Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Kalimera koritsia!

Ti kanete simera?

Tony exeis dokimasei na ton tuligeis me ena koubertaki pou na niwthei oti ton krataei kapoios akoma?? Egw otan tin ebaza na koimithei apo mikri tis ebaza ena koubertaki gia na niwthei oti kati tin akoumpaei giati eixe sunithisei na koimatai sto stithos pou tin kratousa...kai eixe mathei sto aggigma tis platoulas, etsi boithise to koubertaki stin platoula. Prepei na sunexiseis tis prospatheies giati ws pote tha ton kratas gia na koimatai??

A eutuxws pou mas eipes gia tis stoles tha paw kai gw!

Sofia pali arrwsta einai ta mikra?? Pwpw me ta didima einai polu duskolo...an arrwstisei to ena meta polu duskolo na min kollisei kai to allo...perastika kai stis mikres kai se sena!! Teleia pou exete kai nono!!

post-14116-13873940141879_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία σου γράφω τί ακριβώς λέει:

-Ελευθερώνει την αναπνοή,ενυδατώνει τις ρινικές οδούς επι κρυολογήματος, ρινικής συμφόρησης, καταρροής και αλλεργίας.

-Μειώνει τον κίνδυνο λοιμώξεων (ωτίτιδες, ρινίτιδες,ιγμορίτιδες κλπ) και τη χρήση φαρμάκων.

-Απομακρύνει βλέννες, σκόνη,γύρη, μικροοργανισμούς,ακάρεα, αλλεργιογόνα.

Φυσικό θαλασσινό νερό είναι και επιτρέπεται ένας ψεκασμός σε κάθε ρουθούνι τρεις φορές την ημέρα.

Έλενα οι στολές:

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/xchg/ ... date=30257

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ναι θα το δοκιμασω οπωσδηποτε..να τον τυλιξω με κουβερτακι οσο τον εχω στην αγκαλια μου :?::?: κ μετα μολις κοιμηθει να τον αφησω..

ωραια η πασχαλιτσα κ η τιγρη.

Σοφια περαστικα στα μωρακια σου κ σε σενα!μπραβο για τον νονο!!

Αρι το cookie ειναι ακετη γλυκα!

Σταυρουλα κ γιος επισης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai h kai apo prin ton parei o upnos an deis oti ton pernei siga siga....h genika prospathise etsi opws ton exeis stin agkalia sou kapws se auti ti stasi na ton afiseis sta simeia pou ton akoumpas otan koimatai stin agkalia sou bale kati panw tou na ton akoumpaei pou na niwthei auto to aggigma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Χτες σχετικά καλά πήγε η νύχτα απλά κατα τις 12 τα χρειάστηκα γιατί σπάραζε ο μικρός στο κλάμα και μέσα στο σκοτάδι νόμιζα ότι είδα 2 σταγόνες αίμα πάνω στο ματάκι του :?:?:? Αλλά τελικά ήταν δάκρυα. Μετά από 10 λεπτά περίπου ηρέμησε λίγο πριν του δώσω ντεπον. Έλειπε και ο σύζυξ και τα πήρα στην κράνα που με άφησε μόνη μου τόσο αργά. Τεσπα, όταν ξανακοιμήθηκε δεν ξαναξύπνησε μέχρι τις 6 που ψιλογκρίνιαζε τον άφησα στην κούνια και ξανακοιμήθηκε. Ακούς Έλενα? :lol::lol:

Σοφία περαστικά στις γυναίκες του σπιτιού. Και να χαίρεστε τον καινούριο σας νουνο. :D:D

Αντωνία ευχαριστώ για το μαλλί αν και η βάση που μου έκανε δεν μου αρέσει τόσο αυτή τη φορά.

Αρι η κουκενα έχει φωτογένεια μου φαίνεται. Είναι μία κουκλίτσα.

Εμάς μας πήρε η θεία μας αυτή την στολή που σας έβαλα. Δεν είναι ο Στράτος. Όταν τον ντύσουμε θα σας βάλω και του Στράτου.

Στο facebook δημοσίευσα photo από την χθεσινή μας βόλτα στην παραλία της Νέας Μάκρης.

