Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

agapes mou ti kanete???? exo pethanei sta gelia me auta pou bazete :lol::lol::lol::lol: liaki kai ego exo tetoia mpalakia :oops::lol::lol::lol::lol:

ksekinisame tora kai 5 meres laxanika kai kreataki! 2 meres fagame kotopoulo, 2 mosxaraki kai simera proti mera arnaki ;) simera fagane kala ;) o tonis mou 70gr kai o manolis mou 50gr. eixa balei patata, karoto, kolokuthi, spanaki kai selino. posa gr prepei na trone?? 180-200???

opos katalabainete tora den exo katholou eleuthero xrono :cry: mexri na sikotho na pio kafe na ftiakso froutokremes kai xortosoupes na ta taiso (den trone kai tin idia ora :( ) na etoimaso to diko mas fagito, na kano merikes douleies, paei i mera!!! tipota pia den kano gia mena kai exo kourastei para polu!!!!

auta ta nea mas... tora koimountai, tha prospathiso na diabaso kai ta dika sas :x:x

a eida oti sunantithikate, mprabo koritsares mou! zilepsa pou sas eida oles mazi :D eiste oles polu omorfes kai ta mora sas teleia montelakia :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα όχι θα παρεις αυτη τη βρώμη που δεν εχει και γλουτενη http://www.biomelissanthi.gr/holle/paid ... rwmhs.html

Θα ζεματισεις το αχλαδι και θα το αλέσεις. Θα προσθεσεις αν χρειαζεται νερο αναλογη ποσοτητα για την κρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοντευω να τρελαθω απο νευρα..τωρα το μεσημερι προσπαθουσα να κοιμησω τον αντωνη κ δεν ηθελε προφανως κ φυσικα δεν το ελεγε κ ολο μου εκανε κονξες.την πηρε κ τη μπεμπα σε καποια στιγμη κ επειδη τον μαλωσα εβαλε τα κλαματα κ την ξυπνησε.με ολο αυτο λοιπον με εχει πιασει το κεφαλι μου.καποια στιγμη απο τα νευρα τον εκλεισα στο δωματιο κ φοβηθηκε κ εκλαιγε πολυ κ ενταξει την ανοιξα.αλλα με εχει κανει κουρελι.δε καταλαβαινω ρε π@$$τη μου σε μενα τα κανει ολα;;στον πατερα του εν τα κανει,κ εγω τον μαλωνω κ πιο πολυ.δε φοβαται;

νανσυ κ εμας 40 παιρνει στο ιατρειο κ αν ερθει 60.αλλα σπανια ερχεται,δε μπορουσατε να της τον πατε ιατρειο;την εχουν δει μερικες κ μερικοι επειδη ειναι φιρμες.τα ειδες αυτα που σου εγραψα σχετικα με αυτα που μου ειπες για μας;

τωρα καθεται παναγια ο δικος,μου εβγαλε τη πιστη κ δεν ηρεμησα λιγο για μεσημερι.εχω κ την τεντωμενη(τη λεω ετσι γιατι μαλλον θελει αερια κ ολο τεντωνεται).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis kala eimaste allonizoume olo to spiti arxisame k emeis sumplirwma me kseno simera tha dokimasoume portokali k apo aurio kremoules farin lakte mpiskoto dimitriaka k teteia...

mpousoulaei pia kanonika k opou vrei pianete k sikwnete orthios.. den mporw na ton afisw lepto pia...

tsirizei leei sulavoules k nomizw pws pire k kana kilo exei parei polu ta panw... trwei kala ta fagita gala pinei 200 gr ekei pou epine 30-40... mono to frouto den thelei me to zori to trwei k den kserw ti na kanw o antras mou epimenei na tou dwsw etoimi froutokrema alla egw den thelw na tou dwsw thelw na trwei ta frouta k oso trwei...

ase katerinaki toseos meres pou diavaza k egw tpt den ekana k simera piastika k egw na kanw mini geniki alla exw k ton mikro k den mporw na kanw k polla..

elena polu wraia auta to prwto mou arese poio polu...

liaki exper eisai se auta vlepw wraio alla den einai k epikindino? min meinei mesa meta ti kaneis.... :oops::oops::o:o:o

nansy perastikoulia k se sas...

paw na kanw kamia doulitsa twra pou koimithike eutuxws den exw to mageirema alliws tpt den tha ekana...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έλεγα καλύτερα να κερδίσω το λόττο?

