Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas koritsakia.

Kai emeis oli mera boltaroume...Pigame se taberna gia fagito kai h Ebelina itan polu kali..koimithike sto karotsi peripou 1.5 wra...wraia perasame kai eutuxws ekei pou pigame itan se ena xwrio ligo eksw apto kentro kai den eixe polu kosmo!

Tetoia mera tou xronou tha giortazei kai to Ebelinaki mou! :x

Anthouli mou s'euxaristoume polu polu...kai emeis stelnoume filakia kai ston Panouli kai sti fraoulitsa!

Pwpw Ari...duskoli katastasi...perastika sti mama sou kai euxomai ola kala na pane aurio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακοα!!!!

κ εμεις περασαμε πολυ ωραια σημερα παρα την κουραση.κ μετα την τακτοποιηση πηγα κ για καφε..

Ελενα μπραβο το Εβελινακι που ηταν καλο παιδι κ που περασατε ομορφα!

Ανθη ξεκουραστηκες λιγο κ απο αυριο τα κεφαλια μεσα μεχρι το Πασχα!!!!!φιλακια στα παιδακια σου!

Αχ Αρι μου ευχομαι ολα καλα να πανε με την μανουλα σου!φανταζομαι ποσο θα στεναχωρεθηκες.οποτε μπορεσεις θα περιμενουμε να μας πεις τα νεακια της μαμας σου.καλη επιτυχια για αυριο

Βικακη με το καλο να επιστρεψει ο αντρουλης σου.τι καλα που πηγε εκει κ ηρεμησε..χρειαζεται κ αυτο..

ελπιζω να περασατε καλα κ οι υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρονια πολλα για την ημέρα και για οποια ειχε κάποιον δικο της να γιορταζει!!!

Επιστρέψαμε στην βάση μας, Αθήνα! Καλη η εξοχη αλλα και σαν το σπιτι μας πουθενα. Περάσαμε όμορφα και το διήμερο αυτο που είχαμε παρεουλα φίλους μας, παρόλο που με λαχταρισε ο άντρας μου γιατι ειχε ένα μικρο ατύχημα το σαββατο το πρωι πριν ερθει και εκείνος στο χωριο.

Έχω τόσα πράγματα για μάζεμα που δεν ξέρω απο που να αρχίσω....αυριο καποια στιγμη με ηρεμία θα τα ξαναπούμε και θα δω και τα δικα σας νεακια, καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια. ελπιζω να περασατε ολες ομορφα και να κανατε τις βολτες σας.

Εμεις απολαυσαμε οικογενειακη γαληνη , αλλα δυστυχως δεν πηγαμε ουτε μια βολτιτσα γιατι η Μαρια μου χθες ειχε πυρετο και ηταν ζαβλακωμενη, ουτε αν φαει μπουκια δεν ηθελε. Ειχε αγγιστρωθει πανω μου και ηθελε αγκαλια και υπνο.Αφου το βραδυ τις εβαλα και τις δυο ακτω να παιξουνε και ηταν ακουνητες αμιλητες και κοιταγαν το υπερπεραν... :( Στην αρχη με το πυρετο ειπα πως ειναι απο το εμβολιο που καναμε την παρασεκυη γιατι ειχε και η ΠΑναγιωτα κατι δεκατακια την ΠΑρασκευη. Αλλα μαλλον ειναι παλι καποιο κρυωματακι γιατι βηχουν και εχουν μυξουλες και οι δυο! Καθολου απιθανο να το κολλησαμε στο γιατρο :evil: Το δε βραδ μας....ουτε στον εχθρο μου. Απελπισια ζητημα αν κοιμηηκα 2 ωρες και αυτες διακοπτομενες, Σημερα ηταν καλυτερα , πηγαμε μεχρι τη μαμα μου για τον παραδοσιακο μπακαλιαρο και γυρισαμε σπιτι μας. Ας ειμαστε καλα αυριο και θα ερθουν αλλα τριημερα.

Επιζω να ειστε ολες καλα, θα τ απουμε απο αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!

Σοφια περαστικα στα κοριτσια σου!!!να γινουν γρηγορα καλα!

