Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

κατερινακι χρονια πολλα να τα εκατοστησεις κ οτι επιθυμεις παντα ευτυχισμενη κ με υγεια..

κοριτσακια πλησιαζουν κ τα πρωτα γενεθλια στα μωρα του φορουμ ετσι δεν ειναι;της εστε ειναι το πρωτο;

εμενα πλεον κωλοστεκονται κ τα δυο.εδω κ εβδομαδες κωλοστεκεται η μπεμπα αλλα ο μπεμπης σουλειμαν :lol::lol: κ τωρα κ τα δυο.μπουσουλισμα ακομα καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα όμορφες μανουλες

Εμεις τα ιδια ειχαμε ενα ηρεμο βραδυ πρωτη φορα μετα απο πολυ καιρο κοιμηθηκε απο τις 10 το βραδυ μεχρι της 6 παρα το πρωι σερι, εγω εντωμεταξυ απο συνηθεια ειχα ξυπνησει ηδη δυο τρεις φορες πριν. Σημερα θα φάει ο μικρός πρώτη φορα φακες ελπίζω να του αρέσουν.

Ερώτηση για τις μανουλες με τα πιο καλοφαγα μωρακια, εσάς χορταινουν το απογευμα μονο με το γιαούρτι? Εγω οπότε του δίνω γιαούρτι μετα απο καμια ώρα του φτιάχνω και κρέμα πιο λίγη ποσότητα βεβαια και την τρώει και αυτη.

Βάσω σκέφτομαι για βάπτιση τέλος Ιουλίου και μαλλον θα του κάνω και τα γενέθλια μαζι.

Ανθη μου έτσι καθε παιδάκι εχει τους ρυθμούς του και όταν ειναι έτοιμο με λίγη βοήθεια ξεκινά και κάνει ότι ειναι η ώρα του να κάνει, μην την συγκρίνεις ουτε με τον Πανουλη ουτε με αλλα μωρακια. Μπορει να παρει φορα ξαφνικα, όπως ο δικός μου που άργησε τα βαρελακια αλλα τωρα μονο όρθιος θελει και κάνει βηματακια μέσα στο παρκοκρεβατο ενω μπουσουλαει και σιγα σιγα. Ανθη η νονα μας τελειώνει το δημοτικό φετος :P .

Νανσυ όλα καλα με την εξέταση δεν ειναι τίποτα μην σε αγχωνει. Εγω σου έχω ξαναπει την άποψη μου περί παιδικού, είμαι υπέρ δεν ειναι μονο η κοινωνικοποίηση ειναι και η γνώσεις ειναι πολλα αλλα πάλι βλέπω ότι ειναι και θέμα παιδικου ανάλογα με το προγραμμα που ακολουθεί. Τωρα το θέμα των ιώσεων νομίζω εχει να κάνει και με το καθε παιδι και τον οργανισμο του γιατι και εγω ξέρω περιπτώσεις που μια πήγαινε σχολείο και δέκα καθόταν σπιτι και αλλες όπως εμεις που απο τον Σεπτέμβρη εχει αρρωστησει δυο ή τρεις φορές έχασε καθε φορα δυο ή τρεις μερες σχολείο και ο μικρός την εβγαζε με λιγο βηχα ή μυξουλες, ουτε αντιβιωση ουτε τρεχαματα σε γιατρούς.

Ναταλια τον κυνηγάς και εσυ τον μπεμπη σου, η γκρίνια μαλλον απο κανένα καινούριο δοντακι θα ειναι.με το καλο να πάρεις και το νυφικό και να μας το βάλεις φωτο.

Κατερίνα πολύχρονη παντα ευτυχισμένη να είσαι με τα παιδάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις κατασπαραξε τις φακες και μαλιστα χωρις να τις αλεσω μονο το καροτο έλιωσα με το πηρουνακι!!!!!!

Του είχα φτιάξει τις κόκκινες που λιώνουν πιο εύκολα στο βρασιμο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε!Μπραβο ο Νικολας!!

Ειδα βιντεο Εβελινα που περπαταει και ομολογω πως βουρκωσα!Ειναι αψογη η μικρη!

Καταλαβα τι εχω να παθω οταν περπατησει ο Στραταρας! :lol:

Νανσακι καλως ηρθατε!!

Κατερινα χρονια πολλααα!!!!!!!Πολυχρονη,γερη κι ευτυχισμενη!!!

