Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!

Βουλι αν αναμιξεις δικο σου με ξενο και σιγα σιγα το μειωνεις?Να του ειναι πιο γνωστη η γευση.

Αλλα υπαρχουν πολλα γαλατα,καποιο θα του αρεσει ελπιζω.

Νανσουμπα φιλουρες!!!Σε τρεχουν τα μικρα?

Τελικα χτες εγω και ο Τουλης ξεραθηκαμε απο τις 11μιση!Εκλεισα φωτα τηλεορασεις να τον νανουρισω και τελικα κοιμθηκα κι εγω.Δεν το ειχα καταλαβει οτι νυσταζα!! :lol:

Στις 8 μας ξυπνησε και ηταν μεσα στις χαρες,ξεραθηκαμε στα γελια,και τωρα ξανακοιμαται το βοιδακι μου! :D

Το στηθος στα ιδια χαλια ειναι....Αρχισε και κοκκινιζει ελαφρως και το κακο ειναι πως δεν ειναι μονο σε ενα σημειο.Ευελπιστω να το προλαβω.

Μαρια πολυ ωραιο το μπαλονι!!!Για διπλη διασκεδαση!! :lol::lol::lol:

Ποσο το ειχε? :lol::lol::lol:

Αρι τι ωρα κοιμηθηκε η μπισκοτίνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.

Μα τι γραψατε σε μια μερα, ημουν στα τριαντα κατι και τωρα ειμαστε στις 46? Λέτε καποτε να λεμε αυτο και για την ηλικια? :lol::lol::lol:

Και εδω ειμαστε του πρωινου ξυπνηματος, αν και νομιζω πως εχει να κανει με το πρωινο ξυπνημα του αντρα μου για δουλεια, γιατι τα σκ ξυπναμε 7 η οκτω παρα. Τις βλεπεις εχουν κοκκινα ματια ., νυσταζουν , αλλα τιποτα εκει, να παρουμε μαζι ολοι πρωινο. βρε τι κουκλακια τι πιπιλα, επανασταση. Τις εβαλα κι εγω να παιοξουν στο χαλι, και η Μαρία παοκοιμηθηκε πριν κανα μισαωρο εκει, την παω στην κουνια της, ξυπνα, ωσπου τη θηλασα για ενα λεπτο και αυτο ηταν. Η Παναγιωτα ακομα παιζει στο χαλι, φυλαει τα μποσικα. Χθες ελειπα πολλες ωρες απο το σπιτι για κατι δουλεις και μετα προεκυψε τυχαια και ενα γρηγορος καφες με τις κολλητες μου και πολυ το χαρηκα. Γυρισα σπιτι μια χαρα τα κορτισαι με παπου και γιαγια, μου λεει κοιμοντουαΝ πολλες ωρες εναλλαξ παντα. Μιλαγαμε λοιπον με τη ΜΑρια και κατι μου λεγε, ο Θεος ξερει, και της λεω ¨μαρία τι θες?> "Ζιζι" μου απαντα. τρελαθηκα στο γελιο. ηταν τυχαιο σαφως, αλλα ηταν ευστοχο.

θα προσπαθησω να διαβασω τα ΟΣΑ γραψατε, αν και εχω μια ζαλαδα σημερα ενα πονοκεφαλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Νανσουίτα είσαι καλά?Κοίτα η μπέμπα που τρώει όλο το φαγητό της!Μπράβο!

:lol::lol: για το μεγάλο πουλί!Δεν το είχα σκεφτεί αυτό :lol:

Λία χτές η μπέμπα κοιμήθηκε 10μιση και γενικώς δεν έκανε καλό ύπνο,κάτι της φταίει αλλά δεν ξέρω τί!Η μαμά μου λέει ότι είναι έτοιμο να βγει ένα δόντι επειδή το ούλο της μπροστά είναι κάτασπρο,σχεδόν διαφανές, δηλαδή φαίνονται απο μέσα τα δόντια αλλά εγώ δεν έχω καταλάβει κάτι τέτοιο...Δεν ξέρω κορίτσια πως είναι κιόλας.Στις κοπέλες που δεν έχουν βγάλει δόντια τα μωρά τους, πείτε μου, έτσι φαίνονται τα ούλα?

Σταυρούλα εγω σε κάποια φάση έβαζα στο ρυζάλευρο γάλα επειδή δεν μου έπινε πολύ.Υποθέτω ότι μπορεις να βάλεις και στα φρούτα.

