Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε? καλη τσικνοπεμπτη να εχουμε, αν και ενια βροχερη η μερα.

Εμεις κοιμηθηκαμε καλυτερα το βραδυ, ξυπνησε καποια στιγμη η Παναγιωτα την πηρα στο κραβατι τη θηλασα και ευτυχως ηταν ηρεμη και μου σηκωθηκαν και οι δυο κατα τις 8.30. βεβαια θυσιαζουμε το πρωινο με το μπαμπα μας, αλλα ξυπναει παρα πολυ νωρις και ηταν εξουθενωτικο.

κανω διαφορες δουλειες απο χτες και περναει γρηγορα η μερα. Θελουν κι αυτες τη βοηθεια μου να σηκωθουνε και να στεκονται ορθιες και που να μαφησουν σε ησυχια. Παω να συνεχισω να τελειωσω και με το φαγητο τους και θα μπω το μεσημερι να σας σχολιασω. Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους προλαβαίνω να σας διαβάσω παρόλο που έχω πολύ καιρό να μπω. :lol:

Να'ναι καλά το fb.

Καλή τσικνοπέμπτη σε όλες. Εγώ έκανα ένα ωραίο τσικνοσουφλέ :lol::lol:

Το βράδυ μας ακουμπούσε την τελιότητα :lol:

Μία φορά μόνο σηκώθηκα όπου γκρίνιαζε του έβαλα την πιπίλα και ξανακοιμήθηκε. Ουφφφ τι ωραία μακάρι να είναι έτσι και σήμερα.

Έλενα τέλεια τα φορμάκια από Next πολύ καλή ποιότητα και τέλεια σχέδια κάποια στιγμή θα βάλω φωτο.

Καλή αρχή σε όσες ξεκίνησαν γιαούρτι. Έλενα καλή αρχή και με το αυγό. Κι εμείς ξεκινήσαμε αυγό. Το τρώει ευτυχώς.

Σήμερα του έβαλα και χιλοπίτες στο φαγητό. Επίσης, ο παιδίατρος μου είπε να μην μπερδεύω πολλά λαχανικά μαζί. Λίγα την μία μέρα λίγα την άλλη.

Ερώτηση: Στο κολυμβητήριο ξέρετε τι μαγιό πρέπει να φοράω? Τέτοιο στυλ http://www.aliexpress.com/item/JOB-bran ... 64860.html

ή μπορώ και τέτοιο? http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 71177.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τσικνιζετε :?::?::?::?:

εγω ετοιμαζω τραπεζι κ απο το πρωι εχω ετοιμασιες!!!περιμενω τους κουμπαρους μου κ καποιους φιλους!

Σταυρουλα μιαμ μιαμ για το σουφλε!για το μαγιο δεν ξερω να σου πω εγω..πως το κανετε το αυγο??

Ανθη μεγεια τα δοντακια σας!αχ μεγαλωνει το παλικαρακι σου κ κλεινει τα 4.τι καλα.να τον χαιρεσαι..

Ναταλακι μου ευχομαι να βρεις το νυφικο που θελεις!καλο δρομο να εχετε!

Κατερινακι τωρα εξηγειται η γκρινια κ τα ξυπνηματα του Νικολα μας.ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει αλλο κ να σκασουν τα δοντακια σας γρηγορα!

Αρι κ Ελενα να περασετε καλα!

ευχομαι σε ολες να περασετε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli kai gw paraggeila kati formakia apta next kai mena maresei h poiotita....kai simera eida oti balane kainouria! Anoiksiatika!

Polu wraio to deutero magio...den kserw oute egw alla giati na min mporeis na baleis kai to deutero?

Tony s'euxaristw. Egw to brazw. Mou eipe na to brazw toulaxston 6 lepta gia na min exei salmonela!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας και πάλι.Δεν βλέπω κίνηση στο mammy :(

Eμεις δεν ξέρω αν τελικά θα πάμε πουθενά γιατί η μικρή έκανε λίγο πυρετό-απο το εμβόλιο μάλλον.

