Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

:lol: ακου τουρμπονικολας!! :lol:

γαριδομακαροναδα καθλου δε ζηλευω γιατι ουτε να βλεπω ψαρια κ θαλασσινα.σε αντιθεση με μακαρομαδα κ συνοδευτικα τυρια η κιμα η αλλαντικα κ λαχανικα κ οτι αλλο θελετε εκτος απο αυτα. :D

εγω τελικα δεν σιδερωσα,εκανα ομως καθαρητιοτητα γιατι ο αντωνης ειναι στην πεθερα οποτε βρηκα ευκαιρια.το σιδερο το κανω οταν ειναι κ εκεινος εδω,δε με πολυνοιαζει,ενω στο σφουγγαρισμα ας πουμε κ σε καποια αλλα καλυτερα να λειπει.καταρχην μου τη δινει να με διακοπτει απο τις δουλειες,οποτε προτιμω να ειμαι μονη.κ τωρα το απολαμβανω μεχρι να ρθει!ολα ειναι καθαρα κ στη θεση τους! :D

ελενα κ εμενα νιανια ειναι.κ νομιζω δεν ηταν ετσι πριν.. :? μηπως συνηθισαμε το φουσκωμα απο το γαλα; :roll:

κατερινακι εσενα ο νικολας παιρνει τωρα πιπιλα;σταυρουλα εσενα;κ εμενα το κουστουμε σε βαπτιση δε μου αρεσει,εγω τον πηγα με πουκαμισακι κ βερμουδα κ απο κατω αθλητικο αγκαλιας αλλα ωραια ολα αυτα κ τα βαπτιστικα ηταν πουκαμισο οκ ναι με παντελονι καπαρντινα κ το μπουφανακι μπλε σκουρο σαν αντιανεμικο.κ παπουτσι σαν αθλητικο,ξερετε τι στυλ.πιο κυριλε αθλητικο.

ανθη μου πολυ γκαντεμια αυτο με τη γκαραζοπορττα!ευτυχως οπως λες που δεν ειχες τα παιδακια. :roll: οπως περιγραφεις το προγραμμα σου ετσι με φανταζομαι κ εμενα οταν ξεκινησω δουλεια.ειδικα οταν θα ειμαι απογευματινη θα φτανω το λιγοτερο 10.30 :? ουτε να τα σκεφτομαι δε θελω..βεβαια αν ειναι εδω ο αντρας μου κ δε δουλευει κ εκεινος απογευμα θα με βοηθησει γενικα.εσενα σε βοηθαει ο δικος σου;πιστευω οτι αλλιως δε γινεται αλλα υπαρχουν κ γυναικες που δεν τους βοηθαει καθολου ο αντρας τους.

εχει πολυ ωραια βραδια εξω,δεν εχει τοσο κρυο κ πολυ θα ηθελα να περπατησω τωρα.

παω να την κανω μπανακι γιατι σε λιγο θα σκασει μυτη ο τουρμποαντωνης κ να εχω τελειωσει με την μικρη τουλαχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια γειά σας, καταρχήν ευχαριστώ πολύ όλες όσες ρώτησαν τί με έχει κάνει να νιώσω κάπως.

Σταυρουλίτος δεν είναι ότι το αποφεύγω, απλά επειδή είμαι παρορμητική σαν χαρακτήρας, προσπαθώ να αυτο-συγκρατούμαι σε όλους τους τομείς της ζωής μου γιατί πολλές φορές λέω χοντράδες ή μπορεί και να κάνω λάθος.

Απλά επειδη δεν μου αρέσει να το παίζω μυστηριώδης, το μονο που με έχει κάνει να νιώσω στενάχωρα κάποιες φορές, είναι ότι δημιουργείται κάποιου είδους "ενταση" όταν δεν συμφωνούμε σε κάτι, πράγμα που εμένα με κάνει να αποτραβιέμαι και να μην εκφράζω καθόλου την άποψη μου. Μπορεί και να κάνω λάθος και να είμαι υπερβολική, απλά το λέω γιατί δεν θέλω να ξεκόψω επειδή ένιωσα "καπως" γιατί σας θεωρώ πολύτιμη παρέα.

