Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα.

Έχω απογοητευτεί σήμερα με τον μικρό Στρατούλη. Σαν να έχει απορυθμιστεί τελείως το πρόγραμμά του. :(

Το πρωί δεν έφαγε τα φρούτα, το μεσημέρι πάλι δεν έφαγε και κατά τις 5 που είπα να του δώσω την κρέμα δεν την έφαγε γιατί κουτούλαγε από τον ύπνο. Τον έβαλα λοιπόν να κοιμηθεί και ακόμα κοιμάται. 2 ώρες τώρα. Αν ξυπνήσει 7 θα του δώσω την κρέμα στις 8 δεν μπορώ να κάνω το μπάνιο οπότε πάμε πάλι αργά όπως χτες που κοιμήθηκε 11. Δεν ξέρω τι να κάνω να στρώσει πάλι το πρόγραμμά μας. Μήπως επείδη του δίνω ακόμα ένα γεύμα κρέμας πριν τον ύπνο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Stauro an ksupnisei 7 na tou dwseis tin krema stis 7....emena polles fores h Ebelina trwei kai 7 kai 7:30 tin krema....kai meta kanei mpanio 9:30....giati den tou dineis amesws tin krema den katalaba??

Katerina kai Lioumpa euxaristw gia tis gnwmes!!

Thelw kai apo tis upoloipes gnwmes giati eimai anapofasisti me auto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραγγειλα σαπουνοφουσκες για την βαφτιση απο το toys toys-shop..apo 98 lepta ειχαν κ πηρα 25 κομματια..απλα εγω θα βαλω τουλι..τα ετοιμα ειχαν 3ε μου ειπε μια με το ονομα κ την πεταλουδιτσα..λεω σιγα μη δωσω κ τοσα..

ελενα :lol::lol::lol::lol: για τα 10.000 μπαλονια!!! :lol::lol::lol: φανταζεσαι?αυτα λεω να παρω!η κ τα δυο σχεδια?θελω να στολισω κ τα μπαλκονια μας! ;)

htolis το ονομα σου πως ειναι?μια χαρα ειναι το μενου-ποσοτητα!ετσι πρεπει για να δει αν θα τα δεχεται καλα ο αργανισμος του..

κατερινα μπραβο στον νικολα που εφαγε το φαγακι!!του αρεσε!! :)

σταυρουλα ναι μονο εσυ μπορεις να το δεις..κ εγω το ειχα κανει ετσι αλλα τζιφος..απ'οτι ειδα κιολας 120 προβολες ειχε στο youtybe!κ εγω στις 9:30 την κανω μπανιο..δωσε του την κρεμα οταν ξυπνησει..

lia αβοκαντο δεν εχει εδω το σουπερ μαρκετ..κ εγω ηθελα να βαλω ...εμενα κανει τον ινδιανο με αναποδα το χερι της! :lol: καμια σχεση με τον ανασταση!!ο αναστασης το ευχαριστιετε κιολας! :lol:

ελενα πολυ ομορφη μπομπονιερα το κουτακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα θα συμφωνησω με την Κατερινα.κ τα δυο μαρεσουν απλως το πουγκι θα το κρατησει καποιος ενω το κουτακι οχι!

ωραιο αυτο με τις σαπουνοφουσκες!!!

Σταυρουλα μολις ξυπνησει δωσε του να φαει κρεμα!δεν πειραζει κ πριν κοιμηθει γαλατακι!η εννοεις πως θελεις να κοιμαται πιο νωρις :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα γιατί εμείς κάνουμε 8 το μπάνιο αλλά σήμερα θα το κάνουμε 9. Το πουγκί μου αρέσει πιο πολύ. ;)

Κουτσά στραβά την έφαγε την κρέμα, άφησε λίγο μόνο αλλά τελικά κατάλαβα τι τον βασανίζει και δεν τρώει σήμερα όλη μέρα. Έχουμε καταδαγκώσει το καρότσι και το καθισματάκι φαγητού :lol: Το καημένο μάλλον τα δόντια του έχει πάλι. :(

Μαρία τι εννοείς με αυτό? "απ'οτι ειδα κιολας 120 προβολες ειχε στο youtybe!" ότι μπορεί να το δει ο κάθε άσχετος? :shock: Πάω να τα σβήσω τώρα. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και μένα μου αρέσουν οι σαπουνόφουσκες πολύ!Αλλά δεν έπρεπε να βιαστείς να τα παραγγείλεις.Εγώ που είχα ρωτήσει σε μια γραφίστρια μου τα έδινε 1 ευρώ με τυπωμένο το θέμα και το όνομα και 1.30 με κουφέτα :)

Σε αυτό το site http://texnitissofias.blogspot.gr/2012/ ... st_16.html

Έλενα δεν έχω καταλάβει.Αν πάρεις το κουτί, θα βάλεις και μπρελόκ που έλεγες μέσα?Αν πάρεις πουγκί, θα το κρεμάσεις?Γενικά πάντως εμένα το πουγκί μου αρέσει περισσότερο.

