Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Σταυρούλα για το κολυμβητηριο κανένα από τα δύο μαγίο! Να πάρεις ένα τοπλες, να χει κατευθειαν προσβαση ο Στρατούλης αν χρειαστει :lol::lol::lol: Αλλα να αγοράσεις το δεύτερο, να το βαλεις και να σε κανεις δώρο στον άντρα σου! Αντε να χουμε και νέα χαρμόσυνα ;)

λία και οι δικές μουδωστους τσαρκα και επισκεψη και παρε τους τη ψυχη, η καλυτερη τους το λακριντι και το σουσουρο :lol::lol:

λία χαρούμενα μηνογενέθλια, το τσικνίσατε? Και εσεις καλαμάκι? υπάρχει ελπίδα, θα ξαναρθει η γενια του φραπε :D

Αριάδνη καλό το "αν". Από που κατεβαζετε βρε ταινε'ίες , για πειτε.

Σταυρούλα δεν νομιζω οτι επειδη ηπιοε "μονο" 140 θα ξυπνησει απο την πεινα, ηταν ολο το μπιμπερο διαθεσιμο φανταζομαι , δεν του το δινες με το δελτιο, τοσο ηθελα τοσο ηπιε!

Αντωνία τι ωραια που περασατε ομορφα. Πιστευω πως οσο κουρασμενος κι αν εισαι ειναι μεχρι να ερθει ο κοσμος μετα περνας τοσο καλα, που λες γιατι δεν το κανα τοσο καιρο. Αντε τωρα που κανατε την αρχη και μεγαλωνουν τα ζουζουνια και ανοιγει και ο καιρος να το επαναλαβετε!

κοριτσια ωραια η Victoria Secret. Σταυρούλα που λες για τα σουτιεν, εγω εχω βολευτει τοσο πολυ του θηλασμου, που ειναι απλα και μαλακα, που δεν ξερω αν θα βαλω φυσιολογικο σουτιεν ποτε, βεβαια ουτε και πριν φορουσα μπανελα...εχω πλουσια τα ελαιη :oops: Ρε Σταυρούλα τι σεξουλιαρικο, μαγιο είναι, εγω αν η μπλουζα η το φορεμα δεν εχει ντεκολτε δεν το παιρνω, ειναι πολυ κομψο το βαθυ ντεκολτε, αρκει να μην το συνδυαζεις με πολλα αλλα πραγματα εξω. Τωρα το μαγιο , μαγιο ειναι τι να κανουμε. :P

Ελενα θελω να σε ευχαριστησω και απο δω για τις πληροφοριες, πηρα τη Μητροπολη τελικα και μου εδωσαν ενα κινητο και το σηκωσε η Παυλαινα, η καποια αλλη δεν ξερω, που κρατουσε το βιβλιο και μου πε οτι ειναι διαθεσιες και η 19 μαιου και η 9 Ιουνιου που σκεφτομαστε. Οποτε τωρα κειμαι στην ερευνα για το μαγαζι και κυριως για τα ξενοδοχεια για να καταληξουμε. Για Χανια το παμε ομως. Ελπιζω να ζουν ερθει της Εβελινας απο το κινεζοσαιτ τα σετακια της για να μας τιμησει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες!!!!!!

Πως τα περασατε χθες Τσικνοπέμπτη?

Εμεις καλα και είμαι στην ευχαριστη θεση να σας πω πως ναι ο μικρός Νικόλας εχει νονα!!!!!! :D

Κάναμε χθες την πρόταση μας σε μια μικρη ξαδερφουλα του άντρα μου και δέχτηκαν, μαλιστα πηρε τον μπαμπα της τηλεφωνο που έλειπε σε ταξιδι και το πρώτο πράγμα που του ειπε ειναι " θα γίνω νονα!!"

Οπότε θα αρχίσω και εγω τις ετοιμασίες δειλα δειλα.

Πάω να δώσω φρουτάκια στον μικρούλη μου και μετα θα κάτσω να δω και τα δικα σας.

