Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Emeis eipame na min to kanoume glenti giati meta ektos oti tha mazeutoun to ligotero 300 atoma den thelw na to kanw san gamo...giati ektos apo ta eksoda...meta an kapoia stigmi kanw deutero paidi ti tha kanw? Pali ta idia? Bebaia an eixa didima opws esu sigoura tha ekana 1 kai kalo! kai tha itan kati megalo...twra fantasou 100 atoma kai auto einai to steno suggeniko kalesma...oute kan oloi oi suggeneis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία εμένα ειχε προτεινει ο αδερφος μου να μας βαφτισει και τα δυο, αλλα δεν θελα να εχουν και τα δυο τον ιδιο νονο και ετσι επελεξε να βαφτισει τη Μαρια (συμπαθιειες ;) ). Οσο αφορα στην παναγιωτα μας εχουμε 3 προτασεις, αλλα κανουμε τους δυσκουλους γιατι θελουμε να κανουμε εμεις προταση σε ενα φιλο του αντρα μου που θελουμε για νονο, αλλα λογω των ιψσεων δεν εχουμε καταφερει να τον συναντησουμε ακομα.

Αντωνια πολυ ωραιο το μπισκοτακι με τη φραουλα που εβαλες στην Ελενα.

βασω με το καλο η βαπτιση, ωραιο θεμα, all time classic. Kai μενα μου κανει εντυπωση που γινεται η βαφτιση μεσα στη Σαρακοστη.

κατερινα και οι νεραιδες και οιγοργονες ειναι πολυ ωγραια θεματα, δεν μπορω να διαλεξω. Ταιριαξε το με την εποχη. Αν το κανεις κατακαλοκαιρο κανε γοργονες, αλλιως ανοιξη η φθινοπωρο νεραιδες.

Κατερινα γραφεις οτι μεσημεριανο και κρεμα τρωει γυρω στα 150. Υπαρχει δηλαδη στανταρ ποσοστητα που πρεπει να τρωει το μωρο, γιατι εμενα ο παιδιατρος μου λεει και μου ξαναλεει οσο θελουν.

Μαρία ωραια η μακετα και μενα σε ροζ θα μου αρεσε. Εξηγησε μου γιατι δεν καταλαβαμ, τη φωτο θες να την εχεις εξω απο το προσκητηριο?

Συνεχιζω σε λιγακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη εσυ θα πηγαινεις για διαβασμα αλλα ολο σχολια βλεπω. Τι θα γινει με την εργασια??? :o

Λια και βεβαια εφαγε ολο το φαι του ο Στρατουλης, καπως πρεπει να συντηρησει αυτο το κορμι :D

Βικυ ωραιο ονομα διαλεξατε, με το καλο.

Χριστινα η κρεμα η παχυντικη σαν νε λεμε περιεχει ζαχαρη? Θα οσυ πω γιατι το ρωτω. Οι κορες μου εχουν 1,5 κιλο διαφορα, παντα ειχαν διαφορα ενα 20%. Ολος ο περιγυρος λεει τη Μαρία τροφασντουλα , μιλα για τα μπουτακια της, ξερεις τωρα. Ο γιατρος δνε εχει πει ποτε κουβεντα. Τις ζυγιζει τις μετρα στο υψος και τις βρισκει και τις δυο καλες! Και του το θιξε ο αντρας μου μαι μερα. Γιατρε η Μαρία που ειναι 1, 5 κιλο βαρυτερη μηπως να κανουμε κατι. ΚΑι απαντα οτι σε αυτην την ηλικια αν τρωνε σωστα(οχι ζαχαρη , αλατι και γενικα την προτεινομενη διατροφη) δεν υπαρχει κινδυνος παχυσαρκαις, μπορουν να τρωνε οσο θελουν. Κι εγω το μεταφραζω οτι ειναι αυτο που λεγνα οι παλιες "θα το παρουν σε υψος" ειναι παχακια αναπτυξης. Αλλα δεν εχω καταλαβει μηπως η κρεμα εχει ζαχαρη μεσα οποτε τοτε αλλαζουν τα πραγματα.

Κοριτσια να σας πω την αμαρτια μου θα θελα κι εγω να κανουμε στα Χανια τη Βαπτιση , αλλα οι περισσοτεοι καλεσμενοι θα ναι εκτος Κρητης και ειναι δυσκολες εποχες για τα πηγαινε ελα. Χθες εβαλα στα κοριτσια το dvd του γαμου με τα κρητικα και καναν σαν τρελες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia o Aris exei brei conne tous kinezous gia tin ergasia kai den mas to leei!!!! :lol:

Wraia tha itan na ekanes Xania ti baftisi ontws! Alla duskolo an polloi einai apo panw! Emas osoi irthan gia to gamo apo diafores perioxes tis Elladas trelathikan! Polu tous arese! AAA mou edwses idea! Na balw to dvd tou gamou na to dei h mikri! Den to eixa skeftei!!!

Tony eida to site...esteila email na dw an to kathe miskoto kanei 2.30 h kai ta duo mazi pou dixnei h eikona...kai ti megethos exoun...giati mas endiaferei kai to megethos fusika! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου φαινεται οτι η Αριαδνη κανει την Κινεζα ως προς την εργασια! :lol::lol:

Ειχε γελιο με το dvd Που κοιτουσαν μια εμενα life μια εμενα νυφη και σου λεει τι γινεται εδω, :lol::lol: Παντως οταν ειδαν τον μπαμπα τους στο βιντεο κανα σαν τρελες. Οταν ακουσαν και το μαλεβιζιωτη χτυπουσαν ποδι κατω, χαμος!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε δεν ντρέπεστε...ΗΘΕΛΑ να διαβάσω αλλά τελικά μόνο βράδυ μπορώ να συγκεντρωθώ που κοιμάται!!!