Θα τα πούμε και μετά γιατί έχουμε μπάνιο κλπ.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον σημερα δεν τον έκανα μπάνιο στο μπανακι του αλλα τον έβαλα στην μπανιέρα στο αντιολισθητικο πατακι με καρεκλακι που έχω, αυριο θα σας βάλω φωτο. Και μου φαίνεται θα καταργησω και την αλλαξιερα, δεν κάθεται με τίποτα ανάσκελα με που τον ακουμπαω τσουπ μπρουμυτα, άντε να του βάλω την πανα μετα, τουλάχιστον στο κρεβάτι έχω περισσότερη απλα :P

Σίδερο έχω και εγω :evil: Βάσω και εγω δουλειές δεν μπορω να κάνω με την Αγγελική ενω σίδερο κάτι γινεται άμα χαζευει κανα παιδικο εκείνη την ώρα ή αν ζωγραφίζει. Για την πιπιλα που με ρωτησες την παίρνει αλλα μολις του βγει απο το στόμα βάζει το χέρι και μπορει στο αλλο χέρι να κρατάει την πιπιλα. Νομίζω και εγω στην βάπτιση κάτι πιο σπορ θα ήθελα για να το φορέσει περισσότερο, ενω το κουστούμι πολυ δύσκολο, στα κοριτσακια πάλι και πολυ καλο να ειναι ειναι αλλιώς.

Αριαδνη πολλες φορές ο γραπτός λόγος μπορει να παρερμηνευτει αλλα ειναι φυσιολογικο να μην εχουμε τις ίδιες απόψεις. Ωραία να ακούγονται οι διαφορετικές θέσεις αλλα δεν χρειάζεται να φτάνουμε και σε εντασεις ;) ή να προσπαθούμε να επιβάλλουμε κάτι.

Καλο βραδυ κουκλιτσες και καλούς ύπνος στα ζουζουνια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μπράβο που τελείωσαν όλες οι δουλειές να μην τις έχεις και άγχος. Μου την παίρνει την πιπίλα τελευταία όταν τον κοιμίζω και καμιά φορά αν ξυπνήσει ενδιάμεσα του την έχω δώσει. Σε βραδινό ξύπνημα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα να την δώσει γιατί την πήρε πρόσφατα. Αλλά μου φαίνεται προτιμάει αυτές που είναι 0-6 όχι τις πιο μεγάλες.

Αρι ναι υπάρχει ένταση έτσι κι αλλιώς αφού εδώ μέσα μοιραζόμαστε τα σωψυχά μας είναι δυνατόν να μην υπάρχει ένταση? :roll: Και να σου πω την γνώμη μου και τι νιώθω εγώ γι'αυτο? Νιώθω ότι δεν κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας. Ότι είναι να πει η μία στην άλλη θα το πει και θα περάσει δεν θα μείνει στα πρακτικά. ;)

Δεν μου αρέσει να βρίσκομαι σε ένα φόρουμ όπου είναι όλα "τέλεια καμωμένα". Μου κάνει υποκριτικό. Επειδή έχω υπάρξει και σε άλλα φόρουμ όπου είχαν ένταση πραγματικά εδώ είναι πολύ ωραία η ατμόσφαιρα. Αφού και διαφωνία όταν υπάρχει την λέμε χωρίς φόβο και χωρίς πάθος :D

Πωπωωω με έχει πιάσει μία ανακατωσούρα άλλο πράγμα. Μου έρχεται να κάνω εμετό και λείπει και ο άντρας. Ουφφφφφφ :?:?

Κατερίνα καλούς ύπνους στα ζουζούνια μας από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι Σταυρούλα μπορεί να έχεις δίκιο, απλά εγώ κάποιες φορές τα έχω πάρει κάπως προσωπικά και ισως να μην είναι και το καλύτερο.

