Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Stavroula min kaneiw autokinitaki fortigaki kane ...ntalika , o ntalikieris, :lol::lol: poso pio brutal, Emena pantos mou aresei to skatzoxoiraki. To mpimpero einai to calma tis medela, to exei to mothercare alla kai to ipokatastima tis medela sto goudi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελεναρα καλα θα ταν να ταν μονο εκατο.. :lol::lol::lol: αλλα εχω πορωθει με το πλεξιμο κ θα μου αρεσει παρα πολυ..θα κανω δειγμα κ θα δω εξαλλου εαν βγει καλο μεχρι τον χειμωνα προλαβαινω οχι 100 αλλα χιλια :lol::lol: κ αν δεν βρω νονους συντομα ου!προλαβαινω :lol::lol::lol:

ετσι οπως παει κ η κατασταση αυτα που μου αρεσουν μονο εαν τα φτιαξω εγω θα μπορω να τα κανω..η ξαδερφη μου μου ελεγε για πλεκτο μπουκακι αλλα δεν μου αρεσει τοσο..βεβαια θα ηταν πολυ πιο ευκολο αλλα απο καιρο εχω φαει κολλημα με τα παπουτσακια εαν θυμαστε αλλα πηγαιναν περιπου 4 ευρω η μπομπονιερα κ δεν παιζει να δωσω τοσα για μπομπονιερες κ μαλιστα χωρις κουτι..θα δω..αλλιως θα ραψουμε τα φορεματακια με κρεμαστα κουφετα κ τις σαλοπετες..οτι βγει πιο ομορφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria kai Ari egw ta brika kai pio ftina apo 50 lepta to ena...kai ama pate se opoiodipote tupografio sas kanoun me oti thema thelete to onoma kai to kollate. Rwtisa se ena site kai mou esteile molis twra email...auta mou egrapse :

Θα σας κοστισει :

4,60 - 5% = 4,37ευρω χ 2κουτια (24τμχ)= 8,74 +φπα 23% = 10,75ευρω τελικο ποσο

Τα μεταφορικα δεν πρεπει να υπερβαινουν τα 3 -4 ευρω με μεταφορικη ΚΡΗΤΗΣ που συνεργαζομαστε διοτι ειναι μικρο πακετο.

Αυτοκολλητο εχουν ολα απο το εργοστασιο.Ισως μπορειτε να τα βγαλετε αλλιως μπορειτε να κολλησετε απο πανω

Θα χρειαστουμε στοιχεια σας και να μας ενημερωσετε αν μπορουμε να κοψουμε τιμολογιο

10.75 ta 24 koritsia...polu pio oikonomiko

Stauro egw eixa parei ena apo tin agglia legontai breastflow http://www.amazon.com/The-First-Years-B ... B001R1SOSG

einai kai kala gia ta mwra pou thilazoun exei dipli pipila kai kanei tin kinisi pou ginetai me to stithos otan trabaei to mwro h kati tetoio...egw tote pou ta pira itan 3 minwn kai genika den dexotan tipota...meta pou arxise na pairnei pipila Nuk skeftika na min tin mperdepsw kai apla arxisa na tis dinw gala me mpoukalia Nuk efoson eixe mathei auti tin pipila...egw pisteuw oti den einai to mpoukali pantws pou den to pinei...einai oti den exei mathei akoma ti geusi tou galaktos...

Sofia :lol::lol::lol: gia ti ntalika!

Pio wraia einai ta papoutsakia h kaltsakia an prolabeis na ta kaneis tote ok...des kai poso tha sou bgei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Έλενα δεν κατάλαβα γι αυτές τις σαπουνόφουσκές που λές.Είναι μόνο το μπουκαλάκι?Η είναι κολλημένο και το θέμα?

