Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Εγω σημερα καταφερα να μπω,τοσες μερες δεν εμπαινε..αλλα μαλλον εγω ειχα προβλημα γιατι απο οτι βλεπω δεν υπηρχε προβλημα με εσας!

 

Χαρα καλωσηρθες !!! αχ δυσκολος ο αποχωρισμος...και εσυ εχεις και το κοριτσακι σου να σε γλυκανει..υπομονη για τον αντρουλη ,σε λιγο καιρο θα ξαναπατε!!

 

Μαρακι περαστκα!!!πηγες τελικα στο νοσοκομειο;;

 

Τα νευρα μου..ειπα να ετοιμασω λιγα μπισκοτακια,ετοιμαζω τα υλικα και δεν δουλευει το μιξερ!!!!!!!!γκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα, συγνώμη που χάθηκα αλλά έχω μέρα παρά μέρα δικαστήρια, που θέλουν προετοιμασία και ειναι 1.30 τη νύχτα και πριν απο λίγο ήρθα απο το γραφείο! Είμαι κομμάτια, την Παρασκευή που τελειώνουν νομίζω θα πείσω σε λήθαργο! Είμαστε καλα ο Τασουλης έκατσε προληπτικά μια εβδομάδα σπιτι πήρε και αντιβιωση και ειναι εντάξει! Ο αντίο ύλης δίνει την Παρασκευή τη διπλωματικη του και κλασσικά όλο κάτι αλλάζει και όλο τρέχει, γενικά αυτή την εβδομάδα είμαστε και οι δυο αλλού γί´ αλλού και το παιδί πέρα δώθε!

Μαρακι μου περαστικά σας, αμάν πια αυτές οι ιωσεις και όλο λένε και για πιο σοβαρά κρούσματα. Την Παρασκευή ένιωθα τύψεις που την Δευτέρα θα τον εστελνα σχολείο, μήπως ηταν κανένα άρρωστο και κυλάνε πάλι! Αχ αυτές οι μανουλες, οι φοβίες έχουμε!

Χαρουλιτα μου welcome back! Φαντάζομαι ποσο δύσκολο ειναι ο αποχαιρετισμός, αλλά σε λίγο θα ξαναπατε και μετα έφτασε ο καιρός που θα είστε και οι τρεις πάλι μαζί, άλλωστε ειναι για καλό!

Συμπεθερουλα μου τι μαγικά πράγματα φτιαχνεις!!! Θέλω να κάτσω να τα δώ αναλυτικά και να σου πω! Η νύφη τι κάνει;

Μαγδουλα, που είσαι;

Προχθές διάβαζα για μια κοπέλα στη Μυτιλήνη που γέννησε στο taxi, λέτε να ηταν η φουφου μας;

Πολλα Φιλακια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!Πολυ ασθένεια ρε παιδια!!Στο μεταξύ γελαω με την παρτυ μου,τωρα που ολοι ειναι αρρωστοι,εγω είμαι περδικι!!!! χαχαχαχαχα

Εγω κλασσικά εχω επιστρεψει σε ρυθμους τρελους,χθες εφημερια και το Σαββατο,μια απο τα ιδια.Ασε που μπορει να κατσω και αυριο αν δεν ελθουν δυο συναδελφοι που ειναι αρρωστοι.

Κατα τ'αλλα στη δουλεία χαλια μαυρα,θα βγουνε μαχαίρια σε λιγο,το καλο ειναι οτι 2 ατομα που εκτιμω πολυ,εχουν σταθει πραγματικοι φιλοι.

Θα σας τα γραψω σε μαιλ καποια στιγμη,γιατι δεν θελω εδω.

Κατα τ' αλλα η Μιμη μεγαλο νούμερο, το τι λεει το στομα της δεν υπαρχει!!Την Κυριακή εχουμε παρτυ αποκριατικα,πρωι- απογευμα.Θα εχουμε δυο παρτυ στο σχολειο και την Τσικνοπεμπτη στο μπαλετο.

