Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Βλεπω ολες το δωσατε και καταλαβε το ΣΚ!!!! Βολταρατε και αφησατε το καημενο το κατερινακι μοναχουλι :(:(:(:(:(:( . Ατελειωτη η χθεσινη μερα βρε κοριτσια....ουφ αμαν εκανα μεχρι να περασει!

Σημερα εδω εχει παρα πολυ αερα και βροχη και δεν ειμαστε για πουθενα, ελπιζω αυριο να εχει καλυτερο καιρο για να κανουμε καμια βολτιτσα μιας και ο στρατηγος θα εχει απαλλαγη λογω της χθεσινης υπηρεσιας.

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας προς τη νεραιδουλα μου :) και για τα καλα σας λογια για τις επιλογες μου.

Τελικα Ελενακο απο δοντακια εκανε συγκαμα η εβελινα ε? Ειναι παντως συνηθισμενη "παρενεργεια" της οδοντοφυιας..... ας ειναι. Αρκει να μην ταλαιπωρειται η κουκλιτσα μας :). Γερο το νεο σας δοντακι !!!!

Σταυρουκι περιμενουμε φωτο με το νεο σας αποκτημα !

Αχ αυτη η κοιλια ειναι πονεμενη ιστορια..... εγω γενικα ειμαι λεπτη και εχω πολυ λεπτα ποδια αλλα η κοιλιτσα παντα εχει το κατιτις της!. Και τωρα ρε μαμωτο με το που βαλω την πρωτη μπουκια στο στομα και παει παρακατω πεταγεται λες και ειμαι θεοχοντρη!!!!! Αν κανω διαιτα για να την χασω θα αποκτησω ποδαρακια σαν καλαμακια και δεν θελω...... ισως επειδη δεν εχω ακομη περιοδο...τι να πω....

Οντως σε σχεση με τον πριγκιπακο τα κοριτσακια θελουν μεγαλυτερη προσοχη στο καθαρισμα και στην υγειινη της περιοχης, για αυτο και τη λενε "ευαισθητη" :D .

Με το μοσχαρακι καλα τα παμε δοξα τω θεο και σιγα σιγα θα εμπλουτισουμε το φαγακι μας!

Οσο για το σεξακι.... εγω για να καταλαβεις τη νεραιδουλα την "επιασα" στη γιορτη μου, με μια φορα και αυτη βιαστικη μη τυχον και ξυπνησει ο πριγκιπας και ειχαμε να κανουμε σεξ κανενα 2μηνο!!!!! "Οποτε αν ειναι να ερθει να ερθει γλυκουλα μου ;)

Αριακο εχεις λιγακι αγωνα αυτες τι μερες.... υπομονη και θα τα καταφερεις, εισαι δυναμικη και δεν σε πτοει τιποτα εσενα ;););)

Ναταλιτσα μπραβο που τελειωσες με τις πιο πολλες ετοιμασιες, λιγα εμειναν και τελειωνουν και αυτα. Με το καλο ολα να γινουν.

Τονινο τι καλα που μπορειτε και κοινωνατε οικογενειακως. Βοηθεια σας :)

ΚΑτερινουλα εμενα μου αρεσε το πρωτο αλλα στο σμαραγδι χρωμα και το δευτερο σε χρωμα ιβουαρ-χρυσοκαφε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas korkitsia! Kala extes to bradu den koimithikame panw apo misi wra! Eixe toso polu aera kai akougame apo tin taratsa tou spitiou ta sidera kai den kserw kai gw ti allo kai xtupousan....sikwthike 4 fores o suzuks me fako na paw na dei alla den ebriske ti xtupouse! 9 mpofor eixe :o afou nomiza oti tha parei ta ntepozita kai tous iliakouis apo panw! Telos pantwn kai opws lete kai eseis h atmosfaira polu periergi kai polu skoni kai polu zesti. Den kserw poso exei alla panw apo 27, to prwi pou pigame mia boltoula elege 27 to amaksi...egw me kontomaniko kai pali udrwsa!

