαι καλύτερα. Μάρκετ που είσθι. Κ Χρυσούλα πεθυμησα. Νανά έδωσες ξένο. Τουλάχιστον θα κοιμάσαι. Αν σε διάβασε καμία κομπλεξικη θηλαζιυσα θα σου έβαζε πόστα. Πολύ φαγητό εδώ..σαβουΡο κατάσταση. Πήρα σαλάμι τυράννους να δοκιμασουνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ.ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.ΧΑ ΧΑ..ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΠΗΡΑ ΤΟ ΦΩΤΟΒΙΒΛΙΟ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ

..ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστουγεννιάτικο Παραμύθι με Πρωταγωνιστές τα Παιδιά

για δειτε το αυτο...

το σκεφτομαι για δωρο για το βαφτηστιρι μου και ισως και για τα δικα μου....

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΩ. ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάγκνερ.από πέρσυ έλεγες να το κανείς αυτό.εμένα μου φαίνεται υπερβολή. Αύριο επιστρέφουμε Ελλάδα. Πήγαμε στο κόσμο Νόβα. Τέλεια ήτανε. Τεράστιο οθόνη. Κ πήγαμε κ στο μουσείο φυσικής ιστορίας.όμορφα.μετά ήπιαμε καφέ με κάτι φίλους έλληνες. Κ από το απόγ είμαστε αεροδρόμιο κ ξύπνημα 5 για να πάρουμε το αεροπλάνο. Καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε... περισυ ελεγα για καρτα απο τον Αϊ Βασιλη...

καλη επιστροφη...

αλλα μανικι τοσες ωρες αεροδρομια...

και αυτο το σαλαμι τυρανους.... απο τυρανοσαυρους;;;;

οκ για Τριτη.... καλα να ειμαστε...

Νανα οταν μεσα στη μαυρη νυχτα ζητανε τρελα πραγματα....

με κλειστα ματια..... να σκεφτεσαι... να κοψω τις φλεβες μου... να παρω ντραγκς.... να το βουλωσω και να τελειωνουμε μια ωρα αρχιτερα μπας και ξαπλωσω το κουρασμενο μου κορμι;;

Μαρντιο και εγω θελω να το παραγγλω αλλα ο αντρας κοιμαται στον καναπε και δεν ξερω την προπληρωμενη του.....

εμεις εδω καλα...

το πρωι τους πηγα εκκλησια... καιρο ειχα να τοα παω...

ο αντρας δουλευε πρωι, οποτε πηρα τηλ το δ/τη και πηγα απογευμα. μια χαρα...

ειχε και επιφυλακη, πολλοι συναδελφοι, παρεα.... δεν ηθελα να γυρισω σπιτι!

καλη βδομαδα να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!βαγκάκι, όμορφο δώρο αλά ακριβό το βρήκα...εμείς πήγαμε θέατρο χθες.είδαμε τη μικρή γοργόνα.ωραίο ήταν γιατί συνδίαζε σινεμά με ζωντανή παράσταση.αύριο δεν έχουμε δουλειά γιατί πέθανε ο Κληρίδης, πρώην πρόεδρος της Κύπρου.ναι σωσώ, έδωσα ξένο.αλλά δεν το πίνει.βασικά δεν ξέρει να πιπιλά το μπιμπερό.να μη μάθει;η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα με την αϋπνία αλλά θέλω να μάθει να πίνει και γάλα.δε θέλω να την ξαναπατήσω όπως με τον Ά που αποθήλασε 13 μηνών και μετά δεν έπινε άλλο γάλα.αλλά, αυτός ο μικρός έχει κόλλημα μαζί μου.και μόνο που με βλέπει παθαίνει αμόκ!μαμάκιας με τα όλα του!χαχαχαμαρντ πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω εδω άργησα σήμερα...ήρθαν δημοσιογράφοι εδώ και δεν είχε ησυχία.γκρρ

Γιατί καλέ ακριβό,27€ βιβλίο και dvd μαζί με προσωπικά στοιχεία μέσα...εδώ απλά παραμυθάκια παίρνεις και το θες το 20€.Εγω ξετρελλάθηκα μιλάμε,τις τράβηξα χθες μια φωτο cheek to cheek την έστειλα και το περιμένω σε 10 μέρες...Ελπίζω να βγει ωραίο.

Θεος χωρέστον τον Πρόεδρο...καλά σας έκατσε το καθησιό,μεγάλη τιμή του κάνει το Κυπριακό δημόσιο!!Σιγα μη πέθαινε ο Στεφανόπουλος και είχαμε αργία...

Vag καλά πέρασες τελικά αφού δεν ήθελες να φύγεις κιόλας...Εδω στη πορεία για το Πολυτεχνείο είχε 10-15 άτομα στη πορεία και άλλους τόσους αστυνομικούς...μισοί-μισοί ήταν...χα χα

Σωσω καλή επιστροφή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω ότι το εικονογραφημένο βιβλίο με το dvd είχε 52 ευρώ.ήταν πρόεδρος για 2 θητείες και ανήκε στην ίδια παράταξη με το σημερινό πρόεδρο.εδώ δεν υπάρχει πρωθυπουργός.ο πρόεδρος είναι αυτός που κυβερνάει τη χώρα.νευρίασα με τη δασκάλα σήμερα.μέσα στο φάκελο επικοινωνίας μας βάλανε το βιβλιαράκι της unicef και σήμερα θα κάνανε αγορές τα παιδάκια.διάλλεξε κάτι τετράδια ο Α και έβλα τα λεφτά μαζί με την παραγγελία.η κουμπάρα μου έκουσε τη δασκάλα να λέει σε μία γιαγιά ότι ο γιος μου και ο εγγονός ττης δεν πήγανε το φάκελο όταν τους το ζήτησε κι έτσι δεν κάνανε τις αγορές.πόσο δύσκολο ήταν να πάρει αυτή το φάκελο από την τσάντα ή τελος πάντων να τους βοηθήσει...πολύ νευρίασα μαζί της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γμτ.... και δεν εχχει βδομαδα που ειμαστε καλα τελεως....

