Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

καλημερα

χρονια πολλα στους εορταζουμενους

εχασα την μπαλα - μαρντ και αδερφη βαγκ αδερφος ελενης εαν καταλαβα;

μεγειες οι χυτρες σας αντε και πολλα φαγια

Περαστικα Ελενη μακαρι να περασει γρηγορα

σορυ δεν μπορω να συμετασχω πολυ αλλα γινεται χαμος εδω

η αδερφη μου ειναι χαλια - σωσω τα ξερεις εσυ

ο Στελιος απο χθες το πρωι 39αρια και αυτος και το βραδυ αρχισε και εμμετος 3 φορες αλλαξαμε σεντονια παπλωματα κλπ - ο ωστας στη φασινα και εγω με το παιδι -

εκανε εμμετο οτι και αν του διναμε απο αντιπυρετικο κα τελικα του αβαλα ενα ξεσμενο υποθετο που βρηκα ντεπον - ετυχως εληγε τον 4ο

ενι γουει σημερα ειναι καλυτερα αλλα κανει εμμετος - δεν τρωει- λογικο αλλα ιναι ευδιαθετος τουλαχιστον

μπραβο που βαστας Χρυσουλα μεχρι τετοια ωρα - ο δικος μο ο εγκεφαλος μετα τις 11 δεν δουλευει με την εγκυμοσυνη - κλεινει ρολλα :lol:

σας φιλω και τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα...πηγαμε παρκαδα...τελεια ητανε..τρελη μερα1!!

εμεις μακαρονια με τη μαρθα...

σε 4 μερες παραδιδω θηλαστρο...

ουφ!!

αντε..

ελενη και κρυωνμενη.;;;πολυ ταλαιπωρια τα γορια τελικα..

μαντριο χρονια πολλα..

πρασοπατατοπιτα;;για πες...

εγω παιδια μεχρι τελους την σηκωνα τη μαρθα κανονικα..

αν δεν εχεις επιλογηξ...

1 χαρα τακανεις ολα..και μενα μου ελεγε μη την σηκωνεις..και ντι να εφερναςςτο γερανο;;

η το λευτ απ οτη δουλεια;;

βαγκ..αυτοκ ελπιω να βολευτουμε με το αυτο της αδερφης του λευτ..

εσεις θα ερθετε καλε..

εννοω θα εχουμε αυτοκ για καβαλα..

ρε παιδια ξερετε αν τα κτελ εχουνε ζωνη για καθισματακι;;

να κανουμε καβαλα θεσ νικη με κτελ ελεγα...αν την παλεψουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε φευγετε καλε; εχασα επισοδεια

λογικα εχου σωσω ζωνες

αλλα α παρεις τηλ στα κτελ θα σου πουν σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:( ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

μαρκερ περαστικα .....παλι καλα που ειναι σε καλη διαθεση...γιατι κ αρρωστουλης κ γκρινιαρης...δεν λεει

σωσω κ εμεις παρκο πηγαμε αλλα ο καιρος σημερα εριξε τα μουτρα του ...ειχε κ ενα ψιλοβροχο...μετα συαματαγε κ μετα που αρχισε για τα καλ ηταν κ η ωρα να φυγουμε.....πηραμε ομως τον αερα μας ..

σουτζουκακια με πουρε....γιαχνι η αγγελικη...

μετα εχουμε διαβασμα

δεν θα παμε πουθενα για απογευμα εχω κ 2λεκανες ρουχα για σιδερο :roll:

σας ειπα ακομα απληρωτη....ξερετε στα μερτη σας οι πενταμηνιτες πληρωνοντε ????πολυ φοβαμε οτι δεν θα παρω φραγκο :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αλεκα

ελπιζω αυριο και οι 2 να ειναι καλυτερα

ρουχα ε; αλα οταν ερθει η ωρα για διαβασματα δεν ξερω τι θα κανω εαν θα εχω υπομονη δλδ

οσο για τα χρηματα μηπως τα παρετε αναδρομικα μετα ολα μαζι;

ετσι κανουν τουκαχιστον με του καθηγητες των ιεκ στο δημοσιο που ειναι συμαβσιουχοι εξαμηνου - τα δινον κανα 6μηνο -8μηνο μετα μαζεμενα

μακαρι σε εσας να μην ειναι ετσι- στο δημο δεν ξερουν τιποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές και περαστικά στις αρρωστούλες και στα μωράκια σας...