Nai plewn exei ginei polu duskolo na tin koimizw eksw...to karotsi den to bgalame apo to amaksi giati to spiti pou pigame einai mikro kai den ithela na tous koubalaw kai ti gkoumoutsa tin karotsara mas mesa...den tha mporousa na to kounisw katholou.

To kaimeno mou to eixa blaei sto kareklaki auto kinitou dipla mas otan trwgame kai ekei pou tis eixa dwsei ena kommati pswmi kai etrwge tin pire o upnos me to pswmi sto stoma! :lol: Alla molis piga na ti sikwsw gia na tin ksaplwsw mou ksupnise.

Katerinaki auta pou ebales mou aresoun para polu!! To prwto polu kai stul kai xrwma! To deutero polu, alla se allo xrwma...to tetarto episis mou aresei arketa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;

εγω εχω νευρα γιατι πλημυρισε το μπανιο μου απο το πλυντηριο μου.μαζευα μια ωρα.ηθελα λιγο να ξαπλωσω να ξεκουραστω ευκαιρια που ο αντωνης ειναι στην γιαγια του κ κοιμηθηκε εκει κ εχω μονο το μωρο κ δε προλαβα.τωρα που τελειωσα δε ξαπλωνω γιατι θα ξυπνησει οπου να ναι κ ερχεται ο αντραςμου σε λιγο απο δουλεια.

οσο για τον καιρο δεν εχω λογια.ημαρτον πια με αυτη την μουχλα..εριξε κ λιγη βροχη πριν τωρα καπως ξανοιξε αλλα οχι ηλιο φυσικα,μη χαιρομαστε. :evil::mrgreen:

κατερινα μου αρεσαν πολυ τα φορεματα,συμφωνω με οσα σου ειπε η ελενα.το πρωτο μου ψιλοθυμιζει αυτο που εβαλα εγω στην βαφτιση του αντωνη.λιγακι μου το θυμιζε,ισως με επηρεαζει το χρωμα που ηταν σχεδον ιδιο.

σταυρουλα καλα να περασετε στο παρτακι σας!σεξ;;τι ειναι αυτο;;ασε οταν κανεις με το καλο το δευτερο δεν θα εχεις ουτε ορεξη ουτε χρονο να κανεις! :D

ναταλακι ωραια κ εσεις σχεδον ολα ετοιμα τα εχετε.

ελενα οσο μεγαλωνουν τοσο πιο δυσκολα θα κοιμουνται εξω,απλα ας πουμε εμενα ο αντωνης που παρολο πολυ δυσκολα τον βγαζω απο το προγραμμα αλλα αν παω καπου κ λειπω μεσημερι δε θα κοιμηθει,αλλα ενταξει εμενα ειναι 3 και τοπαιδι,καμια σχεση με την εβελινα.απλα λεω για τις ηλικιες πως αλλαζουν μεγαλωνοντας.

οσο για τα μπρατσακια δε ξερω αν απαγορευεται απλα το εγραψα οτι ειμαι απολυτη προσωπικα παντα για τα μπρατσακια σε αυτη την ηλικια,βλακεια που το εγραψα ετσι,μιλησα παντως για προσωπικη γνωμη το λεω για μην παρεξηγηθω. :D πιστευω ειναι πολυ μικρα 1 ετους για μπρατσακι.εχουν χρονια να τα βαλουν μωρε αν κ σιγουρα θα ειναι παντα αγκαλια με καποιον.εκτος αν η θαλασσα ειναι λαδι οπου με σωσιβιακι καθεται το παιδι αλλα παντα καποιος πολυ κοντα του.

ανθη θυμηθηκα τωρα που εγραψες οτι ο αντρας σου εβρεχε τη μουριτσα του πανουλη κ τον βουταγε μεσα εν ψυχρω,το ιδιο εκανε κ ο δικος μου στον αντωνη.κ εγω φυσικα εβριζα :lol: αλλα τυχαιο που δεν αρρωστησε δυο χειμωνες τωρα που του το εκανε;δε ξερω,μπορει κ να επαιξε ρολο.

