Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Στο γενεσις στον Παντο.Πηγα συστημενη γιατι μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος. Σημερα το πρωι πηγα για εξετασεις. Μου ειπαν οτι εχω πανω απο 10 ωοθηλακια σε καθε οωθηκη και η τιμη της Ε2 1050.Αυριο πρωι μου ειπαν να ξαναπαω.Ελπιζω να μου πουν οτι συντομα θα γινει η ωοληψια. Εχω λιγο αγχος και για τη βιοψια του αντρα μου!ελπιζω να βρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

candycrash καλημερα!!!!!!!!!! οταν τα ωαρια φτασουν 18χιλιοστα ειναι ετοιμα! και η οισταρδιολη νομιζω 1500 με 1800...δεν θυμαμαι και καλα παντως κοντευεις πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο που εκανες πολλα αυγουλακια!Για τον αντρα σου μην αγχωνεσαι ξερουν τη δουλεια τους θα βρουν να εισαι σιγουρη!:) οι υπολοιπες που ειστε καλε? χθες κουραστηκα παρα πολυ με φαγητα και φορουσα συνεχεια γαντι στο ενα χερι. ο καυτηριασμος στις μυρμηγκιες εχει προκαλεσει φουσκαλιτσες....."ολα τα ειχε η Μαριωρη".Για σημερα εχω χορτα και φιλετο κοτοπουλο.Θα παμε νοσοκομειο να παραλαβουμε τη μαμα μου απο μια θεραπεια που κανει, μετα στο χωριο για λιγο και το απογευμα θα ειμαι εδω στην παρεα !!!!να εχετε μια ομορφη μερα [smilie=nike.gif][smilie=nike.gif][smilie=nike.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!σημερα ειμαι σπιτι και το μεσημερι εχω ραντεβου με τη διαιτολογο και μετα με το γιατρο!!

ΜΙΚΑ μου να σου πω για μενα δυο λογια.εχω ενα γιο 20χρονων με φυσιολογικη συλληψη και πριν 8 μηνες εχασα το κοριτσακι μου στην 22 εβδομαδα με εξωσωματικη με την πρωτη προσπαθεια.τωρα ξεκιναω παλι για εξωσωματικη!!ο γιος μου περυσι το καλοκαιρι ηταν φανταρος στη ροδο σαν αμφιβιος καταδρομεας και εγω εγω ερθει ροδο πριν μερικα χρονια!

candycrash καλως μας ηρθες και σου ευχομαι συντομα εγκυουλα!οπως σου ειπαν και τα κοριτσια η ωοληψια δεν ειναι τιποτα απλως μετα ειχε φουσκωσει η κοιλια μου και ημουν σαν 5 μηνων εγκυος!εδω κοριτσκι μου μπορεις να τα λες ολα!να ξερεις οτι μονο καποιος που τα εχει περασει μπορει να σε καταλαβει!

mardio αυτο το ποστακι ειναι για τις καλες φιλες και εμεις ετσι βλεπουμε η μια την αλλη γι αυτο να μπαινεις να μας μιλας για οτιδηποτε!

labrinip ειδες τι καλο παιδακι εχεις?και της αδελφης μου το αγορακι ειναι πιο ησυχο απο το κοριτσακι!εγω εχω ξεκινησει και σημερα θα παω στο γιατρο να δουμε πως παει!!

rosaki Μου δεν εχεις να πας πουθενα!θα εισαι εδω να δινεις δυναμη και να φυσας για να γινουμε ολες εγκυουλες!

natasoula και εσυ το ιδιο!οσο για τη δουλεια θα προσεχεις πολυ για το καλο των μωρων!!

fifoulina ειδες που καλυτερεψε το σπερμα του αντρουλι σου?και οσο παει θα γινεται ολο και καλυτερο!

amleta καλως ηρθες και εσυ στο παρεακι μας!