Πηγα και στο σχολειο σήμερα γιατί είχα ραντεβου με τη διευθυντρια του νηπιαγωγειου,αφου άρχισαν οι προεγγραφες για του χρονου.Ταμπλας μου ρθε με τα διδακτρα,4800/χρονο,αλλα τι να κανω που ειμαι που ευχαριστημενη;Θα τη γραψω παλι εκει,ο μπαμπας μας ουτε το συζηταει για αλλου.

Απο το ταξιδι,εχω να πω πολυ ωραιο το Εδιμβούργο, γυρισαμε πολυ,βγηκαμε και 2 βραδυα με ενα αλλο ζευγαρι σε pub,με ζωντανή μπαντα.Πολυ ζωντανοι ανθρωποι οι Σκωτσέζοι, καμια σχεση με τους Άγγλους.

Αλλά τα Αγγλικά τους ακαταλαβιστικα και πανακριβα γενικα,για δυο καφεδες και δυο παστες 25ευρα.

Η είσοδος στο καστρο 16λιρες το ατομο,αλλα ελεος δεν παω και στην Ακροπολη!!!

Την τελευταία μερα πηγαμε σε ενα εμπορικό πιο εξω που ειχεdisney store και της πηρε ο μπαμπας τη στολη τηςΧιονατης.Μιλαμε εγινε ευτυχισμενη,απο τις 7 το πρωι τη φοραει και ο μπαμπας τη βλέπει στοskype και λιωνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι,ζειτε;;;;;Ελπιζω να στε καλυτερα.Πως την παλευεις,αρρωστη εσυ και τα σπορια;

Η εφαρμογη καταπληκτική! !!!!Αν σου πει και τπτ αλλο πες μας.

Εχεις δικιο,οτι η αποσταση μας κανει καλο.Εχει δει αλλιως τα πραματα,αν του λεγα πχ να παμε να παρουμε εδω αποκριατικη στολη,θα μου λεγε ......πανε μονη,τι με θες;....καιτωρα μπηκε σε αστικό και εκανε αποσταση 40λ για να την παρει.

Ρουλακι,ετσι που χαθηκαμε,ξεχασαμε και που μενουμε!!!!Στη Λημνο ειναι το Φουφουκι.

Το φανταστηκα οτι θα τρεχεις αφου ειπες για τα δικαστήρια. Τι να γινει,αναγκαιο κακο ο παιδικος στην αναρρωση.Καλη επιτυχια στο διδακτορικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,που χαθηκες;Ολα καλα;Παλι καλα που λυθηκε η παρεξηγηση.

Καλα με το φαγβτο και ηδικια μου φαταουλας,προχθες βγαινουμε απο το μπαλετο και να κλαει γιατι ηθελε να φαει και δεν ειχα τπτ στη τσαντα μου.Με κοιτουσε ο κοσμος καλε.Και να φανταστεις οτι ειχε φαει πριν μια ωρα.

Καλα η δικια μου την μαστιχα την εμαθε απο την μανα μου ,γκρρρρ.....

Ασχετο....γιατι καλε δεν εκανες δεκτα τα στοιχεια μου στο skype να τα λεμε on line????

Αλεξ,πολυ ωραια που εχετε φιλους με συνομιληκα παιδια,περνανε καλα,μικροι- μεγαλοι!!!Το σπιτι μετα ειναι θεμα αλλα τι να γινει;Θελουν νε εκτονωθουν και αυτα.

Μωρε μηπως δεν ηταν καλο το κρασι και τον πειραξε το συζυξ;Μαλλον...