ηθελα να παω βολτα τωρα που θα σχολασει στη θαλασσα να παρουμε κ κανενα καφε στο χερι η παγωτακι κ να περπατησουμε πολυ.αλλα λενε θα ριξει βροχη παλι μετα.αμαν.

α την παρασκευη πηγαμε κ εμεις χαιρετισμους αλλα ο αντωνης μου μετα απο ενα τεταρτο ελεγε παμε κ παμε ενω η μπεμπα μια χαρα καθοταν.

παω να δω τι εγινε με το μπανιο γιατι το αφησα να στεγνωσει για να σας γραψω κ ειχε λιγο ακομα να δουλεψει. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια; Είστε καλά; Εγώ δεν έχω και την καλύτερη ψυχολογία..Λίγο κάποια πραγματάκια που έγιναν στη δουλειά (δεν τα γράφω γιατί θέλουν πολλή ανάλυση), λίγο ο βρωμόκαιρος, λίγο η ρουτίνα, λίγο απ'όλα...Σημασία έχει που είμαστε καλά. Η μικρή δεν βήχει σχεδόν καθόλου και ο Πάνος πολύ λιγότερο. Εγώ πάλι 2 μέρες τώρα σαβουρώνω και το κακό είναι ότι υπήρχε και μερέντα στο σπίτι..Τον προσέξατε τον χρόνο ε;; ΥΠΗΡΧΕ. Δεν υπάρχει πια :?:?:?:? Ευτυχώς σήμερα ανέλαβε ο άντρας μου τα παιδιά όταν ξύπνησαν και έτσι κοιμήθηκα μέχρι τις 12.30 Η ΜΟΣΧΑΡΑ..Θυμήθηκα τα παλιά. Κοιμήθηκα όμως στις 4.30 το προηγούμενο βράδυ. Ήταν στο σπίτι η κολλητή μου και βλέπαμε ταινία ξάπλα στον καναπέ!

Κατερινάκι το λάτρεψα το δεύτερο φόρεμα που έβαλες!Είναι του γούστου μου! Φανταστικό. Το 3ο δεν μου άρεσε καθόλου και τα άλλα δύο ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Κατερίνα μου πέρασες λούκι με την νεραϊδούλα σου..Ευτυχώς που αλλάξατε παιδίατρο και σας κατηύθυνε σωστά!! Τα ετοίμασες σχεδόν όλα για τη βάφτιση! Κι εσύ από το ίντερνετ πήρες το φόρεμα που θα βάλεις; Πού τα έβαλες όλα αυτά που διάλεξες; Τα κορίτσια σου έγραψαν ότι είναι όλα όμορφα αλλά εγώ δεν τα είδα κάπου..

Ναταλάκι έτοιμη κι εσύ! Το νυφικό το αγόρασες και το έχεις σπίτι από τώρα;

Βάσω μου μάλλον τυχαίο είναι που ο Αντωνάκης 2 χειμώνες τώρα δεν κόλλησε κάτι γιατί με τον Πάνο δεν είχαμε την ίδια τύχη παρόλο που τον βουτούσαμε και αυτόν..Μια φίλη μου πήγε τον 6 μηνών γιο της για μπάνιο στη θάλασσα τον Δεκέμβρη και μετά μου ελεγε ότι το παιδί γέμισε κοκκινίλες. Είναι χειμερινή κολυμβήτρια και αυτή και ο άντρας της και είπαν να κάνουν και το μωρό...Κουφάθηκα όταν μου το είπε..Αυτό για το σεξ ξαναπές το. Δύο παιδιά και όρεξη για σεξ;;;; Μπααααα....Και που να ξεκινησεις και δουλειά....

Μαράκι η Αννούλα λέει πολλές λεξούλες! Πολύ νωρίς θα μιλήσει η μικρούλα σου!

Αντωνία μου τι καλά που κοινώνησαν τα παιδάκια σου! Μπράβο σου που τα πηγαίνεις.

