Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

Ασε Βαγκ αν έπαιρνα αστυνομία την επόμενη μέρα όλο και κάτι θα είχαμε λειψό... πειραγμένο αμάξι ίσως .... εμείς είμαστε Κρητικοί (μη χέσω) και δεν σηκώνουμε παρατηρήσεις! Εδώ δεν ειδοποίησε η από πάνω του που έχει και νεογέννητο, τί λές τώρα!

Μαρντιο να χαίρεσαι τον μπαμπάκα!!!!

Ρε Μάρκερ πλάκα κάνεις ότι δεν θα πληρωθούν; Τότε ποιος ο λόγος να συνεχίζει να πηγαίνει και με τι διάθεση θα αποδίδει στην δουλειά του; Ουφ σκατά κράτος ρε γαμώτο....

Καλά Σωσώ στο είπα και στο τηλέφωνο...δεν βαριέσαι όλη μέρα να γυρίζεις; Μ@λ@κα θα είχα φρικάρει!!!! Και πρωί και απόγευμα έξω κάθε μέρα; Η επόμενη ερώτησή μου είναι "πότε προλαβαίνεις τις δουλειές του σπιτιού;" αλλά η απάντηση έχει δοθεί από μόνη της "αφού λείπουμε συνέχεια δεν λερώνει το σπίτι!!!" χαχα!!! Γεια σου ρε φίλη άπαιχτη!!!!

Α! Βάγκ τί αυτοκόλλητο είναι αυτό με το κόντεμα;;;; Το θέλωωωωωωω!!!!!!!! χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου ρε μαριλου!!

εμεις καλα.πηγαμε το απο κ καναμε ντεκουπαζ...

εκανα και γλυκο..σκουπισα σφουγγαρισα..

εκαν μπανιο τα παιδια κ οταν γυρισα εκανα και 4 απορρυπαντικα γιατι τελειωναν..

καλα ολοι ετσι με λεγανε..ποτε τα προλαβαινεις κ τετοια..

αφου ο λα τα μπορω..αληθεις δεν καλεσε αστυνομια ουτε αυτη με το νεογγεννητο;;

απιστευτο1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα όλη μέρα έξω σημερα

ο μπεμπουας ένα βήχα σαν βόδι μιλάμε

αντιβίωση είπε ο ντοκ

ακροαστικά

μια μέρα έλλειψα στη δουλεια και δεν του έβγαλα μύξες και έγινε χάλια το μωρο.

απο τον πολύ βήχα κάνει εμετό.

κατά τα άλλα καλά

μιλήσαμε για τη βάφτιση όλα οκ με τους κουμπάρους.

αυριο πάλι έξοδο για εύρεση κέντρου

μπραβο βρε σώσω

να παίρνεις λεφτά στα σεμινάρια χαχα

δεν θα τα πάρει δυστηχως τα χρήματα. Δεν πειράζει υγεία να έχουμε και τα χρήματα κάπως θα βρεθούν ευτυχώς θα δουλεύω εγώ τώρα.

μια θεία μάθαμε με διπλή μαστεκτομή, έκανε μετάσταση οστά και κόκαλα. 54 χρονών γυναικα.

γι αυτο υγεία.

νανα εσείς οκ κε το φαΐ; ο δικος μας ανένδοτος βυζί και άγιος ο θεός. Τι θα κάνω;

πωπω τόσο χάλια βρε Μαριλού; ε όχι εαν ειμαι να σας καταστρέψουν την περιουσία φυσικά και δεν καλείς αστυνομία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε κρητικια δεν ξερεις το αυτοκολητο στριφωμα;;;

υπαρχουν σε διαφορετικα φάρδη, 1, 2 δαχτυλα κλπ και ειναι τυλιγμενο σαν τη μεζουρα. ειναι πολυ λεπτο, υφασμα να το πω;;; χαρτι;;;; το βαζεις αναμεσα στα 2 υφασματα που δεθ να κολησεις, πχ σου ανοιξε το στριφωμα της φουστας;;;; βαζεις ενα αναλογο κομματι εκει, το πατας το υφασμα απο πανω και αυτο τα κολαει. και αν θες να το μακρυνεις, απλα το τραβας με δυναμη και ξεκολαει!

