Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Αναλαμπη μαριΑ τεταρτη εχω ρεπο μπας κ καταφερουμε καλε;;;

Εχετε αμαξι εσεις η οχι κ τελικα με αεροπλανο θα φυγετε;;

Εγω απλα σε καποια φαση εχω φυσιοθεραπεια αλλα δε ξερω ωρα μεσημερι μαλλον

Μακαρι να μας κατσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω παει σε αυτα τα νησακια ανευ τεκνου ειναι σουπερ

Αλλα μαρακι κ με παιδια σουπερ θα ναι!!!!!

Γενικα ολα μοιαζουν πιο ομορφα με το αυτοκολλητακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και θα είναι σούπερ Μαγδούλα,διακοπές και με τα παιδάκια μας μαζί όπου κι αν πάμε σουπερ είναι!

Ετοίμασα βαλίτσα.

Τετάρτη πρωί μπορούμε δηλαδή να βρεθούμε;Εχουμε αυτοκίνητο αμέ,του πεθερού.

Και γω έγραψα skype στη Φουφούκα που μπήκε αλλά δεν απάντησε.Ελπίζω όλα καλά.

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το κλείνω εγώ το ανοίγω το Post xa xa

Καλημέρες!

Μάγκυ η μπέμπα και ο Βασίλης φτυστοί μιλάμε!!Τόσο πολύ μοιάζετε με την αδερφούλα σου ή έμοιασε στη θεία το παιδί;Απίστευτο τέτοια ομοιότητα....Είναι πανέμορφα και τα δυο,για διαφήμιση!

Ευχαριστούμε Αλεξ για την προώθηση...

Καλό τριημεράκι,να ξεκουραστείτε να περάσετε τέλεια!

18,00 πετάμε!!!και βρέχει κιόλας να δω πως θα τα καβαντζάρουμε μωρά,μπαγκάζια,καρότσι...Και μόλις πάμε ο άντρας θα με παρατήσει στα πεθερικά να πάει στο ΟΑΚΑ λέει που παίζει ο Ολυμπιακός στις 22,00.

γκρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!χθες με πηρε ο υπνος το απογευμαστον καναπε και χωρις να το καταλαβω ηρθε και τρυπωσε και η Κωνσταντινα..δεν την ειδε ο αντρας μου και μετα δεν ξυπναγε..την μετεφερα στο κρεβατι αλλα μετα από κανα μισαωρο ξυπνησε και αφου ξεπερασαμε την γκρινια,ηπιε γαλα δεν ηθελε να κοιμηθει..πηγε 12 για να παμε τελικα να κοιμηθουμε μαζι…σημερα πρεπει όπωσδηποτε να κοιμηθει μεσημερι…δεν γινεται να την παιρνει ο υπνος 7.30!!

Μαρακι πολύ ωραια πραγματα ψώνισες!!αντε ,καλα παιχνιδια!!!ε ναι μωρε ,ηταν ακριβο το καβαλετο…αστο για αργοτερα!!Καλο ταξιδι να εχετε,εδώ παντως εχει καλο καιρο!!εμεις 3ημερο θα παμε μαλλον στο εξοχικο,εκτος απροοπτου,Τριτη –Τεταρτη θα ειμαστε εδώ!!

Μαγδουλα δεν την γλυτωσες τελικα ε;αμαν και στις διακοπες και το τριημερο…τα βλεπετε κι εσεις τα στοιχεια ε;χαχα εμεις ξεκιναμε από το πρωι,με σφουγγαρακη ,Ντορα,σουπερ ζωακια…της αρεσει κι ένα,δεν ξερω αν το εχετε δει με κατι ανθρωπακια πρωτογονα…τα γκουλας.

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω ζουζουνες μαρακι τεταρτη πρωι εκτος απροοπτου φτου φτου λεω για αγωδημητριο για να ρθει

Κ η αλεξ τι λες;;

Δε κανονιζουμε τωρα μη χαλασει μιλαμε τριτη βραδυ για σιγουρια πολυ θα χαρω!!!!