Κορίτσια είμαι φαρμακόγλωσσα. Τέλος. Πάνω που σας έγραψα ότι τα παιδιά είναι καλύτερα, τον έπιασε τον Πάνο ένας βήχας...Κόντεψε να πνιγεί το παιδάκι μου. Ξύπνησε και την μικρή αλλά ευτυχώς ξανακοιμήθηκε εύκολα. Ωχχχχχ..πάλι βήχει. Πάωωω.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!ευχομαι να περασατε ολες ομορφα!!!

Ανθη χαιρομαι που τα παιδακια σου ειναι καλυτερα!!!αμα ανοιξει ο καιρος πιστευω ολες θα επανελθουμε ψυχολογικα!αντε πλησιαζει κ το Πασχα κ θα ξεκουραστεις!!

Βικακη τι επαθες με το πληντυριο..?αμαν μωρε ταλαιπωρια..ολο κατι βγαινει..δεν ξερω πως γινετε αυτο...

Ρε κοριτσια εγω εχω αλλο προβλημα!!!αυτη την εποχη δεν ξερω τι γινετε αλλα ερχονται οι γατες κ χεζουν τις γλαστρες μου κ οταν βγαινω στο μπαλκονι παντου εχει σκατα γιατι ταχα μου σκαβουν για να τα καλυψουν κ τα πετανε εξω.τα νευρα μου :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: τι θα κανω?μου εχουν καταστρεψει ολες τι γλαστρες :twisted::twisted: πειτε καμμια ιδεα..ξερει καμμια?

Κατερινακι πολυ μου αρεσαν τα φορεματα που εβαλες εκτος απο το τελευταιο!!!!

Ελενα την παρηγγειλες την τσαντα?

Κατερινακιμεγεια τα πραγματακια που πηρες!!!

κοριτσακια μου παω να προλαβω καμμια δουλειια γιατι ο Αναστασης δεν μαφηνει να κανω κ πολλα.ολη μερα θελει να περπαταει κ φοβαμαι μην χτυπησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και από τη βροχερή Ρόδο....βαριεμαι να κανω δουλειες και φαι έχω για σημερα... Ρίξαμε και ένα καυγά τρικουβερτο χθες με το μπομπ και δεν έχω και πολύ διάθεση....

Εμένα όπου και να αφήσεις το πέτρο κάθεται αρκεί να έχει πολλά παιχνίδια τριγύρω, αλλά οταν δεν είμαι στο σαλόνι θελει να έρχεται στα αλλά δωμάτια και χώνεται στο μπάνιο!

Παω να τον ταΐσω φρούτο και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete simera?

Edw exoume skatokairo...xtes pige 30 bathmous...alla to bradu kruwse kai arxise na brexei..oli nuxta ebrexe.

kai simera exei broxero kai kruo kairo pali...san na eixame kalokairi kai gurisame pali sto xeimwna.

Tony nai tin pira tin tsanta. Se 2 ebdomades den tha fobasai na pesei to Tasoulis....tha deis poso stathera tha ginoun ta bimata tou mesa se ligo kairo! Egw exw ena anthrwpaki pou oli mera perpataei gurw gurw...kai twra exei ginei polu pio statheri kai kamia sxesi me to videaki pou sas ebala...twra mporei na kanei osa bimata thelei xwris na pesei...mono otan enthousiastei kai prospathisei na paei grigora tote peftei alla exei mathei kai na peftei!! To mono einai oti otan perpataei den koitaei katw na dei pou paei kai otan exei ena empodio mprosta tis sto patoma den prospathei na paei gurw apo to empodio alla apo panw! xaxa exei polu plaka :lol:

Anthouli Kalitera einai ta paidakia e?? Eutuxws! Ase gia to sabouriasma mi mou milas katholou....kathe mera lew oti tha arxisw diatrofi kai kathe mera trww blakeies!! Ta cupcakes me akolouthoun opou paw! Xtes piga se ena spiti pou ekanan mia parousiasi xeiropoiitwn lampadwn kai diafora alla kai eixan enan triorofo disko me cupcakes re koritsia kai mou eksigousan ti exei mesa, to ena nutella to allo marshmellow sokolata kai paei legontas...e twra ti na kanw egw? Na sou prosballw kai na min faw??