Σόνια το "ζιζι"όντως πολύ εύστοχο ;) Και μπορεί και να μην ήταν τυχάιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Emeis twra teleutaia argoume na ksupnisoume kai mas paei olo to programma pio meta...simera 9:30, mexri na allaksoume kai na dwsw gala pige 10...kai xtes ta idia!

Re koritsia emena h Ebelina twra 2-3 meres exei sugkapsei kai den kserw giati, toso kairo itan mia xara...exw mia upopsia oti mporei na einai apo to rodi...na tis epese polu oksino?? Tha to kopsw liges meres na dw...

Stauro mporeis na baleis gala sto frouto, apla min to baleis na kaiei...den xalaei omws...egw stis arxes pou peiramatizomoun ebala kai diko mou gala gia na dw an tha trwei ta frouta...

oso gia to gala...den nomizw oti einai h geusi tou sugkekrimenou pou pires...genika einai h diaforetiki geusi...giati kai emena etsi ekane alla meta pou to sunithise na to pinei to kseno epine oti marka kai na tis edina me tin idia eukolia! Opote tha sou elega an thes na sou fugei kai h amfibolia dose kai allo ena alla to idio tha einai, apla dialekse ena kai epemene kathe mera kai apo ligo...emena stin arxi epine mia goulia kai apo mia mia tis goulies sunithise ti geusi!

Giati tou feugoun ta tsisakia tosa polla??

Tha paw sto youtube na dw an mporw na to kanw apo ekei to videaki.

Sofia :lol::lol: gia to zizi!! Kalo!

Ari egw to pira apofasi...mporei na perpatisoume alla tha eimaste fafoutes :lol: den kserw kai emas exoun pristei alla den blepw apo mesa dontia opws les esu...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και μένα που γενικά ξυπνά αργά, βγαίνει το πρόγραμμα τελικά...Απλά ανάμεσα σε κάποια γεύματα δεν αφήνω να περάσουν 3 ώρες.Δηλαδη συνηθως τρώει 9-12-3-6-9 με αποκλίσεις όμως.

Για τα δόντια που με καίει...εγώ δεν καταλαβαίνω αν είνα πρησμένα...Μα είμαι τόσο ούφο τελικά?Σίγουρα μπροστά δεν είναι αλλά κορίτσια πραγματικά δεν σας κάνω πλάκα, φαίνονται απο μέσα 2 μικρά ορθογωνιάκια άσπρα(τα δόντια δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!!

Είπα να πω ένα γεια πριν αρχίσουμε φρούτα και μαγείρεμα. Σημερα θα του δώσω μοσχαρακι. Ζυμαρικά ποσο βάζετε λέω να βάλω κριθαρακι ή κοφτά μακαρονακι που έχω, μια κουταλια καλα δεν ειναι?

Σταυρουλα μήπως δεν ειχε μπει η πανα καλα ή είσαι για μεγαλύτερο νούμερο?

Για το γάλα αν ειναι θέμα γεύσης κανε ανάμιξη με το δικο σου, ξεκινά με μια μεζουρα ξενο και το υπόλοιπο μητρικο και καθε τρεις τέσσερις μερες προσθετεις μια μεζουρες και ελαττωνεις το μητρικο μέχρι να γινει όλο ξένο, έτσι σίγουρα συνηθίζει τη νεα γεύση. Εγω στα φρούτα είχα βάλει λίγο μητρικο ίσα για να χτυπήσουν όταν ήταν μονο ένα ή δυο.

Νανσυ μια χαρα που τρώνε τα μωρα σου!

Σοφια βολταρεις οπότε μπορείς καλα κανεις χρειάζεται! Μια χαρα κάθονται οι μικρουλες με γιαγια και παππού. :lol::lol: για το ζιζι ξέρει το κορίτσι τι θελει και το διεκδικει :lol::lol:

Αριαδνη μπορει να ειναι δοντακια και να εχει ανησυχία, πάντως και εγω βλέπω στον Νικόλα να ασπριζουν τα ουλακια αλλα όταν βάζω το χέρι μου δεν με γραντζουναει ακομα τίποτα.

Έλενα αν δεν ειναι απο το ρόδι μπορει να ετοιμάζει δοντακι, θυμάμαι στην κόρη μου μου ειχε πει η παιδιατρος ότι πολλα μωρακια όταν βγάζουν δοντακια παρουσιάζουν ερεθισμο εκει, δεν ξέρω πως συνδέονται αλλα εγω το είχα παρατηρήσει.