κ γω πολυ πτωμα νιωθω σημερα κ οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Καλά περάσαμε κι εμείς. Οικογενειακά.

Βικάκι λέω ότι έχεις πολύ άγχος γιατί δεν πιστεύεις ότι θα τα καταφέρεις με την δουλειά και τις υποχρεώσεις με τα παιδιά στο σπίτι. Έτσι δεν είναι? Και λέω γιατί δεν έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου ότι θα τα καταφέρεις αφού μέχρι τώρα έχεις καταφέρει τόσα και τόσα με την δουλειά και τα παιδιά και το σπίτι και όλα.

Άρι όταν μπορέσεις να μπεις να μας γράψεις πως έγινε. Περαστικά και καλά κουράγια.

Σοφία περαστικά στο Μαράκι.

Έλενα να χαίρεσαι το Εβελινάκι. Που έγινε καλέ σεισμός? Χανιά? Πόσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και από εμάς... Τι έγινε σεισμός?γιαυτό ξυπναγε συνεχεια με κλάματα ο μικρός το βράδυ.

Είμαστε στη μαμά μου μαγειρεύει και για τα δυο μοσχαράκι με λαχανικά και κριθαράκι απλώς σημερα θα τους βάλω και παντζάρια μέσα στο φαγητό τους...

Σοφάκι περαστικουλια στις κουκλιτσες σου

Καλα κάνατε και φάγατε μπακαλιάρο χθες, εγώ δε τρώω ψάρι και γιαυτό τσακισα παιδάκια!

Κατετινακι welcome back!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα για δες και αυτά. Δύσκολο πολύ το φλοραλ να μην δείχνει απλό. Όμως βρήκα 2 το φλοράλ είναι σαν κεντητό στολισμένο πάνω στο ύφασμα. Δες τα και στο catwalk πως φαίνοντε.

http://www.asos.com/Rare/Rare-Floral-Ap ... &clr=Coral

http://www.asos.com/Jarlo/Jarlo-Bold-Fl ... &clr=White

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Diamond-B ... &clr=Cream

Επίσης, αυτό μοιάζει με missoni και είναι τέλειο, το έχει και σε άλλα χρώματα και το θέλω κι εγώ τώρα είδες τι μου κάνεις? http://www.victoriassecret.com/clothing ... ueType=OLS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Bouli gia tis euxes gia to Ebelinaki ! :-*

Nai egine seismos me epikentro to Rethumno kai emeis kounithikame kanonika...10:55 xtes to bradu! 4.4 rixter.

Xristinaki kounithikate sigoura e?

Bouli paw na dw fwto kai ta site pou ebales...den trelainomai kiolas me to floral na sou pw tin alitheia...apla auta pou ebala etuxe na einai kai na mou aresoun...protimw monoxrwmo nomizw pantos..paw na dw kai tha sou pw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli kai to diko sou wraio fainetai...to panw meros den fainetai pws einai, alla polu sou paei esena!

Egw basika brika peripou ti thelw...mou aresei polu auto edw...gia peite kai eseis mia gnwmi?

http://www.tbdress.com/product/Sexy-A-L ... #tab_one_0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα πολυ μου αρεσε αυτο που εβαλες!!!

ευτυχως ο σεισμος δεν ηταν πιο ισχυρος!!

Βουλα κ το δικο σου φορεμα πολυ ομορφο κ σικ με το σακακι κ την τσαντα που κρατας..κ απο αυτα που εβαλες το προ τελευταιο μαρεσε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα. Εδω ειχαμε και παλι μια δυσκολη νυχτα , τα καημενα ειναι βουλωμενα τα μυτακια τους και γενικως ταλαιπωρουνται, τωρα επιτελους κοιμηθηκαν και τα δυο γιατι ολο μια ψιλογκρινια ειχαν ολημερις. Δεν τρωγαν τη φρουτοκρεμα και λεω ενταξει απο την αρρωστια ειναι, τους δινω ομω μετα μπανανα και πορτοκαλι με το χερι μου και τα κανα να Λες να μην θελουν πλεον αλεσμενα? Για τα πεσιματα που λετε, καθε φορα που ακουω μπουμ πιανεται η ψυχη μου, αλλα τρεχω και τα σηκωνω γιατι το θεμα δεν ειναι ποσεσ φορες θα πεσεις αλλα ποσες φορες θα σηκωθεςι ;) Ευχομαι βεβαια να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι μπαμ μπουμ συσωρευμενα , οπως και να ναι καλο δνε το λες.

