Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Μαρακι σκοντα οκταβιΑ ειχαμε αψογο ηταν τωρα εχουμε απο μεγαλα πασατ κ αυτο καλο ειναι οτι κ να παρετε να ναι μεγαλο θα βολευτειτε τρελα

αλεξανδρα μου τι να πω για σενα κοριτσακι μου εισαι απιστευτα χρυσοχερα ειχες ετοιμασει σωστη δεξιωση τοσα πολλα φαγητα γλυκα στολισματα απιστευτα ολα περααμε υπεροχα κ η πινιατα ξετρελανε το β οπως κ τα δωρα κ παλι ευχαριστουμε για τη προσκληση..

η δε κων πανεμορφο το ατιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου ευχαριστω για τα καλα λογια την ψωνησα χαχα

μακρυ φοραγε νυφικο η ινα το βγαλε μετα για χορο

εχω τρελο πονοκεφαλο γκρρ

φωτειναρα χιλιοχρονη κοριτσαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες......Με χάσατε αλλά μέχρι να τακτοποιηθώ στο νέο μου πόστο να συνηθίσω...να κόψω φάτσες...είπα να μαι προσεκτική...Ευτυχώς εδώ το αντικείμενο μου ακριβώς λογιστικά και το πρόγραμμα που δούλευα κιόλας.2 κοπέλες συμβασιούχες θα φύγουν τέλος του χρόνου...ε δε ξετρελλάθηκαν που με είδαν αλλά λογικότατο.

Τα κορίτσια μου γέμισαν μύξες στο barbeque της Κυριακής που ήταν σε υπαίθριο χώρο με αυτό το ψωφόκρυο,κακώς πήγαμε δηλαδή τέλος πάντων.Φιάσκο....χίλιες φορές να μη κάνεις γενέθλια από το να παρουσιάσεις μια τέτοια εικόνα...ένα θα σας πω...τούρτα λέει υπολόγισαν μόνο για τα παιδάκια γιατί για αυτά γίνεται λέει το πάρτυ!!!!Ο γονιός που θυσίασε το χρόνο και το χρήμα του για να πάρει δώρο και να παρευρεθεί καμία περιποίηση...Τέλος πάντων...

Αλεξ τα δικά σας φαίνονται από τις φωτο φανταστικά....Τη τούρτα βρε θηρίο μόνη την έστησες;Μάγκυ και Αλεξ φυσάτε....Καλά ξανθιά με το σεταρισμένο μπλουζάκι και γόβα δεν έχω λόγια....Πολύ θα μου άρεσε να ντύνομαι έτσι σε καθημερινή βάση αλλά δε το χω...στην αρχή πήγα να το ξεκινήσω και τώρα το γύρησα πάλι στο blue jean.Ασε που 07,00 που ντύνομαι στα μουλωχτά να μη ξυπνήσει κανείς πιάνω ότι βρω μπροστά μου.

Το πετικάκι φαίνεται να το καταχάρηκε....μπράβο Αλεξ χρυσοχέρα...Και ο μικρός κύριος σοβαρός σοβαρός...κουκλάκια...να τα χαίρεστε και οι δυο...

Το Σαββάτο ήμασταν με Φωτεινή,Αλεξούκο και Δανάη σε παιδότοπο.Εγω με πονοκ'εφαλο τρελό σα ζόμπι.Υποφέρω με την αλλαγή του καιρού με αυχενικό.Κάναμε και πολλές δουλειές μόνοι,βεράντες,μαζέματα παιχνιδιών,αλλαγή ρούχων.Κουράστηκα αλλά το ευχαριστήθηκα.Μάζεψα μια τεράστια τσάντα ρούχα για δωσιμο..τα φύλαγα τα φύλαγα και αν τα έβαζα μόνο με εγχείρηση θα έβγαινα από εκεί μέσα.Μα κάθε χρόνο τα ανεβοκατεβάζω και λέω φέτος θα μπω...αντι να λέω τα έχεις από φοιτήτρια δώσε τα πια δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναμπείς σε ρούχα 10ετίας...

Φιλάκια...ήρθαν οι εκπαιδεύτριες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!καναμε και το παρτυ μας και ηρεμησαμε!!!Ολα μια χαρα,αρεσαν πολύ οσα εφτιαξα και μαγειρεψα!!Ευτυχως γιατι κουραστηκα πολύ…σαν να μην εφταναν όλα αδιαθετησα κιολας και ημουν κομματια….Οι τελευταιοι καλεσμενοι εφυγαν 8+ ,ευτυχως με βοηθησε η αδερφη μου και μαζεψαμε. Ημουν τοσο κουρασμενη που ξεχασα να βαλω πανα στην μικρη και εκει που ειχα ξεραθει,ξυπνησε κατουρημενη,την επιασε και ενας βηχας μαλλον που ειχα ανοιχτα και ειχε υγρασια και με ξενυχτησε μεχρι να ηρεμησει..Την Δευτερα που ελεγα ότι θα παει σχολειο τελικα μας εδωσα ρεπο και κοιμηθηκαμε παραπανω να ξεκουραστουμε…Συμμαζεψα βεβαια το σπιτι,εβαλα και το χαλακι στο δωματιο της μικρης,εφτιαξα και την ντουλαπα της.Απο δωρακια μας εφεραν πολύ ωραια πραγματα,εμπλουτιστηκε η συλλογη με την Μινυ με ρολοι,παζλ,σερβιτσιο,πολύ ωραια ρουχαλακια κα.Σημερα την πηγα σχολειο,σε ολο τον δρομο ελεγε ότι δεν θελει,ελειπε σημερα και η δασκαλα… εκλαιγε μου ειπαν όχι μονο όταν την αφησα και φυσικα δεν εφαγε…

Σταυρουλα αντε μακαρι να σε παρουν φετος!!!ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα;Εργασιες στο σπιτι ε;με τετοιο κρυο εκει πρεπει να εχετε καλη μονωση και για οικονομια!!Μπραβο στην Εμμελεια,πολύ ψυχραιμη με το εμβολιο!!!κι εμεις εχουμε αυτό το εμβολιο,τωρα που εγινε καλα πρεπει να πεταχτουμε να το κανει πριν ξαναρρωστησει…στο παρτυ δεν ειχα παιδακια από το σταθμο.3 βδοαδες πηγε,μετα ελειπε άλλες 2,δεν ειχα πολλες επαφες.αλλα ημασταν και αρκετα ατομα ,δεν θα χωραγαμε…

Μαγδα μου σου εστειλα μηνυμα αλλα δεν το παιρνεις,δεν ξερω γιατι. Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!χαιρομαι που ηρθατε και περασατε ομορφα και που αρεσε και στον Βασιλη κυριως!!!το τι ακουσα για το Βασιλη…πολύ καλο παιδι ,εκτος από κουκλι!!