Δεν πειράζει, τσικνήσαμε σπιτικά!

Έχει και χάλια καιρό εντωμεταξύ!

Σταυρούλα ίσως με το πρώτο να είσαι πιο άνετη στο στήθος.Πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα σε σχέση με το κολυμβητήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bουλα ωραιο το κοκκινο μαγιω.Λες να μην κανει να βαλεις σεξουλιαρικο?Καλα ,δεν ειναι και εκκλησια,κολυβητηριο ειναι,οπότε το θεμα ειναι μαλλον να ειναι ανετο και να μη βρεθεις με κανενα ζιζι εξω! :lol:

Ασχετο αλλα καπου λεγατε για τα θερμος,αυτο που εχω απο το cosycorner,που ειχα στη συναντηση,ειναι 500 ml οχι 250.Και χωραει μια χαρα στην αλλαξιερα,με εχει βολεψει πολυ τελικα,το χρησιμοποιω και στο σπιτι γιατι του δινω σε 2 δοσεις το μεσημεριανο του αναγουλιαρη μου!

Πολυ τσικνα ε??Εγω βλακεια εκανα που λουστηκα σημερα? :D

Το μεσημερι πηγαμε στην πεθερα και φαγαμε οι 3 μας ημασταν και ο Στρατος.Το βραδυ θα παμε σ'ενα φιλο και θα εχει παρεα εκει και θα ψησουμε!Θα ξεσαλωσει ο Στραταρας ,η καλυτερη του ειναι οταν παμε επισκεψεις με κοσμο!

Τι αλλα?Ηαληθεια ειναι οτι το φβ βολευει πιο πολυ για να λεμε τα μικρα καθημερινα μας ,εδω τα ξεχναω μολις τα διαβασω αμεσως.. :oops: Πολυλογουδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αν κ τα λεμε κ στο φεις μπηκα να δω κ εδω τα νεα.

ηθελα να σας πω κ τα ευχαριστα αλλα με τους εμετους κ με τα διαφορα δε προλαβα πιο πριν να μπω..ΠΗΡΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη,ολα εγιναν ξαφνικα στο σπιτι της ξαδελφης του αντρα μου που πηγαμε χθες!!αλλα ηθελα να σας βαλω φωτο στο φεις με τη πιπιλα κ να σας το γραψω εκει.τελοσπαντων,θα γινει κ αυτο.

εμεις δε τσικνιζουμε δυστυχως,δουλευει ο αντρας μου κ η πεθερα μου οι γονεις μου μακρια κ ετσι μονη σπιτι με τα παιδια μου.οσες πατε καπου η κανετε κατι σπιτι καλα να περασετε κοριτσακια μου!!παντως βγαινω εξω μπαλκονι κ μυριζει παντου ψητουρα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα κι εγώ το ίδιο παθαίνω τα ξεχνάω. Ασε που το κινητό με ειδοποιει καθε φορα που γράφετε κάτι στο fb.

Καλα να περασετε. Εμεις δεν το βλεπω να τσικνιζουμε γιατι ο αντρας θα ερθει 8μιση οποτε οπως παντα μετα μπανιο-γαλα-νανι.

Βασω τι διαβαζω??? άντε καλή αρχη. Εμένα ξέρεις πως την πήρε? Τον νανούριζα αγκαλίτσα καθιστή και κράταγα την πιπιλα για να μην την βγαλει. Ετσι την συνήθισε. ;)

Δεν πειράζει τουλάχιστον πήρες μυρωδιά τσίκνας. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδια μου!

Επιτελους εκατσα να σας διαβασω λιγο...

