Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

klimera koritsia mou.. maraki perastika stin mikroula tin evales kamia kremoula mipws k iremiseis sta dontia?

tin omoda tha tin vreis ama pas stin koinotita exei ekei tin omada alla prepei na se kanei aitima i voula...

anthi mia xara takataferes mexri twra apo dw k pera tha iremiseis k ligo...

katerinaki tuxaia to ekana k den thimamai pws egine tha to psakso ligo k ama to katafero tha sou pw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια και απο εμας.Καλοριζικο και το καινουριο μαμυ.

χαθηκαμε λιγο αλλα τρεχαμε συνεχεια.Η μπουμπουκα μας ειναι μια χαρα.Ζωηρη-ζωηρη!Δεν βαζει γλωσσα μεσα,και πραγματικα εχει πολυ υπερκινητικοτητα.

Χαιρομαι που ειστε ολοι καλα,δεν σχολιαζω κατι μεχρι να ξαναμπω στο κλιμα,μονο να ευχηθω: Χριστινακι να σου ζησει κοπελα μου.Να ναι ευτυχισμενο-γερο και τυχερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Polu mperdema auto to neo mammy pia, olo kwdikous me bazei na allazw.

Anthi mia xara tha niwseis meta...auto to sunaisthima to exeis mono tin prwti ebdomada to periergo...meta niwtheis mia periergi eleutheria. Ta piges teleia me to thilasmo ws twra! Min stenaxwriesai katholou, antithetws na xairesai pou ta kataferes toso kala parolo pou douleueis kiolas!

Gia poion taxudromo milas?? Exw xasei kati?

Maria perastika stin Annoula...les na einai apo donti? Ase emas xtes eixe polu gkrinia kai to mesimeri den koimithike kala...to bradu omws kserathike...bgazei trito alla den exei skasei akoma...fainetai h grammi kai san mia trupoula pou paei na skasei...pisteuw oti exoun gkrinia mexri na skasei...meta einai mia xara.

Molis eida oti exei kai kainouries fatsoules.....

Anthi, auti mou thumise tis pou-taniles!!! xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,είστε καλά?

Εγω δεν το έχω πολυκαταλάβει ακόμα το καινούργιο mammy και ούτε μου φαίνεται πιο εύχρηστο όπως λένε!Αλλά μάλλον είναι μέχρι να το συνηθίσουμε.

Εδώ έχουμε πολύ καλό καιρό και κάνω όλο δουλειές το πρωί μιας και θα λειψω και την επόμενη βδομάδα.Και το απόγευμα βόλτες.Δεν κρατιέται μέσα το μπισκοτάκι.Το κακό είναι ότι τώρα αρχίζω ουσιαστικά την έρευνα για τα βαφτιστικά, τις αποφάσεις δηλαδή και έχω αγχωθεί πολύ.Έχω και σε ένα μήνα τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού...δράμα.Αλλα τουλάχιστον μετά ΤΕΛΕΙΩΝΩ!

Φιλιά σε όλες και έυχομαι να το συνηθίσουμε γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, χθες προσπαθούσα με τα τικερακια και έτσι δεν σχολίασα τίποτα, μετα όπως έγραψα και στο face είχαμε ένα ωραιότερο βραδυ, μου το φυλαγε απο χθες που με άφησε και κοιμήθηκα και εγω σερι μαζι του. Ήταν ο κύριος ξυπνιος απο τις 2:30 μέχρι τις 4:30, τον έβαζα στην κούνια έκλαιγε και σηκωνοταν όρθιος, τον επερνα στο κρεβάτι σκαρφαλώνε στον άντρα μου ε μετα απο δυο ώρες τον πηρε ο ύπνος. Ευτυχώς στις 12 που τον πηρε ο ύπνος έπεσα και εγω και κοιμήθηκα μέχρι τις μιάμιση!!!

Ναταλια είχατε παιδιατρο ε, μην στεναχωριεσαι για το βάρος και ο δικός μου την τελευταία φορα δεν πηρε καθολου βάρος και μου ειχε πει η παιδιατρος ότι πολλα παιδάκια κάνουν ένα στοπ στην ανάπτυξη μεταξύ 8-10 μηνών. Εσένα τι σου ειπε?