Σας χαιρετω για την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταια κ καταιδρωμενη να υποθεσω στο θεμα νονων;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::(:(:( αν κ πιστευω πως οταν ο αντρας μου το παρει αποφαση πως πρεπει να βρεθουν νονοι κατι θα γινει..δεν ασχολειται καθολου με το θεμα θελει η νυφη μου με τον αδερφο μου να τα βαπτισουν κ ο αντρας μου δεν θελει κ δεν βλεπει οτι δεν υπαρχει αλλος που να μπορει..δεν θελει να ναι θειος-νονος αλλα τι να κανουμε κ εμενα ο νονος μου ο αδερφος της μανας μου ειναι απλα τον ελεγα παντα νονο κ οχι θειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου την εχει καρφωσει ασχημα εδω..ειναι η 3η φορα που γραφω κ κανω υποβολη κ μου λεει καντε συνδεση ενω ειμαι μεσα κανονικα κ μου σβηνει το μνμ οτι εγραψα.. :evil::evil: εκανα αντιγραφη τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα, είστε καλά?

Κατερίνα, συγχαρητήρια για τη νονά σας, άντε με το καλό τώρα οι ετοιμασίες.

Νάνσυ, γιατί να μην "λέει"να είναι θείοι-νονοί? Εγώ το έχω ακούσει σε πάρα πολλές περιπτώσεις!

Σοφία, πολύ γέλασα με το ότι σφύριξε η μία στην άλλη τί γινόταν στο σαλόνι! :lol: Γιατί δεν κοιτάς στο ίντερνετ για βαπτιστικά?Έτσι όπως είναι η κατάσταση στα μαγαζιά, ανοιξιάτικα θα φέρουν τον Απρίλη!

Για όποια με ρώτησε, το "Αν" το κατέβασα απο εδώ :

http://torrentz.eu/cde2d4297841cf1e9802 ... d1f4255a04

Απο την δεύτερη γραμμή (kat.ph). Απλά πρέπει να έχετε και πρόγραμμα που κατεβάζει torrents.

Eγώ το είδα, ωραίο ήταν σε γενικές γραμμές.

Αααα!Κορίτσια...Χρόνια μας πολλά!!!!Σήμερα είναι η μέρα της Γυναίκας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη καλα ειναι και το ιντερνετ, απλα επειδη ειναι βαπτιστικα, θα θελα να τα δω και απο κοντα πριν αποφασισω. Εχετε καμια σελιδα υπόψη. Μην μου πειτε καμια κινεζικη 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia :lol::lol: pou milises me tin Paulena!

Kalitera einai Iounio na tin kanete giati oso pio nwris toso pio polu aera h psuxroula mporei na exei...oxi oti kai to Maio den kanei kai teleies meres...alla einai kai risko! Gia rouxalakia emena mou esteile h nona na dw apo ena site pou exei wraia alla mou eipe oti ta exoune kai se magazi sta Xania gia na pame na ta doume....re panakriba auta pou eida! Epatha sok? Gia ena foremataki 150-200 eurw?? Tha sas deiksw auto pou mou protine, mou aresei para polu.

Katerina sugxaritiria gia ti nona!

Koritsia entaksei an den uparxei alli epilogi ok kai oi thioi, alla oute emena mou aresei na einai kai theios kai nonos....episis den mou aresei auto pou ekanan palia pou kai pantreuan kai baftizan...mou aresei na exw pollous diaforetikous koumparous! Bebaia etsi opws exoun ginei ta pragmata...sto telos tha ginontai oles oi koumparies entos oikogeneias.

Paw boltoula!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τωρα μιλησα με τον ιδιο, η παπαδια ηταν τελικα :lol::lol: Μου ειπε οτι αυτη κρατα τα βιβλια! Ρε συ εγω οσο καιρο ημουν στα χανια ποτε δεν εβρεξε μαιο. Απεναντιας Ιουνη κανει κατι καυσωνες, θυμαμαι περσι απο τις 20 Ιουνιου εκανε 35αρια . Και ξερεις τι σκεφτομαι οτι αντ ο κανουμε 9 ιουνη θα ουν ξεκινησει ταμπανια και μηπως ειναι πολυ crowded το μερος. Τι λες? θα ναι και Κυριακη βλεπεις.