Ο μικρός κοντεύει να βγάλει όλη την πάνω γνάθο. Επάνω έχουμε 6 δόντια + τα 2 τα κάτω σύνολο 8 :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω λιγο ελειψα και ολο νεα ειστε!!!

Χριστιναρα μπηκες στο φουλ προγραμμα τωρα!Που ν αμεινει χρονος.Πραγματικα,εδω με ενα και νοιωθω οτι ολη μερα πλενω και μαγειρευω στο replay!

Τρωνε και αρνακι τα αγορακια σου!Τους αρεσει το μαμ?

Κι εσυ μπαλες?? :lol::oops::oops::oops:

Ναταλι μας εχει λειψει η φατσουλα του Στρατουλη σου!Απ'οτι καταλαβα δεν θες να βαζεις φωτο.Σεβαστο.Να του δωσεις πολλεεεεεεεεεεεεες φιλουρες!

Βικακι τα επιασε και τα δυο μαζι η γκρινια...ωχ..κουραγιο..

Γιατι ετσι ο Αντωνακης σημερα?Παω ομαδα να διαβασω.

Μαρη Βουλα!Μαζεμενα τα εβγαλε ο Στρατος τα δοντια!!!Εννοεις οτι εχουν ''ανατειλλει''?

Ειδες τελικα ποτε δεν γκρινιαζουν χωρις λογο!

Με γεια τις δονταρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι αν πας προφιλ,επεξεργασια στοιχειων ,σου λει απο κατω κωδικος προσβασης.Δεν ειμαι σιγουρη αν αλλαζει απο εκει,για δοκιμασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα ναι βγήκαν κανονικά αφού τρόμαξα που είδα γεμάτη την πάνω γνάθο γιατί είχα καιρό να τσεκάρω και δεν φαίνονται αλλιώς γιατί πέφτει το πάνω χείλος.

Βάσω σου έγραψα στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπέρα ομορφιες μου :)

Αχ τι ωραια που ηταν αυτη η εβδομαδα........ :) Ο στρατηγος ειχε υπολοιπο αδειας και τον ειχα σπιτι. Ετσι καταφερα να κανω καμια δουλεια της προκοπης και χωρις να τρεχω σαν τον Βεγγο αλλα το κυριοτερο ειναι οτι καθε μερα βγαιναμε για καφεδακι ή στην αγορα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Απο βδομαδα τα κεφαλια μεσα!

Η μικρη εχει πολυ πλακα :lol: . Αφου βαρηθηκε χθες τα βαρελακια σημερα ξαπλωνει στο πατωμα, βγαζει τις καλτσες της και πιπιλαει το μεγαλο δαχτυλο!!!!!

Σημερα εδωσα και μηλο και δεν φανηκε να μην της αρεσει.

Ερωτηση : Στο χαρτι ο γιατρος γραφει οτι οταν φτασει να τρωει 200γρ κρεμα να μην θηλαζω μετα. Εσεις ποση φρουτοκρεμα και ποση απογευματικη κρεμα κανετε? Σαν πολλα δεν ειναι τα 200γρ?????? Στον ΠΑναη μου ειχε πει 120γρ ειναι ο στοχος να τρωει :shock::shock::shock: Μηπως επειδη ηταν χοντρουλης ειχε πει τοσο?

*************************************************************************************************************************

Βικουλι αν χρειαστει να κανουμε κατι θα με παρεις τηλ και κατι θα κανουμε. Ετσι θα αφησουμε την κουκλαρα σου? Οτι περναει απο το χερι μας θα το παλεψουμε ;);)

Τι σου ετοιμασε ο Μπιλακος?

Αντε το επομενο θα ειναι αγορι, αφου ειπε η Αναστασια μπαμπα πρωτα :lol:

Αριακο το μπισκοτο ΚΑι βιβλιοφαγος???? Μπραααααααααααααααααααβο ;)

Ωραιο το Εβιτα, μου αρεσει πολυ :)

Εχεις δικιο για τις μπαλες. Αν τις ειχαμε παραγγειλει νωριτερα θα γλυτωναμε το [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] Θα ελεγα τον στρατηγο...."Αχ αγαπη μου αργησες, τωρα κανω τις ασκησουλες μου για να μη γερασει ο κολπος μου και βρεις δικαιολογια να πας με αλλη :lol::lol: "

Περαστικα για το αυτακι.