Γιατι αν είναι μόνο το μπουκαλάκι(δηλαδή 50 λεπτά και πόσο θα σου πάρει το τυπογραφέιο ), το ίδιο είναι με αυτο που λέω γιατί αυτή το δίνει 1 ευρώ το μουκαλάκι με τυπωμένο πάνω το θέμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα εγω ειχα θεμα καραβακι!κ το φορτηγο μαρεσει..πολυ αντρικο αλλα πραγματι στον Στρατουλη σου ταιριαζει ο σκατζοχοιρος!

Σταυρουλα κανει θηλαστικες κινησεις με το μπουκαλι ο μικρος :?: η το βαζει κ το βγαζει :?::?: για να δουμε το δικο σου θα το πιει :?:

Μαρακι ωραια που το ακυρωσες!αντε να ρθει κ το φορεμα να μας πεις!

Ελενα αν ειναι μονο για15 χωνακια ανετα τα κανεις κ μονη σου!αν ειμασταν πιο κοντα θα σου τα εφτιαχνα εγω τα μπισκοτακια κοκκινες φραουλιτσες!

Σοφια με το καλο να βαφτισεις κ τα δικα σου κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari autos poulaei to mpoukalaki xwris na sou balei thema...to thema den kserw poso tha parei to tupografeio alla les na parei toso polu? 50 lepta? Alla entaksei tha mou peis den einai megali diafora opote isws kalitera etoima apo autin...

Tony mou s'euxaristw kai mono pou to skeftikes :) makari na isoun pio konta oxi mono gia ta mpiskota alla kai gia na erthete sti baftisi...kai genikotera...tha piname kai kafedakia suxna!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπουλες μου :). Ελπιζω να ηταν καλο το βραδυ σας και ηρεμο. Εμεις παλι ξυπνησαμε τα ξημερωματα και δεν κοιμοταν μονο με την πιπιλα, ειχε φαει τα μανικια της μεχρι να την παρω ειδηση οτι ειχε ξυπνησει, ηταν μουσκεμα ο υπνοσακος στα μανικια !!!!! Οποτε την θηλασα και ευτυχως ξανακοιμηθηκε και ετσι την επεσα και εγω μεχρι τις 8 που ξυπνησε ο παναης....

Παλι βρε κοριτσια δεν εφαγε την κρεμα με ορεξη :(:(:(:(:( απο την αρχη εδειχνε οτι δεν την γουσταρε και την εφαγε με παιχνιδια και με γκρινια και με την πιπιλα. Εγω την εδινα με το ζορι καθε φορα που ανοιγε το στομα ειτε για να κλαψει ειτε για να βγαλει κραυγουλα, της εχωνα την κουταλια και μετα εδινα και την πιπιλα για να καταπιει την κρεμουλα και ας διαμαρτυρονταν....

Μηπως δεν κανω καλα που την πιεζω? Μηπως ετσι θα την κανω να την μισησει? Μηπως να την αφηνω πιο πεινασμενη? Γιατι εμενα πλεον θηλαζει ανα 1 με 1,5 ωρα...... δηλαδη ηπιεα γαλα στις 9, μετα στις 10 και στις 11 εφαγε κρεμα.

Ειναι πρωτογνωρο για εμενα αυτο το πραγμα, γιατι ο παναης ηταν πολυ καλοφαγος, απο την πρωτη στιγμη ανοιγε το στομα του και καταπινε τις κουταλιες σε χρονο ντετε!!! Ουτε τραγουδακια, ουτε παιχνιδακια....ΤΙΠΟΤΑ. Ευτυχως ηταν το μονο πραγμα που δεν με ταλαιπωρησε αυτο το παιδι ;)

Εχει και λιγη γκρινια χθες και σημερα, ελπιζω γι αυτο να μην το γουσταρει το αχλαδι γιατι εχει καποιο ζορι και οτι μελλοντικα θα τρωει τα φρουτακια. Ισως φταιει και το οτι εχει και αυτη την υφη το αχλαδι, δεν ειναι οπως η μπανανα μαλακο και γλυκο....Ειδωμεν :shock:

ΚΑτα τ'αλλα σημερα εδω εχει κρυουλακι, εβρεχε ολο το βραδυ και το πρωι και καποια στιγμη το γυρισε σε χιονακι αλλα σταματησε. Φαγητο εκανα εχθες το απογευμα για τον Παναη κοτοπουλο με αστρακι και για εμας μακαρονια με κιμα.