ΌΠως και να χει όλα καλά!

Εμένα δεν έχει κοιμηθεί ακόμα, πρωτοφανές και γενικά έχουμε θέμα με το ΜΕΧΡΙ να αποκοιμηθεί τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα γιατι ετσι το στομαχι σου????

Αρι μου εγω θα συμφωνησω με την Σταυρουλα σε οσα ειπε.καλα κανει η καθεμια κ λεει αυτο που πιστευει κ δεν υποκρινεται!τωρα απο κει κ περα ο καθενας κανει αυτο που νομιζει οτι ειναι καλυτερο κ πιο σωστο.καλυτερα να μην υποκρινομαστε.δεν χρειαζεται να τα περνουμε προσωπικα!εγω χαιρομαι νακουω τις αποψεις σας.ισα ισα μου δινετε ιδεες κ με συμβουλευεται.γιατι δεν κοιμαται το μπισκοτακι??μηπως εχει υπερενταση??

πολυ γελσα με τον τουρμπονικολα :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι ωραια περασατε σημερα.Θα περιμενουμε φωτο του Νικολα!

Βικακη μια χαρα που εκανες τις δουλειες σου κ γω δεν μπορω να κανω ανετα τις δουλειες μου κ με τους δυο! το σιδερο αυριο.

Κατερινακι_πασχαλιτακι πως εισαι??

Ελενα εμενα το στηθος μου απο την πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχε επανελθει πληρως δηλαδη ειχε καποια χαλαρωση.τωρα το συνηθισαμε κ τουμπανο απο το γαλα κ σου φαινεται καπως :shock: ισως στρωσει το δικο σου :D

κοριτσακι μου ευχομαι σε ολες ενα καλο βραδυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε γαμώτο,κάνει μπάνιο, πίνει γάλα και μετά παίζει στην κούνια, μιλάει και στο τέλος κλαίει όταν βαρεθεί.Ενω νυστάζει δεν το συζητώ.Είναι απο τις 4μιση ξύπνια.Επίσης άλλες μέρες κοιμάται για 20 λεπτά και μετά ξυπνάει ορεξάτη και δεν ξανακοιμάται.Τελοσπάντων.

Τώρα πάντως κοιμήθηκε αλλά με χάδια.Το ομολογώ :oops:

Το πασχαλιτσάκι που να έιναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπλά αναρωτιέμαι που οφείλεται αυτή η αλλαγή στις συνήθειές της.Κάτι συμβαίνει ή σημαίνει αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τί!

post-12060-13873940141734_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki kai egw thelw ena tetoio pataki alla gia na to balw mesa sto mpanaki giati twra den thelei ksaplwti thelei kathisti gia na paizei...alla molis tin katsw glustraei kai fobamai. Me boleuei pantos to mpanaki kai den thelw na to katargisw akoma...

Ari mou egw den se rwtisa giati thewrisa oti otan eisai etoimi tha mas peis :)

Tha sou elega akribws auto pou eipe h Boula...kai egw den tha ithela na eimai se kapoio postaki pou na min mporw na ekfrastw anoixta...kai ontws exoume moirastei tosa polla...kai epeidi egw emplekomai se mia apo autes tis diafwnies...egw sou lew oti egw proswpika den exw pareksigisei kamia! :D Sas agapw oles :D Kai autes pou sumfwnoume kai autes pou diafwnoume...kai sou to lew alitheia auto! Ma den ginetai na min diafwnisoume re paidia eimaste tosa atoma...einai dunaton na exoume tis idies apopseis??

