Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Μαράκι προτιμώ ροζ!Και γω απο τη Σοφία είμαι πολύ ευχαριστημένη απο την επικοινωνία που είχαμε γιατί ήταν άμεση και πολύ ευγενική!

Έλενα :lol::lol: για το μπαλσάμικο!

Λία αυτά που έβαλες με τα ζωάκια σαφάρι τα είχα δει και μου άρεσαν πολύ αλλά νομίζω η Σταυρούλα είχε πει ότι δεν ήθελε πάλι ζωάκια της ζούγκλας.

Βάσω τώρα διάβασα ότι άρχισες ζούμπα!Εννοείται ότι έπρεπε να πας, εσυ που έχεις και άντρα ειδικό!Θα σου αρέσει πολύ!Εμένα μου έλειψε τόσες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι νομίζω αν έχεις καμια καλη φωτογραφία που είστε και οι τρεις και σου αρεσει ότι δεν χρειάζεσαι φωτογράφο εκτος αν τωρα θες κάτι πιο καλλιτεχνικό. Η μακέτα έτσι όπως την βλέπω μου αρεσει .πολυ!!!! Εντωμεταξυ όλο ξεχνάω να σου πω ότι οι πεταλούδες ειναι πολυ ωραίο θέμα.

Έλενα πάλι καλα που είδες ότι έβαλες το μπαλσαμικο φαντάζεται έκφραση αν δοκιμαζε η Εβελινα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia to μπαλσαμικο :lol::lol::lol: αχ τι θα ετρωγε το παιδι :lol::lol:

το ροζ τελικα θα την πω..σας ευχαριστω για την βοηθεια κ παλι!! :x:-*

α δεν σας ειπα..απο χτες βραδυ εχω φιλοξενουμενη την μικρη ανιψια μου!!χτες το βραδυ ηταν λιγο ζορικα..με εβλεπε με την μικρη κ ζηλευε κ δεν με ηθελε.με τον ανδρεα κοιμηθηκε στον καναπε κ μετα τα ξημερωματα μου την εφερε στο κρεβατι κ εφυγε για δουλεια..το πρωι μετα ολα καλα ηταν..εχει πολυ πλακα,ολο το φεγγαρακι μου λαμπρο τραγουδαει..2,5 χρονων ειναι!

κατερινα εχω μια φωτο που ειναι εντελως free δλδ δεν κοιταμε την καμερα κ λεω να βαλω αυτην..αλλα θελω να του πω να την κανει ασπρομαυρη κ μονο τα λουλουδια να φαινοντε τα χρωματα κ η μπεμπα..αν ειναι ετσι την παω σε τυπογραφειο κατευθειαν?μπορω να βρω μεσω ιντερνετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εμένα μου αρέσει πολυ η φώτο και θα μπορούσες να κάνεις τα λουλούδια ροζ!Μπορεις να ρωτήσεις και αυτή τη Σοφία.Αλλά σε τυπογραφέιο θα βγεί νομίζω φτηνότερα, χωρίς να είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια η φωτογραφια Μαρια!Το λουλουδι με τα λουλουδακια!

Ελενα οκ!Παω να κανω λαντζα και μετα θα ψαχουλεψω τα σαιτΣΣΣ!! :lol::lol::lol:

ο Στραταρας το εφαγε ολο το φαι του!Κοτοσουπα...Και τωρα νυσταζει.... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glosoudesssssssssss aaaaaaaaaaa tha pidixto apo to parathuro xxaxaxaxaxax :lol::lol::lol::lol::lol: poses selides grapsate paliiiii :lol::lol::lol: [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] emeis simera fagame kala :D 8.30-9 gala 10.45 frouta kai 13.15 gala kala den einai??? kata tis 5 tha fame kremoula :D

na sas po ti ekana exthes :oops::oops::oops::oops: sas eipa oti o manolis mou troei krema dimitriakon xoris gala apo to farmakeio (mia aidia diladi)giati kanei ''diaita'' loipon ekei pou tous edina ti krema, o tonis etroge kala kai o manolis eftune ti krema kai me koitouse me parapono kai den anteksa kai tou eftiaksa krema pou troei kai o tonis kai tin efage oli :? blakeia ekana??? einai tora sosto na bazeis moro 6 minon na kanei diaita????

tora koimithikan sta rilax. to mesimeri pou koimountai ta mora sas??? sto parko? sti kounia???

elena sto site pou ebales mipos uparxoun mpalonia me ta stroumfakia??? koitaksa exthes to bradu kai den brika alla leo mporei na min epsaksa sosta :?

pao na do ti grapsate :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χριστινα κ να φανταστεις το ειδα σε ενα σιτε με εκτυπωσεις κ ειχε αυτη την πεταλουδα 2,5ε..εχω την εντυπωση πως ειδα στρουμφακια εκει που εψαχνες..κ πολλα ειχε κιολας..ειναι λιγο μπερδεμα το σιτε στην αρχη μετα παιρνεις το κολλαιι!!

