Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

kalhmera

εμεις εδω καλα

βεβαια εκανε ενα ξυπνητο στις 2-3 , τον πηρε ο κως φυσικα γιατι εγω δεν κατεχω χαχα

τι λες βρε νανα κοιμαται 7 ωρες σερι -μπραβο το μαναρι μου -δεν αγχωνεσαι να μην χασει γευμα; εγω παθαινω πατατρακ , θα τον ειχα σηκωσει

συνεχιζει τα 4λεπτα θηλασμου - απορω πως μεγαλωνει

δεν ξερω γιατι αλλα αγχωνομαι και νιωθω τυψεις οτι δεν το ταιζω καλα

σιγουρα θα παρεξηγηθηκαν γιατι σε καποια φαση λεω στο Στελιο - εχεις δικιο που τσαντιζεσαι και θελει να τον βαρεσεις - δεν ειναι ωραιο να μας βαρανε αλλα τα καλα παιδια δεν βαρανε ειπαμε

οχι οτι δεν του ερηξε αλλα προσπαθουσε να συγκρατηθει - εσφυγκε τα δοντια , εκανε γροθια αλλα δεν βαρουσε μονο οταν του την εριχνε

καλα και εγω βριζω παρα πολυ -προσπαθω μπροστα στα παιδια να μην το κανω αλλα μου ξεφευγουν πολλες φορες και τα ιδια μου λενε "μαμα ειπες κακια κουβεντα -πιπερι "χαχα

χαχα σωσω πλακα ειχε η σκηνη με το πιπερι

για καντω να μας πεις εντυπωσεις

ακομα μυξα ε; με ορο τις βγαζεις η βαζεις οτριβιν;

νυσταζει τωρα και θελει βυζι και αγκαλια

τι να κανω; δεν θελω να μαθαινει ετσι -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο βρε βαγκ θηριο

που να ειχες καιτ α2 χερια δλδ

δεν σας ειπα- στον παιδικο μαλλον δεν θα τους βαλουν στη γιορτη

τα εχω παρει κρανιο και ο κως δε λεει τιποτα και θα παω απο εκει θα γινει το καγκελο μιλαμε

εχουν 2 τμηματα - ενα τον παιδικο και ενα τα προνηπια και θα βαλουν μονο τα μεγαλα λεει και οσο μπορουν να ακολουθησουν τα μεγαλαμονο

α σωσω οι πανες πρεπει να ειναι για που μεγαλυτερα παιδακια

τις δοκιμασα μια μερα και ξεπατωθηκαμε να το αλλαζουμε

δεν εφαρμοζουν καλα στο πλαι και μονο τσισα που εκανε γεμιζε παντου

τι να πω να τις βαζω λαθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μάρκερ...

είναι πολύ μικρούλι για να του στερείς την αγκαλιά για να μην κακομάθει.

άποψή μου πάντα.

κ δεν καυαλαβαίνω γιατί αγχώνεσαι αφού το βάρος του είναι πάρα πολύ καλό.

να χαίρεσαι που τρώει γρήγορα κδε σε παιδευυει με τις ώρες.

λοιπόν, την παιδίατρό μου τη λένε ειρήνη παφίτη.

γκουγκλάρετε το όνομά της κ θα βρειιτε πιλύ ςνδιαφέροντα άρθρα.

η αλήθεια είναι ότι έχω σκοπό να τη ρωτήσω που κοιμάται τόσες ώρες αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

την ημερα το έχει όποτε θέλει κ το πρωί κάνω κ μία άντληση για να μη μειωθεί η παραγωγή.

ίσως να προσθέσω κ μία το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης, έχει ξεκινήσει κ δεν κοιμάται την ημέρα.

από τις εφτά που ξυπνησε δεν έχει κοιμηθεί πάνω από τέταρτο συνεχόμενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ...ασε να κλεισουν 3-4 μηνων και βαλε τις πανες..εχουν διαβαθμισεις..να ξερεις..

μαλλον λαθος τις βαζεις..

και στην αρχη ναι,βγαινουν λιγα τσισα..αλλα θελει να τις πλυνεις απο 2-3 φορες την καθε πανα να ειναι αποροφφητικες..

επειδη ειναι καινυργια..

κ θα αναγκαστεις να αλλαζεις καθε 2 ωρες στη ναρχη..να ξερεις..

πινω φυλλα αιγυπτου μπας κ παω τουλαετα..

