Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια....εγραφα και σβηστηκαν ολα...Sandaloxilo καπου ειχα γραψει οτι ειχα κανει σπερματεγχυση....παιρνεις χαπακια και κανεις και μια pregnyl .στο ενδιαμεσο σε βλεπει ο γυναικολογος σου και κανεις και εξεταση οιστραδιολης. Οταν ειναι η καταλληλη μερα παιρνεις το <υλικο> απ το συζυγο στο μικροβιολογικο, το επεξεργαζοντε και μετα το πας στο γυναικολογο σου κ γινεται η τοποθετηση.το κοστος ειναι γυρω στα 500 μαζι και του μικροβιολογου.Καλη επιτυχια σε οτι κανεις!!!!!!! Κοριτσακι μου θα εχουμε 15 μερες περιπου διαφορα....αντε να δουμε! Φιφουλινακι με την ησυχια σου θα ετοιμαστεις και θα μαζεψεις και τα φαρμακα σου! αντε το Νοεμβριο ολες!!!!!!!!!!Με κανει κομμωτηριο η Μαρια μου, πολυ γελιο ,πρεπει να μας δειτε !!!! Εχω σιδερο και σε λιγο θα παω να το κανω. Αυριο προγεστερονη και υπερηχο για να δουμε...φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα που ειστε εξαφανισμενες ολες? Ενταξει η candycrasy της το επιτρεπουμε ,πως εισαι κοριτσακι ποτε κανεις χοριακη?οι υπολοιπες που ειστε?Σημερα ειμουν πολυ πρωινη, ξεχασα πως ειναι να ξυπνας στις 6 το πρωι!!!!Πηγα να κανω προγεστερονη και γυρισα πισω να παει ο αντρας μου δουλεια...η Μαριω μου κοιμαται! Ισως μετα το γιατρο προς απογευμα να παω να κοιμηθουμε ενα βραδυ στη μαμα μου μιας και θα δουλευει νυχτα ο Νικος. Δεν ξερω τι να μαγιρεψω σημερα....σας φιλω και θα μπω πιο μετα να σας πω νεα απο γιατρο καλημερα και καλο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα και καλο μηνα!ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι τυχερος!

santaloxilo αν δεν εισαι εγκυουλα και θελεις να κανεις σπερμα/ση η διαδικασια ειναι οπως στην ειπε η ΜΙΚΑ.εγω βεβαια εχω παρει και χαπακια αλλα εχω κανει και μερικες ενεσουλες για διεγερση!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα!! Τι κανετε;;

Koritsaki mou καλα εισαι; ενεσεις καταστολης κανεις ακομα ε; ποτε με το καλο ξεκινας τις αλλες;; σου στελνω ενα μεγαλο φουουουουουουουουουουουουουουουουουουου για καλη τυχη!!!

Μικα καλημερα καλο μηνα!! Περιμενουμε τα νεα σου! Σου εχουν πει ποτε περιπου θα κανεις εμβρυομεταφορα; Φουουουουουουουουουουουουουου!!

Rose πολυ χαιρομαι που εσυ εισαι ηρεμη! Μπραβο σου! Ειναι πολυ καλο για την μπουμπου σου αυτο! Εγω δεν ξερω ποτε θα το καταφερω.. Οντως ειμαι πολυ αγχωμενη και τωρα βρηκα αλλο θεμα να με τρομαζει..να ερθει η Πεμπτη να παω στο γιατρο Παναγια μου γιατι θα τρελλαθω νομιζω.. Θυμωνω πολυ μαζι μου..

santaloxilo πρωτα απ ολα ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!!κανε παλι τη χοριακη η το τεστ τη μερα που σου ειπε ο γιατρος σου.. Σπερματεγχυση εχω κανει κ εγω 2 φορες μια με χαπια κ μια με ενεσεις.. Η διαδιακασια ειναι οπως τα περιγραφει η ΜΙΚΑ! Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν δυνάμη διδυμομανούλα "ρίξε" το θέμα που σε τρομάζει στο τραπέζι για διάλογο γιατί μέχρι τη Πέμπτη θα σκάσεις!!