Μαρια ευτυχως όλα καλα με την δουλεια,αφου ξερεις και το προγραμμα. Ε καλα τι φταις εσυ ,αφου οι άλλες είναι συμβασιουχες ,δεν τους εφαγες και την θεση. Κρυωσαν τα κοριτσια;ε το ξερα εγω όταν το ειπες…με ττεοια ψυχρα δεν είναι για εξωτερικο χωρο.κι εμεις εχουμε βαφτιση και μετα θα κανουν τραπεζι πανω σε ένα βουνο εξωτερικα,εγω δεν θα παω με την μικρη…θα πουντιασουμε,θα αρρωστησουμε και θα μας βγει ξινο!!τουρτα μονο για τα παιδια;;γιατι το εκαναν;για το κοστος;ποσο παραπανω θα ηταν για 2 κιλα τουρτα;; Ευχαριστω για τα καλα σου λογια..ναι το χαρηκε το μικρο μου!!!την τουρτα μονη την εκανα,καλη βγηκε από ότι μου ειπαν και από γευση…δεν το πιστευαν ότι την εφτιαξα εγω,τι καλα λογια ακουσα..μεχρι να με νοικιασουν για τα παρτυ τους…χαχα

Δειτε κι εδώ τα υπολοιπα του παρτυ Craftland: Tο Minnie Party μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aloxa κοριτσακια τελος ο πρακτικαριος κ σημερα ημουν σαν κλαμμενη χηρα αισθητη η απουσια του αφου σαν εργατικοτητα κ αποδοση μετραγε για δουλεια δυο ατομων ελπιζω τωρα που θα κανει χαρτια να τον παρουν..

μαρακι μου ας μη σε καλοδεχθηκαν οι συναδελφισες κακο δικο τους χανουν την ευκαιρια να αποκτησουν μια φιλη σαν εσενα..

οσο για τη θεση δεν πηρες τη δουλεια απο κανενα μπηκες με την αξια σου τιμη σου κ καμαρι σου κ εγω μεσω ασεπ εχω μπει με γραπτα σε μαθηματικα ιστοριες αγγλικα κ τετοια κ χαιρομαι γιατι εχει χαθει πια η αξιοκρατια.

ευχαριστω βρε για τα καλα λογια λιγο φαντασια θελει το ντυσιμο εγω μπορει να φορεσω ρουχα λαικης η του 5 ευρου αλλα θα βρω τροπο να το ομορφυνω χιχι

το τζιν ειναι το καλυτερο μου κ μενα αλλα το χω βαρεθει λογω δουλειας κ ετσι εκτος φοραω οτιδηποτε αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στις τσουπρες σου μαρακι κ μενα εχει μυξες αλλα ας ειναι μονο αυτο κ καλα παμε

αλεξ κ παλι ευχαριστω για τα καλα λογια ο

β ρωταει ποτε θα ξαναρθουμε στο παρτυ σας συνεχεια

η τουρτα ρε συ πολυ νοστιμη σαν ζαχαροπλαστειο κ καλυτερη εδειξα φωτο κ τρελαθηκαν

επισης θελω συνταγη για το κοτοπουλο πανε αρεσει στο βασιλη πολυ

που να μην κουραστεις κοριτσακι μου σου λεω σε τετοιο παρτυ δεν εχουμε ξαναπαει

θα συνηθισει μωρε κ το πετιτακι

στο σχολειο σιγα σιγα παιρνε δωροσακουλες στο γυρνα εγω του παιρνα συνεχεια σημερα εφερε το φιλο του απο το χερι να τον παρουμε μαζι λεει να του παρουμε κ αυτου σακουλα γνωρισα ετσι κ τη μαμα του παιδιου αξιολογη θα κανονησουμε για καφε

ο β απο την πρωτη μερα δεθηκε με αυτο το παιδακι γιατι λεει οσο εκλαιγε του κραταγε το χερι ακου τωρα πως του κανε κλικ του γιου μου ε..

επισης ολο θελει να φερει μια φωτεινη σπιτι γιαυτην δεν εχω συλλεξει λεπτομεριες συμπεθερα θα την απωθησω μην αγχεσαι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ τα είδα όλα στο blog πανέμορφα πραγματικά.Όντως η τούρτα δείχνει επαγγελματική,όπως και τα κεράσματα του σχολείου.Εδώ ένα ζαχαροπλαστείο έχω δει φτιάχνει τέτοια και τα προτιμούν οι μανούλες για κεράσματα.Πρέπει να το προωθήσεις πιο πολύ αφού είναι το μεράκι σου.Δε πειράζει για περίοδο,next month,μη σκας.Ωραία και τα δώρα σας...Και μας μας έφεραν τσαγερό με τη minie στα γενέθλια και είναι το αγαπημένο μας...

Μάγκυ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Καλά φιλίες δε φιλοδοξώ να κάνω με τα κορίτσια στη δουλειά,μη γελιόμαστε,δε ταιριάζουν ούτε οι ηλικίες μας ούτε τα ενδιαφέροντα μας και οπως σας είπα το βλέπουν τελείως ανταγωνιστικά και λογικότατο.Εδώ εγώ που έφυγα με τη θέληση μου από τη προηγούμενη δουλειά και πάλι ζήλεψα τον αντικαταστάτη που ήρθε χωρίς γνώσεις και παρέλαβε ένα έτοιμο στημένο λογιστήριο.Πόσο μάλλον τα κορίτσια αυτά που ξέρουν ότι θα φύγουν,ούτε διάθεση δεν έχουν να μου δείξουν και να μου παραδώσουν.Ευτυχώς είναι βατό σε μένα το πρόγραμμα,λίγο παραμετροποίηση θέλει σε συνεργασία με το προγραμματιστή και μπορεί να απλοποιηθεί πολύ δουλειά.