Και μένα η Χρυσάνθη μου έχει πολλά φλέμματα,βρε παιδί μου.Που το βρίσκει τόσο φλέμμα ,σαν να κάπνιζε χρόνια!Ο γιατρός λέει δεν έχει ακροαστικά και δε δίνει τίποτα.Εντωμεταξύ δε καταλαβαίνει να τα φτύσει τα καταπίνει.Εσείς αλήθεια τι κάνετε με τα φλέμματα;Αφήνετε να τα καταπίνουν;sorry έγινα αηδιαστική...

Εγώ δε πήρα τούρτα,δε σβήνω κερί φέτος,τα βαρέθηκα...δε μου κάνει αίσθηση.Πήρα έτσι γλυκάκια διάφορα να κεράσω τους γονείς μου που είπαν ότι θα ρθουν το απόγευμα.Πήγαμε παιδότοπο ξεσάλωσαν τα κορίτσια μου τώρα πέσαν ξερά και η μαμά ξεκουράζεται...

Vag δεν ήμουν στα κτελ κοντά παρά πήγες μακριά..Ημουν ακριβώς Παπαναστασίου με Μπότσαρη εκεί που είναι η Αγ.Τριάδα,ένας Μασούτης ήταν τότε...Αχ κουράγιο με τον μικρό,φαντάζομαι τη φρίκη που τραβάς με τα νυχτερινά "πετάγματα".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

αλεκα θα σας τα δωσουν...

με το κοινοφελες προγραμμα δεν σε πηραν??????

κ δω δεν τους πληρωνουν αλλα θα τους τα δωσουν..

μαρκερ περαστικα... η αδερφη σου τι εχει???

χρυσουλα ευχαριστω...

μαρντ εμενα αμα καταπιει το βλεμα κανει εμετο..

οποτε πολυ ορο στη μυτη για να καθαρισει καλα και μετα της τα ρουφαω και ενα ειδικο ξεμυξιστικο που ενσωματωνει στην ηλεκτρικη σκουπα... αυτη η συσκευη μας εχει σωσει... να ναι καλα ο παιδιατρος μας που μας το προτεινε...

εγω χαλια... εχω πυρετο, βηχα, διαροια και δεν μπορω να αναπνευσω....

μιλησα με την κουνιαδα και μου λεει "α τα ιδια ειχε η κορη μου την προηγουμενη εβδομαδα"... :twisted:

και αφου ηταν αρωστη τι μου την εφερες χθες ρε κοπελια και τριβοταν ολη μερα απανω μου...τα νευρα μου τσαταλια.... :twisted::twisted::twisted:

ευτυχως η ρινουλα ειναι ακομα καλα...

παιδια η δεν σκεφτεται καθολου η το κανει επιτηδες.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μαρντ δεν γινεσαι συχαμενη σιγα

εμας απο μικρα τα εφτυναν -οταν καταλαβαν δλδ πως να το κανουν

αλλιως τα κατπιναν δυστηχως

βρε ελενη τι ιναι αυτο με τη σκουπα; ια πες μαρκα ενδιαφερον

κατι ψυχολογικοτετοια ελενη μου αστα - χαλια κατασταση- πρεπει να ειναι σε 24ωρη παρακολουθηση στο σπιτι ή αλλιως εισασαγωγη ειπε ο ντοκ

ενι γουει καποια φορα θα σας τα πω

Ελενη σορυ πυο θα το θεσω ετσι -αλλα ή το κανει επιτιδες ή ειναι χαζη δεν μου ερχεται αλλη εξηγηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Ελένη αυτή η κουνιάδα!Σε ετοιμόγεννη γυναίκα πας παιδί που είναισε ανάρρωση;;;;Δε ξέρει ότι είναι η χειρότερη περίοδος της ανάρρωσης για να κολλήσει κάποιος πόσο μάλλον στη κατάσταση σου που δέ μπορεί ναπάρει αντιπυρετικά.Κουράγιο μάνα....

Αλήθεια για πες μας για αυτή τη συσκευή.Εγω τους κάνω ορό με σύριγγες από τη μύτη.Είχα συσκευή της otrisalin που ρουφάς αλλά δεν ήταν τόσο αποτελεσματική όσο οι σύριγγες.Μύξες δέν βγάζει όμως πολλές μόνο φλέμμα.Εχω ακούσει να συνδέεις συσκευή αναρρόφησης με το ηλεκτρικό θήλαστρο αλλά με την ηλεκτρική σκούπ πρώτη φορά ακούω.Θέλω λεπτομέρειες αφού είναι αποτελεσματικό.Πονάει;Το χεις δοκιμάσει σε σένα;

Marker όταν κάνει να έχει φλέμμα στο στόμα της βάζω χαρτοπετσέτα μπροστά και της σκύβω το κεφαλάκι και της λέω φτύσε αλλά γελάει πονηρά και το καταπίνει,μάλλον δε καταλαβαίνει τι θέλω να κάνει.Ούτε τη μύτη τους φυσάνε ακόμα σε χαρτομάντηλο.