Ευχαριστω για τα καλα λογια για τα μωρα μου με ινα δε μοιαζω καθολου εγω μπαμπας η ινα μαμα απλα εχουμε κ οι δυο χρωματα ανοιχτα της μαμας κ τα δυο ειναι ιδια εγω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε τον αντρα να τρεχει γηπεδα κ εσυ απολαυσε ξαπλες!!!

Εγω δουλευω γκκρρ κ δεν εχω ετοιμασει τιποτα κ πρωι αυριο αριβαρουμε

Εδω εχει καλο καιρο παντως καλο ταξιδι

Καλα αλεξ το πετιτακι πολυ μουτρο θα το φαω το σκατουλι ακου κρυφτηκε

Κ κοιμηθηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μεις τα βλεπουμε επισης πατα κ gudlies η καπως ετσι στο ιντερνετ ο β τρελαινεται

Αλλα τα βλεπουμε μεταφρασμενα στο δορυφορικο στο ιντερνετ δε ξερω

Με τον γαργαλιτσα κ τον ντροπιτσα εχουμε ιδια γουστα στα παιδικα τεταρτη τι λεει θα βρεθουμε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και Χρόνια σας Πολλά!!!!

Καλέ λείπω και θα διαλύσουμε το post;;;;

Μάγκυ μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!Και οι υπόλοιποι όποιον άλλον έχετε...

Εμείς ήρθαμε Παρασκευή δυστυχώς οι διακοπές μας ξεκίνησαν με ένα άσχημο γεγονός.Ο μπαμπάς μια καλής μας φίλης και γειτόνισσας εδώ έπαθε ανακοπή 56 ετών την Παρασκευή στις 15,00 και αύριο είναι και η κηδεία.Χαλαστήκαμε πάρα πολύ,ήδη πήγαμε 2 φορές από το σπίτι να την παρηγορήσουμε,ήταν τόσο μα τόσο αναπάντεχο.Τις φώτο της βάπτισης των κοριτσιών τις πρώτες πριν του φωτογράφου που σας είχα στείλει τις είχε τραβήξει αυτός ερασιτεχνικά,μαθηματικός ήταν αλλά το χε μεράκι με τη φωτογραφία.Πολύ έξω καρδιάς τύπος...ματαιότης ματαιοτήτων...

Πήγαμε Σαββάτο Φλοίσβο,έχει ένα καφέ με γκαζόν μπροστά και κούνιες που μπορείς να πιεις καφεδάκι και τα ζουζούνια να αλωνίζουν.Μάγκυ και Αλεξ αν είναι καλός ο καιρός τη Τετάρτη πρωί προτείνω να πάμε εκεί.Ε τι λέτε;Από το να κλειστούμε στο εμπορικό;Αλεξ αν δεν έχεις μέσο μπορούμε να βγάλουμε τα καρεκλάκια από το αμάξι να τις πάρω αγκαλιά και να περάσουμε να σας πάρουμε εμείς,ε τι λέτε;

Χθες πήγαμε πλατεία Ν.Σμύρνη ήρθαν και φίλοι με παιδάκια και απασχόλησαν τις δικές μου πολύ κόσμος,χαμός ωραία μέρα.

Το βράδυ βγήκαμε κάτω από το Hilton για φαγητό,πολύ φαί και γλυκό πέφτει να δω πως θα μπω πάλι σε μια γραμμή...

Σήμερα πήγαμε allou fun park.Και κει ωραία είναι στο καφέ και τα μικρά αλωνίζαν στα φουσκωτά αλλά μακρυά λιγάκι ενώ ο Φλοίσβος είναι δίπλα.Μάγκυ θα σε πάρω αύριο βράδι να κανονίσουμε,να μου πεις τι ώρα έχεις και το φυσικοθεραπευτη να δουμε τι προλαβαίνουμε και μιλάμε και με Αλεξ η οποία μου στειλε μήνυμα λείπει τριημεράκι εκτός Αθηνών.Εσείς δε πήγατε Πόρτο Χέλι;Άλλαξε κάτι;Δε σε παίρνω σήμερα για ευχές ξέρω θα χεις κόσμο.Αν πάλι είναι χάλια ο καιρός πάμε Αγ.Δημήτριο δε με χαλάει.