Βικακι πηρε πιπιλα? Αντε μηπως ηρεμισει λιγο , εκει που δεν το περιμενουμε, μας εκπλησουν:D

Ελενα με γεια τις αγορες :D Χαιρομαι που σιγα σιγα ανακαλυπτεις τροπους, μπραβο στο Εβελινακι και καλα να περασετε!

Σταυρουλα με γεια οι αγορες.Φτιαχνει και ο υπνος του Στρατουλι βλεπω , τελεια.Καλη αρχη με το κολυμβητηριο :D

Ναταλακι ,κυνηγας το μικρο,ε? Σε λιγο και εμεις ετσι θα τερχουμε...Σε εμας ολο ορθιο θελει να τον κραταμε, δεν λεει να λυγισει τα ποδια να κατσει :D

Λιακι καλα να περασετε, θε ξεσαλωσει ο Στρατουλης :D Σου στελνω μνμ

Αρι και εσεις καλα να περασετε :D Ολα θα γινουν.

Μαρακι ωραια αυτα που εφτιαξες :D

Σοφια μπραβο που κοιμηθηκατε καλυτερα :D

Ελενα του εδωσα να πιει πορτοκαλαδα με το καλαμακι, στην αρχη το μασαγε και μετα εκανε ενα γκλουκ...και αρχισε να πινει , ειχε πολυ πλακα ο πασακος :lol::lol::lol::lol:

Καλη τσικνοπεμπτη σε ολες!!!

Εμεις με τα πεθερικα μου στο σπιτι θε ημαστε και θα παραγγειλουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα για τα μηνογενεθλια σας!!

Λια και ο πασακος καλαμακι??Εχει να πεσει πολυ φρεντο και φραπε σε μερικα χρονια!! :lol:

Βουλι κι εμενα 8μιση θα ερθει,κατα τις 9 θα παμε εκει,κοιμαται τωρα ο Στρατος οποτε θα εχει ενεργεια!

Βικακι πως ειναι η μικρη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούμενα μηνογενέθλια Λίλ για τον μπεμπάκο και στην Ελένη για την μπέμπα!

Καλά να περάσετε Λία!

Εμείς τελικά σπίτι.Κατέβασα όμως το "Αν"του Παπακαλιάτη και θα δούμε μάλλον αυτό.

Φιλάκια,καλό βράδυ σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα εστειλα τον αντρα μονο του,για λιγακι.Με το ζορι ξυπνησε ο μικρουλης μωρε και ειναι νυσταξουλης,με κοκκινα μαγουλακια..λυπηθηκα να τον ταλαιπωρησω,αν και ειναι πολυ κοντα το σπιτι του φιλου.

Αρι ''ανεβηκε'' το αν??Ωραια,θα το κατεβασω.Την πατησε ο αντρας μου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai emeis bgikame fagame ta soublakia kai gurisameee!

Bouli emena mou aresei to seksouliariko...

Bikaki pire pipila!!! Eides pou agxwnosouna! Etsi kai emena ksafnika tin pire! Ante kali arxi...

Lilaki ipie apo kalamaki!! Mprabo o pasakos! Exei plaka...tha deis pou ama to kanei 2-3 fores meta tha to mathei! Kai oxi tipota allo...anakalipsa oti mou feugei etsi kai ena baros giati ama exw na paw kapou anti gia na ftiaxnw froutokrema mporw na dwsw ena xumo kai kanena mpiskotaki kai einai kalimeni! Xaroumena minogennethlia kai se esas kai sti Mariza!

Lia :lol::lol: gia to freddo kai ton frape! Egw tote tha tis lew "egw paidaki mou ekana toso kopo na se thilazw tosous mines gia na pareis ola ta kala kai na gineis geri kai dunati kai esu pineis auta na xalaseis tin ugeia sou?" :lol:

Eides to bradu einai duskolo gia eksw re mamwto...kai emas tin Kuriaki mas kalesa se trapezi alla 9 to bradu...kai to skeftomai polu...