Καλό μήνα σε όλες!Καλές επιτυχίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!Τι κανετε?Εγω εχω απο Τριτη που ξεκινησα τη δουλεια και ειμαι ολη μερα εκτος σπιτιου.Οταν δε δουλευω επιδιωκω να βγαινω με φιλες μου οι οποιες δεν ξερουν τιποτα για να μη μιλαμε γι αυτο και να ξεχνιεμαι!Τα συμπτωματα απο τα φαρμακα καλα κρατουν.Ευτυχως οι ζαλαδες σταματησαν. Τωρα εχω κοιλια πολυ προισμενη, πονακια περιοδου και το βραδυ γινομαι λουτσα απο τον ιδρωτα, ποια εγω, που ειμαι η μεγαλυτερη κρυουλιαρα!!και κοιμαμαι και με τιραντακι.Εν τω μεταξυ λογω ολης της διαδικασιας εχουμε αρκετο καιρο να κανουμε τρελιτσες με τον αντρα μου και ολο βλεπω πονηρα ονειρα χιχι, λετε να ιδρωνω απ αυτο?Η ψυχολογια μου παραδοξως ειναι πολυ καλη.Ολο γελαω και κραταω και την κοιλια μου γιατι τη νιωθω να τραβιεται. Α! και πειναωωωωωωω!!!!!!!!Θελω κρεας κρεας κρεας.Τι σου ειναι αυτα τα χαπια βρε κοριτσια μπορουν να αλλαξουν ολα οσα νομιζες οτι ηξερες για τον εαυτο σου. Εγω ας πουμε ειμαι γλυκατζου και τωρα δε θελω να τρωω καθολου γλυκα.Μονο κρεας!!!Αφου κι ο αντρας μου εχει φοβηθει μην του ορμησω καμια ωρα χιχιχιχι.Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιτογυρο με κοντοσουβλι και κοκορέτσι μαζί!!! Αφού πριν 6 μέρες που έγινε η εμβρυομεταφορα με ταιζε με το ΖΟΡΙ και τώρα του λέω κάθε μίση ώρα ότι θέλω φαγητό και με κοιτάει με γουρλωμενα ματια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου το πρωι διεκοψα λιγο αποτομα το μηνυμα γιατι ηρθε το αφεντικο και δεν ηταν στις καλες του!

natasaki ακομα κανω ενεσεις καταστολης αλλα τη δευτερα ξεκιναω τη διεγερση!εσυ κοριτσακι μου τι προβλημα εχεις?ξερεις οτι μπορεις να μας λες τα παντα!

ΜΙΚΑ πηγες στο γιατρο κοριτασκι μου?τι σου ειπε?

candycrash τι λες βρε παιδι μου τετοια πεινα για κρεας ε?λες να παθω και εγω κατι τετοιο?αυτη τη φορα εχω σκοπο να προσεξω τη διατροφη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εμφανιστηκα και εγω η νυχτοβια χιχιχ ολη την ημερα τρεχω για ψωνια και δουλειες και δεν προλαβαινω.εχω κουραστει λιγακι ειναι η αληθεια τωρα θα χαλαρωσω λιγο,απο βδομαδα παλι!

πηγαμε και στον γιατρο ειδαμε την μπεμπα μας ειναι πολυ καλα Δοξα το Θεο.μεγαλωσαμε και ξεπερασε το μισο κιλο χιχιχιχ

κοριτσακι μου δουλευα και παιρνω αδειες!γιατι με ρωτας?

santaloxilo εγω σπερματεγχυση εκανα περσι το καλοκαιρι με σερπαφαρ και πληρωσα 300 ευρω για ολα μαζι με τον γιατρο!απλα επαιρνα τα φαρμακα και με παρακολουθουσε ποτε θα ηταν ετοιμα για να κανω την ενεση να σκασουν..ε μετα μου ειπε ποτε να παω για να παρουν απο τον συζηγο σπερμα να το φτιαξουν οσο μπορουν και να το πεταξουν μεσα μου με ενα σωληναριο πολυ λεπτο μακρυ.δεν καταλαβαινεις τιποτα απολυτος δεν ποναει καθολου!αν και πιστευω οτι ο συγκεκριμενος γυναικολογος αν και πολυ καλος σαν γυναικολογος σε αυτο το κομματι δεν εκανε σωστη δουλεια αλλα τελοσπαντον ετσι και αλλιως το σπερμα δεν ηταν καλο.