Alla exoume moirastei polla kai sto telos eimaste oles mazi kai agapimenes! :D

Gia tin koukena den kserw ti mporei na tin enoxlei...giati na min koimatai...kaneis ti diadikasia mpanaki, iremi mousiki, gala prin koimithei? H allo sustima exete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω Αρι μου το κανει καθε βραδυ τωρα??ισως επειδη μεγαλωνει να θελει να κοιμαται πιο αργα..δεν ξερω θα δειξει ..δεν νομιζω να υπαρχει λογος να στεναχωριεσαι..κλαιει δηλαδη μεχρινα κοιμηθει η απλως καθεται κ παιζει..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Έλενα, δεν έχεις εμπλακεί σε κάτι που να με ενόχλησε.

Ναι, τη γνωστή διαδικασία κάνω.

Αντωνία, κλαίει απο ένα σημείο και μετά αλλά νυστάζει σίγουρα.

Ερώτηση.Στις κοπέλες που κοιμούνται το μεσημέρι τα μωρά, μετά μέχρι το βράδυ κοιμούνται καθόλου-σιέστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα αυτή την ερώτηση γιατί σκέφτομαι ότι επείδη απο τον μεσημεριανό ύπνο ξυπνάει 4μιση περίπου, μήπως μετά νυστάζει και γι αυτό κάποιες φορές κοιμάται λίγο και μετά ξυπνάει.Δηλαδή μήπως δεν είναι ακόμα έτοιμη για βραδυνό ύπνο αλλά παρόλα αυτά θέλει εναν μίνι υπνάκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari emena koimatai 3-6 kai meta koimatai gia bradu stis 9:30, endiamesa katholou alla einai mono 3.5 wres....an tuxei na ksupnisei pio nwris gia kapoio logw mporei na koimithei kanena misawraki alla mporei kai oxi. Mipws ontws thelei na koimatai ligo pio arga?? Sou fainetai nustagmeni otan ti bazeis gia upno??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα Αρι καποιες φορες κοιμαται ξανα για κανα μισωρο κ αλλες το παει σερι μεχρι το βραδυ αλλα με πολυ πολυ γκρινια..δηλαδη οταν κοιμαται αλλη μια φορα μετα τον μεσημεριανο υπνο(που ειναι1ωρα)μεχρι το βραδυ που θα κοιμηθει ξανα δεν εχω τοση γκρινια.

Αρι μου ελπιζω να μην σε στεναχωρεσα εγω με κατι που ειπα κ δεν καταλαβα..κ γενικα ευχομαι να μην εχω στεναχωρεσει καμμια αθελα μου!ζητω συγνωμη αν το εχω κανει!!κ γω θελω να ειμαστε αγαπημενες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ 8 που κοιμόταν παλιότερα, το πήγαμε 8μιση και μετά 9 και κάποιες φορές και 9μιση.Εγώ πιστεύω ότι θα ήταν καλό να κοιμάται λίγο περισσότερο το μεσημέρι αλλά δεν το έχω καταφέρει με τίποτα.

Το πρόγραμμα δηλαδή είναι 8μιση-9μιση ξυπνάει(μετά κάποιες φορές ξανακοιμάται), κοιμάται 2μιση με 4μιση(στην καλύτερη) και μετά αν όλα πάνε καλά 9.

Καμία δεν με έχει στενοχωρήσει Αντωνία μου, μην το παίρνεις έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή πάντως μου το έχει κανει τώρα τελευταία και πραγματικά και γω το εισπράττω σαν ένα είδους ανασφάλεια και ιδίως με τον μπαμπά της(να τον δει παραπανω, να κατσουν μαζί), ίσως απλά να είναι μία φάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

παλι ο καιρος χαλια ειναι εδω..βρεχει..

Ελενα ναι κοιμαται ακομα στην αγκαλια μου δεν εχω καταφερει να τον αφηνω κ να μην ξυπναει.μολις τον αφηνω στα επομενα 10 λεπτα εχει ξυπνησει!μονο το βραδυ τον αφηνω στο κρεββατι κ κοιμαται.δεν ξερω γιατι στη διαρκεια της μερας δεν μπορω.κ στο δωματιο κλεινω τα παντζουρια επιτηδες αλλα ουτε αυτο πιανει!κατευθειαν ξυπναει!

