Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω φαρμακα εξωσωματικης!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ rose25 ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΓΟΥΡΙ.

ΣΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΙΣΤΕΥΕ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΨΥΧΗ ΟΤΙ ΤΟ/ΤΑ ΜΩΡΑΚΙ/ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ/ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M μου μακαρι να γινει πραγματικοτητα επιτελους το ονειρο μας!το πιστευω πολυ απλα φοβαμαι λιγο την αποτυχια εχουμε παρει τοσες τοσα χρονια που μου φαινεται απιστευτο οτι μπορει να πετυχει.

σε ευχαριστω πολυ για την θετικη ενεργεια και ιδιατερα απο τον μπεμπακο σου,να μου τον φιλησεις :-*:-*:-*:-*

με τοση θετικη ενεργεια που εχω παρει απο ολες σας ελπιζω ο Θεος να σας ακουσει και να μας ερθει το η τα μωρακια μας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου καλη σου μερα....θετικη σκεψη λεεεεεεεμμμμμμμμμμμμμεεεεεεεεεε....τελος!!!σου στελνω 3 ασβεστια και ενα κουτακι βιμπραμυσιν μισο και λιγο παραπανω ομως τα αλλα τα ηπια γιατι περασα ιωσουλα χιχιιχι.....ρωτα τον γιατρο σου το φιλισιν δεν το εχω πια το πεταξα το κουτι, γιατι μου εδωσε ο γιατρος το τζινο ταρντυφερον που ειναι σιδηρος και φυλλικο μαζι, θα γραψω για μενα αλλα εχω μιλησει ηδη με τον γιατρο μου και θα σου στειλω οτι μπορω και θα τα γραψω σε εμενα, κανει να παρεις σιδηρο και φυλλικο μαζι? ΤΟ ΤΖΙΝΟ ΤΑΡΝΤΥΦΕΡΟΝ ειναι φυλλικο οξυ και σιδηρος μαζι!!!!!!!! ρωτα τον σημερα για να σου βαλω 2 καρτελες πριν στα στειλω.... φιλια....ειδαλλως την αλλη τριτη που εχω την αμνιο θα μου γραψει φυλλικο 2 κουτια και θα σου τα στειλω τοτε...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΕΥΑΚΙ.θετικη σκεψη ε?ναι την εχω ;):)

δεν μπορω να το ρωτησω αυτο τωρα γιατι θελω να παω παλι στο κεντρο να δουν λιγο τα φαρμακα που εχω μαζεψει και να τους ρωτησω αν κανουν καποια αλλα που εχω!την αλλη βδομαδα θα παω και εγω στο κεντρο οποτε αν θες να μου στειλεις τοτε τα filicine που θα σου γραψει δεν εχω προβλημα,οτι νομιζεις εσυ!

Σε ευχαριστω πολυ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΕΜΒΡΥΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ?????

Δημοσίευσηαπό NAOMI » Τετ Φεβ 27, 2013 10:42 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΟΣ ΣΟΣ!!!! ΕΧΩ 7 ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΝΤΡΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ!! ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΒΡΕΣ ΤΡΟΠΟ ΕΣΥ. ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΔΟΧΕΙΟ ΘΑ ΠΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΦΕΡΕΙΣ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!

ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΕΝΝΕΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ?

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ?

SOS SOS SOS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΟΜΙ δεν μπορω εγω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω αν γινεται κατι τετοιο.μου φαινεται παραλογο να το κανεις εσυ αυτο αλλα δεν ξερω και τι γινεται στην συγκεκριμενη περιπτωση..γιατι ομως δεν παιρνεις και κανενα αλλο κεντρο τηλ.να ρωτησεις?θες να σου δωσω το τηλ.του δικου μου κεντρου να το ρωτησεις να δεις τι θα σου πουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρουλα κοπελα μου θα σου τα στειλω την επομενη εβδομαδα μην πληρωνουμε και δυο φορες χιχιιχι τσιφουτης (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΖΙΝΟ ΤΑΡΝΤΥΦΕΡΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΡΤΕΛΑ, ΠΙΕΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ ΜΕ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΦΥΛΛΙΚΟ ΜΑΖΙ !!! ΠΕΣ ΜΑΡΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!)...να εισαι καλα και ολα δεξια....

Καλημερα ΕΥΑΚΙ.θετικη σκεψη ε?ναι την εχω ;):)

δεν μπορω να το ρωτησω αυτο τωρα γιατι θελω να παω παλι στο κεντρο να δουν λιγο τα φαρμακα που εχω μαζεψει και να τους ρωτησω αν κανουν καποια αλλα που εχω!την αλλη βδομαδα θα παω και εγω στο κεντρο οποτε αν θες να μου στειλεις τοτε τα filicine που θα σου γραψει δεν εχω προβλημα,οτι νομιζεις εσυ!