Επαγγελματικη οικογενειακη και μενα θα μου αρεσε,αλλα που να τον πεισω τον αλλον;Λες να του το ζητήσω τωρα που δεν μου χαλαει χατηρι;;;αχαχαχαχα

Αντε σας καληνυχτω να την πεσω γιατι ουτε ξερω ποσες μερες θα ξεμεινω στο νοσοκομείο.. ..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!! Τι κανετε;εμεις εδω σπιτι με το Κωνσταντινακι..Χθες ειχαν απεργια και δεν ειχε σχολειο.Πηγαμε mall βολτα με την εγκυο φιλη που σας ελεγα. Τα ξεθεωσαμε τα κοριτσια στα τραμπολινο και στα παιχνιδια.. Χθες βραδυ η Κωνσταντινα ηθελε να κοιμηθει στο κρεβατι της και πηγε και ξαπλωσε,Λεω δεν μπορει;;; Με φωναζε βεβαια κι εμενα να παω και μετα ηθελε να κοιμηθει στρωματσαδα...της τα εστρωσα κι εγω κατω και μου ελεγε οτι φοβαται το μεγαλο κοκκινο κοτοπουλο(απο Ντορα) και αφου της εξηγησα οτι το κοτοπουλο ειναι καλο,και τωρα ειναι σπιτι του και κοιμαται(τι αλλο θα κανω η μανα;;) και τα παραθυρα μας ειναι κλειστα ..κοιμηθηκε!!!Κατα τις 6 ξυπναω γιατι ακουγα ενα μουρμουρητο και ηταν η Κωνσταντινα στο κατω μερος τουκρεβατιου ,ερχεται και μου λεει οτι ποναει το πιπι της.Πηγαμε για τσισα και κοιμηθηκαμε παρεα μην χαλασουμε την συνταγη!!! Την ξυπναω για σχολειο και μου λεει ''την Δευτερα!!'' οποτε κοιμηθηκαμε λιγο ακομα...

 

Ρουλακι ακομα τρεχεις στα δικαστηρια;αντε εφτασε το σκ να ξεκουραστεις!!Καλη επιτυχια και στην διπλωματικη του αντρουλη!!!

 

Χαρα ασε ,μην μελετας τις ιωσεις...Κι εμεις καλα ειμαστε και ελπιζω να την γλυτωσουμε γιατι ακουω ολοι αρρωσταινουν!!!Ναι εχουμε πολλα συνομήλικα στην παρεα..ειναι ωραια γιατι τωρα αρχιζουν και παιζουν ωραια μαζι,μιλανε και συνεννοούνται!!!και για το σπιτι δεν με νοιαζει να το χαλανε,μονο μην χτυπησουν αλλα ειχα την αλλη εγκυο που πηγαινε και μαζευε και για να μην σκυβει τα μαζευα εγω και στο λεπτο τα ξανασκορπιζαν!Μωρε το κρασι μια χαρα ηταν,κι εγω ηπια,αλλα οι αντρες το παρακαναν...μετα ξυπνησε και ηταν μια χαρα παντως...ουτε το θυμοταν!!Ακριβο το Εδιμβουργο ε;εμ ηθελες και παστουλα με τον καφε!!χαχαχα Απο τωρα οι εγγραφες;εχει ζητηση μαλλον ε;αλλα 4800;;πολλα βρε παιδι μου! 

Nαι ζητα απο τον αντρουλη την φωτογραφιση,εμενα με τιποτα δεν θα θελει..δεν θελει τα στημενα λεει....να δες εδω http://www.studiol.gr/

 

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω χαθει γιατι ειμαι αρρωστουλα κ μαλιστα με 40αριΑ ακατεβατα σας διαβασα αλλα ζαλιζομαι να γραψω θα μπω συντομα

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια  σας και χαρά σας ερωτευμένα κορτσούδια απανταχού της Ελλάδος....

Εγω απύρετη ήρθα δουλειά πρώτη μέρα,ατονία βέβαια και μου παν αφυδατώθηκε το πρόσωπο μου αφού ούτε υγρά μπορώ να καλοπιώ.Πονάει ο λαιμός πολύ ακόμα.Το Χρυσανθάκι σήμερα δεν έκανε πυρετό επιτέλους μακάρι να κρατήσει.Βέβαια χάσαμε τις λογοθεραπείες της εβδομάδας και τη πρώτη μας εργοθεραπεία σήμερα.