Α! χτες του έδωσα στην βόλτα και μπισκοτάκι αλλά μας βγήκε ξινό γιατί ο μπαμπάς μας ο χέστης φοβήθηκε πολύ όταν πνίγικε λίγο με κάποιο ψιχουλάκι. Πρασίνισε από τον φόβο του. Εγώ έχω συνηθίσει γιατί με το νερό πνίγεται συνέχεια.

Για το γάλα το ξαναείπα αλλά θα το ξαναπω. Έχω να σας συστήσω μέσα στο γάλα να βάζετε 1-2 μεζούρες δημητριακά και χορταίνουν και καλύτερα αλλά δεν κάνει καθόλου φουσκάλες και δεν καταπίνουν πολύ αέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλημέρα στα γρήγορα γιατί πρέπει να μαγειρέψω.... Όλο το σαβ/ριακο ήταν σα σκατα και το αποκορύφωμα χάλασε και ο φούρνος. Πήγα για σςεβις το αυτό και βγήκε ζημια 500ευρω και μια 400αρα ο φούρνος αφήστε τα... Το μόνο καλό είναι ότι θα δουλεύω 9-5 το πρωί και θα έχω όλο το απόγευμα ελευθερο για τα παιδιά.

Ο μικρός μολις τελείωσε το φρούτο και ελπίζω να καταφέρω να το κοιμησω για να καθαρίσω και το σαλόνι που είναι @ωλος....

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli eides!!! Ksanakoimithike! Polu xairomai!!

Tha frikares me ta dakrua pou nomizes pws itan aima e?

Ti fwto tin eida...teleia einai!

Kai h stoli sas polu wraia! Auti fainetai kai pio akribi! Alla opws eipan kai ta koritsia afou tha ti balei 1 mera den thelw na dwsw parapanw lefta! Afou sas tin ekanan dwro mia xara!!!

Aleka den kleinei to ksenodoxeio tetoio kairo? H einai nea douleia? Wraia pou tha exeis to apogeuma eleuthero...

Polla lefta sas bgikan oi zimies. Gkantemia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα μπράβο για την δουλειά!Στο ξενοδοχείο εννοείς?Όσο για τις ζημιές...πάντα μαζί βγαίνουν :cry:

Σταυρούλα, ωραία η στολή!!Για τον άντρα σου και το μπισκότο :lol::lol: Βάζω στοίχημα ότι έτσι θα κάνει και ο δικός μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera agapes! den exo polu xrono autes tis meres :(

ta nea mas: trome kala :D kai to froutaki mas kai to fagaki mas :D exthes pigame mia bolta kala itan ;)

exo ena thema pou me apasxolei kai thelo ti gnomi sas ;) tha sas grapso sto fb ;)

kleisame kai ti baptisi epitelous :D 28/07 baptisi kai gennethlia mazi :D me thema ta stroumfakia :D

auta pros to paron pao na taiso ta mora :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses mou...

emeis eimaste ligo xalia apo xthes den mporei na faei kota o dikos mou 3 fores exw dwsei k tis 3 ta evgale k fovamai pws k gastrenteritida pou eixe mporei na itan apo auto k i xazi toso kairo den to pira xampari xthes olo emetous ekane k to dradu doiaroia elpizw na min kanei pali gastreneritida...

elena pira auto http://www.kiddo-online.gr/index.php?pa ... Itemid=280

den to evala akoma exw to mikro pros to parwn

ari se katalavenw k emena me pianei kamia fora gia auto k polles fores apla den sxoliazw alla auto pou lene ta koritsia einia fusiologiko na exoume diafonies se polla pragmata...

antwnia i stoli tou kanei tou anastasi giati pige twra o antras mou k mou leei einia gia 2-3 xronwn auta...

xristinaki me to kalo wraio to thema..

aurio egw tha paw na dw gia nufiko..

aleka wraia pou vrikes douleia..

voula wraia i stoli k emena o antras mou etsi tha ekane

elena gia to stuthos pou les k emena nia nia mou fainete k mikrotero apo auto pou eixa afou kapoia palia soutien mou einai k megala :o:o

sofia perastika...

katerinaki garidomakaronada zileuw ston thilasmo i giatros den me afine na faw k tin exw laxtarisei apo prin tin egkumosuni exw na faw.... k mpakaliaros skordalia mou exei leipsei...

kala i foto pou koimatai sto kathisma trela einai...

antwnia dokimase auto pou sou eipe i elena k egw otan den ithele na ton afisw katw ksaplwna aggalia mazi tou k siga siga efeuga...

den mporw na grapsw allo gkriniazei tha prospathisw meta ta upoloipa filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σοφια περαστικα!!Κουραγιο λιγο ακομα χειμωνας μενει και δεν θα ξαναρρωστησει κανεις για φετος ελπιζω!! :D

Βρηκατε και νονο!!Πολυ ωραια!!