Τα κορίτσια ευτυχώς καλύτερα.Πήγαμε παιδότοπο με Φωτεινή.Η Δήμητρα βρήκε μια συμμαθήτρια μας παράτησε,φτάσαμε 18,00 και την αναζήτησα εγώ στις 20,30 να φύγουμε!!!Αφού είπα στη μάνα της όταν την πηγαίνει να με παιρνει τηλέφωνο!!χα χα...Η Χρυσάνθη έπαιξε λίγο με τη Δανάη,μαζί μου,με ένα αγοράκι,δεν ήταν του κοινωνικού σήμερα.

Καλό βράδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα,ομορφες!!!Τι κανετε?Σας διαβαζα,μην νομιζετε αλλα το Σ/Κ εκανα δουλειες και δεν προλαβαινα να κανω τπτ αλλο.Ασχοληθηκα με ντουλαπες,οχι οτι τελειωσα δηλ,αλλα μαζεψα πολυ πραμα.Την Παρασκευη ειχαμε παει παιδοτοπο με κουμπαρους,Σαβ πρωι πηγαμε στο mall ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ και παπουτσακια για το μπαλετο και μετα σπιτι δουλειες,χουχουλιασμα,φτιαξαμε κεικ με τη Δημ...Κυριακη πρωι παλι δουλειες και απογευμα στην κολλητη μου για καφεδακι...Δευτερα εφημερια....

Δυστυχως το Σαβ δεν βολεψε τελικα την Αρια να ελθουν στη συναυλια και επειδη ακομα βηχω και εχει αρκετο κρυο δεν πηγα ουτε εγω!!

Εχθες πηγαμε πρωτα γυμναστηριο και μετα μπαλετο.Στο γυμναστηριο,η μαμα χτυπιοταν και η Μιμη τα ειχε ντακιμιασει με το γιο του γυμναστη και δεν με ενοχλησε καθολου\\:D/\\:D/Αφου μου λεει,θα με ειδοποιεις ποια μερα θα ερχεσαι για να λεω στην γυναικα μου να τον φερνει!!!

Στο μπαλετο καλυτερα,μπηκε,βεβαια με εμενα μεσα αλλα μετα απο κανα 10λ βγηκα και καθισε,μου ειπε οτι την αλλη φορα δεν με θελει μεσα,αντε να δουμε....Ξερω και εγω,μωρε η δασκαλα τα προσεχει,τους εχει παντα εκπληξεις και δωρακια στο τελος και η κολλητη μου που παει η δικια της 3 χρονια εκει ειναι πολυ ευχαριστημενη,αλλα η ιδιοκτητρια μου φαινεται λιγο γκαου....σημερα που τα ελεγα στη δασκαλα της ,χωρις να της πω τπτ καταλαβε οτι η δικια μου ειναι η πιο μικρη στην ταξη,γενικαβ νομιζω οτι εχει χωρισει χαλια τα τμηματα γιατι ενα κοριτσακι 3χρ δεν ειναι το ιδιο με ενα 4,5χρ!!!!Οποτε μαλλον και η δασκαλα εχει θεμα να τα φερει βολτα!!!Θα δουμε..

Σημερα πηγαμε στο σχολειο με τον μπαμπα,ειχαμε συναντηση και ενημερωση με τις δασκαλες,πολυ ωραια ηταν,γνωριστηκαμε και με τους αλλους γονεις,μας εδωσαν και οι δασκαλες συμβουλες για τη συμπεριφορα μας στο σπιτι.Γενικα μας ειπαν οτι το τμημα αυτο ειναι πολυ μπροστα και τα περισσοτερα εχοπυν προσαρμοστει πληρως,αλλε χρονιες αυτα τα κανανε κατα το Δεκεμβρη.Για τη δικια μου,κλασσικα οτι ειναι αρχηγος,μπαινει πρωτη και δινει εντολες,ασε που θυμαται τα παντα και κανει σε ολα παρατηρησεις!!!Μου λεει οτι κανανε μια ασκηση στη γυμναστικη και ενα παιδακι εριχνε κατω τις κορινες,οποτε σημερα που τους εμφανισε η γυμναστρια τις κορινες ,του λεει η δικια μου"προσεξε μην πεσεις παλι αγοριμου"!!!Σημερα πηγε και ενα καινουριο παιδακι και τον ξεναγουσε!!!χαχαχα

Τη Δευτερα πηγε ορθοπαιδικος και τα εξετασε και ολα οκ ευτυχως και την Παρασκευη θα παει παιδοδοντιατρος.Τον αλλο μηνα εχουμε συναντηση με τη παιδοψυχολογο και τη λογοθεραπευτρια.

Αυτα τα νεα μας γενικα,αντε παω στα δικα σας τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,αρχιζω απο σενα!!!!Τι παρτυ υπερπαραγωγη ,ηταν αυτο!!!!Μπραβο ρε εσυ,εχεις θαυματουργα χερια!!!Η τουρτα τελεια!!!Συμφωνω οτι το παρτυ στο σπιτι και οι κατασκευες αφηνουν μια αλλη νοτα και η δικια μου ακομα λεει για το περυσινο minnie party!!!!

Την αλλη φορα ηθελα να πω "σχολειο"!!!Τωρα πως προεκυψε το "θεωρια",μην με ρωτησεις,ιδεα δεν εχω!!!

Και εγω το κανω αυτο που λεει η Μαγδα με τις εκπληξεις και τωρα το χει μαθει και μολις μπαινουμε στο αυτοκινητο μου λεει"που ειναι η εκπληξη?"

Παντως,εσυ παρε ρεπο,οποτε θες,αλλα στην Κων μην δινεις!!!Το παιδι πρεπει να καταλαβει οτι ειναι το προγραμμα του και ευθυνη του το σχολειο,αλλιως με την 1η ευκαιρια θα ψαχνει σκασιαρχειο και καθε φορα η προσαρμογη θα ξαναρχιζει.