Μάγκυ όντως και γω σε προσκάλεσα στο skype αλλά δε με αποδέχθηκες.Λέγε τώρα που γυρίζει δε σου αρέσει η φάτσα μας ή ξανθοπούλι μου δε ξέρεις πως να μας αποδεχθείς ή εμείς στείλαμε σε άλλη Μάγδα πρόσκληση;;;;

Χαρά καλά κάνετε και συνεχίζετε στο ίδιο σχολείο αφού είσαι τόσο ευχαριστημένη...τα λεφτά τώρα θα βάλετε προτεραιότητες και όλα θα βρουν τη σειρά τους.

Ωραία  εφαρμογή ε;Και αν πληρώσεις και για τα επόμενα part 2.64ευρώ είναι αξίζει όμως.

Μου χει δώσει και άλλα η Σούζη αλλά σαν αυτό δεν είναι...Δες και το puzzle life και αυτό καλούλι.Το καλό του είναι ότι μιλάει η κοπέλα ελληνικά για το τι πρέπει να κάνει το παιδί και δε χρειάζεται να σαι εκεί από πάνω του συνέχεια και να σε ρωτάει τι να κάνω τι να κάνω.

Ρουλάκι καλή επιτυχία ο αντρούλης με τη διπλωματική εύχομαι να διαπρέψει να το πάρει και το χαρτί να ηρεμήσει κι αυτός και συ!

Καλέ από τώρα να γεννά το Φουφούκι;;;;Ακόμα χθες μας το ανακοίνωσε!

Αλεξ κοπάνα από το σχολείο με την ανοχή της μαμάς το Κωνσταντινί;;;Αχ το πετικάκι μου θα το φάω με τα νάζια του...πολύ κόρη βρε παιδί μου...χαριτωμενιά και κόξα και πετυχαίνει το στόχο της....ποια μου θυμίζει άραγε;;;;ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε...

Μάγκυ μας πήρε και μας σήκωσε....περαστικά βρε κοριτσάκι....

Επιτέλους πληρώθηκα κόρες πρώτη φορά!!!Από το Σεπτέμβριο...αθάνατη ελληνική γραφειοκρατεία!!Τουλάχιστον μπήκα αμέσως και στην επόμενη βαθμίδα λόγω μεταπτυχιακού αυτό που ήθελα,ας πούμε ότι άξιζε η καθυστέρηση....

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ειμαι αρρωστουλα κ εγω κ ο μικρος κ ο συζηξ μας πηρε κ μας σηκωσε

Συμπεθερα μπραβω που περασατε ομορφα πολυ χαρηκα καλα για αποχωρισμο μη λες το χειροτερο μου με ριχνουν πολυ οι σποχαιρετισμοι οποτε θυμαμαι παντα οταν εφευγα χαιρετουσα λες κ θα τους εβλεπα αυριο..

Η στολη θα ναι υπεροχη η αυθεντικη αντε να γινω καλα να ψωνησω στο αγγελουδι μου οτι θελει θα τον ντυσω

Θα ναι δυσκολη αποφαση γιατι θελει χουλκ πειρατης σπαιντερμαν κ μπαντμαν οτι να ναι δηλαδη..

Για τον παιδικο κ μεις κανα 4200 ειναι στο ετος περιπου αλλα ας κοψουμε απο αλλου για το παιδι εγω μπορω να στερηθω τα παντα κ πιστευω οτι αξιζουν το καθε ευρω η επενδυση για τα παιδακια μας

Οσο για το συζηξ σου που τα δε αλλιως λογικο αν χασεις κατι καταλαβαινεις την αδυναμια που του χες δυστυχως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδερφουλα μαρια στο σκαιπ δεν ειδα αιτημα παιζει να σας εριξε ακυρο ο συζηξ ξανακαντε κ θα σας άποδεχθω..γιατι εχω κ τον τυραννο που ολα τα ψαχουλευει..