Σας αφήνω γιατι κλαιμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ για το πουλί :lol::lol::lol:

Μάλλον επειδή του έβαλα την πάνα Νο4+ του έπεσε μεγάλη φαίνεται.

Λέλα καλή και αυτή η σκέψη. Θα δω αν δεν πετύχει αυτό με την κρέμα θα αντλήσω...πωπω και πόσο το βαριέμαιιιιιιιιιιι :?:?

Τελικά δεν έβαλα γάλα στα φρούτα γιατί τα φρούτα δεν τα τρώμε πάντα και αν έβαζα και γάλα δεν θα τρώγαμε σίγουρα, ενώ την κρέμα που την καταβροχθίζει θα την φάει.

Έλενα ούτε γουλιά δεν ήπιε καλέ αφού το έφτυσε σου λέω :lol:

Εγώ η καλή σου πήρα και 2 κουτιά γάλα γιατί ήταν σε έλλειψη και δεν το έβρισκα εύκολα και θα πάω σήμερα να επιστρέψω το ένα.

Όσο για το σύγκαμα της βάζεις κρεμμύδι στο φαγητό? Αν ναι μείωσε την ποσότητα ή σταμάτησέ το για λίγο καιρό γιατί ξέρω ότι το κρεμμύδι κάνει κόκκινο τον κώλο :lol::lol:

Άρι δόντια σίγουραααα. Στο λέω εγώ η έμπειρη :lol: Πάρε επειγόντως mundisal γιατί δεν θα την βγάλεις καθαρή. Καλύτερα να της βάζεις τζελ παρά να της δίνεις ντεπον κάθε βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες Σταυρούλα?Την έχω πάρει ήδη την αλοιφή.Αλλά επειδή δεν γκρίνιαζει το βράδυ που ξυπνούσε(και έμενε ξύπνια),δεν σκέφτηκα να της την βάλω.

Θα ρωτήσω και την παιδίατρο να κάνει μια αυτοψία την Δευτέρα πουθα πάμε.

Στην κρέμα θα το δεχτεί το γάλα ΄σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari ta oula otan prin pristoun...otan itan pio mwra...itan mutera kai oxi etsi flat kai platia apo panw opws einai twra...auta pou ta eixe deiksei h paidiatros otan arxize to katw mou leei koita pws einai to katw kai koita to panw pou itan akoma lepto kai mitero...twra sigoura tha einai prismena kai tha etoimazontai gia donti kala kai an ta blepeis kiolas opws les...isws etoimazontai na bgoun...

kala kai mena mou bgainei to programma genika apla den afinw kai egw 3 wres na perasoun.

Katerinaki egw twra pou trwei arketo fagito bazw 3-4 koutalies opote esu gia arxi an baleis 1 kala einai...alla kai parapanw na baleis meta an sou fanei polu otan ginei apla min to abaleis sto mplender olo bale oso theleis esu...kali arxi!

A! auto pou les oti mporei na einai to donti prwti fora to akouw! Alitheia?? Kala kai pws sundeetai? Kai einai periergo giati tetoio sugkama den mou exei kanei pote...einai arketa kokkino kai den feugei eukola!

Stauro kai mena stin arxi oute goulia...mono autes oi liges stagwnes pou pigainan sto stoma tis kata lathos!

Tha deis meta pou tha mathei to kseno oti tha pinei kai auto pou piges na dwseis twra xwris problima!

To kremmudi les?? Ma tis bazw ligo kremmudaki edw kai polu kairo..panw apo mina! De tha balw mexri na tis fugei to sugkama.

Paw na dokimasw na balw ta videakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera agapes! ksekinisa programma opos mou grapsate ;) sas euxaristo para polu :D loipon simera gala 8(manolis) 9.30(tonis) kai tous edosa frouto 10.30 kai fagane kala ;) tora gala tha pioun mallon kata tis 1...

