Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστίνα αν και δεν έχω αρχίσει ακόμα τα φρούτα, όχι δεν μπου έχει πει να βάζω κρέμα βανίλια.

Απλά κάποια κορίτσια εδώ έλεγαν ότι έχουν δυσκολία στα φρούτα και ίσως έβαζαν λίγη έτοιμη φρουτόκρεμα.

Πω πω στο άρθρο που έβαλες για τη χορτόσουπα έλεγε 1 ΜΙΚΡΗ πατάτα, 1 ΜΙΚΡΟ καρότο και 1 κολοκύθι.Και γω βάζω 2 μικρές πατάτες, 2 μικρά καρότα και 1 κολοκύθι.Πάει το παιδί, θα γίνει παχύσαρκο :lol::lol: Τη Δευτέρα που θα πάω στην παιδίατρο να δώ αν θα με κράξει όταν θα της το πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα εδω είμαι δεν κοιμήθηκα τελικα :P:P

Μαρακι η φωτογραφία ειναι ωραία θα μου άρεσε να φαίνεται περισσότερο το πρόσωπο σου! Για το χρώμα νομίζω μπορείς να κανεις ότι θέλεις ;)

Χριστίνα τραβηγμενο αυτο με την διαιτα αλλα ειναι θεμα παιδιατρου :? ποια κρέμα του δίνεις του Μανώλη υπαρχουν και βιολογικές χωρις ζάχαρη και αλλα πρόσθετα, ο δικός μου μια χαρα τις τρώει, μπορει να ειναι και θέμα συνήθειας μερα με τη μερα θα τα πηγαίνει καλυτερα.

Βικακι εσυ βλέπεις εμάς στον ύπνο σου εγω πάλι βλέπω φραουλες :lol::lol::lol: , Αναστασία τελικα η μικρη ωραία ειναι της μαμάς σου ή της πεθερας σου? Περιμενουμε και το προγραμμα του Μπιλακου σου για να κανονισουμε!

Ωραίο το σάιτ με τα μπισκότα δεν θυμάμαι ποια το έβαλε....

Κατερίνα μου εγω ζυγαριά και ζυγιζω αρχικά και τελικα ποσο έμεινε στο πιάτο, έχω και εγω την τρέλα μου :lol::lol: τωρα με τις τροφές θηλαζω πρωι βραδυ και μέσα στη νύχτα, γενικα ειναι ήρεμος ο Νικόλας μου δείχνει να χορταινει με αυτο που τρώει, όταν γκρινιαζει ειναι επειδη νυσταζει οπότε κουρνιαζει στην αγκαλια μου και κοιμάται. Ειναι ομως θέμα παιδιού η Αγγελική θηλαζε ανάμεσα στα γεύματα οπότε μπορει και η νεραιδουλα να θελει γαλατακι, θα το δεις βέβαια καλυτερα όταν αντικαταστησεις όλα τα γεύματα μπορει ακομα να ειναι μπερδεμένη!

Σοφάκι οχι δεν υπάρχει στάνταρ ποσότητα απλα βλέπω ποσο τρώει και οτι φτάνει κάπου εκει, θυμάμαι και απο την Αγγελική ότι όσο έτρωγε αλεσμενα οι ποσότητες που έτρωγε ήταν 150-200γρ ανάλογα βέβαια και με τον μήνα. Νομίζω ότι οι περισσότερες κρέμες βανιλια έχουν καποια προσθήκη ζάχαρης άλλες περισσότερη άλλες λιγότερη οπότε ίσως γι αυτο εχει θέμα η Χριστίνα.

A τωρα μολις είδα τις κρέμες που δινει η χριστινα, λοιπον αυτη της nestle ειναι με φυσικα σακχαρα και οχι επιπλέον ζάχαρη έτσι λεει και εγω που την δοκίμασα ειναι πιο αγλυκη απο αντίστοιχες της νουνου ή της nutricia. Την άλλη της Humana την έδινα στην Αγγελική λόγω αλλεργίας και ήταν η μονη που έτρωγε σε σχέση με καποιες άλλες υποαλλεργικες!

Σταυρουλα αφου ειναι γραφιστας ο αδερφός σου μπορει να σου φτιάξει πολυ ωραία πραγματάκια με θέμα τον σκατζοχοιρος!!