κοριτσακια μου παω να κανω καμια δουλιτσα και τα ξαναλεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεπα, ειμαι καινουργια εδω και δεν ξερω πως να δω τα παλαιοτερα και τα επομενα μην σε ενα θεμα! Τι να κανω;

Καλώς όρισες κορίτσι και γρήγορα εγκυούλα και συ χωρίς ταλαιπωρία! Για να αλλάξεις σελίδα αν αυτό εννοείς πας πάνω δεξιά εκεί που ξεκινάει το θέμα και πατάς προηγούμενη ή επόμενη σελίδα ανάλογα που θες νας πας.Αν παρατηρήσεις τώρα πχ είμαστε στην 63 πριν αν πατήσεις στο 62 θα σου ανοίξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο γενεσις στον Παντο.Πηγα συστημενη γιατι μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος. Σημερα το πρωι πηγα για εξετασεις. Μου ειπαν οτι εχω πανω απο 10 ωοθηλακια σε καθε οωθηκη και η τιμη της Ε2 1050.Αυριο πρωι μου ειπαν να ξαναπαω.Ελπιζω να μου πουν οτι συντομα θα γινει η ωοληψια. Εχω λιγο αγχος και για τη βιοψια του αντρα μου!ελπιζω να βρουν

Τα πας περίφημα κορίτσι!Μην ανησυχείς για τη βιοψία,σίγουρα θα βρουν υλικό....Και γω όταν έκανα εμβρυομεταφορά ήταν δίπλα μου στο κρεβάτι στην ανάνηψη μια κοπελα που ο άντρας της δίπλα σε άλλη αίθουσα είχε μόλις βγει από τη διαδικασία αυτή της βιοψίας .Και λέω κοίτα να δεις τι τραβάει αυτό το ζευγάρι παρέα μαζί για το πολυπόθητο.Τελικά πέτυχαν και εκείνοι με τη πρώτη!Θετική σκέψη πάντα...Ενημέρωσε μας πότε θα σου πει για ωοληψία!Ότι καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!μολις γυρισα απ την κλινικη.Μου ειπαν οτι πηγαινω πολυ καλα και εχω 15 αυγουλακια συνολικα. Μαλλον για τριτη μου ειπαν η ωοληψια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!! Η ωρα ειναι ιερη......πινω καφεδακι ε και εφαγα και 3 μπισκοτακια....ευτυχως τον πινω χωρις ζαχαρη. Koritsaki mou να χαιρεσαι το γιοκα σου, υποθετω πως θα παντρευτηκες πολυ μικρη. Λυπαμαι πολυ για την προηγουμενη εγκυμοσυνη σου......κριμα...ευχομαι συντομα μια φουσκωμενη κοιλιτσα και ενα γερο μωρακι, να το προσεχει ο μεγαλος αδερφος.Ηρθες και Ροδο ε, πως σου φανηκε? Που μενεις εσυ?candycrasy κοντευεις!!!!!!!!! Τελεια!!!!!!Αντε να περνανε οι μερες.Ειναι καμια κοπελα που πηγαινει εμβρυογενεση-Μαστρομηνα? Λεω εαν ειναι καμια και τυχει κ συναντηθουμε κιολας...Καλο απογευμα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.

Νατασα μια χαρουλα ειμαστε εμεις!οχι δεν ειναι λιγο και μενα μια φορα τον μηνα με βλεπει!ας ειναι γερα και οτι να ναι τα διδυμακια :) οι φοβιες δεν προκειτε να φυγουν μεχρι τελος....εγω στην αρχη ελεγα να κλεισω τον 3ο μηνα και μετα δεν θα αγχωνομαι και ομως ακομα και τωρα εχω την αγωνια οποτε παω στον γιατρο,ειναι λογικο!

Λαμπρινη φουσκωνουμε και ειναι ωραιααα χιχιχι τι καλα μωρε που ειναι ησυχος ο μπεμπακος σου και δεν σε ταλαιπωρει!

ΜΙΚΑ χαχαχαχα ετσι χωρις να ειναι ολα στην θεση τους δεν κανουμε τιποτα :P

candycrash βλεπω πας μια χαρα μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν οπως πρεπει!!!καλη επιτυχια φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου ετσι ακριβως γι αυτο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

amleta καλως ηρθες και συντομα εγκυουλα!!!

jannolino ελπιζω να ειστε πιο ηρεμοι οποτε μπορεσεις μπες να μας πεις τα νεα σου!!!

εμεις ειμαστε πολυ καλα Δοξα το Θεο!αυριο η Δευτερα θα παρω τις εξετασεις ουρων και αιματος που εκανα και Τριτη παμε για την β επιπεδου!μακαρι να ειναι ολα πολυ καλα....

φιλακια πολλα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι μου κάνετε? Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά και αισιόδοξες.

Προσπαθώ να μπαίνω να σας διαβάζω αλλά είναι λίγο δύσκολο με την μικρούλα μου, δεν σας ξεχνάω όμως, σας σκέφτομαι και εύχομαι πάντα τα καλύτερα για όλες!

