Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

καλημέρα.

σωσώκα μου ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου.

θέλει πιστωτική κι εγώ δεν έχω...

θα πω σε μια συναδέλφισσα να βάλει την κάρτα της κ να της δώσω τα λεφτά...

μαράκι μου, η νύφη μου είναι τριάντα βδομάδων.

η μπουμπού είναι πολλή ζωηρή μέσα στην κοιμιά της.. την έχει ταράξει.

χθες σηκώθηκα 8-9 φορές για τον μικρό κ 2- 3 για τον μεγάλο.

καταλαβαίνετε τι ύπνο έκανα...

έχει αρχίσει να πονάει ο καρπός μου.

ο είχα πάθει κ στον άνθιμο.

είχα κάνει κ ακτινογραφία κ δεν είχα κάτι.

τωρα με ξαναπονάει ρε γμτ...

βαγκ κι εμένα φθηνό μου φάνηκε.

εμείς για τρεις απλές φωτογραφίες θα δώσουμε πέντε ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

εμας το βραδυ νορμαλ

μη το ματιασω μαλλον κανει δουλεια το σιροπι και το ειχα του πεταματου

μωρε δε θελω αν του δινω φαρμακα αλλα τουλαχιστον να μην ταλαιπωρειτε

βαγκ σιγα μη σαλταρω με το αγγελουδι χαχα

το λυπαμαι που ποναει και ποναει τοσο ηρεμα το χρυσο μου

καλα ρε συ ειναι απαραδεκτοι αφησανε 1800 μωρο να φυγειι; ειμαστε τωρα σοβαροι;μωρο κατω τον 2 κιλων δν φευγει απο το νοσοκομειο κανονικα

κανονικα τα μωρακια τις 2 πρωτες μερες δεν εχουν αναγκη απο φαι και γι αυτο χανουν βαρος γιατι πολυ απλα κοιμουνται ολη μερα

μετα για 2 εβδ τρωνε κοιμουνται και μετα καθονται λιγο ξυπνητα

για να κλαινε δεν ειναι απαραιτητο το ποναει -μπορει να θελει αγκαλια

τι να πω μπορει να ειναι και γκρινιαρικο μωρο μην το αποκλειει

γενικα τα μικροσωμα μωρακια δεν ειναι βολικα - θα σου πει και η νανα αλλα σιγουρα του φτανει το μητρικο

μακαρι να μην τα παιξει η κοπελια

Μαρακι οπως λεει η νανα το κλασιμο ειναι υγεια και ο πατρας μου το λεει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπεμπακος εδω ξυπνιος

χαζολογαει στο ρηλαξ αν και νυσταζει γιατι εχει κοκκινα ματια

ψαρι για μενα σημερ

κοτοπουλο με πατατες απο χθες για τον κω

τσακωθηκαμε και το πρωι

μου ειπε να του πω ευχαριστω που απλωσε τα ρουχα χαχα

ε τα πηρα κρανιο δεν ηθελα πολυ χαχα

περιμενω να ερθουν για τα χαλια

και μια για κατι διαφημιστηκα για το μωρο και να συμπληρωσω μια λιστα

καλα μλκ μου ακουγεται αλλα θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Μαρακι στις εγκυους ολα επιτρεπονται...οι Αγγλοι που ολη την ωρα πρου και πρου ειναι , ειναι καλυτεροι????χαχαχαχ!!!!

Μαρια και εγω τη δουλευω την κουνια ρηλαξ που εχουμε...τρελαινεται...παιζει και μυσικη , γυρνανε και κατι ζωακια απο πανω...Και Θ τρελαινοταν...

αφου τον ανακουφισε το σιροπακι..ασε που αυτα ειναι ακινδυνα οταν δινεις με μετρο...

Νανα η pay pal ειναι ευχρηστη και ασφαλης...για τα εισιτηρια αεροπλ και ξενοδοχεια ετσι πληρωνουμε..πιστωτικη δε δινουμε...

εγω πολλη αντικαταβολη..σε ολα...