Τα υπολοιπα φβ γιατι εδω δεν προλαβαινω να συγκεντρωθω να διαβαζω-θυμαμαι-γραφω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙς ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ........ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΙΣΕΙς Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!! :):):ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mprabo pou to efage olo o Nikolas! Tou edwses ena piato mono fakes? Egw sunithws tis bazw liges mesa sto fagito tis...kai proxtes pou eixame fakes emeis tis edwsa 4-5 koutalies kai tis efage...alla olokliro piato mono fakes den exw dwsei. Gia to giaourtaki pou les...egw den to dinw san geuma...san epidorpio to dinw...dinw tin kremoula tis h to fagaki tis to apogeuma...kai kamia misi wra meta tis dinw giaourtaki...sunithws trwei mono miso alla exei faei kai olokliro.

Lioumpa ontws einai polu sugkinitiko! Fantazomai pws tha plantakseis sto klama otan deis to Stratara se ligo kairo na perpataei! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

κατερινακι μου γλυκο κ αδελφη ψυχη να τα εκατοστησεις!!!να εισαι πολυχρονη,χαρουμενη,γερη πανω απ'ολα κ να σε χαιρεται ο αντρας σου κ τα μωρα σας!!οτι καλυτερο να εχεις στην ζωη σου!!

κατερινακι μπραβο στον νικολα που εφαγε τις φακες!συμφωνω απολυτα μαζι σου σχετικα με τον παιδικο σταθμο αν κ δεν τον εχω παει ακομα αλλα πιστευω ειναι θεμα παιδιου ποσο θα κολαει κτλ.κ γενικα σε οσα ειπες.

νανσυ μου ναι θα τον παω οπωσδηποτε σταθμο γιατι δε γινεται να τα κραταει κ τα δυο η πεθερα μου ολη μερα.δυστυχως δε γινεται να μη παω δουλεια κ δε με συμφερει να εφερνα γυναικα.αλλα κ παλι θα ηθελα να τον παω γιατι θα ειναι σχεδον 4 χρονων τον σεπτεμβρη.

σημερα παλι μου περισεψε φαγακι της μικρης,δεν το εφαγε ολο οποτε κ θα κανω το ζεσταμα οπως ειπατε αντικρεμα.αν κ επειδη δεν ειναι κ πολυ εδω που τα λεμε αλλα δεν ηταν κ για πεταμα μπορει να δωσω κ κρεμα.

κατερινα νομιζω εσυ ρωτησες για γιαουρτι;εγω δε ξαναδινω κατι αμεσα μετα,παρα μονο γαλα στις 9 περιπου.εχει φαει το γιαουρτι κατα τις 6 με 6.30.καλα κανεις κ δινεις κρεμα,ισως το κανω κ εγω να τσεκαρω αν εχει χορτασει μονο με γιαουρτι.

ανθη μου οπως το ειπες,οι μπεμπουλες μας ειναι ιδιες σε ολα μου φαινεται,ετσι κ εμενα πολυ παρατηρητικη,αμεσως να τα αρπαζει ολα κ κανει κ κουπεπε κ εκεινη.κ οταν με βλεπει γελαει πολυ κ αν χαθω απο το οπτικο της πεδιο κλαιει πολλες φορες.με τη δουλειτσα σου ετσι ειναι αλλες μερες πιο ευκολα αλλες πιο ζορι.ετσι νομιζω θα ειμαι κ εγω αν κ γενικα θα λειπω αρκετες ωρες σε καθημερινη βαση.αλλα μια ενα ρεπο,μια κυριακη,καμια αδεια θα περασει ο καιρος,τι να κανουμε..

πηγα στον γιατρο κοριτσια κ ειπε μαλλον απο αγχος ειναι η πιεση,να το παρτακολουθησω κ βλεπουμε.παντως σημερα ειχα που πηγα 14 με 9.ελεος.

ναταλακι να μας βαλεις το νυφικο οταν το παρεις,περιμενουμε φωτο.υπομονη με τον μικρουλη σου.

ελενακο ολα τα λεφτα η εβελινα σου στο βιντεακι!πολυ συγκινητικο οντως,το τσιμπιδακι πολυ ομορφο κ γενικα την κοιτουσα κ χαμογελαγα παλι οπως με ολα σας τα μωρακια οταν τα βλεπω στα βιντεο!