Κάνω υποβολή γιατι πρέπει να απλωσα σεντόνι king size :lol::lol::lol: και είμαι μολις στην σελίδα 62 :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ari giati den ksekinisate akoma frouta??? emas to programma einai frouta, krema kai meta xortosoupa :? kreataki bazeis i akoma? mono laxanika??? emas mas eipe na ksekinisoume me patata karoto tin proti mera, meta na prostheto kathe mera kai ena kainourio laxaniko kai meta apo 3-4 meres na bazo kai kreataki mesa ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ευχαριστω για τις οδηγιες για το αβοκαντο, θα σας πω αυριο πως θα τα παμε!

Και για την Αγγελική τη πήγαινα απο 10 μηνών baby swimming αλά περσυ τον Απρίλη την σταμάτησα γιατι με κουράζει εμένα πολυ λόγω εγκυμοσύνης οπότε ειχε την εμπειρια!

Καλα Αμαλία μέσα στο μυαλο μου είσαι :shock::shock: εσυ λες για δεύτερο.... και εγω λέω αν κάνω τρίτο που το θελω νομίζω ότι θα ειναι κορίτσι και στην βάπτιση θα έκανα μελισσουλες :lol::lol::lol: . :D:D

Αντωνία να έχεις το βιβλιάριο υγείας μαζι αυτο αρκεί και ειναι το μονο που ίσως σου ζητήσουν.

Κατερινα σου έγραψα και πριν, εγω θηλαζω οπότε μου το ζητήσει και αυτο τωρα πλέον γινεται μονο τη νύχτα γιατι φαίνεται ότι τον καλύπτουν οι ποσότητες που τρώει. Τις τελευταίες μερες γιατι αυτο αλλάζει θηλαζει στις 21:30 μετα το μπάνιο που τον κοιμηζω, θα ξυπνήσει πάλι μεταξύ δώδεκα και μια τη νύχτα όπου πάλι θηλασει, μετα γύρω στις πέντε το πρωι και μετα πάλι στις οχτω που θα ξυπνήσει πλέον κανονικα. Μετα όλη μερα τίποτα!!!

Χριστίνα όπως σου είπαν τα κορίτσια για το ακτινιδιο, λίγο και χωρις τα σπορια.

Άντε καληνύχτα κοριτσακια οριστικά τωρα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι κι εγω γκουμουτσομεριδες του βαζω του Στρατου!!Και μου φαινοταν οτι του εβαζα και λιγο!! :lol:

Ρε συ δεν ξερω ποτε να σταματησω να του δινω κουταλιες.Οσι και να του δινω θα το φαει,μεχρι να φουλαρει και να κανει λιγακι εμετο... :?:shock:

Ειμαι χαζη?? :?:? Δεν μπορω να καταλαβω ποτε εχει χορτασει...

Καλα σιγουρα θα βλεπουμε φραουλες στον υπνο μας αποψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!Τι ωραια που εχετε αναλυσει τοσο το θεμα της βαπτισησ!

Εμεισ αυτες τ=ισ μερες δεν εχουμε ηρεμια.Η μπουμπου μασ ειναι μεσα στην γκρινια.Ξυπναει πολλεσ φορεσ το βραδυ αλλα το καινουριο ειναι οτι μολισ φευγω απ την οπτικη τησ γωνια γινεται χαμοσ απο τ ο κλαμα :( .

Ειμαι ερειπιο,ποναει το κεφαλι μου απο την αυπνια κ την υπερενταση.Αποψε ειπαμε με τον κυρη να κοιμηθει μονοσ του με την μπουμπου κ ειμαι στο σαλονι,μηπωσ και κοιμηθω ενα βραδυ γιατι νιωθω οτι θα καταρρευσω.Ελπιζω να ναι ηρεμη

Δεν εχω αντοχεσ να σχολιασω παντως ειμαι σιγουρη οτι θα επιλεξετε τα πιο γουστοζικα για την βαπτισση ;)

Εμενα μου εχε κολλησει η τουλιπα σαν θεμα,που την λατρευω σαν λουλουδι αλλα δεν εχω αρχισει ακομα το ψαξιμο :?

Οσο για τα φαγηταεχω καταμπερδευτει.Αλλοι λενε ναι αλλοι οχι.Δηλαδη να δωσω κ γω αβοκαντο βρε κοριτσια?

Κατερινα απο τωρα δινουμε ζυμαρικα :?: ?Μου λενε να μην δωσω μεχρι τον 8-9ο μηνα και οσο μπορω να τα αποφευγω :roll: για την γλουτενη,οτι ευθυνεται για παχυσαρκια και ασθαματα κ κατι τετοια :-??