ο ωμος κοριτσια, φτου σκορδα, ειναι μια χαρα! κανω ολες τις δουλειες και σηκωνω τα παντα οπως πριν. τον αλλο μηνα που θα κλεισω 6μηνο θα παω και την εκπαιδευση που κανουμε καθε χρονο στη δουλεια και εκει θα φανει αν εχει δυναμωσει αρκετα... δε θα τους αφηνω βεβαια να με "ορμανε" και να με "στριβουν" κανονικα με τις χειροπεδες και τα διαφορα... μην κανω καμια ζημια...

κατα τα αλλα... σημερα ψωφισαμε...

το πρωι πηγα στη δουλεια και οταν γυρισα βρηκα τα παιδια να κλαινε και τον αντρα να φωναζει και να ειναι μεσα στα νευρα οτι ολη μερα μαλωνουν κλπ κλπ...

εμ, αντι να ασχοληθει λιγο μαζι τους εκανε ολο δουλειες...

δεν λεω, να γινονται δουλειες αλλα οχι και να ειναι μονα τους ολο το πρωι και να τα κανουν ολα ανω κατω!

ετσι αργησαμε να παμε το μπαρμπεκιου παρτυ.... ευτυχως εκει ηρεμισε..

περασαμε πολυ ωραια αλλα δυστυχως φυγαμε κατα τις 5! τα παιδια ηταν ψωφια αλλα δεν υπηρχε χρονος για υπνο...

οταν φτασαμε στην αυλη ηταν ηδη τα πρωτα παιδακια του παρτυ των διπλανων..

ο Σπυρος κοιμηθηκε στο αμαξι κανενα μισαρο, η Μαριαννα γκρινιαζε πανω στην αγκαλια μου...

εβαλα την αδερφη μου να τα ξεματιασει!

τους εφυγε η πολλη γκρινια...

πηγαν στο διπλανο παρτυ....

ο Σπυρος να κλαιει οταν δεν ηταν με το Γιαννη.... ερωτας τρελος!

χαμος!

πολλα παιδακια! ολη η ταξη τους και μερικα αλλα..

αλλα πολλα ητνα για μπατσες!

μεσα στις βλακειες και τα επικινδυνα...

και να τους μιλας και να μη σε δινουν σημασια! σα να μιλας σε τοιχο!

και κατα τις 9παρα... παει η Μαριαννα να ανεβει μαζι με ενα κοριστακι πανω και 2 βλαμμενα αγορια της κλεινουν με φορα την αλουμινενια πορτα και της πιανουν τον αντιχειρα στο κλεισιμο! τοσο που δεν μπορουσε να το τραβηξει! μεχρι να ανεβω τα 17 σκαλια με φανηκε μια ωρα! ανοιγω την πορτα και την τσακωνω την παω σπιτι να τη βαλω παγο.... εκανε ενα αιματωμα, μια γραμμη στη μεσα πλευρα της πρωτης φαλαγγας... δε με αφηνε να δω καλα το νυχι.. ελπιζω να μην εθε ζημια και πεσει...

τα βρωμοπαιδα! η γυναικα ειχε ολη την ωρα τις πορτες ορθανοιχτες για να μπαινοβγαινουν και αυτα εκεινη την ωρα το βρηκαν παιχνιδι!

φυσικα πεσανε ξερα αλλα η ΜΑριαννα κανει ανησυχο υπνο... ολο γκρινιαζει... εκανε σα να την πονουσαν τα αφτια... την ξαπλωσα και την εβαλα αμεσως σταγονες αλλα μετα που την πηγα τουαλετα ειπε οτι δεν ποναει πουθενα.... δεν πειραζει κακο δεν την εκανε... ουτως ή αλλως... τα αφτια της ειναι λιγο κοκκινα...

