Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tani Spring Edition+Γκαστρουλες+Μωρακιααα!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα να γινομαστε πιο πολλες!!!!!!!!!!!!!!! Γιουπιιιιιιι στο πρωτο ανοιξιατικο σπορακι που μολις εφτασε!!!!!

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλο μηνα , καλη εβδομαδα και γενικα να μας πηγαινουν ολα καλα. [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...σήμερα από ότι έχετε καταλάβει δεν έχω καθόλου όρεξη για δουλειά.. είπα να έρθω και μια βόλτα από εδώ να δω τι κάνει το θεματάκι μας...πολύ ηρεμία επικρατεί!!!

Έχω κουραστεί αυτή την εβδομάδα πολύ και περιμένω πως και πως το ΣΚ να κάτσω λίγο.. δύο εβδομάδες και κάτι έμειναν και μετά σπιτάκι μου...αχ πλησιάζουν οι μέρες που βγαίνω σε άδεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωωω,δεν ξερω που μου πανε τα 4 με το νεο μαμμυλαντ!!!παρ'ολα αυτα το παλευω!!

Καλημερα κοριτσακια μου!!Σημερα προβλεπεται να ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ ΛΕΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια εγώ έκανα μισή ώρα για να μπω στο ΜΑΜΜΥ...με πετούσε εκτός και μπλόκαρε τον κωδικό..που θα πάει θα το μάθουμε και αυτό!! Ξεκινάει όμως το νέο μάμμυ με την άφιξη ενός ακόμα τανομωρού...εύχομαι όλα να πάνε καλά και το κορίτσι μας σύντομα να έχει του κούκλο της αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μια απο τα ιδια...ειχα ξεχασει τον κωδικο μου και δεν μπορουσα να μπω..αλλα τωρα με το νεο λουκ μηδένισαν και οι κωδικοι...χαχα...

να χαιρομαστε και το νεο τανομωρό μας!!να σας ζήσει χτινα και απο εδωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κοριτσια μου ζορικο το νεο μαμμυ...με δυσκολευει αρκετα....

χτινα μου να σας ζησει το μωρακι.....γερο κ δδυνατο...παντα τυχερο...καλη λοχεια κοριτσι μου...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!τι κανετε?εμεις βαψαμε το σπιτι,ετοιμασαμε τα παντα και περιμενουμε τη ζουζουνιτσα με ανυπομονυσια.δευτερα μπαινουμε στον 9ο και τεταρτη ξαναπαμε γιατρο!την προηγουμενη τεταρτη που πηγαμε ηταν 2423 και ειδαμε και την ομορφη γαμπιτσα μας:Pμπινουλα μου οντως πολυ δυσκολο το νεο μαμμυ:( ελπιζω να το μαθουμε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κορίτσια!

Θέλω να ευχαριστήσω την daphne_b, και από εδώ επειδή πριν 2 μήνες περίπου μου σύστησε τον ενδοκρινολόγο της και αυτή τη στιγμή είμαι 6 εβδομάδων

μέχρι τώρα όλα καλά!

φτύστε με γιατί ματιάζομαι και εύκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου G.KKRIS μου! καταρχήν συγχαρητήρια κοπέλα μου! όλα καλά να σου πάνε και να κάνεις ένα υγιέστατο μωράκι! χαλάρωσε λοιπόν, όσο γίνεται, και ζήσε τις στιγμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι, φτου φτου να μη σε ματιασω κιολας!!!!!

Μπραβο σου, πολυ χαρηκα!!!

Αντε να μεγαλωνει κι αλλο η τανοπαρεα μας με νεα σπορακια και νεες αφιξεις, ολα να πηγαινουν τελεια σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Να μας ζησει ο Κος Μπεμπης που γεννηθηκε προχθες!!! Χριστινακι μου να σας ζησει και να ειναι γερο και παντα ευτυχισμενο.

Gkris συγχαρητηρια κοπελα μου, να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και φτου φτου!!!

Περιεργο το νεο mammyland θα παρει καιρο να το συνηθισουμε.

Αντε να φυσηξω και γω λιγη γκαστροσκονη φφουουουουουουουουουουου, φουουουουουουουουουουου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!G.KKRIS μου τι ευχαριστα νεα ακουω?συγχαρητηρια κοπελα μου με το καλο,ολα θα πανε τελεια να μην ανησυχεις!!απολαυσε την καθε στιγμη απο'δω και περα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...