τι να πω ευχομαι πραγματικα ομως να μην χρειαστει να την κανεις και να εισαι ηδη εγκυουλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Νατασα οσο μπορεις να ηρεμεις θα σου κανει πολυ καλο και στα μπεμπακια φυσικα...αν εχεις πιστη θα εισαι και ηρεμη!

φιλια σε ολες σας παω για υπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλο μηνα!!!

Καντυ καλη επιτυχία κοριτσι μου ευχομαι θετικη χοριακη!!

Κοριτσακι μου πως τα πας?? Ξεκινας κ εσυ σιγα σιγα εε?? ? Εύχομαι αυτος ο μηνας να μείνει αξεχαστος!! Χιχι

Ροζακι μου ομορφο με ρεγουλα ολα! Ειναι πολυ ωραίο να κανεις ψωνια για το παιδακι σου κ ποσο μαλλον κοριτσίστικα.....!!! Να προσεχεις!

Νατασα μην αγχωνεσαι ολα καλα πανε!!(ποια μιλαει τωρα θα μου πεις...) οσο μπορείς τελος παντβν χαχαχα!!

Κοριτσια εγω γεννησα τη Δευτέρα πρωι πρωι εναν παιδαρο, εναν αγγελο!!! Ζοριστηκα πολυ κ μετα απο ωωωρες εκανα καισαρικη καθως ο μικρός ηταν μεγαλος κ δε χωρουσε να βγει! 4170 ο γιοκαρινος μου!!! Ειμαστε ηδη στο σπίτι κ προσπαθουμε να μπουμε σε μθα σειρα με το θηλασμό! ! ! Μακαρι να τα καταφερω! Θα πω καποια στιγμη αναλυτικά την ιστορία μου! ! Απίστευτο που εχω κ εγω μθα τέτοια ιστορία! ! Με τον μπεμπη στο σπίτι ολος ο κοσμος ειναι ενα μικρο συννεφακι!!! Σας φιλω κ σας υποσχομαι να τα πούμε πολύ σύντομα! !!!!

Φιλακια σε οοοοολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!να χαίρεσαι το γιο σου και από δω και μπρος μόνο χαρες!να μείνει αυτό το όμορφο συννεφακι στο σπίτι σας για πάντα!εγώ πηγα σήμερα στην κλινική επειδή η κοιλία μου είναι πολύ πρησμενη και πονάει.Μου είπαν ότι είναι από την pregnyl και ότι ο πόνος είναι καλός.Μου είπαν επισης τη χοριακη να την κάνω 2 μέρες νωρίτερα,θα δείξει.Ουφ αγχωθηκα λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

jannolino να σου ζησει ο παιδαρος να ειναι παντα γερος και τυχερος!βρε θηριο 4,170!!δεν το πιστευω οτι γεννησες και τον εχεις σπιτι!εχω συγκινηθει πολυ!!περιμενω μολις μπορεσεις να μας πεις την ιστορια σου!!φιλακια και στους δυο:-*

rosaki μεγαλωνει και η μπουμπου σου!!τι καλα που την ειδες!!μη μου κουραζεσαι ομως ετσι κοριτσακι μου?σε ρωταω για την αδεια γιατι αν μεινω εγκυος δεν θελω να ξαναπαω στη δουλεια και θα παιρνω αδειες απλα δεν ξερω πως γινεται αν δεν εχεις καποιο προβλημα!

εγω το απογευμα εχω γαμο και μαλλον θα τα πουμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino να σου ζήσει!Καλέ τι θρεφταράκι είναι αυτό!!!Οι δικές μου οι ποντικούλες πήγαν 3 μηνών να πιάσουν τα κιλάκια σας!Μπράβο σου!Δε πειράζει για τη καισαρική και τη ταλαιπωρία θα τα ξεχάσεις όλα,θα προέχει η καθημερινή περιποίηση του βρέφους!Αλήθεια έχετε σκεφτεί όνομα;

Candycrash o Αρχάγγελος Μιχαηλ που πλησιάζει η χάρη του να βάλει το χέρι του και να χεις θετικό αποτέλεσμα!