Ναταλακι λες να αρρωστησε και ο Στρατος σου??Περαστικουλια του! :-*

Βουλι δεν σας προλαβαμε μαμωτο!!Τωρα που θα ανοιξει ο καιρος θα ειμαστε πιο συχνα εκει ,σιγουρα θα συναντηθουμε καποια μερα!!

Ο ξανθος Στρατουλης κοιμαται ξανα πολυ!Τσεκαρες αν εβγαλε κανενα καινουριο δοντακι?Μας περασατε!

Το στηθος κι εγω νιανια το νοιωθω οταν το αδειαζει ο Στρατος και σκεφτομαι''ετσι θα ειναι οταντελειωσει ο θηλασμος?''

Σιγουρα ειναι που το εχουμε συνηθισει πιο σφιχτο και γεματο με το γαλα,αλλα μου φαινεται οτι ξεφουσκωτο ειναι οντως πιο χαλαρο απο πριν.. :(

Ελενα μερικες βαζουν το σουτιεν στην καταψυξη για να σφιγγει το στηθος!! :lol:

Νανσυ επεσε δουλεια!!Πλεκε πλεκε!Υπαρχουν και μαγιο μπικινι πλεκτα,τα εχεις δει??Ειναι ωραια!

Δεν μπηκα ακομα φβ να δω φωτο!

Αρι μαλλον εγω σ'εχω στεναχωρησει...και σιγουρα θα το εκανα χωρις να το καταλαβω..

Ειμαι η μονη που εχω αλλες αποψεις γι'αυτο φανταζομαι οτι κατι θα ειπα εγω.Αν ισχυει συγγνωμη,και σε οποια αλλη φανηκα επιθετικη καποια στιγμη(ο ρημαδης ο γραπτος λογος).Κι εγω εχω νοιωσει σαν εξωγηινη μερικες φορες,επειδη ανηκω στη μειοψηφια :D ,και αλλες φορες στεναχωριεμαι και δεν συμμετεχω επειδη καταλαβαινω πως δεν βοηθανε οι συμβουλες μου,αλλα μου αρεσει που διαφωνουμε και το κανουμε πολιτισμενα.Δεν θα κανω φιλους μου μονο ανθρωπους που ειναι σαν εμενα,ειναι βαρετο αυτο!!!Και λιγο κομπλεξικο εδω που τα λεμε!!

Οντως σε αλλα φορουμ πεφτει πολυ ξεμαλλιασμα,και γελαω οταν τα διαβαζω,αλλα εμεις δεν ειμαστε ετσι και μου αρεσει!Σας αγαπω λοιπον και το λεω ευθαρσως! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, ξυπνησαμε καναμε τις δουλειες μας φαγαμε τα φρουτακια μας και αφου ειχε ωραια μερα καναμε και μια βολτα μεχρι τις κουνιες και πως το χαιροταν το αντρακι μου, γελαγε πολυ!!

Σταυρουλα εμενα πιπιλα τελικα βολευτηκε την 6+ που πηραμε τοτε μαζι απο το prenatal.

Αριαδνη πως κοιμηθηκε τελικα το μπισκοτακι? Για τον υπνο που ρωτησες, εμενα κοιμαται συνηθως πριν το μεσημερι μια μιαμιση ωρα και μπορει να κοιμηθει και κανα μισαωρο μετα την κρεμα, σπανια ομως, συνηθως δηλαδη απο τις δυομιση τρεις το μεσημερι μεχρι της 9μιση το βραδυ δεν κοιμαται.

Ελενα ειναι αρκετα μεγαλο, το εχω παρει απο το mothercare, δεν νομιζω να χωραει στο μπανακι. Θα βαλω φωτο μετα.

