Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ δεν την προλαβα..εχει για εναν αρραβωνα τωρα..

κατερινα καλα θα κανεις να συνεχισεις με τα φρεσκα..σιγα σιγα θα φαει κανονικα..ο αντωνης μου δεν τα ετρωγε με τιποτα,οπω κ τις σαλατες δεν τις ετρωγε..τωρα που μεγαλωσε τρωει σαλατα.ενω ειχε ερωτα με φακη,αρακα,φασολαδα,γεμιστα μονο αυτα τα φρουτα δεν ετρωγε.

κατερινα-πασχαλιτσακι μονο με αχλαδι?μπορεις να βαλεις μισο αχλαδι κ μισο μηλο..κ μετα οπως τα εγραψες πριν τις ποσοτητες..ολοκληρα δεν εχω βαλει ποτε κανενα φρουτο..ηδη γινετε αρκετο με τοσα που της βαζω..αχλαδι-μηλο-μπανανα-ακτινιδιο-μανταρινη.

ελενα φοβερα αυτα που εβαλες..μου αρεσαν οι πεταλουδες οι δευτερες που εβαλες πολυ!!δεν μου κανει μεταφραση ρε μαμωτο..ποσα βγαινουν σε ευρουλακια?θα το βρω στο google.. ;)

αντωνια απο την αρχη ειχα πει οτι το αφησε να πεθανει..δεν ηταν φυσιολογικο να αφησει ενα παιδι αταιστο τοσες μερες κ να εχουν βγει τα ματακια απέξω..κ δεν την εκαναν τιποτα?κυκλοφορει ετσι ελευθερα?τα κοριτσια που σε ειπαν για το μεμε ετσι θα ειναι!!!ερωτας μεγαλος!!!!!! :lol: θα μεγαλωσει κ θα αλλαξει ο μικρος αντρουλης σου!!

ελενα για την κρητη μιλανε τωρα για τις μπαλωθιες!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki oi petaloudes oi deuteres pou sou aresan bgainoun peripou 18.00 oi 50

auto to papoutsaki keri pou ebales ta 24 peripou 28 eurw

a wraio auto to keri fraoula den to eixa dei! Genika den eixa psaksei gia keria! Alla emas mera tha einai den tha fainontai ta anamena keria outws h allws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια έχω 3 σελίδες να διαβάσω και σήμερα τρέχω από το πρωί.

Πήγα και mothercare και πήρα 2 ακόμα υπνόσακους που τους είχε με έκπτωση γιατί δεν την παλεύουμε με το πάπλωμα ξυπνάμε συνέχεια και χτες που δεν είχα υπνόσακο να του βάλω ήταν στα άπλυτα ξεπαγιασε το καημένο :( .

Χτες πάλι έδωσα μία ακόμα φορά κρέμα πριν τον θηλασμό και πάλι μου ξύπνησε μέχρι τις 12 όπου την μία από τις 2 φορές ήθελε άλλαγμα και κοιμήθηκε αμέσως. Μετά ξυπνήσαμε στις 6 το πρωί όπου ξανακοιμήθηκε 7μιση και ξυπνήσαμε 9 (αν δεν είχε έρθει πάλι η πεθερά να μας ξυπνήσει δεν θα είχαμε ξυπνήσει :evil: ) Της είπα να παίρνει τηλ πριν έρθει το πρωί και αν δεν απαντάω σημαίνει ότι κοιμόμαστε και να μην ανεβαίνει. :evil::evil:

Αντωνία και μένα το πως θα το δίνω με προβληματίζει. Σίγουρα δεν θα το δίνω εγώ. Πρώτα θα δοκιμάσω το εκπαιδευτικό ποτηράκι γιατί διάβασα στην ετικέτα του hipp να μαθαίνουμε λέει σύντομα στα μωρά το ποτηράκι ή το φλιτζάνι για να μην κάνει το γάλα κακό στα δόντια. Το νερό μου το πίνει από εκεί αλλά φτύνει και αρκετό νερό μαζί με αυτό που θα πιει. Αν δω ότι δεν μου το φτύνει το γάλα θα τον συνεχίσω από κει. Θα σας πω νέα ή το βράδυ ή αύριο το πρωί.

