Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Τα ξενυχτικα ζουζουνια" Νο 6


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!τον αντρα μου θα τον πιξω..σημερα ξυπνησε η μικρη κατά τις 6-6.30 και πηγε και την εφερε στο κρεβατι ενώ δεν ειχε σηκωθει…και όχι τιποτα άλλο,όταν την επαιρνα και κοιμομασταν μαζι στο διπλο εκεινος μου ελεγε ότι πρεπει να κοιμαται στο κρεβατι της…τι νομιζε ότι θα γυρισω το κουμπι και ετοιμη;;τελοσπαντων…

Μαγδα μου ακομα αρρωστουλα;τον Μαιο δεν ξεκιναει κολυμβητηριο;θα παει και σημερα;να μας πεις εντυπωσεις!!!το αγιοπαιδο εκανε την σκανταλια του ε; εμεις αυτά τα εχουμε σε καθημερινη βαση,αμα μεινει νερο στο ποτηρακι της παει στην κουζινατης και το βαζει στον νεροχυτη,μετα πλενει και καμια κουκλα…χαχα

Αννα Μαρια τα καφε δεν είναι παντα περιοδος,ευχομαι για τοκαλυτερο!!αμαν και αυτή η μαθηματικος,τι θελει να δοκιμαζει τοτε ;;100 φαλαφελ;;;την μιση δοση θα κανω και παλι πολλα είναι…χαχα Αν δεν εχω μηχαη κιμα;;κανει στο μουλτι;;

Κατερινα νομιαζα ότι ειχαμε κοινη γραμμη..τι να πω,ο μπαμπας πια μην κλαψει η κορη..αυτη μας πουλαει και μας αγοραζει!!!χαχα

Βασω ισχυει αυτό με το αυγο και το εμβολιο,εμεις πηγαμε στο παιδων σε αλλερφιολλογο.εχει μεσα αυγο λεει το εμβολιο γι αυτό.Να χαιρεσαι τον πατερα σου,θα σου ξαναευχηθω και μετα το Πασχα χιχι!!τωρα προσφατα το ξεκινησαμε το μελι,δηλαδη στα 2,5!!απο αλλεργιες ουου στο γαλα,στην γλουτενη(δηλαδη ότι εχει αλευρι,ψωμι,μακαρονια,μπισκοτα)στο αυγο,τωρα περασε το ασπραδι,σε ξηρους καρπους,δεν ξερω σε ποιους ακριβως γιατι καναμε τεστ σε μιγμα ξηρων καρπων.αυτα προς το παρον εχω ανακαλυψει!!ωχ θελει προσοχη με τα δαγκωματα,ελπζω να μην το συνεχισει.

Κατερινα Κα,ασε καλε τις φωτο,τις ειδαμε αυτές,θα φτιαξουμε η καθεμια άλλο αλμπουμ με νεες φωτο.α είναι το μελι αλλεργιογονο ε;γαμωτο και ξερεις πως το απολαμβανε;;εγω σημερα θα κανω μελιτζανες ιμαμ.

Φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑ1 μου την 1η φορα της θυμωσε η νηπιαγωγος αλλα δεν την εβαλε τιμωρια!την 2η φορα ομως την εβαλε τιμωρια!ισως βλεπει και τα αλλα τα μωρα δεν ξερω!ελπιζω να μην της μεινει γιατι αγχωθηκα!

Αλεξανδρα μου τοσες πολλες αλλεργιες ε?και εμας η Ιωαννουλα οπως σου ειπα ειχε αλλεργια στο γαλα και στη γλουτενη!αλλα μετα το χρονο που τη δοκιμασαμε Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία δεν εδειξε αλλεργια!ωστε ισχυει αυτο με το ΜΜΡ και το αυγο ε?ευτυχως καναμε το ΜΜΡ αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ηταν το πιο ζορικο εμβολιο απο ολα οσα βαλαμε!της προκαλεσε απιστευτη γκρινια απ οτι θυμαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και στην γλουτενη η Ιωαννα;και περασε στον χρονο ε;Τυχερη,πολυ τυχερη!!!!!δεν ξερεις τι εχω περασει,ειδικα στις αρχες,δεν ηξερα τι μπορει να φαει,ολα απαγορευμενα.μετα ανακαλυψα αλλα αλευρια,και της φτιαχνω μονη μου διαφορες συνταγες.με το γαλα;αλλη ταλαιπωρια,γαλατα σκονες που βρωμουσαν και φυσικα δεν τα επινε(60 ευρω το κουτι)καταληξαμε σε γαλα ρυζιου...οτι να ναι!!ευτυχως τωρα πινει κανονικο γαλα χωρις λακτοζη και καμια φορα κατσικισιο. εμενα ευτυχως με τα εμβολια τα παει μια χαρα,δεν εχει κανει ποτε πυρετο ,πιο μικρη λιγη γκρινια που μπορει να ηταν και απο την ταλαιπωρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Δε σχολιάζω τίποτα, η περίοδος ακόμα δε μου ήρθε, ή ήρθε και δεν το κατάλαβα. Έχω κάτι κηλίδες μπεζκίτρινο, και πριν λίγο στο σκούπισμα είχα και μια κλωστούλα κόκκινο. Πήρα ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα, μην το κάνω τζάμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!

