Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

candycrash τα συγχαρητήρια μου! να σου πάνε όλα καλά! νομίζω και η rose είχε χαμηλή χοριακή στην αρχή (γιατί την έκανε και αυτή πολύ νωρίς) και όπως βλέπεις όλα τέλεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια μου!!κουραστηκα σημερα!ξαπλωσατο μεσημερακι καμια ωριτσα και τωρα τελειωσα απο τις δουλειες και το μαγειρεμα!

candycrash συγχαρητηρια!!!!νομιζω για την 9η μερα ειναι καλα!!αν ολα ειναι καλα αν κανεις μετα απο δυο μερες πρεπει να διπλασιαστει!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

daphne μου σημερα ξεκινησα ενεσεις διεγερσης!για να δουμε τι θα δουμε...εσυ τι κανεις?

rosaki ευχαριστω για την απαντηση!!

ΜΙΚΑ εφτασες Αθηνα?ολα καλα?περιμενουμε νεα!!!

natasoula ξεκινησα τη διεγερση!να ειστε καλα που με φυσατε και εσυ και το rosaki!

κοριτσια μου οταν κανω την εμβρυομεταφορα θα εχω περισσοτερο χρονο να τα λεμε!!τωρα προσπαθω να κανω καποιες δουλιτσες που δεν θα μπορω μετα.

φιλακια σε ολες!καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααααααααα! Τι μου κκανετε κοριτσακια? Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!!!!!!Και εκει που ετρωγα το μεσημερι με παιρνει τηλ η εμβρυολογος ...λεει ποσα εμβρυακια θελετε και να καναμε για σημερα εμβρυομεταφορα .Παιιρνω αμεσως το γυναικολογο μου ,την ξαναπερνω πισω, λεω την Πεμπτη να συνεχισω κ τα ουτρο τα επαιρνα μονο απο Σαββατο. Τρελαθηκα και αγχωθηκα...μου καθησε και το φαγητο στο στομαχι,ανθρακουχο νερο ηπια να χωνεψω.Ευτυχως εχει ωραιο καιρο...τα καμαρια κοιμουντε...να ξυπνησουν να φαμε πρωινο!Θα σας ενημερωσω συντομα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!Φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από ΜΙΚΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Candy συγχαρητήρια!!!!!Και μένα καλά μου φαίνεται το νούμερο της χοριακής για τόσο νωρίς που την κάνατε.Εμένα στη 13η μέρα από την εμβρυομεταφορά ήταν 160 αρα λογικά και σένα με το διπλασιασμό ανά ημέρα εκεί θα φτάσει...Μπορείς να πανηγυρίζεις!!!!

Αντε και στις υπόλοιπες...koritsaki mou,Μικακι...

Santaloxilo λυπάμαι για το αρνητικό αλλά η επόμενη θα ναι η τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

candycrash συγχαρητηρια!! Κ εγω πιστευω οτι για τοσο νωρις που εκανες χοριακη το νουμερο ειναι καλο!! Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα !!!

Koritsaki moy Ολα θα πανε τελεια κ εμεις θα ειμαστε εδω να σε φυσαμε!! φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!

ΜΙΚΑ με το καλο την Πεμπτη η εμβρυομεταφορα!! Περιμενουμε νεωτερα! φουουουουουουουουουουοουου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε να ακουσω και κατι να παρω θερρος...κι εμενα φυσικο μου φαινεται να ναι τοσο απλα μαθηματικα ειναι οποτε ναι ειναι μια χαρα για τοσο νωρισ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΚΑμε το καλο την Πεμπτη τα εμβριακια(ΕΙΠΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ)

mardioσε ευχαριστω για τη θετικη σου ενεργεια!!!

Κοριτσακι μου ​με το καλο να ρθει κι η δική σου σειρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, δεν ειμαι καθολου καλα!το πρηξιμο στην κοιλια μου ειναι ανυποφορο!Ουτε οταν ξαπλωνω δεν μπορω να βολευτω.Νομιζω οτι το δερμα μου θα σκιστει αν παρω βαθια ανασα.Εχθες στον υπερηχο μου ειπαν οτι δεν εχω πολυ υγρο στην κοιλια και μου εδωσαν ειδικη διατροφη.Λιμοκτονω και απο την πεινα μου ερχεται εμετος,δεν μπορω ομως και να φαω γιατι μετα νιωθω ακομα χειροτερα!Αν καποια κοπελα εχει περασει κατι παρομοιο μπορει να μου πει μετα απο ποσες μερες της εφυγε το πρηξιμο και η δυσφορια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια!για εσας ελεγα εγω χαθηκα χιχιχι

daphne_b μου εχουμε ακομα λιγο καιρο εμεις!εσυ πως πας?