Σταυρουλα,καλα καλε χειμωνιατικο το θυμηθηκες με τα μαστορια?????Θα ξεπαγιασετε τωρα!!!Που μενει η αδελφουλα και εχεις να τη δεις τοσο καιρο?

Μαγδα,χαζομαρα να χανεις βοηθεια,ειδικα αυτο με την πρακτικη το ζουμε και εμεις με τις νοσηλευτριες,ερχονται και πανω που σου βγαζουν δουλεια..φευγουν!!!

Ειδες τι σου ειναι τα παιδια!!!Ευγνωνομες,ανταποδιδει την αγαπη που εισεπραξε ο Βασ!!!

Πως να μην ενθουσιαστει καλε και να μην θελει να παει παλι στο παρτυ με τοσα πραματα!!!!

Με μπερδεψες με το σχολειο σας,γιατι ειπες οτι θα παει μεχρι 1η?Εχει ή δεν εχει δημοτικο???

Μαρια,αντε σιδεροκεφαλη στο νεο σου ποστο,εσυ μια χαρα θα πας,αφου ειναι και στο κομματι σου!!Τι να κανουν και οι συναδελφισσες μωρε ειναι πικραμενες!!!Βεβαια και εσυ δεν φταις,αλλοιμονο,ειχες τα προσοντα και πηρες τη θεση,αλλα και αυτες εχουν τα δικια τους,γιατι τοσα χρονια τις παιρνανε με συμβασεις και τωρα απο εδω πανε και οι αλλοι....Γιατι αν η θεση καλυπτει παγιες και διαρκεις αναγκες,μονιμοποιησε με,γιατι την προκυρησεις???Τεσπα,οπως ειπες δεν πηγες να γινετε και φιλες!!!

Ωραιοι τυποι αυτοι με το παρτυ!!!!Και πνευμονια θα παθαινατε και τουρτα γιοκ!!!!χαχαχαχαχα

Η Δημ σου ειναι ανεξαρτητη,εχειε τις φιλες της και παιζει το κοριτσι,τι σας ενολχλει,σου λεει?

Που χαθηκε καλε αυτ η Φωτεινη!!!!Ακομα την μπριζωνει η μαμα με τις δουλειες????

Λοιπον σας φιλω...Καληνυχτα!!!!

Ρουλαααα....γυρνα ξανα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!

Χαρά θα πας στο πίνακα ελέγχου στην επεξεργασία υπογραφής.Θα σβήσεις τελείως το παλιό και θα επικολλήσεις το νέο χωρίς τις λέξεις url μπρος και πίσω.Κάνε προεπισκόπηση να δεις αν σου αρέσει και αν φαίνεται αποθήκευση και είσαι έτοιμη...

Καλά πεθαίνω με το παιδικό σας τόσες παροχές.Πόσα θα δίνετε το μήνα;

Εμάς οτιδήποτε δραστηριότητα είναι εξτρα χρέωση.Μας έβαλαν να διαλέξουμε μουσικοκινητική,αγγλικά ή Mini sports με 15€ το μήνα από 1 ώρα την εβδομάδα.Τα αγγλικά δε το συζητάμε,εδώ δεν το έχουμε ακόμα στα ελληνικά....Η μουσικοκινητική ο άντρας μου οντας μουσικός λέει ότι είναι πολύ μικρά για να γίνει σωστή δουλειά....Τα mini sports θα τα κάνουν λέει στην αίθουσα του νηπιαγωγείου...τι σοι sports μπορείς να κάνεις μέσα σε μια αίθουσα τάξης με τραπεζάκια και καρέκλες....οπότε δε δηλώσαμε τίποτα.Ούτε και οι άλλες μαμάδες που κάνουμε παρέα.

Είναι η δασκάλα τους τόσο προκομένη που προτιμώ αυτή τη μια ώρα να τις απασχολεί αυτή.3 βδομάδες που έχουν πάει στη μεγάλη τάξη μαζί της,έχουν μάθει ξεχωρίζουν τους αριθμούς,μετράνε με τα δάχτυλα,τραγουδάκια πιο πολλά,είμαι ευχαριστημένη.

Η Μιμίκα θεά όπως πάντα,την γουστάρω για την ανεξαρτησία της,θα πάει μπροστά στη ζωή της....ακου εκεί "πρόσεξε μη ξαναρίξεις τις κορίνες"χα χα

Εμεις καλά.Ο άντρας μου με έχει φάει ότι πρέπει να βάζω στη θέση τους τα κορίτσια στη δουλειά και να μην τις αφήνω να μου τη λένε αλλά εκτός ότι δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος δε θέλω να χαλάω και τη ζαχαρένια μου βρε αδερφέ..Ας κάνουν ότι κάνουν και με το νέο έτος θα τα οργανώσω όπως θέλω.Πάντως πολύ φιλοδοξία τα νέα παιδιά στο ξεκίνημα τους,εγώ δεν ήμουν έτσι.Δε μπορεί να χεις 1,5 χρόνο στη δουλειά να σου λέω εγώ που έχω 10 χρονια μια συμβουλή και να μου λές με ύφος όχι έτσι όπως το χω μάθει και το κάνω είναι το σωστό.Πρέπει να σαι ανοιχτός σα σφουγγάρι να παίρνεις από όλους.Κολλάνε σε λεπτομέρειες και έχουν χάσει την ουσία της λογιστικής και του ελέγχου επειδή ακριβώς δεν έχουν προλάβει να κατανοήσουν όλο το κύκλωμα και τα μαθαίνουν μηχανικά.Και η οικειότητα που μιλάνε στο προιστάμενο.Βέβαια και αυτός έχει δώσει δικαίωμα ,θέλει να ναι παρεάκι αλλά κράτα και λίγο τους τύπους,ξέρω και γω μπορεί να μαι λάθος...