Αλεξανδρα μου ζορι περασατε κι εσεις με τις αλλεργιες!τωρα ομως το Κωσταντινακι ξεπερασε τις πιο πολλες!ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

Αννα μαρια τι εγινε?εκανες το τεστακι?σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις τα πιο ευχαριστα νεα:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!

Αννα Μαρια σου ευχομαι να εχεις σπορακι!!! Ενταξει αυριο μεθαυριο αμα δεν ερθει κανε το τεστ, μια μερα καθυστερησης υποτιθεται οτι δειχνει. Το φαλαφελ καλο ακουγεται, μηχανη κιμα δεν εχω παντως.

Αλεξανδρα μου εχεις πολυ δικιο, αλλα ειναι σχεδον αδυνατο στην πραξη να εχεις με τον αλλο παντα την ιδια σταση. Παντως προσπαθησε να του το εξηγησεις. Κριμα για το μελακι μωρε ειναι τοσο υγιεινο!

Βασω μην αγχωνεσαι, ολα τα παιδακι περνανε τετοια σταδια, αν της το κοψετε τωρα ολα καλα θα πανε. Ε, καπως πρεπει να αμυνθει η καημενη, για να λεει η δασκαλα οτι δεν ειχε αδικο κατι ξερει... καλα το χειριστηκε που τη μαλωσε τη δευτερη φορα.

Μαγδουλα μου συγχαρητηρια για το ρο. Κι εγω μαλωσα με το ταρζανακι σημερα. Ειχε παρει τα γυαλια ηλιου μου κι επαιζε και μετα τα παρατησε στο πατωμα, οποτε δεν το ειδα και τα πατησα με το τακουνι και πανε τα γυαλια! Του εβαλα τοσο δυνατες φωνες, που μετα το μετανιωσα. Το καταλαβε βεβαια οτι εκανε βλακεια, γιατι λουφαξε στον καναπε και δεν μιλαγε και μετα ειχε παρει τα εργαλεια του μπαμπα του να τα φτιαξει! Αλλα τελικα, αντι να μου ζητησει αυτος συγνωμη του ζητησα εγω!

ΚΑ μου το περιμενω πως και πως ευχαριστω! Καλε δεν τελειωνει ετσι! Απλα καθοδηγειτε τις εξελιξεις....

Καγκουρακι πτωμα κι εσυ; Κι εγω τα ιδια, μοιαζει ο χρονος να μη φτανει για τιποτα! Κι εγω θελω να κανω γενικη, αλλα οχι ολα τωρα. Αυριο θα κανω κουζινα, Κυριακη λεω να φωναξω και μια κοπελα να κανουμε μπαλκονια, παντζουρια, χαλια, τοιχους και ντουλαπες και τετοια μετα το Πασχα που θα βγαλω καλοκαιρινα.

Απο ο,τι βλεπω ολες τεινετε στη δευτερη εκδοχη... Κατι μου ελεγε πως αυτο θα γινοταν, ως τωρα ειναι 3-1 υπερ της δευτερης, μεχρι 30 Απριλιου θα δουμε.

Φιλακια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τελικά μάλλον μου ήρθε η περίοδος. Δεν πειράζει, δεν περίμενα να μείνω έγκυος από τον πρώτο μήνα προσπαθειών, αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι τα πολύ έντονα συμπτώματα που έχω. Επιστρέφω σε προ της εγκυμοσύνης επίπεδα περιόδου, δηλαδή χάαααααααααααλιαααααααααααααα!!!