Αλεκα περαστικα στην Σαντυ, πως ειναι σημερα, εχει ακομα πυρετο?

Αμαλία σε λαμβάνουμε οβερ!!!!

Βάσω θα το συνηθίσουμε σιγα σιγα το νέο mammy , συμφωνω με την Ανθη όσο πιο πολυ μπαίνεις τόσο το κατανοεις καλυτερα.

Χριστίνα πως τα πας με τη δουλεια, τα των μαμάς πεθερας τα διάβασα.....

Σταυρουλα ευχαριστούμε για την ομάδα, τι ήταν αυτο που σε τάραξε?

Μαρακι περαστικα στην Αννουλα, ειναι παλιό καιρός αυτός και κάπου θα κρυωσε

Ανθη ειναι καλυτερα τα παιδάκια σου, και εγω βλέπω βελτιώσει, βηχει ακομα αλλα θα το ξεπεράσουμε. Τα πας πολυ καλα με τον αποθηλασμο το δέχεται καλα το ξένο η φραουλιτσα.

Βιβη να μπαίνεις να μας λες τι κάνει η κούκλα σου.

Ελενα και εγω αυτο πιστεύω ότι μέχρι να σκάσει το δοντακι ειναι που θα πονάνε πιο πολυ.

Κατερινα έκανες καινούριο προφίλ μπορείς να ζητήσεις να σου επαναφέρουν το παλιό.

Αριαδνη καλη έρευνα αγοράς ειναι καλη περίοδος τωρα θα τα προλαβεις.

Θα τα πούμε και πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δεν τα καταφερα με τον παλιο λογαριασμο και εκανα νεο με το ιδιο ονομα αλλα στα αγγλικα. δηλαδη αντι για πασχαλιτσακι ειμαι pasxalitsaki. θα κανω και τις ρυθμισεις να ειμαι ετοιμη και θα σας απολαυσω με την ησυχια μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα.

Μαράκι σου είχα στείλει πρόσκληση για την ομάδα. Αν δεν την έχεις πάρει πες μου να σου ξαναστείλω. Περαστικά στην Αννούλα μας.

Ανθή φυσικά και θα σου φυλάξω μία. Χαίρομαι που σου άρεσε. Αφού χαίρεσαι με τον ταχυδρόμο θα σου στέλνω κάθε μέρα γράμμα χαχαχαχα.

Βιβή καλως ήρθες στο καινούριο μαμμυ.

Κατερίνα κουράγιο θα ξανακάνει σερί ο Νικόλας. Αυτό που με τάραξε ήταν μία ταινία στο μέγκα χτες που έδειχνε μία μαμά με το πιτσιρίκι που έκανε κολύμβηση και έλεγε ότι του άρεσε πολύ και τον πήγαινε από μωρό και σε έναν αγώνα που πήρε μέρος τερμάτισε πρώτος και εκεί που ήταν ενθουσιασμένη μαμά και προπονητής συνειδητοποιούν ότι το παιδί χτύπησε με φόρα στον τοίχο της πισίνας το κεφάλι του και πέθανε. Με έπιασε ψυχολογικό και δεν μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ!!! Ταυτίστηκα κιόλας λόγω κολυμβητηρίου.

Κατερινάκι-πασχ πάω να σε καλέσω στην ομάδα μας.

Σας αφήνω να ετοιμάσω το γάλα του μικρού και να τον βάλω για νάνι.

Πιστεύω να πάρω το λαπτοπ στην μαμά και να σας γράφω και από κει αν και βλέπω ότι οι περισσότερες βολευτήκαμε το fb.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μου για να σε κανω να ξεχαστείς θα σου βάλω εργασία.... Θέλω να σκουπισεις όλο το νετ και να μου βρεις το πιο όμορφο και περιεργο τατουάζ να κανω για να κάλυψη τη καισαρική αφού πλέον δε θέλω τρίτο παιδι αλλά δε θέλω που φαίνεται και η καισαρική... Απορρίπτονται τραιμπαλ και λουλουδάκια, γράμματα, ζωάκια. Σκέφτομαι κάτι σε στυλ fairytale!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Είστε καλά; Εγώ κοίμισα τα παιδάκια μου, διόρθωσα διαγωνίσματα και τώρα κάθισα λίγο να χαλαρώσω...Βρικόλακας κανονικός...