Καλα να σας πω για τα βαπτιστικα. Πηγα στο lapin ξερω θα πειτε μα καλα και συ που πηγες, για ν αδω σαν να λεμε το ανωτατο. και τι ειχαν κανει ειχαν περσινης σεζον βαπτιστικα με εκτπωση 20% και φετινης χωρις εκπτωση. Τα περσινης τα ειχανε 230 ευρω ενω τα φετινης 160-180. Αλλα λογια να αγαπιομαστε. Μην σαν τα πολυλογω ολο το πακετο ερχοταν στα 600 ευρω. μαλιστα ηταν το συνολο 652 και μου λεει." Α δεν θα σας αφησω με 652 θα παρετε και κατι αλλο, να παμε στα 660 γιατι ανα 330 ευρω κανουμε 30 ευρω εκπτωση". Μου ρθε να της πω, ρε δεν μου τραβας τα βυζ... να δουμε αν θα βγαλει γαλα... αλλα επειδη θα βγαζε δεν το πα :lol::lol::lol:

Για δειξε να παρουμε ιδεες. Προτιμω να δωσουν οι νονοι - αν θελουν - κατι παραπανω για το σταυρο, παρα να δωσουν 150 ευρω για ενα φορεμα, ειναι κοροιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα με βαφτισε ο αδερφος του πατερα μου. Τον λεω θειο γιαιτι ολα τα ξαδερφια τον λεγαμε θειο και δεν ηθελα να διαφερω οταν ημουν μικρη, αλλα τον νιωθω σαν πατερα. Τοσο μου εχει σταθει αυτος ο ανθρωπος. Στα παντα. Τον αγαπω πολυ και ειμαι περηφανη που ειναι νονος μου. Για μενΑ δεν εχει σημασια η συγενια ειναι στον ανθρωπο. Και σημειωτεον ειναι 75 χρονων και επικοινωνουμε λες και ειναι 35, ειναι πολυ ανοικτομυαλος και ανεξανλτητος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι

Όπως σας είπα εχουμε και επίσημα νονα, το τσικνισαμε κιόλας εκει γιατι και εγω το μεσημέρι είχα φτιάξει ένα ωραίο τσικνο πρασσορυζο κατα το τσικνοσουφλε της Σταυρούλας :lol::lol:. Γυρίσαμε κατα της 11 μιση το βραδυ σπιτι αλλα η νύχτα μας ήταν όπως όλες με δυο ξυπνηματα.

Σταυρουλα καταρχήν να σου πω για την πισίνα μπορείς να βάλεις ότι μαγιό θέλεις ακομα και μπικινι, γιατι θα φοράς και μπλουζα απο πανω, για να μην τραβήξει καμια τιραντα ο Στρατουλης και εχουμε τίποτα αποκαλυπτήρια. Εγω φοραγα αθλητικό συνήθως αλλα μετα που ήμουν έγκυος φοραγα μπικινι γιατι δεν έμπαινε η κοιλιά στο αθλητικό. Χαίρομαι που έχετε πολυ καλές νύχτες πλεον και που του αρεσει το αυγουλακια του φίλου μας ;)

Αντωνία και εγω για βραστο ξέρω το αυγο στα μωρακια και αρκετα σφιχτουλι, στην Δεσποινουλα πως το δίνεις, η δικια μου μονο βραστο το τρώει έχω δοκιμάσει να της το κάνω ομελετα αλλα δεν θελει. Κουραστηκες και με τις ετοιμασίες και με τα μαζεματα αλλα αφου περασατε καλα χθες αυτο μετράει.

Βάσω μπράβο για την πιπιλα, είδα και φωτο, θα την συνηθίσει τωρα σιγα σιγα όλο και περισσότερο.

Λια και ο Διονυσακος με καλαμακι, τι καλός μπράβο. Χαρούμενα μηνογενεθλια για χθες.

Αμαλία :lol::lol: για τον φραπέ και τα φρεντο θα συναντιούνται να πίνουν αυτα καφε και μεις τα τσαγια μας :lol::lol: και θα κάνουν ότι δεν μας γνωρίζουν κιολας :lol::lol:

Αριαδνη πως ειναι η μικρούλα σημερα? καλη η ταινία?

Έλενα μεγεια τα ρουχαλακια έχεις να περιμένεις κούτες σε βλέπω να σε αναζητούν απο το τελωνειο :P

Συνεχίζω σε λίγο γιατι πρεπει να κατέβω στο γκαραζ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ ωραία μάνα αυτή που θα μεγαλώσει το παιδί της με αντιβίωση. Μπράβο.

Μην μιλάτε καθόλου κορίτσια για διατροφή γιατί σκέφτομαι συνέχεια μία το κολυμβητήριο που θα πετάει η μπάκα και θέλω και σεξουλιάρικο μαγιό τρομάρα μου και μία την βάπτιση που δεν θα μου αρέσει τίποτα πάνω μου αν πετάει η κοιλιά. Άσε που όταν το μαλλί είναι χάλι αισθάνομαι χάλια ότι και να φοράω.