Ari kai egw thelw na to dw! Pes mou an sou arese!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Λέλα που θα το σέρνεις βραδιάτικα το παιδί. Εμένα 9-9μιση κοιμάται για βράδυ και μάλιστα σήμερα είχε πάει 9 και δεν τον είχαμε κάνει μπάνιο και έκλαιγε το καημένο. Οπότε σήμερα δεν τον έκανα μπάνιο μόνο του άλλαξα ρουχαλάκια και τον τάισα αμέσως. Νύσταζε όμως πολύ και ήπιε μόνο 140μλ οπότε προβλέπετε το βράδυ να ξυπνάει από πείνα. :evil:

Έλενα κι εμένα το σεξουλιάρικο μου αρέσει :lol: Θα πάρω και τα 2 για να έχω να αλλάζω κιόλας. Το σεξουλιάρικο είναι victoria's secret μην το βλέπεις κινέζικο :lol: Κανονικά έχει 140 dollars δες http://www.victoriassecret.com/swimwear ... ueType=OLS Δεν νομίζω να μου βγουν οξο τα μπουμπις γιατί έχει cups με μπανέλα οπότε επάνω θα είναι σφιχτό σαν σουτιεν. Θέλω να πάρω και σουτιεν αλλά από victoria's secret US αυτή τη φορά. :lol:

Lil να σου ζήσει ο μπεμπάκος. Ελένη κι εσένα η μπουμπουκίτσα.

Ζηλεύω που πίνουν με καλαμάκι τα μωράκια σας. Θέλω κι εγώ. Εμένα πνίγεται και φοβάμαι. Άσε που το φτύνει όλο. :evil:

Καλέ Αρι από που το κατέβασες στείλε μου μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα εγινε αυτο που ημουν σιγουρη πως θα γινει.Ο μικρος εχει ξυπνησει για τα καλα και ταλιμπανιζει!!Αλλα σε καμια ωριτσα τον βλεπω να πεφτει η μπαταρια παλι.Περιμενω να ερθει και ο συζυξ,μου εταξε σοκολατιτσες!!

Βουλι πολυ ωραιο το μαγιω ε..Και σε αυτο το μπλε ειναι πολυ ,να το πω αρχοντικο! :D

Απο τη σελιδα της victoria εχω παρει πολλααα πραγματα.Οταν δουλευα βεβαια...Εχω παρει πολλα μαγιω,ημιπαλτα,γοβες,σαγιοναρες, κ.α

Αλλες εποχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Ωραια κ τα τραπεζια αλλα μετα το μαζεμα κ η τακτοποιηση ειναι θανατος αφου ξερω οτι κ ο μικρος ξυπνα ακομα το βραδυ.αλλα περασαμε πολυ καλα!!!επιτελους ηπια κ ενα -δυο ποτηρακια κρασι με παρεα!τοσο καιρο φοβομουν να καλεσω βραδυ κοσμο στο σπιτι για να μην χαλασω το προγραμμα του μικρου.αλλα ευτυχως οταν ηρθε εκεινη ωρα τα ειχα ολα ετοιμα στρωμενα κ πηγα ενα μισαωρο μεσα κ τον κοιμησα.σημερα βεβαια σερνομαι γιατι μεχρι να μαζωψω κ να καθαρισω πηγε 2 κ ξυπνησα κ αλλες 2 φορες για τον μικρο κ τελικα 7 παρα σηκωθηκε για τα καλα!

εσεις πως περασατε??ευχομαι καλα!

Αρι απο που την κατεβασες την ταινια??θελω κ γω να δω το αν!εσεις την ειδατε??σας αρεσε??

Σταυρουλα κ εμενα το δευτερο μαγιο μαρεσε πολυ..δειξε κ λιγο μπουμπι τι εγινε κλεμμενα τα χεις :!::!::!::lol::lol:

Χαρουμενα μηνογεννεθλια στον πασακο της Λιλ κ στην Μαριζα μας.