εχετε τιποτα να προτεινετε;;

μονο ορο..

οτριβιν οχι..αλα 1 ματζουνι με τομπραντεξ οτιβιν και βιβντριν απο ωρυλα ολο το φθιν και χειμωνα..αλλα εγω τιε το βαζω αυτο μονο οταν εχει μυξες..

γιατι νανα ετσι ο μικρος;;

νανα θα πειραματισστω σε κατι σημερα το βραδυ κ θα σου πω..κ αν πετυχει ,θα με ευγνομωνεις..

διορθωστε με..χαχα..

θα σου πω το βραδυ..κ για να μη σε σκασω για τα σαπουνια προκειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνμερα...

κωλοβαραω ασυστολα σημνερα

αυτο το ν παντου θα μπαινει;;;;

πηγαμε το πρωι μαζι με τον αντρα τα παιδια σχολειο και μετα λιντλ ψωνια κλπ.

δεν εκανα ποδαρορδομο.

αρχισαμε ομως διατροφη.

αντε να δουμε...

σε λιγο θα παμε να τα οαρουμε.

σωσω κανεναν ευκαλυπτο για τη μυτη;; ειχαμε παρει ενα φυτικο σπρει ευκαλυπτου το χειμωνα που μπορει να βαζεις συνεχεια μαρκα ντοκτορ..... κατι , δε θυμαμαι.

οσο για δυσκιολιοπιτα δεν ξερω τι κανει να φας με τη διαιτα....

αυτα τα αιγυπτιακα τι ειναι δηλαδη, παπυρος;;;

μηπωσ να δοκιμασεις νερο λουτρακι που διναμε στα μωρα;;; ή κατι αλλο με πολυ μαγνησιο;;;

νανα μακαρι να συνεχισει ετσι ο μικρος.. να σ'αφηνει να κοιμασαι...

μαρκερ παλι χαζα ο παιδικος;;;

και ο δικος μας δε λενε τιποτα για γιορτη... αλλα αφου τον αυγουστο θα κλεισουν. τωρα κανουν γιορτες;;;;

μας ζητησαν μονο υπ.δηλ. οτι αφηνουμε να συμπεριλιφθει το παιδι μας σε dvd που θα παρουν μονο οι γονεις, με σκηνες και φωτο απο ολη τη χρονια.

μαρντιο.... αν καταλαβα καλα πανε μονες βολτα με τους κουμπαρος σας;;; τελεια!

να ηρεμεις λιγο...

αντε παμε για παραλαβη...

τα λεμε το βραδυ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε σωσώ.. θα περιμένω με αγωνία.

προφανώς μεγαλώνει κ δεν έχει ανάγκη από πολύ ύπνο.

αλλά τι να πω ρε κορίτσια... δε με κουράζει καθόλου.

εντάξει, θέλει την αγκαλίτσα του, αλλά κάθεται κ στο ρηλάξ...

ούτε πονάκια, ούτε γκρίνια...

φτου φτου φτου το μωράκι μου...

έτσι κάνω κ τρίτο... χαχαχα.

βαγκ, καλομάθατε με τιςβόλτες μόνοι σας ε;

χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα καλό Vag το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;;;Αυτές μόνες τους δε πάνε ούτε στην είσοδο της πολυκατοικίας.Και όχι μόνο μόνες τους αλλά και χωρίς τη μανούλα δε πάνε πουθενά.Πχ να τις πάρει ο άντρας μου μια βόλτα δε πάνε.Φυσικά ήμασταν και μεις χθες.Σωσω duphalac σιρόπι δοκίμασες;Αν και γω θα πρότεινα 2 ακτινίδια το πρωί πριν να φας οτιδήποτε ή ένα δυνατό φραπέ.Και μας ενώ πέρσι είχαν πει θα κάνουν γιορτή και θα βάλουν και τα δικά μας να κάνουν κάτι φέτος που ρωτήσαμε ακόμα δε ξέρουν αν και τι και πότε θα κάνουν.Όπως ακριβώς και τις απόκριες,το ίδιο βιολί.Και είναι και ιδιωτικός σταθμός έτσι;;;Πληρώνουμε βαρβάτα....Βαριούνται μωρέ...και στο όνομα της κρίσης τα καλύπτουν όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω πάντως αν και με μικρή εμπειρία θηλασμού 40 ημερών μόνο και μικρά σε βάρος μωρά ποτέ δε τα ξύπνησα βράδι για να τα ταίσω.Ξυπνούσαν ανα 2ωρο συνήθως τόσο μικρά αλλά και να τύχαινε να κοιμηθούν δεν έμπαινα στη διαδικασία να τα ξυπνήσω για να τα ταίσω.Τρώγαν στο επόμενο γεύμα με πιο πολύ όρεξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Νανά να ναι σε όλα του βολικός και στο φαί και στη συμπεριφορά μεγαλώνοντας.Εμένα η Χρυσανθούλα μου είναι να χεις 10 να μεγαλώνεις και να μη το καταλαβαίνεις.Ότι της δώσεις να φάει ότι της δώσεις να βάλει ότι της δώσεις να παίξει ποτέ δε γκρινιάζει.Ετσι ήταν από μικρό.Τα πληρώνω όμως από τη Δήμητρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παιδιά τους καλέ σωσώ... χαχαχα