Τα κορίτσια μου μυξιασμένα ακόμα,ειδικά η Χρυσάνθη,ορό συνέχεια,ευτυχώς είναι συνεργάσιμη.Η άλλη Παναγιά μου βόηθα!Δε κάθεται με τίποτα...τι της λέω θα παμε στο γιατρό να στο κάνει αν δε στο κάνει η μανούλα,τι ότι θα πονάνε τα αυτάκια σου αν δε βγει η μύξα τίποτα....Κεφαλοκλείδωμα και μεις και με το ζόρι.Εχουμε και Σούζη σήμερα να δω πως θα κάνουν τις ασκήσεις.

Πήρα και επισήμως το μεταπτυχιακό και το κατέθεσα στην υπηρεσία χθες για να αναγνωριστεί η συνάφεια.Γλυτώνω 2 χρόνια στις προαγωγές με αυτό.Να που τελικά χρησίμεψε σε κάτι...το αναρωτιόμουν όταν διάβαζα,άραγε θα με ωφελήσει πουθενά....

Η Φωτεινή μπήκε στο δσ γονέων και κηδεμόνων του παιδικού....καλέ μπες να τα πεις εγώ θα τα λέω τα νέα σου;;;;Η μαμά δε βλέπω να ξεκατσικώνεται....μια καρεκλίτσα πιάνει βρε η γυναίκα....τι σε ενοχλεί...αστειεύομαι.....

Φιλάκια κόρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!Σημερα πηγα την μικρη σχολειο και γυρναγα στα μαγαζια!!πηγα να αλλαξω κατι δωρακια,και μετα πηγα ικεα(τι ξεμυαλισμα!!)και πηρα στην Κωνσταντινα το καβαλετο για να ζωγραφιζει,ξετρελαθηκε!!!λεγαμε για ποδηλατο ,αλλα αν το παρουμε τωρα που θα κανει τωρα που χειμωνιαζει;σκεφτηκα καλυτερα δραστηριοτητες για μεσα στο σπιτι και την ανοιξη που εχει και την γιορτη της να παρουμε και το ποδηλατο. Πηγαινοντας σημερα στο σχολειο και αφου καναμε συμφωνια ότι δεν θα κλαψει και θα φαει και το φαγητο της και εγω θα της φερω smarties μετα ,στο ασανσερ χοροποηδουσε και εκανε παλαμακια’’ σχολειο –σχολειο’’ μολις βγηκαμε ,αρχισε παλι τα δεν θελω…ουτε εφαγε παλι,που ειχαν μακαρονια.τι πεισμα!!!

Μαγδα γινεται να μην αγαπω τον Βασιλη με αυτά που λεει;;φυσικα εχετε ανοιχτη προσκληση και θα σας ετοιμασω πριβε παρτυ..χαχα Το κοτοπουλο δες το εδώ The one with all the tastes: Κοτόπουλο πανέ στο φούρνο. Δεν σου ειπα,με τα παζλ καθομαστε το μεσημερι και τρωει μια πιαταρα φαγητο!!αφου αλλαξα ένα δωρο κουζινα αφου ειχαμε και της πηρα κι αλλα παζλ!!!και την κουβερτα την στρωσαμε ηδη!!! Για τα ρουχα συμφωνω, μπορει να εχεις αγορασει τα πιο ακριβα και να μην τα συνδιαζεις ωραια. Εχεις δικιο και εσυ και η Χαρα για τα δωρακια αλλα τα δικα σας δεν κλαινε. Στην δικια μου της εταζα,ελεγε οκ,μετα τα ξεχνουσε και εκλαιγε και το μεσημερι περιμενε το δωρακι…της εδινα κατι για να μην νομιζει ότι λεω ψεμματα και την άλλη μερα τα ιδια…σημερα που της εταξα της ειπα ότι αφου εκλαιγες και δεν εφαγες δεν σου πηρα. Τι καλος ο Βασιλης που προσεχε το παιδακι που εκλαιγε!!

Μαρια λες να ερθω Ροδο να ανοιξω επιχειρηση;χαχα αχ μια τετοια δουλεια θα ηθελα να φτιαχνω πραγματα…εστω και βοηθος!!Μια χαρα η Δημητρα στον παιδοτοπο,από το κρεμεται πανω σου και να γκρινιαζει,καλυτερα με τις φιλες της!! στον παιδικο αφου κανει καλη δουλεια η δασκαλα δεν πειραζει που δεν θα κανουν εξτρα δραστηριοτητες. Κοιτα,ένα δικιο το εχει ο αντρας σου,γενικα δεν πρεπει να αφηνουμε να μας την λενε,αλλα από την άλλη αν είναι να δουλευε καθημερινα μαζι δεν είναι ωραιο να εχετε ασχημο κλιμα μεταξυ σας. Μυξες εσεις,εμας μας εχει μεινει ο βηχας..εν τω μεταξυ εστρωσα χαλια και 2 μερες το πρωι,αφου πιει το γαλα και παμε στο δωματιο να ντυθει,την πιανει βηχας και βγαζει γαλα πανω στο χαλι της….γκρρρρ είναι και αυτό σαν να εχει πηξει και πρωι πρωι καθομαι και τριβω…Πρεπει να κανει και ένα εμβολιο..πειραζει αμα βηχει;φοβαμαοι μην αρρωστησει παλι.Μπραβο και για το μεταπτυχιακο,ειδες;τοσο διαβασμα και κουραση δεν πηγαν χαμενα!!

Χαρα τι ωραιος ο παιδικος σας…πληρες τσεκ απ θα κανουν!!!λεγε και σε εμας καμια συμβουλη που σας λενε!!!με το μπαλετο αφου ηρεμησε η μικρη παλι καλα!!και εννοειται οτι θα ηταν αρχηγος,δεν περιμενα κατι λιγοτερο!!ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για να μην παρεξηγηθω,δεν σημαινει ότι τα παιδια θα εχουν ωραιες αναμνησεις μονο αν η μαμα κανει κατασκευες…Κ ο παιδοτοπος είναι πολύ καλη λυση αν αρεσει στο παιδι πανω από όλα,εμεις απλα δεν εχουμε παει εκτος από μια φορα που ψιλοφοβοταν τα αλλα παιδια που λυσσαγαν οποτε δεν θα της αρεσε.Ρεπο δεν της δινω καλε ξανα ,φτανει οι φορες που θα είναι αρρωστη !!!προσπαθησε παλι με το τικερ,και η Φωτεινη παλευε μια μερα και δεν μπορουσε και εκανε το ιδιο την επομενη και το εβαλε.