Οι φύτρες μου είναι ελεεινές και τρισάθλιες σαν κοντοκουρεμένο γίδι και η βάση έχει χρώμα κομοδινί. Μου λέει μια φίλη μου (που είχα πιάσει αλογοουρά τα μαλλιά μου) κόκκινα λέει τα έβαψες? :shock::shock: Ντοινγκκκ. Και δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το θέμα. Να πάω σε άλλο κομμωτή και ότι μου κάνει? Να πάω στον δικό μου και να του πω είναι αίσχος ξαναφτιάχτα μου? Είναι όμως η 2η φορά που με απογοητεύει. Δεν ξέρω τι να κάνω. :roll:

Κατερίνα συγχαρητήρια για την νουνά σας. Καλές ετοιμασίες. Εγώ το έχω αφήσει τελείως το θέμα και μου φαίνεται θα τρέχω τελευταία στιγμή.

Σοφία χαχαχαχα πολύ γέλασα με τα ζιζια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω.......

Σοφια εντύπωση μου κάνει αυτο με τα βαπτιστικα, ποτε περιμένουν δηλαδη να τα φέρουν γιατι οποίος κοιτάει τωρα κοιτάει για άνοιξη καλοκαιρι και συνήθως μετα τις εκπτώσεις βάζουν της νέας σεζόν. Σοφια η πιπιλα ειναι στο παιδι εγω του την δίνω κυριως τη μερα γιατι βάζει αμέσως το δάχτυλο και αυτός ήταν ο λόγος που του την ξεκίνησα, το βραδυ κοιμάται χωρις πιπιλα. Πολυ ανάποδο μου φαίνεται θα μου βγει αυτο το παιδι :?

Για Χανιά τελικα βλέπω, κοίταξε να το οργανώσεις καλα για να έρθουμε μη σου πω απο σένα εξαρτάται τι θα κανουμε και το Πάσχα γιατι για δυο αεροπορικά ταξίδια δεν είμαστε, θα σου πω τηλεφωνικά.

Έλενα έχεις δίκιο εκμεταλλεύονται τρελα το θέμα βάπτιση όπως και στον γάμο και ζητάνε ότι θέλουν. Ξέρω κοπέλα που πηρε τα παντα για την βάπτιση του γιου της σε απίστευτα διαφορετικές τιμές απλα δεν ανέφερε πουθενα την λέξη βαπτιση, αλλα για αγοράκι ειναι πιο εύκολο απο ότι για κοριτσάκι.

Νανσυ γιατι οχι σημασία δεν εχει αν ειναι συγγενής ή φίλος σημασία εχει τι σχέση έχουν μαζι σας και πως θα ειναι απέναντι στα παιδια και δεν το λέω μονο για τα δώρα αλλα για την επαφή. Να σου πω τι σκεφτόμουν αυτες τις μερες γιατι πραγματικα οι μερες ειναι δύσκολες, προτιμω να μην τους φέρνουν κάτι αργότερα πχ ένα παιχνίδι αλλα να το πάρουν και να πανε ένα θέατρο, φαντάζομαι το κόστος ειναι πανω κάτω το ίδιο το ότι θα κάνει ομως το παιδάκι κάτι διαφορετικό με τον νονο του δείχνει αλλιώς στα ματια του. Κι μένα αδερφη του μπαμπα μου με ειχε βάπτιση και με ειχε σαν παιδι της.

Α Έλενα αυτο με τον ίδιο κουμπάρο σε γάμο και βάπτιση λενε ότι ειναι και καλα για να του λυθούν τα χέρια του κουμπάρου γιατι ειναι δεμένα απο τα στέφανα κάτι τέτοιο τέλος παντων :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apo auto to site http://www.mellonmeli.gr/vaptisi/baptis ... gory_id=55

mas protine h nona auto http://www.mellonmeli.gr/vaptisi/baptis ... gory_id=55

Pws sas fainetai??

Sofia den eipa egw gia broxi...oxi Maio polu spania tha breksei...kai sunithws exei kai zesti...apla exei tuxei kai Maio na exei psuxroula eidika apogeuma pros bradaki. Gia ton kosmo apo katw den enoxlei ama kanei mpanio...egw ekei pantreutika 2 Iouliou kai eixe kosmo alla otan exei baftisi h gamo o pappas anoigei tin "pili" kai anebainoun ta autokinita panw kai exei dipla sto ekklisaki parkin...h teleti ginetai apo tin pisw meria pou apo katw den exei paralia mono thalassa! Einai fantastiko meros...exw kapoies fwto apo tin teleti sto FB an pas tha deis...perissotero fainetai apo tin mprosta meria otan mpaineis sto ekklisaki kai meta bgaineis apo tin alli porta sto pisw meros kai ekei ginontai oi teletes!