αχ χθες εκανα μια παραγγελια 200 ευρω σε ρουχα απο raxevsky ειχε 30% εκπτωση...και δεν το εχω μετανιωσει ακομα χχααχχαχαχαχχ!!!!

εδω ολα καλα...

και εμεις εχουμε κολικους αλλα πολυ ηπιους...λιγα τσιριχτα κλαματακαι γκρινια του Θ οτι τον ενοχλει χχαχχαχα!!!

φουσκωσε ο καημενος καλα που ειχε γεννηθει μια σταλιτσα...

2 ξυπνηματα βραδυ 2 και 5...και απο κανενα 40 λεπτο να ξανακοιμηθει...

τυροπιτα για σημερα και μακαρονια με κιμα απο χθες για Θ..

καταληξαμε παλι να παει παιδικο...μονο 2 παιδακιαδε θα συνεχισουν οποτε θα φτιαξουν ειδικο τμηματακι προνηπιου....ειναι βαρυ το οικονομικο γμτ αλλα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Πως είμαστε σήμερις;;;Μαράκι Ζακυνθινό πολύ γέλασα με τις περιγραφές σου....Ευτυχώς δεν ήταν τίποτα.Και γω στην εγκυμοσύνη φοβισμένη με χάπια.Είχα και γω την εντύπωση πως μια έγκυος δε μπορεί να πάρει τίποτα ούτε depon,μόνο βιταμίνες.Και θυμάμαι είχα κάτι ημικρανίες να σπάσει το κεφάλι.Δεν άντεξα μια μέρα παίρνω το γιατρό.Και μου λέει:Γιατί δε παίρνεις ένα depon;Του λέω κάνει;Φυσικά μου λέει.Το να πονάς και να υποφέρεις είναι χειρότερο.Vag και την άφησαν να φύγει με 1800 γραμμαρίων μωρό;Οι δικές μου 11 μέρες έκατσα μέσα νοσοκομείο να σταθεροποιηθούν στο δίκιλο για να μας αφήσουν να φύγουμε.Δε καταλάβαινα φυσικά το λόγο αφού τους έλεγα θυμάμαι μα και στο σπίτι θα τα προσέχω και θα τα ταίζω και θα τα ζυγίζω ποιος ο λόγος να κάθομαι εδώ μέσα;;;Εγώ ήμουν και την ίδια μέρα που γέννησα καλά,με τα σορτσάκια μου κυκλοφορούσα στους διαδρόμους,δε με χωρούσε ο τόπος,ήθελα να γυρήσουμε σπίτι να βρούμε ρυθμούς.Ωραία για την αναρρωτική.Δηλαδή θα κάθεσαι 1,5 μήνα;Καλά κατάλαβα;Σουπερ!Μαρκερ μπράβο στο μπεμπούλη,νομίζω το Infacolic δεν είναι φάρμακο που λες.Είναι καθαρά φυτικό.Δεν θυμάμαι και 100%.Οπότε μην έχεις τύψεις που το δίνεις.Σε μας βοηθούσε.Στο δίμηνο πάνω σταμάτησαν τα πονάκια.Κοντεύετε να σαραντίστε ε;Πω πω πως περνάει ο καιρός...Σωσώ και μένα περίεργοι μου ακούστηκαν οι σπανακοκεφτέδες.Κολοκυθοκεφτέδες έχω ακούσει αλλά σπανακοκεφτέδες ποτέ.Εκανα χθες από συνταγές της παρέας "ομελέτα φούρνου τύπου σουφλε" που λέει αν το Googlaρετε.Πολύ καλή,συνιστώ!Και δω αφρικανική σκόνη....μπλιαχ όλα χάλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης δε κατάλαβα κάτι.Paypal και προπληρωμένη το ίδιο πράγμα δεν είναι;Ποια η διαφορά;Και στο paypal Εμείς που έχουμε πάμε βάζουμε λεφτά κάνουμε τις αγορές και μόλις αδειάσει πάμε και ξαναβάζουμε.Χρυσούλα γράψε το site που βρήκες τα raxevsky.Μου αρέσουν πολύ τα ρούχα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μάρκερ..