Μαρουσκα εμεις τα λεμε ον λαιν

Αστα κοριτσι μας πηρε κ μας τιριριμ..

Εγω δεν εχω πιστωτικη να κατεβασω το παιχνιδι απο το ιντερνετ σνιφ αλλος τροπος υπαρχει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ μου φοβαται το κοκκινο κοτοπουλο;;

Βρε τα καημενα τα πιασαν οι φοβιες απο τωρα;;

Καλα εγω πολυ θελω τετοια φωτογραφιση εχω κ τρελα με φωτο καποτε θα το κανω εγω κ ο γιος μου τα δυο μας ο μπαμπας μας σιγα μην πειστει χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα τρεχετε κ εσεις υπομονη θα τελειωσει κ ο αντρουλης σου κ θα χεις βοηθεια

Με το καλο!!

Ισως ξαναμπω δεν εχω μπαταρια κ ο φορτιστης ειναι πανω η σκαλα οπως ειμαι φανταζει αθλος σνιφφφφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσικνίσαμε τσικνίσαμε;;;Που είστε καλέ οι εναπομείναντες πάλι;Νικολούλη θα βγάλουμε...

 

Χαρά,Ρουλάκι;;;;

 

Εγω τσίκνισα με το γραφείο μεσημέρι.Το βράδι κοιμόμουν από τις 21,30 με τα κορίτσια...Ηταν λίγο σερί η μέρα μου από αυτές που βαζεις τα παπούτσια στις 07,00 και τα βγάζεις στις 20,00!!

 

Σήμερα λέγαμε να βγούμε με τους από κάτω αλλά ενώ κανόνισαν babysitter τελευταία στιγμή τους είπε είχε κανονίσει να πάει cinema και το ξέχασε...Οπότε είπαμε να μαζευτούμε σε ένα από τα δυο σπίτια με τα παιδιά μόλις σχολάσει και ο άντρας μου γύρω στις 20,30 να τσικνίσουμε ετεροχρονισμένα.Μάλλον στο δικό τους...δε θέλω να περάσω όλο το Σαββάτο πρωί καθαρίζοντας λαδιές και τζατζικιές από πατώματα τραπεζάκια και καρέκλες....Υπερβολική ε;;;Μόνικα Μόνικα...που με λέει και η Μάγκυ με την αδερφη μου...

 

Αντε μια καλημέρα είναι αυτή πες την και ας πέσει χάμω....που λέει και το άσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι,δίκιο έχεις!!!Αλλα με πήρε και με σήκωσε πάλι!!!

Από Δευτέρα Μιμικα με 39,ενώ από 2 μέρες πριν ο μπαμπάς μου το ιδιο!!

Ευτυχώς 2 μέρες απυρετη και σήμερα πήγε και στο πάρτυ της τάξης της.

Ο παππούς από χθες νοσοκομείο με εγκεφαλικό.

Τη Δευτέρα χειρουργείται η μανούλα μου σδρ.καρπιαιου.

Έχουμε και το μεγαλύτερο παννεληνιο συνέδριο που γίνεται στη Θεσσαλονίκη.

Και αύριο γενική εφημερία!!!!

Τι άλλο θέτε πείτε μου;;;;;

Θα προσπαθήσω να μπω αύριο από το νοσοκομείο να σας τα πω πιο αναλυτικά.Αλλιως Κυριακή .promise....

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χαρά όταν λες ο παππούς εγκεφαλικό εννοείς ο μπαμπάς σου;;;;ή ζει ο παππούς σου;

Αχ το Μιμικάκι ευτυχώς πέρασε γρήγορα,τα περισσότερα παιδάκια τελικά την πέρασαν αυτή την ίωση με τον πυρετό αυτή τη περίοδο.