candycrash μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ευχομαι να ανεβαινει καθε φορα ολο και πιο πολυ!!!εμενα στην αρχη που την ειχα κανει μια μερα νωριτερα ηταν καλη,η δευτερη ομως δεν ειχε ενθουσιασει τον γιατρο μου αλλα οπως βλεπεις ολα καλα πηγαν!καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!οσο για το πρηξιμο πλακωσου και τρωγε ασπραδια αυγων πολλα ομως 7-8 την ημερα,μοσχαρι και κοτοπουλο για να σου περασει.αν δεν μπορεις να φας καθολου πρεπει να ενημερωσεις το κεντρο μηπως χρειαστει να πας να σου βγαλουν το υγρο.εγω ειχα πολυ υγρο στην κοιλια μου και να φανταστεις εκανα 3 παρακεντησεις ειχα παθει υπερδιεγερση...επειδη και εσυ κατι τετοιο εχεις παθει θελεις παρακολουθηση αλλα αν μπορεις να κανεις αυτη τη διατροφη θα σου περασει και δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα!προσεξε το και να μιλας με το κεντρο για οτι χρειαστεις γιατι δεν ειναι ευκολο πραγμα το εχω περασει σε πολυ μεγαλο βαθμο και ξερω!

κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Νατασα τι κανεις?πως ειναι τα διδυμακια?

santaloxilo εσυ πως εισαι?

ΜΙΚΑ με το καλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χάλια.. το αποτέλεσμα της κατάτμησης DNA σπέρματος ήταν απλά χάλια... και είμαι στα πατώματα.. απορώ πώς κοιμήθηκα χθες βράδυ... άραγε θα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω δικό μου παιδάκι??.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne b Το ξερω οτι σου φαινεται βουνο,σε καταλαβαινω απολυτα!πριν 6 μηνες ο αντρας μου διαγνωστηκε με πληρη αζωοσπερμια.Χασαμε τη Γη κατω απ τα ποδια μας.Απο τοτε εκανα χιλιες σκεψεις για το που μπορει να οφειλοταν αφου ο αντρας μου ηταν παντα αθλητης χωρις ανατομικο προβλημα.Δεν το βαλαμε κατω και με τη βοηθεια του αγ.Δημητριου που ειναι προστατης μας βρηκαμε τελικα αρκετα σπερματοζωαρια και μαλιστα χωρις βιοψια.Πιστεψε οτι θα λυθει το προβλημα σας, συμβουλευτειτε γιατρος που εμπιστευεστε και θα γινει και για σενα το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash ελπίζω ακόμη.. ελπίζω όχι άσκοπα.. είχα 1 εγκυμοσύνη μέχρι τη 12η εβδομάδα ρε γμτ δεν μπορεί να είναι τόσο χάλια!

Τι εννοείς χωρίς βιοψία? με παρακέντηση από τον όρχη? και γω κάτι τέτοιο είδα και λέει ότι από εκεί η κατάτμηση είναι πολυ χαμηλή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χάλια.. το αποτέλεσμα της κατάτμησης DNA σπέρματος ήταν απλά χάλια... και είμαι στα πατώματα.. απορώ πώς κοιμήθηκα χθες βράδυ... άραγε θα καταφέρω ποτέ να αποκτήσω δικό μου παιδάκι??.....

