Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

kalispera koritsia edo k 2 xronia peripou perno seprafar ntoufaston giana exo periodo k pote de mou ekane kathisterisei auto to mina eimai stis 40 meres me farmaka k periodos pouthena bebaia h oorixia mou ayto to mhna arghse egine tin 20 mera den xero an einai fysiologiki h oxi eses sas exei tyxi;;; na anisixo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οτι εμαθα κ εγω στο μαμμυ μετα την οωρηξια περνανε περιπου 15 μερες για να σου ερθει περιοδος....αρα τωρα λογικα παντα εισαι στην γκριζα ζωνη την καθυστερησης αν υπολογιζω καλα περιπου 4-5 μερες....αν ειχες επαφες με τον συντροφο σου και δεν εχει ξανα συμβει αυτο στα 2 χρονια υπαρχη πιθανοτητα εγκυμοσνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epafes eixa alla de thelo na xana mpo se diadikasia na kano test proton giati o antras mou exei sobaro thema me to sperma tou k deyteron fysika einai adynath h syllhpsi mono me thayma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPAMPALOY24 ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ, ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω έπαιρνα serpafar και primolut για χρόνια για να ρυθμίζω το κύκλο και να μου ρχεται περίοδος και σε κάποια φάση σταμάτησαν "να με πιάνουν" και να κάνουν δουλειά.Απλά περίμενα και όποτε ερχόταν η περίοδος.

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά άμα υπάρχουν και θεματάκια όπως λές καλύτερα κοίταξε το με το γυναικολόγο σου.

Οπως βλέπεις από το tickeraki και μεις με παρόμοια θέματα δε μείναμε χωρίς παιδάκια.Για όλα υπάρχει λύση δε χρειάζεται πανικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia piga simera sti gynaikologo mou na mou pei ti na kano ekeini kata 90% pisteyei oti eimai egkyos k me stelnei gia xoriaki simera eimai stis 39 meres ego apo thna alli arnoume na to pistepso giati exo pligothei para polu k olo klaio k ama to pistepso k einai arnitiki h xoriaki tha klaio me mayro dakry eseis ti lete me 300.000 spermatozoaria ginetai;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρες έναν γυναικολόγο που θα σου εμπνεύσει εμπιστοσύνη και βάλτε τα σε μια σειρά με εξετάσεις και θεραπείες.Μην στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι άδικα,υπάρχουν λύσεις.Στα λέω ως παθούσα.Εκεί που είσαι ήμουνακαι δω που είμαι θα ρθεις...Αφού υπάρχουν θέματα και μάλιστα και από τις δυο μεριές μην αφήνετε το χρόνο να περνάει και να στεναχωριέστε άδικα και να καταβάλεστε σαν ζευγάρι όταν η σύγχρονη ιατρική έχει λύση να δώσει στο θέμα σας.

Εχω δώσει εγώ λεφτά για χοριακές τεστ ωορηξίας τεστ εγκυμοσύνης για να μη μιλήσω για προφυλακτικά προ γάμου....ουουουου...Και περνούσαν οι μήνες και γω στεναχωριόμουν και σηκωνόμουν και ξαναήλπιζα.Βρες το κατάλληλο γιατρό και ξεκινήστε κατά γράμμα τις συμβουλές του.Δεν ωφελεί να σου πω να μην αγχώνεσαι και να το αφήνεις στη τύχη του και θα ρθει αφού υπάρχει θέμα και στην ωορηξία και στο σπέρμα όπως λές.Ετσι ακριβώς ήμασταν και μεις σα ζευγάρι.

Προχώρα...τα κλάμματα καθυστερούν δεν οφελούν σε τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...