Kala epatha sok me auto pou eipes oti ena zeugari pigan to mwro gia mpanio 6 minwn to Dekembri!! :o:shock: Ma einai dunaton??

Rwtisan to giatro?? Pragmatika pisteuw oti auto einai lathos...ena swmataki toso mikro ksereis poso grigora mporei na pathei upothermia? Den exei tin idia dunatotita me ena swma enilikou na zestathei!

Bikaki ti itan auto pou epathes me to pluntirio!! Toulaxiston den itan kai ta duo ekei na min mporeis na kathariseis ta nera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia irthan diafora apo tin kinezia ta opoia mou aresan ola!

Eixa parei gia tis koumparas mou ti mpempa auta http://www.aliexpress.com/snapshot/219884841.html

kai einai akribws opws h fwto...polu omorfa...kai exoun kai ena tampelaki panw pou grafei NEXT 8 lires...ti koufo...mallon ta ftiaxnan autoi gia ta next auta ta idia...auto katalaba egw...

Hrthe kai auto to formaki polo pou pira kai exw pathei plaka!! Einai kai akli poiotita kai akribws opws h fwto kai to noumero akribws!

kai polu boliko gia kalokairi giati exei koumpia kai apo katw! TEleio!!

http://www.aliexpress.com/snapshot/219884842.html Sofia an den to pires sou sinistw na to pareis!

Auto pou me ekplisei einai oti exei kai ta ta mpelakia tis polo mesa...Bouli esena ta eixe?? Mipws einai authentika kai autoi oi idioi ftiaxnoun gia tin etairia POLO??

kai irtha kai ta mpalonia...ektos apo ta mpalonia fraoula pou eixa parei pou exoun idi erthei pira kai auta...http://www.aliexpress.com/snapshot/217312649.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πριν σας διαβάσω να γράψω γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω.

Καταρχίν βγάλαμε κι άλλο δοντάκι. Τώρα έχουμε σύνολο 8 δόντια. 4 πάνω και 4 κάτω.

Επίσης, δεν κατάλαβα καθόλου πως βγήκαν γιατί δεν ξυπνάει πια τα βράδια ούτε γκρίνια έχει.

Άρα έβγαλα συμπέρασμα ότι τόσο καιρό που ξυπνούσε δεν έφταιγαν τα δόντια αλλά ο θηλασμός.

Θηλασμός=ξενύχτι .- (τελεία και παύλα :lol: )

Κατερίνα το φουσκωτό τελικά δεν στο συνιστώ ειδικά για μέσα στο σπίτι γιατί μυρίζει πολύ πλαστικίλα. :?

Το μετάνιωσα αλλά μπορεί το καλοκαίρι να του το βγάλω έξω στον κήπο.

Έλενα μου ήρθαν κι εμένα και τα πολο μαγιό του άντρα και είχα και αυτά ταμπελάκι polo.

Και η φούστα hl που είχα πάρει είχε ταμπελάκι. Στην αρχή μου φάνηκαν μεγάλα τα μαγιό και είχα άγχος κιόλας γιατί με το μέτρημα που του έκανα ενώ εδώ φοράει large του πήρα το xxl σύμφωνα με τις δικές τους μετρήσεις. Τελικά πήρα ένα μαγιό του και είδα ότι είναι ίδια διάσταση οπότε λογικά θα του κάνουν.

Ναι και του μωρού το Polo είχαν ταμπελάκι και ήταν πολύ καλή ποιότητα.

Τώρα περιμένω τα polo romper. Στανταρ και στο νεξτ από Κινα θα είναι. Άσε που είδα το φόρεμα μου το αυθεντικό hl που είχα και έγραφε made in china :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα από τα φορέματα που έβαλες το 2ο και το 3ο λίγο.