Αριαδνη περαστικα στη μητερα σου και πολυ κουραγιο , αυτες οι εγχειρησεις δυστυχως θελουν πολυ χρονο για πληρη αναρρωση.

Βλεπω ολες περασατε καλα, μπραβο και του χρονου με υγεια.

Ελενα να χαιρεσαι την Εβελινα σας!

κατερινακι τι επαθε ο Κωστας? Ολα καλα τωρα?

Σταυρούλα ωραιο το φορεμα σου αν και θα ηθελα κι εγω να το δω απο μπροστα και γενικα ολο το οutfit και ειδικα το τοποιο με το μοντελο :D Από τα φορέματα που εβαλες ειναι απιστευτο της Victoria secret, αλλα για βραδυ καλοκαιριου για κανa coctail party.

Ελενα πολυ ομορφο το φορεμα, και ναι περιεχει ολα οσα ειχες περιγραψει πως ηθελεσ! Σε τι χρωμα σκεφτεσαι, σε αυτο της φωτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Έλενα για το τελευταίο λέω της victoria's secret. Μου αρέσει πολύ το missoni στυλ και είχα και μία ολόσωμη φόρμα jumpsuit missoni που την φορούσα συνέχεια όλο το καλοκαίρι, βράδυ , πρωί. Αυτό http://images.asos-media.com/inv/media/ ... ge1xxl.jpg

Το φόρεμα ωραίο αλλά όπως σου είχα γράψει και παλιότερα ενώ μου αρέσει το κόψιμο αυτό επάνω δεν μου αρέσει όταν έχει σουρες και φουσκώνει. Επίσης, να πεις στα κινεζάκια να στο κάνουν πιο μακρύ. Μου φαίνεται πολύ κοντό.

Όσο για το φόρεμά μου, ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια. :D Τις έχω σε άλλο pc αυτές τις photos και όταν βρω μία που να φαίνεται μπροστά το φόρεμα θα σας βάλω.

Σοφία μήπως τις ενοχλεί η γύρη? Γιατί έχει πολύ αυτό τον καιρό. Φτερνίζονται κιόλας? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα αυτό είναι πάρα πολύ ωραίο http://www.aliexpress.com/item/Halter-s ... 53939.html επάνω τονίζει κιόλας το σημείο που σου αρέσει και ρώτησα και μου είπαν ότι το κάνουν και σε knee-length όπου κοντό δεν θα φαίνεται και τόσο φορμαλ όσο το μακρυ.

Και αυτό μου άρεσεεεε http://www.aliexpress.com/item/2012-Hal ... 13199.html (και αυτό το κάνουν σε κοντό) και τα θέλω κι εγώ τώρα. Τι θα κάνω??? :oops::oops:

Και τα 2 τα έχουν σε πολλά χρώματα. Εγώ πάντως αν είχα πολύ κόσμο στην βάπτιση κάτι τέτοιο θα φορούσα αλλά αφού θα είμαστε εμείς κι εμείς μια χαρά θα είναι και η φουστίτσα να μην είμαι και πολύ αμπιγιέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapes mou ti kanete? emeis kala eimaste :D perasame polu oraia autes tis meres :D tin kuriaki eimastan kalesmenoi se ena trapeza se ena xorio kai perasame souper ;) exthes gia proti fora afisame ta mora me tin pethera, gia na sinithisei kai pigame gia kafe. oxi makria bebaia, 2 lepta me t'amaksi :lol::lol: !!!

prin ligo ematha ena euxaristo :D erxete i adelfi mou tin pempti na doulepsei edo, opote tha prosexei kai ta mora ;);) o antras mou tin deutera pianei douleia :cry::cry: kai ego mallon tin kuriaki 7/04 :(:(

auta ta nea mas, xestike o manolis pao na ton allakso

filakia pollaaaaaaaaa :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσουπράκια!!!