Επισησ αρακα- φασολακια πρεπει να αρχισω.Αρνακι δινετε???Δεν θελω να παρω παλι την παιδιατρο τηλ γιατι στο θεμα τησ διατροφησ δεν με καλυπτει και πραγματικα αυτη την στιγμη δεν θελω να ξανααλλαξω παιδιατρο

ουφ υπολειτουργω παλι.Ελπιζω αυριο να διαβασω καλυτερα κ να σχολιασω τα δικα σας νεα

καληνυχτα μανουλεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki nai ligo trabigmeno einai alla genika den tis aresoun ta mpouloukakia :? emena mou aresei pou einai stroumboulo to moro mou, me ta xontra tou mpoutakia :D thema sinitheias einai to ksero alla ton lupithika pou ta taisa mazi kai koitouse sunexeia to piato tou toni :? exei kai oraia murodia eno i krema tou den exei :( o tonis pali den gurise oute mia fora na dei to piato tou manoli :lol::lol:

katerinaki/pasxalitsaki kai ego zugizo arxika kai telika poso emeine sto piato opos kanei kai i katerinoula/kangouraki :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβακι!!Μακαρι να ειναι ησυχουλα η κουκλα σου αποψε και να ξεκουραστεις!

Πανεμορφο λουλουδι η τουλιπα.Απο τα αγαπημενα μου κι εμενα.

Το αβοκαντο γενικα θεωρειται ακινδυνο,Στην ουσια ειναι βουτυρενιο,δεν θεωρειται και πολυ φρουτο,αλλα εχει καλες ουσιες.Αφου μου ειπε το οκ η δικια μου παιδιατρος που ειναι ψειρας γενικα,μαλλον οκ θα σου πει κι εσενα.

Τα ζυμαρικα,ψωμι και φαρινα στο δικο μου προγραμμα τα εχει μολις κλεισουμε τους 8.Την πρωτη εβδομαδα του ενατου τα προσθετουμε ολα αυτα.Εμεις προσθετουμε ανα 7 μερες.

Φαντασου πορτοκαλι θα βαλω πρωτη φορα αυτη την Κυριακη!Τελευταια εμεινα! :lol:

Αντε αφου πατε ολες για νανι παω κι εγω να την πεσω και να διαβασω λιγΟ.

ΦΙΛΙΑ ΑΓΑΠΕΣ!!

ΚΑΛΕΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.myboboniera.gr/main/index.ph ... ct_id=1230

elena κουτι βαφτισης!!!!μην γελασετε!!η μια βρισκει για την αλλη!! :lol::lol: πλακα εχουμε!!

βικακι τελειο ονομα το αναστασια!!!

βιβι τελειο θεμα με την τουλιπα!!δεν το εχω δει πουθενα!!

χριστινα κ εμενα μου αρεσει που ειναι μπαμπατσικα τα μπουτια της!!η πλακα ειναι οταν ειναι καθιστη της σηκωνω την κοιλια για να βρω τα χρατσ του παμπερς!!! :D η παιδιατρος μου ειχε πει μη τυχον κ της ελλατωσω το φαι..ειναι μωρο ακομα..οταν θα αρχισει να περπαταει τοτες θα φανει τι κιλα θα της μεινουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κουκλα η κορη σου,πωπω συγκινηθηκα πολυ που την εβλεπα να μπουσουλαει κ να σηκωνεται με τοσο χαρη!

Μονο της ελενασ προλαβα να δω. Τα αλλα ειχαν διαγραφει :(

Ευχαριστω Λια!Αρα θα παω να παρω κ γω.κι εμενα πορτοκαλι τον επομενο μηνα μου εχει!Καλο διαβασμα

Και παλι καληνυχτα μανουλεσ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos koritsia sas euxaristo para polu pou me boithisate na ftiakso programma :x:x

simera 8.30-9 gala, 10.45 frouta, 13 gala, 17 krema, 20.30 gala :D;):D

lela emena otan den theloun allo kleinoun kala kala ta stomatakia tous :lol::lol: an anoigei sunexeia to stoma duskolo einai na katalabeis an exei xortasei :?:? adiathetises telika???

tsevoula euxomai na iremisei suntoma i mpoumpou sou kai na mporeseis kai esu na ksekourasteis ;) mipos ponane ta dontakia tis???

auta gia simera, pao na pluno mpempiro kai meta nanakia, kalinixta agapes mou :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου εστειλε το προσκλητηριο..για πειτε ιδεες!το κειμενο δεν θα ειναι αυτο..αλλο της ειπα..απλα δειγμα εκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

τι να πω;;;που βρηκα 12 σελιδες μπροστα μου αδιαβαστες...