Βικάκι καλά ξεμπερδέματα με το πλυντήριο. Συμβαίνουν κι αυτά και μας κάνουν την ζωή πιο δύσκολη αλλά μετά περνάνε. Μπόρα είναι και θα περάσει που λένε.

Αντωνία είχα δει σε μία εκπομπή του μεγκα με τους κηπουρούς που έλεγαν να βάζετε στο χώμα φλούδες από εσπεριδοειδή για τις γάτες. Από πορτοκάλια-λεμόνια κλπ.

Έλενα πολύ πλάκα πρέπει να έχει το Εβελινάκι.

Κατερινάκι σου βάζω κάποια από alie που μου άρεσαν για σένα.

http://www.aliexpress.com/item/2012-Fas ... 59830.html

http://www.aliexpress.com/item/Fashion- ... 98435.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 68811.html

http://www.aliexpress.com/item/Western- ... 01483.html Αυτό το χρώμα μου αρέσει πολύ σε καλοκαιρινό φόρεμα. Επίσης, αν σου φαίνεται πολύ απλό μπορείς να πάρεις κάποιο στόλισμα από δω και να πας σε μοδίστρα να στο στολίσει.

Ήθελα να βάλω κι άλλα αλλά κάτι έπαθε και δεν μου εμφανίζει τις εικόνες :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli emena h Ebelina den exei ksupnisei bradu pote gia donti...kala tha mou peis den exei bgalei kai ta polla dontia, twra bgainei to deutero, alla kai pali an itan tha ksupnouse! Kai egw to idio porisma exw bgalei gia to bradino ksupnima pantws, apo tote pou ekopsa to thilasmo den exei ksupnisei bradu...koimatai seri...fantasou oti simera tin ksupnisa egw giati koimotan 12.5 wres! :o

Ta foremata pou ebales den mou aresoun toso ektos apo to teleutaio, alla h timi den einai kai toso ftini gia kinezia...an itan na edina tosa tha pigaina kalitera sta magazia. Auta pou eixe balei h Katerina mou aresan pio polu...

Katerina auta pou eixes balei esu apo kseno site itan? Den thumamai.

Bouli irthan ta magio tou antra sou kiolas?? Emena akoma kai ta eixa paraggeilei pio nwris apo sena...egw tou eixa parei to XL les na min tou kanoun? :?

Kala oso gia ta alla, sigoura tha parw kai alla POLO, kala epatha plaka me ta papoutsakia pou pira pantws! Entona wraia xrwmata, kai poiotita akribws auti pou tha perimena apo ta NEXT! Kai to tampelaki tou NEXT! Skeftomai na tis parw marke athlitika papoutsia apo kinezia.

Kal esu les gia to forema sou...egw pou otan piga kanada kai Ameriki prin 2 xronia kai piga kai pswnisa apo Outlet stores marke...Calvin Klein, Nike, Tommy kai ola grafoun made in China! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ksexasa na sas pw, to gkantemiasa telika to Ebelinaki mou pou elega oti perpataei pio stathero kai polu wra....prin kamia wra ekei pou pigaine eixe ftasei sto trapezaki tis tileorasis kai exase tin isorropia tis kai xtupise to stomataki tis sti gwnia...den exw balei kai gwnies akoma gamwto...melaniase ligo to panw oulo kai sto xeilaki ligo pristike :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ ήδη έχω βάλει κάποιες γωνίες και πρίζες φυσικά και στο δωμάτιό του σε κάποιες ντουλάπες και συρτάρια γιατί τα ανοίγει.

Όσο για τα μαγιό ο άντρας σου τι νούμερο φοράει? Γιατί μπορεί να φοράει πιο μικρό νούμερο οπότε καλά έκανες και πήρες το xl.

Εμένα η επόμενη αγορά θα είναι σίγουρα τσάντα. Απλά θέλω να κατασταλάξω στο φόρεμα της βάπτισης για να δω τι χρώμα θα την πάρω. Είναι αυτή http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 12561.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες.