Αντωνια ειναι ωραιες οι στολες τις ειδες απο κοντα, ειπα και εγω στον αντρα μου να κανει μια βολτα απο τα LIDL γιατι και εγω σκεφτομαι για τον μικρο οτι ειναι μονο για φετος.

Σοφια περαστικα σας και στις μικρουλες και σε σενα. Τα φλεματακια ειναι δυσκολα δεν φευγουν ευκολα ακομα και μεγαλυτερα δυσκολευονται το βλεπω απο την Αγγελικη. Το frezymar που σου εγραψε η Αριαδνη ειναι καλο εγω το δοκιμασα και στα δυο και ειμαι ευχαριστημενη. Συγχαρητηρια και για το νονο τι καλα που βρηκες και για τις δυο, οποτε αρχιζεις ετοιμασιες σιγα σιγα και εσυ.

Σταυρουλα απο που σας την πηρε την στολη ειναι πολυ πολυ ωραια!!!! καλα σκεφτομαι τον αντρα σου αργοτερα που θα αρχισει να στεκεται και να περπαταει και να πεφτει εκει να δεις ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου θα αλλαζει :lol::lol:

Αλεκα καλη αρχη στην νεα δουλεια !!

Χριστινα με το καλο και η δικη σας η βαπτιση!

Ναταλια λες να τον ενοχλει το κοτοπουλο δηλαδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία καμία σχέση, μα βρε κορίτσια εγώ δεν είπα ότι με στενοχώρησε κάποια συγκεκριμένα, στενοχωρήθηκα απλά με την ένταση που δημιουργήθηκε σε κάποια φαση και κατά τη γνώμη μου θα μπορούσε να αποφευχθεί!Ας μην το σχολιάσουμε άλλο.Και επίσης Λία δεν ξέρω αν έχεις προσέξει που συγκεκριμένα για τις απόψεις σου, μου κίνησαν το ενδιαφέρον και διάβασα και αυτή την πλευρά σε άρθρα κλπ και σε κάποια πράγματα συμφωνώ.

Ωραία Χριστινιώ που έκλεισες την βάπτιση!!

Ναταλάκι , δηλαδή λες να του δημιουργεί προβλημα το κοτοπουλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristinaki mprabo pou kleisate gia ti baftisi! Ta stroumfakia mou aresei polu san thema...einai kai oti mporeis na kaneis diafora pou einai kai gia agoria kai gia koritsia...enw egw me ti fraoula ti dwraki na kanw sta agorakia? Me ta stroumfakia exei paaaara polla!

Nataly wraio to kathisma! Egw akoma den exw koitaksei...

Kati ton exei piraksei sigoura ton mikro..pigate giatro?

Lela :lol::lol::lol: fantazesai na ksexasw kanena kamia mera kai na paei kaneis na anoiksei gia na balei kanena pagaki sto poto tou (me kapoious filous exoume auti tin oikiotita) kai anti gia pagaki na gurisei me soutien!! :lol:

Se alla foroum ksemaliazontai e? Den exw mpei se alla, apo tote pou emeina egkuos mexri twra eimai pisti mono sto diko mas...pou na prolabw kiolas grafoume tosa polla!!

Katerina mallon auto pou pires einai gia mpaniera...exw dei kai pio mikra sto jumbo...ena tetoio prepei na parw...gia bale fwto!

Egw piga gia kafedaki telika me ti mikri kai mia geitonisa...wraia itan katsame eksw...! H mikri koimotan apo ti stigmi pou bgikame apto amaksi mexri kanena 20lepto prin fugoume apton kafe!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μη μου πεις Έλενα ότι τώρα κοιμήθηκε ΚΑΙ για μεσημέρι??

Εδώ πάντως έχει βγάλει έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού απο το απόγευμα!Καλό, ε? :?

Κατερινιώ, κοιμήθηκε χτές η μπέμπα τελικά αλλά με βοήθεια(χάδια).Απαξ και κοιμηθεί, δεν ξυπνάει καθόλου το βράδυ εκτός απο μία φορά που έγινε.Το ΜΕΧΡΙ είναι το θέμα κι αυτό μόνο το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κι εγω πιστη ειμαι!!Τα διαβαζω μονο τα αλλα!!