Σταυρούλα, πάλι δόντια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη σοβαρα?πωπωωωωωω..τα παραγγειλα ρε μαμωτο..πολυ καλα τα ειχε..εμενα μου ειπε σε μια που πηρα 3ε..κ την ειπα οτι ειναι παρα πολλα..κ μου κανει μια αποφασισε κ παρε με..κ λεω εγω σιγα μη σε παρω!! ;)

ναι εμφανιζοντε στο youtybe..αλλα ισως επειδη το ειχα κ στο facebook ena βιντεακι,ισως γι'αυτο..

ναι ελενα ειναι πιο ωραιο το πουγκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari tha balw mprelok se opoio kai na parw....meta skeftika isws na kanw ta koutakia gia tous megalous kai gia ta paidia na kanw kati tetoio http://anthomeli.blogspot.gr/2012/07/blog-post_24.html

auto einai wraio kai gia sena...einai to thema sou...

to pougki an to parw oxi den tha to kremasw...apla me problimatizei to pougki giati eida kati alles eikones pou anoigei kai ginetai ena ufasma tetragwno kai meta apla to kleineis kai to deneis kai pernei auto to sxima...kai den eimai sigouri an auto einai pougki h auto to ufasma pou to kleineis kai moiazei san pougki....to koutaki les den sou aresei??

Esu ti tha kaneis gia mpomponiera?? Pes kai ta dika sou mpas kai parw kamia idea giati exw polles alla den exw apofasisei...

Maria kai egw skeftika oti biastikes polu giati egw tis exw dei allou me 50 lepta kai einai kai auto pou leei o Aris oti mporeis na baleis kai to onoma me auti tin timi! Rwta mas kai mas pou to psaxnoume toso kairo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τελειο αυτο με το χωνακι!πολυ μου αρεσε!κ να βαλεις μεσα φουσκες κ τετοια!ναι αυτο να κανεις για τα παιδακια!τοαλλο αν δεν ειναι πουγκι μην το παιρνεις δεν θα ειναι ωραιο ενα σκετο τετραγωνο υφασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρεσει πολυ σαν ιδεα!τελειο θα ειναι!γιατι το παιδακι τι να το κανει το μπρελοκ πιο πολυ θα χαρει με τις φουσκες κ τα αλλα καλουδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εννοούσα αν θα κρεμάσεις στο πουγκί το μπρελοκ ;) Κοίτα,εμένα τα κουτάκια δεν με ξετρελλαίνουν γενικά γιατί τα θεωρώ πολυφορεμένα, μόνο μου αρέσουν όπως στο στύλ της Λίας που έχει ας πουμε το δωράκι πάνω (μαγνητάκι).

Γενικά το πουγκί ακόμα και τετράγωνο ύφασμα να είναι, νομίζω έχει κορδελίτσα και παίρνει το σχήμα και πάλι ωραίο είναι.Εγω το προτιμώ πολύ πιο πολύ.

Εγω έχω καταλήξει στο περίπου για τα παιδάκια σαπουνόφουσκες ή χωνάκια ή ρακέτα σαν αυτή

http://www.bestprice.gr/cat/5864/?o=1&m ... any=1&pg=4

και για τους μεγάλους ή μπρελόκ(αλλά όχι σε κουτί,τυπωμένο με το θέμα το έχω βρει σε αυτή τη γραφίστρια) ή σαπουνάκι σε σχήμα παγωτό ή κρεμάστρα σαν αυτη

http://www.eshopgamou.gr/eshop/idi-vapt ... 7-999.html

Απλά θέλω να μελετήσω και λίγο και .το site που έχεις βάλει και γενικά να τα σκεφτώ λίγο ακόμα.Απο βδομάδα θα ξαναρχίσω την έρευνα που θα έχω τελειώσει και την εργασία.

Μαράκι εγώ σου λέω οτι μάλλον μπορείς να το ακυρώσεις αν δεν έχει φύγει η παραγγελία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστειλα e-mail για ακυρωση..για να δουμε!!ναι θα τους παρω τηλ..πωπωωω ρεζιλι..κ να φανταστεις οτι δεν βρηκα πιο φθηνα..κ οταν ειδα τις σαπουνοφουσκες με πεταλουδα κ το ονομα με 3ε εκει ξενερωσα κ παραγγειλα αυτα..

αριαδνη ωραια αυτα που εβαλες!!αλλα λιγο ακριβουτσικα μου φανηκαν..

α να ρωτησω κ κατι αλλο..πρεπει να παρουμε κ μπισκοτα κ γλυκακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeee posa grapsate pali :lol::lol: den tha katafero pali na ta diabaso ola grrrrrr :lol::lol:

elena des auto http://www.bomboniere.gr/vaptisi/mpompo ... aoula.html

kai auto http://www.bomboniere.gr/vaptisi/mpompo ... aoula.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α περιμενω να μου στειλετε τα site poy ειπατε..ελενα που το βρηκες με 50 λεπτα κ 1ε με ονομα?αχ να ειστε καλα φιλεναδες μου μου ανοιξατε τα ματια!!

