Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΕΩΣ 30/4/13

Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εγώ είχα το ίδιο θέμα, περιμεναμε 1 βδομαδα κ ξανά πήγα στο γιατρό, ειχε μειωθεί κι άλλο στα 15mm κ είχε κάνει χοάνη. Κάναμε περιδεση που στα δίδυμα βάσει ερευνών λένε ότι δεν κάνει τίποτα ενώ σε μονηρη κύηση με την περιδεση είσαι απόλυτα ασφαλής. Παρολα αυτά την κάναμε, με είχε μετά καναπέ χωρίς να με αφήνει να κάνω δουλειές, περπάτημα κλπ κ να μη στα πολυλογώ γέννησα τα αστεράκια μου προγραμματισμένα. Το ράμμα κράτησε!! Όποτε στη χειρότερη των περιπτώσεων να κανεις περιδεση κ όλα μα όλα θα πάνε καλά!!! Με το καλό το μωρακι σου 
    • Κορίτσια μου στη Β αυχενική βρήκαμε τράχηλο 20.5 χιλ. με όριο τα 25χιλ. Μου χορηγήθηκε κολπικά προγενεστερονη. Σας έχει συμβεί; ολοκληρώθηκε κανονικά η κύηση σας; φοβάμαι γιατί έχω μια μικρή ήδη 19 μηνών που με τρέχει και τον σύζυγό με σοβαρό πρόβλημα στη μέση. 
    • Χαχα ο γλυκουλις! Κι εγώ μια από τα ίδια 😜 Της λέω συνέχεια μαμά και μπαμπά 😜 Για να δούμε πότε θα τα καταφέρουν! Εντωμεταξύ από χθες ξεκίνησε να μπουσουλαει - σουρνεται! Πάει τώρα δεν μπορώ να την αφήσω σχεδόν καθόλου μόνη της 😅
    • Επειδή είσαι νέο μέλος αργούν να δημοσιευτούν. Συνέχισε να γράφεις και μετά θα δημοσιεύονται κατευθείαν. Μια μεγάλη χοριακη σου εύχομαι! Γράψε μας πως πήγε!  Συνήθως την επαναλαμβάνεις άλλη μια φορά για να δεις αν διπλασιάζεται, αλλά υπάρχουν και γιατροί που δεν ζητάνε άλλη και γιατροί που ζητάνε 3 (ίσως και περισσότερες αν χρειάζεται). 5 μονάδες είναι θετικό αλλά 5-20 ή 25 είναι η γκρίζα ζώνη. Αν έχεις τέτοια τιμή δλδ θα πρέπει οπωσδήποτε να επαναλάβεις τη χοριακη μετά από 2 μέρες για να είναι σίγουρη η κύηση.  Και πάλι καλή επιτυχία αύριο! 🤞🤞🤞
    • Κρίμα 😕 Αν θες πες μας μερικά πράγματα για σένα. Έχεις κάνει κι άλλες εμβρυομεταφορες; 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...