Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω φαρμακα εξωσωματικης!


Recommended Posts

Κοριτσια μου βρηκα τα γκονααααααλ [smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif] σαν χαζη κανω φανταστειτε να μεινω εγκυος πως θα κανω :lol:

πηγα που λετε στο κεντρο εδωσα το αιματακι μου να κανω τις εξετασεις και ρωτησα για τα γκοναλ.εχω των 1050 που μου εστειλε μια κοπελα εδω στο μαμμυ και την χιλιο ευχαριστω και τις ειπα θελω αλλο ενα να βρω και οτι τα φαρμακα κοιταω να τα μαζεψω ετσι απο κοπελες που εχουν.μου ειπε να παω στην προισταμενη να το πω μηπως εχει και ετσι μου εδωσε ενα κουτι αυτη..τι καλαααα!!!

τωρα κοριτσια χρειαζομαι cetrotide,ovitrelle,vibramycin,crinone,salospir,feldene οποια εχει ας μου στειλει πμ να τα πουμε.

να ρωτησω και κατι αλλο τα utrogestan δεν μου εχουν γραψει ποσα mg πρεπει να ειναι απλα λεει 3 κουτια.εγω εχω αλλα των 100 mg με 30 καψουλες και αλλα κουτια των 200 mg με 15 καψουλες.ποσα πρεπει να παρω δεν εχω καταλαβει,μηπως ξερετε αν εχει καποια διαφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιρομαι που τα ελαβες μικρη .....τιποτα βρε....πες μου λιγο αν ειναι να σου γραψω κι αλλα βιμπραμυσιν....απο βδομαδα που θα παω στο γιατρο...δεν σου φτανει ενα ε?/ κριμα...θα δω τι μπορω να κανω....

οσον αφορα τα ουτροτζεσταν, σου ειπε κολπικα να τα βαζεις η απο του στοματαος? τα ιδια ειναι να ξερεις..καμια διαφορα δεν εχουν ειναι 100mg η 200 Mg...αυτο που πρεπει να προσεξεις ειναι αν σου ειπε πχ να παιρνεις 3 ουτροτζεσταν ημερησιως η SOS ερωτηση ειναι: ποσων mg γιατρε μου? οποτε αν σου πει...300 μικρογραμμαρια ημερησιως...εννοει 3 χαπια των 100...η μπορει να το σπας σε 2 χαπια, ενα των 200 μικρογραμμαριων και ενα το βραδυ των 100...καταλαβες????? αυτοι που πρεπει να προσεχεις ειναι να παιρνεις τις ποσοτητες που πρεπει απο ολην την φαρμακευτικη αγωγη.....αντε με το καλο να βρεις τα υπολοιπα.....δεν τα ξερω καν τι ειναι και δυσκολο να στα βρω...μιας και δεν δικαιολογουνται λογικα σε φυσιολογικη κυηση εεεεεεεε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι αν μπορεις και αλλα vibramycin να σου γραψει δεν θα ελεγα οχι.τωρα απο τα αλλα δεν νομιζω να μπορει σε φυσιολογικη κυηση.δεν πειραζει ομως και αυτα που κανεις ειναι υπερ αρκετα!

για τα utrogestan δεν μου ειπε τιποτα απλα στο χαρτι που γραφουν τι φαρμακα χρειαζομαι λεει 3 κουτια τιποτα αλλο.θα ρωτησω ομως οταν ερθει η ωρα για να ξερω και ποσα την ημερα θα παιρνω δεν μου εχουν τιποτα.

Ευακι μου ευχαριστω πολυ για ολααα :x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25, τελεια που προχωρας με τα φαρμακακια σου! utrogestan επαιρνα 600 mg ημερησιως για αρκετο καιρο μετα μου τα μειωσε εως που τα σταματησα γυρω στους 2,5 μηνες. δεν παιζει ρολο αν ειναι των 100 η των 200 αρκει να να ρωτησεις ποσα mg θα παιρνεις ημερησιως.φιλακια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....κοπελα μου συγγνωμη αλλα αργησα να παω στο κεντρο και η κοπελα μου γραφει τα φαρμακα σχοαλσε 12 η ωρα....μεχρι να τελειωσει ο β επιπεδου καθυστερησα.....την επομενη φορα που θα παω θα κοιταξω να στα γραψω οκ??????? αν και ευχομαι να εχεις αρχισει και να τα εχεις βρει ολα.....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι τι ζητας συγνωμη σιγα.οποτε μπορεσεις και πας καλος!ακομα χρειαζομαι αυτα που εχω γραψει παραπανω και αν δεν τα βρω θα τα αγορασω.δεν με καθυστερει αυτο τωρα αλλα το οικονομικο..αν ολα πανε καλα τελος του αλλου μηνα θα ξεκινησω πρωτα ο Θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου και σε αυτο το θεματακι......

με το καλο ροουζ μου....επειδη ειμαι ασχετη για τι κοστη μιλαμε βρε? ποσο στοιχιζει η διαδιακασια που θα κανεις? ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ? χαχαχχχαχαχ...ταμειο εχεις? καλυπτουν τιποτα οι αχρηστοι?

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξωσωματικη θα κανω Ευακι δεν ξερεις τι ειναι?ταμειο εχω αλλα αν παω με αυτη την οδο σωθηκα...περιπου στα 3000 ευρω ειναι ισως και παραπανω.αστα να πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελα μου..οκ ναι ξερω..απλα ειναι διαφοροι μεθοδοι σωστα? ποσο κοστιζει αυτη που θα κανεις???????

ολα δεξια .....την γνωμη μου την ξερεις....να μαζωχτουμε και να κανουμε ερανους και να αλληλοβοηθιομαστε...τι σκατα μονο λογια???????????? πραξεις θελουμε πλεον....

ολα δεξια να σου πανε κοπελα μου....

ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ.....-20% ΣΕ ΕΝΑ ΚΥΚΛΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.....ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΕΙ...ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Ευακι.θα κανω εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση και στοιχιζει περιπου τα λεφτα που σου εγραψα.

αχ βρε ευακι μου και μονο η σκεψη σου για να με βοηθησεις και ειδικα με τετοιο τροπο μου αρκει πραγματικα.

δεν το εχω δει για την προσφορα που λες?που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...