παω πανω... ναμην ανεβοκατεβαινω συνεχεια με τη γκρινια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Vag το Μαριαννάκι,τι μέρα επεισόδειο ηταν αυτή!!Το νύχι το πιασα και γω στη πόρτα του αυτοκινήτου το Πάσχα και έχει πολύ πόνο...Όλη εκείνη τη μέρα θυμάμαι με "χτυπούσε" μέχρι πάνω τον αγκώνα.Τελικά μαύρισε αλλά δε ξεκόλλησε,ανέβαινε σιγά σιγά το μαύρο ώσπου πριν μια βδομάδα έφυγε όλο.Αχ το κορίτσι μας...γι αυτό θα ταν ανήσυχο...Και συ το πλάκωσες στις σταγόνες...ψύχωση σε έχει πιάσει νομίζω πως θα αρρωσταίνουν...τη μια κουβαλάς λεκάνες στα κρεβάτια που θα τα πιάσει γαστρεντερίτιδα,την άλλη βάζεις σταγόνες που θα τα πιάσει ωτίτιδα...φτύστα βρε τα βλαστάρια σου υγιέστατα είναι...δεν είναι πια βρέφη να κολλάνε με το παραμικρό...δε λέω μάνα τους είσαι και ξέρεις να προλαμβάνεις τα συμπτώματα αλλά έχεις πολύ γέλιο όπως τα περιγράφεις...μαμά αμέσου δράσεως όνομα και πράμα!!Όσο για την εκπαίδευση της αστυνομίας,σκίαχτηκα η γυναίκα!!!

Μαρκερ περαστικά ο Αγγελάκος σου!Αχ μωρέ το μωρό...Αυριο ξεκινάς δουλειά;Είπαμε κάνεις μαθήματα σε ιδιωτική σχολή ιατρικών εργαστηρίων;Καλά θυμάμαι;Καλή αρχή...Ποιος θα το βλέπει το μωρό;Η πεθερά σου;

Εμεις καλά,πολύ ωραία μέρα σήμερα...Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές για τον πατέρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

χαλια ο μπεμπουας ακομα

πολυ βηχα το μωρο ρε γμτ

και δεν τρωει με τιποτα μονο να θηλαζει θελει

καλα οσο δε δουλευω

τι θα κανω απο τεταρτη;

τεταρτη τελικα δουλεια

μας τον φαγανε το μηνα

χεσε μεσα

περαστηκα βρε βαγκ

πρεπει να ποναει πολυ η μικρη

ο νικος εχει πιασει το δαχτυλο του 2 φορες στην κεντρικη πορτα και αλλη μια του κοπανισε με ολη τη δυναμη του ο στελιος μια πετρα στο νυχι. τη δευτερη βογκαγε για 2 μερες ο κακομοιρο

μπραβο για το χερι

εχω να πω οτι πρωτη φορα ακουω και εγω για το κοντιμα αυτο

τελικα ο πατερας γιορταζε μαρντ ε; χαχαχα ε δεν περιαζει πηρε τις ευχες ο αντρας σου χαχαχα

μπραβο που ειστε καλα

η δουλεια;

βλεπω αρχοντα και βαριεμαι

αυριο μεσα λογικα

μακαρονια με σαλτσα θα φτιαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας..σημερα πηγαμε παρτυ το πρωι..της ειρηνουλας..περασαμε ομορφα..

και το απογ σε 1 συμμαθ τηε μαρθας..ουτε τουςε γονεις ηξερα..

καλα ητανε ομως..

αυειο ερχεται η κουνιαδα..

και ολη η φαμιλια..τελεια..

βαγκ περαστικα για το χερακ ιτης μαριαννας..πουλακι μου..

ακομα δε βρηκαμε κεντρο..

ακομα δεν οριστικοποιησαμε την ωρα της εκκλησιας..

αυριο ισως μαθουμε..

θλουμρ να τα κανουμε μαζι να τελειωνουμε..

μπορει να κανω αυριο εκμεκ καταιφι..

για το μπατζανακη!

και πρεπει να ετοιμασω κ αλλα σαπουνια..για να εχω οταν γυρισουμε με το καλο!

μαρκερ τελικα αντιβιωση ο μικρος;;μη μου πεις..

αληθεια τι θα κανεις το μωρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα! κι ομως ειχα δικιο... τα αφτια της ηταν... απλα ηταν τοσο κουρασμενη που δεν ηξερε τι την εφταιγε και ελεγε οτι απλα θελει να κοιμηθει.

την πηρα μαζι μου να κοιμηθει στις 1:30 γιατι δε γινοταν... στις 3:30 την ενιωσα να τρεμει ενω φορουσε υπνοσακο με θερμοκρασια 22 σοτ δωματιο. δεν την ειχα σκεπασει φυσικα με το παπλωμα μου...