δε ξερω αν το παθαινετε αλλα ολα σας τα μωρα νιωθω σαν να τα ξερω κ τα βλεπω σαν δικα μου. :D

λιακι θα συγκινηθεις πολυ οταν περπατησει ο αντρακος σου,ειναι στιγμες παντως που δε ξεχνας ποτε κ αν κ κοινες παντα ειναι ξεχωριστες στα ματια καθε μαμας κ μπαμπα.

κοριτσια αυτα κ απο μενα,λιγο θα ξαπλωσω,τα εγραψα γρηγορα κ μακαρι να μη ξεχασα καποια αλλα να προλαβω πριν ξυπνησουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μπραβο το Εβελινακι μας!πολυ ωραιο το βιντεο!!!ο Αναστασης μονο στεκεται μονος του για πολυ ωρα δεν προχωραει ομως.

Λιακ Ο Στρατος κουκλος ειναι!!!!

Κατερινακι μπραβο τον Νικολαπου εφαγε τις φακες του!!!!!οσο για το γιαουρτακι το εχω ξαναπει οτι ειναι συμπληρωματικο γευμα δεν ειναι κυριο οποτε καλα κανεις κ δινεις κ κρεμα μετα αφου δεν χορταινει.

Βικακη πρεπει να χαλαρωσεις σιγουρα απο αγχος ειναι η πιεση.αντε μην στεναχωριεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας :D:D:D:D:D . Ευχομαι να με ακολουθουν για την υπολοιπη ζωη μου και με τη σειρα μου να ευχηθω και εγω σε εσας οτι καλυτερο για τις οικογενειες σας και τα βλασταρακια σας.

Χαθηκα γιατι εχω την μικρη μου αρρωστουλα..... :(:(:(:( εξαιτιας εκεινου του εντονου συγκαματος που ειχε κανει τον ιανουαριο με την παλιοαμοξιλ τωρα εβγαλε ενα σπυρακι στο πουλακι που μολυνθηκε και ταλαιπωρουμαστε με αυτο δυστυχως. παιρνει αντιβιωση και την εχω με γαζουλες στην πληγη. ευχηθειτε μας περαστικα γιατι ταλαιπωρειται το γιαβρακι μου...:(

μου λειπετε ολες πολυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μαςςςς ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Στα είπα και στο facebook.

Κατερίνα φακές ο Νικόλας ε? Θα γίνει γερός και δυνατός. :D:D

Ναταλία με το καλό το νυφικούλι.

Κατερίνα κι εμείς βάπτιση με γενέθλια μαζί :D .

Νάνσυ εγώ είμαι 3/6 νομίζω είναι και κανα 2 κοπέλες πριν από μένα αλλά πρώτο πρώτο είναι το Καρολινάκι που χρονίζει. Α! και της Σοφίας φυσικά που είναι οι μεγαλοκοπέλες του ποστακίου μας.

Τα νέα από κολυμβητήριο τα καλύτερα. Ο καιρός λίγο με δυσκόλεψε και ευτυχώς που είχα την μάνα μου για 1η μέρα μαζί και μας τράβηξε και βίντεο. Όμως δεν θα το ανεβάσω γιατί είναι μισή ώρα λήψη. :D

Το καταχάρηκε ο μικρός. Δεν βαριέμαι να τον κοιτάω να χαίρεται το νερό. Η πλάκα είναι που ήταν ο μοναδικός άντρας στην πισίνα :lol::lol: Μια χαρά όλα και συνεχίζουμε. Μου τι δίνει μόνο που δεν έχει έρθει ακόμα το μαγιό και φοράω μπικίνι :evil::evil: .

Έχω προβληματιστεί πολύ με το τι θα φορέσω στην βάπτιση. Η μάνα μου με απογοήτευσε τελείως με την φούστα που την φόρεσα και μου λέει σου πετάει η κοιλιά και σε κάνει χαμηλοκώλα :lol::lol: κλαψ :( Αν όταν έρθει το τοπάκι απογοητευτώ και με αυτό θα το επιστρέψω γιατί αυτό επιστρέφεται εύκολα και θα πάρω φόρεμα να τελειώνω. Στο tbdress δεν μου άρεσε τίποτα. Ναι τόσο στραβόξυλο είμαι :lol::lol:

Σας αφήνω να μπανιάρω τον μικρούλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Εδω δεν ειμαστε στα καλα μας. Ο βηχας και η καταρροη καλα κρατουν , εγω δεν νιωθω καταβεβλημενη και βηχω σαν τρελη. Χθες το βραδυ δεν κοιμηθηκαν γιατι ειχα εναλλαξ τις κορες και τα τεταρτα που προσπαθουσα να κοιμηθω δεν μπορουσα απο οτ βηχα. Ελεγα σημερα το απογεμα να παω στο γιατρο αλλα ενιωθα τετοια κουρση πο δεν ηθελα να βγω απο το σπιτι.