μαρακι τελειο το προσκλητηριο!!!

μπραβο!!

τοσα ουτε εγκυες δεν γραφατε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια!

Σημερα εχω να ετοιμασω τα δικα μου πραγματα κ να κλεισω επιτελους βαλιτσα!εχω αγχωθει να μην ξεχασω τιποτα κ γενικα το ταξιδι με τον ανασταση.ελπιζω να μην μας κοιταει ολο το αεροπλανο :shock::shock: κ δεν μπορω να κανω check in μεσω Ιντερνετ γιατι θα εχω βρεφος μαζι μου κ πρεπει να το ελεγξουν.κ γω θελω θεση διπλα στο παραθυρο να μπορεσω να θηλασω τον μικρο!

Μαρακι πολυ ωραιο το προσκλητηριο.μου αρεσε πολυ!

Λιαααα θα το σκασεις το μωρο καλε !τον καημενο δεν μπορεις να υπολογισεις στο περιπου την ποσοτητα :?::?: κ αυτος συνεχεια το στομα ανοιγει :lol::lol: που ν ξερε οτι εσυ θα τον σκασεις στο φαι!

Κ συ Αρι τα ιδια :?::?: τι πλακα που εχετε.

Χριστινακι thanks αυτα ειχα σκοπο να παρω μαζι μου!

Βιβη τι επαθε η μπουμπου σου??μακαρι να ηρεμησει να ξεκουραστεις κ συ..αλλα κατι τετοιο που περιγραφεις κανω εγω απο τοτε που γεννηθηκε ο Αναστασης :( ωραιο θεμα η τουλιπα!

Σταυρουλα το δικο σας βραδυ πως πηγε :?: το ηπιε το γαλατακι της μαμας τελικα :?:

Μαρια μια χαρα ειναι η Αννα εχει παρει το σκαρι του Ανδρεα!κοπελαρα θα γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapes mou mou leipsate para polu exw kseskistei sto diavasma mpas k grapsoume tpt giati apoti mou eipan tha einia polu duskola... maraki i prosklisi einia super zilepsa k egw thelw teteia....

den exw diavasei tpt kanw upomoni mia vdomada k tha katsw na sas apolausw meta...

min me ksexnate....

filakia polla se oles k sta mikroulia roufixta filakia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στα κορίτσια!Χθες είχαμε μια υπέροχη νύχτα μετά απο αρκετές μέρες.Δεν ξύπνησε καθόλου, ούτε για πιπίλα αλλά κυρίως κοιμήθηκε πολύ εύκολα μετα το γάλα.Τις τελευταίες μέρες είχε μία υπερένταση και ψιλογκρίνια πριν κοιμηθεί.Χτες ακολούθησα την συμβουλή της φίλης Σταυρούλας και όταν ήπιε το γάλα και άρχισε την ψιλογκρίνια, της έβαλα αλοιφη και κοιμήθηκε αμέσως.Μάλλον την παραενοχλούν τα δόντια εκτός και ήταν τυχαίο.

Μαράκι η πρόσκληση πολύ μου άρεσε!!!Τη τιμή σου είπε?

Ναταλάκι καλο διάβασμα και καλή επιτυχία στις εξετάσεις!Πότε είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsiaaa! Eixate fraoulenia oneira?? H kinezika?? :)

Tony ti wra petas? Kalo taksidi! Min agxwnesai ola kala tha pane!

Zita esu thesi sto parathiro kai an exei theseis adeies zita na eisai moni sou!

Bibi wraio thema h toulipa! Den kserw an tha breis omws polla...den to exw dei katholou! Tha prepei na kaneis polla xeiropoiita h eidikes paraggelies mallon...s'euxaristw polu gia ta kala sou logia gia to Ebelinaki! Se talaipwrei h mikri e? Mallon tha einai fasi...

Kala Maria epatha plaka...h fwto einai teleiaaaa!!!

Natalaki den se ksexname! Se perimenoume!

Lelouko upologise prin ftasei sto simeio tou emetou poso trwei peripou apo to mpol...kai meta min tou dineis allo...egw auto kanw me to mesimeriano...an kai emena den anoigei diaplata to stoma...alla pros to telos tis to bazw kai kamia fora fobamai min tis exw dwsei polu kai stamataw otan eimai ikanopoiimeni me tin posostita.