Εδψ τρεχω και δεν φτανω., Εχω ανοιξει πολλα μετωπα μαζι...Γενεθλια, βαφτιση, παιδικος η γυναικα για τα παδια, και οι ζουζουνες ζωηρευουν. Τα κοριτισα ειναι μια χαρα, εγω βηχω ακομα και εχω πολλα φλεμματα και κατι πονοκεφαλους, αλλα μερα με τη μερα πιο ηπιους, Διαβαζω που ετε για λεξουλες και εδω λεμε διαφορα, αλλα τα πιο πετυχημενα ειναι το "αντε ντε" και το "αντε ρε", καθως και το "μαμα μαμ". Επισης εχουμε μεγαλες αγαπες και πλησιαζει η μια την αλλη και φιλιονται στο στομα με ανοικτα στοματα :oops::oops: μετα τραβαμε και λιγο τα μαλλια η μια της αλλης ομως.... Το πρωι οταν ξυπναντις περνω αγκαλια και τις ρωτω, ποσο αγαπατε τη μαμα και μου σκανε σβουριχτα φιλια :D Μου ριχνουν και καμια δαγκωματιτσα.Ποσο τις αγαπω!!!!

Θα προσπαθησω να σας απαντησω, εχει γινει πασαρελα το φορουμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κορίτσια?Καλή εβδομάδα!

Και γω τρέχω και δεν φτάνω,έχω κουραστεί πολύ.

Αντωνία μην ξεχάσω.Για τις γλάστρες, η μαμά μου έχει βάλει γύρω γύρω καλαμάκια απο σουβλάκια και έτσι δεν πάνε οι γάτες!

Έλενα πολύ ωραίες οι αγορές σου!Μεγειά!Να βάλεις οπωσδήποτε τα προστατευτικά, όσο σταθερά και να πηγαίνει, δεν αργεί να γίνει το κακό :(

Κορίτσια, Έλενα,Σταυρούλα κυρίως που έχετε κάνει παραγγελίες, στα προιοντα που λεει 15-60 days, ποσο καιρό κάνουν να έρθουν?Γιατί βρήκε η κολλητή μου κάποια πράγματα και αγχώνεται γιατί η βάπτιση είναι σε 2 μήνες ακριβώς.

Κατερίνα τα φορέματα που σου έβαλε η Σταυρούλα μου άρεσαν εμένα και ιδίως το πρώτο.

Σοφία :lol::lol: για τις κόρες σου που μαλλιοτραβιούνται!Τι γλυκό που σου δίνουνε φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari emena to pio polu pou exoun kanei einai 40 imeres. Alla isws argei kiolas na erthei edw katw. As poume egw kai h Boula agorasame magio antrika, edw 2 meres nwritera kai tis Boulas tis irthan kiolas enw emena akoma. 2 mines pantws den exei kanei tipota apo auta pou exw parei kai mou exoun erthei arketa pragmata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα το ίδιο αλλά δεν ξέρω αν θα το ρίσκαρα για την βάπτιση. Μπορεί να επέλεγα και κουριερ αναλόγως.

Μπορεί να διαπραγματευτεί με τον πωλητή όπως έκανα εγώ. Τον ρώτησα αν μπορεί να μου δώσει free shipping με EMS και μου λέει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι έκπτωση στο προιόν όσο κοστίζει το κουριερ περίπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!

σταυρουλα πολυ τελειο το μαγιο που διαλεξες :lol: να το παρεις κ επειδη σε λιγες μερες εχω γενεθλεια θελω κ εγω δωρακι! :lol:

τι κανετε κοριτσια μου

χθες τελικα πλημυρισα γιατι ειχα βαλει σοφλαν αντι απορυπαντικο επειδη μου ειχε τελειωσει η σκονη κ ηθελα να πλυνω καποια πραγματακια που ηθελα απαλη μυρωδια.ε κ πλημυρισε απο το σιφονι(δε ξερω αν γραφεται ετσι).δεν ηξερα ουττε σκεφτηκα οτι θα βγαλει τοσο πολυ αφρο. :oops:

αντωνια μου εμεις στην πυλωτη βαζουμε στις γλαστρες καλαμακια που βαζουν στα σουβλακια.κ δεν πανε οι γατες.στο μπαλκονι μου ενταξει δεν ερχονται οποτε δεν εχω προβλημα.