Αυριο πρωί μου ταξε shopping...Θέλω να πάρω γυαλιά ηλίου,έχουν σπάσει εδώ και καιρό και με το laser Που χω κάνει στα μάτια δεν είναι να κυκλοφορώ χωρίς...

Χαρά η κόρη σου κούκλα όπως πάντα με το υφάκι της το παλτουδάκι της..Αδερφή και Δημητράκης όλα τα λεφτά...Εμας φτιάξαν Παρασκευή στο σχολείο τσαρουχάκια χάρτινα και είχε πάνω ποιημα που έλεγε είμαι ένα ευζωνάκι έχω και μακρύ μουστάκι κάπως έτσι...Και η Δήμητρα της λέω έχεις ποίημα;;;Ναι μου λέει.Και αρχίζει..."Είμαι ένα ευωάκι και χω και μακύ μουάκι!!"Πολύ γέλιο.Έχουν ξετρελάνει παππού γιαγιά με τα κόλπα τους.Το σπίτι το μετέτρεψαν σε παιδότοπο.Ευτυχώς και αυτές γιατί η διάθεση με τα του γείτονα εδώ στη γειτονιά ήταν πολύ down.Ο γάμος που ήρθαμε το Σεπτέμβρη αν θυμάστε που ταλαιπωρηθήκαμε με το τραπέζι ήταν η κόρη του,ευτυχώς πρόλαβε να το ζήσει.Άδικο πολύ άδικο...δε μπορώ ακόμα να το χωνέψω,τρόμαξα τόσο.Χωρίς συμπτώματα χωρίς τίποτα...Μπήκε τουαλέτα ανησύχησε η γυναίκα του και μπήκε και τον βρήκε κάτω.Απίστευτο ούτε να προλάβεις να πεις ένα γεια.

Σταματάω σας νταούνιασα μέρα που ναι.

Φιλιά σε όλες να περνάτε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!Μαρια,γεγονος!!!!Εφυγες και αποσυντονιστηκαμε,καθε μερα μπαινω στα κλεφτα για να δω νεα και μουγκα..... :( Ειναι οι γιορτες ομως,θα επανελθουμε...

Συμπεθερα,να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!Δεν φυγατε τελικα?Ελπιζω μην υποτροπιασε ο γαμπρουλης μου :o:o

Μαρια, κριμα μωρε που ξεκινησαν ετσι οι διακοπες σας!!Δυστυχως ετσι ειναι η καρδια!!!Την προηγουμενη εβδομαδα πεθανε ενας 50χρονος στα χερια μου και σκεψου οτι ειμαδταν 4 γιατροι που προσπαθουσαμε να τον επαναφερουμε ,αλλα δυστυχως κατεληξε :cry::cry: Το ιδιο μου πε και η γυναικα του,μα πριν 5λ μιλουσαμε!!!!Το κακο ειναι οτι συμβαινει ολο και σε μικροτερες ηλικιες :!::!:

Ελπιζω τουλαχιστον να περασετε ομορφα κατα τ'αλλα οσο εμεινε!!!Πολυ ζηλευω για τη συναντηση :!::!: Μακαρι να τα καταφερετε αυτη τη φορα ;)

Ωραια τα ψωνια απο αμαζον!!

Και εμεις εχουμε φαει κολλημα με ποιημα,εχει μαθει "της πατριδος μου η σημαια" μιλαμε ολο και μολις δει σημαια απαγγελει :lol::lol::lol:

Αλεξ,φυγατε και εσεις,ε?Καλα κανετε να ξεσκασετε!!