Το τεστ μου έμεινε και έκανε και 20 ευρώ. Λέτε να είναι μεγάλη γυφτιά να το επιστρέψω στο φαρμακείο και να πάρω κάτι άλλο;

Σήμερα στο σχολείο δεν κάναμε μαθήματα. Καθαρίσαμε το αλσύλλιο που δεντροφυτέψαμε τρία χρόνια πριν, δηλαδή καθαρίστηκε ο χώρος γύρω από κάθε δεντράκι από τα ξερά χόρτα, κ.λπ. Εγώ εννοείται δεν πήρα εργαλείο στα χέρια μου, εκτός από κάποια φάση που πήρα μια τσουγκράνα και πόζαρα για φωτογραφία :P, αλλά βάλαμε πλαστικά γάντια με δύο μαθήτριες και μαζέψαμε τα σκουπίδια που ήταν πεταμένα στο χώρο.

Μετά ήρθαν κάποιοι και μας μίλησαν για κάποια μεταλυκειακά προγράμματα φοίτησης τεχνικής κατεύθυνσης.

Επανέρχομαι με σχόλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουράκι τι γίνεται; Τελείωσε η γενική; :)

Βάσω άσχημο αυτό με το δάγκωμα... Μάλλον κάποιο άλλο παιδάκι θα είδε η Ιωάννα και θα το έκανε κι αυτή.

Για το μέλι κι εμένα ο παιδίατρος μου είπε μετά τα δύο χρόνια. Ο οδοντίατρος μου είπε ότι μπορώ να δώσω από το χρόνο, αλλά εγώ δεν έχω δώσει ακόμα.

Κατερίνα συμφωνώ για το σάιτ, το παλιό το είχαμε συνηθίσει, αυτό μου φαίνεται λίγο διαστημικό! Εγώ για τικεράκι δεν ξαναπροσπάθησα, αλλά δε μου αρέσει που δεν έχω, γιατί από τότε που έμεινα έγκυος έχω πάντα ένα τικεράκι για τον Αντρίκο.

Κι εγώ έκανα πριν από δέκα μέρες ένα ντουλάπι της κουζίνας, το πιο μεγάλο, αυτό που έχω τα ταψιά και τις κατσαρόλες, αλλά μετά δε συνέχισα και με τα υπόλοιπα! ;)

Εγώ γεμιστά λαδερά έκανα χτες, αλλά με πληγούρι, όχι με ρύζι. Σήμερα έκανα αρακά φρέσκο, και αύριο μάλλον πρασόρυζο.

Αλεξάνδρα σίγουρα στο μούλτι δε θα έχει τη σωστή υφή, αλλά λογικά η γεύση θα είναι ίδια.

Μάλλον θα πρέπει να κάνετε μια συζήτηση με τον άντρα σου για την ανατροφή της μικρής. Δε γίνεται αυτός να το παίζει καλός κι εσύ πάντα να φαίνεσαι η κακιά.

Χριστίνα χμ, οκ, έφταιγε ο μικρός που άφησε τα γυαλιά κάτω, αλλά δεν ήταν αποκλειστικά δική του ευθύνη, αφού κι εσύ δεν πρόσεξες και δεν τα είδες. Φυσικά, αν αυτό είχε ξαναγίνει και του το είχες εξηγήσει κι άλλες φορές, τότε είχες δίκιο. Καλέ τι γλυκός που πήρε τα εργαλεία για να φτιάξει τα γυαλιά!!! Κι ο Αντρέας σήμερα έκανε σκανταλιά, πήγε στο τραπέζι της κουζίνας, και τράβηξε το μπολάκι του που ήταν γεμάτο με νερό και σπλατς! έπεσε το μισό πάνω του και το υπόλοιπο σε τραπεζομάντηλο και πάτωμα! Εκείνη την ώρα προσπαθούσα να καθαρίσω τον αρακά, είχα τον Αντρέα να πηγαινοέρχεται, και παράλληλα με πήρε τηλέφωνο η μάνα μου. Με ρωτάει αν είχα μήνυμα από τον αδελφό μου (ταξίδευε για Στρασβούργο) της λέω ότι έστειλε χτες βράδι και ξέχασα να της το πω, κι άρχισε το μπλα μπλα, της λέω "πες μου τι θέλεις γρήγορα γιατί δεν μπορώ", και μου κάνει "καλά, πώς κάνεις έτσι;", ενώ με άκουγε να φωνάζω στον Αντρέα "Αντρέεεεαααα, όχι εκείιιι!!!". Τελικά φωνάζω ένα "ΑΝΤΡΕΑ!!!!!!!" (ήταν η στιγμή που έχυσε τα νερά) και τι κάνει η μάνα μου; Μου κλείνει το τηλέφωνο... Γκρρρ...