Λεω να αλλαξω το θεμα μας, απο νεραιδουλα να το κανω γοργονα. Τι λετε? Ποιο απο τα δυο να κανω τελικα??????????????????????

***************************************************************************************************************************

Αριακι αφου το τρωει δωστης το. Ρωτα και τον γιατρο αν κανει για να εισαι σιγουρη ;) . Μπραβο το μπισκοτακι που τρωει ολο το φαγακι :D

Τονινο ο Τασικας ειναι απιστευτος!!!! Τι γλυκας θεε μου...και εκει που κανει τον ινδιανο ειναι για να τον φας :D . Και μου κανει τοση εντυπωση που καταλαβαινει τα αγγλικα...... το ιδιο καταλαβαινει και τις 2 γλωσσες?

Ποτε αναχωρειτε??? Αχ τι ωραια που θα βρεθειτε...για να καταλαβετε ποσο ζηλευω, κοιτουσα αν εχει τη μερα της συναντησης απευθειας πτηση απο καστορια αθηνα αλλα δεν εχει...:(

ΜΑρακι μου μονο αχλαδι δινω. Οι οδηγιες ηταν 5 μερες μονο αχλαδι, την 6η μερα προσθετω μπανανα και την 11η μερα μηλο. Να μας βαλει φωτο με το φορεμα, εκτος αν θα ειναι εκπληξη για εμας που θα ερθουμε στο γαμο :) Με γεια.

Τελικα τι εγινε? ακυρωθηκε η παραγγελια? Βιαστηκες βρε παιδι και εσυ........Α την ακυρωσαν ευτυχως.

ΝΑνσουιτα κιολας εδωσες πορτοκαλι? Εμενα η παλια παιδιατρος ειχε δωσε στον 8ο...

Ελεναλντα σ' ευχαριστω για τον κοπο σου. Τα περασα σε γουορντ και θα τα μελετησω με την ησυχια μου ;) Για τις μπομπονιερες που ρωτας...το πουγκακι ειναι πιο ζουζουνιαρικο ενω το κουτακι πιο κιμπαρικο. Αν κανεις αρκετα παιδικο το στησιμο της βαφτισης θα διαλεγα το πουγκι, ειναι πιο παιχνιδιαρικο :) Μπορεις να δωσεις στους γονεις τα κουτακια και στα παιδακια τα πουγκια ;);););) ΠΑρακατω ειδα οτι ειχαμε την ιδια ιδεα!!!!

Βικουλι εμενα που ειπε να κραταω το καθε φρουτο 5 μερες και στην 6η μερα να προσθετω νεο φρουτο. Μπανανα δεν εδωσες ακομη? Πως και δεν σου ειπε ενδιαμεσα σε μηλο και αχλαδι? Μπραβο η κοπελαρα σου που κανει κανονικα κακακια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κατερινουλα μπραβο τον νικολα που εφαγε το κρεατακι :D:D:D:D:D Και κανει και προσπαθειες για το μεγαλο βημα!!!!!!

Htoulis (πες μας το ονομα σου ;) ) πολυ καλα τα παει το μωρακι σου με το φαγητο, μπραβο σας!!Η βλεννα ειναι ενδειξη αλλεργειας, παρακολουθησε το και δες ποιο φρουτο το πειραζει το παιδι και μιλα με τον γιατρο, θα σε καθοδηγησει αναλογα. Με τις κραυγες ολα ετσι κανουν, τους αρεσει ο ηχος της φωνης τους!!!!!!!