:lol::lol::lol: polu gelasa me to de mou trabas to buzi na deis an bgalei gala!!!!!!!! xaxaxaxa kala an deis kati times pou exw dei tha sou pesoun ta mallia....exw dei mexri 300 eurw forematakia!! Auto pou mou protine h nona den kserw poso kanei alla sigoura den tha einai ftino....egw bebaia skeftomoun kati pio aplo re koritsia kai oxi toso froufroude gia na mporei na to foresei ksana....bebaia auto pou sas ebala mou aresei arketa! Den kserw, eseis ti lete?

Katerina nai exw akousei diafora tetoia gia tin idia koumparia...exoume kai emeis stin oikogeneia, autoi pou pantrepsan tous goneis mou baftisan kai ton aderfo mou...apla emena proswpika den mou aresei...mporei se kapoious na aresei! Emas o idios pou mas eixe zitisei na mas pantrepsei tin idia stigmi mas zitise kai to prwto paidi kai xwris na exoume alli nona/nono to eixa apokleisei eugenika :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα αν ήσουν ευχαριστημένη με τον κομμωτή, πήγαινε να του το πεις.Γενικά εγώ φοβάμαι να αλλάζω κομμωτήρια γιατί οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν ποιό κόκκινο θέλω!

Και γω τα έχω αφήσει της βάπτισης και πρέπει να ξανα-οργανωθώ.

Έλενα μου αρέσει πολύ το φορεματάκι που σας πρότεινε η νονά.Το μόνο που θα έλεγα είναι ότι θα προτιμούσα να έχει και τιραντάκια. Και μένα δεν μου αρέσουν καθόλου τα πολλά φρού φρού, γενικά για την μπέμπα θέλω να βρώ κάτι απλό και το πιο πιθανό είναι να πω στην κουμπάρα μου να μην κοιτάξουμε καθόλου στα κατεξοχήν βαπτιστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

επεσα λιγο να ξαπλωσω τωρα για μεσημερι αφου τα κοιμησα αλλα η μπεμπα κοιμηθηκε 15 λεπτα,πανω που χαλαρωνα κατω απο τη κουβερτουλα μου παλι το μυαλο σε εγρηγορση..

το θεμα πιπιλα παει μια χαρα,οπως σας ειπα με χαροποιησε πολυ αυτο αλλα ακομα δε μου κοιμαται χωρις λιγο στηθος.απλα το βραδυ που ξυπνησε κ χθες κ προχθες της εβαλα πιπιλα κ την ξαναπηρε ο υπνος.το μεσημερι δε μου κοιμαται με πιπιλα,ενω την κουναω κ ειναι ετοιμη κατι την πιανει κ ξυπναει.αλλα τωρα που πηρα φορα θα το μαθει κ αυτο.που θα παει.. :D

ο αντωνης μου ευτυχως μετα τον χθεσινο πονοκοιλο σημερα ειναι καλα.η μπεμπα κ εκεινη μια χαρα.

κατερινμου συγχαρητηρια για τη νονα σας!πολυ ευχαριστο νεο,αντε παει κ αυτο..για ποτε σκεφτεστε;

σοφια μου κ εγω που εργαζομαι σε καταστημα με παιδικα επωνυμα ρουχα αργουσαμε να φερουμε τα βαπτιστικα δηλ απριλη περιπου..κ ολοι ελεγαν οτι αυτο δεν ειναι σωστο κ οντως καποοιοι ηθελαν π.χ κυριακη του πασχα κ δεν ειχαμε ακομα οργανωμενη βαπτιση.κ ηταν κριμα γιατι ηταν ενα πακετο κατα μεσο ορο 650 με 700 ευρω.απο λαπεν ειχαμε διαλεξει του γιου μου τα βαπτιστικα.

κ εγω δε πολυσυμφωνω σε κουμπαρο απο σοι αλλα στην αναγκη θα το εκανα.οπως λεει κ η ελενα μου αρεσει να εχω πολλους κουμπαρους! :D κ εμας αλλοι μας παντρεψαν,αλλοι βαφτισαν αντωνη,αλοι θα βαφτισουν μπεμπα.