eixa rotisei tin giatro otan mas edose to programma kai mas eipe anti gia gala na mpei frouto i krema giauto perimena na pinasoun gia tous to doso :? me mperdepse arketa i kuria :lol::lol: apo do kai pera tha kano to programma pou mou eipate ;) exthes fagane kai proti fora kremoula kai tous arese :D fagane peripou 100gr an kai tou manoli einai aidia i krema tou, tin efage to moraki mou. tin deutera ksekiname kai xortosoupa ;)

aaa adiathetisa proi proi grrrrr :twisted::twisted: kai exo ta neura mouuuuuuu :lol::lol::lol::lol::lol:

boulaki kaloriziko to neo phone ;) an baleis tetoia mpomponiera na mou steileis kai emena :lol::lol::lol:

elena :lol::lol::lol: gia ti pethera :lol::lol::lol: na doso k sti dikia mou :lol::lol::lol::lol:

pao na mageirepso pinase o suzuks. to menou exei kalamarakia kokkinista kai fakes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινιώ και γω είχα μπερδευτεί στην αρχή και νόμιζα ότι έπρεπε τις τροφές να τις βάλω ακριβώς τις ώρες που έπινε γάλα.Σίγα σιγά θα βρείτε τους ρυθμούς σας!

Πάω να δώ βίντεο Έλενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είδα Εβελίνα!Αχ μου άρεσε πάρα πολύ!Και μου άρεσε στο ένα βίντεο όταν σηκώθηκε που άρχισε τις φωνούλες της νικήτριας!Καταπληκτική!!

Και η δεύτερη σκέψη που έκανα είναι ότι όταν αρχίσουν αν μπουσουλάνε, πρέπει πραγματικά να κάνεις πολύ διαμόρφωση στο χώρο, κοινώς δεν θα υπάρχει πια σαλόνι, δεν θα υπάρχει τίποτα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελειο το Εβελινακι! κουκλιτσα ειναι!αν μπορεσω θα σας βαλω κ γω τον Ανασταση!

Αρι εμενα τα ουλα ειναι ασπρα κ εχουν σαν σχισμη!

Χριστινακι θα τους βρειτε τους ρυθμους σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw koritsia!

Ari akribws opws ta eipes...den eides emena to saloni pws einai?? San zougkla!

To kaname prin 2 meres pou sas elega oti tha bgalw pragmata...bgalame to trapezaki kai sti mesi sto xali balame koubertakia kai ola ta paixnidia...kai apo oti blepete gurw gurw exoume balei gia empodia oti pouf kai maksilares brikame :lol:

kai pali kamia fora ta pernaei me toumpa :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Εβελινα αλωνιζει κανονικα ε???Ειναι φανταστικη!Πολυ γελιο με το λαπτοπ!Ηθελε να γραψει στο μαμμυ?? :lol:

Αρι ετσι φαινονταν τα δοντια και στο Στρατο πριν ξεφυτρωσουν.Τα εβλεπα απο κατω,μεσα απο διαφανη ''μεμβρανη''.Και μετα τσουπ,μια μερα γρατζουναγε κιολας!Θα βγαλετε δοντακι!!!

Χριστινααα!!!!Φιλια στα ομορφα αγορια σου!!Αδιαθετησες κι εσυ??Αντε εγω περιμενω απο την προηγουμενη εβδομαδα.Για να δουμε ,θα ερθει σημερα?

Φτιαξατε και το προγραμμα σας,ωραια!!!

Ελενα κι εμεις ετσι το εχουμε το σαλονι..Τραπεζακι στην ακρη και κατω στρωματσαδα και μαξιλαρια!Χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλά, εγώ πώς δεν σας έχω πάρει χαμπάρι τόσο καιρό;;;; Πάει, και το λίγο που είχα μου το πήρε ο γιος...

Εμείς ήμασταν του Σεπτέμβρη κανονικά, αλλά βιαστήκαμε και σκάσαμε μύτη 12/8... και από τότε τρέχουμε τη δόλια μάνα :lol:

Αρχίσαμε και κρέμες και κόβουμε σιγά σιγά το θηλασμό... τώρα θηλάζει 2 φορές τη μέρα, και τώρα θα την κάνουμε μία... λύστε μου μια απορία αν έχει σταματήσει κάποια να θηλάζει; Έρχεται εκείνη η μέρα (σύντομα) που θηλάζω για τελευταία φορά.... και μετά; Το στήθος μου υποθέτω θα συνεχίσει να παράγει γάλα, έστω το λίγο που χρειάζεται για ένα θηλασμό την ημέρα... τι κάνω :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία εμένα δεν φαίνονται μαλλόν εκει που λες, δηλαδή απο πάνω, φαίνονται μπροστα(στην "προσοψη"του ούλου).Τελοσπάντων πολύ το ανέλυσα, θα δείξει!