Πολλά πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου πηγα στο γιατρο και μου ειπε οτι προχωραμε μια χαρα.ακομα δεν ξερω για τα αυγουλακια μου γιατι η διεγερση θα ξεκινησει την επομενη εβδομαδα!

candycrash 15 αυγουλακια παρα πολυ καλα!με το καλο η ωοληψια κοριτσι μου!

MIKA σε ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!η ροδος μου αρεσε παρα πολυ και θα ηθελα να ξαναπαω!εγω μενω ηρακλειο κρητης!το γιο μου τον εκανα 7 μερες πριν κλεισω τα 19 και τωρα ειμαι 39 χρονων!

rosaki αντε εφτασε και η β επιπεδου!!ολα θα πανε καλα και θα ηρεμησεις και εσυ!

levou να μπαινεις οποτε μπορεις!καταλαβαινουμε οτι με τη μικρουλα σου ο ελευθερος χρονος σου θα ειναι περιορισμενος!να μου τη φιλησεις!!

jannolino σε σκεφτομαι...μπες να μας πεις τα νεα σου!

santaloxilo που εισαι?

koριτσια μου παω να ξαπλωσω.καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Πως ειστε;Εγω εχω συνεχεια ψυχολογικες μεταπτωσεις!Μια ειμαι μες στην τρελη χαρα και σκεφτομαι οτι ολα θα πανε καλα και μια πεφτω και σκεφτομαι τι θα γινει αν...!

Κοριτσακι μου χαιρομαι πολυ που προχωρας καλα. Με το καλο να γινει η διεγερση και να εχεις πολλα πολλα αυγουλακια!

rose25 εχω συγκινηθει πολυ με την ιστορια σου. Εχεις τραβηξει πολλα και φαινεται πως εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος. Νομιζω πως ο Θεος δε θα σε αφησει να ταλαιπωρηθεις αλλο και ολα θα πανε καλα απο δω και μπρος και θα φερεις στον κοσμο το μωρακι σου.

Στελνω σε ολες ολη τη θετικη σκεψη και ενεργεια μου!!![smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose....οι φοβιες δεν φευγουν ποτε κοριτσακι μου. παντα σαν μανουλες θα αγωνιουμε και θα αγχωνομαστε απο τα πιο μικρα και ασημαντα πραγματακια...Candycrasy να δεις τι λαλα σε περιμενει οταν εισαι στην αναμονη για χοριακη...εγω μια ημουν πατωματα και μια ημουν στα συννεφα. απεφευγα να παω τουαλετα γιατι νομιζα οτι θα δω αιμα....τετοια τρελα!!!!!!!Ενα σου λεω και να το ακουσετε ολες....καθε νεα μερα μας φερνει πιο κοντα στο ονειρο!!!!!!!!Levou να χαιρεσαι το κοριτσακι σου ποσο ειναι? koritsaki mou....μικρομανουλα ησουν..ετσι και μια συμμαθητρια μου στα τωρα εχει 14 χρονων γιο και γω ακομα 3 χρονων. χαχαχχαχαχα! Η μερα μας ξεκινησε ομορφα πηγαμε παιδικη χαρα ηπιαμε καφεδακι και επαιξε και η Μαρια! Μετα σουπερ μαρκετ και εφτιαξα μακαροναδα με σολωμο. Ευκολο και γρηγορο. Αλλα μετα μου τα χαλασε το πλυντηριο πιατων ψιλοχαλασε και ταλαιπωρηθηκα πολυ..περιμενω το Νικο-αντρα μου να το φτιαξει. Πιανουν τα χερια του ευτυχως. Σας αφηνω παμε σε παιδοτοπο με τους νονους της ολοκληρη μαζωξη θα ειμαστε ....παω να ετοιμαστουμε! τα λεμε τοπρωι....ξεκινησα να εχω πονακια και πρησμενο στηθος....εεεεεεερχεταιιιιιιιιιιιιιι οπου να ναι η καταραμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ και εσυ στον Μαστρομηνα πας?εκει την εκανα και εγω ειναι ολοι τους αψογοι σε αυτο που κανουν...συμφωνω πως να μην αγχωνομαστε για το παραμικρο αφου ειναι τα παιδακια μας...

levou λογικο ειναι να μην προλαβαινεις αφου εχεις την μικρη σου τωρα...οποτε μπορεις ομως στα πεταχτα να μπαινεις να μας λες πως ειστε,φιλια πολλα στην μπουμπου σου!!!