Φωτεινη αντε μπες καλε να μας τα πεις,ΔΣ ;και τι κανετε;ιδιωτικος είναι ο παιδικος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....έχω κάτι νεύρα...από την αυπνία τα μάτια είναι τούμπανο...οι κόρες μου βάλθηκαν να μας αποτρελλάνουν το βράδυ...Η Χρυσανθούλα πρέπει να ξύπνησε και 8 φορές!Μια ήθελε γάλα,5 τσίσα,μια να βγάλει τις κάλτσες της...Μετά ξύπνησε και η άλλη...Εγινε το σύστριγγλο.Να μη θέλει να ξανακάτσει στο κρεβάτι 05,00 τώρα.Να θέλει να κάθομαι εκεί μαζί της.Με φρίκαρε...Εχω ένα κεφάλι...

Το κλίμα εδώ συνεχίζει το ίδιο,εγώ προσπαθώ να μαι φιλική να σπάσω το πάγο αλλά δε σπάει με τις συμβασιούχες.Εντωμεταξύ έμαθα ότι αυτές κάθε χρόνο εδώ και 3 χρόνια βγαίνει μια φωτογραφική προκήρυξη προσλαμβάνονται το Μαιο και σταματάνε το τέλος του χρόνου.Που και πάλι υπάρχει πρόθεση να βγει η προκηρυξη.Οπότε θα τις ξαναπάρουν.Είναι όλο πηγαδάκια μεταξύ τους και νοήματα και γελάκια,υπονοούμενα.Μόλις ζητήσω να μου δώσουν κάτι λένε δεν έχουν τίποτα ενώ όλο με κάτι ασχολούνται.Φυσικά δεν παραδίδουν.Αλλά και γω τι φταίω...εδώ με τοποθέτησαν εδώ ήρθα.Δε νοείται λογιστήριο υγειούς εταιρίας και να μην υπάρχει ένα σταθερό άτομο όλο το χρόνο.Εντωμεταξύ ξέρουν μόνο τα βασικά,έχω πρόθεση να τους απλοποιήσω δουλειά και μόλις πήγα να τους δείξω κάτι αρνήθηκαν και μου είπαν ότι εδώ δεν επεμβαίνουμε και δεν αλλάζουμε τίποτα!Στείρα λογιστική δε γίνεται φυσικά...

Σας έπρηξα με τα της δουλειάς μου...αλλά είναι η νέα αρχή δικαιολογήστε με....Ότι πιάνω και γω μόνη και από νέα χρονιά θα φάω το αγγούρι να ψάχνω .Φυσικά θα κάνω μια κουβέντα με τον αρμόδιο προιστάμενο να ξέρει ότι έχω θέμα.

Να μπαίνετε λοιπόν τα πρωινά να μου κάνετε παρέα που θα χω χρόνο.

Εμένα πάλι με τα παζλ δε τα καταφέρνουν οι δικές μου.Τους πήραμε και αυτά που κάθε κομμάτι είναι διαφορετικό μας είπαν για πιο ευκολία αλλά δε το χουν...Εβλεπα τον Αλέξανδρο της Φωτεινής τσακ μπαμ το φτιαχνε και το λυνε.

Χθες η διευθύντρια του παιδικού έπιασε τον άντρα μου και του πε να τα ξεκινήσουμε μουσικοκινητική επειδή είναι λέει κορίτσια θα τις βοηθήσει πως να στήσουν το κορμάκι τους και να χουν χάρη.Κάνανε ένα δοκιμαστικό χθες.Όταν τις ρώτησα τι έκαναν μου παν ήρθε η κα Ειρήνη και κάναμε τα κεφαλάκια δεξιά αριστερά.Δε ξέρω το σκεφτόμαστε ακόμα...

Στη Σούζη τα πάμε καλύτερα με τη Χρυσανθούλα.Προσπαθούμε να μάθει να συντονίζει τη γλώσσα ανάλογα με το φθόγγο που θέλει να πει.Αν μαθει λέει να κάνει αυτά θα νιώσει αυτοπεποίθηση και θα ξεκινήσει η ομιλία πιο στρωτά.Εχουμε και σήμερα.

Σας ζαλησα....

Αλεξ μεγεια τα δώρα σας και καλές δημιουργίες στο καβαλέτο σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!αλλη μια μερα απο τα ιδια...πρεπει να το παρω αποφαση μου φαινεται...καθε μερα θα κλαιει...σκεφτηκα και να την μαλωσω αλλα ειπα μην τα κανω χειροτερα,απο εκει που κλαιει,δεν τρωει μην φτασουμε να μην συμμετεχει κιολας!!Σημερα ξυπνησε απο τις 6 παρα..ειχε μπουκωσει η μυτη...φυσικα δεν ξανακοιμηθηκε..ηθελε να παμε να ζωγραφισουμε με τις κιμωλιες...μπελα που βρηκα πρωι πρωι..χαχα Την Κυριακη εχουμε μια βαφτιση και δεν ξερω τι να βαλω με αυτον τον καιρο...θα προτιμουσα να κατσω σπιτι,ασε που προβλεπεται να τσακωνεται η μαμα του παιδιου με τον θειο...θελει ο θειος να κανει τραπεζι μετα και να ψησουν κατσικια,η μανα δεν ηθελε ,μετα συμφωνησε αλλα ηθελε κετερινγκ...τι ανακατευεται και ο αλλος..αυτα οι γονεις τα κανονιζουν...ειναι και η μανα λιγο ψυχολογικη...δεν την εχω γνωρισει βεβαια γιατι δεν παει πουθενα..σε οτι γενεθλια,γιορτες παιρνει ο μπαμπας τον μικρο και πανε.η αλλη αμα παει θα τσακωθει,θα την λεει στον πατερα...ευτυχως που δεν ηρθε και στο δικο μας παρτυ δηλαδη γιατι θα τσακωνονταν επειδη οι αντρες εψηναν στην πυλωτη και οι μαμαδες ειμασταν σπιτι με τα παιδια...