Σταυρουκο ο πασακος κανει χουνερια ε? Κατι θα το ζοριζει το παιδι, δεν γινεται να εχει τετοια συμπεριφορα χωρις λογο..... ισως η μεταβαση στο μπιμπερο, ισως δοντακια, ισως η ραγδαια αναπτυξη που εχουν σε αυτη τη φαση τα μωρακια, να περπατησουν, να σηκωθουν, να μιλησουν...... θα του περασει που θα παει :) Μην απογοητευεσαι, τι να πει και η Αντωνια μας που ειναι ηρωιδα με τον Ταση και εχει και την Δεσποινουλα.....

Αλλα οπως λες παρε ενα τηλεφωνο τον γιατρο και πες απο ποτε ειναι ετσι το παιδι, μηπως οντως φταει το γαλα. Κακακια κανει κανονικα???

Εδωσες δικο σου με μπιμπερο? Το ηπιε? Αν δεν γουσταρει το μπιμπερο δεν θα πιει ουτε το δικο σου πιστευω...

Χριστινιω μου αρεσει πολυ το θεμα στρουμφακια!!!!!!

Σονια οπως τα λες με το συγκαμα, αν δεν ειναι εντονο καταπολεμηστε το με φυσικες μεθοδους. Εγω εβαλα κηραλοιφη και περασε σχεδον αμεσως!!!! Αθανατη φυση :)|

Λιουμπακι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα θα σας πω σήμερα αν έφταιγε το μπιμπερό ή το γάλα. Έβγαλα δικό μου (μα πόσο βαρετό είναι το θήλαστρο...και το είχα πακετάρει...φτου κι απ'την αρχή :evil::evil: ) και θα του το δώσω με μπιμπερό. Αν το πιει σημαίνει πως έφταιγε το γάλα αν δεν το πιει σημαίνει πως έφταιγε το μπιμπερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari molis rwtisa mia fili pou eixe kanei gia mia baftisi entuketes gia mpoukalia ta opoia eixan arketa megaliteri diametro apo to mpoukali tis sapounofouskes kai tis eixan parei mono 7lepta sto kathe autokollito...opote sumferei etsi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

τι καλα που ετοιμαζετε βαφτισια!και μεις ετοιμαζόμαστε (24 Μάρτη ειναι η βαφτιση) και μεσα στον πανικο ψαχνω και για τη βαφτιση!hello kitty ειναι το θεμα! εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ και συγκεντρωσα μπομπονιερες και προσκλητηρια που μαρεσουν και τα στειλα στην κουμπαρα μου στη πατρα, οι οποιοι εχουν τυπογραφειο και αναλαμβανουν την διοργανωση γαμων-βαφτισιων και περιμενω να μου απαντησει τι μπορει να μου φτιαξει. το κειμενο απο τα προσκλητηριο το χουμε βρει και το σκ θα οριστικοποιησουμε τον ακριβη αριθμο!α και τη δευτερα περιμενω απαντηση απο ενα μαγαζι για φαγητο1θελω να μας πειο ναι γιατι εχει πολυ ωραια θεα όλα τα γιαννενα!

και για γλυκα, ζαχαρωτα κτλ εχω μια φιλη, η οποια θα τα επιμεληθει όλα εκεινη!για γλυκο μετα την εκκλησια θα χουμε καπκεικσ με φατσα hello kitty, irida sweets οποια θελει να δει στο φεισμπουκ!

καταταλλα πηγαμε γιατρο και ειμαστε 8550 και 71 ποντους και όλο θελει να την κραταω ορθια!!!!!η μεση μου!

εγω ξεκινησα οδοντιατρο και ζουμπα αρι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα αν είναι μόνο 7 λεπτά, συμφέρει γιατί εγώ νομίζω ότι γενικώς τα τυπογραφεία σου χρεώνουν την ΜΑΚΕΤΑ, η εκτύπωση όντως δεν κοστίζει.Απλά εγώ προσωπικά αν πάρω σαπουνόφουσκες, θα της πάρω έτοιμες γιατί είναι λίγη η ποσότητα για τα παιδιά οπότε με τα λίγα πραπάνω ευρώ που θα δώσεις, γλυτώνεις το κόλλημα και τις συνεννοήσεις.