Ελενα συγχαρητήρια για τα πρώτα σας βηματάκια!!!Συγκίνηση ε??Μπραβο το κορίτσι μας.Εκανε κανένα βηματακι παραπάνω??

Εμεις μεγαλώνουμε και ολο καινουρια πραγματακια κανει ξαφνικα.Χτες ειχε κοσμο σε γιορτη που ημαστα και μπαινουμε και του λενε γεια σου κι εκανε γεια σε ολους!!Πολυ πλακα,πρωτη φορα το εκανε ετσι απο μονος του.Και φυσικα η μανα κουκουβαγια νομιζει οτι εχει το πιο εξυπνο παιδι του κοσμου!! :lol:

Σοφιάκι περαστικα στα κοριτσακια μας...

Αρι περαστικα στη μανουλα και καλο κουραγιο σε ολους σας...Μα πως το χτυπησε τοσο πολυ το ποδι βρε παιδι μου??Κριμα..

Βουλα το τελευταιο το μαρο που εβαλες το ερωτευτηκα!!!!Ειναι το στυλ μου.ΤΟ ΘΕΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli ola wraia pou ebales...to teleutaio forema polu wraio to eixa ksanadei...kai h forma sou mou aresei...exei brei kanena kalo jumpsuit stin kinezia? Epsaxna alla den brika kati pou na mou arese polu ektos apo ena mauro, an to brw tha to balw na to deis...kai mena me boleuoun polu autes kai tis foraw olo to kalokairi! To forema tis VS pou ebales fobero pantws mou arese paaara polu!

Sofia mou s'euxaristw gia tis euxes....nai mou aresei sto xrwma pou einai stin fwtografia...to prasino se auto to forema mou arese polu.

Ti kanoun ta koritsia sou einai kalitera? Euxomai na exeis mia kaliteri nuxta apo ti xtesini.

Xristina wraia pou pigate gia kafedaki na kseskaseis!

Lioumpa mou nai ekane parapanw bimata...twra exei katalabei oti mporei na perpatisei kai pianete apo ton kanape kai koitaei mia apostasi kontini kai to skeftetai ligo kai pernei fora kai feugei kai paei stin alli meria na piastei pali...kanei 6-7 bimatakia prin xasei tin isorropia!

Mprabo ston Strato pou xairetouse ton kosmo!! Den einai fobero na to blepeis na kanei kati kainourio monos tou? Einai teleia auta ta sunaisthimata pou niwthoume san mamades...egw auta ta grafw se ena tetradio to pote ekane kapoia pragmata prwti fora as poume! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει το έχω καταλάβει θελετε να εθιστω πλήρως στη κινεζια! Όλα τα φορέματα μου άρεσαν αν και μέχρι τότε μπορεί νάχω αλλάζει γνώμη τι θέλω να φορέσω.

Εντάξει μολις ταισα το πέτρο και τώρα παλεύω με τη Σάντυ να φάει!

Λιακι μου κουκουβαγιουλα μου!

Πήγαμε και τζάμπο με τη Σάντυ για να πάρει ακουστικά να κάνει τη γιατρουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ τα γράφω στο άλμπουμ :D:D

Αλέκα δεν είσαι η μόνη που έχει φάει κόλλημα. Εγώ τώρα κοιτάζω ταυτόχρονα σανδάλια για μένα και τον μπέμπη και μάλιστα έχω τρελαθεί με κάτι baby crocs. Είναι απίστευτοι οι κινέζοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να φανταστείς ενώ τρελενομαι για κρύσταλλα και περλες μου άρεσε και αυτό. http://www.aliexpress.com/item/Latest-F ... 44044.html

η και σε κάτι τέτοιο http://www.aliexpress.com/item/free-shi ... 27193.html

Κροκς του έχω από τη Σάντυ δεν είχα βρει τότε ροζ και μου άρεσαν τα μπλε και έχω 20νουμερο μπλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...