θελω κ εγω να δω το ''αν''.

μου αρεσει που τα λεμε κ απο το φεισμπουκ παντως,γιατι πολλες φορες που ειμαι ξαπλωμενη μπαινω απο το κινητο κ μου ειναι κ πανευκολο να βαλω φωτο.

αντωνια μου καλα εκανες που ηπιες κρασακι,αλλα φανταζομαι ποσο θα ηθελες να κοιμηθεις κ μεχρι τις 10 το πρωι ε;; :lol: αχ..πανε αυτα φιλη μου..

παντως κ εγω για τη βαπτιση θελω κατι σχετικα απλο,απλα θα ηθελα να πηγαναμε μαζι με τον νονο να τα διαλεξουμε,βεβαια αυτο δεν θα το προτεινω εγω,αλλα μακαρι να μου πουν να παμε μαζι.στον αντωνη μαζι πηγανα με τη νονα.καλα,δυο τρεις φορες χρειαστηκε να ψαξουμε,ειμαστε ευκολες κ οι δυο αλλωστε κ τα αγορια δεν εχουν κ πολλες επιλογες.

ξυπνησε κ ο αντωνης μου,η πολυλογου μου η φωνακλου τον ξυπνησε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι τωρα ειδα το βαπτιστικο που σας προτεινε η νονα σας,μου αρεσει πολυ,λιγο,πολυ λιγο με χαλαει το στραπλες.γενικα εννοω.με μπολερο θα ειναι πανεμορφο.που σιγουρα θα φορεσει κ μπολερακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ωραίο το φορεματακι, αν δεν εχει τιραντες θα μπορείς να βάλεις μετα μονη σου γιατι θα ειναι δύσκολο για τόσο μικρο μωρακι το στραπλες. Στα κοριτσακια ειναι εύκολο να τους ξανά βάλεις το βαπτιστικο τους φόρεμα γιατι και καπου να πας πιο καλα το καλοκαιρι σε αλλη βαπτιση, γαμο ακομα και κυριακη στην εκκλησια μπορει να το φορέσει και θα ειναι μια κουκλιτσα.

Βικακι αφου ξανακοιμαται με την πιπιλα μονο είσαι σε πολυ καλο δρόμο :D

Σας αφήνω γιατι έρχεται μια φίλη της Αγγελικουλας να παιξουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ως συνήθως αργοπορημένη εγώ....

Λοιπόν μολις γυρίσαμε από το παιδοτοπο που είχε πάρτυ ο παιδικός της σαντυς και αφήσαμε το μικρό στη μαμά μου. Πέρασε τέλεια η κοριτσαρα μου αλλά το κακό είναι ότι και οι τρεις μας Πέτρος εγώ και η Σάντυ πάθαμε επεφυκιτιδα(ελπίζω να το λέω σωστά) και είμαστε με τα κολλύρια... Εντάξει δεν είναι τίποτα αλλά εμένα με έχουν ξεθεωσει.

Μιλησα και με το γυναικολόγο μου για το αν θα βάλω σπιράλ η όχι και επειδή με είδε που είχα πολλές επιφυλάξεις ξεκίνησα αντισυλλιπτικα απλώς ένα μήνα θα προσέχω ακομη και από τον επόμενο θα έχω ελευθερο σεξ αλλά τι να κανω η δόλια με πιάνει φαγούρα με το προφυλακτικό!

Αυτά τα νεα μας παω να ετοιμάσω το κοκοβιο για γάλα και νάνι και να ξαπλαρω και εγώ γιατί είναι χαλια... Φιλάκια στα αγγελούδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις εβαλα για υπνο, ηρεμια! Σημερα ενιωθα τοσο εξαντλημενη που σκεφτομουν σοβαρα να τις παω στη μανα μου να τις πλυνω εκει να τις ταισω να τις κοιμησω και να ερθω σπιτι μου να κοιμηθω χωρις διακοπες. Ελεγα να οτ κανουμε και σαν δοκιμη αποχωρισμου γιατι μπορει να χρειαστει καποια στιγμη. Αλλα δνε μου πηγαινε...Τελικα ηρθε η μαμα μου εδω - να ναι καλα- και κοιμηθηκα ενα δυωρο το μεσημερι νεκρη. Ξυπνησα με τα γελια της Παναγιωτας που λεω τι γινεται τι γαργαλανε? Και μου λεει η μανα μου καλα με τα κλαμαμτα δνε ξυπνησες, με τα γελια ξυπνησες. Γινοταν χαμος λεει αλλα δεν πηρα χαμπαρι. Τωρα ομως νιωθω φρσκια με ανανεωσε ο υπνος.