Δαφνη σε παρακαλω μην σε παιρνει απο κατω!! Ολα θα πανε καλα κ θα αποκτησετε το παιδακι σας σιγουρα!! Πιστεψε το σε παρακαλω και να προσπαθεις να σκεφτεσαι θετικα ! Να μιλησετε με το γιατρο σας αμεσα και σιγουρα αυτος θα σας καθοδηγηδει.. Ισως και να χρειαστει να κανετε παλι την εξεταση ισως σας προτεινει κατι αλλο πες του κ για την εγκυμοσυνη που ειχες!! Η επιστημη δοξα το Θεο εχει προχωρησει παρα παρα πολυ σε αυτα τα θεματα!! Πιστεψε το ομως πραγματικα κ εσυ κ το θαυμα σας θα γινει!! Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!!!!!!!!!!!!!! Μα τι βροχερη η Αθηνα σημερα? Παρ ολα αυτα πηγαμε για καφε με φιφουλινακι και περασαμε ομορφα, πολυ ομορφα! Δαφνη μην απελπιζεσαι να εχεις πιστη κ να εμπιστευεσαι τον γιατρο σου. Στις μερες μας ολα γινοντε!Καντυ τρωγε οτι σου ειπε η rose.και γω ειχα πρηξιμο αλλα ευτυχως δεν κατεληξε σε υπερδιεγερση..ποτε επαναλαμβανεις χοριακη?Αυριο η μεγαλη μερα.....ειμαι ευτυχισμενη αλλα και λιγο αγχωμενη πολυ λιγο...αυριο τα εμβρυακια μου θα τα εχω τετοια ωρα στην κοιλιτσα....παει θα κλαι παλι....παω να κοιμηθω κουραστηκα....θα σας πω συντομα νεα μου!!!!!!!!!!!!!! σας ευχαριστω που μου δινεται δυναμη ,πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματι πολυ βροχη σημερα ...αλλα μη σκας αυριο ανοιγει ο καιρος..με το καλο να τα δεχτεις στην κοιλιτσα σου ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne μας ειχαν πει παρακεντηση αλλα τελικα εδωσε 2 φορες δειγμα και τη δευτερη βρεθηκαν αρκετα.Μας ειπε η εμβρυολογος οτι ηταν καλης ποιοτητας γιατι μας εδωσαν καλα εμβρυα.Εγω να σου πω την αληθεια κατηγορω κατι αντικαταθληπτικα φαρμακα που επερνε.

MIKA μου με το καλο κοριτσι μου!ευχομαι να μεινουν στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!!!

Η χοριακη μου ανεβηκε απο 40 στο 100, πως το βλεπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κανει η φυση τη δουλεια της μια χαρα ανεβαινει η χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εγω κοριτσια σημερα πηρα τα serpafar pregnyl για τον επομενο κυκλο σερπαφαρ ξεκιναω παλι μεθαυριο 3 τη μερα(για 5 μερες) πρωι μεσημερι βραδυ και καποια αλλα πρωι βραδυ για το ενδομητριο....αντε να δουμε παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!ξερω οτι χαθηκα αλλα θα προσπαθησω να μπω το βραδακι να τα πουμε!τωρα μπηκα για να ευχηθω στη ΜΙΚΑ!

ΜΙΚΑ με το καλο καοριτσακι μου η εμβρυομεταφορα και ευχομαι να γαντζωθουν και να μεινουν στην κοιλιτσα σου για τους επομενους εννεα μηνες!!θα περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσακια μου δεν μπορω να γραψω πολλα τωρα.

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και θα τα πουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Τι κανετε;;

ΜΙΚΑ καλη εμβρυομεταφορα κοπελα μου!! Ενα μεγαλο φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουοουου σου στελνουμε για να γαντζωθουν γερα τα εμβρυακια στην κοιλιτσα σου !! Περιμενουμε νεα!!

Santaloxilo καλη επιτυχια κ ευχομαι αυτη η φορα να ειναι κ η τυχερη!! φουουουουουουουουουουoουουουοουουουουουου!

Koritsaki moy ενα μεγαλο φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!

Candycrash εγω με τις χοριακες μπερδευομαι!! Πιστευω ομως το οτι ανεβηκε στα 100 ειναι καλο!! Ρωτα το γιατρο σου κ πες μας νεα!!

Rose μου πως εισαι; εγω ηρεμησα σημερα..! Πηγα στο γιατρο και δοξα το Θεο τα διδυμακια μια χαρα!! Το ενα ειπε ο γιατρος με πολυ μεγαλη επιφυλαξη οτι απ οσο προλαβε να δει γιατι μας εκλεισε τα ποδαρακια ισως ειναι αγορακι.. Το αλλο δεν μας εκανε καθολου τη χαρη..

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μην απογοητευεσαι και μην το βαζεις κατω οπως σου ειπαν και τα κοριτσια η επιστημη εχει προχωρησει πολυ και ειναι θετικο για εμας...να πιστευεις οτι θα γινεις μαννουλα και να προσπαθεις με οποιο τροπο μπορεις για να γινει αυτο και να δεις οτι θα γινει!!!!πιστη και υπομονη...