:lol::lol: Με το η Εβελίνα ήθελε να γράψει στο mammy :lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελαρες μου και μωρακια μας :). Σημερα δεν ετρωγε με ορεξη η γλυκια μου :(:(:(:( απο την αρχη που της εβαλα το αχλαδακι στο στομα εκλεινε τα χειλακια και νευριαζε. Λες και δεν το ηθελε...ισως φταιει το οτι την εβαλα να φαει στο καρεκλακι φαγητου και ηταν αρκετα ορθια εκει, χθες την ταισα στο ριλαξ, ισως δεν της αρεσε η γευση...τι να πω. ελπιζω με την μπανανα μεσα να την τρωει καλυτερα. Με το ζορι καταφερα να της το δωσω σχεδον ολο και της το ταιζα με τραγουδακια και οπως η κατερινα, την πιεζα το στομα, καλα ή κακα δεν ξερω αλλα ηθελα να το φαει ολο! Παντως μαλλον το φαγακι της πεφτει βαρυ γιατι και εχθες και σημερα μετα την κρεμουλα την θηλασα για λιγο ισα ισα για να παρει υγρα και κοιμηθηκε αμεσως.

Εσεις που δινατε μονο αχλαδακι εκανε πιο πολλα κακα το μωρο? Ειναι ενεργητικο? Εμενα που δεν εκανε παρα μονο 1 φορα τη μερα εχθες εκανε 4 φορες και μυριζαν αχλαδι :lol::lol::lol::lol: . Μακαρι το φαγακι να μην της φερει δυσκοιλιοτητα.... :)

Επισης μηπως ειναι παραλογο να προσπαθω απο την αρχη να της δινω ολοκληρο 1 αχλαδι :o:o:o:o:o:o ????? Μην το μπουκωνω αδικα το παιδι :shock:

Κατα τ' αλλα εχθες εφαρμοσα παλι την ιδια μεθοδο για να κοιμηθει, δηλαδη καναμε μπανακι, την θηλασα και την πηρα λιγο στο σαλονι για να την αγκαλιασω και να την χαιδεψω και εβλεπα οτι ενω νυσταζε δεν κοιμοταν, ετσι την πηγα στο δωματιο της, την εβαλα στον υπνοσακο και της εδωσα ενα καβουρακι που το εχουμε ολο στην κουνια της. Στην αρχη μετα απο κανενα 5λεπτο αρχισε να διαμαρτυρεται, πηγα της εδωσα την πιπιλα και εφυγα, το εκανε μια ακομη φορα και μετα κοιμηθηκε η γλυκια μου :D .

****************************************************************************************************************************

Ναταλιτσα ελπιζω να γινατε ολοι καλα. Καλο διαβασμα και καλη επιτυχια. Μας λειπεις :-*

Ελεναλντα η Εβελινα ειναι πολυ ομορφο παιδακι και εχει πανεμορφα ματακια :x . Και ποσο μου αρεσει που στεκεται!!!!

Αυτα που εβαλες στη ΜΑρια, στο σαιτ εχει και για βαφτισεις????

Αν μπορεις και εχεις χρονο στειλε κανενα σχετικο με νεραιδες απο αυτο το σαιτ, εχει πολυ ωραια πραγματα....γιατι δεν ξερω πως να ψαξω :(

Ειδα και το βιντεο....ειναι τελεια!!!!! και εχει πολυ καλο κρατημα ορθια, σας βλεπω να περπατατε πρωτες!!!!

ΚΑτερινουλα οχι να μη δωσεις σκονη φρουτοκρεμα. Σιγα σιγα θα τα φαει, εγω θα εδινα μονο αν δεν ετρωγε καθολου φρουτα, ουτε μπουκια δηλαδη και επρεπε κατι να φαει, οποτε απο το καθολου αναγκαστικα θα στρεφομουν στη σκονη. Αργοτερα θα αυξησει ποσοτητα , θα δεις :)

Εγω εβαζα 1 κουταλια κριθαρακι ή τραχανα.

Αριακι αυτο που λες ειναι για μια μερα ή για 2? Εγω στον πριγκιπα εδινα για ενα γευμα 1 πατατα+1 καροτο+κρεμμυδι και σελινο για μυρωδια με τοσο νερακι οσο να τα σκεπαζει και στο αλεσμα 1 κουταλια λαδι και λιγες σταγονες λεμονι. Αργοτερα προσθεσα μπροκολο, κουνουπιδι, σπανακι, κολοκυθακι, παντζαρι εναλλαξ. Αν ολο αυτο το τρωει το μπισκοτακι θα γινει φουσκιτσα!!!