Ελενα για να ειμαι ειλικρινης δεν μου αρεσει το στραπλες. ενω το φορεματακι και απο κατω το υφασμα και η ζωνουλα ειναι φανταστικα, με ενοχλει λιγο το στραπλες στο μωρο. Αλλα εχει πολλα ωραια πραγματα το μαγαζι αυτο. Ξεχωρισα αυτα http://www.mellonmeli.gr/vaptisi/baptis ... gory_id=55 και

http://www.mellonmeli.gr/vaptisi/baptis ... gory_id=55 και αυτο νομιζω πως μου αρεσει πιο πολυ

http://www.mellonmeli.gr/vaptisi/vaptis ... gory_id=14. Δεν βρηκα φωτος στο fb που εισαι νυφη, αλλα εχω να σου πω οτι νομιζω πως η μητροτητα σε ομορφαινει ;) Α, και το αλλο, πες στον αντρα σου οτι ο μυροβολος εκλεισε! Λες να υπηρξε κανα διατροφικο σκανδαλο?

Σταυρούλα ειναι ενα θεμα τα μαλλια, ασε, εμενα εχουν αρχισει να μου τη δινουν τα χρωματα γιατι ολο σε κομμωτηρια πρεπει να τρεχεις και λεω μηπως τα αφησω στο φυσικο να ξεμπλεξω, αλλα ολο αλλαζω γνωμη last moment.

Βικυ σιγα σιγα συνηθιζει την πιπιλα και ολα καλα θα πανε. Της την δινεις ολη μερα εσυ?

Αλέκα περαστικά σας, ιογενής επιπεφυκιτιδα λεγεται και ας χρησιμοποιει ο καθενας ξεχωριστη πετσετα και προσοχη μην κολλησει απο το ενα ματι στο αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα τσουπριτσες!!!

ευχαριστα νεα διαβαζω..μπραβο Κατερινακι για την νονα του Νικολα!!!αντε με το καλο να γινεικ η δικη σας η βαφτιση.

γενικα με τα κουμπαρια χαμος γινετε!κ εμας μας παντρεψε κ βαφτισε την Δεσποινα μου ο γιος της νονας του αντρα μου..ετσι το εχουν εδω :twisted::twisted::twisted: δεν το σχολιαζω παραπανω νομιζω καταλαβατε..ευτυχως ειναι καλοι ανθρωποι κ κανουμε παρεα απλως ειναι μεγαλυτεροι σε ηλικια.

τον Ανασταση μου τον βαφτισε η νυφη του αντρα μου αλλα εομασταν πολυ καλες φιλες πριν κ το ηθελα παρα πολυ!!!

Νανσυ μου μακαροι να βρεις κ συ νονους για τα παιδακια σου.αφου θελει η νυφη σου κοιτα να ψησεις τον αντρα σου..οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι.πολυ ωραιο το πλεκτο που εφτιαξες!!καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι να πας εσυ καπου με τα τρια παιδια.εδω με τα δυο κ το σκεφτομαι οποτε βγαινω.

Βικακη μου ποσο χαρηκαγια την μικρη σου.πηρε πιπιλα μπραβο ρε συ..σιγα σιγα θα καλυτερεψουν τα πραγματα κ μεχρι να πας δουλεια θα εχει γινει αστερακι..φανταζομαι τι αγχος σου εφυγε..ευτυχως που ο αντωνακης σου ειναι καλα.να κοιμηθω μεχρι της 10???πω πω νομιζω πως δεν θα ξανακοιμηθω μεχρι της 10 ποτε :)

Αρι κ γω την κατεβαζω την ταινια..να δω ποτε θα καταφερω να την δω...

Ελενα πολυ ωραιο το φορεματακι της μικρης..αλλα θα συμφωνησω με τα κοριτσια μηπως δεν σε βολεψει το στραπλες!κ γω το φορεσα στην κορη μου πολυ το φορεματακι της βαφτισης.κ γενικα παρα την κριση τα βαφτιστικα τα βαραν στα αυτια.

