Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαφορα Αποξεσης και Υστεροσκοπησης


Recommended Posts

Καλησπερα εχω μια κορουλα την απεκτησα με εξοσωματικη και τωρα πρωτα ο Θεος θα ξεκινησουμε σε λιγο καιρο εμβρυομεταφορα με τα κρυοσυντηρημενα εμβρυακια μας.Τον τελευταιο καιρο ειχα αρκετο αιμα στην περιοδο, αλλα δεν μπορουσα να φανταστω πως θα ηταν απο ενα πολυποδα στην μητρα. Ο γυναικολογος μου ειπε πως πρεπει πρωτα να αφαιρεθει και μετα να προχωρησουμε στην εμβρυομεταφορα μετα απο 2 κυκλους..θα αφαιρεθει με υστεροσκοπηση και το κοστος θα ειναι 950 ευρω. Ερχοντε τωρα δεξια και αριστερα και μου λενε εγω το εκανα με 500, εγω με 600 ευρω. Γνωριζω πως γινεται και με αποξεση η αφαιρεση πολυποδα αλλα και με υστεροσκοπηση. Η αποξεση κοστιζει πιο φθηνα αραγε???????????Οχι οτι θα την προτιμισω αλλα να γνωριζω αν οντως ειναι διαφορετικες διαδικασιες και επομενως και οι τιμες.Να τον ρωτησω το γυναικολογο μου αραγε η θα φανει καπως...???????Να σημειωθει πως δεν εχω παραπονο και πως δεν θελω να τον αλλαξω ...φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...