την πιανω... δροσερη... τη ρωταω και με λεει οτι κρυωνει... τη βαζω θερμομετρο... 37. τιποτα... τη σκεπαζω και με το παπλωμα και κοιμαται.... εγω την ενιωθα που και πο να την ξαναπιανει τρεμουλο... σε μιση ωρα την ενιωσα ζεστη... θερμομετρο.... 38,5! ζεσταινω λιγο γαλα, πινει και τη δινω αλγκοφρεν. ενω ειχεπερασει 1,5ωρα ακομα ηταν ζεστη πολυ! τι πανια την εβαζα στο κεφαλι, τιποτα.... θερμομετρο... 39,4!!!! 1,5ωρα μετα το αλγκογρεν!

τη ρωτησα και ηθελα να τη βαλω για ντουζ... τελεια! επεσε αμεσως η θερμοκρασια και κοιμηθηκε η καημενη... φυσικα το πρωι αντιβιωση....

ευτυχως κοιμηθηκε 3ωρες το μεσημερι και το απογευμα καναμε τα δικα μας γεννεθλια!

μια χαρα... αλλα ο ΣΠυρος νευριαε με την κορη των νονων που τους χαλασε την τουρτα με το δαχτυλο: δεν ηθελε να βγει φωτο... και μετα που παιζανε πανω την κυνηγουσε με το σπαθι!

τελικα στις φωτο ηταν η Μαριαννα με την Ανθη και την τουρτα! και τις 2 που βγηκαμε εγω με τον αντρα και τα παιδια... τσουπ διπλα και η ανθη!

τελος παντων... θα μεγαλωσουν, που θα παει....

καλα περασαμε γιενικα... δηλα εγω δεν τους ειδα....εγω εβαζα πιατα κλπ, ο αντρας σερβιτιρος...

παντως ειμασταν γρηγοροι και εποτελεσματικοι

αλλα εχω μια νυστα!!!!!!

χθες με 2 ωρες υπνο, μεσημερι καθολου....

Μαριλου ξεχασα να πω οτι το αυτοκολητο κολαει αν πατησεις το υφασμα με σιδερο!

Μαρκερ καλη αρχη στη δουλεια!!!!

νυσταζω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ βολταρια και σήμερα σώσω ε;

καλώς να τους δεχτεις

ωραίο το εκμεκ αρκει να μην βαλεις πατισερι μέσα.

ναι αντιβίωση και σπρέι. Ακουγεται βράσιμο, μπορεί να είναι και απο την πολύ μτξα βεβαια αλλα δεν μπορώ εγώ . Φοβάμαι τα αναπνευσρηκα πολύ. Φαντάσου να ην θήλαζε κιολας.

η μύτη πολύ βουλωμένη ρε γμτ

πως να το βοηθησω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....

Vag να τους χαίρεσαι και περαστικά στο Μαριαννάκι!Ελπίζω να ναι περδίκι σήμερα!Περιμένω φώτο...έστω και με την Ανθή παραπαίδι...χα χα

Σωσω τι ωραία από πάρτυ σε πάρτυ χθες ε;Να τη χαίρεται τη Ρηνούλα η Ελένη!

Μαρκερ ο ορός δεν τον βοηθάει το μπέμπη για τις μύξες;Ξέρω υπάρχει και physiomer για παιδιά,δεν έτυχε να πάρω αλλά δε νομίζω να κάνει για τόσο βρέφη.Μήπως ήταν πιο αποτελεσματικό...Καλή αρχή στη δουλειά!

Εγώ έχω έρθει σε πόστο λογιστικό,μια εταιρία που διαχειρίζεται τις τουριστικές επιχειρήσεις του δήμου στο λογιστήριο.Το αντικείμενο μου καθαρά δηλαδή.Βέβαια είναι 2 συμβασιούχες που δε με είδαν με καλό μάτι και δεν έχουμε πολλά πολλά τα τυπικά είναι και πιτσιρίκες δεν έχουμε κοινά θέματα συζήτησης να τις προσεγγίσω αλλά με προιστάμενο και λοιπούς μια χαρά.