Στεναχωρήθηκα για αδερφή.Θα ναι και μικρή κοπέλα ε;Καμιά φορά λες χίλιες φορές μια πάθηση του σώματος παρά του μυαλού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απ ομας..

πηγα για καφε με 1 φιλη εξω..ειχε ηλιο και φωτο συνθεσαμε..

καλε δε θα ανεβουμε σε 1,5 μηνα θεσ νικη καβαλα για 3 βδομαδες;;

ελεγα μηπως πηγαιναμε παο θεσ νικη σε καβαλα με κτελ.

αλεκα θα πληρωθειτε..εμενα και οι 2 φιλες μου πληρωφθηκαν..αναλογα την υπηρεσδια φανταζομαι!!

ελενη βαλε λινκ της συσκευης..

δεν μου την εδειξες..οσον αφορα τη κουνιαδα..δεν εχω λογια..

τι να πω!!

δεν εχω λογια ρε συ!!

την παλευεις εσυ;;

μαρκερ ολα καλα με σιστερ;;

ρε μαρακι μπες να μας πεις οτι εισαι καλα και φευγα!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πηρα απο το ιντερνετ...

ο παιδιατρος μου μου ειπε πηγενε στο ταδε φαρμακειο και παρε το αναρροφητηρα μυτης που μπαινει στη σκουπα...

ε πηγα και το πηρα...

δεν εγραφε μαρκα...

αν θελετε ρωταω τον παιδιατρο μας...

φυσικα και το δοκιμασα σε μενα.... μια χαρα ειναι... ουτε ποναει ουτε τιποτα.. απλα ρουφαει τις μυξες...

το χρησιμοποιουμε απο 10 μερων και κανει 30 ευρω απο οτι θυμαμαι... τωρα θα το παρω και για τα διδυμα....

το μονο που με αγχωνει και οτι οταν φυσαω τη μυτη μου νιωθω σαν να σπρωχνω απο κατω....

και νιωθω πιεση απο κατω...

σημερα ειμαι ολη μερα ξαπλωμενη για να μην γινει καμοια μ@λ@κι@ και σπασουν τα νερα....

γεωργια ΜΠΡΑΒΟ για το καφεδακι....

πηρες κανα παιδι μαζι σου η μονη???

αχετο στη θεσσαλονικη ΘΑ μεινετε στο σπιτι της θουλης και στο σπιτι που εμενε ο μπαμπας σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο σπιτι του μπαμπα...της θουλης ειναι 65 τμ...οχι οτι δεν εχουμε μεινει..απλα δεν ειναι για τοσο καιρο..καλα του μπαμπα 75 ειναι αλλα 7 τμ κανουν τη διαφορα..

αληθεια μπαινει στη σκουπα;;αλλο παλι και αυτο..

αστειο ακουγεται αλλα ....ρε συ πολυ δυνατο δεν ειναι;;

εννοω η ισχυ της σκουπας..μονη καλε για καφε..το καθιερωνουμε συχνα..για γρηγορο καφεδακι στο γρηγορη μικρογευματα..σουπερ σας λεω!

της εδωσα πρωτη φορα νερομπογιες..αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι επικινδυνο...

ουτε τραβαει υπερβολικα...

το βαζεις στη μικροτερη ισχυ και ειναι ασφαλες...

αφου σου λεω απο 10 μερων της το βαζω....

εγω χειροτερευω και παω....

τωρα πηρα τον γιατρο και τον ρωτησα αν μπορω να βαζω βιξ στη μυτη...

και μου ειπε ναι....

ποναω υπερβολικα απο κατω απο το φυσιγμα της μυτης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ειμαι χαλια.....

η Μαρια εσπασε το χερακι της...

το καλοκαιρι ειχε σπασει το δεξι.....τωρα το αριστερο....

επαιζε στο δωματιο της κ επεσε απο την σκαλα του διοροφου κρεβατιου.....

εγινε χαμος

εκλαιγε κ μου ελεγε δεν θελω να παθω παλι τα ιδια ....δεν θελω να εχει σπασει....

ειμαι ρακος.....

ο γιατρος ηρθε σπιτι ..το τραβηξε κ ηρθε στα ισια του ....

αυριο παμε βολο ....νοσοκομειο

ειναι αναμεσα απο τον καρπο κ τον αγκονα.....

την βαλαμε για υπνο αλλα κλαιει κ βογγαει.......

