Μετάβαση σε περιεχόμενο

serpafar τεστ ωορυξίας και αναμονή που σκοτώνει


Recommended Posts

Καλησπέρα

προσπαθουμε κι εμεις 2 χρονια για μωρακι αλλά δεν είμαστε τόσο τυχεροι..Παρα το γεγονός πως οι εξετασεις μου ως τωρα ειναι μια χαρα και του συζύγου το πολυπόθητο μωρο δεν εμφανίζεται..Αυτό το μηνα ο γιατρος μου μου συνεστησε να δοκιμασω πρωτη φορα τα Σερπαφαρ .Επειδη κανω κανονικα ωορυξια μου ειπε πως μπορω να παρακολουθησω της γονιμες με τεστακι και πως δεν θα χρειαστει στον πρωτο αυτο κυκλο να μου κανει την ενεση..Πραγματικά αδιαθετησα και απο την 3-7 μερα επερνα 2 χαπια..ενα το πρωι ενα το βραδυ..ευτυχως δεν μου δημιουργησαν καμια παρενεργεια(θα δουμε βεβαια για κυστες τον αλλο μήνα..Το θεμα ειναι το εξης...Τη Δευτερα εκανα τεστ ωορυξια;(αυτα με τη φατσουλα)και βγηκε αρνητικό..την Τριτη το πρωι θετικο και Τεταρτη λεω ας κανω ενα για σιγουρια και ηταν αρνητικό..Την Τριτη ηρθα σε επαφη 2 φορες και Τεταρτη αλλη μια(και νομιζω και Κυριακη ειχα ερθει επειδη διαβασα καπου οτι το σπερμα κραταει μερες μεσα στο σωμα)υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;;;Δεν καταλαβα καν την ωορυξια μου σε βαθμο που αν δεν ηταν το τεστ θα πιστευα πως δεν εχει γινει...εχει καμια εμπειρια πρωτης αγωγης με serpafar και εγκυμοσύνη;όλο διαβαζω για δευτερο με τριτο κυκλο..η αληθεια ειναι πως εχω απελπιστει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην σου ευχομαι ολοψυχα να οδηγησει η αγωγη σε μια τελεια εγκυμοσυνη με την πρωτη. Εγω εχω εμπειρια με clomifaine που ειναι αντιστοιχο με το σερπαφαρ και μου εκατσε εγκυμοσυνη απο τον πρωτο κυκλο. Ελπιζω να σου πανε ολα καλα , αλλα κι αν ακομη δε πετυχει τωρα να εισαι σιγουρη πως θα ερθει πολυ συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολύ για τη θετική σου ενεργεια..το χρειαζομαι..με το καλο να ερθει το μωρακι σου στον κοσμο...η αληθεια ειναι πως εχω απογοητευτει...πηρα τη θερμοκρασια μου 3 μερες τωρα την ωρα που ξυπνουσα και ηταν 36.6 και σημερα 36.7 οι φιλες μου λενε οτι επρεπε να ναι πανω απο 37 για να ελπιζω...απο την αλλη διαβαζω στο νετ για κοπελες που ειχαν 36.6 κι ηταν θετικο το τεστ..οπως κι να χει σε ευχαριστω που μοιραστηκες την εμπειρια σου και μου δινεις κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...