Εμείς ήσυχα,ωραίος καιρός ΣΚ,βολτάραμε,πήγαμε και το παιδότοπο μας,καλά ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!αντε, καλορίζικες οι πρώτες αντιβιώσεις...ο μικρός ακόμη έχει μύξες.μάρκερ, του βάζω ορό και τις τραβάω με το ρουφιχτίρι.ο κακό ύπνος συνεχίζεται...αλλά είναι τόσο γλυκό μωρό σε όλη τη διάρκεια της μέρας...κ ο μεγάλος μου έχει ηρεμίσει αρκετά.άρχισε να περιορίζεται η ζήλεια του.άνοιξε και η όρεξή του... φτου φτου φτου...με το φαί του μπέμπη πάμε καλύτερα.ακόμη δεν ανοίγει πολύ καλά το στόμα του, αλλά έχει βελτιωθεί.του ξεκίνησα και φρούτα και του αρέσανε.σωσώ με το καλό να δεχτείς τους συγγενείς σας.πόσο σε νιώθω όταν έρχονται οι δικοί σου...βαγκ, δώσε ένα φιλάκι στο δαχτυλάκι της μαριαννούλας σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κ καλη βδομαδα..αλλαζω σεντονια ...βγαζω παρκο..βαζω παρκο..βαζω υποσεντονα..στρωματα..χαμος ..αλλα γουσταρω!!

και σε λιγο ετοιμαζω και 1 δοση σαπουνια..μη ξεχνιομαστε..χαχ...

κρεββ θα κοιμηθουν η φαμιλια τους..και μεις απο δω κ απο κει..

καλη αρχη με τις αντιβιωσεις..τι να πω ρε παιδια..

κανω αρακα για 1 λοχο!!

λεω να ετοιμασω κ το εκμεκε σε λιγο!

η μπουμπου συνεχιζει τιγκα μυξα..και τηε ξεκινησα παο χθες 1 αλαφρυ υπνοσακο..

δε γινεται..το πρωι ειναι κρυα τις λτελευταιες μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

εμεις εδω

γενικα καλα

με το φαι καμια επαφη ομως

πλεον το κραταει στο στομα και δεν το καταπεινει καθολου

μιλαμε και 5-6 λεπτα να καταπιει την μιση κουταλια

με την κρεμα λιγο καλυτερα

το βρασιμο καλα συνεχιζει

και εγω ετσι κανω νανα μου - ριχνω ορο 1-2 5αρες και μετα με το ρουφιστυρι

αλλα εχει βρασιμο ρε γμτ

φευγουμε για μουσικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω καλως να τους δεχτεις!

θα χαθεις δηλ για οσο τους φιλοξενεις...

και μετα πρεπει να ετοιμαστεις για να ερθεις εδω, ε;;;

Μαρκερ μπουκωμενο οτ μωρο;;;

ορο και ρουφιχτιρι καλο... τι αλλο να το κανεις;;;

λιγο αιθαιριο ελαιο ευκαλυπτο στο δωματιο οταν κοιμαται...

και περαστικα σας και σε σας...

οπως και στο ΜΑριο....

τον συνηθησε και ο μεγαλος...

αρχισε τωρα και τα εξωσχολικα οποτε εχει να ασχολιθει με πολλα αλλα και δε νοιαζεται μαλλον...

Μαρντιοακομα οι συναδελφισσες ψυχρες;

τι να τις πεις...

αφου ειναι και πιτσιρικες...

τουλαχιστον ομως να κανουν σωστα τη δουλεια που πρεπει

εμεις εδω...

η Μαριαννα με την αντιβιωση ζωντανεψε...

ο Σπυρος σε δε χειροτερεψε.. αυριο θα τους παει ο αντρας γιατρο για τσεκαρισμα...

εγω ξυπνησα το πρωι πτωμα!

νυσταζα, ειχα βραχνιασει, εβηχα λιγο...

και στη δουλεια χαμος!

ειναι εδω ο Πατριαρχης Κων/λεως, ηρθε και ο Αμερικης!

δεν πηγαμε τελικα στο σημερινο παρτυ σε παιδοτοπο...

ν αμη πιεζουμε την τυχη μας....

θα ιδρωναν, θα κουραζονταν, κι'αλλες ιωσεις θα υπηρχσν...