έτσι είναι... όταν κάνουν κάτι μέσα στο σπίτι, θέλουν να ακούν ευχαριστώ.

όταν τα κάνουμε εμείς, είναι αυτονόητο το ευχαριστώ... χαχαχα.

βαγκ μου, αν το μωράκι μπιρεί κ πιάνει τη θηλή είναι πολλή τυχερή η φίλη σου.

απλα επειδή είναι πολύ μικρούλι κουράζεται πιο εύκολα κ γι αυτό φαίνεται ανήσυχο.

το μόνο σίγουρο είναι ότι με το γαλατάκι της μανούλας θα μεγαλώσει πιο γρήγορα.

σας έχω πει ότι έχωβοηθήσει μια κοπέλα να θηλάσει το κοριτσάκι της με οδηγίες από μέηλ;

κ δεν την ήξερα.

είναι φίλη μιας γνωστής μου, από τη δράμα.

θήλασε αποκλειστικά, παρόλο που πήγε πολύ γρήγορα στη δουλειά της κ συνεχίζει ακάθεκτη νετά από ένα χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio το ιδιο ειναι...

εχει απο το χειμωνα η raxevsky eshop..εχω ψωνισει αρκετα ειδικα στις εκπτωσεις ..ασε που βαζει και ανα καιρους..αν ξερεις τα νουμερα της εχει φοβερη ποικιλια

Γυναικεία Ρούχα - Φορέματα - Πουκάμισα - Μπουφάν - Μόδα | Raxevsky

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κατεχω καθόλου τα θέματα με κάρτες κ τράπεζες.

μπορεί να μου εξηγησει καμιά από εσάς;

κ γιατί να το μετανιώσεις ρε χρυσούλα;

χαλαλι σου κ πάλι χαλάλι σου.

ο δικός μου θα είναι σε τμήμα προδημοτικης.

δηλαδή η τάξη πριν το δημοτικό.

θα την κάνει δύο φορές δηλαδή..

τι να λέμε ρε κορίτσια... όταν είναι ήρεμο το βρέφος, είναι όλη η οικογένεια ήρεμη.

τώρα κοιμήθηκε κ λέω να γύρω κι εγώ λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δγλαδή θα πάωσε μία τράπεζα κ θα ζητήσω να κάνω μία προπληρωμένη κάρτα;

έχουμε μία κάρτα που βάζουμε λεφτά κ κόβουμε αεροπορικά ισιτήρια.

αλλά... είναι visa electron κ μου έχουν πει ότι δεν τη δέχονται τα e shops

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πας Νανά σε μια τράπεζα με το ποσό που θες να βάλεις για αρχή και θα ζητήσεις να βγάλεις μια προπληρωμένη κάρτα.Κάθε φορά που αδειάζει θα ξανακαταθέτεις όσο ποσό θες.Δεν υπάρχει κίνδυνος να σου πάρουν κάτι παραπάνω.Μόλις παράγγειλα και γω 2 φορεματάκια Χρυσούλα με 100€.Ετσι να μοιραστούν οι τύψεις σου...χα χα!Όντως καλές τιμές.Ελπίζω να πεσα μέσα και στο μέγεθος και να μου κάτσουν ωραία.Τώρα με τη νέα δουλειά χρειάζεται ανανέωση ενδυματολογική....Πήρα 2 exotic floral που λέει....Μέχρι στιγμής από bonprix και la redoute από μια φορά που παράγγειλα δεν έμεινα ευχαριστημένη.Τα πρώτα τα γύρησα κιόλας πίσω.Αλλά τώρα σε εμπιστεύτηκα!χα χα μετά θα σε κατηγορώ...πλάκα κάνω φυσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γ απο το λαρε ντοπυτ καθολου ευχαριστημενη..τα παπλωματακια που ειχαν για δωρο..ξεβαψαν στο πλυντηριο και αχρηστευσαν ολα τα ρουχαα..

παιδια αλλο το πειπαλ και αλλο η προπληρωμενη..μην την μπερδευεται!!