Δεν θα σχολιασω ολα, δεν εχω τη δυναμη να ευχηθω σε εσενα Κατερινα χιλιόχρονη και ο,τι επιθυμεις να σε χαιρονται αυτοι που σε αγαπουν!

Και σε σενα Ελενα οτι για το συγκαμα χρησιμοποιησα την Αntiseptic Cream Himalaya η την Cicalfate της Avene. Για την πρωτη ειμαι εντελως βεβαια οτι ειναι περα για περα φυτικη και αποτελεσματικη, μονο που αργει το αποτελεσμα και δεν ξερω αν το παιδακι το τσουζει αν μπορει να περιμενει... περαστικα να ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τριτη φορα που με πεταει ελεος

Σόρυ που δεν σας σχολιάζω αλλά το πρωί έτρεχα στο ξενοδοχείο και συνηδητοποιησα ότι κοντευει ο καιρός να πιάσω δουλεια και έτσι άφησα τη μεγάλη στη μαμά μου και εγώ με το βοβολα(σαλιγκάρι - εδω οι ροδιτες δεν το ξέρουν) ξεσηκωναμε τα διπλα χαλια από το σαλόνι για να τα πλένω σιγά σιγά

Κατερινιω χρόνια σου πολλά αν και καθυστερημένα και περαστικουλια στο κοριτσάκι σου τι να κάνουμε τα κοριτσάκια είναι από ευαίσθητα από τα αγοράκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

μα τι θα γινει μαυτον τον καιρο..πολυ μουχλα παλι!!!δεν λενε με τιποτα να στεγνωσουν τα ρουχα!

Κατερινακι περαστικα στην νεραιδουλα σου.ευχομαι γρηγορα να γινει καλα.κ μολις μπορεσεις να μας πεις τα νεακια σου.

Βουλα τελειο το κολυμβητηριο??μπραβο τον Στρατουλη που περασε ομορφα!αντε να σου ερθει κ το μαγιο να κολυμπας πιο ανετα!!!

Αλεκα καλη αρχη στην δουλεια!ποτε ξεκινας??

Σοφακι κ σεις περνατε δυσκολα με τις ιωσεις..περσατικα κ να γινετε γρηγορα καλα..φανταζομαι την ταλαιπωρια που τραβας!!!

θελω σημερα να παω κ στους χαιρετισμους αλλα αν ειναι ετσι ο καιρος μαλλον δενθα παω παλι.

σας αφηνω να κανω καμμια δουλεια τωρα που ειναι νωριςκ ειναι λιγι ησυχος ομικροςγιατι μετα κ με τα δυο δεν γινετε τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα.

Αντωνία ναι έχω θέμα στο κολυμβητήριο με το μαγιό γιατί όλα είναι κορδονάτα και φοβάμαι μην μου το τραβήξει ο μικρός οπότε φορούσα μπλούζα.

Βικάκι ένα ολοήμερο σπα θες για να στρώσει η πίεση. :D

Κατερινάκι περαστικά στην νεραιδούλα. Κι εγώ έτσι νιώθω με τα μωρά του ποστακίου μας.

Κοριτσάκια τι θα γίνει? θα κάνουμε καμία συνάντηση? Σας πεθύμησα. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!

Κοιμηθηκαμε πάλι καλα ξύπνησε μονο μια φορα στις 5:00, αλλα ειχε ξυπνήσει και η Αγγελική για τσισα στις 4:30 οπότε μέχρι να ξανακοιμηθω ειχε περάσει μια ωριτσα.

Έλενα ναι έφαγε ένα πιάτο ολόκληρο ο φαγανας μου. Το βιντεακι θα το δω μετα γιατι πρέπει να ανοίξω τον μεγάλο υπολογιστη.

Βάσω αυτο το κάνει και ο Νικόλας όταν δεν είμαι μέσα στο οπτικό του πεδίο γκρινιαζει, ειναι που μας έχουν συνηθίσει όλη μερα!