Σε ευχαριστω πολυ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΟΜΙ δεν μπορω εγω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω αν γινεται κατι τετοιο.μου φαινεται παραλογο να το κανεις εσυ αυτο αλλα δεν ξερω και τι γινεται στην συγκεκριμενη περιπτωση..γιατι ομως δεν παιρνεις και κανενα αλλο κεντρο τηλ.να ρωτησεις?θες να σου δωσω το τηλ.του δικου μου κεντρου να το ρωτησεις να δεις τι θα σου πουν?

kalhmera rose moy! s eyxaristw poly...nai steile moy an mporeis ta stoixeia toy giatroy soy na parw mia gnwmh akomh gt exw pelagwsei!!!!! ti ginetai esy? rose mammy? se ti fash eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναομι σου εστειλα πμ.

καλα ειμαι θα παω την αλλη βδομαδα να κανω καποιες εξετασεις που χρειαζονται πριν ξεκινησουμε να ειμαστε ετοιμοι..εχω μαζεψει και καποια φαρμακα απο κοριτσια που μου εχουν στειλει εδω στο μαμμυ και τις χιλιο ευχαριστω...να δω τωρα τα γκοναλ πως θα τα βρω που ειναι πανακριβα!ε μετα οταν τα μαζεψω ολα ξεκιναμε πρωτα ο Θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα με υγεια....ακου τι σκεφτηκα να βαλουμε 1 ευρω ολες ρε φιλε...να βοηθησουμε την κατασταση...τι λετε ρε κοριτσια? ποσο κοστιζουν αυτα? φτιαξε ενα λογαριασμο μονο για αυτοι με το ονομα σου σε μια τραπεζα που να μας βολευει...κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω ειλικρινα...μακαρι να περισσευαν, θα περιμενεις λιγο να πιασω το λαχειο μαρη? για να οργανωθουμε λιγο φιλες να βοηθησουμε την κατασταση....τι ψυχη εχει ρε πουστη ενα ευρω?????? ολο και κατι παμε να πληρωσουμε σε τραπεζα...τι λες να το κανουμε ετσι? μαθε κοστος και πες μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sos sos sos....

χειρα βοηθειας....κανε εγγραφη εδω....μαλλον θα βρουμε λυση για την gonal!!!! για ψαξε το θεματακι και πες μου!!!!!!!

σου στελνω το λινκ!!!!

https://www.facebook.com/mamadesxarizou ... 0779695579

Χαρίζονται φάρμακα εξωσωματικής: - Gonal (2 πένες Gonal-f 900 IU/1,5 ml) - Cetrotide (2 σύριγγες των 0,25 mg)

E-mail:nvg1971@hotmail.com

Χαρίζονται φάρμακα εξωσωματικής

Source: http://www.childit.gr/v2/index.php/chil ... itmummies2

Μου αρέσει! · · Κοινοποιήστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στειλε αγαπητη μου ενα μειλ σε αυτην την γυναιακ που χαριζει....την οναλ...κανε εγγραφη στο face...ψαχνω και κατι αλλο για το θεμα σου....υπομονη και θα την βρουμε την ακρη οκ???????/ ε ρε να χα λεφτα θα σου εστενα ενα φορτηγο...οκ φιλεναδα?

ενημερωσε με.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εχω και αλλο ευχαριστο!!!!!!!

προλαβαινεις ελα σε επικοινωνια και με αυτην την κοπελα !!!!!!!κανε εγγραφη εδω.....http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=10527.0

ΧΑΡΙΖΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ

« στις: 28 Νοε 2012, 14:32 »

Γεια σας κοριτσια. Δε ξερω αν το γραφω στο σωστο θεμα ή πρεπει καπου αλλου αλλα χαριζω ενεσεις για εξωσωματικη. Οποια κοπελα τα χρειαζεται να μου πει να της τα δωσω αν τη βολευουνε.

Τα φαρμακα που εχω ειναι τα εξης:

1) 21 ενεσεις Altermon 75 iu Λήξη 4/2013

2) 1 πενα Puregon αχρησιμοποίητη+ πολλες βελονιτσες

3) 1 ενεσιμο Puregon 900 iu/1.08ml Ληξη 10/2014

4) 1 ενεσιμο Puregon 300 iu/0,36ml Ληξη 01/2014

5) 1 ενεση Pregnyl 5000 iu Ληξη 03/2015

6) 1 ενεση Orgalutran 0.25/0.5ml Ληξη 06/2014.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ....ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΩΧΟΥ ΩΧΟΥ.....ΝΕΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΕ? ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο τυχαια επεσα στην δημοσιευση σου!!!Πως θα μπορουσα να σε βοηθησω εγω?Το θελω παρα πολυυυ!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα συντομα γλυκια μου κοπελα!!!!Και να εχεις το-τα πολυποθητο-α στην αγκαλιτσα σου!!Αρκετα κρατησε η αναμονη!!!Θα προσευχομαι για σενα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω κοπελα μου αν μπορεις καποιο απο τα φαρμακα να εβρισκες και να μου εστελνες θα ηταν μεγαλη βοηθεια.βασικα τα γκοναλ χρειαζομαι τα αλλα τα εχω ψιλοβρει και δεν ειναι και ακριβα!σε ευχαριστω παρα πολυ για την προσευχη σου και για την προθυμια σου :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα με υγεια....ακου τι σκεφτηκα να βαλουμε 1 ευρω ολες ρε φιλε...να βοηθησουμε την κατασταση...τι λετε ρε κοριτσια? ποσο κοστιζουν αυτα? φτιαξε ενα λογαριασμο μονο για αυτοι με το ονομα σου σε μια τραπεζα που να μας βολευει...κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω ειλικρινα...μακαρι να περισσευαν, θα περιμενεις λιγο να πιασω το λαχειο μαρη? για να οργανωθουμε λιγο φιλες να βοηθησουμε την κατασταση....τι ψυχη εχει ρε πουστη ενα ευρω?????? ολο και κατι παμε να πληρωσουμε σε τραπεζα...τι λες να το κανουμε ετσι? μαθε κοστος και πες μας.......

Καλο μηνα ΕΥΑΚΙ με υγεια και με το καλο!με εχεις συγκινησει με το ενδιαφερον σου χωρις καν να με ξερεις!πραγματικα τι να πω ειστε ολες υπεροχες..εχω εισπραξει και ακομα εισπρατω βοηθεια και προπαντον ενδιαφερον και σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου.

δεν χρειαζεται να μαζευτουν λεφτα θα την βρουμε την ακρη πιστευω,να παω και την Τεταρτη στο κεντρο να δω τι θα μου πουν και αυτοι και οτι νεοτερο εχω σας λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη εβδομαδα...εγω δεν ειμαι καλη στα λογια αλλα στις πραξεις και αυτα που λεω τα εννοω...αυριο πρωτα ο θεος θα σου στειλω αυτα που σου ειπα αλλα για τα φιλισιν δυσκολο γιατι δεν θα παω στο γιατρο τελικα, θελει να με δει την αλλη βδομαδα....η αμνιο παλι ακυρωθηκε ειμαι με κολπιτιδα και γαστρεντεριτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία η ιδέα σου eyaki με το λογαριασμό.Και γω αν το κάνετε "είμαι μέσα" να μου πείτε.

Rose δε χρειάζεται να ντρέπεσαι,είναι για ιερό σκοπό.Πες μας τι σου είπαν από το κέντρο και αν θες να το ξεκινήσουμε.Σίγουρα για όλες τις οικογένειες υπάρχουν ζόρια,αλλά δε πιστεύω ότι 5-10€ δε θα τα χαλάλιζε η καθεμιά μας για κάτι τόσο σημαντικό.Ειδικά οι κοπέλες που έχουν βρεθεί στη θέση σου,θα καταλάβουν την αγωνία σου.

Ευάκι περαστικά και μπράβο για τη πρωτοβουλία σου,σε κάτι τέτοια μικρά φαίνεται η ανθρωπιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα συνανθρωπε.....περιμενουμε νεα της rose λοιπον την τεταρτη και να μας πει τι επιθυμει να κανουμε, διαθεση υπαρχει λεφτα μπορει να μην υπαρχουν σε αφθονια αλλα καλη καρδια, θα το καταφερουμε....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι να πω πραγματικα τα εχω χασει..τοση μεγαλη συμπαρασταση και βοηθεια που μου δινετε εχω συγκινηθει απιστευτα!!!να ειστε ολες καλα και να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

θα παω πρωτα ο Θεος την Τεταρτη και θα δουμε τι θα γινει θα σας ενημερωσω.ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου ολες σας...

Ευακι θα τα περιμενω ευχαριστω :-*:-*:-*:-*:-* περαστικα σου και γρηγορα!!!!

MARDIO :x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, στα εστειλα.....φιλια πολλα, οταν τα λαβεις ενημερωσε με να ειμαι ηρεμη, θα κοιταξω οπως σου υποσχεθηκα και για τα φιλισιν απο βδομαδα που θα παω στον γιατρο...ολα δεξια να σου πανε...τι θα γινει τελικα με το κοστος των γκοναλ η οτι αλλο χρειαζεται ρε μελλουσα μανα? να οργανωθουμε η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 :-*:-*:-*:-*:-*

ΕΥΑΚΙ μου ευχαριστω πολυ θα τα περιμενω και θα σε ενημερωσω οταν τα παραλαβω.Κοριτσια αυριο παω στο κεντρο και θα σας εχω νεοτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...