δεν θα κοιμηθω αποψε....αντε να ξημερωση να φυγουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σπασιμο...μεχρι κ εμεις το καταλαβαμε...κατευθειαν εγινε τουμπανο το χερι κ μολις το επιασε ο αντρας μου αμεσως φανηκε...ο γιατρος μας εβαλε με γαζα γυψο για να το κλραταει ταθερο μεχρι αυριο....

αλλα ποναει...

μολις κοιμηθηκε

αυριο φευγουμε 6.45 κ φτανουμε 10.00...θα μας περημενουν οι δικοι μου κ κατευθειαν στα επιγοντα....

παω να κανω ενα μπανιο .....να ετοιμασω ρουχα κ βιβλιαρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Αλέκα...πω πω το κορίτσι πόνο που θα τράβηξε..Τα κακά των μικρών νησιών ρε γαμώτο...Να σπας χέρι σήμερα και να περιμένεις ένα ολόκληρο βράδι να πας νοσοκομείο...ουφ...Περαστικά σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά στα εορτάζοντα κοριτσάκια μας!!!

να σας χαίρονται οι οικογένειες σας!!!

Ελενάκι, ίσα ίσα που με τα δίδυμα είναι πιο ασφαλές να γεννήσεις στο νοσοκομείο.

ό,τι χρειαστείς, θα υπάρχει.

ενώ στην κλινική δε συμβαίνει αυτό.

αν χρειαστεί κάτι πιο εξειδικευμένο θα πρέπει να τα στήλουν στο νοσοκομείο.

αχρείαστα να είναι απλά το αναφέρω επειδή το έθιξες...

Βαγκυολίνι το είχε και η κόρη της κουμπάρας μου αλλά σε μεγαλύτερη ηλιία.

έφυγε από μόνο του.

Χρυσούλα θέλω τη συνταγή από την πίτα.

έχω πράσα και θα χαλάσουν...

κι εγώ είμαι κρυολογημένη σχεδόν ένα δίμηνο.

προχθές από το ζόρι μου να βγάλω τα φλέματα... ψιλοκατούρησα...

Αλεκάκι, θυμάμαι που περάσατε το καλοκαίρι με σπασμένο χεράκι...

περαστικά σας!!!

μάλλον έχει αυαίσθητα κοκαλάκια...

ο αδερφός κάνανε την αυχαινική και δε βγήκαν πολύ καλά τα αποτελέσματα.

θα χρειαστεί αμνιοπαρακέντηση...

κάποιο πρόβλημα στην καρδιά του μωρού.

τους είπα να μου στείλουν τα αποτελέσματα για να τα δείξω στη γιατρό μου να μου πει την άποψή της...

αγχώθηκα από προχθές που μου το είπαν...

εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Νανα ευχομαι να πανε ολα καλα...

στην Αθηνα μενουν???που την εκαναν την αυχενικη????

Αλεκα αχ...ελπιζω να μην ποναει η μικρη..

το καλοκαιρι παει καλα ..αλλα ειναι χειμωνας και εχει και το σχολειο το παιδι...

Ελενη και εσυ ευχομαι να εισαι καλυτερα σημερα...τουλαχιστον να μην εχεις πυρετο και να μην πονας...

Μαρια και τα αγορια σου να ειναι καλυτερα σημερα...ευτυχως δεν εχεις τη γκρινια...

Βαγκ ελπιζω να ειχατε ενα ηρεμο βραδυ...

Μαρδιο τουλαχιστον εσεις ειστε σε μεγαλο νησι και τετοια που μας περιγραφει η Αλεκα ευτυχως δεν τα εχετε...

Σωσω η μικρη γιατι εχει γκρινια???λες να εχει τιποτα κοιλιακα πονακια???πηρες γιατρο???

εμεις τα ιδια..χθες πηγαμε σε ενα παρτυ ..καλα ηταν αλλα ο μικρος απο τη χαρα του και απο το παιχνδι κοιμηθηκε στις 12.30 ..στις 6 ηταν ορθιος...ελεος!!!!

διορθωσα τα κερατα μου παλι...

την πιτα σελιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλη εβδομαδα!

Συμπεθερα ολα καλα να πανε περαστικα στη Μαρια και να μην ποναει αλλο ευχομαι...

Νανουκα αν τον φερει ο δρομος του τον αδερφο σου στην Αθηνα, πες μου να σου δωσω το τηλ του γιατρου μου, ειναι ειδικευμενος στην εμβρυικη καρδια, εχει γραψει και βιβλιο και εχει τοπ μηχανηματα.

Ελένη χρόνια πολλά!

Με το καλο!Εγω παντως δεν ξερω αν ειμαι αναισθητη αλλα και να μου σπαγαν τα νερα δε θα αγχωνομουν...