αλλα εμαθα ασχημα νεα για την ξαδερφη μου και ειμαι... στεναχωρημενη.... θυμωμενη...

εκανε και αλλη προσπαθεια εξωσωματικης σε γνωστο γιατρο της Λαρισας με πολλους πελατες...

αλλα το γιδι πριν την ξεκινησει τις ενεσεις δεν τη ρωτησε καν για αν ειχαν ελευθερες επαφες... για να κανει χοριακη... την εκανε υπερηχο, δεν καταλαβε τιποτα... και αρχησε τις ενεσεις ενω ηταν ηδη εγκυος!!!!!!!!

το καταλαβε την επομενη βδομαδα πουηταν ηδη σα φασολι το εβρυο στον υπερηχο!

και μαλιστα ηταν 2! το ενα δεν ηταν οκ, θ ααποβαλλονταν αλλα το αλλο ηταν μια χαρα....

τι μια χαρα δηλ εμβρυο που εφαγε τις ορμονες της πρωτης φασης.....

και την ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα και μια χαρα!!!!

χαρηκε και η ξαδερφη μου αν και ειχε διαβασει στις οδηγιες οτι απαγορευεται να κανεις τις ενεσεις ακομα και αν υπαχρει υπονοια εγκυμοσυνης!!!!

φυσικα δε χρειαζεται να εισαι επιστημονας για να το καταλαβεις!

ενιωθε οτι κατι δεν παει καλα και φυσικα μετα απο μερικες μερες ειχε αιμοραγια...

το βλημα παλι την ειπε να περιμενουν 1-2 βδομαδες μηπως δεν αποβαλλει και την εδωσε ουτροτζεσταν!

χελόου!!!!!

πηγε σε αλλο γιατρο...

την ειπε την αλλη μερα ναπαει για αποξεση και θα την επαιρναν ιστο απο το εμβρυο για εξεταση...

ετσι και εγινε.

οταν βγηκαν τα αποτελεσματα η σκεψη του 2ου γιατρου βγηκε αληθηνη

το εμβρυο λογω των φαρμακων εγινε καρκινωμα!

φηλη εγκυμοσυνη... ή καπως ετσι...

γι'αυτο και ο οργανισμος την εκανε παλλινδρομη και το απεβαλλε...

την ειπε οτι το σκεφτηκε και γι'αυτο την εκανε πολυ καλο καθαρισμο γιατι υπαρχει η πιθανοτητα μεσω του πλακουντα να μεταφερθουν καρκινικα κυτταρα απο το εβρυο στη μητερα!

γι'αυτο και την ειχε πει να κανουν αμεσα αποξεση και οχι να περιμενουν οπως ελεγε το γιδι!

η ξαδερφη μου φυσικα σε κακα χαλια...

μα ολα τα στραβα σε αυτη να τυχαινουν;;;

και παλι να λεμε παλι καλα που ειναι αυτη καλα.....

μακαρι ο Θεος να της χαρησει ενα δευτερο παιδακι που τοσο λαχταραει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ρε Vag ανατρίχιασα πρωινιάτικο...μα είναι δυνατόν να συμβαίνουν αυτά...Πόσο πια "τυχερή" ήταν η κακομοίρα...ήμαρτον...Και στην ιδέα να προσπαθείς καιρό να σου κάτσει επιτέλους και να πάει κάτι στραβά χαλιέμαι πόσο μάλλον να είναι και από αμέλεια γιατρού...Αμ αυτό με τα καρκινικά κύτταρα να υπάρχει πιθανότητα να μεταφερθούν στη μάνα... α πα πα...να πας για μαλλί και να βγεις και κουρεμένος...Εχει ήδη ένα παιδάκι από ότι κατάλαβα ε;Ας φτιάξει ψυχολογία πρώτα και βλέπει τι θα κάνει...σοκαρίστηκα...μεγάλη δοκιμασία περνάει η κοπέλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...κριμα ρε γαμωτο1!!τι να πω!!

εμεις καλα...ηρθαν χθες η κουναδα μπατζανακη κ παιδια..περασαμε καλα..φερανε παπαπαρασκρυα καριοκες..αλλο πραγμα!!