ΜΙΚΑ οποτε μπορεις περιμενουμε νεα σου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

candycrash ανεβαινει πολυ καλα μπραβοοοοοοοο...φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να συνεχιστουν ετσι καλα να πηγαινουν!σου ειπε για αλλη χοριακη?με το πρηξιμο πως πας?

santaloxilo φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Νατασα καλα ειμαι εγω Δοξα το Θεο.τι ωραια τα μωρουλακια σου που ειναι μια χαρα και τα ειδες...δεν ειναι τελεια οπως τα βλεπεις εκει μεσα?χιχχι γερα να ειναι και οτι θελει ο Θεος ας ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!πριν λιγο τελειωσα τις δουλιτσες!

daphne οπως σου ειπαν και τα κοριτσια μην απογοητευεσαι και ολα θα φτιαξουν και μενα ο αντρας της ανηψιας μουειχε τετοιο προβλημα και με παρακεντηση τα καταψυξανε και οταν ηρθε η ωρα βρηκαν 3 και η ανηψια μου ειναι εγκυος.

natasaki τι ωραια που ειδες τα μωρουλια σου!μακαρι την επομενη φορα να μπορεσετε να δειτε τι φυλο ειναι!το αερακι απο το φυσημα το νιωθω!

santaloxilo καλη επιτυχια κοριτσι μου!μακαρι αυτη τη φορα να ειναι η τυερη σου!

candycrash μραβο κοριτσι μου!μια χαρα ειναι η χοριακη σου!ευχομαι συνεχεια να ανεβαινει!

rosaki Μου και απο το δικο σου το φυσημα μου ερχεται το αερακι!να ξερατε τι δυναμη μου δινετε!!

ΜΙΚΑ ολα καλα κοριτσακι μου?περιμενουμε τα νεα σου!

jannolino τι κανεις?τι κανει ο κουκλος σου?σε σκεφτομαι μανουλα και συγκινουμαι πολυ!σας φιλω και περιμενω νεα!

κοριτσακια μου αυριο θα παω για εξεταση Ε2 για να δουμε πως θα συνεχισω!

θα τα πουμε αυριο!καληνυχτα[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα!!!!!!!!!! Καθομαι ξαπλα αν και με τη μικρη ολο κ για κατι σηκωνομαι....τωρα πηγαν σουπερ μαρκετ. Εν συντομια τα νεα μας. Πηγαμε χθες στο κεντρο κατα τις 11 και 12 παρα εγινε η εμβρυομεταφορα. Οι γιατροι μας μιλησαν για τελειες βλαστοκυστες! Παιρνω τα χαπακια μου και προσπαθω μεχρι τη Δευτερα να ειμαι ξαπλωμενη...φοβαμαι...στη Μαρια δεν εκανα απολυτως τιποτα μονο για πιπι πηγαινα. Χαζευω τη φωτοραφια τους και τους μιλαω στην κοιλιτσα...για να δουμε! ευχαριστω πολυ πολυ για τις ομορφες ευχες σας. Μακαρι να γατζωθουν!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ...καθομαι αβολα και δεν μπορω να γραφω πολυ ωρα..θα ξαναμπω συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ μου καλως τα δεχτηκες τα εμβρυακια σου κ με το καλο να γαντζωθουν γερα γερα στην κοιλιτσα σου!! Ετσι να εισαι οσο μπορεις ξαπλωμενη τωρα κ ξεκουραστη!! Καλα κανεις που τους μιλας κ τα χαιδευεις!! Να μην φοβασαι να σκεφτεσαι μονο θετικα (ναι ποια μιλαει τωρα χαχα! ) ευχομαι συντομα να μας γραφεις τα ευχαριστα!! Σου στελνουμε ενα μεγαλο μεγαλο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!

Koritsaki moy τι εγινε με την εξετασουλα σου;; Περιμενουμε κ τα δικα σου νεα!! Φουουουουουουουουοουουουουουουουουουου!!

Rose οντως ειναι τελεια να τα βλεπω μεσα στην κοιλιτσα μου!! Εσυ που την νιωθεις κιολας την μπουμπου σου θα ειναι ακομα πιο τελεια!! Τωρα ο γιατρος μου ειπε να κανουμε προληπτικα εναν υπερηχο για την καρδουλα τους κ οσο να ναι αγχωνομαι.. Ειναι για 20 Νοεμβρη κ οι μερες μου μοιαζουν βουνο..

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!

ΜΙΚΑ μου σου ευχομαι κι εγω να πανε ολα καλα και να υποδεχτειτε και 1 και 2 νεα μελη στην οικογενεια!