Δυσκολεύτηκα να το βρω το γάλα γιατί μου είπαν ότι είναι σε έλλειψη.

Καλά Κατερίνα την γεύση μην την ψάχνεις είναι σχετική. Εμένα τρώει τις εντελώς άνοστες :lol: Υπάρχει λύση, να την έχεις δίπλα σου όλο το βράδυ και να την θηλάζεις. :D:D Εγώ δεν παίζει να το κάνω αυτό καθότι θέλω και το παιδάκι μου να απογαλακτιστεί. Το είχα βάλει στόχο για τους 9 μήνες (είχα μιλήσει με ψυχολόγο γι'αυτό) και αυτό θα κάνω. Κι αν κάνω 2ο πάλι το ίδιο θα κάνω.

Κατερίνα κανγκουράκι είδα τις φωτογραφίες. Είστε σαν από παραμύθι. :D:D Φαίνεται πολύ ωραία εκεί. Είναι πολύ τυχερή η μικρούλα.

Σοφία ευχαριστώ πολύ το έχω δει αυτό το μπρελόκ αλλά αυτό μου αρέσει καλύτερα. http://www.myboboniera.gr/main/images/p ... fa9c54.jpg

Ναταλάκι καλή επιτυχίαααα.

Αντωνία μετά το φαγητό τον θηλάζεις? :roll:

Ευτυχώς που δεν είδα Τατιάνα.

Έλενα θα το μελετήσω κι εγώ το σαιτ. Έχει πολύ ωραία πράγματα.

Πωπωωω Έλενα τέλεια ιδέα αλλά θα προτιμούσα η φράουλα να είναι κόκκινη όχι σοκολατένια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλα βγαινουν!!μου αρεσαν τα κερια παρα πολυ για μπομπονιερες!!κ οι πεταλουδες τζαμπα βγαινουν!

αν θα παρω π.χ τα κερια θα παρω μονο ροζ?η πρεπει να παρω κ γαλαζια για τα αγορια? γιατι εχω δει κ αλλα σχεδια κ κολλησα..δεν ξερω πως γινετε σε αυτη την περιπτωση..δλδ τα αγορακια θα παρω κ ροζ μπομπονιερα?

σταυρουλα καλα την ειπες την πεθερα!μια χαρα κοιμαται ο μικρος!φτου φτου!!μεγια κ οι υπνοσακοι!!καλους υπνους να εχει! :) ωραια τα μπρελοκ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια ιδεα Ελενα.μπορεις να τα κανεις κοκκινα με τρουφα!

Σταυρουλα οχι παντα καποιες φορες οταν τρωει θα τον θηλασω αντι για νερο.οταν δεν τρωει δεν του δινω στηθος αμεσως!βασικα οταν νυσταζει κ να μην πειναει θελει στηθος..οποτε παλι τρωει.σημερα το μεσημερι ολη την ωρα δοκιμαζα την πιπιλα..τζιφος με τιποτα δεν την θελει..εκλαιγε πιο πολυ!

ναι σιγουρα με ποτηρακι ειναι πιο καλα.θα περιμενω να μου πεις..τα νεα σας!ετσι κανει κ η δικη μου πεθερα κ οσες φορες κ να το πω δεν το καταλαβαινει :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro kala ekanes kai pires upnosakous...kai egw exw 2 alla den exw problima giati molis to plinw to bazw stegnwtirio kai to exw katharo tin idia mera! Nai kai egw pisteuw oti mauro upno tha kaname xwris upnosako...emena apo mwro to klotsouse to koubertaki kai kseksepazotan kai mperdeuotan sta podia kai sta xeria kai tin enoxlouse....kai polu kala tis eipes tis petheras! Diladi xtupaei to koudouni otan anebainei to prwi h mpainei etsi??? Pwpw tha eixan anapsei ta lampakia mou...