Εγω παλι δεν ξερω να σας πω τι παιδικα βλεπουμε,λειπω εκεινη την ωρα :( Παντως τα στοιχεια τα εβλεπε σημερα,ωραιαο ειναι αυτο,εκπαιδευτικο.

Εφτιαξε το προγραμμα υπνου τελικα ή παλι την πεφτει στις 7:30 :?::lol::lol:

Τα νεα μας δεν ειναι πολλα,αφου εφημερευαμε με τον μπαμπα εναλλαξ,ετσι παει το ενα 3μερο εξω το αλλο πηδ@@@@@......

Την Παρασκευη ειχα ρεπο και πηγαμε στο παιδικο σταθμο που σας ελεγα,καλα η δικια μου ετοιμη απο καιρο..με αφησε στα 2λ και πηγε στην ταξη,μειναμε 1,5ωρα εκει,μεχρι και διαλλειμα βγηκαμε :o:o οταν φυγαμε εκλαιγε :o:o Μου αρεσε πολυ το συστημα τους,αλλα μαλλον το εχω απορριψει γιατι δεν βολευει ουτε το ωραριο τους ,ουτε η θεση τους :(:( Τεσπα θα ψαξω για αλλον κοντα στο νοσοκομειο.

Το Σαββατο εφημερευα και την Κυριακη γυρισα σπιτι να διαβασω για να γραψω το αρθρο επιτελους!!!!Με τοπου γυρναω ομως παθαινω λαστιχο :twisted::twisted: παλι καλα που ηλθε ο γειτονας και μου εβαλε ρεζερβα.Πηγα μετα το βραδυ κουτσα-κουτσα στους δικους μου και το αφησα εκει για να παω αυριο να το φτιαξω,εχω πατησει βιδα :twisted::twisted::twisted:

Σημερα παλι ξυπνησα και κατουρουσα καρφια :twisted::twisted: ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!!!Ολα τα χε η Μαριορη...Εκανα τα μαγικα μου,χαπακωθηκα,ηλθε και ο μπαμπας μας και πηγαμε οικογενειακως στην παρελαση.Ηταν και τα τρια με τα σημαιακια....συγκινηθηκα!!!Η ανηψια μου δε που ηταν μεγαλττερη μας ρωτουσε σε ποιο σχολειο πηγαιναμε με τη μαμα της και οταν περνουσαν τα σχολεια που ειχαμε παει χειροκροτουσε δυνατα!!!Μετα φαγαμε ολοι στη μανα μου,γιορταζε και η αδελφη μου και ο γαμπρος μου και γυρισαμε σπιτι(η μικρη εμεινε στη γιαγια) για να συνεχισω το διαβασμα.

Βεβαια εκανε και το σοου της στην παρελαση!!!!Μολις τελειωσε τα πηρε και δεν εφευγε ,καθισε κατω και περιμενε τα παιδακια :o:o Της λεω ,θα περιμενεις πολυ,τον Οκτωβρη θα ελθουν παλι :lol::lol: Μετα νευριασε που δεν βρισκαμε τραπεζι στην καφετερια να πιει χυμο και εβγαλε τα παπουτσια σε ενδειξη διαμαρτυριας!!!!Ε,πως ετσι θα μας αφηνε?????

Λοιπον θα τα πουμε,ελπιζω να δω κανενα νεο αυριο!!!Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ συνεχιζω ντυνομαστε κ βουρ για την εκδρομουλα από το βραδυ ξεχασα να αναφερω ότι ο αντρουλης μου λεγε παμε ολοημερη κ γυρναμε καπως ειχε μια περιεργη διαισθηση λεω παμε κ βλεπουμε..ωραια η διαδρομη ο βασιλακος μου κυριος τραγουδαγε επαιζε με ένα αμαξακι κ κοιμοταν …