Βάσω μάλλον εσύ θα βαφτίσεις πρώτη απο όλους!Εγώ νόμιζα ότι ανάμεσα στο Καρναβάλι και το Πάσχα δεν γίνονται μυστήρια!Μάλλον όμως έχω μπερδευτεί.Στείλε μιυ αν δεν σου κάνει κόπο με πμ ποιο τυπογραφείο έχουν οι κουμπάροι σου μήπως τους χρειαστώ και γω μιας και είναι Πάτρα.

Κατερινάκι ψηφίζω γοργόνα, μου αρέσει πιο πολύ!Καλοκαίρι θα την κάνετε ή δεν έχετε αποφασίσει ακόμα?

Υπομονή με τα φρουτάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι κ γω ψηφιζω γοργονα!!!καλε μην το πιεζεις ετσι το παιδι μπορει να ειναι χειροτερα ετσι!εγω εχει δυο μηνες το προσπαθω κ συ ξεκινησες τωρα!θα βλεπει κουταλο κ θα κλαιει!

Ελενα μπες στο facebook κ μπες στην σελιδα μπισκοτο απο σπιτι εκει θα το βρεις!εσενα σκεφτηκα μολις το ειδα :D

Σταυρουλα θα περιμενουμε να μας πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου αρέσει πιο πολύ το νεραιδούλα ίσως γιατί κι εμείς την έχουμε συνδυάσει νεραιδούλα τόσο καιρό εδώ μέσα.

Δοκίμασες να βάλεις λίγο από το γάλα σου στο φρούτο? Ή μπορείς να βάλεις λίγη σκόνη φρουτόκρεμα μέσα στα φρούτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Τα της βαπτισης πρωταγωνιστουν βλεπω..Ευτυχως που εχουμε το παρεακι μας και ανταλλαζουμε ιδεες και πληροφοριες!!Τι καλα!!

Μαρακι ωραια,σου το ακυρωσαν και τα βρηκες σε καλη τιμη.Τα εκλεισες δηλ?θα τα παρεις απο τη σοφι?

Πασχαλιτσακι μακαρι να ειχε αεροπλανακι να ερθεις!!Θα ηταν μια ωραια εκπληξη..αλλα καθολου οικονομικη! :D

Βουλι γιατι το λες,μια χαρα ειναι ο σκαντζοχοιρακος.Αν θες αντρικο βαλε μπομπονιερα μπεγλερι!

:lol:

Ελενα ειχα βρει πολλα ωραια μπισκοτα φραουλα και δεν στα εδειξα γιατι νομιζα πως δεν ηθελες τετοια.Γι'αυτο σε ρωτησα και για γλυκο τι θα εχεις.

Λοιπον θα σας επισυναψω μερικα που εχω βρει μηπως σας αρεσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα γιαννενα να κανει μπειμπισιτινκ η μαμα μου να παμε μαζι ζουμπα αντωνια!

αρι κ γω ετσι νομιζα οτι δεν γινονταο βαφτισεις αλλα ρωτησα στη μητροπολη κ επιτρεπεται!θα σου στειλω στοιχεια για την πατρα (τυπογραφειο κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες, ήμουνα έξω για δουλειές το πρωι, βλέπω δεν γράψατε πολλα :lol::lol: ευτυχως :lol::lol:

Να σας πω για αρχη την καινουρια μας ταρζανια χθες το βραδυ όπως τον είχα στο μπανακι καθιστο πιάστηκε έβαλε δύναμη και σήκωσε το κορμακι του!!!!!!!

Πήρα και αβοκαντο σημερα, αυριο θα του το δοκιμάσω ποσο λέτε να βάλω μέσα?

Νανσυ πολυ ωραία η ιδέα σου και χειροποίητα θα ειναι όσο τίποτε αλλο!!!