Κατερίνα περαστικα στην νεραιδουλα σου, να περάσει γρήγορα γρήγορα να μην ταλαιπωρειθει πολυ η μικρούλα σου.

Σταυρουλα τέλεια λοιπόν η εμπειρια στην πισίνα, καλη συνεχεια λοιπόν, θα ερθει και το μαγιω και θα είσαι σίγουρα πιο άνετη. Απο το tbdress δεν σου άρεσε τίποτα?????

Σοφια περαστικα σας να γινεται καλα να ηρεμήσουν και η μικρές και εσυ για να φτιάξει και ο ύπνος τους γιατι με το μπουκωμα ή το βήχα φυσικό να ξυπνούν συνεχεια.

Αλέκα ποτε αρχίζεις δουλεια?

Αυτα πάω να του δώσω τα φρούτα και μετα αν μας το επιτρέψει ο καιρος λέω να πάμε καμια βολτουλα με το καρότσι, φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια ΣΑς πρωινή πρωινή αφού ο μικρός κοιμάται εεε βλέπετε το βράδυ είχε ορέξεις! Μαλλον και εγώ θα ξαπλαρω λίγο στο καναπέ αφού τώρα δε μπορώ να παω πουθενά. Από φαι κάτι πρόχειρο μιας και δεν θα έχω τη Σάντυ σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...kai emeis xtes eixame polu duskoli mera...koritsia auto den itan apla sugkama, itan oriaka sto na kanei pliges...tin lupithike u psuxi mou tin kaimeni, oute na tin akoumpisw den mporouse kai kathe fora pou tin eplaina eklaige...pira kai ti giatro kai mou eipe na sunexisw na bazw auti tin krema pou pira apo to farmakeio kai na tin afisw xwris pana oso pio polu ginetai. Alla pws na ginei auto pou h mikri apo to fobo tis na kanei kaka epeidi tin tsouzane ekane kathe misi wra apo liga kai sunexeia etrexa sto mpanio na tin plinw...drama itan...tin afisa xwris pana to mesimeri ston mesimeriano upno alla to bradu pou to dokimasa den ta kataferame giati molis ekane liga tsisakia den eixe pana na ta aporofisei kai tin etsouzan kai eklaige...alla entaksei perimena xeiroteri ti nuxta, itan kali den ksupnise katholou kai to prwi ksupnisa tin eplina kai einai elaxista pio kokkini apo extes eutuxws...to kako einai oti kanei apo liga kaka kathe misi wra kai prepei na tin elegxw sunexeia na min meinei oute lepto me ta kaka giati einai polu oksina...o suzuks epimenei oti mallon tha bgaloume donti giati den eksigeitai alliws...oute allaksame diatrofi, oute arrwsti einai...tha doume pws tha paei kai simera.

Sofaki kai eseis duskola pernate polu...perastika sas kai grigora polu grigora na ginetai oloi kala! Elate Xania pou exei kalo kairo na sunelthete ligaki!! xixixi

Katerinaki mou perastika kai sti neraidoula sou!

Bouli :lol::lol: gia to xamilokola!!

Sas euxaristw gia ta kala sas logia gia to Ebelinaki mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα, είστε καλά?

Εγω επέστρεψα χθες στο σπίτι, βασικά βγήκαμε απο την κλινική και πήγα τη μαμά μου σπίτι και μετά έφυγα.Μιλάμε έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία αλλά τί να γίνει.Τώρα είναι το πιο δύσκολο.Είπα στη μαμά μου να έρθει στο σπίτι μου αλλά δεν ήθελε με τίποτα.Τώρα αυτές τις μέρες θα έχει βοήθεια και απο βδομάδα της πήρα γυναίκα για κάποιες ώρες τησ ημέρας για να την βοηθάει.Θα πάω και γω γύρω στα μέσα της άλλης βδομάδας.Το χειρότερο είναι ότι επειδή είναι πολύ δραστήρια και νέα, πιστευω ότι θα την πιάσουν τα ψυχολογικά της με την κλεισούρα...Ευτυχώς που απο κιλά είναι αδύνατη και αυτό θα την βοηθήσει πολύ στην ανάρρωση.