πλάκα έχεις...

μαρντ, πιστεύω ότι ο μαριούλης μου θαείναι σαν την χρυσανθούλα σου... χαχαχα.

τι να σου πω για τη μάρθα.

προσπάθησε να την αγνοείς.

πχ σαν χθες που έριξε την ποτοκαλάδα κ την πασάληβε...

άφησέ την να τελειώσει κμετά καθάρισέ την ήρεμα.

να μην της πεις καν να την καθαρίσει.

περνάς αποκλειστικό χρόνο μαζί της;

άφηνε την μπουμπού στον λευτ κ πήγαινε μία βόλτα μόνο μαζί της.

εφόσον η τιμψρία δεν έχει αποτέλεσμα... μην την εφαρμόζεις για λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Ετσι η μαρθουλα ε; Περνούν φάσεις ρε γμτ.... Τωρα αυτη η σουσουραδα ή αδιαφορία θέλει ή περισσότερη προσοχή. Ισως και συνδυασμός. Δηλαδή αρκετή ώρα μαζί της αλλά μόνο αυτη αποκλειστικά και την ώρα που κάνει τις ζουζουνιες ίσως αδιαφορία σε κάποιες απο αυτές. Το κάθε παιδι δέχεται με διαφορετικό τροπο τις αλλαγές. Ετσι κι αλλιώς αυτη η ηλικία ειναι ζόρικη....

θα μου πεις η μπεμπα σας κοντεύει να περπατήσει που λέει ο λιγος.. Θα έπρεπε να το εχει χωνεψει!!! Μάλλον δε χωνευεται εύκολα! Χαχα εγώ πάντως ειμαι μοναχοπαιδι δε μπορώ να ξέρω ακόμη τουλάχιστον..... Θα δω σε λίγες μέρες...

ο δικός μου έφαγε κάτι μιραντακια έξω απο αλλά παιδάκια και μάλλον τον πειραξαν... Δύσκολο ρε γμτ! Πως να πεις όχι στο παιδι!!! Τωρα κάναμε συμφωνία να μη ξανά φάει... Για να δούμε!

σας έχω πει ότι κάνω μαθήματα ψυχοπροφυλακτικης(ανωδυνου τοκετού)

αν εξαιρέσεις αυτό που μου είχε πει η μαια και με είχε ψιλό αναστατώσει τότε οτι δε θα γυρισει το μωρο ευκολα πια κατα τα αλλά περνάμε πολυ όμορφα!!!! Έχω μάθει αναπνοες! Πολυ σούπερ!!!!!! Τι χαζη ήμουν που δεν έμαθα τότε!!! Μιλάμε άλλη φάση!

τωρα που τις κάνω να δούμε θα τις χρειαστω;;;;;

λεμε διάφορα σχετικά, μαθαίνουμε πολλά.... Σας λέω έχω ενθουσιαστει!!!

τη Κυριακή που μας έρχεται θα μας μιλήσουν για τον θηλασμο. Ολο το μάθημα αφιερωμένο σε αυτό.

βαγκ υπομονή! Τουλάχιστον ξεμπερδεψες.. Σε ταλαιπωρούσε καιρό ρε κορίτσι αυτη η ιστορία!!!!

το μαλλί, μαλλί ε;;; Χαχαχα

τι να σου κάνει και ο άντρας!!!! Ο δικός μου ούτε κορδονια δε μπορεί να μου δέσει που λέει ο λόγος. Αν δεν είμαι εγώ καλα δε δουλεύει η μηχανή.... Αστα.....