αριαδνη καλα λες..θα την στειλω email να την ρωτησω ποσα παιρνει..εστειλα σε εναν κ μου ειπε για 70 προσκλητηρια 40ε με μακετα δικια μου κ 70ε για φακελους..πολλα μου φανηκαν 70ε για φακελους..θα ψαξω κ αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;;

μολις ειδα οτι εχετε γραψει 11 σελιδες,αν τις διαβασω θα με πιασουν παλι τα ματια μου..ηδη με ψιλοπονανε που εριξα μια πολυ γρηγορη ματια.γενικα απο οτι καταλαβα λετε τα περι βαπτισης..

εγω θα δω απο εβδομαδα εκκλησια απλα να σας πω οτι καταληγω στο ονομα αναστασια..εχουμε κ καιρο να τα πουμε στο σκαιπ,αν κ μπορω να σας γραψω κ στην ομαδα καποια στιγμη. ;)

πηρα τη παιδιατρο κ ειπε να μη προσθεσω ακομα φρουτο αλλο,φοβαται κ να περιμενω κ αλλες μερες.της ειπα για μπανανα κ μου ειπε οχι,με τιποτα γιατι ειναι πολυ αλεργιογονα.καλα το ηξερα κ απο τον αντωνη αυτο.οποτε για την ωρα παραμενω σε μηλο αχλαδι.απλα μου μαυριζει πολυ γρηγορα..

το απογευμα περιμενουμε κατι φιλους αν κ εχει χαλια καιρο κ δε ξερω αν ερθουν,μηπως φοβονται να βγαλουν εξω τα παιδια τους.

τωρα περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια,θα ξερω κ το προγραμμα να σας πω ποτε εγω προσωπικα μπορω να βρεθουμε!σας εβλεπα κ στο ονειρο μου οτι βρεθηκαμε!ανυπομονω!α κ του πα να μου φερει κατι παστες συγκεκριμενες που παιρνω max perry,τι εχω παθει με τα γλυκα θεε μου.. :roll:

σημερα το μενου ειχε φασολαδα κ ψαροσουπα ο αντωνης αλλα εφαγεκ φασολαδα.ο φαταουλας.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα http://www.elliscakes.gr/mpiskota/mpiskota.html

οτι σχεδιο ζητησεις ομως θασου το κανουν..νομιζω ειπες θειος σου!

Βικακη κγω θελω να βρεθουμε.θα περιμενουμε να μας πεις το προγραμμα του αντρα σου!!

καλα να περασετε σημερα!

Χριστινακι δεν νομιζω να χρειαζεται να κανεις απο τωρα διαιτα στ παιδι κριμα ειναι!

Μαρακι πολυ ωραια η φωτο!κ η μακετα ροζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία, έφτιαξες βαλίτσα??Θα φτιάξω και γω βαλίτσα αύριο αλλά για να γυρίσω σπίτι ;) Τί ωραία που θα πας ταξιδάκι!Και που θα συναντηθείς με τις κοπέλες!

Βικάκι Αναστασία τελικά η μπέμπα?

Χριστίνα να σου πω και γω την αμαρτία μου και γω το ίδιο θα έκανα με την κρέμα.Απλά δίνε του λιγότερη ποσότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ τοσα πολλα πραγματα,τι να πρωτοδιαλεξεις!!

Κατερινιω ευχαριστω για το λινκ,ωραιος ο στολισμος!

Βικακι οντως χωρις τη μπανανα μαυριζει γρηγορα.Μια ιδεα ειναι να προσθετεις και λιγο ρυζαλευρο (και λιγο νερακι να μην πηξει πολυ)οποτε το εχω κανει εχω παρατηρησει οτι δεν μαυριζει τοσο γρηγορα και γινεται και καλυτερη η υφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια θα κανω θεμα νεραϊδα. Εχει πιο πολλα να βρω και επισης ολοι τη λεμε νεραιδουλα και της ταιριαζει πολυ ;);););)

****************************************************************************************************************************

Κικιτσα εσεις κοντευετε πολυ! Με το καλο ευχομαι ολα να γινουν οπως ονειρευεστε :) Η μπουμπου εχει ξεφυγει πολυ σε αναπτυξη, μπραβο σας :)

Τονινο λες να της δημιουργησω αποστροφη με τη συμπεριφορα μου :(? Εχω αυτο το κατοχικο συνδρομο ρε μαμωτο και αν δεν τρωνε ολο το φαγητο τους τα παιδια μου νομιζω οτι ειναι αδυνατα.....αφου τον παναγιωτη μετα την ιωση που περασε τον ζυγιζω καθε μερα να δω αν εβαλε :o:o:o:o Ξερω οτι ειμαι τρελη και για δεσιμο :lol::lol::lol:

Σταυρουκο οχι δεν εκανα ακομη δοκιμες. ΚΑι δεν θελω να πεσω στην παγιδα της σκονης γιατι αν την τρωει θα της δινω πιο πολυ σκονη και θα τα σκατωσω μετα...