koritsaki mou ολα προχωρανε οπως πρεπει μπραβο πολυ χαιρομαι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

candycrash οπως σκεφτεσαι σκεφτομουν ειναι λογικο να περνανε ολα θετικα και αρνητικα απο το μυαλο σου...οτι σκεφτεσαι να μας το λες να ξελαφρωνεις!οσο για μενα εχω περασει και εγω πολλα οπως καθε γυναικα που προσπαθει για ενα μωρακι....αυτο που ζω τωρα το περιμενα πολλα χρονια να ερθει,εχω κανει μαζι με τον αντρα μου πολλα ονειρα και δεν πιστευα οτι θα γινοταν πραγματικοτητα.νιωθω πραγματικα ευλογημενη που ζω επιτελους αυτο το θαυμα που μου προσφερε ο Θεος!ειμαι ευγνωμων και γι αυτο ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα οπως ηδη πανε...ταλαιπωρηθηκα πολυ στην αρχη με το προβλημα που παρουσιαστηκε μετα την ωοληψια αλλα Δοξα το Θεο ειμαι καλα και εγκυος αυτο εχει σημασια.μπορει να αργησε να ερθει,μπορει να επρεπε να κανω καποια πραγματα για να ερθει και να ταλαιπωρηθηκα αλλα αξιζε τον κοπο.ολα για καποιο λογο γινονται ετσι πιστευω οποτε λέω για να μου εστειλε το θαυματακι μου και να εφτασα μεχρι εδω δεν νομιζω να μου το παρει!θα με βοηθησει μεχρι τελος και μια μερα θα συναντησω το θαυμα του!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!

σημερα ειναι ωραια μερα και βαριεμαι να κανω δουλιτσες, αλλα πρεπει!

candycrash ειναι φυσιολογικες αυτες οι μεταπτωσεις στην ψυχολογια σου!προσπαθησε να σκεφτεσαι ωραια πραγματα και την τριτη θα πανε ολα καλα!

ΜΙΚΑ μια χαρα ειναι η ηλικια που εκανες το πρωτο σου παιδακι!και για το δευτερο ειναι η καταλληλη ηλικια τωρα!!τι καλο θα μαγειρεψεις σημερα?

rosaki εχεις δικιο,εχεις περασει πολλα οπως και πολλες κοπελες και τωρα ειναι η ωρα να κανεις το ονειρο σου πραγματικοτητα!σε λιγους μηνες θα συναντησεις το θαυματακι σου!