Σταυρούλα στεναχωρήθηκες με την ταινία ε;; Μα και αυτός ο σεναριογράφος..Τι σκέφτηκε πια;;;

Έλενα έψαχνα να βρω τι θυμίζει τις πουτανίλας..Φατσούλα δεν είδα αλλά και μόνο που μου θυμισες τις πουτανίλας γέλασα πολύ..

Μαράκι εγώ τις δίνω περισσότερες μέρες αερολίν. Ακόμα βήχει βέβαια αλλά πολύ καλύτερα. Είναι καλύτερα η Αννούλα σου;

Κατερινάκι όταν σου ξανακοιμηθεί σερί να μην το πεις. Εγώ όταν χαίρομαι για κάτι και το λέω ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΑΖΟΜΑΙ....Είναι νόμος...Δύσκολο βράδυ περάσατε χθες..Μακάρι να μην έχετε ξανά τέτοια βράδια.

Πασχαλιτσάκι (μάλλον...pasxalitsaki) μπορείς να ζητήσεις από τη Λένα να σου επαναφέρει τον παλιο λογαριασμό. Το έχει κάνει σε πολλές κοπέλες.

Αντωνία μου σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια!!!!

Κορίτσια όλες σας ευχαριστλω για τα καλά σας λόγια για το θέμα του θηλασμού κυρίως. Νιώθω περίεργα ακόμα που σταματάω και είχα ανάγκη να διαβάσω όσα μου γράψατε. Πιστεύω ότι θα γίνει όπως λέει η Ελενα. Ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος ψυχολογικά. Προς το παρόν ακόμα τη θηλάζω τα πρωινά. Σε λίγο που δεν θα φτάνει στάνταρ το γάλα γιατί θηλάζω μόνο μια φορά θα το κόψω και αυτό. Το βράδυ πάντως η φραουλίτσα το ρουφάει το μπιμπερό και όσο πίνει μου κρατάει το χεράκι η κουκλίτσα μου. Τελικά όταν ταΐζει μια μάνα το μωρό δέσιμο είναι. Είτε θηλάζει, είτε όχι.

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι ξεχασα να σου πω για τον ταχυδρόμο. Όταν έχουμε μήνυμα ή αίτημα φιλίας βγαίνει δεξιά στην οθόνη ένας τεράστιος ταχυδρόμος..χαχαχαχαχαχαχα!Σήμερα δεν είδα τον ταχυδρόμο και ξενέρωσα...Χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να πω και κάτι άλλο που ήθελα. Η φραουλίτσα σήμερα έγινε 8 μηνών και η σκατούλα το μόνο που κάνει είναι να κάθεται στον πωπό της......Τα ποδαράκια της δεν έχουν δύναμη ακόμα. Την βάζω που και που όρθια να κρατιέται από το τραπεζάκι του σαλονιού αλλα φαίνεται ότι δεν στηρίζεται καλά στα ποδαράκια της. Για μπουσούλημα ούτε λόγος...Εκεί που την αφήνω, εκεί μένει.....Καλέ λέτε να περπατήσει 15 μηνών;;;;;;;; Τεμπελούλα μου βγήκε...Από φωνή όμως σκίζουμε! Τρυπάει τύμπαναααααααα.....Μια φορά φώναζε τόσο δυνατά που πήτα την πιπίλα να της την βάλω. Εκείνη μου την έφτασε κατάμουτρα και συνέχισε να κάνει ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Επίσης λέει συνέχεια ΑΤΑ. Πού θα πάμε λέω;; Άτα λέει. Μάλλον όμως είναι τυχαίο γιατί λέει άτα συνέχεια και όχι μόνο όταν τη ρωτάω πού θα πάμε...

Φιλάκιααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα που δεν βγαίνουν οι φατσούλες...Είχα βάλει κάποιες πολύ πετυχημένες....Λοιπόν. Τέρμα τα μηνύματα. Πάω να κοιμηθώ γιατί σας ζάλισα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia.

Emeis ksupnisame prwi prwi, apo tis 7:30 milage moni tis stin kounia mexri pou ti sikwsa stis 8.

Kala tha mou peite den einai kai toso prwi, uparxei kai pio prwi.