Αρι εκει στα δυτικα γενικα ειναι λιγο παραξενος ο καιρος.Θυμαμαι καποτε που πηγαινα Λευκαδα συχνα,οποτε πηγαινα εβρεχε σαν τρελος ο καιρος!!

Πεινασε ο ταλιμπαν επιτελους.Τρεχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως μετά τα φρούτα στο 2ωρο αντε το πολύ 2μισαώρο θέλει να φάει μεσημεριανό οπωσδήποτε...Ενω μετά μπορεί να περάσουν και 4 και 5 ώρες για την κρέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα λογικά να θέλει 6+ ο Νικόλας μας αφού η θηλή πρέπει να είναι ίσα με το δάχτυλο :lol::lol::lol:

Μπράβο που το παίρνει το πιπιλάκι του.

:lol::lol::lol: Για τα χρώματα του ουράνιου τόξου. Την στολή μας την πήρανε από το γαιτανάκι. Είναι ακρινή όμως έχει 44 ευρώ νομίζω. Κι εγώ δεν θα την έπαιρνα πάντως αλλά η θεία του έχει αδυναμία και έχει ξεφραγκιαστεί. :lol:

Χριστίνα με το καλό η βάφτιση περιμένουμε να μας γράψεις το θεματάκι σου.

Αλέκα καλή αρχή στη δουλειά και κουράγιο με τις πληρωμές.

Ναταλάκι μεγειά το κάθισμα με εντυπωσίασε που έχει 3 θέσεις ανάκλησης εμένα έχει μόνο μία αλλά είναι 9-36κιλά. Είναι αυτό http://www.bebemaison.gr/product_detail ... extLang=LG

και το πήρα από τα Λητώ 270.

Μήπως τα κοτόπουλα που παίρνεις δεν είναι καλά? Ποιά παίρνεις?

Η γαστρεντερίτιδα είναι ίωση δεν σου ξεκινάει από κάποιο συγκεκριμένο τρόφιμο που σε πειράζει κάθε φορά.

Έλενα θα χρειαστώ κι εγώ τέτοιο για το μπανάκι του αν βρεις στο jumbo πες μου να πάω κι εγώ. Κι εμένα με έχει βολέψει το μπανάκι γιατί έχω ντουζιέρα και αν το καταργήσω θα πρέπει να σκύβω πολύ στο μπάνιο.

Αρι εμένα κοιμήθηκε το πρωί 2 ώρες και τώρα κοιμάται πάλι για μεσημέρι ελπίζω κανα 2ωρο πάλι.

Μωρέ αυτό σκεφτόμουν σήμερα. Θα συμφωνήσω λίιιιγο με την Λέλα. Και λίγα χάδια δεν κάνουν κακό. Εμένα τώρα που τον κοιμίζω στην αγκαλίτσα μου χαίρομαι που κουρνιάζει και κοιμάται πάνω μου. Είναι άλλο πράγμα αλλά το πρόβλημα είναι όταν βαρύνουμε κι άλλο :lol:

Αρι μάλλον εσύ πρέπει να προσπαθήσεις να ρυθμίσεις το πρόγραμμά της και όχι να ακολουθείς εσύ το δικό της. Το λέω γιατί κι εγώ παλιά αυτό έκανα και έβγαινα εκτός προγράμματος τελείως.

Λέλα πάνε στην ομάδα στην συνάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari nai :D koimithike gia mesimeri! Twra bebaia mporei na min koimithei 3wro alla 2.5 wres sigoura tha tis koimithei. Alla paizei kai to 3wro...mallon mou exei bgei upnarou...Emena meta ta frouta mporei na paei kai 3 kai 3.5 wres gia na faei mesimeri...alla sunithws meta apo 2.5 me 3 wres tis dinw egw.

Tha xalasei o kairos e? E nai afou akousa oti edw katw tha xalasei kata tin Pempti...se esas xalaei 1-2 meres pio nwris...edw pantos autos tis meres eixe polu polu kalo kairo...kai simera 22 bathmous...afou fantasteite oti kathomoun eksw xwris mpoufan kai me trabigmena panw ta manikia! Alla twra exei arxisei kai fusaei ligaki!