Και εμας ετσι ειναι τα δοντακια οπως λες αλλα ο ντοκτορ ειπε οτι ακομη δεν βγαινει δοντακι, τι να πω...

Σταυρο με γεια :) ολα.

Ο μικρος ακομη δεν εστρωσε ε??? Υπομονη θα γινει και αυτο. Ειπαμε η πεθερα ειναι απο αλλου!!!

Χαχαχαχααχχχα με τους δονητες :lol::lol::lol::lol:

Αυτο οταν τα κανουν μεσα στη νυχτα και μεχρι να τα αλλαξουμε ξαγρυπνανε ειναι κουραστικο και βαρβαρο για τα παιδακια μας :(

Λιουμπακι μου περαστικα. Δεν εχεις θηλαστρο? Λες να πας για μαστιτιδα? Ελπιζω οχι.... Εισαι σιγουρη πως δεν εισαι εγκυος? Μη τους λες τετοια του αντρουλη σου καλε :shock::shock::shock::shock: Μπραβο που δεν ταλαιπωρησε σημερα τη μανουλα ο τουλης :)

Ντροπη για τους δονητες!!!!!!

Ωραιο το αβαταρ και σας ταιριαζει απολυτα!

Χριστινιω το προγραμμα ειναι οπως το λεει η Ελενα, και εγω ετσι θα δινω, γιατι βολευει να τρωει ολα τα γευματα ετσι. Προσπαθησε να τα δινεις αυτες τις ωρες που σου λενε τα κοριτσια και δες πως θα πατε.

Ολες αδιαθετησατε ε? Εγω ακομη δεν ειδα περιοδο και μου αρεσει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ;)

Νανσουιτα μπραβο τα μωρακια σου, μια χαρα τα πατε με την κρεμουλα φτου φτου φτου σας :)

Ποια φρουτα βαζεις και ειναι 5?????

Σονια και οι δικες σου πρωινες ειναι ε? Ζορι ειναι ειδικα αν δεν εχεις κοιμηθει σωστα το βραδυ..... ειπε και λεξουλα η ΜΑρια? Μπραβο το πουλακι μου :))))

Περαστικουλια

ΜΑρακι χαχαχαχχαχαχαχχχα με το φουσκωτο :lol::lol::lol::lol::lol: .

Htoulis καλως ηρθες :) και να χαιρεσαι το βλασταρακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia kala kanate kai to kanate apo twra! Egw swthika twra pou to ekana etsi giati tin bazw mesa kai paizei mpousoulaei perpataei kai kanw tis douleies mou...bebaia olo paw kai rixnw maties giati exei kanei 1-2 fores toumpes kai exei bgei eksw! Lia olo thelei na grapsei sto mammy...den eimai sigouri sti fili tis tin koukena na thelei na grapsei kanena minima h na exei stamparei kanena gkomenaki kai thelei na kanei conne???

Ante Ari telika oi pio empires me ta dontia afou to lene mallon tha bgalete dontia!!

Htoulis, kalws irthes, egw ekopsa to thilasmo prin 2 ebdomades...etsi akribws opws to kaneis twra kai meta tha thilazeis mia fora mono bradu kai meta ana 2 meres mono bradu kai meta ana 3 meres kai meta stamatas entelws. Tha exeis gala gia polu kairo alla esu apla tha stamatiseis kai to stithos tha prosarmwstei. Egw piga kai sto gunaikologo prin mia ebdomada kai mou eipe na min thilasw allo kai den tha ginei tipota apla tha prosarmostei to stithos kai auto to gala pou exei meinei mesa tha aporofithei apo ton organismo.

Katerinaki s'euxaristoume polu gia ta kala sou logia...tha koitaksw sto site kai an brw kati sxetiko tha sto balw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα με προβλημάτισες!Λες να του βάζω πολύ φαι του παιδιού?Αλλά το τρώει όλο :o Οι πατάτες που έλεγα είναι μικρές και τα καρότα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία τί τέλειος ο Αναστάσης!!Και πόσο μου αρέσει που άκουσα και εσένα και την Έλενα να τους μιλάτε Αγγλικά!

Να ρωτήσω κάτι?Τα βίντεο στο you tube μπορούμε να τα έχουμε σαν "κλειδωμένα" ή μπορεί να τα δει οποιοσδήποτε χρήστης του youtube?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...