Τέλος πάντων...

Σας φιλώ κουκλάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε κούκλες?

παλι κουρασμένη είμαι σημερα και εχω απο το μεσημερι πονοκεφαλο!! Δεν έκανα δουλειές σημερα , αυριο ομως δεν την γλιτωνω, αλλα το πρωι πήγα με την μαμα μου και τον Νικόλα στο εκπτωτικο χωριο στα Σπατα και κοιτάζα για φορέματα. Ήταν κανα δυο που μου άρεσαν το ένα σε καλη τιμη το αλλο και για εκπτωτικο χωριο ακριβό ήταν. Πάντως νομίζω ότι μου πανε αυτα σε στενή γραμμή και οχι τόσο η άλφα. Ο Νικόλας απολάμβανε την βόλτα του του μιλαγαμε και όλες οι πωλητριες, έφαγε και τα φρούτα εκει μια χαρα! Φοβόμασταν μην μας τον ματιασουνε αλλα μαλλον ματιασανε την μαμα:P

δεν σχολιάζω τίποτα αυριο ομως θα δω τα νεα σας, Αννα Μαρία είδα ότι έχεις τικερακια, πως εγινε αυτο????

εντωμεταξυ δεν μπορω να συνηθισω τις φατσουλες καθε φορα που μου ανοίγει ειναι και με άλλη σειρα και σας έτσι γίνετε ???.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα Μαρια σου ηρθε περιοδος τελικα?δεν πειραζει τον επομενο μηνα:)χεχε!γιατι να ειναι γυφτια να επιστρεψεις το τεστ?αλλα θα σου χρησιμεψει τους επομενους μηνες!αν εχεις ομως κατι αλλο αμεση αναγκη τοτε επεστρεψε το!εχεις τικερακιααααα!!!μπραβο!χαχα

Χριστινακι πανε τα γυαλια εεεε?μα ειναι γλυκας ο γιος σου,πηρε και τα εργαλεια να τα φτιαξει!πως να μην του ζητησεις συγγνωμη?δεν σου παει η καρδια!

Καγκουρακι διαλεξες φορεμα?αχ και εμενα μ αρεσουν τα στενα φορεματα κι επειδη παντα ειχα περιττα κιλα τα απεφευγα και τωρα που εχασα τα κιλα που ηθελα,θα τα τιμησω!

Εγω σημερα εφυγα για λιγο απ τη δουλεια για να παω να δωσω δειγμα αιματος στο νοσοκομειο για ενα μωρακι 5 ετων που χρειαζεται επειγοντως δοτη μυελου των οστων!εκαναν εκκληση και στα μεσα ενημερωσης και ενιωθα την αναγκη να παω να δωσω και πηγα!εδωσα αιμα και με παιρνουν απ το γυναικολογο που ειχα ραντεβου στις 3 παρα τεταρτο για τεστπαπ να παω πρωι γιατι απογευμα θα ειχε χειρουργειο και ετσι πηγα και τελειωσα κι απο εκει!του ειπα για 2η εγκυμοσυνη και λογω θρομβοφιλιας μου ειπε θα πρεπει ενα μηνα πριν να προσπαθησω να παω τη 12η μερα για να κανουμε υπερηχο και να μου δωσει οδηγιες!

να περασει το καλοκαιρακι και θα αρχισω προσπαθειες με τη βοηθεια ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, εδω ο μικρός παίζει με ότι βρει και μιας και έχω λίγο χρονο μέχρι να παρω την Αγγελική είπα να δω τα δικα σας νεα. Ξεκινάω απο τα πιο παλια...

Βασω και εγω πιστεύω ότι απο την πρώτη στιγμη έπρεπε η δασκάλα να της δώσει να καταλάβει ότι το δαγκωμα ειναι κάτι που δεν πρέπει να κάνει, όπως και για το όταν ένα παιδάκι χτυπάει το αλλο.

