Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!

Recommended Posts

Θου στην Αθηνα συνηθιζομαι τα μαρτιρικα.Κορες εφτιαξα μια ομαδα στο φεισ..ειναι μυστικη...σας εβαλα μελη..ελπιζω να μη ξεχασα καμια..οποια δε θελει..εννωειται πως μπορει να διαγραφει

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
  • Απαντήσεις 812
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Καλημέρα!!! Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά κοπελιές.

ναι καμια εκρεμοτητα χαχχα! Αφρο ειναι πεταλουδες απο φυλλο χρυσου αλλα τα ηθελα ΟΛΑ! τα σκουλαρικια και δε αυτου του ειδους ειναι ηα δυναμια μου! Αφρο ασε του τα παιδια και ελα μονη! θα εχου

Posted Images

Γειά σας κορίτσια

Χρόνια Πολλά Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όσους γιόρταζαν?

Πως περάσατε το Πάσχα?

Εμείς πήγαμε Καβάλα και περάσαμε πολύ ωραία

είχε τέλειο καιρό, τα παιδιά χόρτασαν παιχνίδι κι εγώ ξεκουράστηκα

Ζωή συγχαρητήρια!!!!!!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!

τι μου κανετε;;;;

σες δεν εχω φαις...λες να κανω;;;;θα κανω...χαχαχαχα

όλο εφιαλτες βλεπω.....χαλια η ψυχολογια

• 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Έλα ντε! Εδώ εγώ σιχαίνομαι οτιδήποτε του στυλ κουκιά, φασολάκια, μπάμιες. ΤΙ να σου πω, πολύ βαριά το πήρα. Είναι σαν να απαγορεύουν σε έναν δεξιόχειρα να γράφει με το αριστερό.  Όσο για τη ναφθαλίνη, πάει πια, στα χωριά παλιά την είχαν οι γιαγιάδες, τώρα πάνε και αυτές.
    • Με την αυχενική αλλάζουν αλλά τι εξακριβώνει και στη β επιπέδου ο γιατρός. Εμένα άλλαξε 12 μέρες! Βέβαια το ήξερα και το περίμενα
    • Ακριβως!τα ταΐζω με μπιμπερό(πιο πριν καμια φορα τα εχω βαλει κ στηθος κ τα 2 μαζι ή και μονα τους με το μαξιλαρι θηλασμού κανα15 ή 30 λεπτο) μετα μπιμπερό κ μετα τα βαζω ρεύονται.μετα νυσταζουν τα εχω αγκαλια μεχρι να κλεισουν ματια ,ενα εγω το αλλο ο αντρας μου ή η πεθερα μου και τα βαζουμε κουνια για υπνο και ξυπνανε στο 3ωρο που ειναι να φανε ξανα απο μονα τους ! λες και εχουν ρολοι!με το που ξυπνανε αλλαζω πανες ταΐζω ,ρευονται και κατευθειαν κουνια εφοσον ειναι νυσταγμενη ακομα και κοιμούνται πιο ευκολα..αυτα το βραδυ και ετσι σερι το παω για 3 τρίωρα.ολη τη μερα ομως δε κοιμουνται ετσι ποτε!παρα μονο κανα μισαωρο ή καμια ωρα το πολύ πολύ
    • Ναι αυτο ακριβως.!!εξαλλου ναφθαλίνη πλεον δε χρησιμοποιει κανεις κ ποιος τρωει κουκιά; 😜
    • Ευχαριστώ πολύ!! Όντως είναι πολύ κοντά το ΡΕΑ! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...