Σοφια τι καλα που οργανωνεις την βαφτιση στην Κρητη.τελεια θα ειναι.κ γω πολυ γελασα με την απαντηση που ηθελες να δωσεις για το βυζι κ το γαλα :lol::lol: σοφια κ γω ετσι νιωθω πολυ εξαντλημενη..κ γω θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω οποτε θελω...εγω.

Σταυρουλα πολυ ωραια ηταν τα μαλλια σου την μερα που σε ειδα!αν ομως δεν εισαι ευχαριστημενη τοτε να του πεις οτι δεν σου αρεσει η βαση που εχεις.φανταζομαι δεν θελεις να κοκκινιζει..αυτο σου την σπαει.παντως με το μαγιο το δευτερο θα εισαι μια κουκλα :D τελειο το καινιουργιο φορμακι του Στρατου..μεγεια!

αυτα για σημερα κοριτσακια μου ευχομαι να εχετε ενα ομορφο κ ησυχο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia! Ti kanete? Kalo Sabbatokuriako na exete oles!

Emeis auto to SK tha boltaroume...simera exoume kanonisei taberna to mesimeri me ena zeugari.

Aurio mallon kafe sto limani mesimeraki kai to bradu eimaste kalesmenoi se trapezi...auto to bradino me agxwnei omws. Giati mas kalesan 9! Pio nwris den mporoun? Afou kseroun oti exoume mwro?? Telos pantwn....egw ksekatharisa ti thesi mou...tha erthoume alla an to mwro arxisei na gkriniazei epeidi nustazei kai den mporei na koimithei sto karotsi logw fasarias tha fugoume.

Koritsia euxaristw gia ti gnwmi sas! Kai emena einai to mono pou me xalaei oti einai strapless...alliws mou arese para polu!

Mou aresei pou exei mpantana anti gia kapelaki. To skeftika telika kai efoson h nona den exei problima na diathesei tosa gia to foremataki tote na parw kati kai as einai froufroudenio kai ksexwristo...etsi ki alliws den tis leipoun ta rouxa diladi gia na to ksanaforouse...edw den prolabainei na ta foraesei kai ola...kai bale kai auta pou tha ferei h mama mou apo ekswteriko kai ola ta dwra...sigoura tha einai uperarketa gia na foraei olo to kalokairi. Opote as einai kati ksexwristo etsi to skeftika.

Tony esena ti foremataki itan kai to forese meta? Mou aresan kai kati pio apla san auta as poume [8/3/2013 11:06:09 μμ] Evelina: http://www.rogoti.gr/product.php?produc ... 570&page=1 kai auto http://www.luxe.gr/vaptistika-rouxa-kor ... 02cas.html kai auto http://www.luxe.gr/vaptistika-rouxa-kor ... 61cas.html

Sofia apo auta pou mou ebales mou aresoun arketa ta 2 teleutaia! Ola ta Cat in the Hat ta exei sto forever friends sta Xania opote polu pithano na einai ena apo ola auta...h episis skeftika se auto pou mou arese emena pou sas ebala, na to paw se mia modistra na mou balei 2 tirantakia giati mou aresei polu.

To Murobolo ekleise? Den to iksera! Pantos na sou pw, an pate stous Agious Apostolous gia baftisi meta den leei na gurisete pisw pros limani gia fagito...isws kalitera ekei pou skeftikes pou einai dipla sto gipedo, pou kai pali dipla se thalassa einai!!

Pigaine sto profil mou kai pata Photos kai meta se ena fakelo pou leei Wedding! Euxaristw gia ta kala sou logia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ καλημερουδια σας. Ο Πέτρος κοιμήθηκε και η Σάντυ είναι έξω με τη μαμά μου και πλένουν τα παντζούρια και εγώ πίνω καφεδάκι....

Ελενα μου εγώ επειδή είμαι των φρουφρου όπως και η Σάντυ μου άρεσε τρέλα το φόρεμα της φραουλιτσας σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ελενα αυτο ακριβως ειναι το φορεμα της Δεσποινας απιστευτο που το εβαλες!η μονη διαφορα οτι ειναι λευκα τα στρας κ οχι ροζ.. μαρεσει πολυ!

http://www.luxe.gr/vaptistika-rouxa-kor ... 61cas.html

ευχομαθ να περασετε καλα Ελενα.σε καταλαβαινω που φοβασαι για το βραδινο τραπεζι.κ εγω δεν τολμω να παω καπου βραδυ.

κ εδω εχει συννεφια κ θελω να παω σουπερ να ψωνισω!!!!!

να περασετε ολες ενα ομορφο σκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...