Κατερινιω επιασες ντουλάπια....ευχαρίστως να έρθω για της δουλειές άμα ξέρω ότι θα έχω φαγητο και θα χει και ο Νικόλας παρέα.

Αλεξανδρα πρέπει να συμφωνήσετε καποια πράγματα με τον άντρα σου, γιατι μετα όλη την δυσκολία εσυ θα την περάσεις. Το κατσικίσιο το γάλα πως ειναι, το πίνει? θέλω να το δοκιμάσω στην Αγγελικη αλλα εδω δεν το έχω πιει εγω....μαλλον θα το δοκιμάσουμε οικογενειακως

Αννα Μαρία ήρθε τελικα κανονικα η περίοδος? δεν πειράζει την άλλη φορα, εγω το τεστακι λέω να το κρατήσεις δες ποτε λήγει κιόλας, γιατι είμαι σίγουρη ότι α το χρειαστεις πολυ σύντομα.

Χριστινα κρίμα για τα γυαλιά αλλα δεν σε σκλαβωνει που πηρε τα εργαλεία για να τα φτιάξει τι γλυκος! Δουλειές και εσυ βλέπω και μένα μου έμεινε το μπροστινό μπαλκόνι και να μάζεψω και χαρτουρα απο αποδείξεις, λογαριασμούς που έχουν ξεμείνει στο πασο.

βασω μπράβο σου που πηγες για δείγμα αίμα, και με το καλο να αρχισετε και εσείς προσπάθειες για δεύτερο μωρακι.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα να μαι κ εγω στο βασιλη ημουν τοσο αυστηρη πρωτον γιατι δεν με εχει συνηθησει σε τετοια κ μου πεσε βαρυ δευτερον δεν με νοιαζει να σπασει χαλασει λερωσει ειμαι πολυ κουλ αλλα δε θελω υστεριες κ ζημια εν γνωση του σας λεω με κοιταξε αγρια κ το πεταξε χαμογελωντας γιαυτο τσακωθηκαμε τοσο

χριστινακι πανε τα γυαλακια μωρε προσπαθησε να επανορθωσει κ μενα ειχε παρει χαρτι κ τα σκουπιζε αλλα τα νευρα μου δεν περναγαν με τιποτα

βασουλα εμενα δαγκωνε η κελυ η ανηψια μου παλια πολυ κανα χρονο κανεις δεν μπορουσε να της το κοψει καποτε δαγκωσε κ εμενα αυναισθητα της πατησα κ εγω μια δαγκωνια για να δει τη γλυκα

δεν το ξανακανε ποτε η κουνιαδα μου με φιλαγε απο τη χαρα της αβυσσος η ψυχη των μωρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πρωτοσχολιασω γελασα με το χαλβα σαπουνι εγω ειχα καταπιει μια γαριδα πολυ αηδιαστικη που με ειχε ταισει ενας ξαδερφος ηταν αηδια για να μην την φτυσω την καταπια ενιωσα τοσο αηδια που ειχα δακρυσει αλλα κυρια δεν τον προσβαλλα γενικα τρωω γαριδες η συνταγη ομως ηταν τραγικη!!!!

καγκουρακι κ μεις ξετρελαθηκαμε στο κολυμπι μαζι μπαινουμε απο σεπτεμβρη μονος φυγαμε με κλαμματα ηθελε κιαλλλοοοοο δευτερα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκπτωτικο μου αρεσει πολυ ισως σαββατο παμε για λαμπαδα της βαφτηστηρας μου

φορεμα τα κολητα κολακευουν πιο πολυ εγω μονο κολητα φοραω

χτες ειχαμε σουπερ μερα για καφε σε φιλη μετα κομωτηριο ο βασιλης μετα με νονα του ψωνια μας πηρε κ ενυδρειο κ μετα κολυμβητηριο 8 επεσε τεζα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα με το καλο να πας για δευτερο κ συ αννα μαρια μου εγω το τρεναρω λιγακι με τοσο τρεξιμο δεν ξερω αν ειναι καλος καιρος ακομα μαλλον θα καταρευσω!!!

αλεξουιτα μου φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου εκανα αποδοχη αλλα αυτος ο παλιοταχυδρομος παλι μπροστα μου εμφανιζεται σαν να μην εχω κανει γκρρρρρ

μη λετε για δουλειες ολο κανω κ ολο χαλια ειναι

σιδερο το φυλαω εκπληξη στη μαμα μου αυριο τρια πλυντηριακια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι σχολείο τώρα κι είπα να μπω να σας γράψω.