Φτασαμε πορτο χελι δεν θα λεγα ότι ενθουσιαστηκα ειχε πολύ ησυχια λιγες ταβερνες καναμε μια τσαρκα κ ειδαμε ότι στο παρκιν ειχε χαμο από αμαξια αφησαμε κ μεις το δικο μας νοικιασαμε ένα θαλασσιο ταξι κ περασαμε απεναντι σπετσες..ηταν πολύ ομορφα κατσαμε φαγαμε σε μια ταβερνουλα φαγαμε μετα πηγα κ σε ένα καφε φαγαμε παγωτακι καναμε βολτιτσα κ μετα πηραμε παλι το θαλασσιο ταξακι μας κ επιστροφη πορτο χελι στον β αρεσε πολύ η βαρκουλα κ δεν ηθελε να κατεβουμε.θα σας στειλω φωτο..

Στο πορτο χελι μετα εγω δεν ηθελα να κατσουμε για έναν υπνο λεω δεν παμε σπιτακι αφου ειδαμε κ τις σπετσες ξεσκασαμε παμε πισω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαμε σπιτακι μας κ πεσαμε ξεροι ολοι..

Το πρωι τελικα για καποιο λογο ο θεος μας ηθελε αθηνα…

ενώ πινουμε το καφεδακι μας ο βασιλης παιζει με την ευγενια όπως σας εχω πει συνηθως σκ την ευγενια την εχω εγω..

Ακουμε το μπαμπα του βασιλη να φωναζει τρεξτε γρηγορα η ευγενια παιδια άυτο το ότι τρεχεις αλλα εχεις μεινει στηλη αλατος το παθα…

Φευγουμε σφαιρα παρατησα τον βασιλη κ την ευγενια κ τρεχουμε πανω σκεφτομουν τα χειροτερα όταν ανεβηκα η μαμα του β ηταν ξαπλωμενη κ ειχε ολο αιματα στη μυτη στο στομα δεν καταλαβαινα πηγα να πεθανω την εντυσα τα χερια μου τρεμαν τοσο πολύ που δεν μπορουσα..

Κ την πηρε ο β κ ο μπαμπας του για νοσοκομειο με λιγα λογια ζαλιστηκε λιποθυμησε ενώ καθαριζε το μπανιο κ επεσε πανω στην μπανιερα εσπασε την μυτη της κουνηθηκαν τα δοντια της χτυπησε δεξι χερι κ γονατο.

Εγω εκατσα με τα μωρα ως να ρθει εχασα 10 χρονια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποτε την κυριακη μας την περασαμε κανοντας αγαπουλας στην πεθερουλα μου τα χερια μου τρεμαν μεχρι κ δευτερα πρωι.Δευτερα ευτυχως περασαμε ομορφα χωρις ευτραπελα από το πρωι ειχα τραπεζι σε παρα πολύ κοσμο κ οι τελευταοι φυγανε το βραδυ φαγαμε σκασαμε ο βασιλης ξασαλωσε

Κ σημερα παλι δουλειτσα ευτυχως αυριο ρεπακι.

Μαρακι καλυτερα αγιο δημητριο γιατι ακομα κουνιες φοβαμαι μην μου ξανακατρακυλησει ετσι κ λυσαξει κ ιδρωσει κ ο καιρος είναι παραξενος

Φυσιοθεραπευτη θα με παρει στο κντ για να μην παω κ περιμενω εγω λεω κατά της 10,3 11 αν σας βολευει κ σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω ολες σας παρα παρα πολυ για τις ευχουλες.

συμπεθερα παλι καλα που βοηθησε κ ο γειτονας με το λαστιχο ..

αχ μαρακι ψυχοπλακωθηκα συληπητηρια εμεις θα τα πουμε κ απο κοντα τι καλα τι καλα που λεει κ ο βασιλης μου...

η ελενα πριγκιπισσα ειναι μια χαρα μιλησα μαζι της στελνει φιλια ελπιζω οτι θα επανελθει δρυμητερη συντομα.