σημερα εστειλα την μαμα μου πρωι πρωι στα lidl εχει κατι αποκριατικες στολες για παιδια κ για πιο μκρα!για τον Ανασταση πηρε εναν δρακο κ για την Δεσποινα το πιο καλο που ειχε ηταν χανουμισα!κ για τιςδυο 14 ευρω,τωρ δεν ειμαστε να δινουμε παραπανω για μια μερα που θα ντυθουν. ;)

Σταυρουλα ολο ξεχναω να σου πω οτι το μαλλι σου ειναι τελειο!μου αρεσε παρα πολυ ετσι που το εχεις κ σου παει πολυ τo dip dye :D

παω να ξεκινησω δουλειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

σκ δεν καναμε απολυτως τιποτα

δεν προλαβαινω να σας γραψω τιποτα αλλο γιατι πρεπει να παραδοσω τα κασκολ στην φιλη μου σημερα κ εχω κ δουλειες φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και όμορφα μωράκια.

Ευχομαι να έχουμε μια ομορφη εβδομάδα και να αρχίζει να καλοκαιριάζει σιγά σιγά γιατι εχω βαρεθει το χειμωνα.

Εμεις τι ειχες Γιαννη , τι ειχα παντα. Τα ξαναχω αρρωστα... Και εγω μαζιεχω κολλησει και πονα ο λαιμος, εχω φλεμματα και δεν μπορω να μιλησω. Ξεκινησε με την Παναγιωτα χαλαρα την Παρασκευη το βραδυ με να βηχαλακι και φλεμματακια και κολλησε χθες και η ΜΑρια κι εγω. Ειδικα τα βραδυα υποφερουν τα καημενουλια. Θελω να πιστευω πως δεν θα διαρκεσει πολλες μερες, γιατι ηδη η Παναγιωτα ειναι καπως καλυτερα. Αλλα ρε γμτ αυτα τα φλεμματα δεν μπορει να τα αποβαλει οτ μωρακι και εχω και μια υποψια οτι μπορει να εχουν μεινει εκει απο την τελευταια φορα πριν κανα μηνα. Περιμενω να περασει λιγο η ωρα να παρω το γιατρο.

Κατα τα αλλα χθες πηγαμε μια καροτσαδα με ενα φιλικο ζευγαρι που εχουν μια μπεμπυλα 15 μερες μικροτερη μας και περπατησαμε αρκετα και ηταν ομορφα. Ρε κοριτσια πρεπει να περπατησαμε για κανα 1,5 ωρα γιατι κατσαμε και σε μια παιδικη κανα μισαωρο να τα ταισουμε. Ε το βραδυ ποναγαν οι μηροι μου απο το περπατημα, φαντασου αγυμνασια! Στην ιδια φαση ηταν και η αλλη κοπελα , και μαλιστα μου λεγε οτι εχω πιο πολλα κιλα τωρα απο οτι ημουν εγκυος! :twisted: Κατι πρεπει να γινει και με αυτην την κατασταση.

Τα καλα τα νεα ειναι οτι και η Παναγιωτα μας εχει νονο :D Εκανε ο αντρας μου προταση σε ενα παιδικο του φιλο και δεχτηκε μετα χαρας και τιμης ειχαμε μεγαλες συγκινησεις. Η δε Παναγιωτα,μολις εκλεισε η δουλεια αρχισε τα γελακια και τα χαμογελα και τα ξεκαρδισματα - γατα η κορη μου (κουκουβαγιομανα :lol::lol: )και αρχισε το ζευγαρι να την παιρνει φωτος και να σου και ποζες η δικια μου. Η μΑρία παο την αλλη αρχισε τα κλαμματα, λες να μην της αρσει ο δικος της ο νονος? :lol::lol::lol:

Εχω πολλα να διαβασω , παω και ελπιζω να προλαβω, γιατι ειμαστε με τους ορους ολη την ωρα. Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Αντωνία, τις είδα και γω τις στολές στο φυλλάδιο!Μια χαρά είναι και όπως το πες, λες και θα τις φορέσουν πολλές φορές!Εδω εμένα έχει στολή 20 χρόνων!Αλλά μια χαρά μας έκατσε, είναι και μέσα στην μόδα ;)

Σοφία, μπράβο που βρήκατε νονό!!Περαστικά στα κοριτσάκια σου και σε σένα.Για το συνάχι σε σχέση με τους ορούς, είναι πολύ καλύτερο το σπρει της frezyderm, frezymar baby. Eγώ αυτό τον καιρό που είμασταν ψιλοάρρωστοι με τον άντρα μου, της έβαζα και προληπτικά 1 φορά την ημέρα για να μένει καθαρή η μυτούλα της, το λέει και πάνω ότι βοηθάει στην αποφυγή λοιμόξεων κλπ.

Και δω μαυρίλα έχει, το βλέπω για βροχή πάλι,το βράδυ όμως είχε απίστευτη ζέστη,σκάσαμε με το πάπλωμα!

Πάω και γω να κάνω καμια δουλειά και τα λέμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη ευχαριστω για την υπενθυμιση για το frzyderm το χες ξαναπει , τωρα το θυμηθηκα. Ξερεις αν κανει για την καταρροη η για οταν ειναι βουλωμενη η μυτουλα? Εχει περιορισμο εφαρμογων?

Καλα οι στολες ειναι διαχρονικες, οποτε να που πετυχες διανα φετος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τίποτα που δεν έχουμε ήδη πει εδώ να σου πω την αλήθεια. Για το εμβόλιο του κοκκύτη, όχι κρέμες, αποσμητικά κι αρώματα, προτιμάμε πάντα το τρεχούμενο νερό, για την 1η επίσκεψη σε 48 ώρες σε περίπτωση ίκτερου αλλιώς σε 10 μέρες, και να κερδίσει το βάρος μέσα σε 15 μέρες με αποκλειστικό θηλασμό, μόνο κοντομάνικα και ΑΝ χρειαστεί το πολύ ένα βαμβακερό σεντονάκι.  Τη ρώτησα και για το καρότσι, μου είπε ότι μπορεί να κοιμάται στην καλαθούνα στην αρχή που θα είμαι στην Αθήνα αλλά για τη βόλτα είναι προτιμότερο το αυγό γιατί το προστατεύει καλύτερα!  Αυτά.
    • Να έρθεις να γνωρίσεις το χοντρούλη μου!!!  Δεν το βλέπω αλλά τουλάχιστον δε θα φύγω χωρίς να μου έχει πει τι αποφάσισε.
    • Η μικρή μου κοιμάται πολύ καλά από ενάμιση του στυλ 8:30 9:00 και πάει μέχρι το πρωί 8:00..αλλά μέχρι να φτάσει εκεί με ξυπνούσε παρά πλ συχνά όπως και ο μπέμπης τώρα μπορεί και κάθε ώρα..τα ΣΚ ξυπνάει και κάθεται με τον μπαμπά όπως και η δικιά σου οπότε έχω happy hour χαχαχα υπομονή και θα στρώσουν μωρέ θα ξανακοιμηθουμε και εμείς εγώ τώρα για παρηγοριά λέω ποοοσο γλυκά είναι και ότι θα μας λείψουν αυτές οι μέρες που μυρίζουν μωρουδηλα χαχα🤪
    • Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰 @ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️ @Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;; Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅 @Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰✨️🧿
    • Δν υπαρχει απ οσο εχω ψαξει... κ το εψαξα 2 φορες καθως ψαχναμε το λογο της υπογονιμοτητας. Αλλα απ οσο ξερω δινουν προληπτικα οταν κανεις εξωσωματικη.. Ας ερθουν τα κουκουνια μας γερα Αννιτακι μου κι ας παρουμε αλλα τοσα!!😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...