Λιουμπακι αληθεια σου λεω οτι αν υπηρχε καποιος να κρατησει τα παιδια για μια μερα και υπηρχε πτηση θα ερχομουνα. Χαλαλι σας, εννοειται με λογικη τιμη το εισητηριο ;)

Τι καλα που εφαγε ολο το φαγακι ο Μπρατσαρας μου :D:D:D:D

Κατερινακι ο Νικολας πηρες φορα και ποιος τον πιανει!!!! Σας βλεπω να κανετε αλματα σε λιγο καιρο :)

Τα γραμμαρια πως τα υπολογιζεις? Εχεις ζυγαρια?

Γιατι δειχνει οτι το θελει, την βαζω στο στηθος και ρουφαει λες και πειναει. Να της δινω νερακι λες? Εσυ καθε ποτε θηλαζεις? Οποτε εχει γκρινια ο νικολας δεν τον βαζεις στο στηθος?

Ελεναλντα απο τωρα σκουρμεδιες η Εβελινα χαχααχαχαχαχαχ.

ΜΑρια μου αρεσε το φοντο :)

Στην φωτο δεν μου αρεσει που δεν φαινεσαι εσυ......

Χριστινιω τελικα επιασε η αλλαγη προγραμματος. Ρε συ καλα εκανες και εδωσες στο μωρο απο την κανινικη την κρεμα. Ο γλυκος μου....... που να φαει αυτη την αηδια το παιδι. Εγω δεν νομιζω οτι πρεπει να κανεις διαιτα στο μωρο, ειναι στην αναπτυξη, μετα που θα αρχισει να περπαταει θα τα χασει οτι βαλει ή θα φρεναρει. Ξανασυζητησε το με τη γιατρο λεω...

Αν πεσει το ματι σε στρουμφακια θα τα βαλω ;)

Βικακι μονο φρουτα τρωτε ή και κρεμουλα και σουπιτσες? Δεν θυμαμαι..... εσυ καθε ποση ωρα θηλαζεις την Αναστασια? Δεν το ηξερα οτι η μπανανα ειναι αλλεργιογονα, μονο στουμπωτικη νομιζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gurisa koritsia...

Maraki to site me pistwtiki.

H fwto katapliktiki!!!! Mporeis na kaneis auto pou eipe o Aris...na kaneis ta louloudia roz!! Emas mas eixe kanei kati tetoia kolpa o fwtografos sto gamo kai itan fobero to apotelesma...basika eixe kanei ta foremata apo tis paranufes kai kati louloudia mple kai itan fobero, sto video to ekane mallon oxi sti fwtografia...alla ginetai kai fwto.

Xristiniw tha psaksw gia stroumfakia, euxaristw gia ta site :) egw pisteuw oti ta stroumfakia gia sena einai to kalitero thema!

Kateriniw euxaristw gia ta site! To prwto prepei na omologisw pws den to eixa dei parolo tin ekswnixistiki ereuna pou exw kanei...esteila email na mou poun poso kanei...

Bikaki to onoma polu wraio!!

Tony tha to meletisw auto to site s'euxaristw....

Paw na taisw..ti asplaxni mana pou eimai prwta grafw sto mammy kai meta taizw to paidi mou :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Paw na taisw..ti asplaxni mana pou eimai prwta grafw sto mammy kai meta taizw to paidi mou :oops::oops:

Φτου σου [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristiniw uparxoun pollaaaaaa mpoalonia me stroumfakia kai polu kali timi!!!!!!!!!

Des edw http://www.aliexpress.com/wholesale/who ... roupsort=1

organa eipame na min baloume giati tha einai mesimeri, an tin kaname bradu tha bazame kapoion gnwsto o opoios exei suggeneia me ton suzuks pou eixame kai sto gamo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante re...polu kalos...

Apo auto to site exei parei o ksaderfos mou pou tha kanei kai autos to idio thema me auto pou sou esteila...nomizw kati mprelok pire....einai polu megalo site opote kai empisto apoti kserw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...