Σήμερα ησυχίες, έκανα πρασόρυζο, λίγο συμμάζεμα, λίγο σίδερο, αυτά.

Σας είπα ότι ο Αντρέας έχει καινούριο κόλλημα; Τρελαίνεται για αυτοκινητάκια! Δώστου αυτοκινητάκια και δε θέλει τίποτε άλλο!

Βάσω μπράβο που έδωσες δείγμα. Κι εγώ το είδα που κυκλοφορεί στο φέισμπουκ, αλλά δεν ασχολήθηκα πολύ, κακώς δηλαδή.

Κι εγώ έχω θρομβοφιλία, αλλά δε μου είπε ο γιατρός τίποτα για υπέρηχο.

Καγκουράκι το κατσικίσιο γάλα βρωμάει κατσικίλα, εγώ δεν το πίνω ευχάριστα, ο Αντρέας όμως το καθαρίζει!

Το τεστ λήγει τον Ιούλιο, λες να το κρατήσω ε;

Εγώ μπαλκόνια δεν κάνω, γιατί αυτές τις μέρες μία βρέχει, μία φυσάει, δεν είναι για καθάρισμα... Σήμερα φυσούσε ένας τρελός αέρας, μετακίνησα όλες τις γλάστρες, γιατί τα φυτά μας κινδύνευαν... Ο άνηθος πήγε να ξεριζωθεί... Πάντως, έγινε θηρίο ο άνηθος, οι ντοματιές έπιασαν για καλά, οι πιπεριές βγάζουν καινούρια φύλλα, οι φραουλιές κυοφορούν καινούριες φράουλες και οι μελιτζανιές φαίνεται ότι επίσης μεγαλώνουν! Ο μαϊντανός πέταξε φυλλαράκια προχτές, ενώ έβαλα φασόλια σε πλαστικό δισκάκι με βαμβάκι, τα πότιζα (όπως κάναμε στο δημοτικό!) και έβγαλαν φύλλα. Τα φύτεψα και μεγαλώνουν! Μια χαρά ο κηπάκος μας! Όλη μέρα βγαίνω και τον καμαρώνω.

Τα κολλητά φορέματα εμένα δε με κολακεύουν καθόλου. Η άλφα γραμμή είναι η αγαπημένη μου!

Μάγδα φαντάζομαι δε θα έχει ξανακάνει την ίδια αταξία ο Βασιλάκης.

Του άρεσε το κολυμβητήριο; Τέλεια!

Ο ταχυδρόμος μήπως είναι επειδή έχεις κάποια άλλη πρόσκληση ή μήνυμα;

Σας φιλώ κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως?????????????mono 1 tickeraki mou anevazei..otan ksana anevazw svinetai to proigoumeno..giati???

Επεξεργάστηκε από mwroudenia2!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα έλα ντε! Είπα να ξαναπροσπαθήσω και το δέχτηκε! Εμφάνιζε κανονικά το τικεράκι, αλλά έδειχνε και μερικούς χαρακτήρες από τον κωδικό. Τους έσβησα και το δέχτηκε!

Μετά έβαλα και το δεύτερο τικεράκι κι έγινε το ίδιο!

Απίστευτα πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μαρινακι που θα παει θα δεχτει και τα δικα σου τικερακια!τι κανει ο Αντωνακης?καλα ειναι?

Αννα Μαρια του αρεσουν τα αυτοκινητακια του Αντρεα?:) Τι ωραια που μεγαλωνουν τα φυτα σας!αρχισα και εγω να σκεφτομαι να φυτεψω διαφορα!ειναι ομορφο να τα βλεπεις να μεγαλωνουν! Όσο για την θρομβοφιλια μου ειπε ενα μηνα πριν να αρχισω προσπαθειες να παω να κανω υπερηχο γενικα, ασχετα με την θρομβοφιλια, και να μου δωσει και ασπιρινη για την θρομβοφιλια!μου ειπε να παω τη 12η μερα για να δουμε και τις γονιμες μερες!

Καγκουρακι απ τη μερα που την εβαλε τιμωρια η δασκαλα την Ιωαννα που δαγκωσε το παιδακι δεν το ξανακανε!ευτυχως!και ελπιζω να μην ξαναεπιχειρησει!