βαγκ μηπως δε μπορει να παισιε βυχι παιδια 1800 γρ;;κουραζεται νομιζω πολυ!!

ας βγαζει κ ας του δινει με μπιμπερο..

τι να πω!!

εμενΑ γδερνει ο λαιμος μου κα ιεχω 1 κωλοβηχα..αλλα πραγμα..

πηγαμε για μπανιο οτ πριω..η μαρθα που να ξεπαρει..επαιζιε με τα κουβαδακια..

κατσαμε μιση ωρα και φυγαμε..ε τι να κανω;;να βλεπω τη μαρθα να παιζει κουβαδακια;;

αλλα εβαλα τη μπουμπου..

την βουτηξα κ μεσα..2 καλες βουτιες..εκλαιγε αλλα λιγο..

οποτε καλα ειμαστε!!

παδια βαρεθηκα το κοτοπουλο..δε ξερω για;τι...το συχαθηκα μην πω!!

δε ξερω!!

τεσπα!!

μαντρ πως πανε τα αυτια;;

post-12053-13873940409614_thumb.jpg

post-12053-13873940409683_thumb.jpg

post-12053-13873940409749_thumb.jpg

post-12053-13873940409816_thumb.jpg

post-12053-13873940409885_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ την πήγα χθες στο γιατρό να τη δει.Το καθάρισε το αυτί μόνο ξεραμένα είχε.Η μεμβράνη του τυμπάνου έχει επουλωθεί λέει.Βέβαια πυρετό μου έκανε χθες μετά το σχολείο γι αυτό και την πήγα περισσότερο για να μου φύγει η ιδέα περί βάκηλου και μύκητα που μου λεγε στο τηλέφωνο.Μου είπε ο λαιμός της κόκκινος να συνεχίσω αντιβίωση μέχρι και Δευτέρα.Αλλη ίωση δηλαδή αυτή που προφανώς επειδή ήταν καταπονημένος ο οργανισμός από το αυτί τη βρήκε ευάλωτη και τη χτύπησε στο λαιμό.Ετσι κατάλαβα από τα λεγόμενα του...Και γω τις βουτάω και το κεφάλι τα καλοκαίρια από 10 μηνών που ξεκινήσαμε μπάνια στη θάλασσα.Λένε είναι ότι το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει πολύ όμορφα ρούχα κ σε πολύ καλές τιμές.

εγώ δεν ψωνίζω τίποτα αν δε χάσω τα κιλά μου.

θα ξεκινήσω κ διάδρομο.

μετά που θα κοιμούνται τα μωρά.

πρέπει να σφήξω λίγο.

έστω 15 λεπτά, που λέει ο λόγος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε κοπελιες!!!!

μαρντ περαστικά!!!!!!!! Θα το ξαναπώ! Φέτος κάτι γίνεται με τις ιώσεις!!! Τους έπεσε παραπάνω φάρμακο στο ραντισμα!!! Χαχαχα τι να πω!

πηγα γιατρό τελικά σήμερα. Είχα μια σταγονιτσα αίμα το πρωί στο εσώρουχο. Δε φοβήθηκα όμως.... Δε ξέρω... Τον πήρα τηλ φυσικά. Με ρώτησε πιάνω και τι χρώμα ειναι. Καφε ήταν. Δεν ανησυχώ μου λέει αλλά έλα να σε δω.

πηγα λοιπόν και όλα καλά. Αλλά.... Απο 3.8 τραχηλο τον έφτασα 2.6 μέσα σε 20 μέρες. Μου λέει ο τραχηλος σου ειναι καλος. Αλλά για να κοντυνε τόσο σε τόσες λίγες μέρες σημαίνει ότι το προκαλεσες εσύ και κουράζεσαι. Αν θέλεις να γεννήσεις φυσιολογικά και ισχιακο ( ακόμη στην ίδια θέση ειναι) πρέπει να το τραβήξουμε μέχρι 39η τουλάχιστον για να μη δυσφορησει. Ετσι κι αλλιώς μικρό μωρακι ειναι. Και όλο τον 9ο να πάρεις μου είπε δε θα ειναι μεγάλο. Αν όμως συνεχίσεις αυτό το τροπαρι και γεννήσεις στη 35η θα αναγκάσουμε να κάνουμε καισαρικη γιατι δε θα εχει ωριμάσει. Και θα ειναι και πρόωρο.