Μαρια τι επαθε χθες η Χρυσανθη;ας ελπισουμε σημερα να κοιμηθει ηρεμα!!!καλα οι αλλες στην δουλεια εχουν θεμα...τι θες κι εσυ να τους απλοποιησεις την δουλεια;αφου δεν δουλευουν,ποσο πιο απλα να το κανουν;;;χαχα οταν λες φωτογραφικη προκυρηξη;;αλλα καλυτερα να μην τις παρουν γιατι δεν σας βλεπω καλα εκει μεσα....με τα παζλ θεμα εξασκησης ειναι.ξεκινηστε με λιγα κομματια να καταλαβουν την λογικη,οτι πρεπει να γυρνανε τα κομματια για να βρουν που ταιριαζει και μετα παιρνεις και με περισσοτερα κομματια...Αυτα που εφερε η Μαγδα οταν τα ειδα επαθα ενα κατι γιατι ειναι μικρα κομματια απο 4 χρ λεει αλλα να δεις πως τα ενωνει....χθες καθησε με τον μπαμπα της να τα φτιαξουν κοιταζε ο μπαμπας την εικονα να δει που παει το κομματακι με την γωνια και η Κωνσταντινα ειχε ενωσει ηδη 4-5 κομματια...

αντε παω να παρω το κοριτσι μου...φτιαξανε και μηλαρακια...φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω που ήρθα δεν είναι δημόσιο είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση,είναι εταιρία που διαχειρίζεται τουριστικές επιχειρήσεις με μόνο μέτοχο το δήμο.Εχει πολύ δουλειά,πολύ χαρτούρα,δε κάθονται γι αυτό είπα μπορώ να βοηθήσω να γίνονται κάποια πράγματα πιο γρήγορα αφού έχει τύχει να δουλέψω το πρόγραμμα παραπάνω χρόνια και με τη χρήση έμαθα κάποια τερτίπια του.

Φωτογραφική εννοώ ότι βγάζουν πχ μια προκύρηξη που λέει θέλουμε 1 ατομο στο λογιστήριο που έχει προυπηρεσία σε δημοτικές επιχειρήσεις πχ 1 ετος και είναι και 4 μηνες άνεργος και έχει ξέρω γω lower.Εξειδικεύουν πολύ τα προσόντα δηλαδή έτσι ώστε κάθε χρόνο να ταιριάζει η θέση στον ίδιο υποψήφιο.

Μίλησα με τον πρόεδρο της εταιρίας,λογιστή,υπεύθυνος ουσιαστικά αυτός υπογράφει.Του πα δε μου δείχνουν ούτε έχουν διάθεση να παραδώσουν.Μου πε ότι αυτός δε ζήτησε να πάω για να καταχωρώ τιμολόγια και να ασχολούμαι με τη χαρτούρα.Θέλει ο ρόλος μου να ναι επιτελικός,δηλαδή να κάνω ελέγχους,να προσέχω τις ημερομηνίες και να κάνω τα κλεισίματα.Μα του πα αφού θα φύγουν τα κορίτσια ποιος θα κάνει τα υπόλοιπα.Λέει θα φύγουν Δεκέμβρη και θα ξαναβγει καλώς εχόντων των πραγμάτων προκήρυξη να επιστρέψουν Μάιο τότε δηλαδή που ανοίγει η σεζόν και ξεκινάει η χαρτούρα.

Και ως τότε μπορεί να αλλάξουν λέει κάποια πράγματα,ίσως ενσωματωθούν στο δήμο ή άναλάβει ο δήμος ένα κομμάτι της επιχείρησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aloxa τι κανετε αγαπες μου ολο διαβαζω αλλα ολο τρεχω γκρρ στη δουλεια μας εβαλαν νεα προγραμματα χωρις εκπαιδευση τα χω δει ολα ειναι που ναι πολυπλοκο το αντικειμενο μου αυτο μου λειπε αρα μαρακι συμπαρασταση σου κανω ολα τα μαθαινω εκ νεου ολα αλλαξαν!!!

Για τις καρακαξες συναδελφους αγνοησε τες δε μου αρεσουν καθολου απο οσα ειπες...

Εγω ποτε δεν εχω δει κανενα ανταγωνιστικα αν εισαι μαγκας γινε καλυτερος για την παρτυ σου εγω αυτο παντα λεω

Κ η συναδελφος που πηρε τη θεση τοτε που σας ελεγα τα μισα απο μενα κανει αλλα εγω νιωθω καλα με μενα κ αυτο μετραει..δε σκαω!!

Κ ο β χτες ξυπνησε δυο για τσισα κ 6 για σχολειο βιαζοταν γιατι σημερα ειχαν θεατρο χανσελ κ γκρετελ με 5 ευρω εξτρα περασε λεει τελεια

Οντως μαρακι η δασκαλα παιζει τρελο ρολο πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ χαρηκα που σας αρεσαν τα δωρακια εμεις το χταποδι το κρεμασαμε κ του χει αδυναμια ο β μεγαλη!!

Παζλ οντως η εξασκηση μετρα εμενα κανει παρα πολλα κομματια πια κ γρηγορα κ ηρεμει το κεφαλακι μου

Για το σχολειο εσυ ψυχραιμη να μη βλεπει οτι σε επηρεαζει για το φαι αμα τρωει σπιτι καλα πατε εγω την ειδα μια χαρα

Ο β τρωει παρα πολυ αλλα ολο τρεχει τρωει ολο στο σχολειο κ δικο μας σπιτι κ ετσι ειναι λεπτος ειναι κ μακρυναρι ολοκληρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ η μαμα η παραξενη εννοεις του μικρουλη που ηταν μονο ο μπαμπας;;

Βαλε μιντι φουστα μπλουζα κ γοβα παντος καιρου νομιζω κ εμενα δε μου αρεσει αυτος ο τρελοκαιρος

30 λεει παντως σκ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μεγεια τα ψωνια..