Extes ksekinisa to likeraki mou! Einai twra etoimo gia emfialwsi. Alla re koritsia den kserw pws na gemisw ta mpoukalakia...einai mikra kai den xwraei to xoni mesa. Ekopsa mia apo tis mikres pipiles tis ebelinas gia na to kanw sa xwni alla pali den xwraei kala, einai ligo megali h pipila.

Re koritsia ti tha ginei me auti tin periodo apo tote pou mou irthe einai polu baria...tha sunexisei etsi? Egw pote den eixa toso baria periodo kai twra den prolabainw na allazw.Nomiza oti itan mono stis arxes kai oti tha erxotan sta fusiologika tou meta apo ligous mines...alla twra einai h 5 pou mou erxetai kai ta idia pali! Kai to bradu ginomai xalia.

Tony oxi akoma den ebgala akri me tin eidopoiisi sto email.

Re Bouli ase giati oti akouw kai egw kai einai etsi dusaresto meta to skeftomai sunexeia...psixwsi tha pathoume me ola auta pou akoume.

Ton eida ton taxudromoooo!!! Teleios einai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!

Σημερα η μερα ειναι καταπληκτικη!!!

Σταυρουλα καλα να περασεις στην μανουλα!!!

Αρι ξεχασα να σε ρωτησω ενταξει με την εργασια?την παρεδωσες?αντε να τελειωσεις επιτελους κ εσυ με το μεταπτυχιακο να ηρεμησεις λιγο!!!πολυ ομορφα οσα μας εβαλες περι βαφτισης!!!λαχταριστα cupcakes!!!!

Ανθη πω πω μονο απο την περιγραφη σου καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι να κοψεις τον θηλασμο..τα χεις καταφερει θαυμασια μεχρι τωρα.πιστευω οπως σου ειπε κ η Ελενα σε λιγο καιρο θα εισαι μια χαρα κ θα νιωσεις αλλου ειδους ελευθερια!!κ γω δεν ξερω ποτε κ πως θα τα καταφερω ακομα!!χαρουμενα μηνογεννεθλια!!!!μεγαλωσε η φραουλιτσα μας!!!

Κατερινακι τι κανει ο Νικολας?ελπιζω να ειναι καλυτερα?τελικα κατεληξες στο θεμα βαφτισης?ο μικρος Νικολας..η αλλαξες?

τι καλο θα μαγειρεψετε σημερα?πειτε καμμια ιδεα...

Ελενα το εκανες εσυ το λικερ?νομιζω περασαν τρεις βδομαδες απο τοτε που τις εβαλα τις φραουλες!!θα μου πεις τι να κανω?

σημερα περιμενω κ δεμα απο την γιαγιακα μου...της ζητησα να μου στειλει ξυγαλο!!!!βεβαια το ηθελα να μου το στειλει μετα το Πασχα γιατι νηστευω..αλλα βιαστηκε..δεν ξερω πως θα συντηρησω μεχρι τοτε:(:(

Κατερινακι μεγεια το δοντακι της νεραιδουλας σου!!!

Μαρακι η Αννουλα πως ειναι?θα πας καθολου παιδιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τωρα ειδα οτι εγραψες για το λικερ..εχει κ μικρα χωνακια για μικρα μπουκαλακια!!!μηπως αν βρεις μικρο σε βολεψει καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!Βλέπω μας δυσκολεύει ακόμα λίγο το μαμμυ και το χουμε ρίξει στο fb.

Αντωνία μου ναι τελείωσα την εργασία, είχα παράδοση την Κυριακή.

Δεν ξέρω αν είδατε στο φβ, την μπομπονιέρα που σας έβαλα, την βρήκα στο alibaba το κινέζικο, όπως και όλους τους κουμπαράδες-βαζάκια κλπ cupcakes. Aπλά πρέπει να παραγγείλεις πολλά κομμάτια, είναι χονδρικη (500,1000 σε κάποιες περιπτώσεις).

Απλά σας τα έβαλα γιατί έλεγα μήπως ήταν βλακεία μπομπονιέρα κουμπαράς κλπ για μεγάλους.Μήπως να την έδινα στα παιδιά?

Πάντως είναι τσιμπημένες...

Ανθή και μένα το μπισκοτάκι, ούτε στέκεται, ούτε μπουσουλάει...Τι να γίνει, είναι ψιλοτεμπέλα κινητικά όπως φαίνεται.