επισης κ το φουφουκι μας μια χαρα μυτηληνη το πετυχα κ το αλλο θεματακι της λυθηκε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μάγκυ περαστικά στη πεθερούσκα,μα καλά πως ζαλήστηκε;Της έκαναν εξετάσεις να δουν τι φταίει;

Οκ εμείς για Αγ Δημήτριο μια χαρά είναι και η ώρα.

Σήμερα ξαναπήγαμε Φλοίσβο,τέλεια ήταν η μέρα όνειρο και ησυχίαααααααααα.Με τα λεπτά μπλουζάκια τις είχα πολύ ζέστη.Κοιμούνται ξερά,τα μπούκωσε και η γιαγιά παστίτσιο στην επιστροφή..ναρκώθηκαν χα χα.Τώρα όλοι είναι στη κηδεία,αναγκαστικά έμεινα με τα παιδιά.

Το πρωί πήγαμε πήρα και γυαλιά ηλίου με τον άντρα μου οι δυο μας από πλατεία,πολύ ωραία,μου δωσε και θήκη χρηστική για τη τσάντα,πολύ χάρηκα,ήμουν μήνες χωρίς γυαλί.

Χθες πήγαμε athens heart Το απόγευμα.Στο παιδότοπο δε μπήκαμε γιατί ήταν από 4 χρονών μόνα λέει,έπρεπε να μπω και γω μαζί.Να πληρώσω 5 και 5€ το παιδί για να μπω και γω μαζί στα λαγούμια...ε δε σφάξανε.Τις έβαλα καρουζέλ μια φορά και τις ΄πήγα και χάζευαν τα μεγάλα παιδιά που έκανα πατίνια για να μιλήσει ο άντρας μου με τους φίλους του με ησυχία.

Χαρά περαστικά για την ουρολοίμωξη,η μάνα μου πάθαινε συχνά.Πάλι εφημερίες ε;Αφού είδατε και όλοι μαζί παρέλαση μια χαρά.Να χαίρεσαι αδερφούλα και γαμπρό!Κούκλα και η αδερφούλα δε θυμάμαι αν στο πα.

Μάγκυ καλά ήταν και η μονοήμερη,εσείς στεριά είστε τυχεροί,βαρέθηκες ένα σκ τσουπ το αμαξάκι και πας όπου θες.Εμείς με το νησί πρέπει να το σκεφτούμε καλά και να το σηκώνει η τσέπη μας για τη παραμικρή μετακίνηση.

Γυρήσαμε από τα ψώνια το πρωί με τον άντρα μου και ανοίγει η Δήμητρα την πόρτα και τι μας λέει;;;;"Μπονζούρ μαμά μπονζούρ μπαμπά"!!!Ο πεθερός γαλλομαθής τους έκανε εξάσκηση μέχρι να ρθουμε...Βρε νούμερο λέω τι άλλο θα ακούσω από το στόμα σου...

Αλεξ φοβερά τα τσοχολαχανικά!!!Χαράς στην υπομονή σου να κόβεις και να ράβεις τόσο μικρούτσικα...Φαντάζομαι χαρά το Κωνσταντινί με τα δικά της "τρόφιμα".

Αντε σας φιλώ,μιλάμε για αύριο.

Φωτεινή where are you????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!να μαι κι εγω!!!ωραιο το τριημερακι,βολτες,εξοχη,χθες ειμασταν Αθηνα.πηγαμε στην παρελαση,η Κωνσταντινα με το σημαιακι της!!στο τελος γινανε και κατι φασαριες και φυγαμε αρον αρον!!με την πανα τολμω να πω οτι τα εχουμε καταφερει και με τα τσισα!!Βεβαια σταματησα την επιβραβευση με σοκολατα γιατι δεν εβλεπα προκοπη,η εννοια της ηταν να παρει πρωτα την σοκολατα και τα τσισα τα εκανε πανω της...τωρα μου λεει οτι θελει τσισα και τρεχει στο μπανιο,καμια φορα ειναι και λαθος συναγερμός αλλα απο το να τα κανει πανω της καλυτερα να πηγαινουμε περισσοτερες φορες στην τουαλετα!!σημερα ειπα να μαζεψω τα τσισα της να μην το εχω για αυριο που εχουμε την συναντηση αλλα εκει που την ειχα στην λεκανη με το σακουλακι,της ειχα δωσει μια κρεμουλα να παιζει γιατι ηθελε να το τραβηξει,βγηκα για μια στιγμη,τα εκανε και το εβγαλε μονη της με τα χερια μεσα στις κρεμες οποτε παει το δειγμα...