τα 3 κιλα τα εχω κ τα χαιρομαι..τα παραπανω εννοω..

πρεπει να μαζυτω..

καλα ητανε..το πριω η μαρθα σχολειο..

το απογ βολτα..

καλος καιρος εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι κανουν ολες;;;

Σωσω καλως τους δεχτηκες...

πουρακια δε φερανε;;; μονο καριοκες;;;;

τστστσ.....

εμεις σημερα επισημως εχουμε γενεθλια!!!

ξερω... να τα χαιρομαι...

το πρωι πηγαμε τις τουρτες κλπ...

θα σας στειλω φωτο οταν μπορεσω...

απογευμα γυμναστηκη και μετα σπιτι...

ο Σπυρος σαλταρε... ισως απο τη αυπνια...

μεσα στην υπερενταση και τη βλακεια...

καλα που κοιμηθηκαν νωρις.... ηρεμια.....

ΝΑνα τι να πουμε... μακαρι να της πανε καποτε ολα καλα της ξαδερφης..... γιατι πολλα εχει τρβηξει...

καλο βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag μου να τα χαίρεστε τα αγγελούδια σας...να τα καμαρώνετε πάντα ζωηρά και χαρούμενα!Περιμένω φώτο οπωσδήποτε....Ειδικά με τη τούρτα του Σπύρου...χα χα

Σωσω καλώς τους δέχθηκες....μη μιλάς για καριόκες οι αγαπημένες μου...τσίμπησα όμως και γω το δίκιλο το τελευταίο καιρό και είμαι σε περικοπές....

Καλά να περνάτε...

Μαρκερ πως είναι το μωρό;Ξεκίνησες δουλειά;

Νανούκα εσένα ο Μαριούλης;

Εμένα με γρατσουνάει ο λαιμός,τις πήγα χθες κούνιες και είχε υγρασία και ένιωσα να την άρπαξα,ελπίζω μόνο εγώ....αυτές τις είχα καλοντυμένες εγώ ήμουν μόνο με το φανελάκι χωρίς ζακέτα.

Καλημέρα στις υπόλοιπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γυρισα απο δουλεια

καλα σημερα η μανα μου μονο γαλα του εδινε του πεμπη

καταπληκτικα

απο γαλα επεινε φουλ αλλα θα τεειωσει το αποθεμα εαν δεν φαει φαι

δε θελω αν του δωσω ξενο ρε γμτ

πρεπει να μαθει να τρωει δεν γινεται

κατα τα αλλα καλυτερευει αρκετα

πηγα δουλεια

μαυριστηκα -τσαντιστηκα

κατι μλκιες που κανανε τι να περιγραψω και φυσικα επρεπε να βγαλω το φισι απο την τρυπα

3 ωρες εκατσα για να διορθωσω οσο μπορουσα τα ηλιθια προγραμματα

ενι γουει

βαγκ να τους χαιρεσαι

να σου ζησουν

παντα γερα και δυνατα να ειναι και φετος να μην κρυωσουν ουτε μια φορα

κριμα για την κοπελα

σωσω καλως ηρθανε

λογικα βολταρετε τωρα

περαστικα βρε μαρντ

κανα ζεστο καμια παστηλια

η χαρα που εξαφανιστηκε;

καλα η χρυσουλα θα ειναι φουλ

το μαρακι λογικα θα τρεχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι το δοντάκι μας σήμερα βγηκε για τα καλά.γρατζουνάει

αντε να περάσει και το βράσιμο αλλα η πεθερά που θα τον κρατάει είναι φουλ κρυωμένη. Ελπίζω να μην κολλήσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε... με το καλο το δοντακι σας!

καλες μασες!!!!!

και περαστηκα σε ολο το τιμ.

οσο για τη δουλεια...

και εγω πως τσατιζομαι να γυρναω και να βρησκω καμμενη γη!

Μαρντιο το 'παιξες γεναια και βγηκες με το φανελακι!

παρε κανενα αντοφλεγμωνωδες για 2-3 μερες να σταματησει εκει να μη σε ριξει. εγω αυτο εκανα και μου εχει μεινει μονο ενας βηχαλακος

αντε καλε πειτε κανενα νεο....

επεσε η ομαδαρα μας....