φιλακια σε ολες!!παω για δουλιτσες και τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια.....σημερα με τρελανε ολη μερα η Μαρια....φουλ αταξιες, αντιδραση και νευρα....μα τι επαθε ? δεν ξερω....τωρα κοιμαται....και φτιαξαμε και χειροτεχνιες μεσα σε ολα....koritsaki mou απο φαγητο εφτιαξα κοτοπουλο λεμονατο στο φουρνο με πατατουλες και σαλατα μαρουλι! Τελικα εφτιαξε το πλυντηριο πιατων μου , ειχε παθει ενα λαλα....το βραδυ μια χαρα δουλεψε και με κοροιδευε ο αντρας μου.Ο καιρος τελειος δεν πηγαμε πουθενα δουλευε ο Νικος...ψιλονυσταζω ...μπορει και να ξαπλωσω...χθες βρεθηκαμε λιγο στον παιδοτοπο με Mardio και επαιξαν οι ζουζουνες μας!...αυτα τα ολιγα μας νεα που ειστε ολες καλε βολτουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello και από μενα! Μικάκι μου φυσικά και θα ειδωθούμε - θα βρούμε χρόνο και ας δουλεύουμε! Το πολύ πολύ συναντιόμαστε και κατά τις 12 τα μεσάνυχτα! Χαχα!! Νατάσα, αν μπορείς να κάτσεις από Απρίλιο μέχρι Σεπτέμβρη καλά θα είναι! Μια φίλη μου που είχε κάνει διδυμάκια μου έλεγε οτι τον πρώτο καιρό δεν καταλάβαινε πότε ήταν μέρα και πότε νύχτα! Έπρεπε συνεχώς να τα φροντίζει. Απ'οτι λένε στις αδυνατούλες η εγκυμοσύνη φαίνεται πιο γρήγορα, οπότε σιγά σιγά θα κάνεις μια ωραία κοιλίτσα! Candycrash το σημαντικό είναι να κάνεις εσύ ωάρια, οι σπερματούληδες θα βρεθούν! Κι απ'οτι βλέπω από ωάρια τα πας πολύ καλά! Την Τρίτη θα πας τελικά; Οι μεταπτώσεις είναι το πιο φυσιολογικό σε τέτοιε διαδικασίες και ως ένα βαθμό επηρεάζουν και τα φάρμακα. Αχ, πραγματικά σου εύχομαι μόνο ευχάριστα να μας γράφεις. Καλά κάνετε που το έχετε πει μόνο στους γονείς γιατί όσοι δεν ξέρουν τι εστί εξωσωματική δεν μπορούν να σε καταλάβουν. Άσε που μπορεί να πουν άθελα τους κάτι και να σε στεναχωρήσουν. Κι εγώ το ψιλομετάνιωσα που το είπα σε κάποια άτομα του περίγυρου μου, αλλά τέλος πάντων... Rose η επέμβαση κιρσοκήλης έγινε πριν 6 μήνες. Ο άντρας μου είχε μείνει μισή μέρα μέσα. Όχι οτι χοροπήδαγε μετά στο σπίτι βέβαια. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Απ'οτι κατάλαβα οι γυναικολόγοι δεν πολυπιστεύουν στην κιρσοκήλη, αλλά οι ουρολόγοι λένε οτι είναι καλύτερα να την κάνεις για να μην πιέζει τον προστάτη αργότερα. Δε μετανιώνει που την έκανε. Ψυχολογικά τον ανέβασε το γεγονός οτι οι μετρήσεις ήταν κάπως καλύτερες. Μπορεί και να βελτιωθεί περισσότερο στο μέλλον, αλλά ήδη μετράμε κάποια χρόνια προσπαθειών κι εγώ δεν είμαι μπεμπέκα! Μίκα τελικά μπορεί να μην είσαι εντελώς μόνη στη διαδικασία γιατί σκέφτομαι κι εγώ να ξεκινήσω!!! Δεν είχα κάποιο πλάνο στο μυαλό μου. Εν μια νυχτί μου ήρθε. Καλύτερα γιατί όσο το σκέφτομαι, τόσο θα αγχώνομαι. Θα μπορέσετε να με ανεχτείτε όμως γιατί είμαι πολύ φοβιτσιάρα; [smilie=confused2.g:[smilie=confused2.g:[smilie=confused2.g: Με μια υπερδιέγερση στο παρελθόν το έχω πάρει από φόβο. Ο γιατρός μου είπε να κάνουμε μια πιο μέτριας έντασης διέγερση και μου είπε για το Menopur. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει Puregon. Το ίδιο είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!κοντευω να τρελαθω!μολις διαβασα οτι ενα συγκεκριμενο φαρμακο που παιρνει ο αντρας μου σχετιζεται αμεσα με την ανδρικη γονιμοτητα και μειωνει την παραγωγη και κινητικοτητα του σπερματος. Του ειπα να το κοψει αλλα διαβασα στο ιντερνετ οτι το σπερμα επανερχεται στα φυσιολογικα επιπεδα 1 με 3 μηνες μετα τη διακοπη του. Φοβαμαι οτι αν γινει η βιοψια μες στην εβδομαδα δε θα προλαβουν να παραχθουν σπερματοζωαρια και θα τραυματιστει η περιοχη και γενικως ολη η διαδικασια της εξωσωματικης θα παει τσαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε να ηρεμησεις! Καταρχας μην ψαχνεσαι στι ιντερνετ γιατι ολα δεν ισχυουν για ολους. Τι φαρμακο ειναι αυτο; Στο κεντρο που πας ξερουν οτι το παιρνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα αντικαταθληπτικο ειναι το οποιο παιρνει για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα χωρις ουσιαστηκα να το χρειαζεται. Το ξερουν στο κεντρο αλλα ειναι δυνατον να ξερουν τις παρενεργειες ολων των φαρμακων;εδω δεν το ηξερε ο ψυχολογος που του το εδωσε που υποτιθεται ειναι και ενας απο τους καλυτερους στην Ελλαδα. Εκτος κι αν μας ειπε ψεμματα οταν τον ρωτησαμε για να αποποιηθει την ευθυνη. Δεν ξερω τι να σκεφτω. Νιωθω πολυ κουραμενη απο ολα αυτα. Αυριο το πρωι θα παω παλι στο κεντρο να μιλησω μαζι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιπλεον οι εξετασεις του εδειξαν πως ουτε ορμονικο προβλημα εχει, ουτε χρωμοσωμικο ουτε ανατομικο, δηλαδη ουσιαστηκα θα επρεπε το σπερμα του να ειναι φυσιολογικοτατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως το σπερμα εχει δικη του βουληση! Λες η αζωοσπερμια να προεκυψε απο το φαρμακο;;;Καλυτερα να μιλησει με τον ουρολογο του παντως. Ρωτα και στο κεντρο καποιον γιατρο-οχι νοσοκομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααα! Τελικα δεν κοιμηθηκα το απογευμα...εφτιαξα μια μηλοπιτα!!!!!!!!!!!!!Εκανα λιγο σιδερο που ειχα και εβαλα και 2 πλυντηρια...τωρα βλεπω t.v αγκαλιτσα με τη Μαρια. Οταν δουλευει νυχτα ο Νικος την φερνω στο δωματιο μας και κλειδωνω και την πορτα...ειμαστε εξοχη κ φοβαμαι..Φιφουλινακι θα βρεθουμε εννοειται! Χαιρομαι που πηρες μια αποφαση και πιστευω ειναι η καλυτερη σε αυτην τη φαση. Αντε θα ειμαστε παρειτσα! candycrasy μην αγχωνεσαι ηρεμησε....πρεπει και συ να εισαι καλα σε αυτην τη φαση....οι γιατροι θα σε καθοδηγησουν...απλα πολλες φορες διαβαζοντας κατι απο ιντερνετ δεν σημαινει οτι ειναι και σωστο.Ξερει καποια η εσυ Φιφουλινα που ηταν και πιο προσφατα σε ποια μερα του κυκλου γινεται εμβρυομεταφορα σε κρυοσυντηρημενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα,δεν θυμαμαι ποτε ακριβως γινεται η μεταφιρα με κρυοσυντηρημενα,αλλα εχει σχεση με το ποσων ημερων ειναι τα εμβρυα.Αν ειναι 3 ημερων περιπου στις 2 εβδομαδες μετα την περιοδο, οταν δηλ. θα ειχες ωορρηξια.Αν ειναι βλαστοκυστες, πιο μετα.Μπορει και στις 20 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε;; Ειχα μεινει χωρις ιντερνετ αυτες τις μερες κ δεν μπορουσα καθολου να σας διαβασω! Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!