Σας ειπα οτι παω να την παρω απ την κοπελα και δεν θελει να φυγει?εμαθε με τα παιδακια εκει και οταν παμε σπιτι και δει την πορτα να κλεινει γκρινιαζει!εγω μενω σε ανωγειο ομως, κατω ειναι το σπιτι των γονιων μου!και ετσι οταν σχολασει και την ταισω παμε κατω και παιζει στην αυλη, ειναι και διπλα τα ανιψακια μου και ενα παιδακι που προσεχει η θεια μου διπλα και θελει να ναι μαζι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα έλα ντε! Είπα να ξαναπροσπαθήσω και το δέχτηκε! Εμφάνιζε κανονικά το τικεράκι, αλλά έδειχνε και μερικούς χαρακτήρες από τον κωδικό. Τους έσβησα και το δέχτηκε!

Μετά έβαλα και το δεύτερο τικεράκι κι έγινε το ίδιο!

Απίστευτα πράγματα...

ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΤΟ IMAGE URL ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ???ΠΟΙΟ ΚΩΔΙΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μαρινακι που θα παει θα δεχτει και τα δικα σου τικερακια!τι κανει ο Αντωνακης?καλα ειναι?

Αννα Μαρια του αρεσουν τα αυτοκινητακια του Αντρεα?:) Τι ωραια που μεγαλωνουν τα φυτα σας!αρχισα και εγω να σκεφτομαι να φυτεψω διαφορα!ειναι ομορφο να τα βλεπεις να μεγαλωνουν! Όσο για την θρομβοφιλια μου ειπε ενα μηνα πριν να αρχισω προσπαθειες να παω να κανω υπερηχο γενικα, ασχετα με την θρομβοφιλια, και να μου δωσει και ασπιρινη για την θρομβοφιλια!μου ειπε να παω τη 12η μερα για να δουμε και τις γονιμες μερες!

Καγκουρακι απ τη μερα που την εβαλε τιμωρια η δασκαλα την Ιωαννα που δαγκωσε το παιδακι δεν το ξανακανε!ευτυχως!και ελπιζω να μην ξαναεπιχειρησει!

Σας ειπα οτι παω να την παρω απ την κοπελα και δεν θελει να φυγει?εμαθε με τα παιδακια εκει και οταν παμε σπιτι και δει την πορτα να κλεινει γκρινιαζει!εγω μενω σε ανωγειο ομως, κατω ειναι το σπιτι των γονιων μου!και ετσι οταν σχολασει και την ταισω παμε κατω και παιζει στην αυλη, ειναι και διπλα τα ανιψακια μου και ενα παιδακι που προσεχει η θεια μου διπλα και θελει να ναι μαζι τους!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΔΕΛΦΑΚΙ?????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΟΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!!!ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!!!

ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΓΕΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινακι μου αρχισαμε να το σκεφτομαστε γιατι η μικρη θελει παρεα!θα μου πεις εχει παιδακι που δεν θελει παρεα?της αρεσει που παιζει στο σχολειο με τα παιδακια κι οταν ερθει σπιτι βαριεται, δεν εχουμε ουτε αυλη!

Κοντευουν τα γενεθλια σας ε?μεγαλωσε κι ο Αντωνακης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Βασω κοντευουμε και εμεις!!!!μονο 4 μηνες εχουν διαφορα τα δικα μας ε? αντε με το καλο και εσεις!!!εαν μπορειτε ψυχολογικα και οικονομικα μην το σκεφτεστε καν!εγω και στους 2 τομεις δεν ειμαι ετοιμη...!

εσας τα πεταγαν ολα εξω απ το παρκο τα παιχνιδια???τι μανια ειναι αυτη???

κοριτσια εγω παλι μονη μου ειμαι!!!:(( αυριο θα παμε στο χωριο του αντρα μου...αυριο γυρναει απο το επαγγελματικο ταξιδι!!!ευτυχως μονο για 1 βραδυ εφυγε αυτη τη φορα!!!τι δυσκολη δουλεια!!! εγω περιμενω περιοδο αυτες τις μερες ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ και εμενα οτι να ναι εχει γινει...αλλοτε ερχεται στις 30 μερες αλλοτε στις 25 !!!και αλλοτε με ελαχιστη ροη και αλλοτε ποταμι!!!

αντε να δουμε ποτε θα στρωσει!!!

θα ξαναμπω σε λιγο γιατι γκρινιαζει.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...