Το μπισκοτάκι εμεινε με ην πεθερά, όλες τις μέρες ήταν καλή εκτός απο το πρώτο βράδυ που δεν μπορούσε να κοιμηθεί με τίποτα και έγινε χαμός.Μετά απο αυτό είπα στον άντρα μου, το βράδυ να την κατεβάζει σπίτι και να την κοιμίζει και όλα πήγαν καλά.Καλά δεν μπορώ να σας περιγράψω το ύφος της όταν με είδε χθές.Απερίγραπτο και συγκινητικό.Γενικά ήταν ψιλομαραζωμένη όλες τις μέρες πάντως.

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι περαστικα κ παλι στην μανουλα σου!!καταλαβαινω ποση ταλαιπωρια ειναι αυτη που περνας.θα κανετε λιγο υπομονη κ θα περασει και αυτο!φανταζομαι χαρα το μπισκοτακι που σε ειδε :D

Ελενα περαστικα στο Εβελινακι!!πω πω πονο που θα τραβαει η καημενη..οσο μπορεις να την εχεις χωρις πανα!

Βουλα για το μαγιο κ τα κορδονια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα το βιντεάκι που το έχεις βάλει? Δεν το βρήκα κάπου. Αχ το Εβελινάκι μας πόσο το λυπάμαι. Εδώ εμείς δεν θα την παλεύαμε με κάτι τέτοιο πόσο μάλλον το κοριτσάκι μας. Έλενα όπως σου είπα και στο skype κόψε τα πορτοκάλια δεν έχει σημασία που της έδινες τόσο καιρό γιατί τα πορτοκάλια και γενικότερα τα εσπεριδοειδή κάνουν κακό στις αιμορροίδες οπότε μπορεί να φταίνε και για το σύγκαμα. Για τα κακά και τα τσίσα βάλτης και ελαιόλαδο κάνει πολύ καλό.

Κατερίνα ναι όλα μου φαινόντουσαν πολύ αμπιγιέ και τα περισσότερα είχα σούρες που παχαίνουν.

Δεν κοίταξα φυσικά όλες τις σελίδες γιατί είναι παααρα πολλές.

Σοφία περαστικά σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα να περάσει γρήγορα το συγκαμα της Εβελινας, ποσο θα την πονάει....με την κρεμουλα και χωρις την πανα ελπίζω να δεις γρήγορα βελτίωση.

Αριαδνη περαστικα στη μαμα σου και πάλι, δύσκολο θα ειναι και για την ιδια και για σένα αλλα με βοήθεια απο ολους θα το ξεπεράσει. Είδες το κουκι που κατάλαβε ότι έλειπε η μανούλα και πως εκανε όταν σε ειχε πάλι κοντα της.

Σταυρουλα και εγω θέλω να ξανασυναντηθουμε! Το σάιτ αυτο εχει όντως παρα πολλα και χάνεσαι, εμένα μου έκαναν πιο πολυ για βάπτιση αυτα που εχει στα φορέματα παρανυμφων αλλα ειναι και του γουστου μου έτσι τα σε άλφα γραμμή και λίγο αερατα. Τέλος πάντων δεν σε φοβάμαι εσένα θα βρεις αυτο που ψάχνεις γιατι το κατέχεις το σπορ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

ειναι ετοιμα τα φαγητα μου,ο συζηγος κ τα παιδια ειναι κατω στην πυλωτη,παιζει ο αντωνης κ η μπεμπα χαζευει.κ ετσι σας χαζεψα κ ηρεμησα λιγακι.

το πρωι πηγα παλι φαρμακειο για να ελεγξω τη πιεση κ παλι ειχα 13.3 με 9.7!η φαρμακοποιος η οποια εχει σπουδασει κ ιατρικη μου ειπε να μην ανυσυχω κ οτι παρα πολυ πιθανο να ειναι ορμονικο επειδη δεν εχω ακομα αδιαθετησει.η αληθεια ειναι οτι το ειχα σκεφτει.γενικα ειπε να μη πηγαινω οποτε θελω κ γενικα θεωρει οτι ολα προερχονται απο την πιεση της καθημερινοτητας κ λογω χαρακτηρα με χτυπησε εκει.κ συν το θεμα περιοδου.θα ξαναπαω το απογευμα.εχω στεναχωρηθει με αυτο το θεμα κ σας επρηξα.