μπας και ειναι απο την ταλαιπωρια η καημενη;

αλλα απο την αλλη, ποιος ακουει τον αντρα ετσι και ξαναπαρουν αντιβιωση....

ποτε πατε Καβαλα και ποτε Ηρακλειο;;;

και εγω μπηκα, μιας και ειμαι μονη, να δω αν φτασατε καλα....

Νανα θα συμφωνισω με ΜΑρντιο... 27Ε δεν ειναι πολλα για βιβλιο &dvd. 52Ε ειναι η αρχικη αλλα με το κουπονι εχεις -50%.

σκεφτομαι να δωσω την ιστοσελιδα τους και στις δασκαλες στον παιδικο γιατι εχει αναμνηστικα σχολικα με 7Ε. ή να δει την ιδεα αυτος που κανει τα αναμνηστικα και να κανει παρομοιο.

οσο για το γαλα πιεσε τον να πιασει μπουκαλι να ηρεμισεις λιγο.

Μαρντιο φυσικα οταν παρεις το βιβλιο αν μπορεις να σκαναρεις καμια σελιδα να μας στειλεις να το δουμε.....

εμενα ο ανρτας πηγε τους γονεις του στο χωριο να φυτεψουν στο γκαζον 2 δεντρα για σκια και να ετοιμασουν το σπιτι για το χειμωνα... το καλοριφερ να αναβει λιγο, μη παγωσουν οι σωληνες κλπ...

αντε να κοιμηθω και λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καλα απο το μεσημερι καμια δε μπηκε;;;;

Μαρκερ τι κανετε;;;

ακομα αρρωστια;;;;

καλα...

θα σας καληνυχτισω και εγω...

ο αντρας κοιμηθηκε ιδια ωρα με τα μωρα... ψωφησε...

αρα μονη...

να δω... εχει τιποτα η τβ...

να βαλω κανενα ποτακι να χαλαρωσω με τη μοναξια μου....

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αααα μπερδεύτηκα με άλλη κοπέλα εντάξει τότε έχεις χρόνο εγω είμαι 30&1 σήμερα θα προλάβεις αν έχεις το θάρρος ξανά πες του για τα πράγματα 
    • Είχα κ μπάλα και σκάλες και ρεμποζο και μαία και μαθήματα και τα πάντα. Αλλά την εξάλειψη του τραχήλου και στις 2 γέννες μου τις πέτυχα με παρά πολύ περπάτημα. Πολύ περπάτημα όμως. 10 χλμ τουλάχιστον.  και φυσικά παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Ο πρώτος μου στην Αθήνα ήταν επαγγελματίας με άφησε και μετά τις 40 εβδ χωρίς τρομοκρατία κτλ..  40+5 με πήρε στο πρώτο εν τελη.  ο δεύτερος επαρχία δεν ήταν καλός αλλά δν υπήρχε κανένας καλός. Ευτυχώς όμως έφτασα 40 εβδ κ στο δεύτερο  (ήθελε να με βάλει με πρόκληση από τις 38 λες και ήμουν καμία πρωτάρα και δν είχα ενημερωθεί😂).  Πάντως και τα δυο παιδάκια μου δεν βιάστηκαν να βγουνε.    ευχομαι κ σε σένα να είναι ένας τοκετός όμορφος και με σεβασμό. ❤️❤️❤️ πολύ σημαντικά τα μαθήματα κ ακόμα πιο σημαντική ειναι η μαία.
    • Εγώ πήρα απορρυπαντικό σκόνη αρκάδι, μου φάνηκε το πιο αγνό.. μαλακτικό δε θα βάλω μάλλον για αρχή, λίγο αργότερα!
    • Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι ένα Τσεκ απ στο σπερμα με ένα απλό σπερμοδιαγραμμα είναι τόσο σημαντικό.  ο άντρας μου στα 26 του είχε ενόχληση κατά την ούρηση. Πήγε σε ουρολόγο-ανδρολόγο του λέει θα είναι ουρολοίμωξη αλλά κάνε κ ένα σπερμοδιαγραμμα. Ήταν όντως ουρολοίμωξη αλλά το σπερμοδιαγραμμα  Βγήκε χαλια. Πολύ χαλια. Στο ραντεβού ψηλάφισε την περιοχή και βρήκε κιρσοκηλη που λόγω νεότητας και λόγω αποτελεσμάτων στις εξετάσεις έχριζε άμεσης εγχείρησης.  απο τότε ο άντρας μου σε όλους τους φίλους του προτείνει πάντα και τακτικά σπερμοδιαγραμμα γιατί κ ο ίδιος δεν είχε κάποιο σημάδι το βρήκε εντελώς τυχαία και σε παρά πολύ προχωρημένο στάδιο.   Καλό είναι να γίνονται λοιπόν εξετάσεις απλές που είναι τόσο απλές όσο να δώσεις αίμα.     χωρις άγχος, απλά διαγνωστικά όπως κάνουμε κ εμείς το τεστ παπ. 😊
    • Εδώ στη Λευκάδα είμαι λίγο καλύτερα είναι η αλήθεια. Αλλά σε 2 βδομάδες θα καατέβω Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Εγώ έχω και την μπάλα για να βοηθήσω την εμπέδωση. Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα βέβαια γιατί περιμένω να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...