Μετάβαση σε περιεχόμενο

Article: Αυτοεκτίμηση των εφήβων


vicky86

Recommended Posts

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...