εγω ετσι και περναγα την 31η εβδ. και στις 2 εγκυμοσυνες μου ξεαγχωνομουν οτι καινα γενναγα ολα καλα θα πηγαιναν...

μια χαρα θα γεννησεις και θα παρεις και την τσουπρα σου αγκαλια αλλα οχι πολυ στην αρχη ε!

Απαγορευονταο αυστηρα τα βαρη οπως ξερεις, μεχρι 2 μηνες μετα τη γεννα.

Κι εγω αυτο ηταν το μονο που τηρησα, γιατι στην εγκυμοσυνη το ειχα ξεσκισει στα βαρη

αλλα αυτο εχει να κανει με πτωση οργανων σε μετεπειτα ηλικια και γιαυτο το τηρησα!

αυτο το μηχανημα για ρουφηγμα μυξας συνδεδ.με σκουπα το βρηκα οπως η μαρκερ πολυ ενδιαφερον αλλα ολιγον τσιμπημενο στην τιμη.

Βαγκ το 3 και το 7 σου αρεσουν επειδη ειναι η ηλικια σου; :lol:

ενταξει σε 3 μηνες και η δικη μου... :lol:

ρε συ 9 μερες το ειχα εκτος παιδικου, δηλ. ποσο πρεπει να το εχω οφ λογω γαστρ.;

Μαρκερ πώς ειναι τα παιδια;

παιζει για γαστρ. λογω εμετων;τι σου ειπε ο παιδιατρος;

επεσε ο πυρετος;

Σωσω σημαδιακο το ονειρο της Ελενης!

Ρωτησες για παιδικο καθισματακι στο κτελ;

δηλ.τελειωνεις το θηλασμο τωρα και το δινεις;

πινει απο το δικο σου;γιατι ελεγες τις προαλλες ουτε να το φτυσει!Μηπως σου τελειωνει;

Τι μαρκα δινεις συμπληρωμα;

Πότε θα μας πεις την ιστορια με τα βυζια σου;

ωστε γελαγες με την κοιλια μου ε; δε θα κανεις 3ο; θα γελαω εγω τοτε!

Θελω να παρω ρουχα τωρα στις εκπτωσεις να την κρυβω και δεν εχω φραγκο γαμωτο...

Χρυσουλα πολυ ενδιαφερουσα η απορριψη της προτασης γαμου...

πότε θα μας πεις περισσοτερα;δεν καλυφθηκα... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρντιο χρονια πολλα!

Καλε εδω ο 3 χρονος δε φυσαει-το κερατακι μου-τη μυτη του...αν φυσαγαν οι δικες σου...θα παθαινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ καλημερα...απορησα που δεν το σχολιασε καμια αλλη..αρα μαλλον δεν το διαβασε... :lol::lol::lol:

θα στα πω καμια μερα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ντομ εχω δει τη μικρη των φιλων μας 18 μηνων να φυσαει κανονικα..ο δικος μας την τριβει την τριβει και καλα τη σκουπιζει αλλα απο φυσημα τιποτα... :mrgreen::mrgreen:

πιτα..

φυλλα χωριατικα 6

1/2 κιλο πατατες

8 πρασα μονο τα λευκα σε λωριδες\

μαϊντανος ανιθος ψιλοκομμενος

2 κσ βουτυρο

2 κροκοι

γυρω στα 200 γρμ γραβιερα τριμμενη

4κσ γαλα

αλατι πιπερι λαδι για φυλλα

σωταρω με το βουτυρο τα λαχανικα να μαλακωσουν αλατοπιπερωνω, εχω βρασει τις πατατες και τις κοβω φετες λεπτες , ανακατευω τυρι αβγα γαλα και τα προσθετω στα λαχανικα .

λαδωνω ταψι βαζω 2 φυλλα βαση , βαζω μιση γεμιση και μια στρωση φετες πατατες , αλλα δυο φυλλα , την αλλη μιση γεμιση και τις φετες και σκεπαζω με 2 φυλλα ακομη.ενωνω ακρες λαδωνω την επιφανεια ψηνω στον αερα καμια ωρα..ταψι ορθογωνιο..

μια φορα που την εκανα με σφολιατα βγηκε χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία φαίνεται η συνταγή.

Χρυσούλα έχεις ξαναανεφέρει για τον πρώην... γι' αυτό δε σχολιάσαμε.

τώρα... αν θέλεις να μας πεις και ανατριχιαστικές λεπτομέρειες... ξ'ερεις... ψωφάμε!!!

ο μικρός μου τώρα ξεκίνησε να φυσάει τη μύτη του.

αλλά όχι πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...