Μαγδα και Μαρια αυριο ελπιζω να εχω τελειωσει νωρις με τις εξετασεις,να φαει κ το φρουτακι και να ερθουμε.θα μιλησουμε κιολας.

Μαρια εχουμε παει εκει που λες στον Φλοισβο,βεβαια γινοταν πανικος απο παιδακια κια η Κωνσταντινα δεν το ευχαριστηθηκε,μετα απο λιγο δεν ηθελε να κανει κανενα παιχνιδι,αφου να φανταστεις κατσαμε στο τραπεζι και ηπια και καφε!!!κριμα για τον ανθρωπο,και νεος και ετσι ξαφνικα...να τα και τα γαλλικα!!!αυτα ειναι!!χαχα

Χαρα περαστικα σου!!!η Δημητρουλαφοβερη,αυτη που ξερουμε και αγαπαμε!!!!πολυ ομορφες οι φωτογραφιες σας!!!

Μαγδουλα τα ειπαμε για την πεθερουλα,παλι καλα που ειχατε γυρισει...Ακολουθω την τακτικη του αντρα σου και βαζω την Κωνσταντινα στο καρεκλακι της και ζωγραφιζει..μια χαρα,ουτε γατα ουτε ζημια!!!

κοριτσακια σχολιασα λιγο γρηγορα γιατι φευγω να παω στην παιδιατρο που μας εχει γραψει τις εξετασεις για αυριο!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρόλαβα και μπήκα λίγο πριν τις ξυπνήσω...χα χα

Ωραία ήταν κορίτσια,πέρασα όλες τις φώτο του τριημέρου σε στικάκι θα τις φιλτράρω ελπίζω σύντομα και θα σας στείλω τις καλές!

Για τα παιδάκια σας δεν έχω λόγια....

Νυφαδιά,ένα θα σου πω...σου δίνουμε παιδί τεφαρίκι!!!Και μια πεθερά κουκλάρα κοπελάρα!

Τασούλη τέτοιο σκέρτσο και νάζι που χει η νύφη θα κάνει γαμπρό και πεθερά να λιώνουν στα πατώματα για δαύτην!!!

Πολύ χάρηκα που ειδωθήκαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προλαβες Μαρακι κι εγραψες ε;εμεις γυρισαμε φαγαμε και ξεραθηκαμε στον υπνο!!ευτυχως γιατι σημερα ξυπνησαμε απο τις 5+!!!πολυ χαρηκα που τα καταφεραμε κ οι 3!!!Η Χρυσανθουλα τι ησυχο παιδακι!!!μια γλυκα!!!η Δημητρουλα παλι για αυτα που μας εχει περιγραψει η μαμα της ηταν ενα αγγελουδι,ουτε ακουστηκε!!παντως Μαρια στο ειπα και το πρωι,μ'αρεσει που εισαι χαλαρη,τριγυρνουσαν γυρω στο χωρο,μια χαρα .εγω θα την κυνηγουσα!!! Η Μαγδα..τι να πεις...νομιζω την αδικουν οι φωτογραφιες,ακομα πιο ομορφη απο κοντα !!ο Βασιλης ;;αγιο παιδι!!να ακουει την μαμα του,να προσεχει τα κοριτσια....ενας ιπποτης!!!την δικια μου την πιασαν οι ντροπες στην αρχη και ηταν λιγο κολλημενη πανω μου αλλα το ξεπερασαμε!παντως μου ειπε οτι περασε ωραια και θελει να ξαναβρεθουν ολα μαζι!!!!θα περασω κι εγω φωτο μετα και θα σας στειλω να μας καμαρωσετε!!!