Α...και έχω μία ελαφρά προτίμηση στο mammy έναντι της αξιολόγησης που έχει θέμα η εργασία, το ομολογώ :oops::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν θα τα κανει καποιος δικος σου τα μπισκοτα :?::?: γιατι 2.30 ειναι πολυ ακριβο.εμενα το καραβακι που εκανα στην βαφτιση ηταν τεραστιο κ το πηρα 1.10.αν θα τα παραγγειλεις πες μου γιατι εχω κ αλλες επαφες.α ωραιο κ το μπισκοτο που εβαλε η Λια!

κ εμενα η Δεσποινα βλεπει συνεχεια το γαμο μου κ την βαφτιση της ;) μετανιωσα που δεν κανονισα φωτογραφο για τον Ανασταση.πιο πολυ για το βιντεο!μεφαγε ο αντρας μου κ τσαμπα λεφτα κ τελικα δεν εκανα!κριμα!

Σοφια τελεια θα ηταν να την εκανες την βαφτιση στα Χανια!

Αρι επιστρεφεις σπιτι :?::?: κ γω ετοιμασα ολα τα ρουχα κ πραγματα των παιδιων!αυριο τα δικα μου!

Βικη πολυ μαρεσει το Αναστασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα για το βαλσάμικο :lol::lol::lol:

Κατερίνα μπράβο του Νικολά που κάνει καινούρια πραγματάκια.

Μαρία το ροζ. Φανταστική η φωτογραφία.

Χριστίνα δεν είναι δίαιτα ακριβώς γιατί και ο δικός μου κρέμα δημητριακών από τα βιολογικά τρώει που δεν έχει καθόλου ζάχαρη και την καταβροχθίζει. Είναι θέμα συνήθειας νομίζω. Πάντως δοκίμασε τουλάχιστον να κάνεις αυτό που έκανε το Βικάκι να του βάζεις μισή την "διαιτιτική" μισή αυτή του Τονι. ;)

Μαράκι ο αδερφός μου είναι γραφίστας μπορεί να σας φτιάξει ότι θέλετε απλά θα πρέπει να πάτε σε τυπογραφείο ή να σας δώσει του τυπογραφείου που συνεργάζεται τις τιμές. Εμένα εκείνος θα μου κάνει το προσκλητήριο.

Βικάκι υπομονή με τα φρούτα. Κι εγώ δεν προλαβαίνω πολλές φορές να διαβάσω εδώ μου αρέσει που θέλαμε να μιλάμε και στο skype τρομάρα μας :lol::lol:

Αντωνία τέλειο το site θα το σημειώσω κι εγώ. Άντε ξεκίνα να ετοιμάζεσαι σε περιμένουμε.

Κατερίνα εγώ αν συνεχίσει να μην μου τρώει τα φρούτα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να του προσθέσω και λίγη σκόνη αρκεί να τρώει τα φρούτα.

Σήμερα ήρθε η Mother σπίτι και βρήκα ευκαιρία να δουλέψω και να χαζέψω και λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙ http://www.happyhouse.gr/index.php/vapt ... utaki.html

ΚΙΚΙΤΣΑ http://www.happyhouse.gr/index.php/vapt ... niera.html

ΜΑΡΙΑ http://www.happyhouse.gr/index.php/vapt ... niera.html

Σε αυτο το σαιτ εχει πολλα ωραια!Ριξτε μια ματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lela teleia! to mpiskoto mou arese...den ta eixa dei ola!

Lelaaaaaa pires fora...paw na dw kai to allo pou ebales

Tony tha rwtisw alla den kserw an kanoun tetoia den ta exw dei sto magazi...an den kanoun tha sou pw na rwtiseis ekei pou les...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lela auto to teleutaio pou mou ebales ti teleio!!!!!

Den to exw ksanadei...polu wraio...tha perimenw na dw ti tha mou deiksei h nona kai tha tis deiksw kai auto! Polu mou arese kai mou arese to oti den einai polu entono to kokkino kai h fraoula giati genikotera exw gemisei me fraoules!!!

H melissoula polu wraio themataki....alla skeftomai ligo oti tha se periorisei sto xrwma...oxi?? Den exw dei gia na kserw diladi stolismo kai tetoia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα νομιζω δεν ανοιγε ενα λινκ και το βαζω αλλιως.Η τελευταια φωτο,το δαχτυλιδι για τις πετσετες.

http://www.protasis-events.gr/index.php ... 38〈=el

Αυτο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μελισσουλα δεν ειναι και πολυ περιοριστικη στα χρωματα.

Ενδεικτικα...(μάρεσει που κοιταω για το επομενο παιδι,που δεν ξερουμε και τι θα ειναι :lol::lol: )

http://www.123-mpomponieres.gr/p.PROSKL ... 30188.html

http://www.123-mpomponieres.gr/p.PROSKL ... 30192.html

http://whenminacreates.blogspot.gr/2010 ... st_06.html

http://www.123-mpomponieres.gr/p.MPRELO ... 30505.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...