αυτα για τωρα τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Κοιμηθήκαμε σερι και σήμερα. Εγώ ξυπνούσα μόνη μου από άγχος :lol:

Αντωνία χαλαλι η κουραση αν περάσατε ωραία. Το θέμα είναι όταν κουράζεσαι και δεν περνάς και καλά.

Ξυπνάει ο Αναστάσης για ζιζάκι :D:D

Ναι είναι ωραίο το μαγιό και ευκαιρία στο κινεζοσαιτ. :D Το 1ο βέβαια που σας έβαλα φαίνεται συντηρητικό αλλα η πλάτη είναι όλη έξω :lol::lol: Σαν την Βλαχοπούλου στην Παριζιάνα :lol::lol:

Έχω βάλει ερώτηση στο fb.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εμείς είχαμε μια μαλλον δυσκολη νύχτα, αρχίζοντας με την Παναγιωτα που σηκωθηκε κατα τις 10 την ώρα που ....τσικνίζαμε με τον άντρα μου! Μπριζολιτσες με ρυζοτο ειχα φτιαξει. Ε την πήρα στο τραπεζι. Εκανε ελεγχο ειδε τι τρωγαμε τι πειναμε και μετα αποκοιμηθηκε. Αλλα μαλλον πηγε και το σφυριξε στην αλλη και μας κραταγαν μουτρα που δεν τσικνησανε κι αυτες τι ναπω. Στο μεταξυ αυτο με το φαγητο το βραδυ και με τα φαγητα και τα γλυκα γενικοτερα μου τη δινει, πρεπει να μπει μια τελεια. Σκεφτομαι και τη βαπτιση και αν ειμαι οπως τωρα θα τσαντιστω! Αλλά νομίζω πως η αυπνια και το συνεχες τρεξιμο ειναι ακτι που δεν βοηθα στη διατροφη. Σκεφτομαστε για βαπτιση μεσα Μαιου, ειαμστε σε συννενοησεις μεχρι να δουμε αν βολευει απο ολες τις αποψεις, απλα επειδη τςα βαπτιστικα για τη Μαρια θα τα διαλεξω εγω, λογω του οτι ο αδερφος μου "με εξουσιοδοτησε", δεν ξερω αν προλαβαινω. Πηγα σε κανα δυο μαγαζια και μου παν οτι τα Ανοιξιατικα τα περιμενουν πιο μετα, δηλαδη ποτε πιο μετα, Τεσπα θα δουμε. Παω να δω τα δικα σας και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Kai mena nwris ksupnise simera! 7 kai kati, sigoura se ligaki tha nustazei pali.

Tony kala perasate? Wraia! Hpies kai ta krasakia sou! Egw twra opou paw ta xtupaw kanonika...alla zalizomai amesws! Sa na pinw prwti fora :lol:

Lela kala to eipes...alles epoxes...den skeftomastan to kathe eurw tote....twra tha mas kanoun na skeftomaste kai ti tha paroume apto super market!

Bouli mas katestrepse to kinezosite e? Ase kai egw an sou pw posa paketa perimenw....proxtes to elega tou suzuks kai frikare...12 paketa apo kinezosite + 1 apo next + 1 apo ellada! Les na me paroun apto telwneio?? :lol: Kanw mia pausi stis agores na erthei kai h karta na dw ti zimia ekana! Telika pira tis mikris kai to polo formaki pou eixa balei egw to kontomamiko me ti zwni kai ena allo polo pou eixes balei kai esu pou exei kai koukoula kai konto maniki...auta tha bolepsoun para polu...kai kati tsimpidakia kai kati papoutsakia kai ena set me fousta mplouza!

Bouli an exei mathei na koimatai kai ligotero na piei prin koimithei meta den ksupnaei...emena kai 50ml exei tuxei na piei kai ti nuxta den exei ksupnisei.

Ari eides tin tainia?