Έλενα, όντως υπάρχει μικρό χωνί.

Σας αφήνω γιατί θα πάω κομμωτήριο να βάψω τα μαλλιά μου, θα τα πουμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.... εκανα νεο θεμα γιατι με ζοριζει η νεραιδουλα με το γαλατακι..... ελπιζω να καταφερω σημερα να σας διαβασω και να σας σχολαισω. σας φιλω ολες. μου λειπετε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρες!!!

Εμεις είχαμε ένα καλο βραδυ, ευτυχώς, ξύπνησε μια φορα θηλασε και ξανακοιμηθηκε και κοιμήθηκε και πιο ήρεμα δεν ειχε βήχα. Λέω σημερα αν προλάβω να κάνω καμια βόλτα να δω τι φορέματα κυκλοφορούν και εδω και τι τιμές. Κλείσαμε και τον χώρο για το τραπέζι της βαπτισης και φωτογράφο οπότε θα αρχίσω να κοιτάω και εγω προσκλητηρια και μπομπο σιγα σιγα.

Σταυρουλα ωχ ευτυχώς που δεν το είδα, πρέπει να ειχε κολλήσει λίγο ο άντρας μου μαλλον με αυτη την ταινία αλλα εγω πάλευαν με τα τικερακια και δεν παρακολουθούσα.

Ανθη το δέσιμο ειναι δέσιμο μα ειναι δυνατόν να εξαρτάται μονο απο τον τροπο που τρέφει η καθε μάνα το παιδι της! Τη γλυκια η φραουλιτσα που σου κρατάει το χεράκι, και μην αγχωνεσαι για το τι κάνει μέχρι τωρα εχει τον δικο της ρυθμό και θα τα κάνει όλα στην ώρα της, καλα κανεις που την βοηθάς μέχρι εκει που βλέπεις ότι το θελει.

Ελενα έτοιμο το λικέρ, χωνι σίγουρα θα βρεις μικρο αλλα μαλλον πρέπει να ψάξεις με τα μπουκάλια μαζι. Για την περίοδο δεν ξέρω να σου πω ειναι θέμα καθε οργανισμού μαλλον.

Αντωνια ο μικρός δείχνει να πηγαίνει καλυτερα βηχει ακομα αλλα καθε μερα και λιγότερο μου φαίνεται. Για την βάπτιση ναι θα κοιτάξω τα προσκλητηρια και οι μπομπονιερες να έχουν τον μικρο Νικόλα και μαλλον θα τις φτιάξουμε εμεις γιατι δεν βρίσκω τίποτα. Δηλαδη να φτιάξω εγω την μακέτα και να τα δώσω για εκτύπωση πιστεύω να μην έχω θέμα με δικαιώματα και τετοια.

Σοφια καλημέρα, πως πανε οι ετοιμασίες ?

Αριαδνη θα δω τις μπομπο και θα σου πω, πάντως νομίζω ότι ειναι και για μεγάλους και για παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου απ' οτι μπορω να καταλαβω πλεον θα μπαινω μια φορα το μηνα στο ποστακι μας...... με τα παιδια και ειδικα με τη νεραιδουλα μου δεν εχω πλεον καθολου χρονο.....

Θα σας πω τα νεακια μας γρηγορα.

Καταρχην εχουμε το πρωτο μας δοντακι!!!!! Εκασε τη Δευτερα το βραδυ αλλα μεχρι να γονει αυτο απο την προηγουμενη πεμπτη βασανιζοταν το πουλακι μου :(. Ειχε πρηστει πολυ το ουλο, ειχε απιστευτη γκρινια, τα βραδια μας ηταν μαρτυρικα, ανορεξια, υπερενταση, εκανε και δεκατα και επειδη εκανε και μερικα 38+ η γιατρος ειπε οτι μπορει να περναει και καποια ιωσουλα, μιας και ειχε δει και το λαιμο λιγο κοκκινο..... τελικα εσκασε το δοντακι και περασαν ολα αυτα.