Ari wraia pou koimithike h koukena! Emena ksupnaei polles fores gia pipila re mamwto...entaksei den thelw na kanw parapona giati genikotera einai kalos o upnos diladi koimatai 11-12 wres kai ta mona ksupnimata pou den einai kai entelws ksupnia dinw pipila kai ksanakoimatai....alla egw me tosa sikwmata xanw ton upno mou!!! Extes pige 3:30 gia na koimithw :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες μου!!!!εμεις χτες ειχαμε μια βραδια αστα να πανε..τωρα καταλαβαινω εσας μανουλες που εχετε 2 παιδια μικρα.. :D η ανψια μολις βραδιαζε κατσουφιαζε κ οταν βαζαμε πυτζαμες εκλαιγε γιατι ηθελε την μαμα της!!δεν ειναι μονο που εκλαιγε την εβλεπε η δικια μου να κλαιει κ εκλαιγε κ αυτη.. :cry: συμπαρασταση την εκανε? :shock: 2 βραδιες ετσι την βγαλαμε!!σημερα θα ερθουν να την παρουν.την μερα ειμαστε πολυ καλα,παιζουμε,γελαμε,τραγουδαμε ζουζουνια!!το προσκλητηριο 1ε μου ειπε με φακελο κ κορδελα!θα της παραγγειλω!απλα για το κειμενο θα γραφει απο το μυστηριο του γαμου κ για την βαφτιση απο το μυστηριο της βαφτισης..δεν θα γραψω το κλασσικο καλεσμα ..

αντωνια ποτε φευγεις?μπορεις να κανεις tsekin απο το ιντερνετ?δεν το ηξερα αυτο..κ εγω οταν πηγα μασσαλια στην μαμα μου μεχρι κ τις μποτες μου εβγαλαν για ελεγχο..η πλακα ηταν στην τσαντα μου ειχα μεγαλη κ την παιρνουν να την ελεξουν κ λεω θα τα βγαλετε ολα? :lol: γιατι ειχε οτι μπορει να φανταστεις εκει μεσα! :lol: ευτυχως δεν μου τα εβγαλαν! ;)

αριαδνη χαιρομαι που κοιμηθηκατε καλα χτες !!εσυ διαβαζεις ?εγω ζαλιστηκα στο να βλεπω μπαλονια.. :shock: ολα ιδια μου φαινοντε τωρα!

ελενα σε αλλο κινεζικο μπηκα για μπαλονια.δεν μου δεχοντε την καρτα που εχω. :(

ναταλια καλη επιτυχια !!!δεν σε ξεχναμε!!κ μας μας ελειψες!!φιλια στον στρατουλη σου! :)

νανσυ η αντωνια ερχεται αθηνα!!

ελενα αυτο ελεγα τωρα..πολυ σιτε κινεζικο εχει πεσει.ολα ιδια μου φαινοντε :lol: ασε για φραουλες εχει παρα μα παρα πολλα σχεδια..ηθελα να σου βαλω κ λεω τι να πρωτοβαλω! :lol: σου ερσε το σπιτακι φραουλα?ελληνικο ηταν αυτο! :lol:

α κατερινα ειχε κ για νεραιδες πολλα!!πολυ ομορφα ηταν!

λια ποσο φαι καλε του βαζεις? :)

σας ευχαριστω για την προσλκηση που σας αρεσε!!!θα της πω το οκ σημερα,απλα περιμενω την κουμπαρα το βραδυ να ερθει για να μου πει ποσα ατομα θα καλεσει.

κοριτσια με το ζορι 30 προσκλητηρια βγαζω..η σοφια μου ειπε το ελαχιστο 40 τμχ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Έλενα και γω 2μιση κοιμήθηκα λόγω εργασίας.Και σκεφτόμουνα ότι όταν θα πάω να ξαπλώσω, θα αρχίσει τα ξυπνήματα για πιπίλα :shock: Αλλα ευτυχώς, με λυπήθηκε :lol:

Μαράκι σου είπε πολύ καλή τιμή για το προσκλητήριο!Το θέμα είναι όμως ότι δεν έχεις 40 όπως λές.Πάντως σίγουρα θα την προτιμήσω σε κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki nai to exw ksanadei, wraio einai alla tha protimousa kati me perissotero aspro gia tin ekklisia giati exw idi polu xrwma se ola ta alla...opws ena pou mou eixe balei h Lia...

Gia tis proskliseis polu kali h timi ontws...kai me fakelo kai kordela den to suzitaw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...