ΚΑλη αρχη για το μπισκοτο στο νεο δωματιο.

Σταυρο με γεια :). ΠΡοτιμω τον σπαιντερμαν. Τι θα τα κανεις μαρη 5 κομματια? Θα τα πουλησεις στη μαυρη αγορα :lol::lol::lol: ?

Α ειδα και η Αρι την ιδια απορια εχει. Δεν με πειραζει καθολου να ντυσω και εγω τη νεραιδουλα σπαινερμαν!!!!

Μπραβο που πατε καλα με το ξενο γαλα :) και το γιαουρτι

Βαλε στην ομαδα συνταγη για μπεργκερ, αν ειναι σαν των γκουντις!

Ελενακο και εσυ για αγορομανα πας :).

Ρε συ επειδη ειπαμε δεν το κατεχω, εσυ που ψαχνεις στο σαιτ αν βρεις κανενα φορεμα για τη νεραιδουλα για τη βαφτιση με νεραιδες βαλε μου να το δω και αν ειναι να το παραγγειλω και εγω.

το 2ο χαχαχαχαχαχαχχαχαχαα

Το ρουχο της Εβελιν Τελειο!!!!!!

Τονινο γλυκαθηκες στας Αθηνας ε? Καλα κανεις κοπελα μου, ετσι πρεπει :) Πολυ χαιρομαι. Ειδες καμια αλλαγη στον Ταση?

Εισαι η επομενη στη λιστα. Οταν με το καλο ξαναπαω στη βεροια, αν καθησουμε καμια εβδομαδα και ειμαστε καλα στην υγεια μας θα το κανονισουμε πρωτα ο Θεος.

ΚΑτερινακι αυτο παπλωμα το ειχα και στον Παναη. Η κουβερτα βασικα περα απο το οτι ξεστρωνει πιο ευκολα βγαζει μαλλια και τριχες και επειδη οταν ειναι μπρουμυτα βγαζει τη γλωσσα ολα αυτα θα τα ετρωγε.

Ευχομαι να μην ειναι τιποτα ο πυρετος του νικολα.

ΜΑρακι μου και παλι περαστικα σας. Ταλαιπωρουνται μαμα και μωρακι :(:( . Ευχομαι γρηγορα να γινετε καλα και οι 2 σας και να περασει και το συγκαμα της Αννουλας.

ΝΑταλακι καλη επιτυχια, ευχομαι να τα πηγες πολυ καλα. ΜΑς ελειψες πολυ και περιμενουμε απο εδω και στο εξης να σε εχουμε στην παρεα μας καθημερινα. Τελικα μετακομισατε? Δεν θυμαμαι...... :shock:

Ο παλικαρος πηρε για τα καλα μπρος, μπραβο το γιαβρι μου.

Παλεψε οσο μπορεις με τα φρουτα γιατι η σκονη δεν μπορει να τα αντικαταστησει με τιποτα!

Νανσουιτα περαστικα στον μικρο.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για τις δοκιμες και τα κασκολ :lol::lol::lol:

Λιουμπα σε βλεπω πρωταγωνιστρια σε διαφημιση στην τιβι,(βλεπε σειτανιδης-σουτιεν) που παιζουν απλες κοπελες προσιτες-κοριτσια της διπλανης πορτας να φορας τα κασκολ της Νανσυς και να λες "εχετε προβληματα στη σχεση σας? αυτες οι μπαλες εσωσαν το γαμο μου!!!!! δοκιμαστε τες και δεν θα χασετε ;);) " χαχαχαχαχαχααχαχαχα

Χριστινιω θα συμμετεχεις και εσυ στο διαφημιστικο με τη Λια, αλλα εσυ θα φορας τις δικες μου δημιουργιες :lol::lol::lol:

Εισαι ηρωιδα ρε Χριστινιω, η Νανσυ εχει και το σοι τριγυρω και λιγο ξελαμπικαρει και εχει βοηθεια. Εσυ μπραβο σου που τα καταφερνεις μονη σου, εισαι αξια μανουλα :D:D:D . Μας λειπεις πολυ....

Πολυ καλα τα πανε τα παλικαρια σου με το φαγητο, μπραβο τους !!!!!!!