εγω στη δουλεια τρεχω....

μετραω τω κουκια να δω απο που θα κοψω να μου βγουν τα νουμερα που με ζητανε για Αγιου Δημητριου και 28η...

αντε να περασουν αυτες οι μερες...

μετα θελω να παρω μερικες μερες αδεια... ευκαιρια να αναγκαστει να με αντικαταστησει με καποιον ο δ/της γιατι εχει παραβολευτει...

σα καληνυχτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

λείπει η σωσώ και έπεσε η ομάδα πάλι... χαχαχα!!!

μπράβο για το δοντάκι σας μάρκερ!!!

καλές μάσες που λέει και η βαγκ!!!

εγώ έκανα διάρροια χθες το απόγευμα.

μπορεί, 'όμως, να με πείραξε ο γύρος που έφαγα το μεσημέρι.

είχα πολύ καιρό να φάω.

και γενικότερα είχα καιρό να φάω τόσο βαρύ φαγητό.

ελπίζω να ήταν από αυτό.

κάθε Πέμπτη είναι η μέρα που δέχεται κόσμο η δασκάλα μας.

πήγα να της μιλήσω και αγχώθηκα λίγο.

μου είπε ότι όταν του μιλάει δεν της απαντάει.

αν νιώσει ότι δεν τον προσέχει, τον ακούει να μιλάει και να τραγουδάει.

εξαρτάται πολύ από το κοριτσάκι των κουμπάρων μας.

νιώθει ανασφάλεια χωρίς εκείνη.

η δασκάλα τους χωρίζει στις ομαδικές εργασίες και λειτουργεί καλά.

αλλά η έννοια του είναι η Αθηνά.

τελικά δεν έπρεπε να τους βάλουμε μαζί στην ίδια τάξη.

εμείς το κάναμε για να έχουν καλύτερη προσαρμογή, αλλά τελικά δε βοήθησε.

μου είπε ότι δε βλέπει κάποιο πρόβλημα συγκέντρωσης που επέμενε η κουνιάδα μου.

πιστεύω και ευαιλπιστώ ότι μετά τα Χριστούννα θα αλλάξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....

Οντως πεσμένη η ομάδα άντε να ανεβαίνουμε....

Νανά τόσο εξάρτηση από το άλλο κοριτσάκι...εμένα που είναι δίδυμα το κάνουν αυτό...αλλά αυτά τρίτα παιδάκια εντύπωση μου κάνει.Ο χαρακτήρας του θα ναι μωρέ..να ναι πιο κλειστός πιο ζαμαμφού...μπορεί να ναι και φάση...να έτυχε να του μίλησε και να ήταν με κάτι άλλο απασχολημένος να μην ήθελε να δώσει βάση.

Μαρκερ καλή αρχή...καλορίζικο το δοντάκι και εις άλλα με υγεία!

Vag τριήμερο φουλ ε με τις υπηρεσίες...Αντε να φύγει να χαλαρώσεις...Αλλοι το περιμένουμε πως και πως και άλλοι το απευχονται...χα χα

Όντως που είναι η Χαρά,δε μπαίνει για να μη μας στεναχωρεί όπως λέει;Χαράααααααααααααα.........

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται...καλε τιποα δε γραψατε;;

και γω τρωω..κλασικα..

βρηκα κ φορεμα για τη βαφτιση..ντυμενα και ετοιμα και τα παιδια..περα απο τη μαρθα 1 μπολερο..

κοκκινομ πολερο εχει καμια;;

γιατι δε νομιζω να το ξανα βαλει..

μαρκερ κανενα νεο απο ταχυδρομο;;

μαρεκρ δολεια.ε;

πωπωπω..δε θελω ουτε να το σκεοφτομαι..

εμεις πλυμηρισαμε στη κουζινα..

χαμος..πλενω ταπ αιτα στο μπανιο..η μαρθα ανυπακουη..οτι θελει κανει το ξαδερφο 3 ετων..

χαλβας κ αυτος..

τα μωρα καλα..

το απογ μαλλον παρκο..

σιγα ρε νανα ..ενα γυρο εφσγες κ εσκασες;;θα μας τρελανες;

;κ θελω να φτιαξω κ σπαουνι και δεν εχω χρονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...