Sofia :lol::lol: pou to sfirikse h mia stin alli! Ame ti nomizes oti autes tha tis afinate stin ap'ekso?? :lol:

Kala auto pou les me ta fagita kai ta gluka...ase...kathe mera me ton suzuks leme pws tha ksekinisoume diatrofi...kai kathe mera sk@t@...ekei pou mageireuw ugeiina meta to bradu tha fame mia blakeia h sokolata h kati! Kai twra suniditopoiisame kiolas oti den einai oti prepei na mpoume se forma mexri ti baftisi....alla erxetai kai to Pasxa se ligotero apo 2 mines kai tha kateboun oi goneis tou kai olo tha trwme!!

Ton pappa Paulo ton pire thl telika?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

σας εβαλα φωτο αυτο που μου ειχε παραγγειλει η παιδοψυχολογος κ παροοτι εκεινη διαλεξε το μαλλι το χρωμα το σχεδιο κ ολα της φανηκε πολυ ρομαντικο κ δεν το πηρε...ευτυχως μου αρεσε εμενα παρα πολυ κ θα το κρατουσα αλλα τελικα το πηρε η νυφη μου :lol::lol: με πειραξε καπως γιατι δεν μπορεις ρε φιλε να παραγγελνεις κατι να δειχνεις το μαλλι πριν το φτιαξεις να σου λεει ετσι το θελω πλεξουδα κτλ κ στο τελος να μη το παιρνεις γιατι σου φαινεται πολυ ρομαντικο..κ υποψιν δεν της ειχα πει τιμη για να πεις οτι της φανηκε ακριβο..μου ελεγε βεβαια να το παρει κ να το δωσει αλλου αλλα εγω δεν ηθελα να το παρει χωρις να της αρεσει αν κ εγω εαν παραγγελνα κατι κ διαλεγα μαλλι κ σχεδιο κ ολα κ να μη μου αρεσε δεν θα ελεγα τιποτα γιατι σκιστηκα να το προλαβω να το τελειωσω γρηγορα κ οπως θα δειτε ειχε δουλιτσα..μετα μου ελεγε να κανω μεγαλυτερα κασκολ γιατι να φοραει μακρια κ πολυ φαρδια αλλα δεν παιζει να ξαναχαλασω λεφτα κ μετα να μου μεινει..γιατι κατι τετοιο που ζηταει εχει πολλα εξοδα κ μετα δεν θα το παιρνει κανεις..

αυτα τα νεα μου τα μωρα κ η σαντυ ολα μια χαρα..

για το θεμα που σας ελεγα με την κοπελα κ τα τηλεφωνικα βρισιδια της εστειλα κατι πραγματα που μου ειχε δωσει για τα μωρα οχι σαν τσαντισμενη αλλα γιατι τωρα με τις φρουτοκρεμες κ τα φαγητα θα λεκιαζοντουσταν(πανακια αγκαλιας κ προσωπου ηταν)κ ειπα πριν κοψουμε εντελως να της τα δωσω γιατι μετα θα ναι δυσκολο.τωρα μιλαμε μια στο τοσο στο τηλ καμια σχεση με πριν.εγινε απο μονο του αλλα κ εκεινη μπορει να εχει παρεξηγηθει επειδη δεν θελω να βρισκομαστε επειδη ειναι συνεχεια αρρωστη η κορη της κ τι να κανω εκφερω την αποψη οτι τα παιδια μου δεν θελω να μεγαλωσουν παιρνοντας μονιμα αντιβιωση.αφου οταν ειπα στεναχωρημενη οτι την εχουμε προστατευσει την σαντυ απο ιωσεις κ τωρα παιρνει αντιβιωση επειδη τη δαγκωσε το σκυλι μου ειπε ελα μωρε σιγα κ τι εγινε θα μεγαλωσουν κ με την αντιβιωση.