Αλλα με παιδευει πολυ το μαναρακι μου. Εθναι κακοφαγη απ' οτι βλεπω, δεν τρωει με ευκολια οπως ο παναης και αυτο με παει τα λαμπακια στο κοκκινο. Επισης δεν θελει να θηλαζει τον τελευταιο καιρο-εκανα και νεο θεματακι, αν εχετε να μου πειτε καμια συμβουλη η γνωμη ειναι ευπροσδεκτη :). Νευριαζει στο στηθος και τραβιεται αλλα δεν θελει και το ξενο. Τι να πω ρε μαμωτο??? Φαση περναει? Αποθηλαζει απο μονη της? κανει απεργια? επαθε συγχιση μιας και της εδινα και δικο μου με το μπιμπερο? Δεν ξερω απλα αυτο ειναι το κερασακι στην τουρτα.... τα νευρα μου πανω απο το κεφαλι μου, δεν ειμαι ακομη ετοιμη να αποθηλασω αλλα αν ειναι να τυραννιεμαι και να μην εχει αποτελεσμα θα το κανω, ουτως η αλλως σκοπευα σε κανενα 2μηνο να της το κοψω αλλα με δικη μου θεληση, τωρα με ποναει.....

Επισης μου ηρθε περιοδος την παρασκευη, με πολυ αιμορραγια και εξαντληση. Ολα μαζι. Πρωτη φορα ηρθε και ελπιζω να στρωσει ο κυκλος μου γιατι ειχα πολυκυστικες.

Λετε να φταιει αυτο που δεν θελει να θηλασει η μπεμπα?

Ελευθερος χρονος ΜΗΔΕΝ πλεον. Επειδη σας εχω στο μυαλο μου συνεχεια και στεναχωριεμαι που δεν σας σχολιαζω, πλεον θα μπαινω οποτε πραγματικα εχω χρονο για να σας λεω τα δικα μου και να σας διαβαζω, δεν βλεπω να προλαβαινω να σας σχολιαζω απο εδω και στο εξης.

Να ευχηθω μονο χρονια πολλα στις κοπελαρες της Σοφιας, να ειναι γερες, τυχερες και ευτυχισμενες στη ζωουλα τους και εσεις γεροι να τις καμαρωνετε.

Και επισης χρονια πολλα στην Αντωνια μας, να ειναι γερη και δυνατη και να χαιρεται την οικογενεια της.

Δεν προλαβα να διαβασω τιποτα, εχω να σας διαβασω απο την παρασκευη....:(. Παω να ηρεμησω τη μπεμπα μπας και κοιμηθει και σταματησει να γκρινιαζει.

Την ματιαξαν κοριτσια, τι να πω.... ηταν ενα παιδακι βολικο, φαγανο καη ηρεμο και ειναι πλεον ενα εντελως διαφορετικο παιδακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους κοιμηθηκε.

Σχολιαζω πολυ γρηγορα και επιγραμματικα!

Αλεκακι καλη αρχη στη δουλεια, αντε θα ξεσκας ετσι λιγακι Περαστικα στη σαντουλα.

Ελενακο το πρωτο στιχακι και μου αρεσαν πολυ οι ετικετες, μπραβο σου. ΚΑι εσεις περιμενετε δοντακι? Αντε με το καλο :)

Ανθουλα μπραβο τη φραουλιτσα που πηρα μπιμπερο, θα ησυχασεις και εσυ Σε καταλαβαινω με τον θηλασμο.... και εγω νοιωθω οτι ερχεται το τελος και ειμαι ψυχολογικα χαλια....

Κατερινα περαστικα στα παιδακια σου.

Αριακο με γεια το δοντακι σας, μπραβο μαζι τα βγαλαμε !!! Υπομοη με το διαβασμα.....

Ναταλιτσα να χαιρεστε το νεο μωρακι της παρεουλας σας, γερο και τυχερο το πουλακι μου

Βικακι τελικα σου ηρθε περιοδος?

Εμαθα οτι γεννησε το χτινακι μας)). Να σας ζησει κοπελα μου να ειναι γερος και τυχερος ο παιδαρος και εσυ καλη λοχεια. Θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σας οποτε μπορεσεις

ΜΑρακι και η αννουλα αρρωστη? Περαστικα στην μπουμπουκα....

ΥΓ. Θελω τον παλιο μου λογαριασμο

Τελικα τα μωρακια μας εχουν συχρονιστει, δεν εξηγειται αλλιως, αλλα και εμεις οι μαμαδες ολα μαζι τα παθαινουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...