Φιλιά στα υπόλοιπα κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου να σας ζησει ο παιδαρος γιατι 4100 ειναι ενας παιδαρος χιιχιχ γερος να ειναι και να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι και οι τρεις σας οπως τωρα!πολλα φιλακια να του δωσεις,καλη λοχεια!οποτε μπορεσεις μπες να μας πεις την δικη σου μοναδικη ιστορια γεννας!

candycrash αφου στο ειπαν οτι ειναι απο την ενεση μην αγχωνεσαι καθολου ειναι φυσιολογικο..φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για να ειναι η χοριακη στα υψη!

κοριτσακι μου μεγαλωνει η μικρουλα μου και εγω ολο και χαζευω πιο πολυ χιχιχι οχι καλε δεν με πειραζει πολυ ευχαριστος να σου πω,σου στελνω π.μ.

φιλια σε ολες καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα!!!!!!!!!!!! Την Πεμπτη θα γινει η εμβρυομεταφορα . Θα παμε και την Μαρια σε ενα παιδοωρλ για τις αμυγδαλες της. Εν το μεταξυ εγω πιστευω πολυ στον Ταξιαρχη και καθε μερα στις προσευχες μου εδω κ ενα χρονο παρακαλω να μας εχει καλα και να τα φερνει ολα βολικα να παρω τα εμβρυακια μου στην κοιλιτσα! Ε ναι λοιπον την Πεμπτη ειναι η παραμονη της γιορτης του και ειναι σημαδιακη μερα. Σαν να θελει να μου πει οτι δε με ξεχασε και τα εφερε ΕΚΕΙΝΟΣ οπως ηθελε.Μετα απο τοσες ταλαιπωρειες που περασα ενα χρονο ας χαμογελασω λιγο....!Χθες ξεκινησα και utrogestan 600 mg και 6 cyclacur ημερησιως.Φιφουλινα ετοιμασου για τον καφε! Rose τι καλα μεγαλωνει η κοπελα σου!!!!!!!!!candycrasy μια χαρα πας κοντευεις για χοριακη, οσο για το σεξακι κρατησου ....χαχχαχαχα! Τα χαπια οντως εχουν παρενεργειες και αυτα. Χθες καθως απλωνα ρουχα στη μαμα μου κοντεψα να πεσω κατω. Νομιζες και ειμουν μεσα σε πλοιο απ τη ζαλαδα. Πηγα και ξαπλωσα αλλα η Μαρια φροντισε να μην κοιμηθω οπως παντα! κοριτσακι μου Δευτερα ξεκινας διεγερση ε? αντε με το καλο!Ξυπνησα πρωι πρωι εβαψα τα μαλλια μου εβγαλα φρυδι κ ανω χειλος και παω να λουσω μαλλια και να ισιωθω! mardio παλι με βλεπω να αργω στο ραντεβου μας! Η οικογενεια κοιμαται. Ευτυχως εχω παστιτσιο και λυσαμε το θεμα φαγητου! sandaloxilo τι κανεις καλα? Θελω ευχες και φυσατε!!!!!!!!!!!!!!!!πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από ΜΙΚΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι καλα εχουμε γεννητουρια!!! Jannolino να σου ζήσει γλυκεια μου να ειναι γερος και καλοτυχος και μην μασας με το θηλασμο στην αρχη μπορει να θηλάζει και καθε μία ωρα αστο ελευθερο να κατεβει το γαλα στο λεω γιατι πολλοι γιατροι λενε καθε 3 ωρες και δεν χορταινει κτλ. ολες εχουν γαλα μην αγχωθεις και θα τα πας μια χαρα! Συγχαρητηρια. Candy τα πονακια περιοδου ειναι το καλήτερο σημαδι εγκυμοσυνης ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη. ΜΙΚΑ καλη εμβρυομεταφορα και ολα να πανε υπεροχα!!! Fifoulina μου και στα δικα σου αντε με το καλο να εχουμε και αλλα ευχαριστα για ολες! Εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε και μας τρελλενει ο κουκλος πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ και εγω το βρισκω σημαδιακη την ημερα που πεφτει η εμβρυομεταφορα!καλη επιτυχια και ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμας να γατζωθουν γερα τα μωρακια σου!!!!