αριαδνη θα επανελθει η μαμα σου,ξερω πως το λες οτι ειναι νεα κ δραστηρια ετσι ειναι κ η δικια μου.κ μπορω να φανταστω πως θα νιωθει.ο χρονος ολα τα γιατρευει κ ολα θα πανε καλα κ θα ειναι ενα κακο ονειρο.απλα εσυ λιγο θα ταλαιπωρηθεις τωρα.το μπισκοτακι πεθυνησε τη μανουλα,λογικο.

ελενα πολυ λυπαμαμι το εβελινακι,συμφωνω με τον συζηγο λογω δοντιου μπορει να ειναι.

σταυρουλακι ο στρατουλης θα ηταν τρελα μεσα στο νερο,τον φανταζομαι,σαν ψαρακι.βαλε μας καμια φωτο να καμαρωσουμε!

αντωνια μου κ εγω θελω να παω χαιρετισμους,πραγματικα νιωθω οτι το εχω αναγκη,αλλα δουλευουν ολοι,αντρας μου,πεθερα κ η εκκλησια που εχω κοντα μου εχει πολλα σκαλια κ δε μπορω να ανεβω με το καροτσι.εκτος κ αν εχει στο πλαι ανηφοριτσα ουτως ωστε να ανεβω.θα παω να δω οταν παω φαρμακειο.

σας αφηνω γιατι ανεβηκαν,να φαμε κ να παω να παρω γιαουρτακια κ γαλα πριν φυγει ο συζηγος για δουλεια.

τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari einai polu duskoli fasi kai gia ti mama sou alla kai gia sena...sigoura se xreiazetai gia boitheia...euxomai kai pali grigori anarrwsei kai afou einai kai nea sigoura tha anarrwsei polu grigora...

Bouli to videaki einai sto kanoniko mou FB oxi stin omada...mpes sto onoma mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μπόρεσα να σας διαβάσω με ησυχία!

Έλενα περαστικά στο Εβελινάκι μας, είναι ταλαιπωρία για το κοριτσάκι αλλά μπορεί όντως να είναι απο δοντάκι, έτσι δεν είχε γίνει και την προηγούμενη φορά?

Σε ευχαριστώ που με πήρες και τηλ για τη μαμά μου!Αντωνία και σένα!

Μίλησα και με την Κατερίνα και πήγαν τη μπέμπα σε χειρούργο και της καθάρισε την πληγή,έχει ταλαιπωρηθεί πολύ κι αυτή.

Σταυρούλα καλή αρχή στο κολυμβητήριο,του άρεσε του Στρατούλη,ε?

Έλενα είδα και το βιντεάκι με την Εβελίνα, ήταν πολύ συγκινητικό που την είδα να περπατάει!!!

Κατερίνα είδα και τον Νικόλα που στέκεται καμαρωτός, μεγάλωσε πολύ!!

Είστε μπροστά απο μας πολύ!

Ξέχασα να σας πω ότι εκτος απ όλα αυτά που έχουν συμβεί, έχω και να παραδώσω εργασία για το μεταπτυχιακό στις 14/04, εγώ την υπερκόπωση δεν την γλυτώνω!

Άλλαξα και το ραντεβού για την παιδίατρο και θα πάμε την Δευτέρα και μετά απο κανα 3 μέρες θα πάω Πάτρα.

Σας αφήνω γιατί θα πάω για ένα καφέ τώρα με την κουμπάρα μου μιας και έχει κενό ο άντρας μου για να συνέλθω!

Φιλιά

post-4242-13873940197671_thumb.jpg

post-4242-13873940198145_thumb.jpg

post-4242-13873940198586_thumb.jpg

post-4242-13873940199024_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ... Μαγειρεψα για αύριο κοτοσουπα για μας και για το μπόμπιρα κοτοσουπα με ρυζακι αλλά με πιο πολλά πράσινα λαχανικά γιατί αύριο θα πάρουμε το αντίσκηνο και τα δυο τερατάκια και θα παμε παραλία και αν χριαστει να κοιμηθεί ο μικρός θα κοιμηθεί στη σκηνή. Επίσης θα πάρω μαζί γκαζακι για να ζεστανω το φαγητό τους και τα κουβαδακια μας για να παίξουμε. Σημερα να φανταστειτε είχε 24βαθμους με ντάλα ήλιο!

Ελενη μου θα αφού ήδη πατε καλύτερα θα περάσει...

Σταυρούλα μου τελικά ποιο φόρεμα θα παραγγειλεις?

Αριάδνη μου περαστικά στη μαμά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...