μαρ αν αναπτύσσεται σωστά μια ΧΑΡΑ ολα!! Δε χαίρεσαι που κάνει λίγο χρόνο; Οταν θα κάνει άλματα ανάπτυξης ίσως να σου αλλάζει λίγο τους χρόνους ή κάθε ποτέ θέλει γάλα για να αυξήσει τη παραγωγή. Κατα τα αλλά ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOIMOYNTAI KAI TA 3

ο μπεμπακος θα ξυπνησει κατα τις 10 για φαι βεβαια

Σωσω γιατι δεν ρωτας τη δασκαλα; εαν ειναι καλη δασκαλα σιγουρα θα σου προτεινει κατι να κανεις -που ξερει και κατι παραπανω η γυναικα

εμας στο βρεφικο περσι -γιατι φετος τα ειπαμε μλκισμενες τελειως- ειχα ρωτησει και τα κοριτσια και τη διευθυντρια για την επιθετικοτητα των παιδιων και που ελεγαν 1-2 κακες κουβεντες τι να κανω

αλλη ηλικια τοτε αλλα σιγουρα θα εχουν κατι να σε βοηθησουν

μαρντ παλι καλα που ειχ ενα βολικο παιδακι

χαχα Μαρακι το εχεις παρει θερμα το ζητημα

κοιτα να δεις ειχες και τα θεματακια σου γιαυτο

γιατι εαν απο τον 7ο ησουν ολο βολταρια περπατημα δουλειες κλπ θα ειχες περισσοτερη πιθανοτητα να γυρισει

αν και σου λεω μη σκας

αηθεια τον πειραξε ενα κουλουρακι

κριμα ρε γμτ τοσο πολυ

με το φαι εχω θεμα νομιζω το εχετε καταλαβει χαχα

πατνως σημερα ηατν αγγελουδι και παλι

μωρε εαν δεν πονανε ειναι ηρεμα

εφαγε ολα τα γευματα ηρεμα -κοιμηθηκε ηρεμα - κοιμηθηκε πολυ μαλιστα σε σχεση με τις αλλες μερες ,

το μεγαλυτερο θεμα μου ειναι οτι ενω τρωει βογκαει φωναζει και δεν ειναι ηρεμο

και δεν τον πιεζω

κανει 2-3 ρουφιξιες και αρχιζει τα βογκητα - μετα πεινει λαιμαργα -ακουγεται το στομαχι του - καταπεινει αερα και γενικα χτυπιετι

αλλα λογικα ποναει

σημρε αταν καταπληκτικος πραγματικα

να τωρα εχει πονακια -σαν να παραμιλει κανει ενω κοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επομενο

σωσω ντουφαλακ αλλα μην περιμενεις αμεσως - θεραπεια 2-3 μερς , 1 κουταλια πρωι βραδυ

αλλιως υποθετακι -εχω βαλει πολλα δεν ειανι τιποτις χαχα

Βρε μαρντ τοση εξαρτηση; πωπω δεν κουνατε ρουπι ε;

μωρε ειναι μικρουλες ακομα φαντασου εμας ακομα σε παιδοτοπο μονοι τους δεν πανε

πρεπει να βρισκομαστε παντα στο οπτικο παιδιο τους αλλιως δεν μπαινουν με τιποτα

θα ξετσουρνεψουν με τον καιρο

βαγκ ζηλευω

πωπω πρωινο ελευθερο χαλαρουιτα με τον αντρα

σουπερ μαρκετ με ηρεμια

νιρβανα καταστασει πρεπει να περνατε χαχα

χαχα γελασα με την δηλωση - του 105 δεν σας εβαλαν να υπογραψετε; αλλο παλι και αυτο χαχα

καλα ειμαστε ωρες ωρες , αυτο ηταν τελειως αμερικανια

αλλα δικαιολογουνται - ειναι τυπικοτατοι στα υπολοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μάρκερ... κι ο δικός νου το κάνει.. σημαίνει ότι ετοιμάζεται να ξυπνηησει...

γιατί όλα τα συνδιάζεις με το φαγητό;

απαπα... είσαι πολλή καταπιεστική.

χαχαχα.

άντε ρε το πουλάκι μου...

άντε να έρθει η επόμενη πρόκληση και να τελειώνει κι αυτό...

μπράβογια τα μαθήματαοι σωστές αναπμοές οηθάνε πολύ...

εύχομαι να σου χρειασούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μενα..

καλα πηγε το απογ..πηγαμε παιδοτοπο..