Σταυρουλα δύσκολο το βραδυ σας πολυ :o:o:o καθε μια ώρα μα γιατι τα δοντακια τόσο πολυ να τον ενοχλούν. Εύχομαι πολυ γρήγορα να στρώσει ο Στρατουλης και να μην κουράζει έτσι την μανούλα του. Λες να ειναι θέμα μπιμπερο εγω νομίζω λίγο απ όλα εχει μάθει το στήθος και τωρα το μπιμπερο η γεύση όλα του ειναι καινουρια.

Για το θέμα της βαπτισης και εγω το σκέφτομαι γιατι και εγω πολυ δύσκολα θα βρω πραγματάκια σχετικά με το le petit Nicola, οχι ότι έχω ψάξει βέβαια πολυ όπως εσείς, αλλα αν δεν βρω θα σκεφτώ κάτι αλλο, αυτα τα αυτοκίνητα και τα έχω δει και εγω και ειναι πολυ χαριτωμένα.

Αντωνία φτιάξε βαλίτσα με το καλο να έρθεις σε περιμενουμεεεεεεε

Σοφια βαζω 90γρ περίπου ωμο μοσχαρακι ή κοτόπουλο για δυο μερες. Τα μοιραζω σε τέτοιες μεριδουλες και τα βάζω κατάψυξη. Αυτο το κάνει και ο Νικόλας τις τελευταιες μερες όλο όρθιος του αρεσει και όταν στεριωσει τα πόδια δεν τα λυγίσει με τίποτα !!!!

Έλενα χθες στον ύπνο μου έβλεπα φράουλες :lol::lol: με τόσα που έχω δει τις τελευταίες μερες :P

Κατερίνα σε εχουμε συνδέσει με νεραιδουλα αλλα και οι γοργόνες ειναι ωραίο θεματακι και στα δυο μπορείς να βρεις χαριτωμένα πραγματάκια. Για το φαγητο υπομονη και εσυ όπως και εγω, εσείς άλλωστε μολις αρχισατε τροφές κάτσε να περάσουν κανα δυο βδομάδες να συνηθίσει και βλέπεις. Εγω την πολυ πίεση την έκοψα βλέπω ότι φρούτα τρώει γύρω στα 100-110 γρ μεσημεριανο και κρέμα φτάνει τα 150. Γιατι θηλαζει ομως τόσο συχνά δοκίμασε να μάθει και το νεράκι σιγα σιγα!

Βάσω όλα έτοιμα τα έχεις και εσυ για την βάπτιση και ωραίο και κοριτσιστικο το θέμα hallo kitty!!!!!! Μακάρι να σας απαντήσουν θετικα και απο το μαγαζί για να ειναι και το τοπίο όπως το θέλετε.

Ελπίζω να μην ξέχασα καμια, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω αντε με το καλο η βαφτιση!!!24 μαρτιου?τον αλλο μηνα δλδ!!!η βαλιερα παρα πολυ καλη στα κιλα κ στο υψος!!μεγαλωσε η γλυκουλα! :)

σταυρουλα καλα θα κανεις να το δοκιμασεις με το γαλα σου..το γαλα που πηρες το δοκιμασες να δεις πως ειναι?η αν εχει καλη μυρωδια π.χ?

με πηρε τηλ η σοφη αριαδνη..θα μου κανει μακετα με το θεμα μου κ τα ονοματα της ΑΝΝΑ-ΠΑΡΘΕΝΑ κ τα χρωματα που θελω κ θα μου το στειλει με email!!1ε μου ειπε..πολυ γλυκια φωνη εχει παρεπιπτοντως η σοφια.. :D

για προσκλητηρια θα κανω φωτογραφια μας..πρεπει να παω σε φωτογραφο η να παω κατευθειαν σε τυπογραφειο?

κατερινα μου αρεσουν κ τα δυο.. ;) κ τα 2 θεματα που ειδα στο ιντερνετ ηταν πολυ ομορφα!!σε μπερδεψαμε ε?

