Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Πρεπει να κανω σαλπιγγογραφια...και δεν ξερω που να παω...η γυναικολογος μου ειπε να παω οπου θελω[smilie=banghead.gi:...

Καμια προταση???Βιοκλινικη,Κελεμουριδη,Διαβαλκανικο κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, και εγω θα κανω αυριο σαλπιγγογραφια στο 424 και σου κρυβω οτι εχω τρομερο αγχος. μου προτειναν και βιοιατρικη αλλα διαλεξα το 424 γτ ηταν και χαμηλοτερο το κοστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, πριν λιγο την εκανα, πονεσα μπορω να πω αρκετα αλλα ο πονος ειναι υποφερτος και για λιγο, αλλα να σ πω οτι δεν πηρα κανενα παυσιπονο πιο πριν. τωρα ειμαι κανονικα σαν μην εκανα τπτ, μονο λιγο αιμα εχω. ευτυχως ηταν ανοιχτες οι σαλπιγγες. και εμενα μ ειπε βιοιατρικη 160 ευρω ή στο 424 με 100 ευρω και την εκανα στο 424 εννοειτε. καλη επιτυχια και σε εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια..εσυ τελειωσες ..μια χαρα αφου δεν βρηκαν κατι!!εχω κ ιδιωτικη ασφαλεια κ μαλλον θα εχω εκπτωση..θα μαθω αυριο...δεν ειχα παρει αλλου τηλεφωνα για τιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια και σε εσενα τωρα ευχομαι ολα να πανε καλα. ουτε εγω πηρα τηλεφωνα αλλου, ο γιατρος μου μου ειπε που συνεργαζεται και μπορει να μου την κανει οπως κ το κοστος σε καθε απο αυτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κανω μια ερωτηση ρε κοριτσια?> εχει γιατρο γυναικολογο στο 424, γινονται και γεννες εκει?????????????? τα φωτα σας παρακαλω....ολα δεξια να σας πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιατρος μου ειναι διευθυντης στο 424 κ φυσικα εχει κ δικο του ιατρειο. δεν νομιζω να γινοντε γεννες εκει εκτος κ αν εχεις συγγενη 1ο βαθμου η εισαι ο ιδιος στρατιωτικος κ τετοια. δεν ειμαι σιγουρη γι αυτο μην σας παραπληροφορο λεω τι νομιζω. νυχτεριδα τι εγινε με την σαλπιγγογραφια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...ολα οκ..πηγα στην κλινικη..ηρθε ο γυναικολογος που συνεργαζεται μαζι τους μαζι με τον ακτινολογο πηγαμε για την εξεταση...πονεσα λιγο..οπως στην περιοδο αν δεν εχουμε παρει παυσιπονο.εβγαλε 4 ακτινογραφιες ξαπλωμενη μονο. ειπε οτι αριστερα ηταν καπως...αλλα τωρα ανοιξε τελειως..δεν ειχα καθολου αιμα μετα..μονο λιγα ροζ υγρα απο το φαρμακο.μου ελεγε να κρατω την αναπνοη μου κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...