δεν τηςε πηγα κοντρα σε τιποτα..οσο μπορουσα..αι να δουμε..

μαρκερ εισαι...ψυχωτικη..χαχαχ..

μπραβο ρε μαρακι..

αλλα κ συ μοναχοπαιδι βρε παιδι μου;;ς

παντως θελεις τρελο δασκαλεμα για το φαητο,ε;;πωπωπω!!

δε ξερω αν θα το καταφερνα ποτε..αληθεια σου λεω..

και ειδικα τωρα που καταλαβαινουν 1 χαρα..νανα παω να κανω αυτο που σου ειπα..και επιστρεφω να σου πω αποτελεσματα..

παντωε πλακα εχεις..αρμεγεσαι,κανεις συσφιξη,καλιτσουνια και εισαι και 47 εβδομαδων!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ δεν έφαγε 1 μαρ! Καμία 15αρια!!!!!! Καθισανε και φάγανε μια συσκευασία γίγας και ο δικός μου ο στερημενος έπεσε με τα μούτρα!!!!!

Το τριτο τρίμηνο περπατάω κανονικά. Μάλιστα έχω ξεπατωθει στις δουλειές. Πολυ ορθοστασια, ώρα στη κουζίνα κλπ....και ασκήσεις μπας και γυρίσει..

ομως έχω σκεφτεί πολλές φορές αν το ότι καθισα στον 6ο έπαιξε το ρολο του.... Ξέρω γω... Τα παντα σκέφτομαι.

Μαρ αν νιώθεις ότι κάτι δε παει καλα μπορώ να σε φέρω σε επικοινωνία με σύμβουλο στο Facebook. Μου ειναι πολυ εύκολο. Μήπως έχεις μεγάλη ροή και πνίγεται και δυσανασχετει; Γιατι αυτό διορθώνεται εύκολα με αλλαγή στάσης. Επειδή ομως εγώ είμαι θεωρητικια μονο θα σε συμβούλευα να μιλήσεις με σύμβουλο. Τελικά μπορεί να ειναι πολυ πιο απλά τα πράγματα. Αφού τα πας υπέροχα και αυτό φαίνεται απο το βάρος, δεν έχεις να χάσεις κάτι με το να μιλήσετε. Γίνεται εθελοντικά απο τη πλευρά τους και με μεγάλη ευχαρίστηση.

μπορω και αυτη τη στιγμή να της μιλήσω αν μου πεις το οκ.

νανα αποφασίσαμε να μη ξανακάνουμε πρόκληση. Μόνος μεγαλώνοντας θα φάει κάποια στιγμή και αν τον ενοχλούν καποιες τροφες θα τις κόβει αν όχι θα τρώει απ´ ολα κλπ.

αποφασισαμε να μη τον ξαναβάλουμε σε αυτη τη διαδικασία. Ειναι πιο επώδυνη απο το να απέχει απο τις τροφές. Εξάλλου του φτιάχνω διάφορα αλλά πραγματάκια και τρώει και ξεχνιέται.

ειναι μεγαλουτσικος και αφού ακόμη δε το ξεπερασε εχει μέλλον.....

αν το είχανε πάρει είδηση απο νεογέννητο ίσως να είχαμε ελπίδες για επιτυχή πρόκληση. Και παλι.... Απο αυτά που έχω δει...

βασικα δε ξέρω αν τον πειραξαν τα μπισκότα σιγουρα. μπορει να περνάει καμία ιωσουλα στο πόδι γιατι είχαμε παει σε παιδοτοπους, σε γενέθλια... Μπορει να τσιμπήσαμε κάτι... Θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ ενώ ξεκίνησα να φτιάχνω τα πράγματα, να πλενω κλπ πολυ νωρίς ακόμη δεν έχω κάνει τίποτα!!! Έχω ψιλοαγχωθει. Γιατι έχω αυτό της απόστασης. Και η μητέρα μου μακρυά.

αγορασε τα νυχτικα μου και δεν τα έχω ακομη. Εχουν ψιλό μείνει πραγματάκια να αγοράσω σεντονακια, κάποια φορμακια ακόμη κλπ. Του Διονύση ήταν ολα κουβερτουλες.. Αλλη εποχή. Εξάλλου γαλάζια θα βάλω στη τσουπρα μου;;;;;

Λογικα θα ειναι ολα έτοιμα την ερχόμενη εβδομάδα.