Kokkini fraoula?? Kala to skeftika na parw freskes fraoules...les na tis balw se stick san glifitzouri kai na balw sto trapezi fraoules me zaxari?? Wraia idea...gia frouto tha balw fraoules! Nai twra pou to skeftomai isws na min to kanw auto me ta sokolatenia glufitzouria...polu douleia thelei gia na ta kanw kai ena swro ekswda gia ta ulika pou me auta ta lefta mporw na kanw kati allo

Delphina einai analoga me ton politi...mporeis na tou steileis email kai na ton rwtiseis an mporeis na pareis sugkekrimeni posotita roz...alla den einai kalitera na baleis kati pio sxetiko me to thema sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapes mou, ti kanete??? emeis kala eimaste! perimeno na adiathetiso kai exo ta neura mou :lol::lol: simera tha ksekinisoume kremoula :D o tonis krema ruzaleuro banilia :D kai o manos krema dimitriakon light :(

na sas rotiso meta a-po posi ora meta apo to proino gala dinete frouta??? ligo mperdemeno mou fainete to programma mas :? 8-9 gala 12-13 frouta 16-17 gala (pros to paron) 20-21 krema grapste mou to programma sas please

maraki na sou zisei kai apo do i anupsoulaaaaaa! panta geri, tuxeri kai eutuxismeni na einai :D kai i soeur kali loxeia na exei :D

ti edeikse pali i tatiana????

pao na diavaso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια!!

Οι φιλοι σας με τη διαγημιση του σουτιεν λανσαρουν νεο προιον.Προλαβετε!!!

Να σας δω με την κουβερτα με μανικια να κατουρηθω στα γελια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ποσα ωραια πραγματα βαζετε!!!Πολυ χαριτωμενα!!

Βουλι ο Στρατουλης ειναι πραγματικα υπεροχος!!!Πολυ πολυ γλυκος!!!

Καγκουρακι πολυ ωραιες οι φωτο με τα αλογακια!!!Φαινεστε πολυ αριστοκρατες! :D Καλα η Αγγελικη δειχνει τοσο ανετη σα να εχει κανει πολλες φορες!!

Εγω δεν ειμαι πολυ καλα σημερα,ποναει τρομερα το δεξι στηθος και εχω ριγη και δεκατα,που σημαινει για τριτη φορα ξεκιναει μαστιτιδα...τις αλλες δυο την προλαβα,τωρα να δουμε....Μπουκωσε το στηθος το βραδυ και ξυπνησα με πολυ πονο.Τον εχω ολη μερα να πινει απο αυτο ,να το αδειασει....

Ολες οι αρθρωσεις μου πονανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ολες μαζι περιπου αδιαθετουμε???Απο την πολυ παρεα??? :lol:

Κι εγω περιμενω ,αν και αρχισαν οι καθυστερησεις....Εκανα τεστακι γιατι εχω πονακια μερες...αλλα δεν ειμαι φυσικα!

Α χτες ελεγα στον αντρα για δευτερο παιδι...Αλλα λεει σε δυο χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria egw tha ekana kati tetoio...alla tha to eftiaxna moni mou opws kai tha kanw me tin fraoula...etsi tha kostisei polu ligo kai mporw to dwro pou tha kanw px mprelok na einai pio akribo

http://www.dhgate.com/holiday-amp-weddi ... #cps-3-128

Lioumpaki kane kompreses kai bale na thilasei grigora gia na to prolabeis!

perastikoulia....

ksereis ti skeftomoun gia auto pou eipes oti o Stratoulis tou aresei na trwei mono me diafimiseis kai skeftika, em pws na min tou aresei tou Stratara afou oli tin wra bazoun diafimiseis soutien kai blepei meme sunexeiaaaa!!! :lol::lol:

Deixnei oti einai antras apo twra!!! xixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=341560

TΡΑΓΙΚΟ...

