Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια λετε να εγινε το θαυμα ???????????


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια μου

ειμαι 29 χρονων με αστατο κυκλο μεχρι πριν απο 6 μηνες που αλλαξα γιατρο μου εδωσε σιδερο κ ο κυκλος μου εδω κ 6 μηνες ητανε οκ

ο αντρακος μου 33 ετων εκανε πριν απο 4 μηνες επεμβαση κιρσοκηλης

κ τωρα στο θεμα μας ............εκει που περιμενα κ αυτον το μηνα να μου ερθει περιοδος γυρω στης 12 με 14/04 αυτη δεν εχει ερθει ακομα........

δεν ξερω τι να υποθεσω

οτι επεσε παλι το σιδερο κ μου κανει τα χαζα ο κυκλος μου ή οτι μπορει να εχω σπορακι στην κοιλιτσα μου ???????

επαφες ειχαμε ( με βαση τα δεδομενα της κανονικης μου περιοδου εδω κ 6 μηνες )τις γωνιμες μερες

ειναι αρκετες μερες η καθυστερηση αλλα δεν εχω το κουραγιο ουτε τεστ να κανω αλλα ουτε κ εξεταση χοριακης

σας ευχαριστω για τον χρονο σας [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου ευχομαι να εισαι εγκυουλα γιατι φαίνεται να το θελεις πολυ!!! Αλλα τι περιμενεις να κλωτσησει???? Καπως πρεπει να δεις τι συμβαίνει! !!! Περιμενεις να κλεισεις 2μηνο?

Σου εύχομαι τα καλυτερα!! ! Καλυτερα να πας απευθείας στον γυναικολογο σου :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ σου ευχομαι κ εσενα οτι επιθυμεις........αυριο το πρωι λεω τελικα να κανω ενα τεστ να δω τι ειναι αυτη η καθυστερηση.......νιωθω τα νευρα μου να σπανε κ δεν φτανουν ολα αυτα εχω κ κατι αναγουλες σε ασχετο χρονο αλλα απο το πρωι μεχρι το απογευμα συνηθως........να δω τι αλλο θα παθω απο το αγχος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως βλεπεις περιμένουμε τα νεα σου κουκλιτσα μου!!! Μπες να μας πεις τελικα...τι εδειξε το τεστακι?? Εχουμε κ εμεις την αγωνία...χιχιχι!! ! Ευχομαι να βγήκε + !!!!!

post-12053-13873940409037_thumb.jpg

post-12053-13873940409141_thumb.jpg

post-12053-1387394040924_thumb.jpg

Επεξεργάστηκε από jannolino
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...