Fifoulina σκεφτεσαι να ξεκινησεις; Με το καλο κοπελα μου κ ευχομαι να πανε ολα υπεροχα! Εδω θα ειμαστε ολες κ θα τα λεμε μη σκας καθολου!!

Candycrash θα ειναι νομιζω καλυτερα να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις.. Να σκεφτεσαι θετικα κ πιστευω οτι οι γιατροι ξερουν κ αν ειναι κατι που θα επρεπε να σε ανησυχει θα στο ειχαν πει..

Λαμπρινη τι καλα που ο μπεμπακος σου ειναι ησυχος!! Εισαι τυχερη ! Χαιρομαι πολυ που ειπες στον Αρκουλη οτι εχω διδυμακια!! Ηθελα να του το πω κ εγω! Να του δωσεις χαιρετισματα αν τον ξανασεις συντομα!!

Koritsaki moy αρχισες με τις ενεσουλες;; πως εισαι;

Rose κ εγω ελεγα οτι αν κλεισω το 3ο μηνα θα ηρεμησω .. Τον εκλεισα χτες αλλα τελικα ανησυχω πολυ περισσοτερο τωρα.. Ειδικα με κατι που διαβασα πριν λιγο ψαχνοντας στο ιντερνετ σχετικα με το ποσο επικινδυνες ειμαι οι διδυμες κυησεις.. Κατι καλο δεν διαβασα.. Αμαν πια!!

MIKA με το καλο να ξεκινησεις κ εσυ κοριτσακι!!

Να σας ρωτησω κατι μηπως ξερετε γιατι αγχωθηκα; Η περιδεση ταχηλου ειναι απαραιτητη σε ολες τις διδυμες εγκυμοσυνες;; Ειχα πονακια το ΣΚ κ νιωθω κ ενα βαρος χαμηλα στην κοιλια και οσο να ναι ανησυχω.. Μιλησα με τον γιατρο μου κ ειπε οτι μεγαλωνει η μητρα κ να ηρεμησω.. Αλλα καπου διαβασα πριν λιγο στο ιντερνετ για την περιδεση κ μου μπηκε στο μυαλο οτι πρεπει να την κανω..

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...