χθες βραδυ μου επεσε η μπεμπα απο το κρεβατι.ουρλιαξα μεσα στον υπνο μου γιατι εκλαψε πολυ δυνατα η ψυχη μου.για ποτε την σηκωσε ο αντρας μου ουτε θυμαμαι..δεν εχει ομως κανενα σημαδι,μηπως κατι επρεπε να εχει;παντως εχω το νου μου για εμετο κ τετοια αλλα τιποτα κ διαθεση εχει κ κανονικα κοιμαται κ εφαγε κ ολα καλα.τσακωθηκε ο αντρας μου με μια κακιστρο στη δουλεια που αυτη ολο δημιουργει θεματα για να την διωξουν κ μου φαινεται θα ειπε καμια κακια. :mrgreen:

χθες τελικα πηγαμε βολτα αλλα φυσαγε πολυ κ δε πηρα παγωτο,σχεδον κρυωνα.

ελενα πολυ ομορφα οσα μας εβαλες,μου αρεσαν κ τα παπουτσακια αγκαλιας καλα κ το πολο φοβερο.θελει πιστωτικη για να ψωνισεις απο εκει;

σας αφηνω συγνωμη που δε σχολιαζω αλλα πρεπει να ξυπνησω τον αντρα μου κ να δωσω γιαουρτι στα παιδια.

πολυ βρωμοκαιρος,βαρεθηκα πια!!!

βρε κοριτσια εμεις κ εμεις μειναμε..καλα το περιμενα οτι θα γινει ετσι,το εχω ξαναδει το εργο στο αλλο ποστακι που ημουν.κριμα παντως,αλλα οσο μεγαλωνουν ειναι λιγο πιο δυσκολο να μπαινουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια πολυ σας ζηλευω που ψωνιζεται απο την κινεζια!!!ργω δεν εχω καρτα κ δεν μπορω να ψωνισω!!

Βουλα πολυ γελασα με το μαγιο :lol::lol:

κ μου αρεσαν τα φορεματα που εβαλες για την Κατερινα!!

Σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας για τις γατες..θα βαλω κ ξυλακια κ φλουδες που μου ειπατε!

Αρι πως ειναι η μανουλα?το διαβασμαπως παει??καταφερες τιποτα??

Ελενα τελεια αυτα που πηρες για την κουμπαρα σου κ για την Εβελινα!μεγεια!

Α Βουλα ειδα κ το βιντεο του Στρατου κουκλος ειναι ο ατιμος!!!κ τελειο το σελτεδακι που του φορας!!

Σοφια για το ξεμαλλιασμα!! :lol::lol::lol:

Βικακη ευτυχως δεν επαθε τιποτα ημικρη!φανταζομαι λαχταρα που παθατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ ξεκίνησε ο μαραθώνιος ταισματος της σαντυς και υποτίθεται ότι πρέπει να φάει για να παμε τζάμπο, θα κλείσουμε μέχρι να φάει όλο της το φαι!

Σημερα πραγματικα ξεπερασατε τον εαυτό σας στις αγορές ιδιαιτερα το μπουρκα μαγιό θα κάνει θραύση φετος!

Βικακι αφού δεν έπαθες καμία ζημια με το πλυντήριο εντάξει... Εγώ είχα πάθει κάτι παρόμοιο με το υγρό απορρυπαντικό άστα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σχετικα με το μαγιο ενδιαφερομαι κι εγω!Το χρωμα με προβληματιζει μονο να μην δειχνει πολυ σεξυ :lol::lol::lol: Αν μαζευτουμε 10 θα εχουμε 22% εκπτωση σκεφτειτε το! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...