εχει δίκιο.... Ξεκολωθηκα η μαλακω.....

πρεπει να κατεβασω ταχύτητες. Μου λέει ειναι καλό το μήκος για όσο είσαι αλλά τον μικραινεις με γοργούς ρυθμούς λόγω της δραστηριότητας......

ειναι να έρθει η μαμά μου την άλλη Δευτέρα. Της είπα να έρθει Παρασκευή. Δε τη παλεύω μονη. Δεν έχω καθόλου βοήθεια. Μα καθόλου. Μα τίποτα......

ο Α. Ο κακομοιρης δουλεύει πολυ και το βράδυ κάνει μπάνιο τον μικρό οκ. Και θα παει για τα ψώνια όλα κλπ αλλά....... Εδώ μου βγαίνει το λάδι λέμε.

τελοσπαντων....

υπομονη μια εβδομάδα!!!! Θα έρθει η μητέρα μου...

Κομματια είμαι. Σας αφήνω. Αύριο τα υπόλοιπα!!! Φυλάκια!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά χθες βράδυ έπαθα κάτι κραμπες ταυτόχρονα και στα δυο πόδια στις γαμπες!!! Δεν υπήρχε ο πόνος!!!!! Δε παίρνω το μαγνήσιο και οριστε τι παθαινω.... Ακούς ντομ;;;; Να τα παίρνεις τα φάρμακα και σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ριξαμε στα ψωνια;;; με γεια σας!

εγω θα ηθελα πολυ να μπορω να πηγαινω οταν εχει 2 φοερες το χρονο νομιζω, μπαζαρ η ραξεφσκι με -70% . το κανουνε σε περιπτερο της ΔΕΘ οποτε μπορεις να τα δεις και απο κοντα. γενικα μ'αρεσουν τα ραξεφσκι και εχω αγορασει απο ιντερνετ απο το melinamay που εχει πολλες μαρκες σε προσφορες.

και ο δικος μου ο αντρας μου εχει σπασει τα νευρα με τα νευρα του! τρελαινεται που εχασε χρονο οταν ηταν στον Εβρο και δεν εκανε τις δουλειες που ηθελε. λες και δεν υπαρχει αυριο ενα πραγμα!

νανα να δωσω στη φιλη μου το μειλ σου μηπως θελει να σε ρωτησει κατι για θηλασμο που εγω ειμαι ασχετη;;;

πωπω εχω μια νυστα σημερα...

και πιαστηκα απο το περπατημα...

καλο σ/κ να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

βαγκάκι μου, το ρωτας;

μακάρι να μπορέσω να τη βοηθήσω.

φτου φτου κ ξαναφτού.. κοιμήθηξε πολύ καλά ο μικροος,,,

κοιμήθηκε 8:30, ξύπνησε 3, 5:30,7 & 8.

Ξεκουράστηκαν τα κοκαλάκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..πολυ βρισιδι ριχνω παντως καθε πρωι..με το που θα ξυπνησω..η μπουμπου και η μαρθα φουλ μυξες..οκ..

απλα καθε μερα η μπουμπου σηκωνεται 6-6,30 και την ταιζω και μετα την παιρνω μαζι μου για να κοιμηθει και 7 και σηκωνεται η μαρθα..χαμος..γαμω την πουτανα μου θελω να ξεκουραστω..αληθεια σας λεω..

δε λεω..ασχολουμαι και γω με τα δικα μου..

ο λευτ σχολαει 3-4-5 και δε μου παει η καρδια να τονξυπναω..το μεσημερι παλι κοιμαται..

δε ξερω τι να πω..

το ιδιο δωματιο εινα ιτρελο μανικι..

η αλληξ η αλογα εχει γινει..αλλο πραγμα.οτι δε περασε 2 χρ τα περναει τωρα!