Λαμπρινη φιλια στον μπεμπακο!

Καντυ τι κανεις?πως εισαι?

οι υπολοιπες που ειστε?για να μαζευομαστε παλι το σ/κ παντα εχουμε απωλειες,φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα κι η κουμπάρα μου την ιδια μερα περσι εκανε εμβριομεταφορα..μεγαλη μερα πραγματικά !!!εκεινη εχει 2 μωρακια πια διδυμακια κορη και γιο....ευχομαι το ιδιο και σε σενα μικρη μου!!!!!φφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο candy εμεις δεν εχουμε ξαναμιλησει..καλη επιτυχια ευχομαι...εμενα η πρεγνυλ μπαλονι με εκανε αλλα μου πε ο γιατρος οτι ηταν φυσιολογικο...ακομα να ξεπρηστω χαχ...εγω δεν περιμενω κατι καθως ηταν αυριο να κανω συμφωνα με το γιατρο μου τεστ...σταματησα την Πεμπτη το βραδυ τα utrogestan και την ασπιρινη που επαιρνα καθε μερα..κι λογικα περιμενω να αδιαθετησω...σημερα ειχα πονους περιοδου και χτες κατα το σκουπισμα ειδα 2 κυλιδες..αντε να ρθει η ατιμη να δω τι θα κανω να αναδιοργανωθω ....ειπα στο γιατρο μου οτι εκανα 2 τεστ αρνητικα απο τα self clear και μου ειπε να κανω και αυριο ενα...ειλικρινα δεν θελω..τι να δω???αφου ξερω οτι θα μου ρθει αυριο μεθαυριο το πολυ.ειμαι 29 μερα με κυκλο 26-30 και τον προηγουμενο μηνα με τα utrogestan εκανα κυκλο 32...φοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες τις αλλες εγω τον επόμενο μηνα καλά να μαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

rosaki σου εστειλα πμ!ευχαριστω για το ενδιαφερον!

ΜΙΚΑ με το καλο η εμβρυομεταφορα κοριτσακι μου και ευχομαι πραγματικα να ειναι θετικα τα αποτελεσματα!περιμενουμε νεα!

labrini σε καταλαβαινω απολυτα εγω απο το skype βλεπω τα μωρα της αδελφης μου και τρελενομαι οχι να το ειχα κοντα μου!φιλησε μου και τα δυο σου παιδακια!!

santaloxilo μη στεναχωριεσαι και θα γινει και αυτο που επιθυμεις!

koριτσακια μου θα τα πουμε αυριο!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαημερα κοριτσια!!

Joannolino !!! Τελευταια ειμαι στη σειρα που θα ευχηθω..!Συγχαρητηρια να σας ζησει!! Να χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!! Να ειναι γερος και καλοτυχος κοπελα μου!! Φιλια πολλα!!

ΜΙΚΑ καλη εμβυομεταφορα ευχομαι κοριτσι μου να κ ενα μεγαλο φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου για να πανε ολα τελεια και να γαντζωθουν τα εμβρυακια σου γερα γερα!!!

Santraloxylo υπομονη κοπελα μου και θα ερθει κ το μωρακι θα δεις και θα σας κανει πολυ πολυ ευτυχισμενους μονο προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα και να μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω..

Koritsaki moy καλα εισαι; Αρχισες τιε ενεσουλες διεγερσης; Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!

Τα υπολοιπα κοριτσια καλα ειστε;; Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino να σου ζήσει το μπεμπε και από μένα! rose η σειρά σου σε λίγο :) (ε, οκ όχι ακριβώς λίγο ;) )

koritsaki mou Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου!

άντε να γεμίζουν οι κοιλίτσες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα,στέλνω από την κλινική.Ήρθα σήμερα πάλι λόγω του πρηξιματος και μου κάνανε χοριακη.Το αποτέλεσμα 40 μονάδες!είναι καλό;Θέλω να ειμαι αισιόδοξη γιατί έχουν περάσει μονο 9 μερες απ την εμβρυομεταφορα.Λέτε ν ανεβεί;Είχε καμία αλλη την 9η μέρα τέτοια χοριακη με θετική εξέλιξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...