η κοπέλα που θα την βαφτίσει σήμερα παρήγγειλε το δωράκι της. Ενα ρηλαξ stokke. Του Διονύση το είχα παει στους δικους μου οπότε ήθελα εδώ ένα.

Ειναι καλή μου φιλη και πολυ χάρηκα που θα γίνει νονα μας!!!!

Εχω θέμα με τη νονα του Διονύση ομως... Δε σας τα έχω πει. Έχω φάει τρελό ξενερωμα.

Απο το ξενερωμα βαριέμαι να σας τα πω!!! Φανταστείτε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τη μια μαρακι μακαρι να μην ειναι ιωση

ναι ρε συ μεγαλωνοντας σιγουρα θα φτιαξει

εδω της φροσως πια και ειναι καλυτερα

ειδα και της νανας

και οντως με βοηησαν λιγο να χλαρωσω αυτα που γραφει

και πραγματικα εα εχει φουμπουκι η δικη σου θα ηθελα να την ρωτησω

ευχαριστω πολυ

παω να την πεσω τωρα

εβλεπα εργο φυσικα και αργησα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ετσι με τη νονα ρε συ μαρακι;;

ντομ που εισαι;;;

σκοτωσες τη νυφη;;

μαρκερ τελειωσες την σειρα;;εμας μας μεινανε 3 επειδοσια και τα κραταμε σααν κορη οφθαλμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Σωσω... ακους εκει τιθα παραλαβουμε....

πλακα εχεις...

Μαρακι σαν τη ΜΑρκερ και συ δηλ.. ξενερα με τους νονους...

αυτο ειναι ασχημο...

εμεις και με τους κουμπαρονονους μας και με την κουμπαρα που τη βαφτησα εγω το παιδι, μπορει να μη βρισκομαστε συχνα λογω αποστασης, και με τα τηλ, ξερετε οτι δεν το εχω, αλλα ολα οκ.

ρε συ νομιζω υπαρχουν κατι χειρισμοι που κανουν οι γιατροι για να γυρισουν το μωρο... θυμαμαι οτι καπου το ειδα και οτι ειναι επωδυνοι... αλλα που το ειδα... θα σε γελασω...

παντως μπραβο που κανεις τετοια μαθηματα...

μακαρι να τα χρησιμοποιησεις!

Νανα αρμεγε!!!!! κανε τις καβαντζες σου!

Μαρντιο και σενα αυτοκολητακια σου ειναι,ε;;; και εγω νομιζα.....

Μαρκερ τη δηλωση δε μας πειραξε που την καναμε γιατι στην περιοχη γενικα υπαρχει θεμα με τις φωτο στα σχολεια... επιδη στην περισινη παρελαση καποιο παιδι εβαλε φωτο στο φεισ μπουκ , προφανως με καποιο σχολιο για αλλο παιδι, οι γονεις του το κανανε τεραστιο θεμα και εβγαλαν οδηγια απο τηο γεφειο εκπαιδευσης οτι απαγορευονται οι φωτο και βιντεο σχολικων εκδηλωσεων κλπ... σε αλλα σχολεια τα απαγορευουν τελειως, σε αλλα ζητανε δηλωση απο τους γονεις σε αλλα ειναι κανονικα. ισως καποιο γονεις να δημιουργησαν προβλημα στον παιδικο για την ομαδικη φωτογραφια... οποτε ολα εξηγουνται.

πωπω... το κεφαλι μου δεν περναει... με συγχισε η μικρη... δε με αφηνε να της καθαρισω το πιπι της καλα... και μετα αρχισε τα χαζα....

δεν το γλυτωνω το παυσηπονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

μαράκι πες μας για τη νονά.

είχε κ η φρόσω θέματα με αλλςργίες;

δεν το θυμόμουν.

σωσώ ευχαριστώ για την προσπαθεια.

το εκτιμώ πολύ...χαχαχα

εκανα πάλι άντληση.

αλλά, πολύ ψώφια πράγματα.

πενήντα μλ χυες το βράδυ κ άλλα τόσα σήμερα το πρωί.

το χθεσινό το έβαλαψυγείο γιανα τα ενώσωοχι τίποτε άλλο, αλλα έχει ένα ευρώ το σακουλάκι.

δε λέει να χρειάζομαι τέσσερα σακουλάκια για εενα γεύμα...

σωσώ, σήμερα έχω κ αισθητικό.. χαχαχα.

καλά πήγαμε κ χθες το βράδυ.

φτου φτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...