μην την πιεζεις για το φρουτακι..αρχη ειναι ακομα..εδω που τα λεμε κ σκετο αχλαδι δεν ειναι κ πολυ νοστιμο,σε σχεση κ με την μπανανα..εδω θα μου πεις δεν ξερει ακομα απο γευσης,αλλα λεμε τωρα ;)

σας ειπα οτι μου τα ακυρωσαν ε?κ μου ειπαν οποτε θελετε να κανετε την παραγγελια στην διαθεση σας!!! :D

λια :lol::lol::lol: για το μπεγλερι :lol::lol:

μπραβο στον μικρο νικολα!!!κ η δικια μου σηκωνεται στην μπανιεριτσα της κ με φοβιζει για να μην κανει καμια βουτα στην μεγαλη μπανιερα :shock: με τα ποδια ναι,δεν θελουν να τα λυγιζουν για να μην ξανακατσουν :lol::lol: σου λεει μετα θα σηκωθω παλι :lol: πολυ πλακα εχουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ksexasa na sas pw...simera prwti fora meta apo 2.5 mines pou prospathoume na fame frouto prosthesa ligi farina sto frouto pou mou eixan pei...alla tipota...ta idia me to frouto kai mena apla den to thelei...me ta xilia zoria na faei ti misi posotita...kai apla exw katalabei oti den tis aresei giati to frouto gurizei to kefali tis enw to mesimeriano fagito anoigei to stoma diaplata!

Koritsia den sas eipa ti epatha xtes to mesimeri...eixa paei me tin Ebelina laiki pio polu gia bolta alla pira kai ta laxanika tis kai ta frouta tis...loipon otan gurisa spiti itan idi mesimeri kai etoimaza tautoxrona kai to diko mas fagito kai to diko tis na to alesw...ekini tin wra me boithouse kai o suzuks kai me rwtouse ti na balei sti salata pou eixa etoimi kai tou eipa ladi kai balsamiko....ekini tin wra ebaza sto mplender to fagito tis ebelinas kai paw na riksw mesa kai to ladi kai re koritsia anti na piasw to mpoukali to ladi asinaisthita epiasa to balsamiko kai arxisa na rixnw mesa balsamiko!!!!!! :lol: kai meta lew tou antra...eides...prepei na me boithas perissotero kai na me prosexete giati an trelathw koita ti tha trwte!! :lol:

Tony tha paw na ta dw auta ta cookies pou les...ax se exw skeftei polles fores twra me tis etoimasies kai lew ti wraia pou esu exeis ksemperdepsei kai den exeis to agxos auto!

katerina kai emena to neraidoula pio polu.

Ari nai an exeis liga tote kalitera na sta ftiaksei...egw min ksexnas oti tha kanei kai to mpoukali gia to liker opote tha kanw panw apo 100 gia ta mpoukalia idi...

Basw wraio to thema sas!! Pwpw esas plisiazei!

Lioumpa nai den eixa skopo na balw mpiskota alla twra pou mallon tha kanw ti mpomponiera xoni gia ta paidia tairiazei na tous exw mesa ena wraio mpiskotaki! Min baleis mono fwto baze kai ta site an ta exeis giati thelw na ta apothikeuw gia na apofasisw sto telos se ena na to deiksw stous theious pou exoun zaxaroplasteio na dw an mporoun na to ftiaksoun.

Katerina :lol::lol: gia tis fraoules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena πηγα να κανω την παραγγελια στο dhgate κ βλεπω visa..εμεις που εχουμε paypal den mporoyme na kanoyme την παραγγελια?πηρα τα 100 μπαλονια μεγαλα κ 50 μπαλονια μεσαια με πουα μεσα..μου βγηκαν 19ε με δωρεαν μεταφορα για ελλαδα!αλλα κολλησαμε στην καρτα τωρα..τι μπορουμε να κανουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...