Εμενα η χοριακη μου τριπλασιαστηκε μεσα σε 2 μερες.Εφτασε 300!!Μου ειπε η μικροβιολογος οτι ειναι καλο αλλα περιμενω να βγουν και οι αλλες ορμονικες για να παρω στο κεντρο για περαιτερω οδηγιες.Το πρηξιμο καλα κρατει αλλα κανω υπομονη γιατι μου ειπαν οτι η εγκυμοσυνη το επιτεινει και αργει να φυγει.Προβληματιζομαι λιγο για την Ε2 που ειχε βγει πριν 2 μερες 2100 και η προγεστερονη >600.Μου φαινεται τεραστια η τιμη και για τις 2 αλλα φανταζομαι ειναι απο τα χαπια.Λετε το πρηξιμο να οφειλεται εκει;Λετε οι υψηλες αυτες ορμονες να επηρεασουν το εμβρυο ή εμβρυα;Αγχωνομαι.Ο γιατροςαπο την πρωτη χοριακη της Δευτερας που ηταν 40 μου ειπε οτι υπαρχει εγκυμοσυνη και παρακολουθουμε την εξελιξη.Ποσο πρεπει να φτασει η χοριακη για να δουμε σακο;Πολλες απορίες ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycras λογικες οι αποριες αλλα νομιζω ολα πανε κατ ευχην...αλλωστε με τοσα χαπια οι τιμες επιρρεαζονται...οποτε μην αγχωνεσαι..χαλαρωσε ηρεμισε και ολα πανε τελεια....ΜΙΚΑ καλως τα δεχτήκατε σε ειχαμε χτες ολες στο νου μας φανταζομαι....ευχομαι κι εγω να πιαστουν !!!Ολα θα πανε καλα και σε σενα..αντε να γεμιζουμε κοιλιτσες σιγα σιγα natasa k επίσης λογικό το αγχος αλλα ειναι μια τυπική εξέταση που γίνεται σε όλα τα μωρα!!!!!!ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου koritsaki mou αγαπημένο περιμένουμε νέα σου(κι εγω παίρνω δύναμη από εδώ μέσα και μια λύτρωση απίστευτη που μιλάω τόσο ανοιχτα και μάλιστα καταλαβαίνεται και το συναισθημα των όσων λέω)dafni μην απογοητευεσαι..όλες θα γίνουμε μανούλες αργά η γρηγορα καποιες ταλαιπωρηθηκαν πολυ και στο λενε απο την ψυχή τους μέσα μην απογοητευεσαι ολα καλα θα πανε κοριτσι μου.

τΑ ΔΙΚΆ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ...ξεκινησα σημερα τα χαπια 3 την ημερα και πρωι βραδυ κι ενα για το ενδομητριο..το κοβω να ξαναπρηζομαι πολύ πάλι αλλα τι να κανω...ο σκοπος αγιαζει τα μέσα...εχω ενα αγχος αν μου προτεινει σωστες επαφες ρε κοριτσια...εδω λενε καποιες ακριβως 36 ωρες μετα την πρεγνυλ...εμενα μου πε 24 ωρες μετα για να ναι μεσα το σπερμα ...αυτα φοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!! Κουραστηκα να καθομαι πιαστηκα πια....σηκωνομαι παω στο ψυγειο φτιαχνω και τον καφε μου κ επιστρεφψ στον καναπε μου. Νατασα ολα να πανε καλα στον υπερηχο σας, και με το καλο να μαθεις και το φυλλο! candycrasy δε θυμαμαι τις τιμες που λες αλλα αφου διπλασιαζεται η χοριακη σου μην αγχωνεσαι για τιποτα. Μη ξεχνας περνουμε και τοσα χαπια.Sandaloxilo και γω την πρεγκυλ για 36 ωρες και μετα επαφες ξερω. αλλα για να στο λεει ο γιατρος κατι θα ξερει.κοριτσακι μου αντε κοντευεις και συ ! ποτε σου υπολογιζουν για ωοληψια? rose η μπουμπου καλα , φιλακια στην κοιλιτσα! Jannolino τι κανει ο μπεμπακος σου? Αχ και να ειχα μια καμερα να εβλεπα την κανουν τα εμβρυακια μου. Στη Μαρια μου της ειπα οτι θα εχουμε μωρακια και ειναι πολυ χαρουμενη και με χαιδευει.....καθομαι στον καναπε ξαπλωμενη και αλλες φορες με τα ποδια στο τραπεζακι δεν νομιζω να πειραζει ε?το κρεβατι μου ειναι στον πανω οροφο και αν ανεβω ολο και κατι θα γινεται και θα κατεβαινω τη σκαλα. μια φορα το πρωι και μια το βραδυ την ανεβοκατεβαινω.δουλειες δεν κανω τιποταααααααααααααααααααααα.σας αγηνω κουραστηκα! φιφουλινα σε επαιρνα στο κινητο δεν απαντησες φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...