κοκονα μου περασες ωραια εχτες ε;μπραβο κοριτσακι κεγω στην αρχη ανχωνομουν για κοσμο στο σπιτι αλλα αφου ειδα οτι δεν τους χαλαει το προγραμμα μια χαρα απλα δεν παμε εμεις βραδυ σε σπιτια γιατι πρεπει να κουβαλησω προικα ολοκληρη κ μετα φοβαμαι μην ξυπνησουν με την μεταφορα απο σπιτι αμαξι αμαξι σπιτι.

κ εμεις ψησαμε εχτες νωρις κ φαγαμε με γονεις κ αδερφο καλα ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη μια χαρα το μπισκοτακι το βρηκε ο παιδιατρος ε? Μπραβο! Εχεις κι εσυ δουλεις με φουντες διαβαζω...κουραγια θελει σιγα σιγα, απλα εμενα πολλες φορες που στο συμβουλευω μου τη δινει το σιγα σιγα. :?

Βικακι μια χαρα το βαρος της μπεμπουλας, μη το βλεπεις ετσι δες το σαν 850 σε δυο μηνες, οποτε ειναι μια χαρα. Και το πιο σημαντικο ειναι βεβαια οτι πηρε πιπιλα. Αντε σου εφυγε ενα αγχος βρε παιδι μου. Ερωτηση εσειςπου δινετε πιπιλα τη δινετε και μεσα στη μερα? Η μονο νυχτα?

Κατερίνα εμενα οταν μου ειχε προσθεσει το κοτοπουλο μου εβαλε παραλληλα και το μοσχαρι και ετσι ετρωγε δυο μερες κοτοπουλο, δυο μερες μονο λαχανικα , δυο μερες μοσχαρολαχανοσουπα. Αλλα βλεπω εδω που αλλοι παιδιατροι λενε καθε μερα κρεασ, τι να πω.

νανσυ τελος σεζον και πουλησες 7 κασκολ, πολυ καλα, αντε καλες δουλειες για του χρονου, αν και νομιζψ οτι πλεχτα φοριουντια και το καλοκαιρι με το αναλογα λεπτο νημα.

Κατερινακι μεγεια τα μπλουζακια του Νικολα, καλοφορετα, σε καταλαβαινω κι εγω εχω παθει πλακα με ταμωρουδιακα, αλλα προσπαθω να συγκρατουμαι και λιγο γιατι στην πραγματικοτητα τα παιδια δεν εχουν τοσεσ αναγκες. καλα ρε Κατερινα τωρα που το αντρακι σου θα βγαλει δοντακι εσυ του αρχιζεις τα γιαουρτια? τστατσ ;)

Ελενα σε παρακαλω, ενισταμαι!!! Η αγορα του χαλβα προηγηθηκε της φωτο με τα cup cakes :lol::lol::lol::lol: Μην τα ριχνουμε ολα στα cup cakes γιατι αν ειναι να ανεβασψ και τιποτα αλλο, αχ εχω παθος με τα γλυκα, μου αρεσουν γμτ, τα απολαμβανω. Αυτο το κολπο με το μπισκοτακι, καλο, το κανω κι εγω με το ψωμι, Πως παει αληθεια η Εβελινα με το φαγητο σημερα?

Ανθη μεγεια τα δοντακια της φραουλιτσας.. Γελασα πολυ με το "κοιτα ρε μανα, καθολου δνε με προσεχεις". Και το προγραμμα σας μαι χαρα ειναι, απλα λιγο μεταφερμενο σε σχεση με το δικο μας, αλλα εγω πιστευω ειναι οπως βολευεις τον καθενα και οπως το προσαρμοζει στο καθημερινι του προγραμμα :)

Ναταλία πως παει το γρομπαλάκι. Για πες για το νυφικό βρήκες κάτι. ποση ώρα έιναι απο κει η Βουλγαρία?

Στελνω αυτα να μην τα χασω και παω να δω τα της τσικνοπεμπτης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...