Μαρακι καλο ταξιδι να εχετε!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ναι επιτελους βρεθηκαμε περασα παρα πολυ ομορφα λες κ ειχα βγει

Με φιλες που τις εχω ξαναδει εκατονταδες φορες

Ο βασιλης ενθουσιαστηκε ξεραθηκε στο αμαξι κ μετα γταν ζωντανος ζωντανος αλλα 8.30 επεσε νεκρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην ευχαριστουμε παρα πολυ για τα καλα λογια τα παραλετε νομιζω..

Παντως εγω εχω να πω το πετιτακι ειναι ενα μουσουδακι πονηριαρικο για φαγωμα

Συμπεθερα κανε τα στραβα ματια στις φωτο σαμποταζ θα ναι χαχα

Αλεξακι κολητουλα εισαι κουκλιτσα εκτος απο χρυσοχερα ειδα τα λαχανικοφρουτα τελεια!!!

Μαρακι αδερφουλα μοιαζεις πολυ πολυ μικροτερη κ οντως εχεις πολυ ωραιο ματι μελι πρασινο ειναι τελικα χιχι

Καλα τα κοριτσια σου φατσονια τρελα επισης εγω ειδα δυο ζουζουνακια κυριες σημερα

Μακαρι καποτε να βρεθουμε κ υπολοιπες Ηταν τελεια!!!!!!!

Ο βασιλης με ζαλισε ποτε θα ξαναπαμε στα κολιτσια

Εμ τετοιο χαρεμι να μην αρεστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλαμπη συμπεθερα ειδα φωτο λατρευω το στυλ παλτο κ κοκκινα ειναι ολα τα λεφτα

Κ η αδερφουλα κ τα ανιψακια πολυ ομορφα μοιαζουν πολυ κ αυτα

Περασε η λοιμωξη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφιες μου?ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Πολυ ζηλεψα που βρεθηκατε!!!!Θελω και εγω :((:((:((:((:((:((:(( Εγω πηζω στο διαβασμα,εβαλα τη μικρη για υπνο στις 11 κλασσικα και 11:40 ξυπνησε :twisted::twisted: ευτυχως ηταν εδω οι δικοι μου και την πηγα κατω γιατι εχω δουλειτσα ακομη.

Κατα τ'αλλα η μαμουλα μου χειρ :twisted: ουργειο την αλλα εβδομαδα,εχει ρηξη μηνισκου τελικα για αυτο ποναει τοσο η καημενη :(:(

Αστα αυτα συμπεθερα!!!Χαρεμια ακουω,ολο χερακι-χερακι με την Κων!!!!!Τεσπα,θα τα συζητησω με την Τριπολιτσιοτισσα πεθερα(αν δεησει να μπει,ακους Ρουλα????) και θα δουμε τι θα γινει!!!! :lol::lol::lol:

Αλεξ,πολυ τελεια τα λαχανικα,περιμενω οδηγιες!!!Με τι τα γεμιζεις?

Μαρακι,λογικα επιστεψατε στη βαση σας!!!Καλη επανοδο!!!

Το μονο ευχαριστο που ακουσα σημερα ηταν οτι το Πασχα δεν δουλευω!!!!!Θα εφημερευω Μ.Παρασκευη και μετα θα πεταξουμε για Αθηνα!!!Θα παμε στα πεθερικα,αντε μηπως βρεθουμε τοτε που θα εχει και ωραιο καιρο!!Ετσι και αλλιως αν παιζεται ο Μαικ στανταρ θα ανεβουμε παλι να τον δουμε :o:o:o

Σας καληνυχτω!!!Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι φωτογραφίες όμορφες είναι αυτές που έλαβα; :D Τι τέλεια που βρεθηκατε.

Είναι όλα τα παιδάκια για πολύ φίλημα.

Εγώ εδώ και τα υπόλοιπα θα τα διαβάσετε στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...