φωναζει ντιδραει,κλωτσαει..σπρωχνει καρεκλες τραπεζια..χτυπιεται..τι να πω!!

σημερα θα παμε σε παρκο θα εχιε παρουσιαση βιβλιου και θα ζωγραφισουνε..

οριακα ειμαι να μην την παρω γιατ χθες με το που πηγε να κοιμηθει παλι τραογυδουσε δυνατα,ξυπνησε τη μπουμπου και μιση ωρα κελειγε η μικρη..

για να την ηρεμησω της εδωσα γαλαλ..μιλαμε πολυ κλαμα..

τεσπα..δε θα πανε 15...θα τα λιανισω..χαχ..

μαρακι αφου ολα καλα μη μασας..

δε εχω μαγειρεψει σημερα..

κ δε ξερω κ τι θα κανω..

εγω βαρεηκα το κοτοπουλο..πολυ κοτοπουλο ρε αδερφε!τεσπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

νανα και γω ότι απορία έχω θα σε ρωτάω!!!!! Χιχι!

Σωσω μήπως θέλει περισσότερη προσοχή;;;;;; Ξέρεις όταν βγαίνουμε έξω με τα παιδιά στην ουσία δεν έχουν τη προσοχή μας. Εννοώ στο σπίτι ότι γίνεται. Μήπως θέλει να παίζετε πολυ μαζί; Ο δικός μου σε αυτή τη φάση όλο να παίζουμε θέλει.

Μολις τωρα ήθελε να πάω μέσα να κάνει αυτός τον γατουλη και γω τη μαμα γάτα! Και δωστου ναζια και αγκαλιές. Εν όψει του μπεμπε...

και τωρα θέλει να παίξουμε με τα πλευμομπιλ......

αν βαριέμαι μετα κάνει ότι κουλαμαρα του έρθει....

ολα καλά πανε μωρε.... Απλά για να έχουμε το καλύτερο πιθανό σενάριο και επειδή γενναω απέναντι πρέπει να είμαι προσεκτική. Τωρα έχω αραξει λίγο.... Να δούμε για πόσο.

και γω δε στρώνω κωλο....

Καλο μήνα ρε κορίτσια!!!! Καλο καλοκαίρι!!!!! Συννεφιά βέβαια έχουμε εδώ! Δε με χαλάει νομίζω στη φάση που είμαι. Αλλά έλεγα μπας και προλάβω να κάνω κανά μπανακι!!!!! Να πάρω λίγο χρώμα..... Χεχε!!!!!!!

post-12053-13873940408777_thumb.jpg

post-12053-13873940408926_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω ρε συ μαακι..μπορει..οταν ειμαστε εδω..παιζω μαζι της..οχι ολη την μερα..γιατι οταν γεννηθει το μωρο κ δε θα παιζεις μαζι του εκει να δεις τι θα γινει..

τελικα εγινε λαθος συννεν και δε πηγα ουτε εγω εκει..εκανα βολτες εδω κοντα με το μωρο για να δικαιολογησω την απουσια μου..

τελικα τιμωρια εκατσε εδω..

αλλα χεστηκε παιδια..δεν την νοιαζει τιποτα σου λεω..δε θα της περασει..κοντρα θελει,κοντρα θα εχει..

να δουμε ποιος θα κερδισει στο τελος..

η μπουμπου ανυσηζη πολυ..

απο μτξες..απο δοντια..δε ξερω..εκει που κοιμαται πεταγερται..νυσταζω ρε παιδια..πολυ νυσταζω..

κ δω συννεφια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εννοείται... Που χρόνος μετά. Εδώ βαριέμαι τωρα. Εν τω μεταξύ λόγω της ομιλίας γενικά εχει μάθει να ασχολούμαι μαζί του με τις ώρες και του κακόφαίνεται όταν δεν κάθομαι τόσο να ασχοληθώ.

παιζει και μόνος δε μπορώ να πω.

Νυσταζεις ε;;;;; Ε ρε νυστα που με περιμένει!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...