Μπραβω που συνηθισε στο μπαλετο η επιβραβευση παντα αποδιδει..

Θελει πειθαρχια αλλα σιγα σιγα μωρα ειναι ακομα..

Πηρατε πουεντ να λιωσω!;;

Στο σχολειο εκανε κολλητους κ με εχει ζαλισει απο τα 7 χαραματα να παει βιαζεται!!!

Μαρακι μουρμουρα ρε γιαυτο ειμαστε εδω κατσε να σας πω κ εγω το προβλημα μου

Εγω παλι πεφτω ξερη το βραδυ κ μες τα αγρια χαραματα εχει ορεξεις ο συζηγος με εχει κουρασει γκρρρ...κουτουλαω ολα τα πρωινα κ αυτος κοιμαται πιανει μεσημερι..θα βαλω ζωνη αγνοτητας μιλαμε

Τουιτακο πως πατε καλε;;;

Αληθεια με συμπτωματα τι εχεις πως τι σκεφτομαι εγω την δευτερη εγκυμοσυνη μπρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα κ με πεταξε γκρρρ συμπεθερα μου μπραβω που συνηθισε η τσαιυσω μας πηρατε πουεντ;; Λιωνω!!!μεγεια τα ψωνια'νν

Θα ξαναμπω νυσταξε ο β παμε για νανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νευρα μου κροσια καμια ωρα θα τον καριδωσω τον συζηξ εχουμε υποδειγμα παιδιου κ αντι να ναι ευγνωμων τεσπα ακουστε σκηνικο κ πειτε

Ο μικρος καθεται στο καρεκλι βαζω μπροστα φαι κ νερο περιμενε να κρυωσει

Κανει μπουρμπουληθρες λεει ο συζηξ οχι ξανα παλι οχι παιδι ειναι η παρορμηση σιγα το κακο τριτη φορα παλι συνεχιζει ο μικρος τον αρπαζει πεταει το φαι στα σκουπιδια μπρος στα ματια του τον βαζει τιμωρια κ μετα του λεει πανω εφαγες σημερα εγω ατμους βγαζω φυσικα δεν επενεβησα παρολο που θελα να του καπελωσω ολο το καλαθι των σκουπιδιων!!!

Εχουμε πει οποιος μιλησει στο παιδι ο αλλος μοκο για να μη διχαζεται παρολα αυτα ειμαι πυρ κ μανια το μωρο κοιμηθηκε με σκετο γαλα κ με ρωταγε με αγαπαει ο μπαμπας;;;

Τεσπα θα σκαγα αμα δε τα λεγα με το μ...κα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη αντε ρε κ προεδρος!!!!

Αλεξ εγω τον β δεν τον εχω ουτε μια φορα παιδοτοπο δεν ξερω τους εχω παρει στραβα μαλλον προτιμω η φυση η σε σπιτι δεν μου αρεσει η κλεισουρα του παιδοτοπου ισως φετος τον παω...

Πρωτη δεν εχει ο παιδικος μας συμπεθερα ως να παει πρωτη θα μαστε εκει

Εγω μαρακι θα τις εγραφα στο εξτρα η σε κατι εκτος σχολειου στανταρ παντα μικρη κατι καναμε με αθλητισμο κ δε μπορω να φανταστω τον β χωρις να κανει κατι

καρατε απο δεκεμβρη θα χει τζουνιορ τμημα για μας τελικα κ ξεκιναμε ξεχασα να σας το πω

Νομιζω κ στα κοριτσια σου θα αρεσει κ θα κανει πολυ καλο..

Κ η εβελινα γραφτηκε τη ζαλησα τη λοις κ ξεκινησαν χιχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα πολυ αυστηρος ο αντρας σου καλε...που να ειχε την δικια μου,αναποδα θα την ειχε κρεμασει...!!!Δεν πηγε μετα να του μιλησει...με το ''με αγαπαει ο μπαμπας;'' σχιστηκε η καρδια μου.... εγω της εβαζα ορο,με εβλεπε να παλευω και δεν ερχοταν να την κρατησει ,επρεπε να του το πω και αρχισε τα ΄΄τι σου κανει αυτη..'' και τετοια!!

Ναι αυτος ο μπεμπης βαφτιζεται..καλα μιλαμε αυτη τρελη..ειχε παει ενας φιλος μαςπρωτη φορα σπιτι τους στην γιορτη του αντρα της,ρωταει σε καποια φαση που ειναι η τουαλετα και τον επιασε απο τα μουτρα να μην κατουρησει απεξω και κατι τετοια!!και μετα λεει ετρωγαν κατι γλυκα οι δυο τους στην κουζινα και ηρθε αυτη και τους εβαλε παλι τις φωνες...!!αν δεν μας δειρει στην βαφτιση καλα θα ειναι...χαχα

σε παιδοτοπο την ειχα βαλει στο mall,εκει που ειχαμε παει τοτε με την Μαρια,εκανε τα παιχνιδια με το κερμα και μετα ειπα να δοκιμασουμε και αυτο ,αλλα δεν το ευχαρηστηθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δηλαδη εισαι ανωτερη τους στην ουσια και σου την λενε κιολας;τι να πεις..κουραγιο με αυτες που εμπλεξες!!!

Μαγδα κι εσυ παλι μαθαινεις προγραμματα;Λιγο απο την ορεξη του Βασιλη για το σχολειο να ειχαμε κι εμεις....σημερα στο φαι ειπε στην δασκαλα οτι θα ειναι καλο παιδι,ε φαε λιγο της λεει και εφαγε 1 μπουκια!!!χαχα ενταξει αφου τρωει σπιτι δεν με νοιαζει απο την αποψη οτι ειναι νηστικη αλλα οτι κανει πεισματα...

το πρωι ειχα παει σουπερ μαρκετ και με τα ψωνια μου εδωσαν και ενα ταψακι με πολλα κουπ πατ,ζωακια και αλλα σχεδια.Κατσαμε το απογευμα και φτιαξαμε μπισκοτακια,χαρηκε η Κωνσταντινα,εχει και ενα τοσοδουλη πλαστη και ανοιγε και εκεινη την ζυμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...