Ελεναρα ευχαριστω!!Κανω και μασαζακι συνεχεια,και ποναει ελεεινα!!!!

Ρε συ οταν εβλεπε τη διαφημιση με τα σουτιεν γελουσε!!!!!!Και ναζιαρικα κιολας....!!!

Σημερα εγινε θαυμα!Εφαγε και τα φρουτα και τα λαχανικα χωρις διαφημισεις....Με λυπηθηκε το παιδι μου που ειμαι χαλια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι περαστικα!πριν λιγο καιρο κ εγω ετσι ημουν σε καταλαβαινω κ ποναει πολυ!κανε κ ζεστες κομπρεσες κ παρε κ ντεπον!

Χριστινακι γιατι δεν δινεις απογευμα την κρεμα αντι για γαλα κ το βραδυ να δωσεις γαλα?

Ελενα για την στολη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tony basika exo mperdeutei polu me to programma pou mas ebale :?:?:?:?:? 16-17 pou grafo gala tha mpei apo bdomada xortosoupa :? mexri exthes to programma mas itan 8-9gala 12-13frouta kai gala 16-17 gala 20-21gala. 4 geumata kanoun tora kai kairo. prospatho kata tis 23 na tous ksana doso gala alla spania trone.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τις δυο δεν μπορεις να δινεις την χορτοσουπα??δηλαδη μετα τα φρουτα μην δινεις γαλα κ κατα τις 2 δωσε χορτοσουπα μετα κρεμα κ μετα γαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristiniw ta frouta polu arga ta dineis kai meta den tha sou bgainei to programma an baleis kai fagito.

egw dinw 8-9 gala, 10-11 frouta, 1:30-2:30 fagito, mesimerianos upnos, 6-7 krema h fagito pali kai 9:30-10:30 to bradu gala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία εγώ είχα κόψει να τον θηλάζω μέσα στην μέρα. Αν δεν το κόψεις δεν θα σταματήσει. Και ας μην πιει νερό. Κι εμένα στην αρχή δεν έπινε νερό αφού όμως έκοψα να τον θηλάζω ήπιε. Το βράδυ το καταλαβαίνω να τον κοιμίζεις με στήθος αλλά την μέρα γιατί? Βρες έναν άλλο τρόπο. Πχ. βάλτον στο καρότσι και καντον βόλτες.

Εμένα μου την έχει δώσει ο βήχας μου που τον ξυπνάει συνέχεια. Έλεοςςςς να δω πότε θα μου περάσει. :twisted::twisted:

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τα καλά σας λόγια για την ομορφάδα του Στρατουλη μου.

Λέλα περαστικούλια.

Χριστίνα εμένα το πρόγραμμα φαγητού είναι ακριβώς όπως της Ελενας.

Έλενα για την στολή :lol::lol:

Αυτό μου άρεσε για τα πιτσιρίκια http://www.dhgate.com/sale-20-off-super ... s1-16-null

και αυτό για τους μεγάλους :lol:http://www.dhgate.com/cute-led-wedding- ... s4-12-null

και αυτό μου άρεσε αλλά δεν κάνει για τους άντρες http://www.dhgate.com/hedgehog-urchin-w ... s3-13-null

κι αυτά είναι ωραία http://www.dhgate.com/wholesale-12pcs-l ... #s4-5-null πωπω μας κατέστρεψες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! ξέχασα να σας γράψω ότι σήμερα πήγα και πήρα κινητό επιτέλους. Το samsung galaxy s3 mini.

Έλενα αυτή την στολή θα βάλω είναι πιο ωραία :lol:http://www.dhgate.com/2012-new-sonic-th ... s10-2-null

Η πλάκα είναι που βάζω αναζήτηση hedgehog και μου βγάζει και δονητές :lol::lol::lol:

Για όποια ενδιαφέρεται. :lol::lol:

Βρε μήπως να τους βάλω για μπομπονιέρα? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...