Ηταν κούκλα με την Κοκκινοσκουφίτσα...αυτή έβαλε στο πάρτυ;Δεν βάλατε ακόμα τη Χιονάτη;;;

Και η θεια μου έχει κάνει καρπιαίο σωλήνα,είναι λεπτή επεμβασούλα από όσο ξέρω γιατί ανοίγουν το σύνδεσμο που πιέζει τα νεύρα εσύ θα τα ξέρεις καλύτερα βέβαια.Με το καλό και σιδερένιοι και οι δυο γρήγορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημέρα! Τρίτη φορά άρρωστος ο Τάσος, με τριήμερο πυρετό και η μαμά αναρωτιέται αν πρέπει να τον ξανά στείλει σχολείο, ποσά φάρμακα να πάρει πια τόσο κοντά; Ευτυχώς ο αντρούλης τελείωσε η διπλωματικη, εμένα τελείωσαν τα απανωτά δικαστήρια κι εκεί που λέγαμε θα βρούμε πάλι τους ρυθμούς μας, πάλι άρρωστος ο Τασουλης! Αλλά απο οτι είδα όλα τα παιδάκια μας πέρασαν τις ίωσουλες τους! Σας φιλώ, θα μπω απο το γραφείο, ξύπνησε ο αντρούλης! Περαστικά σε όλες σας! Να έχετε μια όμορφη Κυριακή!

Χαρά, πες μας μπαμπάς ή παππούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μπω το βραδυ για αναλυτικα....τωρα εχω κουρνιασει στον καναπε και λιποθυμαω απο τη νυστα!!!

Περιμενουμε την αδελφουλα για φαγητο και μετα υπνο επιτελους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες.Εγω είμαι έξω από το χειρουργείο,μολις πήραν τη μανούλα μου και είπα ,πως θα περάσει η ωρα;Ας μπω να τα πω με τις φιλεναδουλες.Ευτυχως μικρή η επεμβαση είναι της μανουλας,αλλά δεν ξέρω σιγουρα αν θα πετύχει γιατί ήταν σε κακό χαλί,το άφησε πολύ!!!

Την βγάλαμε οφφ τη μανούλα,σνιφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες.Εγω είμαι έξω από το χειρουργείο,μολις πήραν τη μανούλα μου και είπα ,πως θα περάσει η ωρα;Ας μπω να τα πω με τις φιλεναδουλες.Ευτυχως μικρή η επεμβαση είναι της μανουλας,αλλά δεν ξέρω σιγουρα αν θα πετύχει γιατί ήταν σε κακό χαλί,το άφησε πολύ!!!

Την βγάλαμε οφφ τη μανούλα,σνιφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έχουμε να τα πούμε από την προηγούμενη Κυριακή.

Το Σάββατο εφημερευα ,βγαίνω Κυριακή και είχαμε 2 πάρτυ πρωι-απόγευμα.

Το πρωι ήταν ένα κοριτσάκι από το σχολείο,που είχε καλέσει όλη την τάξη.Εκει βάλαμε και τη στολή μας,τη Χιονάτη!!!Περάσαμε πολύ ωραία,η μικρή μέσα στη χαρά με τις φίλες της και εγώ γνωρίστηκα με τις άλλες μαμάδες.Με μερικές θα μπορούσα να κανω πολύ καλή παρέα και είπαμε να τηλεφωνηθουμε για να βρεθούμε και εκτός.

Το απόγευμα είχε η κόρη της επιμελητριας μου,που είμαστε όμως και φίλες.Ο άντρας της χειρουργεί τώρα τη μανούλα μου.Πολυ ωραία και εκεί,καλα γινόταν χαμός...ειχε 110 άτομα!!!Ούτε αρραβώνας ....χαχαχα

Μιλάμε μου το ματιαξαν το παιδι!!!!Ήταν και η πιο μικρή,ήταν και Χιονάτη,όλη μου λέγαν τι κούκλα που είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τα πήρα τώρα!!!Έγραφα ένα σεντόνι και με πέταξε!!!!

Κάτι ξέρει η συμπεθερα μου καο ποστάρει 3 σειρές!!!

Λοιπόν θα καναμπω από το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...