A Bouli ksexasa na sou pw...kai emena exei kollisei me tis pipiles tis 0-6...tis exw parei ena swro kainouries pipiles 6-12 kai tis pernei mia xara...alla gia kapoio logw otan thelei na koimithei den ti boleuei kai thelei tin alli! Opote mono ston upno tis dinw 0-6.

Diladi akoma paizoun kai ta 2 noumera se emas giati thelw siga siga na sunithizei tin pio megali.

:lol::lol::lol: gia ti theia pou ksefragkiastike!!

Ari kai egw tis kanw xadakia sunexeia tis mikris...eidika stis siestas pou tin afinw na koimithei ston kanape, ksaplwnw dipla tis kai tin agkaliazw kai koimatai etsi! Apla esena twra h Koukena kati mallon allazei...tha to breis stin poreia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai koritsia ton peirazei to kotopoulo mporei na exei allergeia den kserw pantws gia kana 3mino den tha ksanadwsw sigoura.. exw parei diafora voula kotopoula k apo xwrio k mimiko k apo to kreopoli mas den exei sxesi auto...

i doiaroia pou ekane itan toso oksini pou se oli tin perioxi tou pampers kokkinise olokliros k ton allaksa kateutheian...

egw arxika ithela na parw auto http://www.kiddo-online.gr/index.php?pa ... Itemid=280 pou einia apo 0 k exei perissoteri anaklisi alla ekei pou enonete i plati me to kathisma den eixe ependusi xwris to prostheto strwma ( pou argotera vgainei)den itan enoieo to ufasma diladi k to apeklisa..

ari ama se parigorei emena mes tin mera pou koimatai kana duo fores koimatai to polu mia wra... exei polu kairo na koimithei duowro...

elena zileuo ton kairo pou exete...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλι εγω παντως ξερω οτι οταν εχει μεγαλη ανακληση δεν ειναι πολυ ασφαλες κι ετσι δεν κοιταξα για μεγαλυτερη ανακληση. Το ιδιο διαβασα και για αυτα που περιστρεφοντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια το καθισματακια κοριτσια!κ τα δυο ειναι πολυ ωραια!

ναι κ γω το ακουσα για τον καιρο οτι χαλαει..για να δουμε ειπε παλι βροχες!

Χριστινακι ωραια που κλεισατε την ημερομηνια για την βαφτιση αντε με το καλο!κ ωραιο θεματακι θα εχεις!

Ναταλακι τι επαθε ο Στρατουλης πω πω απο το κοτοπουλο λες να εχει αλεργια ε :?::?: με την γιατρο μιλησες :?: ναι τοτε καλυτερα να μην δωσεις ξανα για ενα διαστημα!

Ελενα δοκιμασα να κανω αυτο που ειπαμε αλλα δεν τα καταφερα!βασικα με το που κανω κινηση να κουνηθω με παιρνει χαμπαρι..πως να τον αφησω κατω πραγματικα δεν ξερω.τον αφησα σημερα εκατσα διπλα του τον χαιδεψα αλλα αυτος εκνευριστηκε κ αρχισε να κλαιει σαν τρελος!δεν μπορω να καταλαβω το βραδυ πως τον αφηνω κανονικα κ με κοιταει κιολας κ συνεχιζει κκοιμαται.το μεσημερι με τιποτα!εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε :?: η απλως να συνεχισω να κανω το ιδιο :?:

τι καλα που κοιμουνται τα παιδακια σας για μεσημερι φτου φτου να μην τα ματιασω!!!σας ζηλευω πολυ :D

Λια για τα σουτιεν :lol::lol::lol:

Κατερινακι κ γω θελω να δω φωτογραφιες απο το Νικολα στο μπανιο!δεν εχω καταλαβει γιατι μιλατε ακριβως για αντιολισθητικο πατακι :?: καπως ετσι δεν το λενε :?:

το Πασχαλιτακι μας ειναι καλα αραγε :?: μιλησε καμμια μαζι της να μας πει νεα!

Αλεκα καλη αρχη με την δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto pou pira den exei megali anaklisi elaxista isa isa kanei mia anaklisi...

antwnia ksanadokimase mipws to petuxeis i kane auto pou sou eipa ksaplwse aggalia mazi tou min ton exeis kathisti k kapoia stigmi siga siga sikw...

nai i katerina pws na einai arage?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...