αριαδνη μου αρεσε πολυ η κρεμαστρα..τι θεμα ειχες πει?να εχει σχεση με το μπισκοτακι σου?

χριστινα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari ta prwta polu akriba mou fainontai...kai ta koufeta tha einai se touli??

Esu les pougki diladi e? Tha to skeftw ligo giati twra exw dei tosa pou exei mperdeutei to mualo mou...kai egw tha to koitaksw ligo kai tha apofasisw apo bdomada...kai h kremastra wraia einai...alla kai to mprelok einai wraio gia megalous...

Delphna pisteuw na sto akurwsoune...stin teliki pes tous aurio oti to koumpi to patise to paidi kai den isoun etoimi na paraggeileis...

tipota den PREPEI...oti theleis kaneis...mono ta koufeta einai standar, ta alla ola kaneis oti s'aresei

Delphina den ta eixa apothikeusei ta site alla tha ta ksanapsaksw outws h allws giati tha agorasw kai egw kai otan ta brw tha sou pw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα πολυ ωραια τα χωνακια για τα πιτσιρικια.Και για τους μεγαλους το κουτακι με το μπρελοκακι μια χαρα ειναι.

Τι γλυκο θα εχεις?Το λικερακι?Ή του κουταλιου?Ξεχασα...

Εμενα να σου πω την αληθεια τα κουτακια μου αρεσουν περισσοτερο απο τα πουγκια,αλλα εχω δει και πουγκακια που εχω ξετρελαθει.Ισως επειδη το κουτι μου φαινεται πιο ''συμμαζεμενο''..(παρθενος :roll: )

Μαρακι μακαρι να προλαβες και να σου τα ακυρωσουν.Με αντικαταβολη θα ήταν?

Αρι η κρεμαστρα πολυ ωραια.Και το σαπουνακι παγωτο ειναι καλη ιδεα,μονο να προειδοποιησεις μην το φανε τα παιδακια και αφρισουν!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristiniw euxaristw :) To aspro koutaki mou to eixa dei kai mou arese polu alla 2 files pou eixa rwtisei protimousan to prasino giauto den sas to ebala...kai tin korniza :)

apofasisa oxi korniza giati lew oi megaloi ti tha tin kanoun? Enw to mprelok kati mporei na to kanou etsi den einai?

Lia :lol::lol::lol: me to parthenos! Auto einai kati pou tha elega egw!! Nai tha exw likeraki pou tha to balw panw sto piato panw stin kokkini poua xartopetseta tou kathenos!

Kai telika apofasisa oti anti gia sokolatakia fraoula pou elega na kanw, na agorasw freskies fraoules kai na boutiksw ti misi se sokolata kai na exw 1 panw se kathe piato! H se ena piato sti mesi ana 4 atoma 4 fraoules....kati tetoio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην δείχνετε τίποτα στην Έλένα, τα έχει ψάξει όλα, μέχρι και στην Κίνα έχει φτάσει! :lol:

Μαράκι σιγά μην είναι ρεζίλι,απλά άλλαξες γνώμη!!Το θέμα μου θα έιναι cupcakes-παγωτά.

Ναι η ρακέτα έιναι ακριβή και το σκέφτομαι αλλά τα υπόλοιπα είναι οικονομικά.

Εγω σαπουνόφουσκες έχω δεί εδώ που σου είπα

http://texnitissofias.blogspot.gr/ και σου παραθέτω και τις τιμές που μου είχε στείλει σε μειλ

μπρελόκ 1.00? χωρίς υγρό γυαλί σε ξύλο μπάλσα και 1.50? με υγρό γυαλί (σμάλτο)

Πρόσκληση σε οικονομικό 2 όψεων τετράγωνο σε φάκελο 1.20? το τμχ και 1.70? σε στικάκι κοπτικό cupcake και παπυράκι στο δέσιμo

σαπουνόφουσκες με κουφέτα 1.30? το τμχ σκέτο 1.00?το τμχ

χωνάκι 0.60? το τμχ

κούπα 8.50? το τμχ

μπισκότα 1.50? το τμχ και cupcake 1.80? σχέδιο τρισδιάστατο 2.50?

Lia :lol::lol: για το σαπουνάκι!Στους μεγάλους θα το δώσω αν πάρω αυτό!

Εγω Έλενα έχω αποθηκεύσει σε ενα word ολες τις διευθύνσεις που μου άρεσαν και θέλω όταν πάω στο σπίτι μου να ξανακάνω μία έρευνα και να καταλήξω στα περισσότερα.

Α!Έλενα το φόρεμα που μου είχες βάλει για το μπισκοτάκι, πολύ πιθανόν να το πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...