ΠΑω να δωσω στη νεραιδουλα κρεμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari http://www.aliexpress.com/item/Retail-G ... 55558.html

pwpw zalistike to kefali mou me ta kinezika...

kala ap'oti katalaba oles emeis oi gries den kseroume gia tis mpales...eseis oi mikroteres mia xara to douleuete to mpalaki blepw!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα όχι δεν είναι σαν των goodies είναι αλα μουα. :lol:

Φτιάχνω τα μπιφτέκια πλακέ. Ψήνω τα ψωμάκια στην τοστιέρα και ξεκινάω και βάζω κάτω μουστάρδα κέτσαπ κρεμμύδι από πάνω τυρι εμμενταλ το μπιφτέκι την ντομάτα το μαρούλι και στο τέλος την μαγιονέζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω σταυρουλα λιγουρευτηκα τα μπεργκερ σου..

μου ζηταει πολυ ωρα το λαπτοπ κ δεν το δινω,ειλικρινα περασα πολυ δυσκολο μεσημερι,του ειπα οτι θα του βαλω τιμωρια κ η τιμωρια ειναι αυτη.δεν αντεχω μεσα μου αλλα πρεπει.γιατι καποια φαση με χτυπαγε κιολας κ εχω θυμωσει πολυ.

κατερινακι μου γλυκο σε ευχαριστω παρα πολυ που με σκεφτηκες κ παλι,μακαρι να μη χρειαστει να σας χρειαστω,α κ φυσικα οταν ερθεις αθηνα θα βρεθουμε!γενικα εμεις ειμαστε οι σταθερες κ οποια ερχεται απο την επαρχια θα ειναι η γκεστ σταρ! :lol::lol:

περιμενω να ερθει συζηγος να παμε κρεοπωλειο,εχω να παρω κ μοσχαρι για αυριο για τη μικρη,θα φαει πρωτη φορα.κουφο μου φαινεται να ξεκιναμε με κρεας..με κοτο δεν επρεπε;;

κατερινακι μου εμενα δε μου εχει πει ποτε για μλ η δικια μου κρεμας..κ δε ξερω να σε βοηθησω.. :roll:

παντως τρωει αρκετα πλεον,εχει μαθει κιολας αλλα με το ματι την κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερωτηση για το κινεζοσαιτ...

ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ????? ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ?????

http://www.aliexpress.com/item/baby-car ... 85899.html

http://www.aliexpress.com/item/Retail-F ... 52107.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω ναι το λογικό είναι να αρχίσεις με κοτόπουλο.

Κατερίνα ναι έτσι έγραφε κι εμένα 200μλ. Γι'αυτό σταμάτησα να τον θηλάζω μέσα στη μέρα.

200μλ είναι περίπου ένα μπολ.

Είναι διαφορετικές εταιρείες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αλλες εταιριες ή ειναι πολλα τα τεμαχια????? Δηλαδη πρεπει να παρω και τα 5 και οχι μονο ενα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αλλες εταιρειες και ααλα τεμαχια.Ο ενας εχει και δωρεαν αποστολη.

Εχετε κολλησει με το σαιτ ε? :lol:

Εγω δεν μπαινω στον κοπο να ψαξω,ειμαι πτωχο! :lol::lol:

Ασε και θελω να παρω και καθισμα για το αυτοκινητο τελος του μηνα.Θα παρω το 9-36 κιλα.

Βουλα κι εγω απως ετσι τα κανω τα μπεργκερ αλλα εχω σταματησει να βαζω το μαρουλι.

Με λιγουρεψες.Ασε ,καποτε εφτιαχνα συχνα,και μπεςργκερ και κλαμπ σαντουιτς και σουβλακια σπιτικα και πιτσες.Τωρα εκτος οτι δεν προλαβαινω,εκτος οτι κανουμε οσο μπορουμε οικονομια και παιρνω τα απαραιτητα..αποφασισε και ο συζυξ να γινει στυλακι! :D

Βικακι ειχατε μαχη με τον μικρο...Πως το εχει παρει τωρα με την τιμωρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα ναι 200μλ είναι ο στόχος.

Βικάκι και μένα μου είπε μοσχάρι για αρχή.

Κορίτσια πήγα στο γιατρό τελικά, έχω ωτίτιδα και άρχιζω αντιβίωση,όπως και πέρισυ ρε παιδί μου.

Πω πω, ελπίζω να έγινε απο κρύωμα και όχι απο κανένα ιο και έχει κολλήσει και η μπέμπα γιατί θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...